روابط جنسی فقط نزدیکی نیست

روابط جنسی ، مشکلات روابط جنسی
چرا در میان زوجها هستند افرادی که بعد از مدتی دیگر آن روابط جنسی و جذابیت روزهای اول را برای یکدیگر ندارند؟ چگونه می توان کیفیت عشق را مانند ابتدای ازدواج نگه داشته و به آن تداوم بخشید؟شناخت مسائل مربوط به روابط جنسی 

یکی از دلایل اصلی نارضایتی همسران و اقدام برای جدایی، داشتن مشکلاتی در زمینۀ روابط جنسی است. دلیل حجم وسیعی از این مشکلات چیزی نیست جز ناآگاهی جنسی، بویژه همسرانی که در آغاز راه زندگی هستند. ناآگاهی جنسی سبب میشود که ارتباط مناسب و معقولی برقرار نشود و انتظارات جنسی همسران برآورده نگردد.روابط جنسی

روابط جنسی

اگر صرفا به فکر ازدواج با یک آدم خوب هستید، این را بدانید که توجه به موقعیت اجتماعی، سطح فرهنگی و اقتصادی خانواده و... یک فاکتور بیرونی است؛ در صورتی که لازمه ایجاد کشش و جذابیت جنسی بین دو نفر قطعا یک فاکتور درونی است که از نظر متخصصان علم رفتارهای جنسی توجه به آن برای تداوم ازدواج بسیار مهم است.

اما فقدان کشش جنسی بین دو نفر چیست و چرا به وجود می آید؟ دکتر عفت السادات مرقاتی خویی، دکترای تخصصی سکسولوژی می گوید حتی بعد از مرحله ازدواج خیلی از زن و شوهرها با وجود جذابیتی که برای هم دارند جهت احیای رابطه تلاش نمی کنند. خیلی از زوج ها فکر می کنند عشق یک بار بین آنها اتفاق افتاده و همیشه با همان کیفیت باقی خواهد ماند؛ در صورتی که برای تداوم یک رابطه جنسی باید از آن مراقبت کرد.

مشکلات روابط جنسی میان زوجها
همچنین بخوانید : بیداری جنسی در کودکان در چه سنی رخ میدهد؟

بعد از چندسال ،مهم ترین مشکل زوج ها؛ عدم کشش جنسی است

زن و شوهرهایی هستند که از لحاظ اجتماعی، تناسب و سنخیت مسئله ای جدی با هم ندارند اما وقتی به مراکز مشاوره و درمانی مراجعه می کنند می گویند مشکل اصلی شان عدم تناسب جنسی است.

می گویند از نظر جنسی نمی توانیم نیازهای هم را برآورده کنیم و از اینکه در کنار هم هستیم، احساس رضایت نمی کنیم. این را به یاد داشته باشید که در چنین مسائلی بحث بد یا خوب بودن انسان ها مطرح نیست بلکه موضوع کشش جنسی بین دو نفر است که حاصل روابط عاشقانه بین زوج است؛ اینکه یکی از طرفین از نظر جنسی جذب همسرش نمی شود و طبیعتا دیگری از اینکه مورد درخواست جنسی همسرش نیست یا توسط او دفع می شود، ناراضی و ناراحت است. تعداد روزافزون مراجعه کننده نشان دهنده این مسئله است که اکثر افراد به شکلی درگیر این مشکلات هستند و به دنبال راه حل درمانی می گردند.

در انتخاب همسر فقط به فاکتورهای بیرونی توجه نکنید

به نظر شما فقدان کشش جنسی بین دو نفر چیست و چرا به وجود می آید؟ در این زمینه باید به دو مسئله توجه کنیم:اول انتخاب شریک زندگی که ممکن است مطلوبیت جنسی نداشته باشد. شاید هر دو نفر انسان های خوبی باشند اما در انتخاب دچار اشتباه شده اند، آنها به دلایل و اهداف متعدد بیرونی همدیگر را انتخاب کرده اند مانند تناسب اقتصادی، تحصیلاتی، ظاهر و... که همگی فاکتورهای مهم بیرونی هستند ولی آنچه لازمه ایجاد کشش و جذابیت جنسی بین دو نفر است، قطعا یک فاکتور درونی است که نظریه پردازان و متخصصان علم رفتارهای جنسی آن را به رمانس تعبیر می کنند یا به عبارت دیگر کشش، عشق و علاقه درونی است که بین دو نفر ایجاد می شود.

اشتیاق اولیه را فراموش کنید!

این را بدانید که شور و اشتیاقی که در ابتدای رابطه به وجود می آید قرار نیست در ادامه هم به همان شکل باقی بماند اما اگر به این رابطه رسیدگی نشود، نارضایتی به وجود خواهد آمد. اتفاقا گفت وگوی زن و شوهر نشان دهنده صمیمت بین آنهاست. مستقیم و با احترام به همسرتان بگویید:«جمله ای که گفتی مرا ناراحت کرد.» طرف مقابل هم باید از این فرصت استفاده کند و به جای بی توجهی به احساس همسرش بیان کند:«منظورم از گفتن آن جمله چیز دیگری بود و واقعا نمی خواستم ناراحتت کنم.» ضمن اینکه باید دقیق منظورش را هم بیان کند.

آیا این کشش و هیجان دائمی است؟!

در زمان انتخاب همسر یا شریک زندگی باید خیلی به این مهم توجه شود که آیا «نیاز جنسی» خود فرد است که این کشش را ایجاد می کند یا این یک کشش دوطرفه به دور از هیجانات جنسی است؟ طبیعی است اگر کشش به طرف همسر تنها برای رفع نیاز جنسی خود فرد باشد، می تواند باعث سوءتفاهم و اختلال در شناخت جنسی و انتخاب طرف مقابل باشد و به راحتی این کشش و جذابیت اولیه به حساب این گذاشته شود که این فرد همانی است که «می خواهم و همواره محرک عاطفی، هیجانی و جنسی من خواهد بود» و این آغاز یک اشتباه است چون عمر این هیجان و کشش خیلی زیاد نخواهد بود!

مشکلات روابط جنسی میان زوجها


از عشق تان مراقبت کنید!

گاهی زن و شوهر برای هم جذاب هستند اما برای احیای این کشش و جذابیت و تقویت آن کار زیادی نمی کنند و عشقی که بین شان ایجاد شده بود را به حال خود رها می کنند، با هم حرف نمی زنند و به فاکتورهای تخریب کننده رابطه جنسی بی توجه هستند. خیلی از زوج ها این تصور را دارند که عشق برای یک بار برای آنها اتفاق افتاد و همواره به همان اندازه و کیفیتی که هست باقی خواهد ماند؛ در حالی که عشق و علاقه بین زوج ها خمیرمایه کشش جنسی و تداوم روابط جنسی بین آنهاست و نمی توان آن را بدون مراقبت، احیا و تقویت رها کرد.

در قدم اول نیازهای جنسی خودتان را بشناسید

زن و شوهرها اغلب هیچ مراقبتی از این رابطه پویا نمی کنند. در نتیجه وقتی که رابطه دچار مشکلات عمیق جنسی شد به فکر کمک گرفتن می افتند و می پرسند که چطور می توان تمام این گرد و غبار را از رابطه جنسی مان بزداییم؟ در حالی که همیشه در مشاوره های قبل از ازدواج و مشکلات زناشویی اصرار داریم که شما به عنوان شوهر یا زن بدون توجه به طرف مقابل مدام باید به این فکر کنید که چطور این رابطه را پویا نگه دارید. برای برقراری رابطه صمیمانه و جنسی ابتدا خودتان را بشناسید و سپس فرد مقابل را بشناسید! باید منافذ ریزی که در رابطه به وجود می آید و به آن توجهی ندارید را به سرعت حل کنید نه اینکه منتظر باشید اتفاقی بیفتد و بعد برای درمان سراغ درمانگر بروید.

در رابطه با مسائل پیش آمده در اتاق خواب گفت وگو کنید

می توانید به همسرتان بگویید من از ارتباط با تو لذت می برم اما برایم بیشتر خوشایند خواهد بود اگر از نظر ظاهر، بهداشت و.... وضعیت شما به این شکل باشد. خیلی از افراد از گفتن این موضوع دوری می کنند و گفتن این حقایق را سال ها به تاخیر می اندازند. هیچ فردی نباید از گفتن این حرف به همسرش نگران باشد؛ از اینکه نکند دلش را بشکند و... بلکه این نشان از توجه به آن همسر و فضای پیش آمده در اتاق خواب است؛ در حالی که متاسفانه زن و شوهرهای زیادی هستند که به شدت در حال سوءتفاهم هستند. برای اینکه فکر می کنند اگر مسئله ای که به وجود آمده را مطرح کنند همسرشان دلگیر می شود و... این پنهان کاری ها معنایی به غیر از عدم توجه به بنیان خانواده ندارد.

به فاکتورهای مخرب روابط جنسی توجه کنید

اکثر مردها هم از بیان این موارد واهمه دارند چون نگران هستند منجر به تنش و دعوا شود. در بین زنان زیاد دیده می شود زمانی که مرد در حوزه جنسی اظهارنظری می کند یا پیشنهادی دارد افکار زن به هم می ریزد، واکنش منفی نشان می دهد و... به جای اینکه زنان این صحبت را به پای نگرانی مرد و حفظ رابطه زناشویی شان بگذارند، در قالب دفاعی فرو می روند. خیلی از زن ها فکر می کنند چون ازدواج کرده اند دیگر نیازی نیست به فاکتورهای مخرب روابط جنسی شان توجه کنند.

طبیعی است هر دو در ادامه این رابطه اذیت می شوند. یکی از بزرگ ترین مشکلات، ارتباطات کلامی و صمیمت بین زوج است. در نتیجه در زندگی مشترک بیشتر با هم بحث می کنند تا اینکه مثل دو فرد صمیمی راجع به مسائل جنسی شان صحبت کنند.

مشکلات روابط جنسی میان زوجها

رابطه جنسی صرفا نزدیکی نیست

همیشه هنگام انتخاب باید به این مسئله توجه داشته باشید که آیا این فرد شریک جنسی خوبی هم برای شما هست؟ آیا می توانید به لحاظ جنسی همدیگر را جذب کنید؟ می توانید به نیازهای هم پاسخ دهید؟ متاسفانه افراد قبل از انتخاب همسر به این سوالات فکر نکرده اند! شاید کمتر به این موضوع اهمیت می دهند که این ازدواج یک فضای خصوصی هم در اتاق خواب دارد و باید دو نفر به لحاظ جنسی متناسب باشند و به این معنا نیست که باید رابطه جنسی بین دو نفر که تازه با همدیگر آشنا شده اند، اتفاق بیفتد.

این مسئله قابل قبولی نیست چون به طور کاذب نتیجه را مثبت می کند! در هیچ مستندی برقراری رابطه جنسی صرفا نزدیکی برای سنجش تناسب و کشش جنسی بین دو نفر اشاره یا تاکید نشده است بلکه بیشتر بر شناخت دو نفر از همدیگر که اغلب بدون محرکات جنسی، تنها با گفتمان و تعامل اجتماعی محقق می شود، تاکید شده است. تعاملات جنسی به تماس های جسمی- جنسی صرف اطلاق نمی شود بلکه هرگونه رابطه صمیمانه، ارتباط و گفت وگوی خوشایند و لذت بخش بین زوج هم رفتار جنسی تلقی می شود.

این مسئله از محدود و محصور شدن زندگی جنسی زوج ها در فضای تناسلی محض پیشگیری می کند و بیشتر روابط جنسی بین زن و شوهر را روابط اجتماعی می بیند و آن روابط را به تمامی روابطی که زن و شوهر در طول روز دارند، تسری می دهد. صحبت از علایق جنسی، ارجحیت ها و اولویت های جنسی و... قدم مهمی است که زوج ­ها در مسیر شناخت جنسی می توانند در مراحل انتخاب بردارند.

روابط جنسی فقط نزدیکی نیست

رابطه جنسی فقط نزدیکی جسمی نیست! - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/.../رابطه-جنسی-فقط-نزدیکی-جسمی-نیست
Nov 24, 2014 - رابطه جنسی فقط نزدیکی جسمی نیست! داشتن زندگی موفق و رضایتبخش در گرو برآورده ساختن و ایجاد تعادل بین نیازهای عقلی، روحی - روانی، جسمی و ...

رابطه جنسی فقط نزدیکی نیست - تنظیم خانواده

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/3433-رابطه-نزدیکی-اهمیت
جنبه های مختلف رابطه جنسی,نزدیکی,اهمیت رابطه جنسی,رابطه جنسی فقط نزدیکی نیست.
یکی از دلایل اصلی نارضایتی همسران و اقدام برای جدایی، داشتن مشکلاتی در زمینۀ روابط جنسی است. دلیل حجم وسیعی از این مشکلات چیزی نیست جز ناآگاهی جنسی، ...
Jun 17, 2017 - یکی از دلایل اصلی نارضایتی همسران و اقدام برای جدایی، داشتن مشکلاتی در زمینۀ روابط جنسی است. دلیل حجم وسیعی از این مشکلات چیزی نیست جز ...

آمیزش جنسی در انسان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آمیزش_جنسی_در_انسان
برای بسیاری از جوامع باستانی و سنتی، روابط جنسی دارای معانی برجسته مذهبی ... «نزدیکی کردن»، «آمیزش جنسی»، «سِکس»، «سپوختَن[سِ/سَ/سُ]» در زبان فارسی ..... مجاز است؛ اگر نپذیرفتند فقط باید خدمتکاری کنند و آمیزش جنسی با آنها مجاز نیست.

دانستنی های جنسی (فقط متاهلا بخونن لطفا) | تبادل نظر نی نی سایت

www.ninisite.com/.../دانستنی-های-جنسی-فقط-متاهلا-بخونن-لطفا
Aug 13, 2015 - احتمالاً تصور خواهید کرد که عادلانه نیست و مطمئناً عصبانی خواهید شد. .... *در آخر بعد از انجام رابطه جنسی بهتر است از همسر خود تشکر کنید و… .... دانلودتکنیک های نزدیکی، آموزش هایی که هر کس باید بداند (مورد تایید وزارت ارشاد).

آموزش گام به گام اصول روابط جنسی در روابط زناشویی +(18+) • مجله ...

www.parsi1.com › دانستنیهای خانوادهدانستنیهای جنسی
روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی یک رابطه دوسویه است که هر یک از ...

آموزش رابطه جنسی برای خانم های تازه عروس - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/آموزش-رابطه-جنسی.html
آموزش رابطه جنسی : لازم است خانم ها ، روشهای تحریک کردن و ارضا نمودن همسر خود را ... نکنه فقط در رختخواب رابطه دارید آنهم زمانی که ابتدای ازدواجتان است و فرزندی ندارید ؟ ... فعالیت جنسی غیر طبیعی نمیباشد هر چه تعداد دفعات نزدیکی بیشتر و فواصل ... بد نیست بعد از رابطه جنسی با نوشیدنی و یک ماساژ سراغ او بروید به شرطی که ...
او تصور می‌کند که من فیلم بازی می‌کنم چون دوست ندارم با او نزدیکی داشته باشم. ... اما انجام رابطه‌ جنسی به هر قیمتی راه‌حل مشکل نیست. .... او باید بی‌حرکت بخوابد تا وارد شدن آلت فقط دست شما باشد و بتوانید هر زمان که کوچکترین ناراحتی احساس ...
بد نیست که بدانید به عقیده کارشناسان یک پنجم زوج ها ازدواج هایی بدون رابطه جنسی دارند ... فقط ۴۰ درصد از زوج ها می گویند که از رابطه جنسی در ازدواجشان رضایت دارند.

آموزش روشهای نزدیکی در روابط زناشویی - آریا سلامت

www.ariasalamat.com/.../آموزش-روشهای-نزدیکی-در-روابط-زناشویی...
عدم آموزش روابط زناشویی و جنسی باعث مشکلات میان همسران در زندگی است . نزدیکی کردن یا مقاربت بخشی از رابطه جنسی در روابط زناشویی است که زن و مرد هر دو به اوج ...

وظایف جنسی همسران از دیدگاه اسلام - آیت الله کمیلی

www.komeily.com/وظایف-جنسی-همسران-در-اسلام/
آن حضرت فرمود: «خوشایند نیست که این کار را انجام دهد مگر اینکه نیاز جنسی ... امام باقر علیه‌السلام فرمود: «نشاط مومن در سه چیز است: رابطه جنسی با همسر، شوخی با .... نیاز جنسی زن نمی‌شود، بنابراین مهریه فقط به گردن مرد است بدون اینکه بر ذمه زن ... خداوند می‌داند نهایت صبر زن در نزدیکی نکردن با او چهار ماه است و از این جهت امیزش چهار ماه ...

آموزش دخول و رابطه جنسی صحیح با همسر - فارسی طب

www.farsiteb.com/آموزش-دخول-و-رابطه-جنسی-صحیح-با-همسر.html
Feb 27, 2016 - برخلاف تصور عوام که فکر میکنند یک رابطه جنسی فقط خلاصه شده در ... تا در هنگام نزدیکی به خواسته ها و انتظارات طرف دیگر رابطه و نیازهای خویش ...

آموزش کامل نزدیکی و مقاربت به صورت کامل و گام به گام :: کتابخانه ...

mahram2015.blog.ir/.../آموزش-کامل-نزدیکی-و-مقاربت-به-صورت-...
Nov 27, 2015 - مزایا: وزن یکی بر روی دیگری نیست - نمامی اعضای تناسلی و رانها با ..... مشکلات جنسی معمولاً فقط به خودِ رابطه جنسی مربوط می شوند و گاهی می تواند ...

مراقب باشید!مردی با این نشانه ها فقط دنبال رابطه جنسی است

www.delgarm.com/.../18741-نشانه-مردهای-که-دنبال-رابطه-جنسی-ه...
Aug 25, 2013 - شناخت نشانه های مردهایی که فقط به دنبال رابطه جنسی هستند.
۴- برعکس آقایان که معمولاً فقط از طریق نزدیکی به اوج لذت جنسی می رسند خانمها از طرق دیگر مثل ... آقایان هم توجه کنند که رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست.
May 23, 2017 - خانم ها باید بدانند که منظور از ارتباط جنسی، فقط نزدیکی نیست و این ارتباط می تواند رابطه ای عاشقانه ای باشد که باعث ریلکس شدن عضلات بدن زن ...

دانستنی های مهم درباره روابط زناشویی

shafaonline.ir/fa/news/.../دانستنی-های-مهم-درباره-روابط-زناشویی
شفاآنلاین _سلامت جنسی>آموزش>روابط جنسی و نزدیکی یک رابطه یک سویه نیست که هر فرد فقط به فکر خواسته ها و نیازهای شخصی خویش باشد بلکه روابط جنسی یک ...

سرد شدن روابط جنسی به خاطر این 8 دلیل است - سماتک

www.samatak.com/marital/gender1/causes-relationship.html
در این مطلب سماتک 8 دلیل سرد شدن رابطه جنسی زوجین را بیان خواهیم کرد. در خیابان زن و شوهرهایی .... روابط جنسی فقط به معنای نزدیکی نیست. رابطه می‌تواند از خیلی ...
Mar 1, 2015 - حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از: ... آیات عظام بهجت، تبریزى و وحید: «بنابر احتیاط واجب، جایز نیست». ... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می تواند به زن ...
۱- مشکلات روابط بین فردی: مسائل عملکردی همسر، عدم رضایت روحی در روابط، تولد .... پارگی پرده، چه در حین دخول نزدیکی یا عوامل فوق، ممکن است با آسیب دیگر ..... علاوه بر این، راه های برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده ...
برای برقراری رابطه جنسی در روز یا هفته، نشانه و رقم مهم نیست بعضی ها پرسش می‌کنند ... عده‌ای حتی پا را از این فراتر گذاشته و بر این باورند که نزدیکی باعث پوکی ...
Mar 4, 2012 - از حدود 2 سال پیش همسرم نسبت به روابط جنسی بسیار سرد شده و اگر من ... رابطه ما فقط با قرص ویاگرا انجام میشه چون ایشون میلی ندارن تحریک هم نمیشن. .... پاسخ پزشک: دوست عزیز انزال زودرس قابل جلوگیری نیست، بلکه قابل درمان می باشد. ... پاسخ پزشک: عدم نزدیکی کامل سبب کمر درد شدید و سردرد و عصبانی شدن ...
بطور کلی درزمان بارداری هیچگونه مانعی برای نزدیکی کردن زوج ها وجود ندارد مگر .... البته باید توجه کرد که هدف از مقاربت فقط ارضای میل جنسی نیست بلکه می توان تنها ...

رابطه جنسی از پشت (مقعد،دُبُر) | پرسمان دانشجویی - تربیتی و مشاوره

www.moshavereh.porsemani.ir/.../رابطه-جنسی-از-پشت-مقعد،دُبُ...
حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از: ... آیات عظام بهجت، تبریزى و وحید: «بنابر احتیاط واجب، جایز نیست». ... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می تواند به زن آسیب فیزیکی وارد ...

20 نکته در خصوص بهداشت جنسی که بهتر است بدانید - کلینیک بعد ...

drsekhavati.com/.../20-نکته-در-خصوص-بهداشت-جنسی-که-بهتر-ا...
Dec 11, 2011 - بخواب رفتن بعد از رابطه جنسی هم برای مردان و هم برای زنان طبیعی است ... بسیاری از زنان بعد از نزدیکی خونریزی اندکی را به شکل لکه بینی تجربه می کنند ... حجم مایع منی در هر بار انزال فقط در حدود یک قاشق غذاخوری می باشد.
*رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب ...... روابط جنسی فقط به معنای آمیزش و مقاربت نیست که آداب خاصی نیاز داشته باشد پس ...

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟ - تبیان

article.tebyan.net/244474/رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی-چگونه-باشد-
Apr 30, 2013 - حد و حدود روابط جنسی از نگاه شرع، قانون و جامعه، ... اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست و نباید از کنار آن به سادگی عبور کنید. ... شاید در نگاه اول به نظر برسد در چنین موقعیتی فقط دختر آسیب می بیند، اما مسئولیت های قانونی ...

نداشتن رابطه جنسی مفید است یا مضر؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../نداشتن-رابطه-جنسی-مفید-است-یا-م...
زنانی که در معرض منی شوهران خود قرار دارند (رابطه جنسی بدون کاندوم) شادتر می .... چیزی به نام صیغه و ازدواج موقت در قرآن نیست، فقط در مذهب تشیع صیغه مرسومه، از ...... آن زمان متعه بخاطر جنگ و فاصله زمانی زیاد برای نزدیکی زوجین بوده اگر بوده باشد .

آیا در زمان پریود میتوان رابطه جنسی برقرار کرد؟ - مرهم

www.marham.ir/1395/.../آیا-در-زمان-پریود-میتوان-رابطه-جنسی-ب...
Aug 10, 2016 - رابطه جنسی در دوره قاعدگی، مساله ای است که اگرچه آدمیزاد از اول تاریخ با ... ذهن داشت و نه فقط اینجا، این است که رابطه زناشویی مترادف نزدیکی نیست.

رابطه جنسی مقعدی | تریبون آزاد

tribuneazad.ir/رابطه-جنسی-مقعدی/
آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن یا برجسته شدن باسن میشود. ... سوالاتی در خصوص رابطه جنسی مقعدی یا نزدیکی از پشت .... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لـحـظه ... در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از دریچه مقعد خارج می شود که مسلما این برای هیچ انسانی خوشایند نیست.
الف ) رابطه جنسی واژینال (VAGINAL 3EX) این نوع نزدیکی همان دخول از طریق واژن ... نکته مهم اینکه این نوع ارتباط فقط بین شرکای جنسی ثابت (زن و شوهر) توصیه می شود ... شایسته نیست آدمى با شهوت زن دیگرى خود را تحریک کند وسپس به شهوت آن زن ...
راهکارهای بهبود رابطه زناشویی (لذت افزایی رابطه جنسی) شیوه های مهم برای ایجاد عشق و ... قبول نیست؛ چرا که روابط جنسی، نزدیکی عاطفی شما و همسرتان را تقویت کرده و به ... 2) البته لازم نیست این کار را فقط به همین یک روز محدود کنید؛ اگر بتوانید در ...

آیا رابطه جنسی از مقعد حلال است یا حرام - یـــــک عــــــشـــــق

www.yekeshgh.ir/.../آیا%20رابطه%20جنسی%20از%20مقعد%20حلا...
سوالات احکام رابطه جنسی از مقعد آیا حلال است یا حرام. سوال۱ : نزدیکی با همسر از پشت چنانچه خود او راضی باشد ایا از نظر شرعی اشکال دارد؟ مرجع:آیت .... پاسخ:فقط منی نجس است و این رطوبتها هیچ کدام نجس نیست و غسل ندارد و روزه را باطل نمی کند *****
May 6, 2012 - بایستی توجه داشت که منظور از ارتباط جنسی، فقط نزدیکی نیست و این ارتباط می تواند روابط عاشقانه ای باشد که موجب ریلکس شدن عضلات بدن زن ...
سلامت جنسی - آمیزش در شب زفاف / کاملترین مقاله در مورد اولین رابطه جنسی - این درگاه مطابق با ... تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود. ... ما ۲ گروه زن داریم که به دلیل ترس از انتخاب بد حاضر نیست ازدواج کنه. ... مردی که انتظار باکرگی از شما داره فقط یه احمقه که شما رو کالا میبینه و مصرفی.

با مردی متأهل در رابطه هستم که با همسرش رابطه جنسی‌ ندارد و فقط هم خانه ...

https://www.youtube.com/watch?v=UTUViM1UG_0
Dec 3, 2016 - Uploaded by ZENDEGI BEHTAR
با مردی متأهل در رابطه هستم که با همسرش رابطه جنسی‌ ندارد و فقط هم خانه .... می کنند خیلی زرنگ هستند ، که بعد می فهمند ،خود کرده را پشیمانی نیست .
علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ ... من شنیدم که میگن اگر پارگی از بین ساعت سه تا 9 باشه یعنی بر اثر نزدیکی این ...

آیا تعداد زیاد نزدیکی جنسی باعث کاهش اسپرم و شانس بارداری میشود ؟

2tarke.com/3673/نزدیکی-جنسی-باعث-کاهش-اسپرم-بارداری/
Nov 3, 2014 - منی مرد انزال افزایش تعداد اسپرم در منی عکس رابطه ی جنسی دخول آلت. ... آمیزش جنسی را کم کرد و فقط در زمان تخمک گذاری زن و شوهر نزدیکی جنسی ...

قدرت جنسی در مردان - محمد علی محسن زاده

mohsenzade.com/index.php/...11.../269-1389-02-30-19-05-40
مگر نیست اگر زن و شوهر دارای ایده و عقیده مخالف باشند اما توافق جنسی داشته باشند دولت ... ولی اگر زن بشوهر بگوید لذت بردم شاید پاسخ فقط به کلمه ای اکتفا شود و برای مردی که لذت ... پس روابطه جنسی ایده ال بستگی به این دارد که طرفین با هم رابطه حسنه و نزدیک داشته .... من در حین نزدیکی هیچ مشکلی ندارم ولی در آخر کامل ارضا نمیشوم.

خطرات احساسی رابطه جنسی پیش از ازدواج - مردمان

www.mardoman.net/family/رابطه-جنسی-بدون-ازدواج
Jan 25, 2014 - این به آن معنا نیست که باید عواقب فیزیکی روابط‌جنسی ناپایدار را کوچک بشماریم، ... بعضی بیماری‌های مقاربتی فقط از طریق تماس پوست با پوست در کل ناحیه تناسلی که فقط بخش ... احساس نزدیکی دختر به پسر بیشتر می‌شود.
Jul 13, 2011 - آرامش در زندگی زناشویی یا معلول رابطة جنسی سالم است یا میان این‌دو به نحوی تلازم ..... پس از آمیزش جنسی فقط برای امتثال امر الاهی در انجام غسل واجب است. .... هر مردی زمانی احساس غرور می کند که زن پس از نزدیکی او را ستایش کند و هر زنی ...

دلیل بی میل شدن مردان به رابطه جنسی - مجله پزشکی

pezeshkin.ir/دلیل-بی-میل-شدن-مردان-به-رابطه-جنسی/
Dec 21, 2014 - بی‌میلی جنسی در روابط زناشویی همواره از موضوعاتی بوده است که در بسیاری ... وجود دارد، روابطمان فقط محدود به گفتن، خندیدن، و بیرون رفتن است. ... این هم نمونه‌ای دیگر: «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای نزدیکی با همسرم ندارم. .... البته صرفا عشق و علاقه برای داشتن میل جنسی کافی نیست و زن و مرد ...

پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی - افکار نیوز

www.afkarnews.ir/بخش.../92007-پاسخ-به-سوالات-جنسی-زناشویی
Jul 15, 2012 - دیگر اینکه آیا بعد ازنزدیکی برای مرد ادرار لازم است یا لازم نیست. ... هنگام نزدیکی با همسرم من زود ارضا میشوم و نمیتوانم همسم را ارضا کنم. ... حامدی:سلام زن ۴۵ ساله ای هستم از رابطه جنسی لذت نمی برم تا کنو ن یکبار نشده که من ..... ایده آلی است و فقط به او داروی افزاینده میل جنسی(عصاره گل سرخ) و کرم روان کننده تجویز ...

جوانان حتماً بخوانند - راسخون

rasekhoon.net › مقالاتخانه و خانوادهشور جوانیازدواج
Jul 24, 2012 - کلید واژه: آمیزش ،نزدیکی (همبستر شدن)، همسر، ارضاء ، روابط جنسی .... از نزدیکی با همسر نیست؛ زمانی که مؤمن با همسرش نزدیکی وغسل می کند شیطان گریه ..... که زن فکر نکند شوهرش فقط او را برای بر طرف کردن میل جنسی خود می‌خواهد.
Oct 16, 2014 - سوالات جنسی در مورد تعداد زیاد نزدیکی جنسی و کاهش شانس بارداری ... همسرم در روابط زناشویی طبع جنسی گرم و بالایی دارد و تعداد دفعات مقاربت ما در هفته زیاد است . ... رحم زن وجود داشته باشدو فقط یک اسپرم برای لقاح به تخمک زن وارد میشود . ... شبها خود ارضا نیستم مشکلم اینکه درحال مالش الت کمتر30ثانیه اسپرم ...

پاسخ های حضرت آیت الله مکارم شیرازی به 27 پرسش درباره روابط زناشویی

shafaqna.com/.../52335-پاسخ-های-حضرت-آیت-الله-مکارم-شیرازی-...
Sep 22, 2013 - اگر انسان از رابطه زناشویی خودش با همسرش فیلم تهیه نماید و فقط خودش یا با ... آیا مسائل جنسی اصولا همانند خوردن و آشامیدن و خوابیدن جزء نیاز های اولیه ... در مورد نزدیکی از دبر گفته شده:«اگر زن ناراضی باشد این کار جایز نیست» ...

10 نکته درباره رابطه جنسی در دوران بارداری - سلامتی

salamati.ir/2016/09/10/10-things-about-sex-during-pregnancy/
Sep 10, 2016 - الماسی درباره نزدیکی همسران در دوران بارداری می‌‌گوید: اگر خانم بارداری از ... باید بدانند که منظور از ارتباط جنسی، فقط نزدیکی نیست و این ارتباط ...

لذت بردن زن در رابطه جنسی | کدبانوی ایرانی

kadbanoo.net/tag/لذت-بردن-زن-در-رابطه-جنسی/
شاید در برخورد اول، به کارگیری واژه های شهوانی در کلام عاطفی و بعدها در نزدیکی های ... نقاط حساس را تحریک کنید شکل های مختلف قرارگیری حین رابطه جنسی… ... تحقیق در مورد منشاء این مایع و این موضوع که چرا فقط عده ای از زن ها قادر به انزال هستند ادامه ...
اگر مرد روابط جـنـسـی را فقط وسیله ای برای ارضای امیال بیولوژیکی خود تصور کرده ، قبل از نزدیکی برای تحریک هـمـسـر خـود کوشش نکند یا نتواند برای مدتی نعوظ خود ...

نیاز شدید همسرم به نزدیکی از مقعد - قرآن ناطق (عج) - سیستم پرسش و پاسخ

qurann.ir/qa/index.php/957/نیاز-شدید-همسرم-به-نزدیکی-از-مقعد
Apr 16, 2015 - پس در رابطه ی مقعدی فقط یک نفر لذت جنسی میره . 2 - در رابطه ی مقعدی مثل خودارضایی خبری از ارضای روحی مرد نیست اگه مردی در رابطه ی جنسی ، از ...

سوالات احکام رابطه جنسی و زناشویی | جدید 96

www.rahafun.com/سوالات-احکام-رابطه-جنسی-زناشویی.html
پاسخ:فقط منی نجس است و این رطوبتها هیچ کدام نجس نیست و غسل ندارد و روزه را ..... اگر در هنگام نزدیکی با همسر،مرد به اوج شهوت برسد و بخواهد از مقعد رابطه ی جنسی ...
Feb 2, 2016 - در واقع علت این قضیه مهم نیست. ... امروزه دیگر سالمندان این باور نادرست را که "رابطه جنسی فقط برای جوانان است و افراد مسن به آن نیازی ندارند" باور ...
Mar 28, 2009 - اگرچه سقط خودبخودی بصورت معمول در اثر فعالیت جنسی و نزدیکی رخ .... البته باید توجه کرد که هدف از مقاربت فقط ارضای میل جنسی نیست بلکه ...

رابطه جنسی تا چه مدت قابل اثبات است ؟ | دکتر رهام صادقی

www.roham.ws › ... › فهرست انجمنهای گفتگوسوالات زنان
Aug 3, 2008 - 12 posts - ‎8 authors
پس از 4 ماه و با چندین بار پریود شدن امکان اثبات نزدیکی ایشان با شما و یا شما با ایشان نیست. ... فقط سوال دوم مثبت میباشد یعنی معمولا یه دکتر مجرب میتونه زمان ... اثبات رابطه جنسی با دیگری قابل تشخیص توسط دکتر نیست.
رابطه جنسی پدر و مادرهایی که بچه هایشان را کنار خودشان می. ... بله اما این اختلال فقط متوجه مادر و پدر نیست، در بسیاری از مواقع کودکان هم زمانی که ... تفکر که فرزندشان چیزی نمیفهمد و نوزاد است جلوی چشمان او با هم نزدیکی و رابطه جنسی برقرار میکنند ...
متأسفانه بسیاری از زنان و مردان در برقراری رابطه جنسی و زناشویی منتظر می شوند تا ... شاید اصلاً برایش مهم نیست که رابطه جنسی داشته باشیم یا صرفاً برای اینکه مرا ... این تصور وجود دارد که فقط زنهای هرزه و بدکاره شروع کننده رابطه جنسی هستند.

آموزش مسائل جنسی

www.padidehmp.loxblog.com/
گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره ... علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با ...

باردار شدن - مسائل مرتبط با مقاربت - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/.../باردار-شدن-مسائل-مرتبط-با-مقاربت-11...
Jun 9, 2005 - 10 posts - ‎5 authors
این نیز درست نیست چون در هنگام دخول (پیش از انزال) قطراتی از نوک آلت مردان .... بنابراین مقاربتتان را فقط محدود به زمان تخمک گذاری نکنید و همینطور محدود ... اگر تا به حال برای ابراز علاقه و نزدیکی به هم وارد رابطه جنسی می شدند، حالا ...
در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم . ... رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک ... عشق و محبت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی-جسمی نیست بلکه ...

آیا اولین رابطه جنسی دردناک است؟ | ستاره

setare.com/fa/news/3149/آیا-اولین-رابطه-جنسی-دردناک-است
Jan 8, 2016 - اولین سکس و رابطه جنسی زن و مرد، در صورتی که در شرایط مناسب، و بدون ... چکار کنم که در اولین سکس و نزدیکی (هنگام دخول) با همسرم، او درد کمتری متحمل شود؟ ... اسپری «لیدوکائین» در روی هایمن (پرده بکارت) (البته فقط در صورتی که ...
Dec 21, 2010 - عمل جنسی با کنیز فقط به سبب مالکیت حلال و بدون ایراد است ؟ ... عقد یا کم یا زیاد کردن مهریه] با یکدیگر توافق کردید بر شما گناهى نیست ؛ یقیناً خدا ... بر اساس آموزه های قرآن روابط جنسی انسان تنها در دو قالب مورد تایید شرع اسلام بوده ...

نکات مهم قبل از برقراری یک رابطه جنسی | بانوی پارسی

www.persianlady.ir/نکات-مهم-قبل-از-برقراری-رابطه-جنسی/
Apr 1, 2012 - یک رابطه ‌جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. ... اگر همسرتان گفته است که در یک کار و عمل خاص خوب هستید، فقط به آن کار بسنده نکنید و مدام آن را تکرار نکنید. ... این کار به هیچ عنوان برای خانم‌ها تحریک‌کننده نیست.
اما، دلایل سرد مزاجی [کم میلی] برخی مردان در آمیزش جنسی با همسران‌شان، یکی، دو تا یا ده تا ... و از معصیت‌های بزرگ است، آثار سوئی نیز در روابط خانوادگی و زناشویی دارد. ... شهوت تحریک شده از نگاه به دیگری و یا با خیال دیگران با همسرشان نزدیکی نکنند. ... اصلاً به فکر او نیست و فقط دغدغه خودش را دارد و در آمیزش نیز مرد کاملی نیست.

آموزش مسایل جنسی به همسران - ماماسایت

https://mamasite.ir › مقالاتازدواج و مسائل جنسی
Sep 17, 2015 - رابطه جنسی یک رابطه یک سویه نیست که هر کس فقط به فکر خواستها و نیازهای شخصی ... یک رابطه ‌جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است.
Feb 17, 2015 - بر آن شدیم تا مقاله ای جهت ایجاد تنوع و افزایش کیفیت رابطه جنسی زوجین درج نمائیم. ... نیز به این مهم پرداخته شده است که شایسته نیست مرد و زن به یکباره با هم نزدیکی کنند. .... این داروها فقط باید به وسیله پزشک تجویز شوند.

فقط افراد متاهل خواهشا!!!کامل در "eshgh.4kia.ir" - آپارات

www.aparat.com/.../%21%21%21_فقط_افراد_متاهل_خواهشا%21%2...
Jul 26, 2015 - فقط افراد متاهل خواهشا!!! ... ندانستن برخی مسائل جنسی پیامدهای جبران ناپذیری را در زندگی خیلی از ... ازدواج فقط مسائل جنسی و زناشویی نیست . امامزاده آزاده. 115 بازدید. 1:02:45 · چرخه جنسی افراد و رفتارهای خاص در روابط زناشویی.
دانستنی های زناشویی قبل و بعد از ازدواج - مشاوره رابطه جنسی از پشت ( دبر) - **آیا هر موجود ماده ... آیا بعد از نزدیکی ( مثلا همان روز) خانومم مشکلی در راه رفتن، درد شکم یا … ... آیات عظام بهجت، تبریزى و وحید: «بنابر احتیاط واجب، جایز نیست». ... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می ...

مسائل جنسی - آرشیو پرسش و پاسخ ها-جوابگو

www.javabgoo.isri.ac.ir/index.php?/Knowledgebase/List/Index/58
نگاه کردن به آلت خود در آینه یا بدون آن در هنگام رابطه جنسی به منظور لذت بردن از ... جواب: اگر شک دارید ، منی نیست و پاک است مایع منی با لذت با شدت خارج می شود و بوی خاص دارد به سفیدی می . ... آیات عظام امام، خامنه‌ ای و فاضل: نزدیکی، در این حال بر هر دو حرام است و بنابر ..... سوال :از مردان متنفرم زیرا آنها زن را فقط برای غرایز می خواهند؟

مشاوره نشان خرد - رابطه جنسی

lovely1360.blogfa.com/category/24
مشاوره نشان خرد - رابطه جنسی - زندگی بی دغدغه. ... یک نزدیکی دردناک به هیچ عنوان لذت بخش نیست. اگر شما .... و به قول خیلی ها : چرا زندگی فقط 6 ماه اوّلش زیباست؟
مردها به رابطه جنسی فقط به چشم یک فعالیت جسمی نگاه می کنند درحالیکه خانم ها آن را یک فعالیت احساسی می دانند که از طریق آن می توانند به طرف مقابلشان نزدیک تر ...
مقاله را بخوانید تا به حقیقت های بی شماری در مورد رابطه جنسی سالم در خانواده های ... به سکس ارتباط پیدا نمی کند، و فقط باید کاری کنید تا احساس نزدیکی بیشتری ... رابطه در دراز مدت نیز به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که روابط جنسی، نزدیکی دو ...

نکاتی درباره ی پوزیشن های روابط جنسی | kasag

kasag.ir/2017/02/09/نکاتی-ی-پوزیشن-های-روابط-جنسی-نی/
Feb 9, 2017 - برخلاف تصور عوام که فکر میکنند یک رابطه جنسی فقط خلاصه شده در بحث دخول، باید گفت. دخول بخش ... تا در هنگام نزدیکی به خواسته ها و انتظارات.
Aug 17, 2015 - معمولا اگر بعد از رابطه جنسی با آقایان حرف های عاشقانه بزنید آنها فقط تایید ... شاید انجام این اعمال با توجه به خستگی ناشی از نزدیکی برای آقایان دشوار ... البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست بلکه آنها فقط دوست ...
اغلب انتقال از طریق تماس جنسی یا تزریق مشترک در معتادان صورت میگیرد که در هر کدام .... جدول زیر احتمال انتقال HIV در روابط جنسی محافظت نشده را نشان میدهد: ... البته این گفته بدان معنا نیست که نمی توان به گفتة دانشجویان اعتماد نمود ولی باید ...

جدیدترین ها - آموزش ارضا شدن صحیح حین رابطه جنسی و افزایش مدت زمان ...

iranmuse.blogfa.com/.../آموزش-ارضا-شدن-صحیح-حین-رابطه-جنسی-...
برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جنسی مردانه، روابط ... منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند. ... به انزال نیست بلکه کاهش تحریک است، فقط به اندازه ای که بتوان میزان تحریک را ...
نقد علمی: این ویروس فقط در این افراد دیده نمی شود و هر کسی که روابط جنسی حفاظت نشده داشته باشد، ممکن است این ویروس/عفونت را دریافت کند. هر چند این گروه نیز ...
لذا درخواست نزدیکی از جانب زن یک پدیده زشت محسوب شده و همه از آن رویگردانند. .... مطالبی که کتاب ها و فیلم های سکس به شکلی اغراق آمیز درباره ی روابط جنسی عنوان ... انتقاد از همسری که قادر به برآوردن توقعات واهی شما نیست، فقط این تأثیر را خواهد داشت ...

رابطه جنسی - خودمونی

ss32.persianblog.ir/tag/رابطه_جنسی
در صورتی که حاملگی طبیعی باشد و خانم احساس راحتی کند، نزدیکی کردن زوج ها می .... البته باید توجه کرد که هدف از مقاربت فقط ارضای میل جنسی نیست بلکه می ...
در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم . ... رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک ... عشق و محبت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی-جسمی نیست بلکه ...
عمل نزدیکی جنسی از طریق مقعد را لواط گویند. ... بنابراین اطاعت از شوهر در این مسئله لازم نیست به توضیحات ذیل توجه فرمایید : رابطه جنسی از طریق مقعد و احکام .... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر ...
این شکل از نزدیکی برای بسیاری افراد لذت بخش نمی باشد، اما ممکن است که برای بعضی ... وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها را تفکیک می‌کند از هم. ... انجام رابطه جنسی مقعدی به صورت مکرر به تدریج سبب فراختر شدن مقعد شده و ...

بی‌میلی جنسی در خانم‌ها به چه دلیل پیش می‌آید و چطور درمان می‌شود؟ - نامه نیوز

namehnews.ir/.../بی‌میلی-جنسی-در-خانم‌ها-به-چه-دلیل-پیش-می‌آید-و...
Oct 27, 2013 - معمولا زن‌ها موقع ازدواج سردمزاج نیستند و سردمزاج ازدواج نمی‌کنند، بلکه پس از .... گاهی هم مرد در رابطه جنسی فقط همسرش را به عنوان شی در نظر می‌گیرد و ...
Sep 5, 2015 - مادرانه:معمولا می گویند شب های جمعه، شب های بهتری برای رابطه جنسی است. ... آن کار درستی نیست و باید همسران در این موارد انعطاف پذیری های لازم را در مقابل یکدیگر داشته باشند. ... رابطه جنسی,نزدیکی در شب جمعه,شب جمعه رویایی.

افراط و تفریط در​خیالپردازی جنسی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../افراط-و-تفریط-در​خیالپردازی-جنسی
Jan 20, 2014 - هر فردی در حین نزدیکی و برای کسب لذت بیشتر، به نوعی در تخیلات خویش، به ... مثلا برخی افراد فقط یک رویه ثابت و مشخصی را برای رابطه جنسی خود ... به عبارت دیگر، گاهی خیالپردازی‌های جنسی، نه‌تنها مفید نیست، بلکه ضرر و ...
در اکثر فرهنگ ها، زنان در روابط جنسی مشکلاتی را تجربه می کنند و بر اساس اظهارات ... این عقیده که زنان علاقه مند به رابطه جنسی نیستند و این رابطه فقط مختص مردان است. ... اگر سالهاست که با همسرتان زندگی می کنید و با او رابطه بسیار نزدیکی دارید.

روابط جنسی حرام - موعود

https://mouood.org › اخباراخبار سیاسی و مطالعات فرهنگی
Aug 20, 2013 - رابطه ی جنسی با خویشان صفحات حوادث روزنامه را ورق می زنی و عکس دختر ... بینی که دختران و خواهرانشان را به زور مورد تجاوز قرار داده اند و باکشان هم نیست. ... کننده اقرار به این عمل کند، فقط تعزیر(عقوبتی است که مقدار آن در شرع معین ...

دسته‌بندی مسائل جنسی و روابط زناشویی - (marriage ideal ) ازدواج ایده آل

novinpendar.blogsky.com/category/روابط-زناشویی-زوجین
Apr 23, 2017 - اگر هیچکدام از شما آلوده نباشید و هردو فقط با یکدیگر رابطه ی جنسی داشته ..... موجب نزدیکی زن و شوهر به هم می شود اما تنها راه برقراری ارتباط نیست.
حالا همه این مسائل را مطرح کردم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر ... که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست. ... مانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی پنیس(آلت ... چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لـحـظه ...
ارتباط مقعدی بر خلاف تصور عمومی٬ تنها یک رابطه جنسی بین مردان همجنسگرا نیست. بدلیل اینکه٬ خطر ... دلایل میزان بالای خطر انتقال اچ آی وی از راه نزدیکی مقعدی • دیواره داخلی ... انتقال اچ آی وی در طی رابطه جنسی دهانی برای هر دو فرد فاعل و مفعول با احتمال کم (Small risk) وجود دارد. احتمال انتقال .... از هر کاندوم فقط یک بار استفاده کنید.

طلبه پاسخگو/ پرسش از شما پاسخ ازما - سفارش اسلام در مورد آمیزش صحیح ...

www.t-pasokhgoo.ir/مشاوره-و...جنسی-و.../847-سلام-آمیزش.html
Sep 4, 2013 - رابطه زناشویی و آمیزش. ... بله خوبه فقط ایام قمر در عقرب و اول و وسط و آخر ماه نباشد. ... رو به قبله همون مثل مرده دفن کردن نیست مگه؟ ... از متن چنین آمده: "با آموزش تکنیک های مختلف نزدیکی، در رابطۀ جنسی خود تنوع و نشاط ایجاد کنید".

پوزیشن روابط جنسی را بدانید! - نی نی بان

niniban.com/fa/news/96184/پوزیشن-روابط-جنسی-را-بدانید
May 27, 2016 - برخلاف تصور عوام که فکر میکنند یک رابطه جنسی فقط خلاصه شده در .... دخول و نزدیکی بخشی از رابطه است که طرفین به اوج لذت جنسی می رسند و ...

از این کار های در رابطه جنسی خودداری کنید - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/14072_از-این-کار-های-در-رابطه-جنسی-خودداری-کن...
Jan 27, 2014 - در یک رابطه جنسی هر کاری که به سلامت طرفین آسیب نزند بلامانع است ، به همین دلیل ... وی نیز با شما همراهی می کند اما وی هنوز کاملا تحریک نشده و به اصطلاح تنها فقط سرش گرم شده. ... ۳٫ تنها سینه ها و جهاز جنسی زن نیست که حساس است!

چرا آقایان بعد از رابطه جنسی خسته می شوند؟ - الو دکتر

https://www.alodoctor.ir/.../چرا-آقایان-بعد-از-رابطه-جنسی-خسته-می...
Mar 13, 2016 - چرا آقایان پس از برقراری رابطه جنسی و اتمام آن به خوابی عمیق فرو میروند علت ... آید این خواب آلودگی امری طبیعی است یا همسر شما فقط پس از نزدیکی خسته می شود؟ ... اما این تنها پرولاکتین نیست که باعث میشود چشمهای مردان باز نماند.
چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر ... حکم نزدیکی با همسر از پشت از نظر فقهی وطی در دبر (عقب) زن به فتوای برخی از ... بنابراین اطاعت از شوهر در این مسئله لازم نیست به توضیحات ذیل توجه فرمایید :.

علت سردرد بعد از رابطه جنسی – کاندوم Redlight

redlightcondom.com/علت-سردرد-بعد-از-رابطه-جنسی
May 7, 2017 - پوزیشن نامناسب حین رابطه جنسی و فشار بیش از حد به گردن و عضلات پس ... درمان – فقط زیر نظر پزشک باید صورت گیرد و از درمان خودسرانه اجتناب گردد ... برخی از سردرد ها ناشی از فشاری است که در حین نزدیکی به گردن و عضلات ...
Mar 17, 2017 - انجام رابطه جنسی یا نزدیکی از مقعد با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بی حس ... رابطه پر خطر جنسی بوده و استفاده از مواد یاد شده و شیوه های فوق فقط از دردناک بودن این رابطه ... که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.
اخبار و مقالات > گاهی آقایان از روابط جنسی سرد میشوند . ..... "همه چیز به نزدیکی و صمیمیت باز می گردد" س:ک:س در زندگی مشترک اهمیت زیادی دارد. ... برقرار کنند، راضی نیستند و طرف مقابل تصور می کند: "که مسئله مهمی نیست، فقط س:ک:س است" اما برای ...
آثار هر یک از انحرافات جنسی و مخصوصا از نوع ارتباط با محارم در زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی انسان چنان آسیب‌رسان است ... [7] و در این حکم بین زن و مرد فرقی نیست.