شهر عکس

بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟

بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟

بنیامین بهادری ، سلام بمبئی
بنیامین بهادری درباره چگونگی بازیگر شدنش و همینطور انتخاب همسرش شایلی محمودی برای ایفای نقش در سلام بمبئی توضیح میدهد.ماجرای بازیگر شدن بنیامین بهادری و همسرش

بنیامین به همراه همسرش در فیلم سلام بمبئی مصحصول مشترک سیننمای ایران و هند به عنوان یکی از بازیگران اصلی حضور دارد. ضمن اینکه چند آهنگ برای تیتراژ این فیلم با صدای او آماده شده است.بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

تا پیش از نهایی شدن حضور بنیامین بهادری در فیلم « سلام بمبئی » اسامی زیادی برای نقش مکمل این فیلم مطرح می شد؛ اسامی ای که اکثرا حول محور سوپراستارهای هند می چرخید و در این میان نام بازیگرانی مثل «آمتیاب باچان» و «درمندرا» نیز مطرح شد. در نهایت نقش احمد، به یک ستاره موسیقی رسید و بنیامین هم نامش در لیست خواننده هایی که بازیگر شده اند به ثبت رسید، البته نقشی که او در این فیلم بازی کرد، در اواسط قصه تقریبا کنار گذاشته می شود اما با این حال، این خواننده کاراکتر احمد را دوست دارد و حتی از این کنار گذاشته شدن هم ناراحت نیست. با او در خصوص چگونگی ورودش به سینما، تجربه سخت بازیگری، انتخاب همسرش شایلی محمودی به عنوان نقش مقابلش و البته ماجرای بازیگر شدن خواننده ها و بالعکس گپ زدیم.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری چطور بازیگر شد؟

بنیامین از اولین تجربه حضورش در یک فیلم سینمایی پرفروش و تغییر جای بازیگران و خواننده ها می گوید.

چه شد که به سمت سینما آمدی؟

از سال 85 که آهنگ «خاطره» یا همان «دنیا دیگه مث تو نداره» و بعد از آن شخصیت بنیامین به عنوان خواننده مطرح شد، پیشنهادهایی برای حضور در فیلم های سینمایی داشتم. وقتی در بخش موسیقی کارهایم داغ تر می شد و کار شکل مردمی تری می گرفت، این پیشنهادها بیشتر هم می شد. در تمام این سال ها برای بخش زیادی از فیلم هایی که ساخته شده، به من پیشنهاد می دادند و من را در جریان می گذاشتند ولی من هیچ وقت در این آثار بازی نکردم.

یعنی اصلا دوست نداشتی وارد سینما شوی؟

من همیشه می خواستم سینما را تجربه کنم و هر بار پیشنهادها به دلیلی کنسل می شد؛ البته معمولا فیلمنامه هایی که می خواندم من را جذب نمی کرد و به عبارتی ترس برم می داشت.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری و همسرش در سلام بمبئی

چرا این ترس برای «سلام بمبئی» به سراغت نیامد و به این پروژه پیوستی؟

راستش یک اتفاق خیلی شخصی پیش آمد. ما پارسال قرار بود به هندوستان سفرکنیم. دقیقا در روزی که داشتیم تاریخ رفتنمان را برای این سفر فیکس می کردیم، کارگردان «سلام بمبئی» برای اولین بار به من زنگ زد و گفت که چنین طرحی دارد. جالب بود وقتی که آن شب و شب های دیگر صحبت کردیم، دیدم زمان فیلمبرداری پروژه دقیقا همان زمانی بود که قرار بود به هند برویم. آن قدر نشانه ها با هم هماهنگ بود که من را به این سمت کشاند و پذیرفتم این کار را انجام دهم.

جدا از این مسئله، خود فیلم چه ویژگی هایی داشت که تو را برای بازی در آن مجاب کرد؟

مهم ترین گارانتی برای من در این پروژه حضور گلزار بود. بالاخره رضا گلزار به عنوان کسی که نماد ساختار استاندارد سینمای ایران است، در این کار حضور داشت و از طرف دیگر، پروژه ای بود که یکی دو سال روی آن زحمت کشیده شده و به مراحل نهایی رسیده بود و حس می کردم فیلمی است که ساختار استانداردی خواهدداشت و در غیر این صورت، احتمالا گلزار قبول نمی کرد در آن بازی کند.

 

نترسیدی که به قول منتقدان فیلم درنیاید؟

راستش این که فیلم خوبی از آب دربیاید، هیچ کس نمی دانست. ما فیلمنامه را دوست داشتیم. داستانش ساده بود و آن را می شد برای آدم ها تعریف کرد. برخلاف این روزها که وقتی از سینما بیرون می آیی و از تو می پرسند فیلم در رابطه با چه چیزی بود، نمی توانی فیلم را در قالب دو سه جمله به کسی توضیح بدهی. فیلمنامه «سلام بمبئی» این سرگیجه را نداشت.

به نظرت ویژگی اصلی این فیلم چه چیزی بود؟

فیلمنامه ساده بود و حرکتش به سمت برانگیختن احساسات درست بود. به طول کلی سینمای هند و ایران را که هر دو احساسی هستند، با هم داشت. با وجود این که من هنوز فیلم را ندیده ام، حس می کنم این فیلم اثر دلنشینی برای مخاطب شده است و وقتی از سینما بیرون می آید، تمام خنده و گریه و غم و شادی که در سالن داشته برایش شیرین است.

 

البته بعضی از منتقدان از نظر تکنیکی ایرادهای زیادی به فیلم گرفته اند و معتقدند ضعف های متعددی دارد.

به نظرم این فیلم خیلی صمیمی، ساده و گرم به موضوعی عاشقانه می پردازد و این همان چیزی است که مردم احتیاج دارند. حالا این که از نظر تکنیکال چه درجه ای را کسب می کند، واقعا نمی دانم، چون خیلی در این زمینه تخصص ندارم ولی فکر می کنم مخاطب از این کار خوشش آمده و پروژه برای دلنشین بوده. نزدیکان و اعضای خانواده من عمدتا نقادانه راجع به کارهایم نظر می دهند، آن ها وقتی «سلام بمبئی» را در سنیماها دیدند، از فیلم خوششان آمده بود.

خودت از بازی ات در این فیلم راضی بودی؟

راستش خوب ندیدم خودم را. به هر حال ما فرصت خیلی زیادی نداشتیم. چون فیلم در شرایط سختی ساخته می شد. با این که همه چیز را تدارک دیده بودند و کل اتفاق ها را براساس یک استاندارد خوب برنامه ریزی کرده بودند، ولی به هرحال این گروه در یک کشور غریبه کار می کرد و همین مسئله شرایط را سخت تر از حالت عادی کرده بود.

راجع به این سختی بیشتر توضیح می دهید؟

من انتظار داشتم آن جا بتوانیم به تمرینات متعدد برسیم، برداشت های زیاد داشته باشیم و اصطلاحا صحنه را برای ما نگه دارند ولی چیزی که شما می بینید، عمدتا با برداشت های اول و دوم نهایی می شد، البته دوستان می گفتند نیازی به تکرار و ممارست نیست ولی من فکر می کردم برای بعضی صحنه ها باید این اتفاق می افتاد.

نقش احمد را دوست داشتی؟

بله، احمد واقعا شخصیتی عالی و واقعی است. شیطنت های او مثبت است و به قول معروف چندش آور نیست و کسی از او بدش نمی آید. او خباثت ندارد، انسانی است که با روابط درستی زندگی می کند، شیطنت دارد، شوخ طبع است و با زندگی خیلی ریلکس برخورد می کند.

بنیامین بهادری

بازیگر شدن بنیامین بهادری و همسرش 

به نظرت نقش ات در فیلم کم نبود؟

فکر می کنم حضورم بیشتر به عنوان بازیگر مهمان بوده، حتی به عوامل فیلم می گفتم می توانید از این عنوان برای نام من در تیتراژ و پوستر استفاده کنید ولی سکانس های حضورم را می شمردند و می گفتند تو بیشتر از استانداردهای یک بازیگر مهمان در پروژه بازی داری.

خودت نمی خواستی برای اولین حضورت در سینما در کاری بازی کنی که قهرمان قصه و نقش اصلی باشی؟

امروز نمی دانم چه کسی قهرمان قصه است، احمد است یا علی. این دو نفر با هم هستند و ممکن است در یک برشی برای احمد اتفاقی افتاده که شما در این فیلم نمی بینید. موضوع این است که این دو نفر با هم رابطه خوبی دارند و در سطح مناسبی با هم ارتباط دارند. از طرف دیگر، وقتی شما یک بازی را تازه یاد می گیرید، بار اول و دوم برای این که مطمئن باشید چه کار باید انجام دهید، پشت دست دیگر بازیکن ها می نشینید تا از آن ها یاد بگیرید.

پس مشکلی با این قضیه نداشتی؟

نه. حقیقتا دلم می خواست که پشت سر گلزار بنشینم. رضا گلزار استانداردهای مناسب برای این کار را داشت. متاسفانه خیلی شنیدیم که می گویند او بازی هنری ارائه نمی دهد و بیشتر کاراکتری تجاری دارد. اصلا این را قبول ندارم و حتی اگر اینچنین باشد، هم او لیاقت خودش را ثابت کرده است. گلزار در شرایط خاص و پیچیده این فیلم، خیلی خوش درخشید و ما به او افتخار می کنیم. در کل باید بگویم نقش اصلی و غیراصلی مهم نبود، من خیلی دلم می خواست ورود درستی به این عرصه داشته باشم.

اما با وجود این، شخصیت احمد از یک جایی به بعد از فیلم کنار گذاشته می شود. در ابتدا او نمک فیلم است و بار کمدی را به دوش می کشد ولی وقتی فیلم وارد درام می شود، احمد دیگر حضور ندارد، دوست نداشتی در آن بخش ها هم باشی؟

بالاخره این قلمرو سوپراستار سینماست و قرار نبوده که آن موقع یک فرد شناخته شده ای از دنیای موسیقی (که دنیای بزرگی برای مردم است) وارد فیلم شود. از طرف دیگر، یکی دو سال بود که گلزار با این فیلم و این فیلمنامه درگیر بوده و به عنوان یک سوپراستار این قلمرو را برای خودش تعریف کرده بود و من مطمئنم با آقای محمدپور این چلنج را داشت و کارگردان برای این که گلزار راضی باشد، احمد را جوری در نظر گرفته بود که گیرا بودن علی از بین نرود.

زمانی که به پروژه اضافه شدی دیگر جای تغییر نداشت؟

وقتی من وارد فیلم شدم تقریبا هفته آخر بود که عوامل در حال سفر به هند بودند و عملا نمی شد اتفاق دیگری در فیلمنامه رقم زد. البته باز هم معتقدم این حق گلزار بود، بالاخره او که من را نمی شناخت و شاید از حسن نیت من باخبر نبود. شاید اگر من هم در آن جایگاه و شرایط بودم تا لحظه آخر قلمرو خودم را حفظ می کردم. البته چند آواز هم خواندم و وقتی که خودم نیستم، صدایم هست.

راستی همسرتان چطور، با پیشنهاد شما به پروژه اضافه شد؟

روزی که می خواستیم از این جا به هند برویم، فهمیدم که نقش مقابل من هنوز انتخاب نشده و گفتند برای نقش سونیا چند دختر هندی تست داده اند و احتمالا یکی از آن ها انتخاب خواهدشد. همان زمان من به آن ها گفتم می خواهید خانم من، این نقش را بازی کند؟ گفتند که مگر می تواند هندی حرف بزند، گفتم فکر کنم از پسش بربیاید.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری کنار همسر و دخترش

از او تست گرفتند؟

بله، جلسه ای گذاشتند و متن هندی را به ایشان دادند و او هم تست داد. من در آن جلسه نبودم ولی زمانی که به من زنگ زدند، گفتند خانم محمودی از شما بهتر بازی خواهدکرد! همین طور هم شد و در آن چند سکانس که حضور دارد، خوب بازی کرده و به قول معروف من هم روسفید شدم.

تجربه بازی مقابل همسرتان چطور بود؟

خیلی جالب و البته سخت بود. تمام اتفاقاتی که بین احمد و سونیا افتاده، بدون تمرین بود؛ یعنی طوری برنامه ریزی ها برای ضبط می شد که ما وقتی آماده می شدیم فرصت یک، دو یا نهایتا سه برداشت را داشتیم؛ یعنی پربرداشت ترین حالت ممکن سه برداشت بود ولی خوشبختانه نتیجه راضی کننده است و مردم از فیلم خوششان آمده.

بنیامین بهادری

شایلی همسر بنیامین بهادری

از بحث بازی است دور نشویم، به طور کلی شرایط بازیگری و این تجربه جدید برایت سخت نبود؟

بالاخره این کار هم شرایط خاص خودش را داشت؛ مثلا این که صبح اول وقت بیدار شوم و ساعت های متمادی در اختیار پروژه باشم، برایم مقداری سخت بود. مثل این است که تو هنوز ورزش نکرده ای و یک دفعه می خواهی برای مهم ترین مسابقات آماده شوی. بهتر است که نرم کار کنی تا عادت کنی ولی با وجود این برایم ورود خوبی بود.

حالا با وجود این بازیگری را ادامه می دهی؟

راستش نمی دانم. در شرایطی هستم که نمی دانم چه کار باید بکنم. با دوستانم راجع به این که این کار را ادامه بدهیم یا نه حرف هایی زده ایم ولی هنوز نتوانسته ام تصمیم نهایی را بگیرم.

قبلا از بین خواننده ها، بوده اند کسانی که وارد بازیگری شده اند و تجربه های موفقی نداشته اند. فکر نمی کنی این رفت و آمد هنرمندان در هنرهای مختلف، مخاطب را گیج می کنید؟

این ها مواردی است که مردم به درستی تشخیص می دهند هرکسی ویژگی ها، سبک و طرز تفکر خودش را دارد ولی بالاخره وقتی مردم کسی را به عنوان آرتیست می شناسند، کنترلش به دست مردم می افتد، البته این اشکالی ندارد و جلوی پویایی و نوآوری هنرمند را نمی گیرد.

بنیامین بهادری

همسر بنیامین بهادری و بارانا

شما این را قبول دارید که هر هنرمندی باید در حوزه تخصص خودش بماند؟

نه، شما شاید منظورتان از خواننده هایی که بازیگر شده اند مربوط به سال های اخیر است، ولی ما در سال های دور تجربه های خوبی در این زمینه داشته ایم و آثاری بوده اند که یک خواننده در آن ها بازی کرده و خوب هم جواب داده اند. در نسخه جهانی هم خواننده های مطرح زیادی در فیلم ها بازی کرده اند و خوش درخشیدند. به نظرم ما نمونه هایی بین خواننده هایی داریم که این تئوری را رد می کند ولی فکر می کنم، خیلی سخت اتفاق می افتد که مردم هم بتوانند از صدای تو کیف کنند و با تو همراهی کنند و هم دلشان بخواهد تو را در نقش های مختلف روی پرده سینما ببینند و از آن استقبال کنند.

نگاهی به وجهه مذهبی بنیامین که در طول این سال ها مسکوت مانده بود

محرم امسال چند ویدئوی قدیمی مربوط به دوران نوجوانی و جوانی بنیامین منتشر شد؛ ویدئوهایی که او را در هیئت های مذهبی مداح های شناخته شده نشان می داد. همین مسئله باعث شد با او در خصوص وجهه مذهبی اش هم گفت و گو کنیم؛ وجهه ای که در طول این سال ها کمتر کسی به آن توجه کرده و شاید خیلی ها از آن چیزی ندانند.

ویدئوهایی قدیمی از حضورت در هیئت های مذهبی منتشر شده، انگار که جزء بچه هیئتی های قدیمی هستی. راست است که برای مداح های شناخته شده شعر می گویی؟

در دوران نوجوانی و جوانی مثلا بین سنین شانزده تا بیست سالگی برای بعضی از مداح ها بیشتر سبک ساختم، البته شعر هم گفتم ولی بیشتر سبک میساختم. الان خیلی کم شده ولی باز هم برای بعضی ها جسته و گریخته کارهایی انجام می دهم.

این وجه اززندگی توهمیشه درحاشیه بوده،شایدبرای خیلی ها جالب باشد که بدانند مثلا در ایام محرم به کدام هیئت می روی؟

من خیلی پراکنده هیئت می روم و اصولا به جاهای خوب سر می زنم. به قول معروف هر جا که دلم برودمی روم.

اسم هیئت را نمی گویی که پاتوق ات شلوغ تر نشود؟!

راستش چند بار بحق اسم آوردم و دیدم دوستان دیگر ناراحت شدند و گفتند مگر تو این جا نمی آمدی؟ چرا از ما اسمی نمی آوری. دیگر نمی خواهم باعث دلخوری کسی شوم. از طرف دیگر، اگر بخواهم بگویم که کدام هیئت ها می روم، لیست بلندبالایی می شود و خیلی هم تخصصی است(!) ولی در کل به جاهای خوب در تهران سر می زنم.

این ماجرای سبک ساختن و شعر گفتن برای خوانندگی به تو کمکی کرد؟

بله. بالاخره آن هم یک جور خواندن از احساسات است دیگر. انتقال حس توسط صدا و ملودی است. این ها همه به هم ربط دارند. ضمن این که آن حسی که در آن جاست، جز اعتقاداتی است که قبل از این که مغزمان بخواهد باور کند، قلبمان آن را پذیرفته. عمدتا چیزهایی است که از طرف پدر و مادرهایمان در ما به وجود آمده است.

بنیامین بهادری

عکس های همسر بنیامین بهادری

یعنی این حس در وجود تو بوده و هست؟

این قضیه آن قدر فطری است که تو دیگر حالت با آن خوب است. خیلی خوب است. فکر می کنم هر آدمی به آن حس احتیاج دارد، البته این را بگویم که هیچ پیشنهادی به کسی نمی کنم و به دنبال تبلیغ کردن این حس هم نیستم، چون خودش، خودش را به خوبی تبلیغ می کند.

فکر می کنی چه چیز آن را دوست داشتنی می کند؟

در آن جا آن قدر فضا عاطفی، فطری و قلبی است که سبک، ملودی و شعرساختن و همین طوری هنری که در این فضا سیاه مشق می کنی، پخته می شود و خیلی خالص است. من وقتی می خواستم از این فضا عاشقانه هم بسازم، فکر می کنم با جنس خالص تری مواجه شدم، البته نه این که فکر کنید می خواهم از یک شبکه، کانال را بچرخانم روی یک شبکه دیگری. نه این ها همه عشق است، عشق حقیقی و مجازی همگی به هم متصل هستند.

 

به نظرت همین حس و حال باعث شده قطعات مذهبی ات رتبه بالایی در بین طرفدارانت داشته باشند؟

آن قطعه ها را به قول معروف با جان و دلم ساختم. آن زمان دیگر چیزی بیشتر از آن نداشتم که اگر داشتم، حتما رو می کردم. واقعا هم نه این که بخواهم یک چیز کلیشه ای را تکرار کنم ولی این ها همه لطف خودشان است. هرکس در این فضاهای معنوی قدمی بر می دارد، اصلا برای خودش نیست، تو یک کاری را انجام می دهی و در عوض چیزی هم گیر خودت می آید. فضاهای معنوی خیلی خوب است. حالا اگر کسی عادت نداشت، جذب چیزی که من دوست داشتم بشوم، فرقی نمی کند. همه معنویت ها یک دست هستند و تو را به سمت یک عشق بزرگ هدایت می کنند.

بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟


همسر بنیامین | شایلی همسر جدید بنیامین چگونه بازیگر شد؟ - نمناک

namnak.com/بازیگر-شدن-شایلی-همسر-بنیامین.p29022
همسر بنیامین و همسر بنیامین بهادری و همسر بنیامین بهادری جدید و همسر بنیامین عکس و ماجرای بازیگر شدن همسر بنیامین را ببینید.
بنیامین بهادری و همسر بنیامین شایلی و عکس های همسر بنیامین بهادری و بازیگری همسر بنیامین بهادری و همسر بنیامین بهادری در سلام بمبئی در نمناک.
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...

همسر بنیامین بهادری هم بازیگر شد / بازی شایلی در نقش ... - پرشین وی

persianv.com/.../همسر-بنیامین-بهادری-هم-بازیگر-شد-بازی.html
Mar 12, 2016 - همسر بنیامین بهادری هم بازیگر فیلم سلام بمبئی شد ! بنیامین بهادری و همسرش. شایلی و بنیامین به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند و ...

بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟ - دانشجو آزاد

daneshjooazad.ir/بنیامین-بهادری-و-همسرش-شایلی-چطور-بازی/
Jan 21, 2017 - به گزارش “دانشجوآزاد” به نقل از نمناک:بنیامین به همراه همسرش در فیلم سلام بمبئی مصحصول مشترک سیننمای ایران و هند به عنوان یکی از بازیگران ...

شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/091127.php - Translate this page
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...

- شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد؟ - چه خبر

www.chekhabar.ir/News/.../شایلی-همسر-بنیامین-چگونه-بازیگر-...
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...

بنیامین بهادری - جی تی

newsgt.xyz/query/?q=%20بنیامین%20بهادری
بیوگرافی بنیامین بهادری تصاویر بنیامین بهادری نام اصلی وحید بهادری نام مستعار بنیامین. بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند ناگفته هایی از فیلم ...

پایتخت - همسر جدید بنیامین چگونه بازیگر شد؟

www.paytakhtpress.ir/fa/doc/.../همسر-جدید-بنیامین-چگونه-بازیگر - Translate this page
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...

بالاترین: شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد؟ - Balatarin

https://www.balatarin.com/permlink/2016/4/3/4144520 - Translate this page
Apr 3, 2016 - شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد؟ ... به یک هفته ادامه دارد و در لوکیشن های تهران بازیگرانی چون محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری بازی می کنند.

بنیامین بهادری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/بنیامین_بهادری
۳ تک آهنگ‌ها; ۴ آهنگسازی برای دیگران; ۵ کنسرت در آمریکا; ۶ بازیگری; ۷ پانویس; ۸ پیوند به بیرون ... بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران ... سال 1394 با «شایلی محمودی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد. ... این آلبوم شامل ۱۰ قطعه بود که قطعهٔ "دختر آفتاب" از آن حذف شد.
چند روز پیش بنیامین بهادری با انتشار عکس شایلی همسر دومش در کنار دختر ... شایلی به عنوان آخرین بازیگر فیلم سلام بمبئی همبازی همسرش بنیامین بهادری شد .

بنیامین و همسر جدیدش هم‌بازی شدند - فرادید

faradeed.ir/fa/news/13621/بنیامین-و-همسر-جدیدش-هم‌بازی-شدند - Translate this page
Mar 12, 2016 - شایلی همسر بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» جلوی دوربین رفت.

بیوگرافی شایلی همسر دوم بنیامین + عکس های شایلی | مجله اینترنتی ...

sadek.ir/بیوگرافی-شایلی-همسر-دوم-بنیامین-عکس-ها/
Dec 13, 2016 - بیوگرافی شایلی, عکس همسر دوم بنیامین, عکس های شایلی, زندگینامه شایلی ... (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. ... همسر دوم بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام ...
Feb 23, 2016 - عکس شایلی همسر جدید بنیامین بهادری ازدواج بنیامین بهادری به نظر می ... شنیده‌اید که می‌گویند فلانی پولدار است ولی بلد نیست چطور لباس بپوشد.

عکس بنیامین و همسرش - مجله اینترنتی زیتونی

zeytooni.com/1394/12/23/عکس-بنیامین-و-همسرش/
Mar 30, 2016 - همسر بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» جلوی ... تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، شایلی همسر بنیامین ... تور کنسرت‌های «بنیامین بهادری» در ایران و آمریکا برگزار خواهد شد · چرا ...

اشنایی بنیامین با شایلی چگونه بود - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=اشنایی+بنیامین+با+شایلی+چگونه+بود
اگر می خواهید بیشتر بدانید : همسر دوم بنیامین بازیگر شد! + جزئیاتی درمورد وی عکس جدید بنیامین بهادری و همسرش را در ادامه مشاهده می کنید. عکس بنیامین بهادری و ...
Apr 29, 2017 - بنیامین بهادری و همسرش در فیلم سلام بمبئی همسر بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» جلوی دوربین رفت.
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...

همسر دوم بنیامین بهادری هم بازیگر شد / بازی شایلی همسر دوم بنیامین در ...

tozibae.ir/2016/03/همسر-دوم-بنیامین-بهادری-هم-بازیگر-شد-ب/
پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند،اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، «شایلی» همسر بنیامین نیز ...
همسر جدید بنیامین چگونه بازیگر شد؟ در ادامه جزییات فیلم سلام بمبئی و نحوه انتخاب همسر بنیامین بهادری برای بازی در این فیلم را از زبان کارگردان…,ماجرای بازیگر ...

بنیامین و همسر جدیدش شایلی در فیلم سلام بمبئی!!!!! | بدندید

bedandid.com/.../بنیامین-و-همسر-جدیدش-شایلی-در-فیلم-سلام/
Mar 13, 2016 - شایلی همسر دوم بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» ، قربان محمدپور جلوی دوربین رفت و با همسرش هم بازی شد آن هم ...

بنیامین بهادری و شایلی همسرش با لباس هندی سوژه یک مجله شدند - ملکانه

www.molkaneh.com/بنیامین-بهادری-و-شایلی-همسرش-با-لباس-هن/
Nov 29, 2016 - بنیامین بهادری و شایلی همسرش. بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر سینما و همسرش هندی سوژه مجله ایده آل شدند. او این تصویر را از طریق اینستاگرام ...

بنیامین بهادری در «سلام بمبئی» با همسرش همبازی شد (تصویر) - رویداد۲۴

www.rouydad24.ir/.../بنیامین-بهادری-در-سلام-بمبئی-با-همسرش-ه...
Mar 12, 2016 - رویداد24- «شایلی»همسر «بنیامین بهادری» به عنوان آخرین ... پس ازاینکه «بنیامین بهادری» خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند،اولین ...

مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی از ایران! عکس/ستاره پرسپولیس و ...

khabarfarsi.com/u/17183499 - Translate this page
Apr 19, 2016 - مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی از ایران به هند + عکس جدید بنیامین و ... با حضور همسرش روشنک گلپا + عکس بازیگر زن معروف به ام اس مبتلا شد! .... به نظرتان اهل تسنن چطور در بحث های دفاع مقدس و دفاع حرم انقدر پیشرو هستند؟

بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟

www.ex1rs.com/.../656431-15-بنیامین-بهادری-و-همسرش-شایلی-چ...
403 Forbidden. 403. Forbidden. Access to this resource on the server is denied! Proudly powered by LiteSpeed Web Server. Please be advised that LiteSpeed ...
Mar 13, 2016 - بنیامین که به تازگی به فیلم سلام بمبئی محصول مشترک سینمای ایران و هند پیوسته است همسرش شایلی نیز در این فیلم به عنوان بازیگر در کنارش ...
Nov 18, 2016 - پوستر جدید فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با بازی بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی منتشر شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «سلام ...

همسر دوم بنیامین بهادری هم بازیگر شد | آریاهوم

aryahome.ir › فرهنگ وهنراخبار سینما
پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند، اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، «شایلی» همسر بنیامین نیز ...
بینامین بهادری و همسر دومش شایلی در فیلم سلام بمبئی ... تمام دیالوگ های این بازیگر به زبان هندی بوده و در جریان قصه، رابطه عاشقانه پیچیده ای بین او و«بهادری»رخ می دهد. ... در تاریخ چهاردهم اسفند ۱۳۹۲ سومین اثر بنیامین که شامل ۱۲ آهنگ است منشر شد.

شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد مجله اینترنتی

iquestion.ir/result/شایلی-همسر-بنیامین-چگونه-بازیگر-شد-مجله-اینترنتی.html
شایلی همسر بنیامین بهادری چگونه بازیگر شد مجله تفریحی تاپ . بنیامین بهادریهمسرش در اکران سلام بمبئی تصاویر مجله بنیامین بهادریشایلی محمودی بازیگر نقش ...

شایلی بنیامین - OpenPost

openpost.ir/result/شایلی-بنیامین.html
شایلی همسر دوم بنیامین بهادری بازیگر فیلم سلام بمبئی شد عکس. شایلی به عنوان آخرین ... بنیامین بهادریهمسرش شایلی چطور بازیگر شدند. بنیامین بهادری درباره ...

ملانی خانم کنار نیامین بهادری همسرش شایلی - ghand-pahlu

ghand-pahlu.ir/result/ملانی-خانم-کنار-نیامین-بهادری-همسرش-شایلی.html
Jun 12, 2017 - کنار ملانی بنیامین بهادری تنگ برای خانم همسرش شایلی کنار ملانی . بنیامین ... بنیامین بهادریهمسرش شایلی چطور بازیگر شدند. بنیامین بهادری ...

همسر دوم بنیامین بهادری بازیگر شد - خبر و مطلب ها ArticleHa

articleha.ir/article/همسر-دوم-بنیامین-بهادری-بازیگر-شد/
... بنیامین بهادری بازیگر شد. همسر بنیامین بهادری هم بازیگر شد بازی شایلی در نقش مقابل ... داتیس شایلی همسر دوم بنیامین چطور بازیگر شد داتیس. شایلی همسر دوم ...
Dec 12, 2016 - در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسر دومش شایلی محمودی و دخترش بارانا در این اکران ...

شوک بزرگ بنیامین به طرفدارانش: برای زندگی می رویم بمبئی/چرا باید ...

plus.ir/.../شوک-بزرگ-بنیامین-به-طرفدارانش-برای-زندگی-می-رو...
بنیامین بهادری خواننده سرشناس موسیقی ایران که به تازگی اولین تجربه ... کلونی شد/هندی ها سینمایشان را بخاطر آمیتاب پاچان به آتش کشیدند/بنیامین خوب بازی کرد اما ... بازیگر زن مشهور هند: محمدرضا گلزار زیباترین مردیست که تا امروز دیده ام/پشت .... شدم حالم ازش به هم میخوره کاملا معلومه که فرهنگ این همسرش نسبت به نسیم متفاوته.

عکس جدید بنیامین و همسرش شایلی - پارس ناز

www.parsnaz.com/عکس-جدید-بنیامین-و-همسرش-شایلی.html
به گزارش پارس ناز عکس جدیدی از بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی برروی ... عوامل فیلم و با حضور بسیاری از بازیگران و کارگردان های ایران برگزار خواهد شد.
Nov 8, 2016 - در تازه ترین پوستر این فیلم تصویر بنیامین بهادری و همسرش شایلی ... بنیامین بهادری و شایلی محمودی از بازیگران فیلم «سلام بمبئی» هستند.
Dec 5, 2016 - بنیامین بهادری و همسرش،بنیامین بهادری آهنگ جدید،بنیامین بهادری متولد چه ... از وی با «شایلی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد. ... عامل اصلی تصادف مرگبار همسر بنیامین بهادری با پای خود نزد پلیس رفت و تسلیم شد. .... خصوصی «سلام بمبئی» علاوه بر حضور بازیگران هندی و ایرانی فیلم، مراسم ...
Dec 12, 2016 - در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسرش شایلی محمودی و دخترش بارانا در این اکران حضور ...

تصاویر بنیامین بهادری در کنار همسرش شایلی و دخترش بارانا در اکران ...

tassir.ir/تصاویر-بنیامین-بهادری-در-کنار-همسرش-شا/
Dec 12, 2016 - بنیامین بهادری و شایلی محمودی بازیگران فیلم سینمایی «سلام بمبئی» و علی ضیاء ... تصاویر بنیامین بهادری در کنار همسرش شایلی و دخترش بارانا در اکران فیلم سلام بمبئی ... راز شیمون پرز دربارۀ ایران پس از مرگش فاش شد.

همسر "بنیامین بهادری" جلوی دوربین"سلام بمبئی" رفت+ عکس

www.mizanonline.ir/.../همسر-بنیامین-بهادری-جلوی-دوربینسلام-ب...
Mar 12, 2016 - «شایلی»همسر«بنیامین بهادری»به عنوان آخرین بازیگرپروژه ... بمبئی، پس ازاینکه«بنیامین بهادری» خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و ...
که بنیامین بهادری به همراه همسرش شایلی محمودی در این پوستر دیده می شوند. ... سینمایی «سلام بمبئی» با بازی بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی منتشر شد. ... بهادری و شایلی محمودی به عنوان چهره‌های ایرانی و دیا میرزا و گلشن گروور بازیگران هندی، ...

شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد؟ - صبح بخیر

sobbekheir.com/culture/شایلی-همسر-بنیامین-چگونه-بازیگر-شد؟
وی با اشاره به بازی شایلی همسر بنیامین بهادری در این فیلم، ادامه داد: زمانی که با شایلی همسر بنیامین بهادری آشنا شدم، متوجه شدم که او به زبان هندی کاملا مسلط است به ...
Mar 12, 2016 - آوای ایرانیان: «شایلی»همسر بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگرپروژه ... به گزارش آوای ایرانیان، پس ازاینکه «بنیامین بهادری» خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و ... محبوب: نمی‌دانم چطور به کلاه قرمزی بگویم+ عکس.

مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی از ایران! عکس - ساعت24

www.saat24.com/.../مهاجرت-بنیامین-بهادری-و-همسرش-شایلی-از-ایرا...
Apr 19, 2016 - ساعت 24-خبر مهاجرت بنیامین بهادری خواننده محبوب کشورمان و همسرش شایلی به هند به صورت تلویحا توسط خودش بیان شد و احتمالا به واقعیت بپبوندد. ... بازیگر جدید سلام بمبئی،همسر بنیامین است!
همسر جدید بنیامین چگونه بازیگر شد؟ در ادامه جزییات فیلم سلام بمبئی و نحوه انتخاب همسر بنیامین بهادری برای بازی در این فیلم را از زبان کارگردان این فیلم می ...
Mar 12, 2016 - محمد رضا گلزار، بنیامین بهادری،شایلی و بهروزچاهل بازیگران ایرانی این فیلم هستند که در کنار دیا میرزا گلشن و دیگر بازیگران هندی «سلام ...
عکس مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی به هند عکس مهاجرت بنیامین بهادری و ... توسط مصاحبه که یک سایت با بنیامین بهادری در هند منتشر شد و بنیامین بهادری در ... شایلی همسر بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی سلام بمبئی ...
Dec 12, 2016 - در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسرش شایلی محمودی و دخترش بارانا در این اکران حضور ...
Dec 13, 2016 - در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسر دومش شایلی محمودی و دخترش بارانا در این اکران ...

عکس های جدید بنیامین بهادری و همسرش شایلی در فیلم سلام بمبئی!

funigma.com/146297/عکس-جالب-دیدنی-بنیامین-بهادری-همسرش
Nov 20, 2016 - پوستر جدید فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با بازی بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی منتشر شد. «سلام بمبئی» به تهیه‌کنندگی جواد ...

بنیامین در کنار همسرش و دخترش + تصاویر

tabnakbato.ir/fa/news/.../بنیامین-در-کنار-همسرش-و-دخترش-تصاو...
Dec 12, 2016 - بنیامین در کنار همسرش و دخترش + تصاویر. بنیامین بهادری و شایلی محمودی بازیگران فیلم سینمایی «سلام بمبئی» و علی ضیاء یکشنبه شب در ...

مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی از ایران - کافه سرگرمی:: کافه ...

fun-cafe.ir/مهاجرت-بنیامین-بهادری-و-همسرش-شایلی-از/
Apr 19, 2016 - مهاجرت بنیامین بهادری و همسرش شایلی از ایران! ... خبر مهاجرت بنیامین بهادری به هند اولین بار توسط مصاحبه ای که یک سایت با بنیامین بهادری در هند منتشر شد و بنیامین بهادری در فایل ... ابتلای بازیگر زن سینما به بیماری ام‌اس ...

بنیامین بهادری چگونه با شایلی آشنا شد؟ بایگانی - وهاران

www.vaharan.ir/tag/بنیامین-بهادری-چگونه-با-شایلی-آشنا-شد؟/
Dec 30, 2016 - گزارش حضور بنیامین در حرف تو برف شب یلدا 95 + عکس. حرفهای بنیامین بهادری در مورد انتخاب همسرش در سلام بمبئی بنیامین بهادری و همسرش ...
Sep 15, 2015 - همسر دوم بنیامین بهادری , عکس زن دوم بنیامین بهادری , بنیامین بهادری و ... پستی که جدیدا بنیامین بهادری در اینستاگرامش قرار داده است ،افکار را به ...

بنیامین بهادری در کنار همسر و دخترش در پشت - دانشنامه آزاد

fawiki.org/بنیامین_بهادری_در_کنار_همسر_و_دخترش_در_پشت
بالاخره عکس همسر جدید بنیامین بهادری منتشر شد / بارانا در ... عکس های جدید بنیامین بهادری و همسر جدیدش بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟
May 28, 2017 - بنیامین بهادری خواننده و بازیگر 35 ساله کشورمان با انتشار عکسی از دخترش ... در سلام بمبئی · بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟
Mar 30, 2017 - نیامین بهادری و شایلی محمودی در سال 95 با هم ازدواج کردند و طبیعتا بعید بود ... وقتی قرار شد بازی کنم دیدم در انتخاب نقش رو به روی من که دختری هندی است، تردید دارند. ... اگر کسی بخواهد بفهمد بنیامین بازیگر است یا نه، به نظرم در همان چند ... خواننده‌ای که به هر حال هیچ کس نمی‌دانست فرزند و همسر دارد و آن اتفاق‌ها افتاد ...

همسر جدید و دختر بنیامین / عکس - پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش.../413343-همسر-جدید-دختر-بنیامین-عک...
Dec 12, 2016 - به گزارش پارس نیوز، در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسرش شایلی محمودی که در این ...
Mar 12, 2016 - پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند، اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، شایلی ...
بنیامین بهادری که بعد از فوت همسر اولش دوباره ازدواج کرد و حالا با طراح تیپ خودش در زیر ... شنیده‌اید که می‌گویند فلانی پولدار است ولی بلد نیست چطور لباس بپوشد.

عکس بنیامین و همسرش و دخترش در اکران فیلم سلام بمبئی - میدانم

midanam.com/عکس-بنیامین-همسرش-دخترش-اکران-فیل
Dec 12, 2016 - در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد؛ بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسر دومش شایلی محمودی و دخترش بارانا حضور داشتند.
آرتنا: «شایلی»همسر «بنیامین بهادری» به عنوان آخرین بازیگرپروژه سینمایی ... حسن پویا»رقم زد،«شایلی» همسر «بنیامین» نیز به جمع بازیگران «سلام بمبئی» ...

کافه‌سینما | سرمایه‌گذار "سلام بمبئی" فرزند کیست؟!+ تصاویر پدر و ...

caffecinema.com/سرمایه-گذار-سلام-بمبئی-فرزند-کیست-!-تصاو...
Mar 27, 2016 - ... گفتگو: بهروز، پسر پرویز پرستویی، چطور در متروی تهران استخدام شد؟ ... !+ تصاویر پدر و پسر+ میزان بودجه+ تصویری از گلزار و بازیگر زن هندی، سر میز نهار ... بنیامین بهادری و شایلی همسر بنیامین در تیم بازیگران و از طرف دیگر به خاطر ... طلاسازی باعث کنجکاوی بیشتر درباره دانستن هویت سرمایه گذاران شد.
پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند، اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، شایلی همسر بنیامین نیز به ...

شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد ؟ - کلوب

www.cloob.com/c/.../شایلی_همسر_بنیامین_چگونه_بازیگر_شد_؟
Apr 12, 2016 - حوا جان جسارت نشه.. خب ادمه.. جوونم هس.. دختر کوچیکم داره.. مردم زن و چنتا بچه دارن بازم قانع نیسن بیشرفا... این بنده خدا بعده مرک خانومش اینکاذو کرده ...

بنیامین و همسرش در پوستر «سلام بمبئی» - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/.../بنیامین-و-همسرش-در-پوستر-سلام-بمبئی
Nov 7, 2016 - بنیامین بهادری و شایلی محمودی از بازیگران فیلم «سلام بمبئی» هستند. ... تصویر بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی در پوستر فیلم دیده می‌شود. بنیامین و همسرش در پوستر ... تاریخ اکران «سلام بمبئی» مشخص شد · اکران «سلام ...
Feb 23, 2016 - بنیامین بهادری اولین عکس همسر دومش را که شایلی نام دارد را به همراه دخترش ... تصاویر دیدنی از فیلم بن هور با بازی نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی- ...

بنیامین و همسرش در اکران سلام بمبئی+ عکس - فیدوس

feydus.ir/fa/news/.../بنیامین-و-همسرش-در-اکران-سلام-بمبئی-عکس
Dec 12, 2016 - به گزارش فیدوس، در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد؛ بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسر دومش شایلی محمودی و دخترش ...

عکس های جدید و دیدنی بنیامین بهادری و همسرش شایلی · جدید 96 -گهر

gahar.ir/عکس-های-جدید-و-دیدنی-بنیامین-بهادری-و-هم/
عکسهای دیدنی بنیامین و همسرش,شایلی همسر دوم بنیامین,عکسهای بارانا بهاری ... همسر دوم بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام بمبئی» قربان محمدپور جلوی دوربین رفت. ... مطلب پیشنهادی : فقیهه سلطانی بچه دار شد + عکس.

همسر دوم بنیامین بهادری کیست

https://www.webgardha.com/tag/همسر-دوم-بنیامین-بهادری-کیست-
شایلی همسر بنیامین چند روز پیش جشن تولد 34 ساله بنیامین بهادری برگزار شد و هدیه های متفاوتی را دریافت کرد. نکته جالب خرید ... بیوگرافی گلشیفته فراهانی، بازیگر و خواننده خارج از کشور. گلشیفته ... چطور همسرم را برای ازدواج مجدد قانع کنم؟

عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی در پوستر سلام بمبئی · - مجله ...

shooshmall.com/.../عکس-بنیامین-بهادری-و-همسرش-شایلی-در-پوس...
مجله خبری شوش مال: عکس بنیامین بهادری و همسرش شایلی در پوستر سلام بمبئی ... گفتگو با مزدک رستمی ؛ بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه ... اپرا هک شد!
Dec 12, 2016 - بنیامین بهادری به همراه همسر و دخترش به تماشای فیلم سلام بمبئی نشستند\n بنیامین بهادری و شایلی محمودی بازیگران فیلم سینمایی سلام بم.
به گزارش سماتک بنیامین خواننده محبوب ایرانی این بار خودش خانم شایلی را در فضای مجازی به ... بنیامین بهادری خواننده محبوب پاپ ایران که بتازگی ، بعد از فوت همسرش نسیم حشمتی ، مجددا ... سایت سماتک عکس از پشت سر آنها گرفته شده بود اما آنها دست در دست یکدیگر دیده می شدند! ... جدیدترین عکس های بازیگران زن هالیوودی در آمریکا.

تصاویر بنیامین بهادری با همسر و دخترش در اکران فیلم سلام بمبئی ...

hendevaneh.com/تصاویر-بنیامین-بهادری-با-همسر-و-دخترش-د/
Dec 12, 2016 - عکسهای بنیامین بهادری به همراه همسرش شایلی محمودی و دخترش بارانا در مراسم اکران ... بنیامین بهادری و شایلی محمودی بازیگران فیلم سینمایی «سلام ...

معرفی کامل بازیگران ایرانی و هندی فیلم «سلام بمبئی» + عکس‌ها | منظوم

www.manzoom.ir/.../معرفی-کامل-بازیگران-ایرانی-و-هندی-فیلم-«...
«سلام بمبئی» که بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری و دیا میرزا در آن ... به گفته های کارگردان فیلم بعد از اینکه متوجه شد که همسر بنیامین "شایلی محمودی" ...

شایلی همسر بنیامین چگونه بازیگر شد - خبر فارسی

khabarehfarsi.ir/search/?q=شایلی+همسر+بنیامین...بازیگر+شد - Translate this page
به گزارش ایلنا، در این اکران که با استقبال خوبی همراه شد بنیامین بهادری خواننده پاپ و بازیگر فیلم به همراه همسرش شایلی محمودی و دخترش بارانا در این اکران حضور ...
Aug 13, 2016 - همسر دوم بنیامین بهادری به عنوان آخرین بازیگر پروژه سینمایی «سلام ... بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، «شایلی» همسر بنیامین نیز ...
کوروش تهامی بازیگر 45 ساله کشورمان در 25 سالگی بود که نخستین فیلم سینمایی اش با نام «سینما سینماست» را . ... بازیگر مشهور کشور، قرنطینه شد ! ..... بنیامین بهادری و همسر دومش. ۱۵ فروردین ۱۳۹۵. شایلی همسر دوم بنیامین چطور بازیگر شد؟

عکس جدید بنیامین بهادری و همسرش شایلی | فرتاک نیوز

www.fartaknews.ir/.../5239-عکس-جدید-بنیامین-بهادری-همسرش-شای... - Translate this page
Jan 27, 2017 - عکس جدید بنیامین بهادری و همسرش شایلی. A ... خانم بازیگر از برگزاری کنسرت اش می گوید ... ستاره استقلال خیلی بی سروصدا پرسپولیسی شد !

بنیامین بهادری در «سلام بمبئی» با همسرش همبازی شد - ایرانیان انگلستان

iranianuk.com/.../بنیامین-بهادری-در-سلام-بمبئی-با-همسرش-همباز...
Mar 15, 2016 - «شایلی» همسر «بنیامین بهادری» به عنوان آخرین بازیگرپروژه سینمایی ... به گزارش جام جم نوا، پس ازاینکه «بنیامین بهادری» خواننده و بازیگر پروژه ...

عکس شایلی محمودی همسر جدید بنیامین بهادری منتشر شد ساتین - ResultFa

resultfa.ir/key/عکس-شایلی-محمودی-همسر-جدید-بنیامین-بهادری-منتشر-شد-ساتین/
عکس جدید بنیامین بهادری همسرش شایلی محمودی منتشر شد شایلی همسر بنیامین . بنیامین بهادریهمسرش شایلی چطور بازیگر شدند بنیامین بهادریهمسر بنیامین ...

دلنوشته بنیامین بهادری برای همسرش - ResultFa

resultfa.ir/key/دلنوشته-بنیامین-بهادری-برای-همسرش/
بنیامین بهادریهمسرش شایلی چطور بازیگر شدند نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری عکس. عکس همسر جدید بنیامین بهادری دلنوشته بنیامین بهادری همسرش بنیامین ...
تصاویر مراسم ختم همسر بنیامین بهادری/ بازیگران و چهره های مشهور در مراسم ختم همسر ... و همسرش پس از حادثه آملبنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟

عکس بنیامین بهادری همسر جدید خانم شایلی - سایت تفریحی و سرگرمی ...

www.rozpatogh.ir/عکس-بنیامین-بهادری-همسر-جدید-خانم-شایل/
5 days ago - بزرگترین قاتل آمریکا باعث ریختن دندان های هنرپیشه زن معروف شد ... واکنش بازیگر معروف به جریمه شدنش جلوی دوربین .... رونمایی بنیامین بهادری همسر جدید شایلی در کنار دخترش بارانا عکس جدیدی که در حاشیه فیلم سلام بمبئی ...

عکس بنیامین بهادری در کنار همسرش شایلی و ملانی - نت شهر

https://netshahr.com › خانهصفحه عکس - Translate this page
Jan 25, 2017 - بنیامین بهادری خواننده و بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش و همسرش ... امروز 2 اسفند پس از باران شدید در بوشهر باعث سیل و طغیان شدید شد پدیده ...
May 25, 2017 - برای مشاهده مطلب فوق، از لینک زیر استفاده نمایید: عکس شایلی محمودی همسر جدید بنیامین بهادری منتشر شد | ساتین. این مطلب در وبسایت منتشر شده ...
May 28, 2017 - بنیامین بهادری خواننده و بازیگر ۳۵ ساله کشورمان با انتشار عکسی از ... هدیه دختر بنیامین بهادری برای تولد شایلی همسر بنیامین بهادری دختر ...

شایلی همسر جدید بنیامین بهادری – سایت شیراز

shz.ir/archive/فرهنگ-و-هنر/شایلی-همسر...بنیامین-بهادری/79525 - Translate this page
Apr 4, 2016 - پس از اینکه بنیامین بهادری خواننده و بازیگر پروژه تولید مشترک ایران و هند، اولین تجربه بازیگری خود را جلوی دوربین حسن پویا رقم زد، شایلی ...

شایلی همسر جدید بنیامین بهادری - parstop.info

www.parstop.info/.../شایلی%20همسر%20جدید%20بنیامین%20بهاد...
شایلی همسر بنیامین بهادری چگونه بازیگر شد؟ قربان محمدپور کارگردان فیلم سلبام بمبئی به بیان جزئیاتی از فیلم جدیدش و همچنین بازی شایلی و بنیامین بهادری در ...

عکس از شایلی همسر دوم بنیامین بهادری و دخترش | بلدی جمیلة

ziba.daayaa.ir/ar/.../عکس-از-شایلی-همسر-دوم-بنیامین-بهادری-و-د.ht... - Translate this page
Feb 24, 2016 - مدتی پیش خبری از ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری بازیگر ایرانی در شبکه های مجازی پخش ... پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در یک خانواده سنتی مسلمان دارای نژاد یهودی متولد شد. ... عکس همسر دوم بنیامین بهادری شایلی و بارانا.

بنیامین بهادری و همسرش شایلی در اکران سلام بمبئی/عکس

www.espeli.ir/.../بنیامین+بهادری+و+همسرش+شایلی+در+اکران+سلام... - Translate this page
Dec 12, 2016 - بنیامین بهادری و همسرش شایلی در اکران سلام بمبئی/عکس. ... خبر تکان دهنده از پرسپولیس؛ مرد شماره یک سرخ ها رفتنی شد · تغییر مقصد بمب استقلالی/ بازیکن ... پسر 19 ساله چطور خود را به خانه خانم های تهرانی می رساند؟ خبر تکان دهنده از ... یادمان عبداللهی در کنسرت بنیامین/ بازیگران «س... یادمان عبداللهی در ...
بنیامین بهادری خواننده و بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش و همسرش شایلی را منتشر کرد. به گزارش بولتن نیوز، بنیامین بهادری خواننده کشورمان عکس جدیدی از ...

حرفهای بنیامین بهادری در مورد انتخاب همسرش در سلام بمبئی - Alal-Badal

alal-badal.ir/key/حرفهای-بنیامین-بهادری-در-مورد-انتخاب-همسرش-در-سلام-بمبئی-/
بنیامین بهادریهمسرش شایلی چطور بازیگر شدند. - برای مشاهده کلیک کنید. ماجرای بازیگر شدن بنیامین بهادریهمسرش بنیامین به همراه همسرش در فیلم سلام بمبئی .

کادوی بنیامین بهادری و دخترش برای تولد شایلی - برترین ها

bartarinaa.ir/search/?q=کادوی+بنیامین+بهادری+و...شایلی
هدیه دختر بنیامین بهادری برای تولد شایلی همسر و دختر بنیامین بهادری در 9 ... دایی و دخترش نورا با موهای بافته اولین بار در عکسیاتو | عکس بازیگران . پدیدار شد.

بنیامین و همسرش شایلی در پوستر سلام بمبئی -آکا | فتویاب

foto.s96.ir/بنیامین-و-همسرش-شایلی-در-پوستر-سلام-بمب/
Nov 28, 2016 - تصویر بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی در پوستر فیلم دیده می شود. ... «شایلی» همسر بنیامین نیز به جمع بازیگران «سلام بمبئی» پیوست و ...
May 31, 2017 - دانلود آهنگهای تیتراژ فیلم سلام بمبئی از بنیامین بهادری (کیفیت ... تیتراژ بیوگرافی بازیگران همه مطالب بازیگران مرد ایرانی بازیگران زن ...

Searches related to بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟


بنیامین بهادری و همسرش شایلی چطور بازیگر شدند؟

بیوگرافی خانم شایلی

شایلی اهل کجاست

شایلی محمودی اهل کجاست

شایلی محمودی متولد

شایلی محمودی ویکی پدیا

شایلی همسر بنیامین بیوگرافی

شایلی کیست

همسر اول بنیامین

۹۶/۰۴/۰۱ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی