شهر عکس

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا

مشمولان سهام عدالت سریعتر شماره شبا بدهند

http://media.sarpoosh.com/images/9606/96-06-c07-1833.jpg

سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در نیمه نخست امسال امکان پذیر نیست، از مشمولان این طرح خواست تا هرچه سریعتر شماره شبا حساب بانکی خود را در سامانه مربوط به آن ثبت کنند.سهام عدالت

سهام عدالت سهام عدالت

این سازمان در اطلاعیه ای که در تارنمای خود منتشر کرد، آورده است:مشمولان سهام عدالت همچنان فرصت دارند برای دریافت سود سهام، شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.

بر این اساس، مشمولان سهام عدالت می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.samanese.ir که از اواخر اسفند ماه پارسال راه اندازی شده، نسبت به ثبت شماره شبای حساب خود اقدام کنند.
بر این اساس مشمولان سهام عدالت باید در ارائه شماره حساب شبای بانکی خود برای دریافت سود این سهام مواردی را رعایت کنند که در این راستا برای داشتن شماره حساب شبا نیاز به باز کردن حساب جدید تحت هیچ عنوانی توسط مشمولان نیست و تمامی حساب های بانکی آنها شماره شبا دارند.

**بایدها و نبایدهای حساب های بانکی

همچنین شماره حساب شبا مورد نظر برای دریافت سود سهام عدالت نباید به حساب مسدود شده تعلق داشته باشد. ضمن این که اگر مدت زمان زیادی است که مشمولان از یک حساب استفاده نکرده اند یا روی آن چک برگشتی دارند، می توانند در مورد مسدود یا فعال بودن آن حساب از بانک مربوط سوال کنند.
افزون بر این؛ شماره حساب شبا بانکی مشمولان سهام عدالت که متعلق به حساب های 2 امضا و هرگونه حساب مشترک است نیز برای دریافت سود سهام عدالت پذیرفته نمی شود.
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، مشمولان سهام عدالت برای دریافت سود سهام خود نمی توانند شماره حساب شبا مربوط به حساب های حقوقی و شرکت را برای سهام عدالت استفاده کنند.
همچنین سود سهام عدالت به صورت انفرادی واریز می شود؛ مثلا اگر اعضای خانواده 3 نفر هستند باید به ازای هر کدام از آنها یک شماره حساب شبا که به نام خودشان باشد وارد شود.
برای کودکان و افراد تحت تکفل زیر سن قانونی نیز باید شماره حساب شبا بانکی به نام خود آنها وارد سامانه شود؛ همچنین سود سهام عدالت به حساب سرپرست خانوار یا قیم قانونی فرد واریز نمی شود.

**مشمولان به پیامک های ارسالی از شماره های ناشناس توجه نکنند

زمانی که شماره شبای حساب بانکی توسط مشمولان برای دریافت سود سهام وارد سامانه سهام عدالت می شود، تنها در صورتی پیامکی از سوی این سامانه برای افراد ارسال می شود که شماره حساب شبا وارد شده با نام مشمول سهام عدالت مطابقت نداشته باشد.

به همین دلیل به پیامک های دیگر که تحت عنوان سهام عدالت از شماره های ناشناس ارسال می شوند نباید مورد توجه مشمولان قرار گیرد.
مدت زمان تطبیق و تایید یا رد شماره حساب شبا یا نام فرد در حدود 15 روز است و سازمان خصوصی سازی از طریق بانک مرکزی و بانک های عامل شماره حساب شبا اعلام شده را با نام فرد تطبیق می دهد.
مشمولانی که از تایید نشدن شماره شبا بانکی خود مطلع خواهند شد یا پیامک عدم تایید شبا بانکی توسط سامانه سهام عدالت دریافت می کنند، باید دوباره به سامانه سهام عدالت مراجعه و شبا بانکی جدید مربوط به یک حساب بانکی معتبر به نام خود را در سامانه ثبت کنند.
مسدود و راکد بودن حساب بانکی و یا درج نشدن شبا بانکی به نام شخص مشمول دو علت اصلی تایید نشدن حساب است که در هر دو حالت، باید شبا معتبر بانکی جایگزین شبا بانکی ثبت شده قبل شود.

**ثبت نام جدید انجام نمی شود

سازمان خصوصی سازی تاکید دارد که دوره مجاز ثبت نام بازه زمانی ده ساله 1385 تا 1394 بوده و پس از آن ثبت نام جدید صورت نمی گیرد و در صورت صدور مجوزهای جدید برای ثبت نام متقاضیان، سازمان خصوصی سازی اطلاع رسانی خواهد کرد.
اکنون به دلیل نبود مجوز و ظرفیت های قانونی، ثبت و توزیع سهام عدالت به افراد جدید میسر نیست و از این رو از شهروندان خواسته می شود که در دام افراد سودجو نیفتند.
همچنین تنها کسانی که در شرکت های تعاونی شهرستانی ثبت نام نهایی داشته اند و نامشان از طریق آن شرکت تعاونی به سازمان خصوصی سازی ارسال و در بانک اطلاعاتی مشمولین درج شده است، مشمول سهام عدالت هستند و تنها ثبت نام اولیه دلیل عضویت مشمولان نیست.
همچنین ثبت نام شدگان قطعی فوت شده جزو مشمولان سهام عدالت هستند و اطلاعات مورد نیاز درباره نحوه تعیین تکلیف آنها در آینده از طریق سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی می شود.
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، هیچ لزومی به در اختیار داشتن برگه عضویت سهام عدالت نبوده و این برگه دارای کاربرد و ارزش نیست.
مشمولان سهام عدالت با مراجعه به همین آدرس اینترنتی می توانند اطلاعات لازم برای عضویت و سهامداری خود را پیگیری کنند.

** اطلاعات هویتی افراد در سامانه سهام عدالت ثبت شده است

همچنین بخوانید : همه ی اخبار و اطلاعیه های مربوط به سهام عدالت

بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، آخرین اطلاعات هویتی و اصلاحات شناسنامه ای تا دی ماه 1395 از سازمان ثبت احوال کشور دریافت و در بانک اطلاعات سازمان خصوصی سازی اعمال شده است که مبنای عضویت و سهامداری مشمولان به شمار می رود.
همچنین از آنجا که تخصیص سهام عدالت بر مبنای بعد خانوار در زمان ثبت نام بوده، ازدواج، طلاق و فوت تأثیری در شرایط و مبلغ سهامداری ندارد ضمن آنکه متولدین بعد از تاریخ ثبت نام در خانوارها نیز از سهام عدالت برخوردار نیستند.
بر این اساس ملاک سهامداری افراد و خانوارها قطعی شدن ثبت نام آن ها در طرح سهام عدالت است و درج تغییر وضعیت اقشار خانوار در بانک اطلاعاتی مشمولان سهام عدالت ضروری نیست.

**معامله برگه سهام ممنوع و بدون اعتبار است

بر اساس اطلاعیه سازمان خصوصی سازی، هرگونه معامله برگه سهام عدالت ممنوع و بدون اعتبار است.
در بانک اطلاعاتی مشمولان سهام عدالت فقط ثبت نام شدگان قطعی، مشمول سهام عدالت محسوب می شوند و هرگونه جابجایی مالکیت و هر نوع معامله سهام و یا خرید و فروش برگه های در دست مشمولان غیر قانونی و بلااثر است.
یادآوری این نکته ضروری است که آزاد سازی و معاملاتی شدن سهام عدالت نیاز به مجوز مراجع ذیصلاح قانونی دارد. زمان و نحوه معاملات سهام عدالت در آینده به صورت گسترده به عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.
ضمن اینکه برگه های در اختیار مشمولان تنها تأئیدیه ثبت نام و عضویت در طرح سهام عدالت است و ارزش معاملاتی ندارند و در زمان آزاد سازی، معامله و خرید و فروش نیازی به ارائه این برگ ها از سوی مشمولان نخواهد بود.

** 49 شرکت در سبد سهام عدالت

سبد سهام عدالت شامل 49 شرکت از صنایع مختلف بورسی کشور است؛ از آنجا که اغلب شرکت های معتبر و شناخته شده عضو بورس در سبد سهام عدالت قرار دارند، بر این اساس کاهش سود برخی شرکت ها در یک سال با سود سایر شرکت هایی که عملکرد خوبی داشته اند جبران می شود.
بنابراین هیچگاه سود سهام عدالت به طور مطلق منفی نخواهد شد و همیشه میزان مناسبی از سود حاصل از عملکرد شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت وجود دارد که بین تمامی مشمولان توزیع خواهد شد.

** روستاییان و عشایر بیشترین مراجعه کننده به سامانه

بر اساس اطلاعات درج شده در سامانه سهام عدالت، روستاییان عزیز و عشایر با ثبت آمار 86 درصدی ورود به سامانه، بالاترین میزان مراجعه را داشته اند.
بر این اساس از مجموع حدود 16 میلیون و 500 هزار نفر روستاییان و عشایر مشمول سهام عدالت، تاکنون بیش از 14 میلیون نفر از آنان حداقل یک بار به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده اند.
تاکنون 35 میلیون نفر از مجموع حدود 47 میلیون سهامدار در قید حیات سهام عدالت حداقل یک بار به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کرده اند.
بر این اساس، تاکنون 75 درصد از واجدین شرایط به عنوان مشمول سهام عدالت به سامانه مراجعه و دریافت خدمات کرده اند.
همه متقاضیان و آحاد مردم می توانند از طریق این سامانه از عضویت خود در طرح سهام عدالت مطلع شده و آخرین وضعیت سهامداری خود را پیگیری و صورتحساب خود را مشاهده کنند.

** ارزش سهام تخصیصی هر فرد

ارزش سهام تخصیصی اولیه به هر نفر در زمان ثبت نام یک میلیون تومان بوده است ( در خانوارهای بالای 5 نفر مبلغ پنجاه میلیون ریال به تعداد اعضای خانوار تقسیم می شود).
میزان سهام تسویه شده هر فرد در صورتحساب آن مشمول قید شده است و فرد مجاز است الباقی سهام را با پرداخت نقدی خود تملک کند که مبلغ آن نیز در آینده در صورتحساب هر مشمول از طریق سامانه سهام عدالت اعلام می شود.
ارزش روز سهام متناسب با افزایش یا کاهش ارزش سهام شرکت های سرمایه پذیر در نوسان است، با این حال می توان با تخمین مناسب، اعلام کرد؛ ارزش روز این سهام حدود 2 برابر ارزش زمان واگذاری ( تخصیص اولیه) است.
آن دسته از افرادی که تا قبل از سال 1387 مشمول سهام عدالت شده اند، از محل سود عملکرد سالهای 1385 و 1386 مبالغی به عنوان سود پرداخت شده است.
به استناد تبصره (1) ماده 100 قانون برنامه پنجم توسعه جهموری اسلامی ایران که تاکید شده «پرداخت هرگونه سود سهام عدالت تا سقف اقساط سررسید شده ممنوع است.»، از سال 1387 به هیچ یک از مشمولان سودی پرداخت نشده است و مبالغ مذکور بابت مطالبات دولت ناشی از اقساط سهام واگذار شده به حساب خزانه واریز شده است.

**اعلام شماره شبای بانکی محدودیت زمانی ندارد

سازمان خصوصی سازی، تاکنون دو مرحله از طرح ساماندهی سهام عدالت را اجرا کرده است؛ مرحله نخست شامل اطلاع رسانی از مشمول بودن یا عدم عضویت افراد در طرح سهام عدالت و همچنین ارایه صورتحساب اقساط به مشمولان بود که این مرحله تا پایان شهریور سال جاری کماکان ادامه خواهد داشت.
در این مرحله مشمولین می توانند مانده بدهی اقساط خود را نیز از طریق بانک ملی ایران بپردازند.
مرحله دوم شامل دریافت شماره شبا بانکی از مشمولان بوده که بدون تعیین سقف زمانی در حال اجرا است. در این مرحله در آینده نزدیک و در سال جاری نخستین سود سهام عدالت به حساب افراد واریز می شود.
مرحله سوم که پس از خاتمه دو مرحله قبل آغاز خواهد شد، شامل امکان خرید و فروش و واگذاری سهام عدالت است که پس از اطلاع رسانی لازم اجرا خواهد شد.آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا - نمناک

namnak.com/شماره-شبا-سهام-عدالت.p51537
Jun 20, 2017 - سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در نیمه نخست امسال امکان پذیر نیست، از مشمولان این طرح خواست تا هرچه سریعتر شماره شبا حساب بانکی خود را در سامانه مربوط به آن ثبت کنند. این سازمان در اطلاعیه ای که در تارنمای خود منتشر کرد، آورده است:مشمولان سهام عدالت همچنان فرصت دارند برای ...

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا

www.fardanews.com/.../آخرین-مهلت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت...
Jun 17, 2017 - مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور ۹۶ مهلت دارند برای دریافت سود سهام، شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ در پی راه اندازی سامانه سهام عدالت از اسفندماه سال گذشته و به دنبال آن آغاز ثبت شماره شبای حساب بانکی مشمولان در این سامانه ... افزون بر این؛ شماره حساب شبا بانکی مشمولان سهام عدالت که متعلق به حسابهای 2 امضا و هر گونه حساب مشترک است نیز برای دریافت سود سهام عدالت پذیرفته نمی‌شود.
Jun 20, 2017 - آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت ۹۶ مشمولان. -عدالت مشمولان سهام عدالت سریعتر شماره شبا بدهند سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در نیمه نخست امسال امکان پذیر نیست، از مشمولان این طرح خواست تا هرچه سریعتر شماره شبا حساب بانکی خود را در سامانه مربوط به آن ثبت کنند.
Apr 28, 2017 - تنها مشمولین سهام عدالت افرادی که دارای کد و برگه سهام عدالت هستند باید با داشتن شماره حساب شبا برای هر شخص خانوار به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند در غیر این صورت شماره حساب سایر افراد در سامانه وارد نخواهد شد و اگر به هر دلیلی شماره حساب وارد شده معتبر نباشد از طریق سامانه به افراد پیامکی در جهت صحیح نبود ...
Jan 31, 1996 - مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند صورتحساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت کنند، همچنین مشمولان برای ثبت شماره شبای خود باید به سامانه سهام عدالت به آدرس www.samanese.ir مراجعه کنند.

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا - ملیت | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/40120979 - Translate this page
Jun 17, 2017 - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت، برای کسانیکه شماره حساب یا شبا را اشتباه وارد سامانه سهام عدالت کرده اند پیامک ارسال شده است تا دوباره یک شماره شبای جدید در سامانه سهام عدالت به ثبت برسانند. در مدت دو ماه گذشته که از فعالیت این سامانه (از فروردین 96) و دریافت شماره شبای بانکی از مشمولان سهام عدالت می ...

مهلت اعلام شماره شبا برای سهام عدالت - بانکداران 24 | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/36810051 - Translate this page
Apr 21, 2017 - مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند صورتحساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت کنند، همچنین مشمولان برای ثبت شماره شبای خود باید به سامانه سهام عدالت به ... روند ارائه صورتحساب با گذشت یک ماه از سال 96 همچنان برای مشمولین ادامه دارد و در هفته گذشته سامانه سهام عدالت آماده دریافت شماره حساب .

فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت کد شبا | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/.../536877-فرصت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت-کد-...
Sep 18, 2017 - بر این اساس سقف مهلت زمانی برای ثبت شماره شبای حساب بانکی در این سامانه تعیین نشده است و مشمولان سهام عدالت هنوز برای ثبت شماره شبای بانکی خود ... مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه امسال آخرین فرصت قانونی را دارند تا بتوانند صورتحساب خود را از سامانه سهام عدالت دریافت و در صورت تمایل نسبت به ...
Apr 22, 2017 - مشمولین سهام عدالت به خاطر داشته باشند که برای هر شخص خانوار اعم از همسر و فرزندان باید شماره حساب شبا جداگانه به حساب شخص به سامانه ارائه داده شود در ... خاطر نشان می‌سازی زمان ثبت نام مجدد برای سهام عدالت بعد از پرداخت سود سال پایانی سهام به مشمولین و ساماندهی افراد و احتمالا در پایان سال جاری صورت خواهد گرفت.

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا | مشمولان - قطره

www.ghatreh.com/.../آخرین-مهلت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت-ش... - Translate this page
Jun 17, 2017 - مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور 96 مهلت دارند برای دریافت سود سهام، شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه سهام.

زمان ثبت شماره حساب در سامانه سهام عدالت مشخص شد

www.eghtesadnews.com/.../165392-زمان-ثبت-شماره-حساب-در-سامان...
Apr 16, 2017 - رئیس سازمان خصوصی سازی از آغاز دریافت شماره حساب شبا از سوی مشمولان سهام عدالت خبر داد و گفت: این شماره از نیمه شب سه شنبه هفته جاری(نخستین دقایق ۳۰ فروردین) قابل ثبت در سامانه است.

مهلت اعلام شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت - افکار نیوز

www.afkarnews.ir/.../612303-مهلت-اعلام-شماره-شبا-برای-دریافت-...
Apr 19, 2017 - مشاور سازمان خصوصی‌سازی از ثبت ۵۰۰ هزار شماره حساب بانکی(شبا) برای دریافت سود سهام عدالت خبر داد و گفت: مردم تا شهریورماه فرصت دارند که شماره خود را ... اواخر اسفندماه سال گذشته سامانه ساماندهی سهام عدالت برای صدور صورتحساب مشمولان آغاز به کار کرده و اکنون در مرحله دوم، اعلام شماره حساب شبای بانکی و شماره ...

GO 29 سایت ثبت شماره شبا سهام عدالت

goodhusband.xyz/joprie/.../سایت-ثبت-شماره-شبا-سهام-عدالت.html
پس از استعلام صورت حساب سهام عدالت و مشاهده سهام عدالت ، در این مقاله نحوه ثبت شماره حساب سهام عدالت و اعلام شناسه شبا برای دریافت سود سهام عدالت در سال 96 را توضیح ... با توجه به اینکه ... مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور ۹۶ مهلت دارند برای دریافت سود سهام، شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند. آخرین مهلت مشمولان ...

مهلت ثبت نام حساب سهام عدالت - downloadcade - دانلود کده نت!

https://downloadcade.ir/fa/مهلت_ثبت_نام_حساب_سهام_عدالت
آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا شماره حساب سهام عدالت جزئیاتثبت شماره حساب سهام عدالت سهام عدالت حساب شبا مهلت ثبت نام سایت بانک ثبت نام حساب بانکی سهام عدالت سایت بانک مهلت برای تسویه بدهی سهام عدالت مهلت آخرین مهلت ثبت نام دریافت سهام عدالت ...

اخرین مهلت سود سهام عدالت با رقم اخر 7 کارت ملی - whatisup

whatisup.ir/result/اخرین-مهلت-سود-سهام-عدالت-با-رقم-اخر-7-کارت-ملی.html
آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار. آخرین مهلت ثبت اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در با کیفیت بالا 7 . اعلام صورت‌حساب 49 میلیون مشمول سهام عدالت ها سود سهام عدالت به بر اساس رقم سمت راست کد ملی کد ملی با شماره اخر 7 .

مهلت ثبت نام سهام عدالت 96 - kaanal

https://kaanal.ir/fa/مهلت_ثبت_نام_سهام_عدالت_96
ثبت نام مجدد سهام عدالت در نیمه دوم سال 96 ثبتنام سهام آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 ثبت نام سهام عدالت 95 96 ثبت نام جدید سهام عدالت سایت رسمی ثبت نام سهام عدالت فروردین 96 ثبت نام سهام عدالت سال 96 آدرس ...

زمان اعلام شماره حساب برای دریافت سود سهام عدالت - ایران جیب

www.iranjib.ir/.../زمان-اعلام-شماره-حساب-برای-دریافت-سود-سهام-عدا...
Apr 16, 2017 - رئیس سازمان خصوصی سازی از آغاز دریافت شماره حساب شبا از سوی مشمولان سهام عدالت خبر داد و گفت ؛ این شماره از نیمه شب سه شنبه هفته جاری(نخستین دقایق ۳۰ فروردین) قابل ثبت در سامانه است. میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران با تشریح جزئیات مرحله دوم طرح ساماندهی سهام ...

مشمولان سهام عدالت شماره حساب اعلام کنند - پارس نیوز

https://www.parsnews.com/.../439662-مشمولان-سهام-عدالت-شماره-حس...
Apr 9, 2017 - به گزارش پارس نیوز، در اطلاعیه شماره (۷) این سازمان پیرامون ساماندهی سهام عدالت در خصوص اعلام شناسه حساب بانکی ایران (شِبا) توسط مشمولین سهام عدالت آمده است: بدینوسیله از تمامی مشمولین سهام عدالت که تاکنون با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir از سهامدار بودن خود مطلع شده و دارای شماره حساب ...

اخرین مهلت ثبت نام سهام - کیونما

https://qnama.ir/channel/اخرین_مهلت_ثبت_نام_سهام
جدول زمان‌بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت آخرین مهلت ثبت‌نام سهام عدالت کارگران اعلام شد آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار آخرین مهلت ثبت‌نام بازنشستگان برای دریافت سهام بیمه ملت آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت کارگران ساختمانی آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت آخرین مهلت ثبت‌نام سهام عدالت آخرین مهلت مشمولان سهام ...
Aug 10, 2017 - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری فارس گفت: یک‌میلیون و 138 هزار نفر شماره شبای خود را اعلام نکرده‌اند که می‌توانند تا پایان هفته‌ی آینده در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.

ثبت شماره حساب سهام عدالت و شناسه شبا سهام عدالت - هیواتک

www.heyvatech.com/.../ثبت-شماره-حساب-سهام-عدالت-و-شناسه-شبا...
پس از آنکه در اسفند سال 95 ، سامانه رسمی سهام عدالت بازگشایی شد تا مشمولین سهام عدالت بتوانند صورت حساب سهام عدالت خود را استعلام کنند (راهنمای استعلام سهام عدالت را مطالعه کنید) ، در اوایل سال 96 اعلام شد که همه مشمولین برای دریافت سود سهام عدالت در سال 96 ، باید شماره شبا حساب بانکی خود را در زمان مشخص شده در سامانه سهام عدالت ...
Rating: 2.6 - ‎125 reviews
Sep 21, 2017 - سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه شماره ۷ خود اعلام کرد: پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت توسط مشمولان ۳۱ شهریورماه امسال خواهد بود و این زمان ... از دسترس عموم مشمولین خارج خواهد شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا، رویت صورتحساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولان فراهم خواهد شد.

ثبت نام سری جدید سهام عدالت | رکنا

https://www.rokna.net/بخش.../259278-ثبت-نام-سری-جدید-سهام-عدا...
Apr 23, 2017 - روند ارائه صورتحساب با گذشت یک ماه از سال 96 همچنان برای مشمولین ادامه دارد و در هفته گذشته سامانه سهام عدالت آماده دریافت شماره حساب شبا از مشمولین است که مشمولین فرصت دارند تا اردیبهشت ماه شماره حساب شبای خود را در سامانه وارد کنند که در صورت اتمام دوره و وارد نکردن شماره حساب سود سال یازدهم سهام عدالت در خزانه به ...

سامانه اعلام سهام عدالت - titrweb

titrweb.ir/result/سامانه-اعلام-سهام-عدالت.html
سامانه اعلام وضعیت سهام عدالت رانندگان تاکسی. راننده محترم برای اعلام وضعیت سهام عدالت کد ده رقمی ملیشماره شناسنامه خود را . مشمولان سهام عدالت شماره شِبا اعلام کنند پایگاه خبری تراز تراز سازمان خصوصی سازی در خصوص اعلام شناسه حساب بانکی ایران شِبا توسط مشمولین سهام .

جزییات صورت‌حساب سهام عدالت اعلام شد/ ارایه تا اوایل اسفند

www.eghtesadonline.com/.../170542-جزییات-صورت-حساب-سهام-عدا...
Jan 14, 2017 - مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی با تاکید بر اعلام صورت حساب مشمولان در سامانه سهام عدالت تا پایان سال جاری، گفت: این صورت حساب اواخر بهمن ماه یا اوایل ... این گزارش می افزاید: سامانه رسمی طرح توزیع سهام عدالت به نشانی samanese.ir در راستای اطلاع‌رسانی از آخرین خبرها و اطلاعیه‌های مربوط به سهام عدالت طراحی و ...
Apr 16, 2017 - تهران- ایرنا- رییس کل سازمان خصوصی سازی از آغاز مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت از لحظات نخستین بامداد چهارشنبه (30 فروردین) خبر داد و گفت: سامانه سهام عدالت در این مرحله از مشمولان شماره حساب های دارای کد شبا مطالبه می کند.
احتمالا تاکنون همه مردم شماره شبای خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده اند اما همچنان خبری از پرداخت سود سهام عدالت در سال ۹۶ نیست. سامانه سهام عدالت هر چند وقت یک بار اطلاعیه هایی در مورد سهام عدالت مبنی بر تایید شدن یا نشدن شماره شبای مشمولان سهام عدالت منتشر می کند. ... آخرین مهلت ارائه شماره شبا برای سهام عدالت (۲ اردیبهشت ۹۶) ...

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت ۹۶ برای ثبت شماره شبا | آریاهوم

aryahome.ir/88370/آخرین-مهلت-مشمولان-سهام-عدالت-96
Jun 20, 2017 - مشمولان سهام عدالت 96 ،مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور 96 مهلت دارند برای دریافت سود سهام، شماره شبای بانکی خود را وارد.

سهام عدالت ، ثبت نام و پیگیری سود سهام عدالت - آسمونی

www.asemooni.com › بانک اطلاعاتخدمات شهروندی
آخرین اخبار سامانه سهام عدالت، نحوه دریافت و استعلام سود سهام عدالت و خرید آن، روش ثبت نام افراد جامانده و . ... 9) مشمولین سهام عدالت می توانند از تاریخ 1396/1/30 و در اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت با مراجعه به سامانه نسبت به ورود و ثبت شماره شبا بانکی که حساب .... قیمت سهام عدالت در سال 96 و ارزش سهام عدالت هر فرد چقدر است؟

برچسب ها - سهام عدالت - شبکه خبر

www.irinn.ir/fa/tag/1/سهام%20عدالت
تمامی مشمولین قطعی سهام عدالت که شماره شبا بانکی آنان... کد خبر: ۵۵۵۰۷۷ ... عدالت خبر داد ... از سود سهامداران را دریافت کرده که در مرحله نخست... درباره لایحه ساماندهی سهام عدالت نیز گفت به موجب این... لایحه آخرین مرحله ساماندهی سهام عدالت که آزادسازی این سهام... اقساط سهام ... توزیع سود سهام عدالت به مشمولین ثبت نام شده قطعی... خود یک ...

اخبار سهام عدالت - بورس پرس

boursepress.ir/tag/سهام-عدالت
مهلت تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت ۴ روز دیگر به پایان می رسد و در صورت عدم تسویه مانده بدهی ، مشمولان طرح سهام عدالت مالک آن نخواهند بود. ۱۳۹۶/۷/۲۶ ... سازمان خصوصی سازی با اعلام ثبت شماره شبا بانکی حدود 9 میلیون نفر از همه مشمولین سهام عدالت خواست حتما شماره شبا بانکی را به سامانه اعلام کنند. ۱۳۹۶/۲/۶. مشاور رئیس سازمان ...

پیگیری سهام عدالت با کد ملی | ساتین

saten.ir/tag/پیگیری-سهام-عدالت-با-کد-ملی/
شورای عالی اصل ۴۴ با قید در صورتی که بهای سهام مشمولین در یک مهلت زمانی تسویه نشود آنان را از تعلق بقیه سهام عدالت تلویحاً محروم کرده است، آیا با مصوبه یک شورا ... مشاور سازمان خصوصی‌سازی از ثبت ۵۰۰ هزار شماره حساب بانکی(شبا) برای دریافت سود سهام عدالت خبر داد و گفت: مردم تا شهریورماه فرصت دارند که شماره خود را اعلام کنند.

آخرین مهلت تسویه اقساط سهام عدالت - مشرق نیوز

https://www.mashreghnews.ir/.../آخرین-مهلت-تسویه-اقساط-سهام-عدا...
Sep 21, 2017 - سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت توسط مشمولان ۳۱ شهریورماه امسال خواهد بود و این زمان از نظر ... لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج خواهد شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا، رویت صورتحساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولین عزیز فراهم ...

آغاز مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت از بامداد چهارشنبه/سود سهام فقط به حساب ...

aftabnews.ir/.../آغاز-مرحله-دوم-ساماندهی-سهام-عدالت-از-بامداد-چهارشنبه...
Apr 16, 2017 - رییس کل سازمان خصوصی سازی از آغاز مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت از لحظات نخستین بامداد چهارشنبه (30 فروردین) خبر داد و گفت: سامانه سهام عدالت در این مرحله از مشمولان شماره حساب های دارای کد شبا مطالبه می کند.
Jul 29, 2017 - آموزش ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت + تصاویر. زمان واریز سود سهام عدالت: طبق آخرین صحبت های مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی : مبلغ سود علی‌الحساب ۱۵۰ هزار تومانی سهام عدالت طی چند مرحله (شهریورماه، دی‌ماه و اسفندماه) تا پایان سال جاری برای مشمولان صورت خواهد پذیرفت و مابقی مشمولان نیز به همین نسبت سود ...
Jul 25, 2017 - معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: اگر شماره شبای بانکی اعلامی فرد با کد ملی وی همخوانی نداشته باشد، با پیامک به مشمولان اطلاع داده می شود. ** آخرین وضعیت سود شرکت های مشمول سهام عدالت رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: از 49 شرکتی که قیمت گذاری قطعی سهام عدالت درباره آنها انجام شده، 30 شرکت تاکنون ...

مشمولین سهام عدالت چگونه شماره حساب دریافت کنند؟ - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/.../مشمولین-سهام-عدالت-چگونه-شماره-حساب-دری...
Apr 9, 2017 - در این میان سهامداران برای دریافت سود سهام خود در نیمه دوم سال جاری باید از شماره حساب یکی از بانک ها و یا موسسات مجاز را داشته باشند که در اطلاعیه شماره (۷) این سازمان پیرامون ساماندهی سهام عدالت در خصوص اعلام شناسه حساب بانکی ایران (شِبا) توسط مشمولین سهام عدالت آمده است: بدینوسیله از تمامی مشمولین سهام عدالت که ...
تاریخ انتشار خبر (۹۶/۳/۳۰). سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در نیمه نخست امسال امکان پذیر نیست، از مشمولان این طرح خواست تا هرچه سریعتر شماره شبا حساب بانکی خود را در سامانه مربوط به آن ثبت کنند. این سازمان در اطلاعیه ای که در تارنمای خود منتشر کرد، آورده است: مشمولان سهام عدالت همچنان فرصت ...
Aug 19, 2017 - همچنین برای درج شماره شبا حساب بانکی خود که برای واریز سود سهام عدالت خود نیاز می باشد ، بعد از ملاحظه صورتحساب خود در سایت samanese.ir از قسمت درج شماره شبا اقدام شود. کلیه مشمولین که در دوره ده ساله اجرای طرح سهام عـدالت از ابتدای سال۱۳۸۵ تا پایان سال۱۳۹۴ ثبت نام شده قطعی در تعاونی های سهام عـدالت شهرستان ...
May 7, 2017 - مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی از ورود 18 میلیون و 600 هزار شماره شبای حساب های بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت خبر داد. ... تحت پوشش سهام عدالت در سال 1395 مشخص شود تا بر اساس آن میزان سود هر مشمول مشخص و به شماره حساب اعلام شده واریز شود و بنابراین نمی توان زودتر از نیمه دوم سال 96 سود سهام پرداخت کرد.
2 days ago - به همین دلیل از فروردین امسال امکان دیگری در سامانه سهام عدالت ایجاد شد تا بر اساس آن مشمولان با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی خود ... پس از آن هم شرکت 8 ماه فرصت دارد تا این میزان سود را به سهامداران بپردازد که در خصوص شرکتهای سرمایه پذیر این مهلت تا پایان اسفند امسال است و تعدادی از این ...

Sena.ir | بورس | پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران | سود سهام عدالت ...

www.sena.ir/Sena__46326__سود-سهام-عدالت-امروز-واریز-می‌شود.Se
2 days ago - رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی از واریز مرحله نخست سود سهام عدالت به حساب مشمولان در ظهر امروز سه‌شنبه خبر داد. ... پوری حسینی گفت: با توجه به آغاز واریز سود سهام عدالت از امروز امکان اینکه 14 میلیون نفری که شماره حساب خود را وارد نکردند اقدام به ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت کنند و ما نیز در این خصوص آنقدر ...
Oct 22, 2017 - پوری حسینی گفت: ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت برای تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت مشمولان است و پس از این مهلت به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بدهی اقساط ... اعمال اصلاحات لازم، از دسترس خارج خواهد شد، اما پس از این تاریخ امکان ثبت شماره شبا، رویت صورت حساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولان عزیز فراهم خواهد شد.
چه کسانی سود کامل سهام عدالت را دریافت می‌کنند؟مشمولانی که از محل آورده نقدی ارزش سهام عدالت خود را به یک‌میلیون رسانده‌اند به‌دلیل اینکه در زمان برگزاری مجامع شرکت‌ها در سال ۹۵تنها ۵۳۰هزار تومان سهام داشته‌اند از سال بعد سود کامل دریافت می‌کنند. 23 ساعت پیش. ایرنا. 85 درصد از جمعیت خراسان شمالی زیر پوشش سهام عدالت هستند. 23 ساعت ...

ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت - اخبار پولی مالی

www.polimali.com/view-59783-ثبت%20شماره%20شبا%20در%20...
Apr 19, 2017 - از روز چهارشنبه 30 ام فروردین ماه 96؛. ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت. ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت اخبار پولی مالی - شماره شبا برای پرداخت سود سهام عدالت سال 95 به مشمولان دریافت می شود. به گزارش اخبار پولی مالی- سبحانی، سخنگوی سازمان خصوصی سازی گفت: مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت، در حقیقت مکمل ...

گام دوم ساماندهی سهام عدالت - دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/بخش.../1097267-گام-دوم-ساماندهی-سهام-عدالت
Apr 17, 2017 - این اقدام اولین مرحله ساماندهی «سهام عدالت» بود. روز گذشته رئیس سازمان خصوصی از آغاز مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت خبر داد. بر این اساس سامانه سهام عدالت از ساعات آغازین روز چهارشنبه هفته جاری (۳۰ فروردین) آماده دریافت شماره حساب مشمولان به صورت کد شبا است. به این ترتیب دومین مرحله از فازهای سه‌گانه ساماندهی ...

آیا متوفیان بعد از آذر ۹۵ هم سود سهام عدالت می‌گیرند؟ - شعار سال

shoaresal.ir/.../آیا-متوفیان-بعد-از-آذر-۹۵-هم-سود-سهام-عدالت-می‌گیر...
Aug 23, 2017 - سود سهام عدالت افرادی که شماره شبای آن ها در سامانه سهام عدالت ثبت نشده است از مشمولان محفوظ خواهد بود و هر زمان که مشمولان شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند این سود را دریافت خواهند کرد. شعار سال: سود مشمولانی که شماره شبا نداده‌اند محفوظ است و پس از ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت، سود این ...

کسانی که کد شبا برای دریافت سود سهام عدالت ندادند

espadnews.ir/.../کسانی-که-کد-شبا-برای-دریافت-سود-سهام-عدالت-...
1 day ago - مشاور سازمان خصوصی سازی از آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان این طرح توضیحاتی ارائه کرد. همچنین کسانی که کد شبا ثبت نکردند می توانند به سایت سهام عدالت مراجعه و کد شبای بانکی ثبت کنند. تاریخ انتشار : 20 دی 1396. بازدید : 1,206 نفر ...

مشمولان سهام عدالت - تیتر اول خبرهای فارسی

etitr.com/tags/مشمولان-سهام-عدالت
سود سهام عدالت واریز نشده برداشت شد +عکسهر آنچه باید از واریز سود سهام عدالت بدانیدهر نفر چقدر سود سهام عدالت می‌گیرد؟چالش های مشمولان سهام عدالتمشمولان سهام عد.
از روز گذشته سامانه سهام عدالت بازگشایی شد و مشمولین این سهام می‌توانند تا پایان مهرماه صورت حساب خود را افزایش دهند، همچنین آن ها مهلت دارند تا شماره شبای حساب بانکی .... رئیس سازمان خصوصی سازی از آغاز دریافت شماره حساب شبا از سوی مشمولان سهام عدالت خبر داد و گفت ؛ این شماره نخستین دقایق ۳۰ فروردین قابل ثبت در سامانه است.
Jun 25, 2017 - به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ یکی از ابهامات قابل‌بیان مشمولان این است که چنانچه شماره شبا بانکی توسط دارندگان سهام عدالت در سامانه این سهام به ثبت رسیده و مورد تأیید قرار گرفته باشد، اما پس‌ازآن بنا به هر دلیل ازجمله بسته شدن حساب بانکی یا تغییر شماره‌حساب، مشمولان قصد تغییر شماره شبای حساب بانکی خود ...
Sep 26, 2017 - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: سود سهام عدالت به کسانی تعلق می‌گیرد که شماره «شبا» را وارد کرده اند. ... دایی ادامه داد: البته ورود شماره شبای حساب بانکی مشمولان در این سامانه تابع این مهلت نیست و مشمولان برای ورود شماره شبای خود کماکان فرصت دارند. با این حال به مشمولان توصیه می شود هر چه زودتر اقدام به ...

راهنمای ثبت نام سامانه سهام عدالت / samanese.ir - بازار نیوز

bazarnews.ir/fa/news/16423/راهنمای-ثبت-نام-سامانه-سهام-عدالت-samaneseir
Nov 8, 2017 - راهنمای ثبت نام سامانه سهام عدالت و سایت سهام عدالت به نشانی samanese.ir را از اینجا دریافت نمایید. ... ۸ نکته که باید در مورد شماره شبا سهام عدالت بدانید ... ملاک سهامداری افراد و خانوارها قطعی شدن ثبت نام آن ها در طرح سهام عدالت است و درج تغییر وضعیت اقشار خانوار در بانک اطلاعاتی مشمولین سهام عدالت ضروری نیست.

تلگرام باز |سهام عدالت

https://otelegram.com/sahamedalatse
Oct 28, 2017 - آخرین صورت وضعیت دارایی سهام عدالت هر نفر از مشمولین سهام عدالت شامل میزان سهامداری مشمولان بر مبنای ارزش اولیه مقطع واگذاری دولت به آنان قابل مشاهده و چاپ ... امکان ورود اطلاعات شماره شبا بانکی و ثبت آن در سامانه به منظور اخد تاییدیه توسط سازمان خصوصی سازی و اعلام مراتب تایید یا احیانا عدم تایید کماکان در ...
May 6, 2017 - طی روزهای آینده نتایج تایید شماره های شبا بانکی مشمولانی که قبلا شبا خود را ثبت کرده اند در سامانه سهام عدالت قابل مشاهده خواهد بود.

اعلام زمان واریز اولین سود سهام عدالت - خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/.../اعلام-زمان-واریز-اولین-سود-سهام-عدالت
Jul 10, 2017 - سبحانی با بیان اینکه تاکنون ۳۵ میلیون نفر به سامانه سهام عدالت مراجعه و صورتحساب دریافت کرده اند، افزود: حدود ۲۸ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تا آخرین وقت به سامانه مراجعه و شماره شبا بانکی خود را اعلام کردند. وی با اشاره به اینکه در ۳۰ فروردین ۹۶ فاز دوم ساماندهی سهام عدالت آغاز شد و از تمامی مشمولان برای اعلام شماره شبا ...

مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریور برای ثبت شماره شبای بانکی فرصت ...

https://khabarban.com/.../مشمولان_سهام_عدالت_تا_پایان_شهریور_ب... - Translate this page
Jun 17, 2017 - امیر خلیلی خواه روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از 360 هزار نفر از اقشار مختلف استان سمنان جز مشمولان طرح توزیع سهام عدالت هستند.وی با اشاره به مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت مبنی بر ثبت شماره شبا 24 رقمی حساب بانکی متعلق به هر شخص مشمول که از تاریخ سی ام اردیبهشت 96 آغاز شده.

اخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت - adpin

https://adpin.ir/fa/اخرین_مهلت_ثبت_نام_سهام_عدالت
آخرین مهلت‌ ثبت نام سهام عدالت آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا آخرین مهلت ثبت‌نام سهام عدالت دور جدید ثبت نام سهام عدالت آخرین مهلت ثبت نام دریافت سهام عدالت آخرین مهلت ثبت‌نام سهام عدالت کارگران اعلام شد جدول زمان‌بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت آخرین مهلت ثبت نام مشمولان سهام ...
May 26, 2017 - مشمولان سهام عدالت، برای دریافت سود سالانه باید شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیرمسدود به نام خود را ثبت نمایند.
Sep 11, 2017 - برای ثبت شماره شبا هنوز فرصت هست. این گزارش می افزاید: همچنین از اواخر فروردین ماه امسال این امکان در سامانه سهام عدالت بوجود آمده است تا مشمولان سهام عدالت با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه، از سود سال مالی 95 شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت در ماههای پیش‌رو بهره‌مند شوند. از این رو مهلت زمانی ...
در حالی‌که سامانه سهام عدالت از یک هفته گذشته برای دریافت شماره حساب از مشمولین راه‌اندازی شد که سازمان خصوصی‌سازی در این راستا اعلام کرد که هز یک از مشمولین سهام عدالت باید حساب شبا مستقل داشته باشند و سود سهام به حساب سرپرستان خانوار واریز نخواهد شد که از آخرین چهارشنبه فروردین ماه مشمولین بری افتتاح حساب ب شعبات ...

آخرین مهلت سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا :: شهر عکس

niloofareabi.blog.ir/.../آخرین-مهلت-سهام-عدالت-96-برای-ثبت-شماره-...
Jun 18, 2017 - آخرین مهلت سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا مشمولان سهام عدالت سریعتر شماره شبا بدهند سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه واریز سود سهام عدالت به مشمولان در نیمه نخست امسال امکان پذیر ...

آموزش ثبت نام در سهام عدالت - کانال تلگرام رسمی دورهمی

mastergram85.rozblog.com/post/.../آموزش-ثبت-نام-در-سهام-عدالت.ht...
1 day ago - Suchergebnisse راهنمای ثبت نام سامانه سهام عدالت / samanese.ir - بازار نیوز bazarnews.ir/fa/news/16423/راهنمای-ثبت-نام-سامانه-سهام-عدالت-samaneseir 08.11.2017 - راهنمای ثبت نام سامانه سهام عدالت و سایت سهام عدالت به نشانی samanese.ir را از اینجا دریافت نمایید. مشمولان برای ثبت نام سهام عدالت به کجا باید ...
Sep 10, 2017 - سبحانی درباره آخرین جزئیات پرداخت سود سهام عدالت گفت: 2 دهک پایین جامعه که مشمول تخفیف می‌شوند برای سال مالی 96 معادل 150 هزار تومان سود خواهند گرفت. ... او یادآور شد: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت شماره شبای بانکی مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت نداریم اما مشمولان باید بدانند که بدون اعلام شماره شبا امکان ...

رقم دقیق سود سهام عدالت چقدر است؟ :: شهر عکس

niloofareabi.arioblog.ir/post/رقم-دقیق-سود-سهام-عدالت-چقدر-است
2 days ago - مبلغ سود سهام عدالت چقدر است رقم دقیق سود سهام عدالت 96 با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود در پایان شهریور ماه، مسئولین . ... بیشتر به زمان واریز اولین مرحله از سود سهام عدالت، سازمان خصوصی سازی در روزهای اخیر خبر از بازگشایی سامانه برای ارائه شماره شبا توسط وراث 2 میلیون متوفی داده ...

مهلت شماره حساب سهام عدالت - deltagig - دلتا گیگ

https://deltagig.ir/fa/مهلت_شماره_حساب_سهام_عدالت
مهلت اعلام شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت وارد آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 مهلت اعلام شماره ... شبا مهلت ثبت نام سایت بانک سهام عدالت ثبت شماره حساب سایت بانک مهلت ارائه شماره حساب برای سهام عدالت آخرین مهلت ثبت شماره شبای بانکی مشمولان سهام عدالت ...

آخرین زمان ثبت شماره شبای بانکی برای مشمولان سهام عدالت - نیازنگار

niaznegar.ir/p-2207-آخرین-زمان-ثبت-شماره-شبای-بانکی-برای-مشم... - Translate this page
Jun 18, 2017 - به گزارش کارگرآنلاین؛ در پی راه اندازی سامانه سهام عدالت از اسفندماه سال گذشته و به دنبال آن آغاز ثبت شماره شبای حساب بانکی مشمولان در این سامانه از اواخر فروردین ماه امسال، مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت سالیانه خود تا پایان شهریورماه امسال مهلت دارند تا اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه به ...

جزئیات ثبت شماره "شبا" برای دریافت سود سهام عدالت | فیلم - تگ

https://tag.ir/.../130065-جزئیات-ثبت-شماره-شبا-برای-دریافت-سو...
سیدجعفر سبحانی درباره آخرین وضعیت پرداختی سود سهام عدالت مشمولان گفت: تاکنون ۳۶ میلیون نفر برای مشاهده وضعیت صورت حساب سهام عدالت خود به سامانه سهام ... برچسب ها : اخبار ایران, ثبت شماره حساب برای سهام عدالت, ثبت شماره شبا سهام عدالت, ثبت نام سهام عدالت 96, سامانه ثبت شماره حساب سهام عدالت, سایت سهام عدالت, سهام ...

سود سهام عدالت آخرین مهلت - publicdata

publicdata.ir/result/سود-سهام-عدالت-آخرین-مهلت.html
مهلت اعلام شماره حساب برای دریافت سود سهام عدالت ثبت. حساب برای دریافت سود سهام عدالت سود سهام عدالت آخرین سهام عدالت مهلت . مهلت اعلام شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت افکار مهلت اعلام شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت افکار نیوز خبر پو پویش آخرین اخبار .

- فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت کد شبا - راه نو

rahenou.ir/News/.../فرصت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت-کد-شبا
Sep 18, 2017 - راه نو -مشمولان برای ثبت و وارد کردن شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود این سهام هنوز فرصت دارند.

روزنامه جام جم96/7/12: مردم در انتظار سود سهام عدالت - Magiran

www.magiran.com/npview.asp?ID=3638879 - Translate this page
در حالی که طبق وعده مسئولان سازمان خصوصی سازی قرار بود هفته اول مهرماه سود سال 95 سهام عدالت به حساب مشمولان واریز شود، وزیر اقتصاد دیروز پرداخت سود را یک ماه دیگر .... سبحانی با بیان این که از فروردین 96 برای پرداخت سود سال 95 از مردم شماره شبا دریافت کردیم، ادامه داد: دریافت شماره شبا فقط برای پرداخت سود سال 95 است و برای ...

ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت امکانپذیر شد - تاوان گذار

tavangozar.ir/.../ثبت-شماره-شبا-برای-دریافت-سود-سهام-عدالت-امکا...
1 day ago - مشاور سازمان خصوصی سازی با اعلام امکانپذیر شدن ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت، گفت: سود سهام دو هفته تا ۲۰ روز پس از ثبت این شماره به حساب مشمولان واریز می شود.

سود سهام عدالت شهریور 96 واریز میشود + میزان سود سهام عدالت - حیاط خلوت

hayatkhalvat.com › اخبار ایران و جهاناخبار اجتماعی
Aug 30, 2017 - به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سید جعفر سبحانی در خصوص زمان واریز سود سهام عدالت به مشمولین بیان کرد : واریز سود سهام عدالت در شهریور ماه منوط به مصوبه شورای اصل ۴۴ است و هر زمان این مصوبه به سازمان خصوصی‌سازی ابلاغ شود سود سهام عدالت به حساب مشمولینی که شماره شبا ارائه کرده‌اند واریز خواهد شد ...

پیگیری تاییدیه ثبت شبا سهام عدالت

https://threemin.ir/fa/پیگیری_تاییدیه_ثبت_شبا_سهام_عدالت
تاییدیه شماره شبا سهام عدالت سایت بانک فرم ثبت حساب شبا سهام عدالت سایت بانک نحوه تایید شماره شبای سهام عدالت برای دریافت سود تایید شماره شبا بانکی مشمولان سهام عدالت آغاز شد تایید شماره شبا بانکی مشمولان سهام عدالت آغاز شد ایبِنا آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا اعلام نحوه تایید شماره شبای سهام ...

سود سهام عدالت به زودی واریز می شود - Tebyan - تبیان

https://article.tebyan.net/.../سود-سهام-عدالت-به-زودی-واریز-می-شود
Apr 16, 2017 - رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: از نیمه شب سه شنبه هفته جاری (30 فروردین ماه) مشمولان باید وارد سامانه شده و شماره شبا خود را ارایه نمایند. وی با اعلام گزارش عملکرد مرحله اول ساماندهی سهام عدالت گفت: هفده اسفندماه سال 95 آیین رونمایی از سامانه سهام عدالت برگزار شد و از همان روز، پذیرش 49 میلیون نفر سهامدار سهام عدالت ...

مهلت ثبت نام سهام عدالت 96 - antinod - آنتی نود

https://antinod.ir/fa/مهلت_ثبت_نام_سهام_عدالت_96
ثبت نام مجدد سهام عدالت در نیمه دوم سال 96 ثبتنام سهام آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 ثبت نام سهام عدالت 95 96 ثبت نام جدید سهام عدالت سایت رسمی ثبت نام سهام عدالت فروردین 96 ثبت نام سهام عدالت سال 96 آدرس ...

جزئیات اعلام شماره شبا بانکی توسط مشمولین سهام عدالت اعلام شد | تهران ...

tehranpress.com/.../جزئیات-اعلام-شماره-شبا-بانکی-توسط-مشمولی...
Apr 18, 2017 - در این گزارش همچنین به کلیه مشمولین سهام عدالت توصیه اکید شده است در فرآیند اجرای طرح ساماندهی سهام عدالت و به ویژه در اجرای این مرحله به منظور افتتاح حساب، دریافت شماره شبا بانکی و درج و ثبت آن در سامانه سهام عدالت، از اعلام و یا معرفی هرگونه شماره حساب، شماره شبا بانکی و هر نوع اطلاعات هویتی و مشخصات ...

مهلت ثبت نام سهام عدالت 95 - goto98

https://goto98.ir/fa/مهلت_ثبت_نام_سهام_عدالت_95
... عدالت سهام عدالت 95 ثبت نام سایت تفریحی افق عکس فیلم دانلود امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام نقلانتقال اساتید دانشگاه آزاد جدول زمان‌بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت سایت رسمی ثبت نام سهام عدالت فروردین 96 ثبت نام سهام عدالت 95 بایگانی مجله اینترنتی وهاران آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا ثبت ثبت نام مشمولان ...
گفته‌های پوری حسینی در شرایطی است که سیدجعفر سبحانی، مشاور سازمان خصوصی سازی درباره آخرین وضعیت پرداختی سود سهام عدالت مشمولان می‌گوید: تاکنون ۳۶ ... شماره شبا توسط مشمولان وجود ندارد، افزود: با توجه به اینکه قرار است اولین مرحله سود تا پایان شهریور ماه به حساب مشمولان واریز شود، بدیهی است افرادی که شماره شبای خود را ...

نحوه ثبت نام سهام عدالت ومیزان سهام - bytebyte

bytebyte.ir/result/نحوه-ثبت-نام-سهام-عدالت-ومیزان-سهام.html
نحوه ثبت نام در سهام عدالت سایت بانک. سامانه ثبت نام سهام عدالت ثبت شماره شبا سهام عدالت نحوه ثبت نامارسال مدارک . آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت مشمولان دریافت سهام عدالت که برگه دعوتنامه ثبت نام در ثبت نام سهام عدالت . ... سهام عدالت 96 ثبت ناماخبار آسمونی. آخرین اخبار سامانه سهام عدالت نحوه دریافت سهام عدالت فقط ثبت نام شدگان .

نحوه اعلام شماره شبا برای سهام عدالت - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../نحوه-اعلام-شماره-شبا-برای-سهام-عدالت
Aug 21, 2017 - خبرگزاری تسنیم: مرحله دوم فعالیت سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir از فردا از طریق امکان ورود و ثبت شماره شبا بانکی مشمولین سهام عدالت آغاز خواهد شد. در این مرحله، مشمولین سهام عدالت می‌توانند به صورت تدریجی همانند مرحله اول به سامانه سهام عدالت وارد شوند و در صفحه مربوط به رویت «صورتحساب تسویه ...

مشمولان سهام عدالت - webcontents

webcontents.ir/result/مشمولان-سهام-عدالت.html
آخرین مهلت ثبت نام مشمولان دریافت سهام عدالت. سازمان خصوصی سازی اعلام کرد مشمولان دریافت سهام عدالت که برگه دعوتنامه ثبت نام در . سهام عدالت tnews ir سهام عدالت در کما سهام عدالت مورد ثبت شماره شبا توسط مشمولان دریافت سود سهام عدالت .

اعلام لیست سهام عدالت - vizhe98

vizhe98.ir/result/اعلام-لیست-سهام-عدالت.html
... این گزارش سازمان بورس عنوان کرده . الف آخرین مهلت ثبت نام سهام‌عدالت کارگران هم اکنون نیز در سامانه ثبت نام برای واگذاری سهام عدالت با اعلام لیست کارگران . ... ۱۳۹۶ Toggle navigation فهرست داغ ترین . الف سهام عدالت وارد فاز دریافت شماره حساب شد اعلام شناسه حساب بانکی ایران شِبا مربوط به هر یک از مشمولین سهام عدالت می باشدهر .

آخرین وضعیت سهام عدالت 96 - qboost

https://qboost.ir/fa/آخرین_وضعیت_سهام_عدالت_96
Oct 30, 2017 - آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار ثبت نام سری جدید سهام عدالت در نیمه دوم سال 96 وعده مسئولان برای پرداخت سود سهام عدالت شهریور 96 زمان ثبت نام سری جدید سهام عدالت 96 آخرین اخبار ایسنا تشریح آخرین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت تاریخ ...

سود سهام عدالت واریز شد۱۰۷ - خبر امروز

khabaremrouz.ir/search/?q=سود+سهام+عدالت+واریز+شد۱۰۷
به گزارش افکارنیوز، در حالی که سامانه سهام عدالت از جمعه هفته گذشته مجددا بازگشایی شد که مدل 4 این سامانه علاوه بر دارا بودن قابلیت ارائه صورتحساب و دریافت شماره شبا به مشمولین، به صورت وضعیت دارایی نیز مجهز شده و مشمولین می‌توانند با مراجعه به سامانه عدالت از ارزش دارایی خود مطلع شوند. این در حالی است که براساس آخرین آمار ...

زمان پرداخت سهام عدالت در سال 96 - کیمیای هنر شماره شبا سهام عدالت

https://www.kimiahonar.com › اخبار - Translate this page
May 6, 2017 - زمان پرداخت سهام عدالت در سال 96 - کیمیای هنر سامانه سهام عدالت آماده دریافت شماره شبا از مشمولین سهام عدالت است سود پرداختی برای هر فرد ۹۰ هزار تومان است. ... ثبت نام سری جدید مشمولین سهام عدالت بعد از سامانه‌دهی سری قبلی سهامداران و پرداخت سود در نیمه دوم سال جاری صورت خواهد گرفت. به گفته مشاور رئیس سازمان ...
May 23, 2017 - بر اساس این گزارش؛ مشمولین سهام عدالت که تا کنون موفق به ثبت شبا بانکی خود در این سامانه نشده‌اند لازم است از فرصت استفاده نموده و حتما یک شماره شبا بانکی معتبر به نام خود را از طرق مختلف از بانک دریافت و در سامانه ثبت کنند و از تایید نهایی آن از طریق همین سامانه اطمینان پیدا کنند. گفتنی است هر یک از ...

ثبت نام اینترنتی سهام عدالت - boostfa

boostfa.ir/find/ثبت-نام-اینترنتی-سهام-عدالت/
ثبت نام اینترنتی سهام عدالت کارگران فصلیساختمانی. - برای مشاهده کلیک کنید. برای ورود به سامانه ثبت نام سهام عدالت ویژه کارگران فصلیساختمانی کلیک کنید قبل از .

IRa 29 آخرین وضعیت سهام عدالت

chefshadi.xyz/brokfj/croijd/آخرین-وضعیت-سهام-عدالت.html
پورتال وهاران در این مقاله جدیدترین و کامل ترین اخبار سود سهام عدالت سال ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند. این مقاله به طور ... آخرین مهلت ارائه شماره شبا برای سهام عدالت (۲ اردیبهشت ۹۶ )... سود سهام عدالت از آبان ماه پرداخت می شود - آخرین وضعیت سهام عدالت در. به گزارش پارس نیوز، جعفر سبحانی با اعلام اینکه مشمولان برای دریافت این ...

آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت 95 - bist-20 - پایگاه اطلاع رسانی 20

https://bist-20.ir/fa/آخرین_مهلت_ثبت_نام_سهام_عدالت_95
آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 جدول زمان‌بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت آخرین مهلت ثبت نام سهام عدالت کارگران ساختمانی ثبت نام سهام عدالت 95 96 ثبت نام جدید سهام عدالت آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار مهلت قانونی آزادسازی سهام عدالت تا سال 95 پایگاه خبری تراز آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 ...
Sep 25, 2017 - مهلت پرداخت بدهی مشمولان سهام عدالت یک ماه دیگر تمدید شد/ توزیع سود سهام عدالت در دستور کار امروز شورا نبود ?در جلسه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مقرر شد مهلت پرداخت نقدی الباقی سهام تخصیص یافته مشمولین طرح سهام عدالت به مدت یک ماه دیگر تمدید شود. ?معاون سازمان خصوصی‌سازی در ...

آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا - بولتن

boultan.ir/.../آخرین-مهلت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت-شماره-شبا - Translate this page
Jun 17, 2017 - خبرگزاری تسنیم: در پی راه اندازی سامانه سهام عدالت از اسفندماه سال گذشته و به دنبال آن آغاز ثبت شماره شبای حساب بانکی مشمولان در این سامانه از اواخر فروردین ماه امسال، مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت سالیانه خود تا پایان شهریورماه امسال مهلت دارند تا اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه به نشانی ...

اخرین مهلت ثبت سهام عدالت - tarinsho - ترین شو!

https://tarinsho.ir/fa/اخرین_مهلت_ثبت_سهام_عدالت
آخرین مهلت‌ ثبت نام سهام عدالت آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت 96 آخرین اخبار آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت 96 الف آخرین مهلت ثبت‌نام سهام عدالت ... آخرین مهلت ثبت نام مشمولان سهام عدالت الف آخرین مهلت ثبت نام سهام‌عدالت کارگران آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا - اخرین مهلت ثبت سهام عدالت.

طریقه ثبت نام سهام عدالت - i-vizhe

i-vizhe.ir/result/طریقه-ثبت-نام-سهام-عدالت.html
آخرین مهلت ثبت شماره شبا مشمولان سهام عدالت مشمولان سهام عدالت تا کِی برای ثبت شماره شبای بانکی فرصت دارند ثبت نام صفحه . ... سهام عدالت ثبت نام مشمولین سهام عدالت برای دریافت آخرین اخبار در کانال افکار . مشمولان سهام ... ثبت نام سهام عدالت 96 با پایان پذیرفتن مهلت ثبت نام متقاضیان سهام عدالت فردی که ثبت نامشان در سهام .

سود-سهام-عدالت-آخرین-مهلت - proja - پروجا وب

https://proja.ir/fa/سود-سهام-عدالت-آخرین-مهلت
آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا ثبت شماره حساب برای دریافت سود سهام عدالت دیلی آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا ثبت نام دانلود رمان آخرین سالگرد ازدواج خبر خوش دولت برای مشمولان سهام عدالت عکس نیک صالحی جزئیات نحوه واردشماره حساب شبا در سایت سهام عدالت چه‌کسانی سود سهام عدالت ...

عصر اعتبار - فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت کدشبا

www.asretebar.com/.../فرصت-مشمولان-سهام-عدالت-برای-ثبت-کد...
Sep 18, 2017 - سیدجعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی، در مورد واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولین تا پایان شهریور ماه امسال اظهار داشت: با توجه به‌ این که سازمان خصوصی‌سازی از سی‌ام فروردین ماه از کلیه مشمولین درخواست اعلام شماره شبا کرد، تاکنون بیش از 32 میلیون نفر شماره شبای خود را به سامانه ما وارد کرده‌اند و ...

مهلت تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت تا ساعت 24 روز جاری است - گزارش ...

www.gozareshebourse.ir/.../مهلت-تسویه-مانده-بدهی-اقساط-سهام-عدال...
بنابراین ساعت ۲۴ امروز،۳۰/۷/۱۳۹۶ آخرین مهلت برای تسویه مانده بدهی اقساط سهام عدالت مشمولین بوده و پس از این مهلت به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بدهی اقساط مشمولان از ... لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج خواهد شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا، رویت صورتحساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولین عزیز فراهم خواهد شد.

سهام عدالت - بانک روز

bankrooz.com/tag/398/سهام-عدالت
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: آخرین مهلت برای تسویه بدهی اقساط مشمولان شهریور امسال تعیین شده بود که این زمان تا پایان مهرماه تمدید شد. ... سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: مهلت زمانی خاصی برای ثبت شماره شبای حساب بانکی در سامانه سهام عدالت تعیین نشده است و مشمولان هنوز برای ثبت شماره شبای بانکی خود فرصت دارند.

Searches related to آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا


آخرین مهلت مشمولان سهام عدالت 96 برای ثبت شماره شبا

ثبت شماره حساب برای سهام عدالت

ثبت نام جدید

ثبت نام سهام عدالت 96

سامانه ثبت شماره حساب سهام عدالت

سامانه ثبت شماره شبا سهام عدالت

سایت ثبت شماره شبا برای سهام عدالت

سایت ثبت نام سهام عدالت

سهام عدالت

مهلت ثبت کد شبا سهام عدالت

۹۶/۱۰/۲۱ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی