شهر عکس

۳۸ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

تزئینی جالب برای انار شب یلد

تزئینی جالب برای انار شب یلد


شب یلدا یکی از مهم ترین مراسم ایرانی ها است. یکی از میوه هایی که برای شب یلدا تزیین می کنند انار شب یلدا است. در این مطلب یک ایده جالب برای تزیین شب یلدا آموزش داده ایم.


ادامه مطلب...
۱۹ آذر ۹۶ ، ۲۱:۴۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

تزیین انار شب یلدا با چند ایده جالب

تزیین انار شب یلدا با چند ایده جالب


 شب یلدا یکی از سنت های اصیل در بین ما ایرانیان است . یکی از تزیینات شب یلدا، تزیین انار شب یلدا است.


ادامه مطلب...
۱۹ آذر ۹۶ ، ۲۱:۳۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

فال روزانه دوشنبه 20 آذر 1396

فال روزانه دوشنبه 20 آذر 1396

فال روزانه


فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

شما امروز می‌خواهید همه چیز را با هم داشته باشید!! اما باید اول ببینید که اگر کنترل خود را از دست بدهید چه اتفاقی می‌افتد. در این تحول و تغییر شاید چیزی را از دست بدهید، اما شما یک بار که احساس آرامش و آزادی داشته باشید، باز هم اصرار دارید که شور و هیجان خود را دوباره به دست آورید. فراموش نکنید این اتفاقی نیست که یک دفعه حاصل شود، شما برای اینکه بتوانید بین آزادی و استقلال و همچنین اهمیت دادن به مسئولیت‌ها و وظایفتان تعادل ایجاد کنید، مراحل خیلی زیادی را باید طی کنید.

 

ادامه مطلب...
۱۹ آذر ۹۶ ، ۱۸:۱۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

آثار شوم مال و لقمه حرام

آثار شوم مال و لقمه حرام


تعریف مال و لقمه حرام:

به تصرف غیر مجاز در اموال دیگران و سرمایه ای که از راه های مختلف غیر شرعی مانند کسب در آمدی دیگر از وقتی که به دیگران یا دولت فروخته ایم و در استخدام دیگری هستیم، کسب درآمد از فروش اجناسی که خرید و فروش آن ها خلاف شرع مقدس است مانند: فروش مشروبات الکلی، مواد مخدر، ابزار و آلات موسیقی، معامله با سرمایه  مخلوط به حرام که حق تصرف در آن را نداریم، خرید و فروش اجناسی که برای سلامت جامعه مضر است و... ، کسب مال حرام می گویند که از آن به خوردن مال حرام یا همان لقمه حرام یاد می شود و خواه ناخواه آثاری را در پی دارد که می توان آنها را با وضوح و تأکید قابل توجه ای در منابع دینی و کلام بزرگان آیین مشاهده کرد.

ادامه مطلب...
۱۹ آذر ۹۶ ، ۱۴:۰۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

صحبت های سحر قریشی درباره استادیوم رفتن زنان

صحبت های سحر قریشی درباره استادیوم رفتن زنان

اخیرا و در کلیپی که از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده او هم موافق این تصمیم است و می گوید این تصمیم که به خانم ها اجازه حضور درزمین فوتبال را نمی دهند تصمیم درستی است.

سحر قریشی وقتی با این پرسش مجری روبرو می شود که آیا فوتبال دوست ندارید، می گوید: چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اما علاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم. او ادامه می دهد: « دوست ندارم بروم استادیوم. از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم به استادیوم بروند. »

سحر قریشی در حالی چنین حرف هایی را زده که پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس – الهلال در ابوظبی به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس های زیادی از او در این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته است. حتی این سفر موجب شده بود تا بحث ازدواج او با یکی از ستاره های فوتبال مطرح شود که هنوز از سوی این دو چهره تایید نشده است.

ادامه مطلب...
۱۹ آذر ۹۶ ، ۱۲:۲۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

تحقیق درباره استان یزد

تحقیق درباره استان یزد

سرزمین‌ یزد جلوه‌هایی‌ از باشکوه‌ترین‌ و درخشانترین‌ میراث‌ فرهنگی‌ و تمدن‌ کهن‌ ادوار مختلف‌ تاریخی‌ ایران‌ را در خود جای‌ داده‌ است‌. تاریخ‌ سکونت‌ انسان‌ در این‌ خطه‌ از هزاره‌ سوم‌ پیش‌ از میلاد فراتر رفته‌ است‌، به‌ طوری‌ که‌ در عهد پیشدادیان‌ طوایف‌ در حال‌ کوچ‌ از بلخ‌ به‌ پارس‌، این‌ سرزمین‌ را یزدان‌، نامیدند و از آن‌ زمان‌ به‌ بعد یزد محل‌ عبادت‌ شد. از مهمترین‌ مراکز اسکان‌ اولیه‌ این‌ سرزمین‌ به‌ مهرپادین‌ (مهریز) فهرشان‌، پهره‌ (فهرج‌)، خورمیش‌، ادر (اردکان‌)، شواز، قلاع‌ موبدان‌ (میبد)، طرنج‌، عقدا و اشکذر می‌توان‌ اشاره‌ کرد. این شهر به‌ عنوان‌ محلی‌ پاک‌ و مقدس‌ در رأس‌ تمام‌ آبادی‌های‌ مزبور قرار داشته‌ است‌.

ادامه مطلب...
۱۸ آذر ۹۶ ، ۲۲:۲۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

زندگینامه شهریار

زندگی نامه شهریار

شهریار


سید محمدحسین بهجت تبریزی (۱۲۸۵-۱۳۶۷) متخلص به شهریار (پیش از آن بهجت) شاعر ایرانی اهل آذربایجان بود که به زبان‌های فارسی و ترکی آذربایجانی شعر سروده‌است. وی در تبریز به‌دنیا آمد و بنا به وصیتش در مقبرة‌الشعرای همین شهر به خاک سپرده شد. در ایران روز درگذشت این شاعر معاصر را «روز شعر و ادب فارسی» نام‌گذاری کرده‌اند.

مهم‌ترین اثر شهریار منظومه حیدربابایه سلام (سلام به حیدربابا) است که از شاهکارهای ادبیاتترکی آذربایجانی به‌شمار می‌رود و شاعر در آن از اصالت و زیبایی‌های روستا یاد کرده‌است.

شهریار در سرودن انواع گونه‌های شعر فارسی -مانند قصیده، مثنوی، غزل، قطعه، رباعی و شعر نیمایی- نیز تبحر داشته‌است. از جمله غزل‌های معروف او می‌توان به علی ای همای رحمت و «آمدی جانم به قربانت» اشاره کرد. شهریار نسبت به علی بن ابی‌طالب ارادتی ویژه داشت و همچنین شیفتگی بسیاری نسبت به حافظ داشته‌است.
ادامه مطلب...
۱۶ آذر ۹۶ ، ۱۱:۳۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

اس ام اس تبریک روز دانشجو

اس ام اس تبریک روز دانشجواس ام اس روز دانشجو, تبریک روز دانشجو, روز دانشجوترم زندگیت بی مشروطی . . .
لحظاتت همیشه پاس و معدل شادیت ۲۰ . . .
سایه حذف از زندگیتون دور . . .
روز دانشجو مبارک . . .

 

ادامه مطلب...
۱۵ آذر ۹۶ ، ۱۴:۲۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

اس ام اس های سرکاری و رسمی روز دانشجو ۱۶ آذر

اس ام اس های سرکاری و رسمی روز دانشجو ۱۶ آذر


روز قلم های تیز، روز فکر های خلاق
روز اندیشه های نو، روز تو، روز دانشجو مبارک . . .

.

.

.

روز دانشجو را به تو تبریک نمی گویم
تو را به این روز تبریک می گویم
که این روز بی تو، و بی حس “آرمان خواهی”
و “ایمانت به حق طلبی”، وجودی بی معناست . . .

.

.

.

دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو، یعنی من
یعنی تمام اونایی که رفتن تا ما بمونیم
روزت مبارک

.

.

.

شمع شدی، شعله شدی، سوختی
خاک تو سرت هیچی نیاموختی!
روزت مبارک

.

بقیه اس ام اس ها در ادامه مطلب…از دست ندید!!

ادامه مطلب...
۱۵ آذر ۹۶ ، ۱۴:۲۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

اس ام اس تبریک روز حسابدار

اس ام اس تبریک روز حسابدار


اس ام اس روز حسابدار

حسابداری شغلی است که مستلزم حساسیت و دقت بیشتری می باشد و به نوعی زبان تجارت خوانده می شود. 15 آذر هر سال روز حسابدار در ایران است. این روز در گردهمایی 13 آذر 1386 نهادهای حسابداری ایران شامل انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران - به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک - انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی به این عنوان نام‎گذاری شد.اس ام اس روز حسابدار

اس ام اس روز حسابدار فال حافظ

چند اس ام اس ویژۀ روز حسابدار را گرد آوری کرده ایم که در ادامه میبینید.

اس ام اس روز حسابدار


ادامه مطلب...
۱۴ آذر ۹۶ ، ۲۳:۵۸ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi