شهر عکس

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی

رنگ کردن مو ، رنگ موی طبیعی برای موهای سفید
رنگ کردن مو در خانه و با مواد طبیعی علی رقم زیبایی موهایتان موجب تقویت آنها نیز می شود. با ترکیبات طبیعی این رنگ موها دیگر نگران ریزش و آسیب دیدگی موهایتان نیستید.رنگ کردن مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد طبیعی ترکیباتی دارد که با آشنایی با انها شاید دیگر به سراغ استفاده از رنگهای شیمیایی نروید و خودتان در خانه با این ترکیبات عالی برای سلامت موهایتان آرایشگر خود شوید.رنگ کردن مورنگ کردن مو

درست است که رنگ‏های طبیعی محدود اند و گاهی رنگ مورد نظر شما در بین آنها نیست اما اگر شما هم از آن دسته از خانم هایی هستید که به تغییر رنگ موی خود علاقه دارید یا برای پوشاندن سفیدی موهای تان دنبال رنگ کردن آنها هستید، بهتر است برای یک بار هم که شده رنگ های طبیعی را امتحان کنید. گاهی لازم است برای تقویت مو و کاهش آسیب های وارده از رنگ های طبیعی مثل حنا، سدر، بابونه، چغندر، روناس و... استفاده کنید. پس با ما همراه شوید.  

 

 رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی

حنا حرف اول را می زند

معروف ترین رنگ طبیعی حناست؛ رنگی که احتمالا شما را یاد مادربزرگ های تان می اندازد. حنا برگ درختچه ای به همین نام است که آن را می کوبند و برای رنگ کردن مو و ناخن از آن استفاده می کنند. حتما فکر می کنید حنا موهای شما را قرمز می کند اما جالب است بدانید ترکیب حنا با مواد دیگر طیف گوناگونی از رنگ های مورد نظر شما را به وجود می آورد؛ مثلا رنگ مشکی که همیشه یکی از رنگ های پرطرفدار است.

 اگر بخواهید رنگ مو های تان را به کمک حنا مشکی کنید، دستورالعمل های متعددی وجود دارد که ما با شما درمیان می گذاریم. امافراموش نکنید همیشه پیش از به کار بردن هر یک از این روش ها، مقداری از مواد را روی پوست خود امتحان کنید و در صورت بروز حساسیت، از به کار بردن آن اجتناب کنید ضمن اینکه مواد نامبرده در دستورهای رنگ مو را می توانید از عطاری ها تهیه کنید.

  چهار قاشق غذاخوری حنا را با آب جوش مخلوط کنید و اجازه دهید دو ساعت روی سر بماند. چهار قاشق غذاخوری وسمه (رنگ حنا) را هم خیس کنید تا پس از شست وشوی حنا مورد استفاده قرار گیرد، دو ساعت بعد سر حنامالی شده را با آب ولرم بشویید و پس از خشک کردن موها وسمه را روی آنها بمالید و مانند مرحله اول دو ساعت بعد سر را با آب ولرم بشویید.

اگر چند تار موی سفید دارید، چهار قاشق غذاخوری تنباکو را با دو لیوان آب به مدت نیم ساعت بجوشانید و صبر کنید تا خنک شود، سپس موها را با محلول ماساژ دهید. 

یک قاشق غذاخوری برگ کنجد، یک قاشق غذاخوری سنای مکی و یک قاشق غذاخوری حنا را پودر کنید. با یک لیوان آب جوش مخلوط کرده و به صورت خمیر درآورید. پس از دو ساعت خمیر را به آرامی به موها بمالید و اجازه دهید دو ساعت روی موهای تان بماند سپس موها را با آب ولرم کاملا آبکشی کنید.

برای موهای تیره دو قاشق غذاخوری حنا و چهار قاشق غذاخوری وسمه را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید. بعد از پنج دقیقه یک عدد تخم مرغ به آن اضافه کنید. قبل از رنگ کردن، موها را با یک قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم ماساژ دهید و سپس موها را با این مواد رنگ کنید. یک تا دو ساعت صبر کنید، بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

 پنج قاشق حنا و یک لیوان سرکه را مخلوط کنید و پس از یک ساعت آن را به سر بمالید. یک ساعت صبر کنید، بعد موها را با آب ولرم بشویید.

دو قاشق غذاخوری پودر گل شقایق، دو قاشق غذاخوری پودر پوست گردو را با یک لیوان آب مخلوط کنید. پس از دو ساعت رنگ را به آرامی به موها بمالید. دو ساعت صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

چهار قاشق غذاخوری حنا را با نصف لیوان آب جوش مخلوط کنید و به مو بمالید. بعد از دو ساعت موها را با آب ولرم آبکشی کنید. بلافاصله چهار قاشق غذاخوری وسمه و یک قاشق مرباخوری سریش را با ماست مخلوط کنید و به مو بمالید. بعد از دو ساعت موها را با آب ولرم بشویید.

جالب است بدانید اگر چندین بار موهای خود را با جوشانده پوست گردو ماساژ دهید و بشوئید، مشکی می شود.

 رنگ کردن موهای سفید

اگر چند تار موی سفید دارید، چهار قاشق غذاخوری تنباکو را با دو لیوان آب به مدت نیم ساعت بجوشانید و صبر کنید تا خنک شود، سپس موها را با محلول ماساژ دهید. 

 برای موهای سفید دو قاشق غذاخوری پودر گل شقایق و دو قاشق غذاخوری پودر پوست گردو را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و به صورت خمیر درآورید. بعد از دو ساعت خمیر را به آرامی به موها بمالید. یک ساعت صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

 رزماری یا اکلیل کوهی هم درمان طبیعی برای حفظ رنگ طبیعی موهای شماست و هم درمان خوبی برای چربی مو به حساب می‏آید. یک چهارم فنجان رزماری خشک را به مدت 10 دقیقه در دو فنجان آب بجوشانید.  بعد آن را از صافی رد کنید و آب رزماری را روی سرتان بریزید و اجازه دهید شب تا صبح روی سرتان بماند. اگر تعداد موهای سفید سر شما زیاد است، از این محلول برای مدت طولانی تری استفاده کنید. کم کم موهای سفید شما رنگ تیره تری به خود می گیرد.

 رنگ کردن مو

رنگ موی قهوه ای روشن در خانه و با مواد طبیعی

 70 گرم ریشه ریواس را 10 دقیقه بجوشانید. بعد از 24 ساعت جوشانده را صاف کنید و با شش قاشق کایولین، یک عدد تخم مرغ و چهار قاشق سرکه سیب مخلوط کنید. حالا آن را روی سر بمالید و پس از یک ساعت آبکشی کنید.

 یک قاشق غذاخوری قهوه، دو قاشق غذاخوری بابونه و دو قاشق چایخوری روناس را پودر و با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید تا حالت خمیری پیدا کند. چهار ساعت بعد خمیر را به آرامی به موها بمالید. یک ساعت صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

 دو قاشق غذاخوری پوست گردو، یک قاشق چای خوری پودر زاج، دو قاشق غذاخوری عرق بهارنارنج و دو عدد زرده تخم مرغ را با هم مخلوط کنید و به موها بمالید. یک ساعت صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید.

 دو قاشق غذاخوری گل بابونه، یک قاشق غذاخوری چای و یک قاشق غذاخوری وسمه را با دو لیوان آب روی حرارت ملایم بجوشانید. پس از سرد شدن یک عدد زرده تخم مرغ را به آن اضافه کنید و خمیر را به موها بمالید. سه ساعت بعد موها را آبکشی کنید.

 پوست گردوی سبز تازه را بکوبید و با چهار لیوان آب روی حرارت قرار دهید تا نصف آن بخار شود. وقتی سرد شد آن را به موهای خود بمالید و بعد از نیم ساعت موهای تان را بشویید.

 20 گرم حنا، 30 گرم پودر برگ کنجد، 20 گرم پودر بابونه و دو عدد زرده تخم مرغ را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و اجازه دهید چند ساعت بماند. بعد از چهار ساعت مواد را به مو بمالید و باز منتظر شوید که این مواد چند ساعت روی موهای تان بماند و بعد آبکشی کنید. دقت داشته باشید برای تاثیرپذیری رنگ‏های طبیعی زمان بیشتری نسبت به رنگ شیمیایی باید اختصاص دهید.

 

رنگ موی طبیعی قهوه ای تیره

 یک قاشق چای خوری چای را در 200 میلی لیتر آب بجوشانید تا مقدار آن به نصف برسد سپس چای صاف شده، یک فنجان پودر حنا، یک قاشق چای خوری پودر انگور خشک شده و دو قاشق چای خوری روغن نارگیل (یا زیتون) را با هم مخلوط کنید و بگذارید یک شب در ظرفی آهنی بماند. صبح مقداری پودر گل میخک به آن اضافه کنید و به موی سر خود بمالید و بعد یک یا دو ساعت آن را بشویید.

  پودر پوست گردو، پودر زاج، پودر حنا، زرده تخم مرغ و آب را مخلوط کنید تا حالت خمیری شکل پیدا کند. خمیر را روی موها ی تان بمالید و 40 دقیقه صبر کنید و بعد آن را آبکشی کنید.

 • آب دو عدد لیموترش، یک قاشق غذاخوری حنا، یک قاشق غذاخوری پودر قهوه و یک لیوان آب جوش را مخلوط کنید و به مدت پنج دقیقه با حرارت ملایم بجوشانید تا حالت خمیر نرم به خود بگیرد. مواد را از روی حرارت بردارید و بعد از نیم ساعت یک عدد زرده تخم مرغ به آن اضافه کنید. موهای خود را با یک قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم ماساژ دهید و بعد مواد را به آن بمالید. یک ساعت و نیم بعد موها را با آب ولرم آبکشی کنید. اگر چند بار این عمل را تکرار کنید رنگ آن خیلی روشن می شود.

 

رنگ موی طبیعی قهوه ای  روشن

سه قاشق غذاخوری قهوه، دو قاشق غذاخوری پودر پوست گردو، دو قاشق غذاخوری حنا و یک قاشق غذاخوری وسمه را مخلوط کنید و به مو بمالید. بعد از دو ساعت موهای تان را آبکشی کنید.

 دو قاشق غذاخوری حنا، سه قاشق غذاخوری قهوه، دو قاشق غذاخوری پودر کاکائو و یک قاشق غذاخوری وسمه را با مقداری آب خمیر کنید و روی سر بمالید. اجازه دهید دو ساعت بماند و بعد آن را بشویید.

30 گرم بابونه را در آب بجوشانید و با 15 گرم حنا (یا روناس)، 30 گرم قهوه و 20 گرم اقطی مخلوط کنید و به موهای خود بمالید. بعد از دو ساعت آن را بشویید.

 

رنگ موی سرخ جذاب

 حنا را با آب یا عرق بهارنارنج خمیر کنید. بعد از چند ساعت، کمی آب به آن اضافه کرده و به مو بمالید. این خمیر هرچه بیشتر روی سر بماند رنگ بیشتری خواهد داشت و پررنگ تر می شود. اگر مقداری آب اکسیژنه به خمیر حنا اضافه کنید، مو ها را به رنگ آتشین و پرتلالو درمی آورد. رنگ قرمز حنا شاد و زنده است.

  اقطی سرخ (نام گیاه) را با آب مخلوط کنید و به موهای خود بمالید.

 حنا را با آب اکسیژنه به صورت متناوب بر سر بمالید تا موهای تان قرمز شود.

 

رنگ موی قهوه ای بلوطی

 پودر حنا را با آب اکسیژنه و قهوه مخلوط کنید و به موهای خود بمالید. دو ساعت بعد رنگ را با آب ولرم شست وشو دهید.

 

رنگ موی طلایی

پنج قاشق غذاخوری گل بابونه و پنج قاشق غذاخوری گل ریواس را با سه لیوان آب روی حرارت ملایم بجوشانید. بعد از 20 دقیقه آن را صاف کنید و پس از خنک شدن روی موهای خود ماساژ دهید. ماساژ این عصاره بر موهای سفید و بی رنگ موجب طلایی شدن آنها می شود.

 پنج قاشق غذاخوری پودر بابونه را با یک لیوان آب به مدت پنج دقیقه بجوشانید، پس از سرد شدن یک قاشق غذاخوری صابون به آن اضافه کنید به طوری که در آن حل شود. ابتدا سر را صابون زده، بدون اینکه سرتان را آبکشی کنید این مخلوط را روی سر ماساژ دهید پس از یک ساعت موها را با آب ولرم کاملا آبکشی کنید.

یک چغندر را رنده کنید و در یک فنجان آب بجوشانید و با نصف قاشق چای خوری کاتا که گیاهی هندی است مخلوط کنید. بعد از صاف کردن، آن را با یک فنجان حنا مخلوط کنید. بعد یک قاشق چای خوری پودر قهوه به آن اضافه کنید و یک شب در داخل ظرف فلزی قرار دهید. صبح نصف پیمانه کشک به آن اضافه کنید و به موهای خود بمالید و بعد از دو تا سه ساعت بشویید.

 بابونه، قهوه، آبلیمو، سرکه و زعفران را به یک میزان با هم مخلوط کنید و به موهای خود بمالید و پس از دو ساعت بشویید.

 ترکیبات رنگ مو

رنگ موی شرابی

یک عدد چغندر متوسط را در مقداری آب بجوشانید و با شش قاشق حنا مخلوط کنید و روی موهای تان بگذارید و پس از یک ساعت بشویید.

دو قاشق غذاخوری حنا، یک قاشق غذاخوری رنگ حنا، سه قاشق غذاخوری روناس، دو قاشق غذاخوری گل ریواس را با آب لبو قرمز مخلوط کنید و روی مو ها بمالید و بعد از دو ساعت بشویید.

 

رنگ موی مسی

چهار قاشق غذاخوری گل ریواس، چهار قاشق غذاخوری گل بابونه، چهار قاشق غذاخوری حنا و سه لیوان آب را بجوشانید. بعد از صاف کردن مواد، موها را با آن ماساژ دهید و پس از دو ساعت بشویید.

 حنا، وسمه، روناس، آب آلبالو، قهوه و پوست پیاز قرمز را مخلوط کنید و به موهای خود بمالید و بعد از دو ساعت آبکشی کنید.

 

 

رنگ موی مسی تیره

یک قاشق چای خوری چای را در 200 میلی لیتر آب بجوشانید تا مقدار آن به نصف برسد سپس آن را صاف کنید تا چای از آن جدا شود. یک فنجان پودر حنا، یک قاشق چای خوری پودر انگور خشک شده، دو قاشق چای خوری روغن نارگیل (یا زیتون) و چای تزئینی را با هم مخلوط کنید و بگذارید یک شب در ظرفی آهنی بماند. صبح مقداری روغن اکالیپتوس به حنا اضافه کنید و آن را به سر خود بمالید و بعد یک یا دو ساعت آن را بشویید.

 حنا و بابونه، آبلیمو و سرکه را با هم ترکیب کرده روی موهای خود بمالید.

 

قرمز متمایل به طلایی

برای ایجاد رنگ قرمز متمایل به طلایی، 211 گرم پودر حنا و دو پیمانه آب لیمو را در ظرف غیرفلزی مخلوط کنید. بگذارید مواد به مدت چهار تا شش ساعت بماند تا کمی غلیظ شود. بعد آن را روی سر بمالید و با پلاستیک ببندید. پس از دو تا سه ساعت، موهای خود را بشویید.

  حنا، برگ و تخم چغندر وگلبرگ شقایق هم موهای شما را سرخ می کند.

 

رنگ موی طبیعی شرابی

300 سی سی دمکرده بابونه و یک قاشق سرکه یا آبلیمو را با  شش قاشق غذاخوری حنا مخلوط کنید و یک ساعت روی موهای خود بگذارید و سپس آبکشی کنید.

 پنج قاشق غذاخوری روناس را با یک لیوان آب جوش به مدت 20 دقیقه بجوشانید، پس از سرد شدن آن را صاف کنید و نصف آن را به موهای تان بمالید، بعد نیم ساعت باقیمانده مواد را به موها زده و یک ساعت صبر کرده و بعد با آب ولرم آبکشی کنید.

 شش قاشق غذاخوری حنا، آب شلغم که قبلا دم کشیده و خنک شده و دو قاشق غذاخوری قهوه و دو قاشق غذاخوری سرکه را مخلوط کنید و به مدت دو ساعت روی سر بگذارید.

 

 آیا زنان باردار می توانند از رنگ های طبیعی استفاده کنند؟

در مورد استفاده از رنگ های طبیعی دکتر عباسیان، متخصص طب سنتی توصیه می کند:«در استفاده از رنگ ها، مزاج خود را بشناسید، به عنوان مثال اگر گرم مزاج هستید از گیاهان گرم که استفاده از آنها در شما حساسیت ایجاد می کند، زیاد و متناوب استفاده نکنید. رنگ های طبیعی برای خانم های باردار هم اگر بریدگی یا زخم نداشته باشند، مشکلی ایجاد نمی کند.

  اما در حالت کلی بهتر است خوردنی ها و مالیدنی هایی از این دست، به علت نامشخص بودن واکنش آن در بدن خانم باردار و جنین، در این مقطع زیاد و مکرر استفاده نشود.» استفاده از رنگ های طبیعی به مراتب سخت تر از رنگ های شیمیایی است و وقت و حوصله بیشتری می طلبد اما حتما می دانید استفاده مکرر از رنگ های شیمیایی نه تنها به ریشه مو آسیب وارد می کند بلکه ممکن است مقادیری از مواد از طریق پوست جذب بدن شود.

 شواهد تازه محققان نشان می دهد میان استفاده مرتب از رنگ مو با ابتلا به بعضی بیماری های پوستی و حتی سرطان ارتباط نزدیکی وجود دارد. همچنین دانشمندان در مطالعات و آزمایش هایی که روی حیوانات انجام دادند، متوجه شدند دفعات رنگ کردن مو با رنگ های شیمیایی موجب ناقص الخلقه شدن نوزادان حیوانات می شود. به همین دلیل به خانم ها توصیه می شود حداقل در سه ماهه اول بارداری از رنگ های شیمیایی استفاده نکنند.

 

چند نکته ی مهم

• توجه داشته باشید کیفیت، تازگی گیاه، میزان مواد، نحوه ترکیب مواد، جنس و رنگ موی هر شخص، زمان ماندن مخلوط روی مو و. . . طیف رنگی متفاوتی را در افراد مختلف ایجاد می کند.

 • پیش از رنگ کردن کل موهای تان، بخش کوچکی از موها را رنگ کنید تا رنگ به دست آمده روی موی خود را ببینید و در صورت رضایت کل موی خود را رنگ کنید.

 • اگر رنگ به دست آمده دلخواه شما نبود می توانید چندین مرتبه این کار را تکرار کنید. رنگ های تیره با تکرار، تیره تر و رنگ های روشن روشن تر می شود.

 • مدت دقیق نگهداشتن رنگ روی مو بسیار مشکل است زیرا به خصوصیات مو و رنگ موی شما بستگی دارد.

 • برای اینکه نتیجه بهتری از رنگ کردن موهای خود بگیرید، بهتر است شرایط دمایی محیط، نزدیک به دمای بدن یعنی 37 درجه سانتی گراد باشد. 

 • توجه داشته باشید رنگ های شیمیایی به سختی روی رنگ های گیاهی می نشیند و ولی رنگ های گیاهی به راحتی روی موهای دکلره شده و رنگ شده نتیجه می دهد. 

 • شست وشو با چای باعث تغییر رنگ موها نمی شود اما هاله زیبایی روی آنها پدید می آورد.

 • اگر موهای شما شکننده و خشک است، هنگام استفاده از حنا، زرده تخم مرغ یا روغن زیتون به ترکیب رنگ تان اضافه کنید. 

 

تست اولیه را فراموش نکنید

در نظر داشته باشید که پیش از رنگ کردن کل موهای تان، حتما قسمتی از مواد تهیه کرده را بر روی پوست خود امتحان کنید. در صورت بروز حساسیت، قرمزی یا دانه زدن از رنگ کردن موی تان با آن مواد صرف نظر کنید چرا که مواد طبیعی هم ترکیباتی دارند که امکان دارد برای افراد متفاوت، واکنش های گوناگونی به وجود آورند. در صورت استفاده از رنگ های شیمیایی هم،  تست اولیه را از یاد نبرید. به عنوان مثال اگر گرم مزاج هستید ، بهتر است رنگ های گرم را فراموش کنید و برای رنگ کردن موهای تان ریسک نکنید همچنین از احتمال بروز حساسیت هم غافل نشوید.

 

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی
رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی - نمناک

namnak.com/رنگ-کردن-مو-با-رنگهای-طبیعی.p12484
رنگ کردن مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد طبیعی ترکیباتی دارد که با آشنایی با انها شاید دیگر به سراغ استفاده از رنگهای شیمیایی نروید و خودتان در خانه با این ...

رنگ مو با عصاره گیاهان طبیعی - نمناک

namnak.com/رنگ-مو-با-عصاره-گیاهان-طبیعی.p353
بهترین شرایط برای رنگ کردن موها با عصاره گیاهان طبیعی آن است که در محیطی که به دمای بدن نزدیک است و به اصطلاح 37 درجه سانتی گراد دما دارد موهای خود را رنگ کنید.

دستورالعمل انواع رنگ مو با مواد طبیعی - هفت گنج

7ganj.ir › مد و زیباییآرایش صورت و مو
بسیاری از خانم‌ها در گذشته برای رنگ کردن موهای خود و آراسته به نظر رسیدن دست ... او در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما ...

رنگ کردن موها با رنگ های طبیعی! - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../رنگ-کردن-موها-با-رنگ-های-طبیعی
Feb 25, 2015 - آیا تا به حال به استفاده از رنگ‌های طبیعی فکر کرده‌اید؟ ... حنا برگ درختچه‌ای به همین نام است که آن را می‌کوبند و برای رنگ کردن مو و ناخن از آن استفاده ...

رنگ کردن موها با چای، قهوه و ادویه‌جات - بیتوته

www.beytoote.com/attire/hair-attire/paint-hair-tea-coffee.html
3) رنگ‌های طبیعی را با هم مخلوط کنید. این مواد باید در همان روز استفاده شوند و نباید بیشتر از یک روز بمانند. 4) موهای سیاه و یا قهوه‌ای تیره با قهوه خالص و یا چای سیاه و ...

طرز تهیه رنگ موی گیاهی رنگ موی شرابی یک عدد - زیباکده

https://www.zibakade.com › سلامتپوست و مو
رنگ کردن موهای سفید با رنگهای طبیعی. اگر چند تار موی سفید دارید، چهار قاشق غذاخوری تنباکو را با دو لیوان آب به مدت نیم‌ساعت بجوشانید و صبر کنید تا خنک شود، ...

آموزش رنگ کردن مو با مواد طبیعی و خانگی مقوی • پوست و مو - جوش - درمان ...

https://baelm.net › ... › پوست و مو - جوش - درمان خانگی جوش
بیشتر زنان موهای خود را با رنگ‌های شیمیایی رنگ می‌کنند که مطمئنا عوارض خودش را دارد صرف نظر از مضرات رنگ‌های شیمیایی، خیلی از بیماری‌ها باعث می‌شود که زنان از ...

روش ساخت رنگ موی طبیعی - آکا

www.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/201311424728.html
رنگ موی طبیعی,آموزش ساخت رنگ موی طبیعی,طرز تهیه رنگ موی طبیعی با حنا,طرز تهیه رنگ مو طبیعی,طرز تهیه رنگ ... آموزش رنگ کردن مو با قهوه (رنگ موی طبیعی) -.

مواد طبیعی برای رنگ کردن مو - مجله سلامت

www.majalesalamat.com › زیباییمورنگ مو
Sep 8, 2016 - بیشتر دستور‌های مرتبط با رنگ مو بیان می کنند که باید ترکیب مساوی از عسل و دارچین ... این رنگ ماندگاری خوبی دارد و شبیه رنگ‌های صنعتی است.
حنا، آقطی، بابونه و روناس از جمله رنگهای طبیعی هستند که با کمک آنها به سادگی ... از رنگ کردن موها با این رنگ های گیاهی آن رنگ را روی بخشی از موهای تان تجربه کنید ...

با مواد طبیعی موهایتان را رنگ کنید/دستور العمل تهیه

shafaonline.ir/.../با-مواد-طبیعی-موهایتان-را-رنگ-کنیددستور-العم...
Jan 23, 2015 - شفا آنلاین-آیا تا به حال به استفاده از رنگ های طبیعی فکر کرده اید ؟ روشی که سالیان سال مادر بزرگ های ما از آن برای رنگ کردن موهای شان استفاده می ...
بسیاری از خانم ها از رنگ موهای طبیعی خبری ندارند این مقاله لیست کاملی از رنگ موهای طبیعی را برای شما آوردهاگر به سراغ مادربزرگ خود بروید و از او در این باره ...
رنگ موهای طبیعی - دستور رنگ مو - رنگ مو های ثابت و بی ضرر و البته کاملا ... بهترین شرایط برای رنگ کردن موها با عصاره گیاهان طبیعی آن است که در محیطی که به ..... اگر در گروه افرادی قرار دارید که از رنگ‌های روشن لذت می‌برید و تصمیم دارید رنگ موی ...
May 13, 2014 - ابتدا تمام مواد یاد شده را با یکدیگر مخلوط و آسیاب کنید، مخلوط بدست آمده ... در رنگ کردن مو به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از هر نوع رنگ مو ...
چای سیاه مو را تیره می کند. ۳ قاشق غذاخوری چای را در ۳ پیمانه آب جوش به مدت ۳۰ دقیقه دم کنید. پس از شامپو کردن، مو را با این مواد بشویید و بگذارید این محلول به مدت ۱۰ ...

راهنمای رنگ کردن مو با چای و ادویه خانگی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../راهنمای-رنگ-کردن-مو-با-چای-و-ادویه-خانگی
Feb 10, 2014 - چگونگی رنگ کردن مو با این مواد را در ادامه بخوانید. ... هر زمانی که برای رنگ کردن مو‌هایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی کنید.

ترفند های رنگ کردن مو با مواد طبیعی (قسمت اول) - الو دکتر

https://www.alodoctor.ir/.../ترفند-های-رنگ-کردن-مو-با-مواد-طبیع...
Jan 28, 2015 - همه آنچه باید در مورد رنگ‌های طبیعی مو بدانید را در این مقاله ی دو قسمتی به شما خواهیم گفت...

رنگ کردن موها با رنگ های طبیعی و بی ضرر - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/3426_رنگ-کردن-موها-با-رنگ-های-طبیعی-و-بی-...
Feb 3, 2013 - آیا تا به حال از رنگ های طبیعی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کرده اید؟ بیشتر افراد اطلاعات کافی درمورد رنگهای طبیعی برای موهای خود اطلاعات ...
Dec 21, 2016 - بسیاری از خانم‌ها در گذشته برای رنگ کردن موهای خود و آراسته به نظر ... و از او در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا ...

رنگ کردن موها با رنگ های طبیعی! - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=934&articleID=935380
Mar 3, 2015 - گاهی لازم است برای تقویت مو و کاهش آسیب‌های وارده از رنگ‌های طبیعی مثل ... قبل از رنگ کردن، موها را با یک قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم ماساژ دهید و ...

رنگ موی مشکی پرکلاغی با روناس - تالاب

www.talab.org/makeup/.../رنگ-موی-مشکی-پرکلاغی-با-روناس.html
این رنگ درصورتی که روی موهای روشن امتحان شود متناسب با روشنی مو به رنگ‌های قهوه‌ای ... نکته‌ای که پیش از رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی باید به آن دقت کرد این است که ...
5 days ago - روش رنگ کردن مو با گیاهان و مواد طبیعی در این مقاله آموزش داده است. ... در مطالعه ای از وجود ۵۰۰۰ ماده شیمیایی مورد استفاده در رنگهای شیمیایی یاد می کند.

رنگ کردن مو با حنا | تبادل نظر نی نی سایت

www.ninisite.com/discussion/topic/243576/رنگ-کردن-مو-با-حنا
Jan 10, 2017 - قبل از هر چیز یادتون باشه نتیجه حنا به رنگ طبیعی مو بستگی داره . .... آقای باغبان اگه نکات بیشتری در مورد رنگ کردن با حنانه و بابونه می دونید ...
در زیر به برخی از سوالات پرسیده شده خریداران محترم در مورد رنگ موی گیاهی ... دهند پس این قسمت از موی سر خود را بیشتر با رنگ گیاهی ابریشم مالش دهید و رنگ گذاری ... یا فر یا خشک کردن مو برای موها بسیار مضر است ، ولی بدلیل اینکه رنگ موی گیاهی ...
Dec 24, 2016 - رنگ کردن مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد طبیعی ترکیباتی دارد که با آشنایی با انها شاید دیگر به سراغ استفاده از رنگهای شیمیایی نروید و ...

رنگ موهای طبیعی - رنگ‌های گیاهی - ویستا

vista.ir/article/309439/رنگ-موهای-طبیعی-رنگ‌های-گیاهی
Apr 23, 2008 - ضمنا دریچه‌های مویی با اینگونه مواد رنگ شده مسدود می‌گردد، بنابراین دکلره و بی رنگ کردن مو بسیار مشکل و گاهی نشدنی خواهد بود. از این رو دسترسی ...

رنگ کردن مو با مواد طبیعی

www.hadisyazd.ir/index.php/articles-blog/109-nature-hair-color
شما اینجا هستید: خانه زیبایی و پوست رنگ کردن مو با مواد طبیعی ... او در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما معرفی می‌کند ...
Jan 16, 2016 - برای رنگ کردن موهایتان می توانید از این مواد مفید استفاده کنید. ... مضرات رنگهای شیمیایی باخبرید و علی رقم علاقه به رنگ کردن موهایتان گاهی ... اکنون می توانید برای ساختن رنگ مو در خانه با استفاده از مواد طبیعی دست به کار شوید!

: رنگ کردن مو

daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-print.php?...رنگ+کردن+مو
اولین رنگ موی شیمیایی بی خطر ، در سال 1909 توسط شیمیدانی فرانسوی به نام ... انسانها از هزاران سال پیش موهای خود را با استفاده از رنگهای طبیعی و معدنی ، رنگ ...

رنگ کردن موها با رنگ موهای گیاهی | ستاره - مجله اینترنتی ستاره

setare.com/fa/news/196/رنگ-کردن-موها-با-رنگ-موهای-گیاهی
Jun 3, 2015 - رنگ کردن موها با رنگ موهای گیاهی در میان بانوان علاقمندان بسیاری دارد. رنگ موی گیاهی نه تنها عوارض رنگ های شیمیایی را ندارند بلکه به دلیل وجود ...

رنگ موهای گیاهی و طبیعی که می‌توانید در منزل بسازید! - مانالیا

www.manalia.com/.../رنگ-موهای-گیاهی-و-طبیعی-که-می‌توانید-در-م...
Jan 23, 2016 - یکی از رنگ‌های طبیعی شناخته شده برای رنگ کردن موها، حنا است، اما ... چند نکته وجود دارند که باید در هنگام رنگ کردن موهای خود با گیاهان، رعایت کنید.
آیا دوست دارید با فرایند رنگ کردن مو وهمچنین بی رنگ کردن (دکلره) بیشتر آشنا ... انسانها از هزاران سال پیش موهای خود را با استفاده از رنگهای طبیعی ومعدنی رنگ می ...

رنگ کردن مو با رنگ های طبیعی - فروشگاه جیک جیک

https://jikjikshop.ir/blog/رنگ-کردن-مو-با-رنگ-های-طبیعی/
رنگ کردن مو با رنگ های طبیعی - فروشگاه جیک جیک. ... رنگ‌های تیره با تکرار، تیره‌تر و رنگ‌های روشن روشن‌تر می‌شود. • مدت دقیق نگهداشتن رنگ روی مو بسیار مشکل ...

رنگ موی طبیعی برای تقویت مو - مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.com › آرایش و زیباییراز های زیبایی
رنگ کردن مو با رنگ موی طبیعی. رنگ کردن موها با رنگ موی طبیعی ! آیا تا به حال به استفاده از رنگ‌های طبیعی فکر کرده‌اید؟ روشی که سالیان سال مادربزرگ‌های ما از آن ...
در سرار جهان نیز خانم‌هایی که علاقه‌مند به استفاده از رنگ‌های طبیعی و بی‌خطر هستند، ... با حنا می‌توان هایلایت کم رنگ یا پررنگ در موهای قرمز و قهوه‌ای ایجاد کرد. ... پس از شامپو کردن، موها را با این مواد بشویید و بگذارید این محلول ۱۰ دقیقه روی موها بماند، ...
دستورالعمل رنگ کردن مو با چای یا ادویه جات. ۱. یک بطری ... هر زمانی که برای رنگ کردن موهایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی کنید. باید از رنگ ساخته ...
May 14, 2017 - برای بسیاری از زنان باردار، رنگ کردن مو در طول بارداری، به دلیل مواد شیمیایی ... با رنگ موهای طبیعی مثل رنگ‌های گیاهی، نیازی نیست نگران خطر ...

رنگ موهای گیاهی و طبیعی بدون ضرر - دوستی ها

www.doustiha.com/1392/04/.../رنگ-موهای-گیاهی-و-بدون-ضرر.html
با استفاده از رنگ موهای طبیعی موهای خوش رنگی داشته باشید ... پس از شامپو کردن، مو را با این مواد بشویید و بگذارید این محلول به مدت 10 دقیقه روی موها بماند سپس با ...

رنگ کردن مو در دوران بارداری مجاز است؟ - نی نی بان

niniban.com/fa/news/.../رنگ-کردن-مو-در-دوران-بارداری-مجاز-است
پریچهر کفایی متخصص پوست با تاکید بر عدم استفاده از رنگ مو در سه ماه اول حاملگی به دلیل عوارضی که می‌تواند برای ... حنا و رنگهای طبیعی در بارداری مجاز هستند.
Apr 21, 2016 - آیا از امتحان کردن رنگ‌های مختلف روی موهای خود خسته شده‌اید؟ ... با توجه به ترکیبات طبیعی رنگ موی گیاهی، می‌توانید انتظار تاثیرات مثبتی بر ...

رنگ کردن مو هنگام بارداری | مادرشو

madarsho.com/pregnancy/.../hair-and.../رنگ-کردن-مو-هنگام-باردار...
در این مطلب می‌توانید با خطرهای رنگ‌ مو‌های شیمیایی و راه‌های امن‌تر برای رنگ کردن مو در ... اگر تمایل دارید از مصرف رنگ‌های شیمیایی حاوی مواد خطرناک در دوران بارداری ... پیش از خرید حتماً مواد تشکیل‌دهندۀ محصولات طبیعی و گیاهی انتخابی را بررسی کنید.

مواد طبیعی برای رنگ کردن مو | تیره و روشن کردن موها - حس زیبایی

https://hesezibaei.ir/blog/مواد-طبیعی-برای-رنگ-کردن-موهایتان/
Apr 18, 2017 - مواد طبیعی در گذشته برای رنگ کردن موها بسیار مورد استفاده بوده است. ... در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا ...

رنگ موهای سنتی | پورتال پارسه گرد

https://www.parsegard.com/greenliving/رنگ-موهای-سنتی.html
از استعمال رنگ موهای شیمیایی بپرهیزید و مواد گیاهی را که رنگ زیبایی را نیز به ... برای رنگ کردن مو با حنا، ابتدا آن را با آب یا عرق بهار نارنج خمیر می‌کنند و .... برای موهای سفید معمولا از رنگهای شیمیایی استفاده می کنند انهم رنگ طبیعی نه فانتزی.

رنگ های طبیعی مو در طب سنتی - استاد سید حسن ضیایی + دانلود و پخش ...

q27.ir › ... › درمان بیماری هاآیت الله دکتر سید حسن ضیایی
Mar 22, 2017 - رنگ کردن مو با حنا از قدیم در بین ایرانیان مرسوم بوده و اعراب نیز دستور آن را از ... به جای رنگهای شیمیایی با مواد طبیعی موهایتان را رنگ کنید

آموزش انواع رنگ مو با مواد طبیعی - پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com › دنیای مدآرایش و زیباییآرایش مو
Apr 17, 2017 - رنگ مو : روشن کردن موهای تیره با مواد طبیعی. ۲ فنجان .... هر زمانی که برای رنگ کردن موهایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی کنید.
Mar 29, 2017 - مزایای رنگ کردن مو با مواد طبیعی به چه صورت می باشند اگر می خواهید ... که برای رنگ کردن موهایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی ...

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی - نمناک - مانتو

mantoo.loger.ir/link/4325/رنگ-کردن-مو-با-رنگهای-طبیعی-نمناک - Translate this page
رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی - نمناک. حنا برگ درختچه ای به همین نام است که آن را می کوبند و برای رنگ کردن مو و ناخن از آن استفاده می کنند. حتما فکر می کنید ... رنگ ...
Nov 5, 2013 - 10 posts - ‎3 authors
در این مقاله شما را با برخی از رنگ موهای طبیعی که از گیاهان دارویی تهیه می‌شوند، ... شود متناسب با روشنی مو به رنگ‌های قهوه‌ای روشن، حنایی و قرمز تبدیل می‌شود. ... نکته‌ای که پیش از رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی باید به آن دقت کرد این ...
رنگ کردن مو از زمان های گذشته در جوامع مختلف رایج بوده است. ... سر از پیامدهای جایگزین شدن رنگ های شیمیایی و مصنوعی با رنگ طبیعی است. ... البته این مسئله در مواقعی ایجاد شد که دفعات رنگ زدن‌ها بسیار زیاد بود و موها به مدت طولانی در معرض رنگ‌های ...
Jun 21, 2016 - بسیاری از خانم‌ها در گذشته برای رنگ کردن موهای خود و آراسته به نظر ... قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما معرفی می‌کند …
توصیه های ویژه نوروز 94 برای رنگ کردن مو, رنگهای طبیعی,رنگ مو با رنگهای طبیعی,رنگ طبیعی مو,مو,رنگ مو,آموزش رنگ کردن مو.

رنگ موی طبیعی قهوه ای با قهوه - لادین

ladin.ir/other/رنگ-موی-طبیعی-قهوه-ای-با-قهوه/
رنگ کردن مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد طبیعی ترکیباتی دارد که با آشنایی با انها شاید دیگر به سراغ استفاده از رنگهای شیمیایی نروید و خودتان در خانه با این ...
Dec 9, 2016 - لازم است برای تقویت مو و کاهش آسیب‌های وارده از رنگ‌های طبیعی مثل حنا، سدر، بابونه، چغندر، روناس و… استفاده کنید. پس با ما همراه شوید. رنگ کردن ...
Oct 22, 2016 - اگرچه رنگ‌های طبیعی ماندگاری زیادی ندارند ولی حداقل خیال شما از وجود هرگونه مواد ... اگر بعد از رنگ کردن، مو‌های خود را با سرکه سیب شست‌وشو دهید، ...

رنگ مو گیاهی و طبیعی - آرایش

www.arayeshgari.com › آرایش مورنگ مو
تا چند سال پیش ، تنها راه طبیعی رنگ کردن مو استفاده از حنا بود، اما امروزه گزینه ... با استفاده از برخی عصاره های گیاهی و ادویه جات می توانید رنگ مویی طبیعی ... هر زمانی که برای رنگ کردن موهایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی کنید.
در اینجا چند دستور برای رنگ کردن مو برای شما می نویسیم تا شما را از رنگهای شیمیایی و مصنوعی بی نیاز سازیم چه مو زینت رو و رنگ کردن آن با گیاهان طبیعی سنت ...
Feb 28, 2015 - روشی که سالیان سال مادربزرگ های ما از آن برای رنگ کردن موهای شان استفاده می کردند. ... آرایش و زیبائی | رنگ کردن موها با رنگ های طبیعی ..... و حوصله طی کردن مراحل طولانی خرید، آماده سازی و استفاده این رنگهای طبیعی رو داشته باشند.
شماره های بعد از ممیز نشانگر ترکیب رنگ اصلی با رنگهای فرعی هستند. ... رنگ‌مو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. رنگی که می‌بینید ...

دستورالعمل انواع رنگ مو با مواد طبیعی | رکنا

www.rokna.ir/.../257809-دستورالعمل-انواع-رنگ-مو-با-مواد-طبیعی
Apr 17, 2017 - رکنا:بسیاری از خانم‌ها در گذشته برای رنگ کردن موهای خود و آراسته به نظر ... در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا ...
در صورت استفاده از اکسیدان 6درصد برای رنگ کردن موهای طبیعی، رنگ مو در حدود 1 ... رنگ کردن موهای سفید بهتر است از رنگهای تیره با اکسیدان ضعیف استفاده شود.

رنگ های طبیعی که به زیبایی باخته‌اند! | بانوی زیبا

www.banoyeziba.ir/رنگ-های-طبیعی-که-به-زیبایی-باخته‌اند/
Jan 29, 2014 - آیا تصمیم گرفته‌اید که برای اولین بار، با رنگ کردن موها، تغییر اساسی در چهره‌تان بدهید؟ ... رنگ مو ماده‌ای شیمیایی یا طبیعی است که می‌تواند با رنگدانه‌ موها ... رنگ‌های طبیعی، ترکیباتی هستند که از گیاهان و املاح معدنی به دست ...
دستورالعمل رنگ کردن مو با مواد طبیعی : بسیاری از خانم‌ها در گذشته برای رنگ ... او در این‌باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما ...

نکاتی در مورد رنگ کردن مو | بهداشت نیوز

behdashtnews.ir/fa/news-details/.../نکاتی-در-مورد-رنگ-کردن-مو/
در این مطلب انتخاب رنگ موی مناسب با چهره شما، نحوه صحیح رنگ کردن موها، مضرات ... رنگ‌های طبیعی مو (مثل حنا و پوست گردو) بسیار بی‌خطرتر از رنگ‌های شیمیایی ...

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی و - مجله خبری مطلب ها

kick-up.ir/detail/25bb90f5de35a8bad4acd0526cf71a8f/article/0/ - Translate this page
رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی و غیر شیمیاییرنگ کردن مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد.
ترکیب حنا و وسمه برای مشکی کردن موها، بابونه،رنگ های سنتی،شفاف وآتشین کردن رنگ قرمز حنا،زعفران،بهارنارنج. ... برای رنگ کردن مو با حنا، ابتدا آن را با آب یا عرق بهار نارنج خمیر می‌کنند و می‌گذارند چند ساعتی بماند تا تخمیر شود و ... رنگهای شاد:.
Jul 21, 2015 - مو، زینتِ صورت و رنگ کردن آن با گیاهان طبیعی سنت ایرانیان و شعار اهل ... وقتی که رنگ موهای خود را روشن می‌کنید ، هاله گرمی از رنگ‌های زرد و قرمز دور ...

رنگ مو با مواد طبیعی رب ابلیمو چای رنگ مو طبیعی - ResultFa

resultfa.ir/key/رنگ-کردن-مو-با-مواد-طبیعی-رب-ابلیمو-چای-رنگ-مو-طبیعی-/
موهارنگ کردن موها با چای رنگ‌های طبیعی را با هم رنگ مو با مواد طبیعی . فرمول رنگ موی نسکافه ای مو 2016 ترفندهای خانگی با مواد طبیعی رنگ مو مناسب با رنگ طبیعی ...

رنگ مو با رنگهای طبیعی namnak com - iquestion مطالب برگزیده و نمونه

iquestion.ir/result/رنگ--مو-با-رنگهای-طبیعی-namnak-com.html
رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی namnak com. رنگ مو با عصاره گیاهان طبیعی مدل کوتاهیرنگ مو 2015 برای ان رابطه رنگ موابتلا . رنگ projebartar rozblog com رنگ ...

رنگ موها با استفاده از قهوه رنگ موی طبیعی - ghand-pahlu

ghand-pahlu.ir/result/رنگ-موها-با-استفاده-از-قهوه-رنگ-موی-طبیعی.html
رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی namnak com. رنگ موی طبیعی قهوه از رنگ های طبیعی استفاده بدونم با رنگ طبیعی هم موها . انواع رنگ مو نحوه مصرف مضرات اکسیدانها و ...

با اصول اولیه رنگ کردن مو آشنا شوید - نت شهر

www.netshahr.com › خانهصفحه آرایش و زیبایی
رنگ‌مو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. رنگی که می‌بینید .... ۱۱- از رنگ کردن مداوم مو با درجات مختلف و رنگ‌های گوناگون بپرهیزید.
روشن کردن موهای تیره با مواد طبیعی ... رنگ کردن موهای سفید با مواد طبیعی ... هر زمانی که برای رنگ کردن موهایتان آماده بودید، شروع به مخلوط کردن رنگ‌های طبیعی کنید.
رنگ کردن مو با چای، قهوه و ادویه جات مجموعه : بهداشت و زیبایی و ... نیست و رنگ تحت تاثیر فلز قرار نمی‌گیرد، رنگ را بریزید. ۳) رنگ‌های طبیعی را با هم مخلوط کنید.
Dec 30, 2012 - نکته‌ای که پیش از رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی باید به آن دقت کرد ... که از رنگ‌های روشن لذت می‌برید و تصمیم دارید موی خود را به رنگ زرد یا بور در ...
Jun 17, 2013 - 52 posts - ‎25 authors
سلام دوستان مندوست دارم مو رنگ کنم ولی با رنگ های طبیعی . ... میتونن حنا هندی بگیرن تو رنگهای سیاه و قهو ه ای من فعلا ناخن های پام رو زدم خیلی ...

همه چیز درباره رنگ مو دودی ASH - لوکس تهران

https://luxtehran.com/.../همه-چیز-درباره-رنگ-مو-دودی-ash-؛-رنگ-مو-...
May 3, 2017 - در هنگام انتخاب رنگ مو رنگ پوست و مو طبیعی و رنگ چشم های خود را در نظر ... با اضافه کردن مقداری صورتی گرم می توانید از خنکی رنگ موی خود کم کنید هر ..... اغلب زنان از رنگ‌های تیره شروع می‌کنند و هر بار، رنگ یک درجه روشن‌تر از قبل ...

داتیس - آموزش ترکیب رنگ مو و رنساژ مو - داتیس

datees.ir/آموزش-ترکیب-رنگ-ها-رنساژ-مو/
Apr 6, 2016 - به رساندن رنگ مو به این رنگ هم می توانید با ترکیب کردن رنگ M10 به ... چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن ترکنیم ابتدا باید موها را ... چنانچه مو قبلا به وسیله ی رنگهای گیاهی یا حنا و رنگهای تیره ی شیمیایی رنگ ...

اصول رنگ مو چیست؟ چگونه رنگ را از روی شماره تشخیص دهیم؟ - مرکز آموزش ...

kb.ruban.com/مو/رنگ-مو/فرمول-رنگ-مو/اصول-رنگ-مو-چیست؟-رن...
Apr 2, 2016 - رنگها در ده پایه هستند که به ترتیب (همراه با شماره رنگ) عبارتند از: مشکی پرکلاغی; مشکی طبیعی; قهوه ای سوخته; قهوه ای متوسط; قهوه ای روشن; بلوند تیره; بلوند متوسط ... اموزش برای تشخیص رنگهای مو; آموزش شماره رنگ موها چگونه است ... کراتینه کردن مو با مواد طبیعی در خانه · تاثیر نوشیدن آب از دیدگاه طب سنتی ...

مواد رنگزای طبیعی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/مواد_رنگزای_طبیعی
با کم و زیاد کردن درصد دندانه و نوع آن، از این ماده شیدهای قرمز به دست می‌آید. ... از گل زعفران، برگ مو (در اراک و مناطق مرکزی ایران)، جاشیر (در فارس) و گندل (در ... شود رنگ بنفش به دست می‌آید و از ترکیب با رنگ‌های گیاهی، انواع شیدهای رنگی تولید می‌کند.

رنگ گیاهی مو طبیعی - اکسیر سلامتی-عرق بوقناق

www.eksiresalamati.com/رنگ-گیاهی-مو-طبیعی/
Aug 21, 2016 - گیاهان طبیعی و رنگ گیاهی مو رنگ گیاهی مو به روش مادربزرگهایمان و با مواد ... رنگ کردن آنها هستید، بهتر است برای یک‌بار هم که شده رنگ‌های طبیعی را ...

چند توصیه مهم در رابطه با رنگ کردن مو - پارسی طب

fa.parsiteb.com › دسته بندی مقالاتآرایشی و زیبایی
رنگ کردن موهای طبیعی با رنگ طبیعی: در مورد موهایی که تا به حال رنگ نشده اند از پشت گردن و یا از فرق سر از جایی که مو میروید. رنگ کردن پایین مو ها که کمرنگ شده اند: ...

راهنمای رنگ کردن موهای سفید - سیمرغ

seemorgh.com › سبک زندگیتناسب و زیباییآرایش و زیبایی
Sep 12, 2014 - رنگ کردن موی سفید در هر گروه سنی کمی دقیق تر و با احتیاط تر از رنگ ... از آن استفاده کردن از رنگهای دائمی که پوشانندگی و ماندگاری بیشتری خواهند ... موهای سفید هر فرد با انتخاب رنگ موی مناسب رنگ طبیعی خود را باز خواهد یافت.

رنگ کردن مو از گذشته های دور متداول بوده است - مرکز موی رنسانس

www.hrthair.com/.../رنگ-کردن-مو-از-گذشته-های-دور-متداول-بوده-اس...
دو ماده شیمیایی پایه در تمام فرایندهای رنگ کردن مو شرکت دارند: ماده شیمیایی اول ... رنگمو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. ... به یاد داشته باشید که ترکیب رنگهای زرد و قرمز، رنگ نارنجی را تولید خواهد کرد، نه رنگ دلخواه شما ...

رنگ های طبیعی مو پاسخ دکتر ضیایی در برنامه حدیث تندرستی - آپارات

www.aparat.com/.../رنگ_های_طبیعی_مو_پاسخ_دکتر_ضیایی_در...
Jan 6, 2016 - بهترین وسیله برای رنگ کردن مو داروهای گیاهی و طبیعی است یکی از دارو های ... قدیمی خود به رم سفر می کند و با خطرناکترین اتفاقات روبرو می گردد.
در اینجا چند دستور برای رنگ کردن مو می نویسیم تا شما را از رنگهای شیمیایی و مصنوعی بی نیاز سازیم. مو، زینتِ رو و رنگ کردن آن با گیاهان طبیعی سنت ایرانیان و ...
Dec 31, 2016 - وارده از رنگ‌های طبیعی مثل حنا، سدر، بابونه، چغندر، روناسرنگ کردن مو قدمتی .... چهار قاشق غذاخوری حنا را با نصف لیوان آب جوش مخلوط کنید و به مورنگ ...
May 9, 2015 - این روزها دکان سازندگان رنگهای مصنوعی رایج است و اگر تا دیروز فقط بانوان خریدار این محصولات رنگارنگ و رنگ کننده بودند اکنون آقا پسرها هم ...

رنگ موهای گیاهی با خاصیت درمانی - سالن زیبایی مریم رئوف

www.maryamraoof.com/.../236-رنگ-موهای-گیاهی-با-خاصیت-درمان...
Dec 10, 2013 - نکته‌ای که پیش از رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی باید به آن دقت کرد این ... طب سنتی استفاده از این رنگ‌های طبیعی و گیاهی را در مقایسه با رنگ‌های ...

بهترین ها درباره ی همه چیز - رنگ کردن مو به روش حرفه ای ها

ayafatm.blogfa.com/post/21/رنگ-کردن-مو-به-روش-حرفه-ای-ها-
اگر برای اولین بار است که می‌خواهید موهای‌تان را رنگ کنید، یعنی موهای طبیعی و رنگ نشده ... ۱- افراد با پوست تیره: رنگـ‌هـای شـرابی، مسـی، شـاه بلوطی، فنـدقی و آجری.

فواید شگفت انگیز رنگ موهای گیاهی - wiki 5040

wiki.5040.ir/فواید-شگفت-انگیز-رنگ-موهای-گیاهی.html
Nov 4, 2015 - خوشبختانه رنگ‌های گیاهی این اثر را ندارند. ... برای بسیاری از زنان باردار رنگ کردن موها یک نگرانی بزرگ است زیرا مواد شیمیایی بسیاری در رنگ موها وجود دارند. ... اگرچه با رنگ موهای گیاهی نیازی به نگرانی برای این موضوع نیست زیرا ...

نادیت-تجربه رنگ مو از نوع گیاهی - نادیت- گسترش دانش و آگاهی

www.nadit.ir/article/show/223/تجربه-رنگ-مو-از-نوع-گیاهی
May 12, 2017 - نادیت-رنگ مو,انواع رنگ مو,رنگ کردن مو,رنگ مو گیاهی,رنگ مو طبیعی,رنگ ... که رنگ موهای گیاهی با رنگ‌های مختلف عرضه می‌کنند و با مواد با کیفیتی ...

آموزش تهیه رنگ موی گیاهی قهوه‌ای

websavar.ir/fa/news/2984/آموزش-تهیه-رنگ-موی-گیاهی-قهوه‌ای
Jun 11, 2014 - با توجه به تنوع رنگ موهای شیمیایی، عوارضی را هم به دنبال دارند که در مورد ... در موهای سفید ایجاد می‌کنند عدم استفاده از رنگ‌های شیمیایی نیز تاثیر بسزایی دارد. در رنگ کردن مو به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از هر نوع رنگ مو ...

نکات کلیدی قبل از رنگ کردن موها - چی بپوشم

chibepoosham.com/key-points-before-coloring-the-hair/
Apr 26, 2015 - رنگ کردن مو تقریبا در میان بیشتر خانم ها رواج دارد. ... برای مثال افرادی که که رنگ موی پایه آنان رنگ‌های گرمتر می‌باشد نسبت به افرادی که ... در این مورد بهتر است با آرایشگر خود مشورت کنید که چه رنگهایی با رنگ موی طبیعی شما همخوانی ...

رنگ کردن مو با قهوه و اکسیدان بایگانی - shebreh.com

www.shebreh.com/tag/رنگ-کردن-مو-با-قهوه-و-اکسیدان/
برچسب ها رنگ کردن مو با قهوه و اکسیدان. رنگ کردن مو با قهوه و اکسیدان. چگونه موهایمان را با قهوه رنگ کنیم؟ © تمامی حقوق برای وبسایت shebreh (شبره) محفوظ است.

روش پاک کردن رنگ مو با ترکیب حنا و قهوه از روی موها

www.katespadecrossbody.com/پاک-کردن-رنگ-مو.html
با این که شما از رنگ موی گیاهی استفاده کرده اید ولی برای از بین بردن تن نارنجی آن هم باید ریموور کنید تا بتوانید دوباره موهای تان را با رنگهای شیمیایی رنگ کنید.

رنگ کردن موها با مواد طبیعی

doucce.ir/the-color-of-the-hair-with-natural-ingredients/
May 10, 2016 - پس از شامپو کردن، مو را با این مواد بشویید و بگذارید این محلول به مدت ۱۰ دقیقه روی موها بماند ... بهترین شرایط برای رنگ کردن موها با عصاره گیاهان طبیعی آن است که در محیطی که به دمای بدن ... از این رو دسترسی به رنگ‌های با پایه روشن.
Jan 23, 2017 - در چند دهه اخیر ، خیلی از مردان از رنگ مو استفاده نمی کردند و مردان با موهای رنگ شده ... این نوع رنگ، بدون ایجاد تغییر در حالت طبیعی مو، رنگ را به لایه بیرونی ... بهترین رنگها برای کسانی که پوست گندم گون و برنزه دارند رنگهای شیری، ...
حالا که نمی‌توان افراد را از رنگ کردن موها بازداشت و رنگ کردن مو لازم به نظر ... کنید و حتی‌الامکان از رنگ‌های گیاهی به جای رنگ‌های شیمیایی استفاده نمایید. ... به موها صدمه کمتری می‌زنند و حتی گاهی به عنوان تقویت‌کننده رنگ طبیعی مو نیز به کار می‌روند.
در رنگ کردن مو نکات مهمی وجود دارد که بدون آشنایی با این نکات و اصول اولیه، هیچوقت نمی توانیم به ... شماره های بعد از ممیز نشانگر ترکیب رنگ اصلی با رنگهای فرعی هستند. .... این دکلره کننده ها برای روشن کردن موهایی با رنگ طبیعی موثر نخواهند بود.
بی جامه – رنگ موی گیاهی و طبیعی را می توانید خودتان به راحتی مثل آب خوردن درست ... این رنگ ها مانند رنگ موهای شیمیایی رنگهای زیادی ندارند ولی به موها آسیب نمی رساند. ... رنگ کردن مو با حنا از قدیم در بین ایرانیان مرسوم بوده و اعراب نیز دستور آن را از ...

موهای قهوه ای تیره را با این مواد طبیعی روشن تر نمایید | مه شو

mahsho.com/موهای-قهوه-ای-تیره-را-با-این-مواد-طبیعی/

Searches related to رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی


رنگ موی طبیعی با حنا و قهوه

رنگ موی طبیعی با دارچین

رنگ موی طبیعی با قهوه

رنگ موی طبیعی قهوه ای روشن

رنگ موی گیاهی برای موهای سفید

رنگ موی گیاهی روشن

رنگ موی گیاهی زیتونی

رنگ موی گیاهی مشکی

رنگ کردن مو با رنگهای طبیعی

۹۶/۰۴/۰۱ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی