تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش

سردار شهابی فر ، داعش
سردار شهابی فر با انتشار بیانیه ای نسبت به کلیپ کذب سلاخی شدن وی به دست داعش واکنش نشان داد.واکنش سردار شهابی فر به کلیپ اسارتش

از چندین ماه پیش کلیپی از جراحات شدید یکی از سرداران کهگیلویه و بویراحمدی سپاه و از فرماندهان جنگ در سوریه منتشر شد که در توضیح آن آمده بود ، سردار شهابی فر به دست داعش افتاده و در حالی که داعشیان در حال سلاخی وی بودند ، نیروهای ایرانی رسیده و وی را از اسارت و سلاخی نجات داده اند.سردار شهابی فر

سردار شهابی فر
 این سردار کهگیلویه و بویراحمدی سپاه پاسداران با ارسال بیانیه ای نسبت به خبر و کلیپ کذب سلاخی وی به دست گروه تروریستی داعش که در فضای مجازی و برخی سایتها انتشار یافته واکنش نشان داد .

داعش
 
کشتن سردار ایرانی توسط داعش
سردار شهابی فر
 
 
 
تصاویری از سردار شهابی فر در کنار سردار سلیمانی
 
متن بیانیه سردار "شهابی فر” به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

باعرض سلام ادب، احترام و توفیق روز افزون و سلامتی برای مقام معظم رهبری و عموم عزیزان.

اینجانب سرتیپ دوم پاسدار عوض شهابی فر، سرباز کوچک ولایت و خدمتگذار صدیق ملت بزرگ ایران در دفاع از مرزها و مقابله با تکفیری های داعش، که در سایت ها فیلم مجروحیت مارا پخش کرده اند تحت عنوان اینکه به دست داعش اسیر و خواسته اند قلبم را در بیاورند، این خبر کذب محض است.

در شب ٢٢ بهمن سال٩١ در استان حلب در تاریکی شب به کمین داعش افتادم و مورد هدف رگبار انها قرار گرفتم و تعداد٢٧ تیر به بدنم اصابت نمود که به شدت مجروح شدم اما توفیق شهادت را نداشتم.

آری در دوران دفاع مقدس و عملیات های گسترده و متعدد جهادی در عراق و سوریه بارها و بارها در محاصره دشمن قرار گرفتم اما با شجاعت و بی باکی و ایمان و عشق به هدفم حلقه محاصره دشمن را شکستم و اسیر نشدم. (داعش و امثالهم کوچکتر از ان هستند که بتوانند چریک باتجربه و جنگ ازموده بویراحمدی را در میدان نبرد به اسارت بگیرند) در جنگ و میدان نبرد همیشه انها بوده اند که اسیر تاکتیکهای ما بوده اند، اینجانب اسارت را ننگ ابدی خود دانسته و میدانم و در میدان نبرد مردانه میجنگم و تا آخرین گلوله که در جان اسلحه خویش دارم دشمن توان و جرات نزدیکی به این سرباز بویراحمدی ولایت را ندارند.

بسیار خوشحال هستم که آسایش و سلامتی خود را فدای امنیت عمومی شما ملت بزرگ و انقلابی کرده ام.

سردار عوض شهابی فر
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، کلیپی از مجروحیت و تحت درمان بودن سردار شهابی فر در در شبکه های مجازی پخش شده بود که در توضیحات آن گفته شده بود وی در دست داعش اسیر بوده است.

تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکسسرداری که به دروغ گفتند منتظر سلاخی داعشی هاست/ وقتی «حاج شهاب

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940505000387
Jul 27, 2015 - چندی پیش شایعه شد که یکی از سرداران کشورمان اسیر داعش شده است. ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

تکذیب سلاخی سردار ایرانی +عکس - صراط نیوز

www.seratnews.ir/fa/news/.../تکذیب-سلاخی-سردار-ایرانی-عکس
Jul 27, 2015 - چندی پیش شایعه شد که یکی از سرداران کشورمان اسیر داعش شده است. ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
6 days ago - سردار شهابی فر، فرمانده ایرانی اهل کهگیلویه و بویر احمد از دست نیروهای داعش که قصد سلاخی او را داشتند جان سالم به در برد.
Jul 5, 2015 - در چندین ماه گذشته عکس و فیلمی از یکی از سرداران ایرانی در شبکه های ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

سردارشهابی فر وحکایت زخمی شدن او - آپارات

www.aparat.com/v/.../سردارشهابی_فر_وحکایت_زخمی_شدن_او
Jul 18, 2015
لری گرام حسن شمشادی، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به سوریه که ... سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

فرمانده سپاه ایرانی که به دست داعش سلاخی شد+فیلم-فیلم سردار ایرانی ...

edalatgolestan.ir/.../17951-فرمانده-سپاه-ایرانی-که-به-دست-داعش-س...
Dec 4, 2015 - فیلم فرمانده سپاه ایرانی که به دست داعش سلاخی شد و قبل از اینکه به ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش سردار شهابی فر با انتشار بیانیه ای نسبت به کلیپ کذب سلاخی شدن وی به دست داعش واکنش نشان ...
Jul 27, 2015 - چندی پیش شایعه شد که یکی از سرداران کشورمان اسیر داعش شده است. ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

داعشی ها سینه سردار ایرانی را زنده زنده شکافتند تا قلبش را دربیاورنداما ...

www.rokna.ir/.../273081-داعشی-ها-سینه-سردار-ایرانی-را-زنده-زنده-...
Jun 14, 2017 - سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش ISIS اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به ...

از شایعه تا واقعیت» سرداری که به دروغ گفتند منتظر سلاخی ... - کنگاورفر

dehnavi1341.blogfa.com/.../«از-شایعه-تا-واقعیت»-سرداری-که-به-د...
Jul 27, 2015 - که واقعیت مجروحیت این سردار دلاور به این گونه که در سایتها منتشر ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

کبنانیوز؛ کبناخبر | پایانی بر شایعه داعشی/«حاج شهاب» با زیرکی خود ...

kebnanews.ir/116823/پایانی-بر-شایعه-داعشیحاج-شهاب-با-زیر/
Jul 27, 2015 - چندی پیش شایعه شد که یکی از سرداران کشورمان اسیر داعش شده است. ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

وقتی «حاج شهاب» با زیرکی خود را نجات داد+عکس - دولت بهار :: هواداران ...

www.dolatebahar.com/.../وقتی-«حاج-شهاب»-با-زیرکی-خود-را-نجات...
Jul 27, 2015 - **واقعیت**حسن شمشادی، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

پشت پرده انشار یک عکس دلخراش از سردار شهابی فر - بویر نیوز | خبر ...

khabarfarsi.com/u/4660997 - Translate this page
Jul 27, 2015 - موارد شایعه شده در فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج ... سابق تیپ 47 کهکیلویه و بویر احمد را به دست داعش تکذیب کرد.

پشت پرده انشار یک عکس دلخراش از سردار شهابی فر- جستجوگر اخبار ...

football.tnews.ir/news/A25A45309558 - Translate this page
Jul 27, 2015 - چندی پیش شایعه شد که یکی از سرداران کشورمان اسیر داعش شده است. ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
سردار شهابی فر به اسارت داعش افتاده بود و در حالی که داعشی های خون خوار در حال بریدن ... داد بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

نجات سردار شهابی فر از دست داعش - تبلیغات : www.javab-soal.com

www.javab-soal.com/j.aspx?q...سردار_شهابی_فر_از_دست_داعش...
نجات سردار شهابی فر از دست داعش,عوض شهابی فر,بیوگرافی سردار شهابی فر,ماجرای ... و مستشار عالی نظامی ~ قدس جمهوری اسلامی در عراق هستند که به اسارت داعش می .

خبر اظهارت سردار باقری در مورد عملیات قرن علیه داعش تکذیب شد

boyon.ir/search/?...خبر%20اظهارت%20سردار%20باقری%20در%20م...
تکذیب خبر سخنان سردار باقری درباره عملیات قرن علیه داعش .... ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. ... گزارش العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش ...

تکذیب درگیری با داعش در مرزهای قصرشیرین - باشگاه خبرنگاران نوجوان

yjcnews.ir/search/?...تکذیب%20درگیری%20با%20داعش%20در%2...
ساعت24-سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که نیروهای داعش ... به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به ...

روزهای پنج شنبه در سمنان تعطیل شد | خبرگزاری آفتاب | پارسی پو

parsipoo.ir/news/.../روزهای-پنج-شنبه-در-سمنان-تعطیل-شد/
2 hours ago - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با اذعان به اینکه تعطیلی پنج .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

عمان میزبان هر دو بازی پرسپولیس و الاهلی شد | خبرگزاری آفتاب | پارسی ...

parsipoo.ir/news/.../عمان-میزبان-هر-دو-بازی-پرسپولیس-و-الاهلی/
2 hours ago - کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتخاب عمان به عنوان محل بازی های تیم های پرسپولیس و الاهلی .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

گزارش مجلسی ها از ماجرای "لو رفتن سوالات امتحانی نهایی"/ امنیت سوالات ...

parsipoo.ir/news/.../گزارش-مجلسی-ها-از-ماجرای-لو-رفتن-سوالات/
2 hours ago - دانش‌آموز دیگری در رشته تجربی به لو رفتن سوالات دروس عربی و زبان فارسی اشاره کرده بود. .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

برخی وزرا تیشه به ریشه رو حانی زدند | خبرگزاری روز نو | پارسی پو

parsipoo.ir/news/.../برخی-وزرا-تیشه-به-ریشه-رو-حانی-زدند/
2 hours ago - توصیه آنها به حسن روحانی این است که وزرایی در کابینه نگذارد که بعدتر نه تنها همسوی دولت .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

استخدام نیروی پذیرش بازنشسته جهت هتلی در خراسان رضوی | خبرگزاری ...

parsipoo.ir/news/.../استخدام-نیروی-پذیرش-بازنشسته-جهت-هتلی-د...
2 hours ago - یک هتل واقع در خراسان رضوی جهت تکمیل کادر خود به یکنفر نیروی پذیرش (بازنشسته) .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

ولیعهد عربستان از سوی طیف های مختلف آل سعود مورد هجمه قرار می گیرد ...

parsipoo.ir/news/.../ولیعهد-عربستان-از-سوی-طیف-های-مختلف-آل-س...
2 hours ago - انتصاب ولیعهد جدید عربستان را نمی توان به آسانی تحلیل کرد چراکه لایه های مختلف دربار آل .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

افت ۷۲۹واحدی شاخص کل/ افت قیمت سهم ها در اکثر گروه ها | خبرگزاری ...

parsipoo.ir/news/.../افت-۷۲۹واحدی-شاخص-کل-افت-قیمت-سهم-ها-در/
2 hours ago - علاوه بر این ها شاخص بازار اول و دوم نیز هر یک به ترتیب با افت ۶۳۰ و ۹۰۸ واحدی مواجه شد. .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

محمد هاشمی در بیمارستان | خبرگزاری فریادگر | پارسی پو

parsipoo.ir/news/1497987000944927/محمد-هاشمی-در-بیمارستان/
1 day ago - تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس ... تصاویری از سردار شهابی فر در کنار سردار سلیمانی متن بیانیه سردارشهابی فر" به شرح ...

استخدام کارگر ماهر با سواد آقا در محدوده عظیمیه کرج | خبرگزاری ایران ...

parsipoo.ir/news/.../استخدام-کارگر-ماهر-با-سواد-آقا-در-محدوده/
2 hours ago - اطلاعات بیشتر. آشپزخانه ای واقع در محدوده عظیمیه کرج به کارگر ماهر با سواد آقا نیازمند است. .... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس.

سرداری که منتظرسلاخی داعش‌ بود!/جزئیات حمله داعش به سرداربویراحمدی+ ...

raaknews.com/.../سرداری...منتظرسلاخی_داعش‌.../جزئیات_حمله_داعش...
Jul 28, 2015 - حسن شمشادی، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به سوریه که پس از ۴ ... سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

instagram images tagged with #نحن_ابناء_الزهراء - imgrum

https://imgrum.me/tag/نحن_ابناء_الزهراء
اگر آن شیخ وهابی به درد آرد دل رهبر به قصد حنجرش بندیم همه سربندها بر ... فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

#لبیک_یا_عباس_ع Instagram Photos - Instaveri

instaveri.com/tag/لبیک_یا_عباس_ع
امتیـاز سـوم هـم این اسـت کـه اینهـا در غربـت بـه شهادت رسیدند. ... شده در فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

فیلم سرداری که داعشی ها سینه اش را شکافتند (+16) - مجله خبر روز |خبر ...

khabrroz.ir/فیلم-سرداری-که-داعشی-ها-سینه-اش-را-شکافت/
Jun 13, 2017 - سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل ...

قطار

ghatareshomali.ir/gفیلم-کشتن-پاسداران-مازندرانی-توسط-داع/
فیلم فرمانده سپاه ایرانی که به دست داعش سلاخی شد و قبل از اینکه به شهادت برسد توسط نیروهای مدافع حرم نجات داده شد سردار شهابی فر ؛ فرمانده سابق تیپ ۴٧ .... به نظر میرسه قبل از هر گمانه زنی باید منتظر تایید یا تکذیب خبر توسط مسئولان

فیلم کشته شدن سردار همدانی توسط داعش - iquestion

iquestion.ir/result/فیلم-کشته-شدن-سردار-همدانی-توسط-داعش.html
بهترین خبر شهادت سردار حسین همدانی به دست داعش سردار همدانی از فرماندهان ارشد داعش سردار ... فرمانده سپاه ایرانی که به دست داعش سلاخی شد فیلم ایرانی اسیر داعش فیلم ... داعش ۱۸ سردار عوض شهابی فر نجات سردار شهابی فر از دست داعش ۱۸ سردار کشته ... برچسب ها سردار همدانی سردار همدانی تکذیب ادعای زخمی شدن سردار هشت نفری که در ...

سردارشهابی باچابکی از مرگ گریخت - تابناک ایلام

tabnakilam.ir/fa/news/67498/سردارشهابی-باچابکی-از-مرگ-گریخت - Translate this page
Jul 27, 2015 - به گزارش تابناک کهگیلویه وبویراحمد راه ملت، در چندین ماه گذشته ... بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
⚡عاشقان را بهر زینب، سر به پیکر عجب اﺳﺖ ⚡دادن سر بهر زینب نه عجب، داشتن سر ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

#حسن_شمشادی Instagram image and video

pinsta.co/tag/حسن_شمشادی
#حسن_شمشادی، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به سوریه که پس از 4 سال، ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
با مراجعه به کتاب مطالعات اجتماعی منتشر شده در سال 94‌، تصویر شهید نواب صفوی ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
6 days ago - تکذیب نامساعد شدن حال استاد شجریان .... اگر دیر رسیده بودند سردار ایرانی بدست داعش سلاخی می شد (ویدئو) · تمامی مطالب به صورت اتوماتیک میباشند. ۱۳۹۶-۰۳-۲۶. سردار شهابی فر، فرمانده ایرانی اهل کهگیلویه و بویر احمد از دست ...

کلنا فداک یا زینب.س ( @sajadamiri22222 ) Instagram Photos and ...

www.imgum.net/ImgUserMedia/2005449821 - Translate this page
س❣ ( @sajadamiri22222 ) ⚡عاشقان را بهر زینب، سر به پیکر عجب اﺳﺖ ⚡دادن سر ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

#نحن_ابناء_الزهراء • Instagram photos & videos - Picaram

www.picaram.com/tag/نحن_ابناء_الزهراء
کُلُناأَبْناءُکَ یاحَیْدَر ⭕ به فدای «لب خشکت» که هنوز هست تشنه ی آب. .... فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

سرداری که زنده زنده سینه اش را شکافتند (+16) | IR24 | ای ار 24

ir24.news/سیاسی/سرداری-که-زنده-زنده-سینه-اش-را-شکافتند-16/
Jun 14, 2017 - به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. زنده زنده سینه اش را شکافتند که جگر و قلبش را ... بمب گذاری در سیتی سنتر اصفهان تکذیب شد · ایسنا - ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ...
Jun 14, 2017 - به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. زنده زنده سینه ... تکذیب یک شایعه عجیب: الکساندر نوری سرمربی ایران نمی شود/ کی روش تا 2020 هست. به گزارش جام جم ...

#نحن_ابناء_الزهراء Instagram tag نحن_ابناء_الزهراء for images, videos ...

https://www.imsmy.com/tag/نحن_ابناء_الزهراء - Translate this page
*شایعه** در چندین ماه گذشته عکس و فیلمی از یکی از سرداران ایرانی در شبکه های ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

عکس و متنی که نرگس محمدی به مناسبت تولد مادرش منتشر کرد /سرداری که ...

rooykard24.com/.../عکس-و-متنی-که-نرگس-محمدی-به-مناسبت-تول...
عکس و متنی که نرگس محمدی به مناسبت تولد مادرش منتشر کرد /سرداری که زنده زنده سینه ... العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. .... کمک۳۱۳میلیونی رهبری به ستاد دیه/واکنش ظریف به سخنان نبویان/تکذیب وجود ...

فیلم سرداری که داعشی ها سینه اش را شکافتند (+۱۶) – دنیای خبر

viwo.news/1396/.../فیلم-سرداری-که-داعشی-ها-سینه-اش-را-شکافت/
Jun 13, 2017 - سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل ...
س❣ ( @sajadamiri_ )⚡عاشقان را بهر زینب، سر به پیکر عجب اﺳﺖ ⚡دادن سر بهر ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

#نحن_ابناء_الحیدر | instaview.xyz | Search, View and Download ...

https://www.instaview.xyz/hashtag/نحن_ابناء_الحیدر - Translate this page
بنر شهید جهاد در مسیر پیاده روی عشاق الحسین در مسیر نجف به کربلا .... مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

وضع مبهم پاسدارای که دستورتخریب تندیس آریوبرزن را داده بود - درفش

iradj-shokri.blogspot.fr/.../normal-0-false-false-false-en-us-x-none_... - Translate this page
Jul 28, 2015 - ... که به دست افراد داعش در عراق اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند ... برگشته، مساله سلاخی شدن سردار شهابی فر توسط داعش را تکذیب کرده و ...

#شهدای_مدافع_حرم_زینب_س Instagram tag - Instagir.com

www.instagir.com/tag/شهدای_مدافع_حرم_زینب_س - Translate this page
آنقدر داغ عظیم است که بر دل شده حک سر زینب بسلامت سر نوکر به درک . ... مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
س❣ @sajadamiri313 on instagram | ⚡عاشقان را بهر زینب، سر به پیکر عجب اﺳﺖ ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
Jun 14, 2017 - به گزارش العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. زنده زنده سینه اش را شکافتند که جگر و قلبش را بیرون بکشند که نیروهای خودی .... تکذیب دوباره وزارت خارجه در خصوص خرید خودروهای لوکس ...

Images tagged with #حسن_شمشادی on instagram - NBA team

www.igcol.com/tag/حسن_شمشادی - Translate this page
#حسن_شمشادی، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به سوریه که پس از 4 سال، ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

#لبیک_یا_عباس_ع | IGExplorer.net | Explore and Download ...

https://igexplorer.net/explore/tags/لبیک_یا_عباس_ع - Translate this page
ام البنین براى عزادارى هر روز همراه نوه اش عبید الله (فرزند عباس علیه السلام) به ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

عکس زخمی شدن قاسم سلیمانی - خبر ها

https://khabarha.alinodehi.ir/عکس-زخمی-شدن-قاسم-سلیمانی/ - Translate this page
May 28, 2017 - شایعه جدید: سردار سلیمانی به شدت زخمی شده/ سپاه: تکذیب می شود ..... مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را ...

۲۱۸۵ - آخرین خبرهای ایران و جهان - Kodoom

news.kodoom.com/iran-society/topics/?s=21840
ذوالفقاری رئیس پلیس مرزبانی ناجا شد - تابناک; سردار ذوالفقاری، فرمانده ... تکذیب صدور قرار برای سردار رادان - نواندیش; فرمانده ناجا/ آنچه از وصیت‌نامه پزشک ...

ERROR: Gateway Timeout - پارسی یاب

parsiyab.com/n/مزون-های-لباس-غیرمجاز/p51625
18 hours ago - پیشنهاد مهران رجبی برای ساخت سریالهای طنز در ماه رمضان نتایج بیشتر ... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس نتایج بیشتر .

​اخبار ویژه / شایعه داعشی در فضای مجازی - قدس آنلاین | پایگاه خبری ...

qudsonline.ir/news/.../اخبار-ویژه-شایعه-داعشی-در-فضای-مجازی
Jul 27, 2015 - ... شده در فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب)، فرمانده سابق تیپ ۴٧ کهکیلویه و بویر احمد را به دست داعش تکذیب کرد.

لبیک_یا_عباس_ع - hviv

hviv.org/لبیک_یا_عباس_ع - Translate this page
*شایعه** در چندین ماه گذشته عکس و فیلمی از یکی از سرداران ... شده در فضای مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

نجات سردار شهابی فر (18+) | مبارز کلیپ

khabaryab.in/.../63424-26-نجات-سردار-شهابی-فر-18-%7C-مبارز-...
نجات سردار شهابی فر (۱۸+) موضوع : تصویری بازدید ها : 30,677 بازدید ۲۵ دیدگاه ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

زخمی شدن سردار شهابی فر | سایت تفریحی فان کده

funkade.top/post/زخمی-شدن-سردار-شهابی-فر/ - Translate this page
یاسوج - ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از اعزام محیط بان زخمی دنا که از سوی شکارچیان از ناحیه دست هدف گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان ...
Find out samanamiri6's Instagram سردار شهابی فر فرمانده ... Find out shirazinsta's Instagram شب گذشته تصاویری در فضای مجازی دست به دست شده ...

Tag : #حسن_شمشادی Instagram Pictures • InstaRix

instarix.com/tag/حسن_شمشادی
دست به دست کنید، هشتگ بزنید، نمیدانم، منشن کنید و خبر بدهید آنقدری که دیده .... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

Uncategorized | Aleborzma's Blog | صفحهٔ 392

https://aleborzma.wordpress.com/category/uncategorized/page/392/
خدای آخوندها، خدای سنگسار و دست و پا بریدن و دشمنی با انسان و حیات ، خدائى است .... که به ایران برگشته، مساله سلاخی شدن سردار شهابی فر توسط داعش را تکذیب کرده ...
در چندین ماه گذشته عکس و فیلمی از یکی از سرداران ایرانی در شبکه های اجتماعی. @s.mehdi_1993 .... شباهت گل سردار آزمون به گل صعود به جام جهانی خداداد عزیزی.
Jun 14, 2017 - تکذیب یک شایعه عجیب: الکساندر نوری سرمربی ایران نمی شود/ کی روش تا 2020 هست. ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ ورزش ... به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. زنده زنده سینه ...
انها تقاضا کردند که دیگر هیچ مبلغی به شماره حساب اعلامی (۶۰۳۷۶۹۱۵۵۱۱۹۳۶۷۵) ..... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

ع کندن پوست افراد زنده زنده توسط داعش - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=ع+کندن+پوست+افراد+زنده+زنده...داعش
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ ... که به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل ..... زخمی شدن «ابوعمر الشیشانی»، وزیر جنگ گروه تروریستی داعش را تکذیب کردند.

#نوراباد Instagram photos | INK361

ink361.com/app/tag/نوراباد
View all photos tagged with #نوراباد.
View sajadamiri313's Instagram کُلُناأَبْناءُکَ یاحَیْدَر ⭕ به فدای «لب خشکت» که .... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.
May 16, 2017 - البته به من گفتند اگر برگردی به تیم ملی دعوت می شوی ولی همه اینها در حد ... در ماه رمضانتکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکسویدئوی ...

دیدار سردار سلیمانی با علی لاریجانی+عکس - رویداد ۲۴

rooydad24.com/.../دیدار_سردار_سلیمانی_با_علی_لاریجانی_عکس
Apr 20, 2017 - سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار محمدرضا یزدی معاون ... به گزارش رویداد ۲۴ و به نقل از ساعت24 فروردین ٣٠ ... احمدی‌نژاد آغازگر حوادث ۸۸ بود/ روزی دست او در پاره‌کردن عکس امام‌ و‌ رهبری آشکار می‌شود ..... ژنرال آمریکایی: آمریکا باید در عراق بماند با داعش یا بدون داعش! .... فضای مجازی ، سلاخی یا آگاهی بخشی.

زنده احمد سردار on Instagram - Mulpix

https://mulpix.com/instagram/زنده_احمد_سردار.html
وزیر دفاع : سردار #متوسلیان به همراه 4 دیپلمات ایرانی زنده هستند و در اسارت رژیم ..... های خود را تکذیب می‌کردند، اما مشخص شد که این اسیران در زندان های این رژیم بوده ‌اند ...... سردار شهابی فر فرمانده تیپ ٤٧ کهکیلویه و بویر احمد که به دست افراد داعش اسیر ... و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند شروع کردند زنده ...

اخبار نمناک - جدیدترین و آخرین اخبار نمناک - تیتر 24

www.titr24.com/NewsList.aspx?Sid=rISuhcPktFlo4lRSQoycfA==
تکذیب ورشکستگی موسسه مالی و اعتباری ثامن اخبار داغ 3 روز پیش. حمله نظامی عربستان ..... تکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکس · صادرات تسلیحات ...

Most Popular Photo From Around The World tagged with ...

www.popphotos.net/tag/استکبار_ستیزی - Translate this page
#سردار شهابی فر چند تا لایک داره ✌✌✊✊ فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویراحمد که بدست افراد #داعش اسیر گردیده بود و نیروهای #داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به #قتل برسانند،شروع کردن زنده زنده سینه اش را .... ارتش امروز ، ۹۶/۳/۱۹ رسما حضور در عملیات خنثی سازی و برچیدن حادثه تروریستی تهران را تکذیب کرد . گرچه از ...

#استکبار_ستیزی Photos and Videos - InstaMice

picyram.com/tag/استکبار_ستیزی
#سردار شهابی فر چند تا لایک داره ✌✌✊✊ فرمانده ... فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویراحمد که بدست افراد #داعش اسیر گردیده بود و نیروهای #داعش قصد داشتند وی را ...

Images tagged with #نحن_ابناء_الحیدر on instagram

www.instagramator.com/tag/نحن_ابناء_الحیدر
تو را خطاب می کنم به رغم انتقادها امید پا برهنه ها ، امام بی سواد ها تو دست خود نهاده ای ...... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

کلنا فداک یا زینب.س ( sajadamiri313 )

pansta.com/PandaUserMedia/2005449821
عاشقان را بهر زینب، سر به پیکر عجب اﺳﺖ ⚡دادن سر بهر زینب نه عجب، داشتن سر ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

عکس های لاکچری سردار آزمون - مجله خبری شیک

shikmodel.ir/search/?...عکس%20های%20لاکچری%20سردار%20آزمون...
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 به گزارش العالم، سردار شهابی فر، ... به دست افراد داعش اسیر شده بود و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل ...

سلاخی روباه | خبر خوان فارسی

jadiddownload.xyz/post/سلاخی-روباه/
عکس های سلاخی انقلابیون به دست آل سعود ایران ناز و رئیس جمهوری فیلیپین همه معتادان را سلاخی می کنم هیتلرِ ... سلاخی گاوهای باردار در فرانسه سلاخی گاوهای باردار و رفتار و اولین سینمای داعش با ... برچسب ها سلاخی و نجات سردار شهابی فر مبارز کلیپ .... تکذیب ممنوعیت فعالیت‌ قرآنی در پیش دبستانی‌ها , این شهرها رکورد گرانترین ...

آموزش بافت پادری با کاموا و گونی + تصاویر

www.netlox.ir/.../آموزش-بافت-پادری-با-کاموا-و-گونی--تصاویر
برای به دست آوردن تکه های یک اندازه کاموا آن را دور یک قطعه مقوا بپیچیند و بعد با ... برای بافت این آویز یا پادری به تور درشت باف نیاز دارید که از ابزار فروشی ها می ... در ماه رمضانتکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکسویدئوی نقاشی سه ...

دیدگاه ها: January 2017 Archives - آزادى بیان

www.azadi-b.com/G/2017/01/
Jan 31, 2017 - کی کارگر که وادار شده است تن به استثمار وحشیانه ای بدهد و دست آخر ماهها باید با .... از دیروز تا بامروز، بارها توسط شاه و شیخ سلاخی بی رحمانه شده است. ...... همه اتحادی خواهند بود که به قدرت داعش در سوریه پایان خواهند داد! ..... او چند ساعت بعد در گفت‌وگو با شبکه خبر این عدد را تکذیب کرد و ...... ثریا شهابی ۱۸ ژانویه ۲۰۱۷.

شهید سردار احمد غلامی

indexwar.ir/tag/شهید-سردار-احمد-غلامی/ - Translate this page
Sep 11, 2016 - لشکر ۱۰ سیدالشهدا با تکذیب خبر شهادت سردار “حاج احمد غلامی” اعلام .... مجازی مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را …

Images tagged with #حسن_شمشادی on instagram - imgrum

www.imgrum.net/tag/حسن_شمشادی
#حسن_شمشادی ، خبرنگار اعزامی صدا وسیمای کشورمان به سوریه که پس از 4 سال، ... مبنی بر سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

شماره دختر ۱۵ ساله در واتساپ - وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

ystc.blogreader.ir/list/شماره+دختر+۱۵+ساله+در+واتساپ.html
واتساپ برای بهبود تبلیغات، شماره های کاربران را با فیسبوک به اشتراک می گذارد .... فرار دختر 12 ساله ایزدی از دست داعش با قرص خواب+ تصاویر ...... اپارات دانلود فیلم سلاخی سردار شهابی فر ونجات ان · یک سوتی وحشت ناک دیگه از شبکه ...... نمایش های تئاتر شهر · تکذیب ادعای هاشمی رفسنجانی واکنش به اظهارات مشاور رئیس جمهور ...
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ افرادی که اعتیاد به سیگار ... این پژوهش جدید به بررسی این فرضیه می‌پردازد که توده عضلانی کمتر با مرگ و میر بالاتر در افراد ... ساعت24-سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند.
Jun 6, 2017 - این سخنان رئیس جمهور به زبان ساده یعنی اینکه نظارت شورای نگهبان محدود ..... سلاخی شدن سردار عوض شهابی فر (حاج شهاب) بدست داعش را تکذیب کرد.

حرف لر | کانون وبلاگ نویسان

harfelor.ir/fa/search.php?str_search=حرف%20لر
خاطره ای از سردار شهید اسدمراد بالنگ به نقل از آقای سیدعلی نظریان ...... داعش زیر سایه جام جهانی و حمایتهای آمریکا و اسرائیل در عراق دست به جنایتهای وحشیانه می زند.

اخبار | چی کجا

tehran.chikoja.ir/fa/اخبار/جزئیات
ابلاغ شیوه نامه طرح «شهاب» به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور ...... تکذیب ارائه تسهیلات بانکی به خودرو سازان توسط بانک مرکزی ..... تنهاترین سردار سریال اولین سریال تلویزیونی مهدی فخیم زاده بود که به زندگی امام حسن (ع) ...... گروه‌های افراطی چون داعش به جهان ارائه شده است، متذکر شد این فیلم سعی در تصحیح این تصویر دارد.

Images tagged with #نیروی_قدس on instagram

www.online-instagram.com/tag/نیروی.../1044331207724997165 - Translate this page
Images on instagram about نیروی_قدس. Images and videos in instagram about نیروی_قدس.

شنای جغد شاخدار وسط صخره ها + فیلم | نمناک | فیدگاه

feedgah.ir/post/.../شنای-جغد-شاخدار-وسط-صخره-ها-فیلم/
16 hours ago - فیلم حمله موشکی سپاه به داعش در دیرالزور ...... طنز در ماه رمضانتکذیب سلاخی سردار شهابی فر به دست داعش + عکسویدئوی نقاشی سه بعدی خارق العاده ...

IF-maghalt - راه کارگر

rahekaregar.com/IF-maghalat.php
2017-06-08 14:37:19, بهروز سورن: برخورد داعش ها در تهران .... 2017-05-15 14:44:28, شهاب برهان : انتخابات در ایران ( در ۴ قسمت ) ..... 2017-02-07 14:41:31, شاپور احسانی راد : کسب نان به قیمت از دست دادن جان .... 2017-01-18 03:26:02, مجید دارابیگی : کارنامه ننگین سردار ویران گری!

او پی موزیک

ashaarvamotoneadabi-bsky.opmusic.ir/
به قول یکی از نویسندگان «چه بسیار دخترانی که به سبب شوق و دست یابی به نشانه های ...... سردار شهابی فر، فرمانده تیپ ۴۸ کهگیلویه و بویر احمد که نیروهای داعش قصد داشتند ... و نیروهای داعش قصد داشتند وی را با حالت سلاخی به قتل برسانند. ..... این کارشناس دینی گفت: وقتی پیامبر را تکذیب کردند «وَیَقُولُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَسْتَ ...

خبرنگار - ازناخبر،مرجع اخبار شهرستان ازنا

aznakhabar.ir/fa/search.php?str_search=خبرنگار
ازنا خبر : مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه اختلاف بین ائتلاف .... ازناخبر:ستاد انتخاباتی اسنفدیار رحیم مشایی کاندیدای دولت، در تازه ترین روش تبلیغاتی دست به دامن یک ...... مسابقه کتاب خوانی شهابی در شب در ازنا برگزار شد ..... ازناخبر:هر کس او را نمی‌شناخت، با معرفی سردار، لبخندی بر لبانش می‌نشست و ...

منبع - آخرین ها

alotoor.ir/.../d3RhYXIuY29tL3NlYXJjaC88c3Ryb25nPti124zYutmHK9iv2LEr2YXYtN...
بهره برداری از طرح آبرسانی به مشهد مقدس با حضور رییس جمهور ...... زخمی شدن سردار شهابی فر به دست داعش · کانال تلگرام شورت لامبادا · اهنگ پیشواز اقاى مجرى · قسمت ...

اخبار دانشگاه های لرستان - خبر آزاد

khabareazad.ir/fa/search.php?str_search=ماه
پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: اولین بارش شهابی سال 2013 آغازگر رویدادهای آسمان شب ..... مسئولیت حمله سایبری به موسسات مالی و بانک‌های آمریکایی را تکذیب کرده است. .... نوشت و آن را به «غلامرضا بختیاری» داد تا به دست «تیمسار فلاحی» برساند. ..... سردار نقدی: تجربیات بسیج در رویکرد جدید امربه‌معروف و نهی از منکر منتشر می‌شود.

جوان - پایگاه خبری لرسو| LORESO

loreso.ir/fa/search.php?str_search=جوان
البته برخی نیز هستند که با درس خواندن به مدارج بالای علمی دست می یابند. ...... شاکیان رسایی در دادگاه،نظر شهاب مرادی از آرگو،عضویت همزمان در 10 هیات‌مدیره! .... در مجلس،جایزه ویژه سردار نقدی به همسر اوباما،آزادی یک شهروند العوامیه به دست مقامات عربستان ...... حذف مطالب رفسنجانی درباره فتنه از سایتش،تکذیب تماس احمدی‌نژاد با ‌هاشمی و ...

دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید شادمهر دانلود آهنگ جدید معین دانلود آهنگ ...

wtaar.com/post/33876/
Apr 14, 2016 - دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای حمید عسکری به نام روانی ... شدی هم دست کی تا من بمیرم الان وقت تبانی نیست برگرد ...... بیوگرافی شا · فیلم اتش زدن خلبان اوردن به دست داعش · تحقیق کامل درمورد یک گلخانه درهمدان ...... ع کفش جدید یعقوب کریمی · اپارات دانلود فیلم سلاخی سردار شهابی فر ونجات ان · دانلود برنامه ...