ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس

صدف طاهریان , عکس صدف طاهریان , اینستاگرام صدف طاهریان

صدف طاهریان بازیگر ایرانی به تصور موقعیت شغلی بهتر به ترکیه مهاجرت کرده بود، در مصاحبه با روزنامه هابر تورک ترکیه اعلام کرد، خلاف آنچه که تصور میکرده را تجربه کرده است. او که سینمای ایران را فاسد میخواند حالا در ترکیه از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است. در ادامه مطلب مصاحبه صدف طاهریان با روزنامه هابر تورک را بخوانید.

خودتان را معرفی کنید؟
۲۸ سالم است . در دانشگاه تهران در رشته معماری تحصیل کرده ام. از ۱۹ سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کردم و در ایران در سینما و تلویزیون بازی کرده ام.بعد از این که در ایران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم.

چرا ممنوع الکار شدید؟
به خاطر انتشار عکس های بدون حجاب در اینستاگرام همه قرارداد های کاری ام لغو شد و در شرایط سختی قرارگرفتم.

چرا استانبول را انتخاب کردید؟
یکسال است که در ترکیه زندگی می کنم. به اینجا آمدم چون فکرمی کردم  در اینجا می توانم آزادتر باشم اما اشتباه می کردم. شرایط آن طور که فکر می کردم نبود.

چرا این طور فکر می کنید؟
در برخی موارد اینجا آزاد تر است اما نه در همه موارد. من با خیال آزادی کشورم را ترک کردم. می خواستم اینجا به کارم ادامه بدهم. فکر می کردم اینجا شرایط فرق می کند اما اینجا هم باید برای بازی کردن رابطه داشته باشی. هرجا برای کار مراجعه می کنم به من پیشنهاد های غیر اخلاقی می شود.

از زندگی در ترکیه راضی هستید؟
نه . فکر می کردم اینجا فرق دارد ولی اشتباه می کردم. اینجا نمی توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاسهای زبان ترکی شرکت کردم ولی موفق نشدم زبانشان را یاد بگیرم. دیگر اعتماد به نفس ندارم.

دوست دارید در فیلم های سینمای مستقل بازی کنید؟
اگر پیشنهادی باشد نقش اول و یا نقش های فرعی بازی می کنم. اما هیچ پیشنهادی ندارم.

چقدر سینمای ترکیه را می شناسی؟
کارگردان های ترکیه ای را نمی شناسم. فقط سریالهای ترکیه ای را دوست داشتم نگاه کنم .

در ترکیه چطوری پول در می آوری؟
خانواده ام خرجم را می دهند. پولی که از اسپانسرها میگیرم مبلغ ناچیزی است. اگر پیشنهاد بازیگری نداشته باشم مجبورم به کارهای دیگری برای پول در آوردن فکر کنم.

مصاحبه صدف طاهریان , پشیمانی صدف طاهریان , عکس جدید صدف طاهریان , وضعیت صدف طاهریان در ترکیه

عکس از روزنامه هابر تورک و مصاحبه با صدف طاهریان


مصاحبه صدف طاهریان , پشیمانی صدف طاهریان , عکس جدید صدف طاهریان , وضعیت صدف طاهریان در ترکیه

تکذیب این خبر توسط صدف طاهریان

صدف طاهریان بازیگر زن ایرانی که به ترکیه مهاجرت کرده است گفت به شبکه جم نخواهد پیوست و نه از رفتنم پشیمانم نه می خواهم برگردم. صدف طاهریان در گفتگو با «سینما» ضمن رد متن ترجمه شده از مصاحبه اش گفت: با روزنامه هابر تورک مصاحبه داشتم اما هم بد ترجمه شده و هم خبرنگار روزنامه جملات من را آنطور که من بیان کردم ننوشته که خوشبختانه برای مصاحبه بعدی در پی جبران هستند. من از روز اول با هدف همکاری با شبکه جم از ایران نرفتم و همچنان هم دنبال همکاری با این شبکه نیستم.

در حال حاضر هم نه از رفتنم پشیمانم نه می خواهم برگردم. صدف طاهریان طى تماس تلفنى که با پارسینما داشت، اعلام کرد خبرى که این روزها از شرایط زندگى من در ترکیه منتشر شده را تکذیب مى کنم و هیچ کدام حقیقت ندارد. طاهریان در ادامه افزود من برخلاف میل قلبى و به خاطر نبود شرایط مناسب براى بازى، ایران را ترک کردم. با این وجود از اوضاع الآنم راضى هستم و زندگى راحت و با آرامشى دارم. برخلاف چیزى که منتشر شده، من از مهاجرتم پشیمان نیستم و قصد بازگشت به ایران ندارم. وى در پایان به پروژه جدیدش در مقام بازیگر اشاره کرد که بزودى توسط یک کارگردان ایرانى ساخته خواهد شد.


ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس

www.amazing.ir/1395/08/23/sadaf-taheriyan/
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان بازیگر ایرانی به تصور موقعیت شغلی بهتر به ترکیه مهاجرت کرده بود صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه پشیمان از پیشنهاد های غیر ...

پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه

merdaddomeno.samenblog.com/پشیمان-شدن-صدف-طاهریان-از-مهاجرت-به-کشور-ترک...
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه ... ترکیه از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه؛ اشتباه کردم ... زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است. ..... هرچند میگن خودکرده را تدبیر نیست اما با ابراز پشیمانی و عذرخواهی و سعی برای ...

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه! - دلبرانه

delbaraneh.com/news/taherian-oysters-regret-coming-to-turkey/
مصاحبه ای منتشر شده که گفته می شود مربوط به مصاحبه صدف طاهریان می باشد. ... شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. ... های صدف طاهریان نه تائید و نه تکذیب می کند و در صورت اظهار نظر رسمی صدف طاهریان, ...

ابراز پشیمانی صدف طاهریان ازرفتن به ترکیه - مجله خبری ...

4khabar.ir/search/?q=ابراز+پشیمانی+صدف+طاهریان+ازرفتن+به+ترکیه
صدف طاهریان مدل لوازم آرایشی شد صدف طاهریان که از بازیگران مهاجرت کرده به ترکیه است,بعد از ماجرای پر فراز و نشیب در خارج اکنون به یک مدل تبلیغاتی لوازم ...

پشیمانی صدف طاهریان از سفر به ترکیه

dehkadenews.ir/پشیمانی-صدف-طاهریان-از-سفر-به-ترکیه.html
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه؛ اشتباه کردم ... کرده که مدتی هست به ترکیه سفر کرده در مصاحبه با یک روزنامه ترکیه ای ابراز .

پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه | جستجو | ...

khabar96.ir/list/پشیمان+شدن+صدف+طاهریان+از+مهاجرت+به+کشور+ترکیه.html
پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه صدف طاهریان بازیگر ... شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.

صدف طاهریان از امدنم به ترکیه پشیمانم

borofun.ir/search/?q=صدف+طاهریان+از+امدنم+به+ترکیه+پشیمانم
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان و تکذیب پشیمانی خود از رفتن به ترکیه صدف طاهریان بازیگر زن ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی +عکس ... هست مصاحبه ای با روزنامه ترکیه انجام داده که ابراز پشیمانی کرده از اینکه به ترکیه رفته!

صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه پشیمان است + عکس - اخبار ...

chionline.ir/صدف-طاهریان-از-مهاجرت-به-ترکیه-پشیمان-2/
۳ روز پیش - خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است. در ادامه مطلب مصاحبه صدف پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه! از ایران اشتباه بوده و ...

پشیمانی صدف طاهریان از حضور در جم - tgnews.ir

tgnews.ir/result/?...پشیمانی+صدف+طاهریان...
به تازگی خبری مبنی بر ابراز پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به شبکه جم و درخواست بازگشت ... اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه؛ اشتباه کردم.

پشیمانی - مجله جدیدترین ها

jadidtarinha.net/search/?q=پشیمانی
۲ روز پیش - صدف طاهریان و تکذیب پشیمانی خود از رفتن به ترکیه صدف طاهریان بازیگر زن ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی +عکس ... با یک ضربه چاقو به قتل رسانده بود، دیروز در جلسه تحقیق اظهار پشیمانی کرد و گفت که ...

صدف طاهریان: اشتباه کردم به ترکیه آمدم - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/423018/صدف-طاهریان-اشتباه-کردم-به-ترکیه-آمدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. عین روز ..... 0. معلومه که دروغه، طرف اگه مجبور به خودفروشی هم بشه ، اظهار پشمونی نمیکنه اونم به این زودی ، چون میدونی راه برگشت نداره. بدون نام .... ولی صدف طاهریان که به دبی مهاجرت کرد نه ترکیه!
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. ... به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم.

ابراز پشیمانی صدف طاهریان ازرفتن به ترکیه - دنیای خبر

donyaekhabar.com/search/?q=ابراز+پشیمانی+صدف+طاهریان+ازرفتن+به+ترکیه
صدف طاهریان اشتباه کردم به ترکیه آمدم صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی ... و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد.

صدف طاهریان بازیگر مهاجرت کرده با بازیگر مشهور ترکیه نامزد

www.saslar.ir/.../صدف-طاهریان-بازیگر-مهاجرت-کرده-با-بازیگر-مشهور-ترکیه-نامزد.h...
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان بازیگر مهاجرت کرده با بازیگر مشهور ترکیه نامزد کرد؟ + ... صدف ... ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس. 22 .
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... پشیمان است. 27 . ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس ... اظهار پشیمانی صدف طاهریان در مصاحبه با روزنامه ترک | صدف - قطره

مصاحبه جدید صدف طاهریان با روزنامه ترکیه - اترین موزیک

atrinmusic.ir/2016/11/مصاحبه-جدید-صدف-طاهریان-با-روزنامه-ترک/
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... صدف طاهریان کشف … مصاحبه صدف طاهریان، از سفرم به ترکیه پشیمانم. ... اظهار پشیمانی صدف طاهریان در مصاحبه با روزنامه ترک – پارست ... آکاایران: صدف طاهریان که به ترکیه مهاجرت کرد به تازگی مدل لوازم آرایشی …. ایرانی که با ...
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه؛ اشتباه کردم ... #استانبول #ترکیه #صدف طاهریان #پشیمانی #اظهار پشیمانی #مصاحبه #GEM TV ...

پیشنهاد رابطه جنسی به صدف طاهریان و پشیمانی از مهاجرت + ...

funnews.ir/پیشنهاد-رابطه-جنسی-به-صدف-طاهریان-و-پشی/
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پیشنهاد رابطه جنسی به صدف طاهریان در ترکیه از دلایلی است که صدف طاهریان ... مصاحبه صدف طاهریان از پشیمانی صدف طاهریان برای مهاجرت از ایران به ترکیه حکایت میکند . .... اظهار نظر جنجالی جواد هاشمی در دفاع از برهنگی گلشیفته ...

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت !! + پیشنهاد رابطه ی جنسی به ...

www.dehkadeaftab.ir/پشیمانی-صدف-طاهریان-از-مهاجرت---پیشنهاد-رابطه-ی-جنسی-به-...
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پیشنهاد رابطه جنسی به صدف طاهریان و پشیمانی از مهاجرت + . .... ضمنی دارند استفاده کنید ..... ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس.
عکس های اینستاگرام صدف طاهریان + بیوگرافی کامل صدف طاهریان,دانلود عکس های جدید صدف ... پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه ... حالا در ترکیه از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمانی صدف طاهریان از کشف حجاب و مهاجرت به ترکیه که بعد از یک سال از مهاجرت صدف طاهریان به ترکیه و انتشار عکس های لخت و برهنه در فضای ...

مصاحبه صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای و ابراز پشیمانیش – ...

morahem.com/majale/مصاحبه-صدف-طاهریان-با-روزنامه-ترکیه-ای/
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان از رفتن به ترکیه پشیمان شده است صدف طاهریان بازیگر ... وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد.

بایگانی‌ها پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه - مجله ...

tozibae.ir/tag/پشیمانی-صدف-طاهریان-از-مهاجرت-به-ترکیه/
آرشیو : نوشته هایی با برچسب پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه .... ابراز علاقه به گزارشگر محبوب ایرانی در استادیوم انگلیس ...
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عکس های اینستاگرام صدف طاهریان و خانوادش + مصاحبه پشیمان شدنش .... پشیمان شدن صدف طاهریان از مهاجرت به کشور ترکیه ... حالا در ترکیه از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.
پشیمانی رابعه اسکویی +عکس\n\n چندی پیش رابعه اسکویی بازیگر سابق تلویزیون و سینما که مدتی پیش به ترکیه مهاجرت نموده بود از پایان همکاریش با جم خبر داد و گفت در جم تی وی به من بی احترامی شده است. ... اظهار پشیمانی و توبه و عذر خواهی در قیامت فایده ای هم دارد؟ ... پیشنهاد رابطه جنسی به صدف طاهریان و پشیمانی از مهاجرت +.

صدف طاهریان: اشتباه کردم به ترکیه آمدم - فرارو

fararu.com/fa/news/295771/صدف-طاهریان-اشتباه-کردم-به-ترکیه-آمدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش ایران آنلاین، صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از ... بعد از این که در ایران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم. ..... ولی اونکه به دبی مهاجرت کرده بود نه ترکیه! ... اگر اخراج نمی شدید هم آیا اظهار پشیمانی می کردید ؟؟ به ...

صدف طاهریان: از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شدم ...

khabarfarsi.com/u/28063099
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه! صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و ...
پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی\n\n صدف طاهریان بازیگر مهاجرت ... سی تیر 1367 است از مشکلاتش پس از مهاجرت به ترکیه و بیکاریش میگوید.
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش ایران ناز این بازیگر که متولد سی تیر 1367 است از مشکلاتش پس از مهاجرت به ترکیه و بیکاریش میگوید. پشیمانی صدف طاهریان از ...

صدف طاهریان - کلوب

www.cloob.com/result/صدف_طاهریان
۲۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت !! + پیشنهاد رابطه ی جنسی به او !! صدف طاهریان بازیگر کشف حجاب کرده به دلایلی ازمهاجرت به ترکیه سخت پشیمان ...
گفتگوی صدف طاهریان با یک روزنامه در ترکیه: از شنیدن پیشنهادهای غیراخلاقی خسته شده‌ام. اینجا کسی را ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به خارج از ایران. صدف طاهریان: هرجا ... توضیح صدف طاهریان درباره ابراز پشیمانى اش از مهاجرت. صدف طاهریان: ...
n صدف طاهریان: هرجا برای کار مراجعه می‌کنم به من پیشنهادهای غیراخلاقی می‌شود \n \n. ... شدن و وعده‌های وسوسه‌انگیز برای بازی در سریال‌های ماهواره‌ای به ترکیه مهاجرت کرد.

تکستیار - صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه پشیمان است + عکس

www.textyar.com/news/.../صدف-طاهریان-از-مهاجرت-به-ترکیه-پشیمان-است--عکس
صدف طاهریان بازیگر ایرانی به تصور موقعیت شغلی بهتر به ترکیه مهاجرت کرده بود، ... پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.

پشیمانی بازیگران جم به صدف طاهریان رسید - رادیکال خبر

www.radicalkhabar.ir/search/?q=پشیمانی+بازیگران+جم+به+صدف+طاهریان+رسید
صدف طاهریان بازیگر کشورمان که بر اساس وعده‌‌های دروغین شبکه‌ جم، تهران را به مقصد ... هستند/برخی از بازیگران پیوسته به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده‌اند و می‌خواهند ... و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد اما با ...

پشیمانی بازیگران جم به صدف طاهریان رسید - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/320557/پشیمانی-بازیگران-جم-به-صدف-طاهریان-رسید
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صدف طاهریان بازیگر کشورمان که بر اساس وعده‌‌های دروغین شبکه‌ جم، تهران را به مقصد ترکیه ترک ... در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. ... ابراز علاقه روحانی به طرفدارانش.

خانواده صدف طاهریان نسبت به کشف حجاب او - مجله جدیدترین ها

baztab24.com/search/?q=خانواده+صدف+طاهریان+نسبت+به+کشف+حجاب+او
صدف طاهریان و تکذیب پشیمانی خود از رفتن به ترکیه صدف طاهریان بازیگر زن ... صدف طاهریان در صفحه شخصی اش اعلام کرد که از مهاجرت کردن پشیمان نیست و به .... با مرد غریبه بر داشت / لیلا به من ابراز علاقه می کرد و من هم به او وابسته شدم + عکس ...
۲۷ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمانی رابعه اسکویی +عکس\n\n چندی پیش رابعه اسکویی بازیگر سابق تلویزیون و سینما که مدتی پیش به ترکیه ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه. ضرغامی به ابراز پشیمانی تسخیرکنندگان سفارت آمریکا واکنش.

پشیمانی صدف طاهریان/پیشنهاد صیغه شدن در دفاتر فیلمسازی ...

damadam.ir › اخبار › وب نگین › فرهنگی و هنری
به گزارش فرادید، اما با گذشت یک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکیه ای هابر ... از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است. ... صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سینمای ترکیه و .... ۶ رابطه جنسی این خانم با کودکان خردسالش+عکس · ۷ ابزار جدید داعش برای ممانعت از ...

جانشین دژاگه نیامده پشیمان شد +عکس - تهران نیوز

tehrannews.ir/جانشین-دژاگه-نیامده-پشیمان-شد-عکس/
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه ... ابراز پشیمانی خیمنز به این خاطر است که العربی به خاطر مشکلات مالی در آستانه سقوط به دسته ...
۲۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماجرای کشف حجاب سمیرا سیاح بازیگر ایرانی و مهاجرت به آمریکا ... صدف طاهریان بازیگر ایرانی که به ترکیه رفت و در کار مدلینگ و بازیگری در ... مصاحبه ای با روزنامه ترکیه انجام داده که ابراز پشیمانی کرده از اینکه به ترکیه رفته!
ماجرای کشف حجاب سمیرا سیاح بازیگر ایرانی و مهاجرت به آمریکا ... صدف طاهریان بازیگر ایرانی که به ترکیه رفت و در کار مدلینگ و بازیگری در ترکیه مشغول ... هست مصاحبه ای با روزنامه ترکیه انجام داده که ابراز پشیمانی کرده از اینکه به ترکیه رفته!

گفتگو با صدف طاهریان و پشیمانی اش از رفتن به ترکیه + ...

khavarnews.ir/28451/گفتگو-با-صدف-طاهریان-و-پشیمانی-اش-از-رف-22/
۲۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - گفتگو با صدف طاهریان و پشیمانی اش از رفتن به ترکیه + تکذیب خبر توسط وی ! ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه! – دلبرانه. مصاحبه ای .... ترکیه انجام داده که ابراز پشیمانی کرده از اینکه به ترکیه رفته! … تورک از ...

پشیمانی چکامه چمن ماه از پیوستن به جم

farsinews.xyz/search/?q=پشیمانی+چکامه+چمن+ماه+از+پیوستن+به+جم
در ۱۳ دی ۱۳۹۴، و به دنبال آن که چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسرائیان به شبکه ... پیش به ترکیه مهاجرت نموده بود از پایان همکاریش با جم خبر داد و گفت در جم تی وی به ... ابراز پشیمانی خیمنز به این خاطر است که العربی به خاطر مشکلات مالی در آستانه ...
صدف طاهریان بازیگر ایرانی به تصور موقعیت شغلی بهتر به ترکیه مهاجرت کرده بود، ... پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته و از مهاجرتش به ترکیه ابراز پشیمانی کرده است.

صدف طاهریان – امپراتوری دروغ

www.empireoflies.ir/tag/صدف-طاهریان/feed/
اظهارات تکان‌دهنده صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه؛ اشتباه کردم ... شناخت از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است. .... اظهار نظرهای بازیگران زن کشورمان درباره کشف حجاب اخیر دو تن از بازیگران، با توهین ...
۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پشیمانی رابعه اسکویی +عکس\n\n چندی پیش رابعه اسکویی بازیگر سابق تلویزیون و سینما که مدتی پیش به ترکیه ... پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه. ضرغامی به ابراز پشیمانی تسخیرکنندگان سفارت آمریکا واکنش.

مصاحبه جدید صدف طاهریان با روزنامه هابر تورک

nazbid.ir/post/?q=مصاحبه+جدید+صدف+طاهریان+با+روزنامه+هابر+تورک
پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی صدف طاهریان بازیگر مهاجرت کرده ی سینما ... پیشنهادهای غیر اخلاقی که در ترکیه به صدف طاهریان شد! .... هسته‌ای ایران از مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای کشورمان خبر داده و در این باره اظهار نگرانی کرده بودند.

عکسهای جدید صدف طاهریان آذر 95- نیومیهن

newmihan.ir/عکسهای-جدید-صدف-طاهریان-آذر-95.html

۱۶ ساعت پیش - انتشار تصاویر بی حجاب و برهنه و عکس صدف طاهریان به سبک گلشیفته فراهانی . ..... ابراز پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت به ترکیه + عکس.