شهر عکس

زمان و میزان پرداخت عیدی کارمندان،کارگران و بازنشستگان

زمان و میزان پرداخت عیدی کارمندان،کارگران و بازنشستگان

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت می شود.

معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر زمان پرداخت عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت نیز اظهار کرد: همراه با حقوق بهمن ماه عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت به طور حتم پرداخت خواهد شد.

زمان پرداخت عیدی کارمندان و بازنشستگان
عیدی کارمندان،کارگران و بازنشستگان سال 96


عیدی کارگران کی پرداخت می‌شود؟

طبق حداقل دستمزد امسال مشمولان قانون کار، حداقل عیدی‌شان رقم یک میلیون و ۸۵۹ هزار و ۸۶۲ تومان خواهد بود.

عیدی مشمولان قانون کار و همچنین کارمندان دولت تا ۴۵ روز آینده پرداخت می‌شود. رقم عیدی امسال کارگران یک میلیون و ۸۵۹ تا دو میلیون و ۷۸۹ هزار تومان و عیدی کارمندان نیز ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

به زودی و در روزهای پیش رو تا پایان سال جاری عیدی مشمولان قانون کار و همچنین کارمندان دولت پرداخت خواهد شد. طبق قوانین موجود، عیدی پایان سال کارمندان با تصویب هیات وزیران تعیین و ابلاغ می شود که این رقم در جلسه دیروز هیات دولت برای پایان سال ۹۶ مبلغ ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد.

در عین حال، روش محاسبه و پرداخت عیدی کارگران و مشمولان قانون کار متفاوت بوده و طبق مصوبه مجلس، کارفرمایان باید در پایان هر سال حداقل ۲ برابر و حداکثر ۳ برابر حداقل دستمزد تعیین شده در هر سال (مصوبه شورای عالی کار) را به عنوان عیدی به کارگران پرداخت کنند.

بنابراین فرمول تعیین عیدی کارگران مشخص بوده و در زمان اعلام مصوبه شورای عالی کار مشخص خواهد بود. به بیان دیگر در اسفندماه امسال که شورای عالی کار حداقل دستمزد سال ۹۷ کارگران را تعیین و تصویب می کند، می توان حداقل و حداکثر عیدی کارگران در پایان سال ۹۷ را نیز محاسبه کرد.

با این توضیحات، باید انتظار داشت در روزهای پیش رو و هفته های باقیمانده تا پایان سال جاری، شاغلان در بخش خصوصی و زیرمجموعه های دولتی عیدی و پاداش پایان سال خود را دریافت کنند.

هرچند رقم مربوط به عیدی و پاداش پایان سال کارگران متفاوت از کارمندان است، ‌ اما مسئولان کارگری کشور معتقدند عیدی تنها مزیت مشاغل کارگری نسبت به کارمندان بوده که البته آن هم از سوی بسیاری از کارفرمایان به دلایل گوناگون پرداخت نمی شود و هستند هزاران کارگری که بدون دریافت عیدی به استقبال نوروز می روند.

نگاهی به روند افزایش رقم عیدی پایان سال کارگران در سالهای اخیر نشان می‌دهد که هر فرد مشمول قانون کار در پایان سال ۹۲ می توانست ۹۷۴ هزار و ۲۵۰ تومان تا یک میلیون و ۴۶۱ هزار و ۳۷۵ تومان عیدی دریافت کند. ذکر این نکته الزامی است که میزان عیدی پایان سال کارگرانی که پایه حقوقی آنها بالاتر از رقم حداقل دستمزد سال جاری (۹۲۹۹۳۱ تومان) باشد نهایتا تا ۳ برابر این رقم یعنی مبلغ ۲ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۷۹۳ تومان خواهد بود و امکان پرداخت بیشتر از این رقم وجود ندارد.

همچنین طبق حداقل دستمزد امسال مشمولان قانون کار، حداقل عیدی نیز رقم یک میلیون و ۸۵۹ هزار و ۸۶۲ تومان خواهد بود. رقم قابل پرداخت به عنوان عیدی کارمندان نیز در پایان امسال رقم ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است.

عیدی کارمندان حداکثر عیدی کارگران حداقل عیدی کارگران سال
۴۰۲۵۰۰ ۱۴۶۱۳۷۵ ۹۷۴۲۵۰ ۹۲
۴۰۲۵۰۰ ۱۸۲۶۷۳۰ ۱۲۱۷۸۲۰ ۹۳
۶۸۷۰۰۰ ۲۱۳۷۲۷۵ ۱۴۲۴۸۵۰ ۹۴
۷۷۰۵۰۰ ۲۴۳۶۴۹۸ ۱۶۲۴۳۲۲ ۹۵
۸۴۷۵۰۰ ۲۷۸۹۷۹۳ ۱۸۵۹۸۶۲ ۹۶

میزان عیدی کارکنان دولت مشخص شد

با تصمیم هیات وزیرا میزان عیدی کارکنان دولت ۸ میلیون و ۴۷۵هزار ریال تعیین شد.

به گزارش مجله اینترنتی فرهو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیات وزیران در جلسه امروز خود که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهوری برگزار شد، به دستگاه­ های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه­ های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه داد به کارمندان خود (اعم از رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت)، اعضای هیئت علمی دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که بطور تمام وقت اشتغال به کار دارند، مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۶ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه­ های اجرایی پرداخت نمایند.

پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال ۱۳۹۶ بوده و در هر حال میزان عیدی این­گونه افراد از ۵۰ درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود.

علاوه بر این، میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق­ های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق­ های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق­ های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی یا دستگاه اجرایی ذیربط قابل پرداخت است.

لازم به ذکر است خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب­نامه، تمام وقت محسوب می­ شود و معلمان حق ­التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول این تصویب ­نامه خواهند بود.


زمان پرداخت عیدی ۹۷ کارمندان و بازنشستگان اعلام شد - مشرق نیوز

https://www.mashreghnews.ir/.../زمان-پرداخت-عیدی-۹۷-کارمندان-و-...
1 day ago - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت به طور حتم همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت خواهد شد. ... میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کار افتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق های بازنشستگی کشوری، سازمان تامین ...

عیدی کارمندان دولت / حقوق کارکنان دولت در سال 97 چقدر است ؟

www.eghtesadnews.com/.../200329-عیدی-کارمندان-دولت-حقوق-کار...
Feb 3, 2018 - موضوع عیدی گرفتن و پاداش پایان سال از شیرین ترین دغدغه های اکثر کارمندان دولت و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران است. مسئله ای که در ۲ ماه آخر سال بسیار مورد توجه قرار می گیرد. کارکنان در انتظار مبلغ تعیین شده قرار می گیرند و دولت با توجه به بودجه سال تصمیم به پرداخت عیدی کارکنان خود می کند.

عیدی سال 97 کارگران ، کارمندان و بازنشستگان - میزان عیدی سال 97

www.baroot.com/عیدی-سال-۹۶-کارگران،-کارمندان-و-بازنشس/
عیدی سال 97 ,عیدی بازنشستگان سال 97,عیدی کارمندان سال 97,عیدی کارگران سال 97,عیدی کارگری,محاسبه عیدی و سنوات,سقف عیدی پاداش پایان سال 96. ... محمود اسلامیان در اولین نمایشگاه صندوق های بازنشستگی با اشاره به زمان پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان گفت: هدف ما این است که عیدی بازنشستگان سال ۹۶ و حقوق بازنشستگان ...
عیدی سال ۱۳۹۷ | عیدی کارمندان دولت | زمان پرداخت عیدی : در هر سال کارمندان، کارگران ، بازنشستگان و تمامی افرادی که در مشاغل مختلف مشغول به کار هستند منتظر هستند تا خبرهای را در مورد میزان عیدی سال جدید و زمان واریز آن بدست بیاورند و البته عده ی نیز پیش از دریافت عیدی برای آن برنامه ریزی می کنند. نوبخت، رئیس سازمان برنامه و ...
Jan 16, 2018 - عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه‌های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این روزها دارند. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عیدی کارکنان دولت همه ساله بر اساس مصوبه دولت تعیین می‌شود؛ مبلغ قطعی آن باید به تصویب هیات وزیران برسد و نحوه پرداخت آن به ...
5 days ago - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،یکی از مهمترین موارد کارمندان، کارگران و صاحبان کار در پایان سال میزان پرداخت عیدی و سنوات است، این موارد .... از کارمندان، کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران دغدغه دریافت عیدی و پاداش پایان سال را دارند و خبرهای مربوط به افزایش میزان عیدی، نحوه و زمان دریافت آن ...

برچسب ها - عیدی کارمندان - فردا

https://www.fardanews.com/fa/tag/1/عیدی%20کارمندان
عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه‌های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این روزها دارند و هرچه به آخر سال نزدیک تر ... هرچند که در قانون مصوب مجلس زمان پرداخت عیدی کارمندان و کارگران مشخص نشده اما طبق عرف، این مبلغ همراه با حقوق بهمن ماه و یا در هفته‌های پایانی سال به حساب آنها واریز می‌شود.
5 days ago - عیدی امسال کارمندان و بازنشستگان چقدر است؟ عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه‌های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این روزها دارند و هرچه به آخر سال نزدیک تر می‌شویم، اشتیاق برای شنیدن مبلغ عیدی و زمان دریافت آن بیشتر می‌شود. ادامه مطلب ... ۲۳ دی ۹۶ ...

برچسب ها - مبلغ عیدی - عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/مبلغ%20عیدی
برچسب: مبلغ عیدی. بازنشستگان کی عیدی می‌گیرند؟ این هفته مدیرکل صندوق بازنشستگی کشوری از تصویب مبلغ عیدی... اعلام زمان پرداخت عیدی بازنشستگان کشوری &zwnj آغاز سرشماری تعاونی&zwnj. ... عیدی پایان سال کارگران چگونه محاسبه می‌شود؟ (+ جدول) ... موضوع عیدی و پاداش آخر سال به دغدغه کارمندان کارگران... مبلغ عیدی ...

خبر خوش برای بازنشستگان؛ زمان و رقم پرداخت عیدی مشخص شد

donya-e-eqtesad.com/.../3351227-خبر-خوش-برای-بازنشستگان-زم...

Searches related to زمان و میزان پرداخت عیدی کارمندان،کارگران و بازنشستگان


96

حداقل عیدی سال 97

حداکثر عیدی سال 97

زمان و میزان پرداخت عیدی کارمندان

زمان و میزان پرداخت عیدی کارمندان کارگران و بازنشستگان

زمان پرداخت عیدی 97

زمان پرداخت عیدی کارمندان و بازنشستگان دولتی و تامین اجتماعی

عیدی 97 کارگران

عیدی سال 96 کارگران و کارکنان دولتی

عیدی سال 97 بازنشستگان

عیدی سال 97 کارگران

عیدی سال ۹۷ کارگران

عیدی کارمندان و بازنشستگان دولتی 96 کی پرداخت می شود؟

مبلغ عیدی کارگران سال 97

کارگران و بازنشستگان

کارگران و بازنشستگان 96

۹۶/۱۱/۲۳ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی