شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟

محسن حججی ، اسیر شدن محسن حججی
سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران جزئیات نحوه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی را تشریح کرد.روایت سردار سلامی از نحوه اسارت و شهادت محسن حججی

سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و نیز تشریح توانمندی های دفاعی کشور در جهت مقابله با تهدیدات فرارو، در برنامه زنده تلویزیونی «نگاه یک» حاضر شد.محسن حججی

محسن حججی

سردار سلامی ابتدای این گفتگو اظهار داشت:شهادت فرزند برومند ایران اسلامی پاسدار محسن حججی که مظلومانه اما با صلابت، شکوه قامت ملت ایران را در دفاع از ملت سوریه و امنیت ملی کشورمان به نمایش گذاشت را تبریک و تسلیت میگویم.

وی شهید حججی را تجسم شکوه عظمت ملت ایران عنوان کرد و گفت:خون این شهید بزرگوار موج عظیمی از احساسات و عاطفه را در جامعه به راه انداخت و امروز تمام خانواده ها، حججی را عضوی از خود و فرزند برومند ملت ایران می دانند.

سلامی افزود:تا وقتی جوانانی با این شجاعت و رشادت و روحیه که در برابر خطر مانند کوه آرام اند، وجود دارند، این جامعه و ملت ایران هرگز آسیب نخواهند دید و هیچ دشمنی نمیتواند بر آنها غلبه کند.

جانشین فرمانده سپاه در تشریح نحوه اسارت و شهادت محسن حججی گفت:شهید حججی و تعداد دیگری از مدافعان، در پایگاهی در مرز مشترک سوریه و عراق در تنف بودند که داعشی ها با چند خودروی انفجاری به آنها حمله می کنند و نیروهایشان از پشت و از سمت خودی به آنها هجوم می آورند و غافلگیر می شوند. تروریست ها تعدادی را شهید و حججی را اسیر و بعد به شهادت می رسانند.

سردار سلامی با بیان اینکه نه در اسلام و نه در هیچ منطقی، کشتن اسیر قابل توجیه نیست، افزود:این محصول سیاست های امریکا و انگلیس و برخی کشورهای مرتجع منطقه است تا چهره اسلام را معکوس نشان دهند.

محسن حججی

وی تصریح کرد:بزودی با مجاهدت های زیادی که می شود، آفتاب عمر داعشی ها در حال غروب است و باقیمانده آنها جمع می شود؛ البته آنها خسارت های زیادی به اسلام زده اند.

جانشین فرمانده سپاه در خصوص اقتدار شهید حججی در لحظه اسارت گفت:چهره و رفتار او به گونه ای بود که در واقع باید گفت آن فرد داعشی اسیر حججی است. این نشانه ایمان واقعی و تزریق روح مقاومت در یک جامعه است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد:به دلیل وجود این جوانان است که ما آرمانهای بلندمان را دنبال می کنیم. اینها استوانه های امنیت و اقتدار و آینده و پیشرفت ما هستند و رهبر ما روی این جوانان حساب می کند و به پشتوانه آنان بر صورت استکبار سیلی می زند.

وی ادامه داد:وقتی که رژیم صهیونیستی سردار شهید الله دادی و جوانان حزب الله را به شهادت رساند گفتیم انتقام می گیریم و چند روز بعد انتقام گرفتیم، وقتی به مجلس حمله کردند ضربه سنگینی به آنها وارد کردیم و امروز هم اعلام می کنیم که بساط داعشی ها را جمع خواهیم کرد و ضربت شمشیر ما بیشتر و سخت تر بر آنها وارد می شود.

جانشین فرمانده سپاه گفت:عملیات هایی که پس از این انجام می شود بنام این شهید (محسن حججی) است.

سردار سلامی گفت:گروهک داعش برای عملیات روانی و ارعاب ملت ایران و در پاسخ به عملیات موشکی ما نیازمند بازیابی خود است و این ویدئو را پس از خبر شهادت او منتشر کردند تا تاثیر روانی مخربی در روحیه ملت ایران بگذارد.

وی گفت:ما بعد از حادثه مجلس، شرایط اطلاعاتی و عملیاتی را برای مقابله با این گروه ها افزایش دادیم و امروز نظام اطلاعاتی ما پویا و زنده و مشرف است و نظام عملیاتی خود را تغییر آرایش داده و گسترده کردیم.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد:ما به هر نوع اقدامی پاسخی بسیار سخت خواهیم داد؛ داعشی ها می دانند که پس از حادثه مجلس، چه تعداد از نیروهایشان توسط نیروهای اطلاعاتی ما منهدم و یا دستگیر شدند.

سردار سلامی افزود:پدیده داعش و تکفیری ها، محصول مشترک سیاست های امریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی و شرکای منطقه ای آنهاست.

وی تصریح کرد:این گروه که هیچ هویتی نداشت اما بسرعت مسلح شد و آموزش دید و مرزها برای ورود آنها به سوریه و عراق امن شد.

جانشین فرمانده سپاه خاطرنشان کرد:امریکایی ها در قبال داعش سیاست فریبکارانه را در پیش گرفتند و در ظاهر مخالف آنها هستند ولی در باطن به آنها کمک می کنند البته نمی توانند قبول کنند که داعش به حاکمیت برسد چون میدانند در این صورت امواج ناامنی داعش به اروپا هم می رسد اما نمی خواهند هم از بین برود.

سردار سلامی گفت:داعش و تکفیری ها کاملا در دایره منافع امریکا و رژیم صهیونیستی حرکت می کنند اما سرانجام مکر شوم امریکایی ها به خودشان برمی گردد و اروپاییها و امریکایی باید منتظر باشند منافعشان توسط اینها تهدید شود.

وی تصریح کرد:اطلاعات ما و اظهارات ترامپ می گوید که داعش محصول دولت اوباماست و ما اطلاعات دقیق داریم که سیا تجهیزات و تسلیحات در اختیار این گروها قرار داده و صدها فروند هواپیما با تجهیزات از آنها پشتیبانی کردند.

جانشین فرمانده سپاه یادآور شد:بین راهبردهای اعلامی و راهبردهای عملی تفاوت زیادی وجود دارد.

سردار سلامی افزود:آمریکایی ها از آزادی سخن می گویند اما همه دستگاهای شکنجه دنیا را آنها تولید می کنند. می گویند مخالف سلاح هسته ای هستند اما تنها آنها از این سلاح در دنیا استفاده کرده اند.

وی در زمینه اوضاع منطقه نیز گفت:راهبرد آمریکایی ها در مناطق مختلف، تولید معمای امنیتی است. آنها دنبال ایجاد موازنه قدرت هستند یعنی تهدیداتی را ایجاد می کنند و به کشورهای دیگر می گویند که باید خودشان را در مقابل این تهدیدات بالا بکشند تا فضا از این طریق برای گسترش خودشان ایجاد شود.

جانشین فرمانده سپاه افزود:الان هم تهدید کره شمالی را خیلی برجسته می کنند تا کره جنوبی و کشورهای این منطقه را تحت تاثیر قرار بدهند و سیطره خودشان را در آنجا گسترش دهند.

سردار سلامی تصریح کرد:در خصوص منطقه ما هم، ایران را بعنوان تهدید برای کشورهای منطقه مطرح می کنند تا به بهانه موازنه قدرت، سیطره پیدا کنند.

وی خطاب به سران آل سعود هم گفت:آنها باید بدانند که با قراردادهای چند میلیاردی، موازنه قدرت ایجاد نمی شود. ظرفیت این کشورها بسیار محدود است و این تسلیحات نمی تواند قدرت ایجاد کند. آیا عربستان توانست در جنگ با یمنی ها که بسیار ضعیف و فاقد امکانات هستند، موفق باشد؟

جانشین فرمانده سپاه افزود:هرچقدر عربستان تانک بیشتری وارد یمن کند، این تانک ها هستند که آسیب بیشتری می بینند نه یمنی ها. این تانکها تا فردی با اراده و ایمان پشت آن نباشد تبدیل به یک هدف راحت خواهد شد.

سردار سلامی در خصوص ادعای نزدیک شدن پهپاد ایرانی به هواپیمای آمریکایی در خلیج فارس گفت:من از مقامات امریکا به شکل رسمی نشنیدم و از نیروهای خودمان هم چیزی نشنیدم. اینها بیشتر فضاسازی روانی است.

وی تاکید کرد:البته پهپادهای ما همواره در مرزها و در خلیج فارس تمام فعل و انفعالات نیروهای فرامنطقه ای را رصد می کنند.

جانشین فرمانده سپاه گفت:ما با تمام توان از استقلال و تمامیت ارزی خود دفاع می کنیم و پهپادهای اطلاعاتی ما تمام تحرکات در خلیج فارس و دریای عمان را رصد می کنند و اگر امریکایی ها نظرشان این است که ما از این کار دست برداریم، بهتر است نظرشان را عوض کنند.

سردار سلامی خاطرنشان کرد:اگر در خلیج فارس تهدیدی صورت بگیرد انرژی از این منطقه دیگر به هیچکس نمی رسد و دومینوی سیاسی شکل خواهد گرفت و بقایای رژیم های ناکارآمد وابسته به امریکا به خطر میفتد و امواج این درگیری از مرزهای کشورهای حاشیه خلیج فارس فراتر خواهد رفت و فقط مختص به این منطقه نخواهد بود.

همچنین بخوانید : متن نامه شهید محسن حججی به امام رضا(ع)

وی ادامه داد:جنگ در خلیج فارس سیال خواهد بود و تمام مناطق حامل منافع آنها (آمریکایی ها) را در برمی گیرد و قطعا یک سمت آن نیز به سوی رژیم صهیونیستی خواهد رفت.

جانشین فرمانده سپاه گفت:امروز استوانه های قدرتی شکل گرفته که می تواند رژیم صهیونیستی را با خطر جدی روبرو کند.

سردار سلامی افزود:حزب الله امروز قابل مقایسه با جنگ ٣٣ روزه نیست. امروز حزب الله می تواند چند برابر ظرفیت رژیم صهیونیستی را از بین ببرد.

وی تصریح کرد:با توجه به حضور چند ساله حزب الله در سوریه و نبرد با تکفیری ها، امروز جنگ با صهیونیستها برای حزب الله آسان است و هر جنگی در منطقه قطعا به نابودی رژیم صهیونیستی می انجامد.

جانشین فرمانده سپاه گفت:استراتژی و راهبرد اصلی امریکا، اجتناب از جنگ است چون می دانند هر جنگی چقدر منافع آنها را با تهدید مواجه خواهد کرد.

سردار سلامی ادامه داد:اینکه آمریکایی ها در خلیج فارس از نزدیک شدن شناورهای ما دستپاچه می شوند به همین دلیل است. آمریکایی ها پس از دستگیری تفنگدارتنشان توسط سپاه، از دیدن رزمندگان و شناورهای ما نگران و دستپاچه می شوند.

وی اظهار داشت:اینها (آمریکایی ها) وقتی می خواهند سپاه را تحریم کنند، باید سپاه را تهدیدآمیز نشان دهند و عملیات های روانی آنها در این جهت است.

جانشین فرمانده سپاه گفت:اساس راهبرد امریکایی در مقابل ایران برجام نیست. آنها یک مواجهه چند بعدی با ایران را در دستور کار دارند که از ابتدای انقلاب ثابت بوده و یکی از ابعاد آن، جهت اقتصادی تحت عنوان تحریم است و راهبرد دیگر تلاش برای خلع سلاح ایران برای جلوگیری از واکنش سریع است.

سلامی گفت:جهت دیگر آنها، استراتژی پوش بک و استراتژی عقب ران و مهار نفوذ ایران و جهت دیگر، انزوای ایران است.

وی افزود:آنها معتقدند که محور اصلی همه این جهات، رهبری و سپاه است. آنها می دانند که اگر تحریم موثر نیست، دلیلش اقدامات سازندگی سپاه و پیشرفتهای جوانان ماست. سپاه توانسته تدبیر نظام در معادلات منطقه ای را عملیاتی کند.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه سپاه تا حدود زیادی قدرت سیاست خارجی ما را می سازد، گفت:کمک ما به جبهه مقاومت، قدرت چانه زنی و تاثیر جهانی ما را بالا می برد.

سردار سلامی با تاکید بر اینکه قدرت ما پشتوانه دیپلماسی ماست، تصریح کرد:دولتمردان و مردان سیاست خارجی بهتر از ما می دانند که دیپلماسی و سیاست خارجی بدون پشتوانه قدرت نظامی تاثیری ندارد.

وی با بیان اینکه دشمنان ما جز قدرت نظامی چیزی نمی فهمند، افزود:از دولتمردان و مردان سیاست خارجی انتظار داریم کاملا به این قدرت نظامی لینک بشوند.

جانشین فرمانده سپاه گفت:امریکا همه تهدیدش در عرصه عملیات روانی است و نمی تواند تهدیدی برای ما باشد.

سلامی افزود:ما انتظار داریم انسجام و اتحاد قدرتمندی که وجود هم دارد، ادامه داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص بازدید آمریکایی ها و غربی ها از پایگاه های نظامی ایران گفت:هم ملت بزرگ ایران و هم امریکا و هم جهان بداند اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزو کننده اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی ها از مراکز نظامی ماست.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه درب پادگانهای ما فقط بروی ملت ایران باز است، افزود:امریکایی ها اصلا نباید به خود اجازه دهند راجع به ایران صحبت کنند. اگر می خواهند پادگانی را ببیند پادگانهای امریکا را ببیند.

سلامی گفت:هرگز اجازه نمی دهیم این موضوع حتی در مخیله آنها هم خطور کند و حرف زیادی بزنند.

وی ادامه داد:هیچ زمانی نبوده که امریکا از تمام توانش برای جلوگیری از پیشرفت ایران دست بردارد و هیچوقت توان جنگ علیه ایران را نداشتند وگرنه یک لحظه هم صبر نمی کردند. امریکایی ها محاسبه گر هستند و می دانند دامنه قدرت ایران کجاست.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد:واکنش ما به تحریم امریکا، افزایش شتاب دار قدرت دفاعی با شیبی بسیار بیشتر خواهد بود.

سردار سلامی گفت:موشک های ما آنقدر زیاد است و نرخ تولید موشک هایمان آنقدر بالاست که در ذخیره سازی آنها با مشکل مکان مواجهیم.

وی تصریح کرد:مسئولیت ما، مسدود کردن راه های غلبه دشمن و باز کردن راه های غلبه بر دشمن است.

جانشین فرمانده سپاه اظهار داشت:امریکایی ها نظام و ملت ایران را می شناسند و می دانند عامل امنیت این نظام، رهبری و ملت هستند و مردم در صف های انتخابات ریاست جمهوری پاسخ تیلرسون (وزیر خارجه آمریکا) را داده اند. آیا این ملت اجازه ایجاد چالش برای این نظام را به کسی می دهند؟ امکان ندارد.

سردار سلامی گفت:همانطور که اسلاف تیلرسون و ترامپ آرزوی تغییر نظام ما را به گور بردند، باید بدانند که اینها هم اشتباه می کنند و نام نظام ایران بزرگتر از دهان آنهاست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:راهبرد نفوذ چه فردی و چه جریانی دستور کار امریکایی ها و دیگران در ابعاد مختلف است و نهادهای اطلاعاتی کشور هم با این موضوع برخورد کرده و می کنند و امریکا هم بدنبال آزادی برخی از این افراد است.

جانشین فرمانده سپاه گفت:برخی از جریانات سیاسی، عامدانه یا ناآگاهانه پژواک صدای بیگانه هستند و در شرایط جنگ، یک نیروی نظامی مثل سپاه را که تمام قد در برابر استکبار ایستاده، تضعیف می کنند و ممکن است برخی از افراد سیاسی هم در این جریان قرار بگیرند.

سلامی افزود:متاسفانه ما اینها را می بینیم. این افراد باید مراقب و زمان شناس باشند. آیا سپاه تا الان غیر از فداکاری برای ملت اقدامی کرده است؟

وی در پایان تاکید کرد:سپاه اجازه نفوذ نخواهد داد و با هیچکس معامله نمی کند.


محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست / زندگینامه ... - نت شهر

www.netshahr.com › خانهصفحه اخبار سیاسی
7 days ago - محسن حججی از جهادگران و اعضای فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش ...

شهید محسن حججی چگونه اسیر شد؟فیلم اسارت - آپارات

www.aparat.com/.../شهید_محسن_حججی_چگونه_اسیر_شد؟فیلم_اسا...
4 days ago - ADVANTAGE شهید محسن حججی چگونه اسیر شد؟فیلم اسارت لحظه شهادت شهید محسن حججی , ADVANTAGE.

شهید محسن حججی چطور اسیر داعش شد؟ | توضیح الحشد ... - خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/43017502 - Translate this page
7 days ago - شهید محسن حججی چطور اسیر داعش شد؟ | توضیح الحشد الشعبی درباره شهادت محسن ... شهادت محسن حججی | سخنگوی الحشد الشعبی درباره نحوه اسارت ...

محسن حججی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محسن_حججی
داعش چندی پس از انتشار فیلمی که ادّعای به اسارت درآوردن محسن حُججی را داشت، اعلام ... وی دهمین عضو از لشکر زرهی ۸ نجف اشرف است که طی جنگ در خاک سوریه کشته شد.
3 days ago - محسن حججی و شهادت محسن حججی و اسیر شدن محسن حججی و چگونگی اسیر شدن محسن حججی را در نمناک بخوانید.
7 days ago - اسیر ایرانی داعش و محسن حججی و عکس مدافع حرم جوان و شهادت ایرانی مدافع حرم و عکس جوان کم ... عکس محسن حججی اسیر ایرانی شهید شده در چنگال داعش.

مدافعان حرم و عقیده ای که در قتلگاه نمی ماند/ محسن چگونه اسیر و شهید شد؟

www.jahannews.com/.../مدافعان-حرم-عقیده-قتلگاه-نمی-ماند-محسن-...
4 days ago - مدافعان حرم و عقیده ای که در قتلگاه نمی ماند/ محسن چگونه اسیر و شهید شد؟ ... در این حادثه «محسن حججی» به اسارت داعش در آمد و یک روز بعد این گروهک ...

داعش، اسیر ایرانی را به شهادت رساند - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/.../داعش-اسیر-ایرانی-را-به-شهادت-رساند
5 days ago - نحوه شهادت محسن حججی این شهید والامقام در فضای مجازی و در بین ... در زمان ادعای اسارت وی از سوی داعش عکسی از شهید حججی در چنگال داعش منتشر شد اما ...
4 days ago - لحظه اسارت شهید محسن حججی به دست تروریست‌های داعش+فیلم در این ... از شهید محسن حججی است که چگونه اسیر این تروریست های حیوان صفت شد و ...

لحظه شهادت محسن حججی سرباز اسیر شده توسط داعش + عکس | کانال های ...

tchannels.org/لحظه-شهادت-محسن-حججی-سرباز-اسیر-شده-توس/
7 days ago - عکس محسن حججی اسیر ایرانی شهید شده در چنگال داعش … آپارات – سربازان اسیر ... نحوه به شهادت رساندن محسن حججی / داعش چگونه محسن حججی به .

محسنی حججی چرا اسیر شد - بیپ نیوز

bipnews.ir/search/?q=محسنی+حججی+چرا+اسیر+شد
لحظه اسارت شهید محسن حججی به دست تروریست‌های داعش+فیلم ... از شهید محسن حججی است که چگونه اسیر این تروریست های حیوان صفت شد و داغی بر دل تمام مسلمانان جهان ...
3 days ago - سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و نیز تشریح توانمندی های دفاعی کشور در جهت ...
1 day ago - 2017-08-15@04:24:05 GMT شهید محسن حججی چطور اسیر داعش شد؟ | توضیح الحشد الشعبی درباره شهادت محسن حججی | آفتاب ورود/عضویت Toggle ...
22 hours ago - برای مشاهده مطلب فوق، از لینک مقابل استفاده نمایید: شهید محسن حججی چطور اسیر داعش شد؟ | توضیح الحشد الشعبی درباره شهادت محسن حججی | آفتاب
7 days ago - این اسیر ایرانی محسن حججی، از نیروهای سپاه پاسداران، معرفی شده است. اخباری از کشته شدن چند ایرانی دیگر در سوریه نیز منتشر شده است.
4 days ago - شهادت محسن حججی | سخنگوی الحشد الشعبی درباره نحوه اسارت شهید محسن حججی توضیحاتی داد. وی به نقش آمریکا در اسارت اسیر ایرانی داعش اشاره کرد ...

شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ – آخرین اخبار ایران و جهان | NewsAir

www.newsair.ir/شهید-محسن-حججی-چگونه-اسیر-داعش-شد؟/
3 days ago - سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و نیز تشریح توانمندی های دفاعی کشور در جهت ...
3 days ago - شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ محسن حججی ، اسیر شدن محسن حججی. سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران جزئیات نحوه اسارت ...

شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن ...

mehrnews.com/.../شهید-حججی-غرق-زیباتر-از-دنیا-شد-نیروی-داعش...
3 days ago - شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن» ... همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها ...

داعش چگونه حججی را به شهادت رساند - مجله خبری فانیستر

funister.ir/search/?q=داعش+چگونه+حججی+را+به+شهادت+رساند
7 days ago - نحوه شهادت محسن حججی این شهید والامقام در فضای مجازی و در بین کاربران شبکه‌های ... محسن حججی که اسیر داعش شده بود به شهادت رسید +تصاویر.

شهید محسن حججی چگونه به شهادت رسید - مجله تفریح دی ال

tafrih-dl.ir/search/?q=شهید+محسن+حججی+چگونه+به+شهادت+رسید
او عکسی به همراه یک دلنوشته در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و نوشت: " شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردن.....قهرمان زندگی من ...
6 days ago - محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست / زندگینامه محسن حججی ... به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید محمد رضا غلامی حوزه 198 ...
2 days ago - محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست / زندگینامه محسن ... تصاویر دیده نشده شهید محسن حججی و ناگفته های زندگی او را در ادامه بخوانید.

شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ - آسمان خبر | دمادم

https://damadam.ir › دمادمآسمان خبراجتماعی
3 days ago - سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و نیز تشریح توانمندی های دفاعی کشور در جهت ...
به گزارش تیم رصد سمنا؛ واکنش‌ها به شهادت شهید مدافع حرم، محسن حججی به اسطوره ... گروه سیاسی لحظه شهادت محسن حججی توسط داعش و عکس سرباز ایرانی اسیر شده ...
5 days ago - سرجدای کربلای سوریه مدافع حرم عمه سادات شهید محسن حججی از شهرستان نجف ... محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست / زندگینامه محسن ...
6 days ago - چگونه روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟ بهترین مدل های پاوربانک را اینجا ... عکس محسن حججی اسیر ایرانی شهید شده در چنگال داعش. محسن حججی ...

محسن چگونه اسیر و شهید شد؟ - آرمان پرس

armanpress.ir/fa/news/58072/محسن-چگونه-اسیر-و-شهید-شد
4 days ago - محسن چگونه اسیر و شهید شد؟ ... در این حادثه «محسن حججی» به اسارت داعش در آمد و یک روز بعد این گروهک سفاک فیلمی از چگونگی شهادت او منتشر و روز ...

اسیر ایرانی در سوریه محسن حججی

https://campnews.ir/fa/search/?q=اسیر+ایرانی+در...محسن+حججی
2 days ago - شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن» ... همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها ...

ویدئو/ لحظه اسارت شهید «محسن حججی» به دست داعش - فرارو

fararu.com/fa/.../ویدئو-لحظه-اسارت-شهید-محسن-حججی-به-دست-داعش
4 days ago - در این خبر فیلمی از لحظه اسارت شهید محسن حججی به دست تروریست‌های داعش را مشاهده ... (تصاویر) داعش اسیر ایرانی را شهید کرد ... خاورمیانه چی شد؟

تنها خواسته شهید "بی سر" از سردار سلیمانی چه بود؟ + تصاویر - العالم

fa.alalam.ir/news/3025296 - Translate this page
4 days ago - زهرا عباسی همسر شهید مدافع حرم محسن حججی طی مصاحبه توضیحاتی درمورد نحوه زندگی و شهادت این ... در گفتگو با همسر شهید محسن حججی مطرح شد؛.

عکس و تصاویرفیلم لحظه شهادت محسن حججی | فیلم بدن بریده شده محسن ...

funima.ir/عکس-و-تصاویرفیلم-لحظه-شهادت-محسن-حججی/
2 days ago - عکس و تصاویرفیلم لحظه شهادت محسن حججی | فیلم بدن بریده شده ... نحوه اسارت شهید محسن حججی | عکس و تصاویر محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟

محسن حججی چگونه اسیر داعش شد | اختصاصی

https://ekhtesasee.com/art_and.../محسن-حججی-چگونه-اسیر-داعش-شد/
6 days ago - ... (ع) به عراق رفت... تصاویر دیده نشده شهید محسن حججی و ناگفته های زندگی او را در ادامه بخوانید. ... محسن حججی چگونه اسیر داعش شد. محسن حججی جوان ...

شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ | آسمان خبر | پارسی پو

https://parsipoo.ir/news/.../شهید-محسن-حججی-چگونه-اسیر-داعش-شد/
3 days ago - جانشین فرمانده سپاه گفت:عملیات هایی که پس از این انجام می شود بنام این شهید (محسن حججی) است. سردار سلامی گفت:گروهک داعش برای عملیات روانی و ...

نیروی داعش اسیر دست «محسن» - نیوز کو

https://newsco.ir › ... › اخبارنیروی داعش اسیر دست «محسن»
همسر شهید محسن حججی گفت: شهید حججی در واقع چیزی زیباتر از دنیا دید که رفت و ... همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها ... که داعشی ملعون اسیر دست شهید محسن حججی شده و انگار نه انگار که محسن اسیر است ...
4 days ago - دود و آتش و خیمه در پشت سر شهید محسن حججی در کنار چاقوی داعشیان که زیر گردن او منتظر ... چگونه است که با هر کسی از او گفتیم ... خود در مرجعیت فکری مردم نوشت: «شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردند.
نحوه به شهادت رساندن محسن حججی داعش چگونه محسن حججی به شهادت رساند چگو .... بهنوش بختیاری در این‌باره نوشت: «شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از ...

شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن ...

sobhegharib.ir/.../شهید+حججی...شد/نیروی+داعش+اسیر+دست+«محسن...
3 days ago - شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن» ... همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها ...

شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن» | مهر ...

khabarone.ir/.../شهید-حججی-غرق-زیباتر-از-دنیا-شد-نیروی-داعش-ا...
3 days ago - شهید حججی غرق زیباتر از دنیا شد/نیروی داعش اسیر دست «محسن» ... همسر شهید حججی در خصوص اینکه شهید حججی چگونه فرزند دو ساله و خانواده اش را رها ...
شهید "محسن حججی" قهرمانی که این روزها دل مردم را برده است. ... قاعدتا هر فردی که به دست گروهی مانند داعش اسیر می‌شود، می‌داند که در بهترین حالت به گلوله کشته خواهد شد.
4 days ago - لحظه اسارت شهید محسن حججی به دست تروریست‌های داعش+فیلم در این ... از شهید محسن حججی است که چگونه اسیر این تروریست های حیوان صفت شد و ...
3 days ago - صبح روز چهارشنبه ۱۸ مرداد، خبر شهادت محسن حججی یکی از نیروهای لشکر زرهی ۸ نجف اشرف که به مدت ۲ روز اسیر تروریست‌های تکفیری بود، منتشر شد. ... عکسی از شهید حججی در چنگال داعش منتشر شد که نه تنها نشانی از ترس در آن نبود که برخی .... وافتخارایران زمین راببینندببینندشهیدحججی چگونه باشجاعت خودبه ...

عکسی که داعش بعد به شهادت رساندن محسن حججی منتشر کرد ! - فانیگما

funigma.com/155335/تصویر-اسیر-ایرانی-شهادت-رسیده-د
7 days ago - تصویر اسیر ایرانی به شهادت رسیده توسط داعش منتشر شد + عکس ... محسن حججی از جهادگران و اعضاء فعال موسسه شهید کاظمی که در امر ترویج کتاب ...
3 days ago - شهید محسن حججی اهل اصفهان در منطقه مرزی عراق و سوریه طی یورش داعش، .... الاصل ایران اظهار کرد: شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از ...

محسن حججی» اسیر ایرانی در دست داعش به شهادت رسید | مدافع - قطره

www.ghatreh.com/.../ محسن-حججی»-اسیر-ایرانی-دست-داعش-شهادت...
7 days ago - داعش ادعا کرد اسیر ایرانی خود را به شهادت رسانده است +عکس ... مدافع حرم محسن حججی از نجف آباد، که دو روز پیش در مرز سوریه با عراق به اسارت داعش در آمده بود، به شهادت رسید و آسمانی شد. ... شهید مدافع حرم محسن حججی یکی از نیروهای لشکر زرهی 8 نجف اشرف و یکی از ... دعوای بعد از صدور حکم پرداخت نفقه چگونه است؟
2 days ago - فرمانده سپاه ایران، قتل اسیر ایرانی توسط داعش و سلفی نمایندگان مجلس با ... محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه ایران، کشته شدن محسن حججی در سوریه باعث شده ... آقای جعفری در مراسم بزرگداشت محسن حججی گفت: "شهادت شهید حججی در همان ...
2 days ago - واکنش ابوعزرائیل به شهادت محسن حججی؛ داعش بزدل است ... و دود سیاه، فرزندان شمر لعین در برابر اصحاب امام حسین(ع)، اسیر شهید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محسن حججی که پس از اسارت توسط بزدلان داعش سر بریده شد. ... گزیده ای از وصیت نامه شهیدمحسن حججی؛کم‌کم انگار لحظه دیدار است .... پیکان چگونه ایرانی شد؟

واکنش ورزشکاران به شهادت محسن حججی - افکار نیوز

www.afkarnews.ir/.../647027-واکنش-ورزشکاران-به-شهادت-محسن-ح...
4 days ago - افشین پیروانی: نگاه پر صلابت شهید حججی سبب افتخار کشورمان شد ... الاصل ایران اظهار کرد: شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از ...

انتقام سنگین از داعش با عملیات‌هایی به نام شهید حججی

www.eghtesadnews.com/.../179327-انتقام-سنگین-از-داعش-با-عمل...
2 days ago - جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید محسن حججی، مظلومانه اما با صلابت، شکوه قامت ملت ... در جهت مقابله با تهدیدات فرارو، در برنامه زنده تلویزیونی «نگاه یک» حاضر شد. ... سردار سلامی با بیان اینکه نه در اسلام و نه در هیچ منطقی، کشتن اسیر قابل ..... کابینه دوازدهم / شیخ الوزرا چگونه برای حضور در دولت جدید راضی شد؟

بدن بی سر مدافع حرم به آغوش مادر بازگشت+تصاویر (18+) - مشرق نیوز

www.mashreghnews.ir/.../بدن-بی-سر-مدافع-حرم-به-آغوش-مادر-باز...
Jan 28, 2014 - "پیکر مطهر شهید اسماعیلی را درحالی یافتیم که سری بر بدن نداشت و این موضوع ... «محسن حججی»؛ شهیدی که می‌دانست شهید می‌شود ... لحظه اسارت شهید محسن حججی به دست داعش+فیلم ... متأسفانه وی به دلیل شدت مجروحیت توان بازگشت نداشت و اسیر ..... خشمگین شد و رو به سعید کرد و گفت: می‌خواهی من تو را چگونه بکُشم ؟

شبکه زیرزمینی داعش با زنان اسیرشده چه رفتاری دارد؟ - فردا

www.fardanews.com/.../شبکه-زیرزمینی-داعش-با-زنان-اسیرشده-چ...
داعش جزوه‌ای درباره چگونگی کتک زدن برده‌های زن منتشر کرده که چگونه با برده یا اسیر ... روایتی مستند از تجارت داعش با زنان/ شبکه زیزمینی داعش با زنان اسیر شده چه.
4 days ago - شما این عکس را نگاه کنید، انگار نه انگار که شوهر من تیر خورده و اسیر دست داعشی ... من افتخار کردم که محسن شهید شده ،‌گفتم خدایا شکرت که محسن به ...
4 days ago - شهید مدافع حرم محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ سیف الله رشید زاده فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف بیان داشت: «با توجه به استقرار نیروهای محور ...

روضه خوانی زیبای کاربران عرب‌ برای محسن حججی - پارس نیوز

www.parsnews.com/.../459919-روضه-خوانی-زیبای-کاربران-عرب-...
21 hours ago - کاربران عرب زبان در سوگ شهید بی سر "محسن حججی" نوشتند: شمر در چهره مدرن خود در کربلا حاضر شده و سر شهید محسن حججی از تن جدا شده است. ... این روزها محسن حججی اسیر شهیدی که به دست گروه تروریستی داعش به شهادت رسید، به قهرمان سایت‌های اجتماعی و .... چگونه یک صفحه پرداخت آنلاین با آدرس دلخواه بسازیم؟
شهید و شقایق. روایت رزمنده مازندرانی که 6 ماه اسیر داعش بود. ۲۳ فروردین ... اشتیاق برای شنیدن صحبت‌های این رزمنده بیشتر شد، ابتدا در ارتباط با وضعیت سوریه در گذشته و حال حاضر مباحثی را مطرح کرد. ... شرایط معافیت از خدمت سربازی فرزندان ایثارگر چگونه است؟ ... دلنوشته مجری شبکه المنار در شهادت شهید مدافع حرم «محسن حججی».

شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ | ایران گویا

www.irangooya.in/شهید-محسن-حججی-چگونه-اسیر-داعش-شد؟/
شهید محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟ توسط ایران گویا · ۱۳۹۶-۰۵-۲۲. سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و ...

فیلمی تکان دهنده از پیکر پاک یکی از 175 شهید غواص | تی وی پلاس ...

plus.ir/.../فیلمی-تکان-دهنده-از-پیکر-پاک-یکی-از-175-شهید-غوا...
ویدئو های مرتبط. لحظه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی به دست داعش ... wتماشای ویدئو. افشا گری از جنایت بزرگ صدام/ پیکر خلبانی که به دستور صدام دو نیم شده. ۳۵.

دروصف محسن حججی - پارس موزیک

cs.parsmusicoriginal.com/search/?q=دروصف+محسن+حججی
وی دهمین عضو از لشکر زرهی ۸ نجف اشرف است که طی جنگ در خاک سوریه کشته شد. ... شهید مدافع حرم محسن حججی پس از اسارت توسط تروریست‌های داعش در سوریه، به فیض عظیم شهادت .... شهید محسن حججی اخیرا و به دنبال آزادسازی حلب از دست دولت خودخوانده اسلامی، اسیر داعش شده و سپس شهید شد. .... نگفتیم چگونه ذخایر ارزی را حبس کرده اند.

نحوه به شهادت رسیدن 13 مدافع حرم مازندرانی در خان طومان

defapress.ir/.../نحوه-به-شهادت-رسیدن-13-مدافع-حرم-مازندرانی-در-خان...
Jul 2, 2016 - به گزارش دفاع پرس از مازندران، محسن بهاری،رزمنده مدافع حرم مازندرانی که درحماسه خان طومان حضور داشت، ... منطقه خان طومان به لحاظ جاده کمربندی ای که 8 کیلومتر است و داعش از این راه به ترکیه نفت ... شهید خلیلی که با آرپیچی نفربر میزد، خودش مجروح شد و تروریستها چند روز بعد اعلام کردند او را اسیر کردند و کشتند.

(عــکــس هـا) داعش اسیر ایـــرانی را شهید کرد • توما - مجله آنلاین میهنی ها

mihaniha.ir/66790/عــکــس-هـا-داعش-اسیر-ایـــرانی-را-شهی.php
(عــکــس هـا) داعش اسیر ایـــرانی را شهید کرد. 332177 689 (عــکــس هـا) داعش اسیر ایـــرانی را شهید کرد. مدافع حرم محسن حججی از نجف‌آباد، که دو روز پیش در مرز سوریه با عراق به اسارت داعش در آمده بود، به شهادت رسید و آسمانی شد. به نقل میزان، مدافع حرم محسن حججی از شهرستان نجف آباد در ... چگونه یک صفحه اینستاگرام بی‌نقص داشته باشیم ...
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید محسن حججی، مظلومانه اما با صلابت، شکوه قامت ملت ... سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، در برنامه زنده تلویزیونی «نگاه یک» حاضر شد. ... سردار سلامی با بیان اینکه نه در اسلام و نه در هیچ منطقی، کشتن اسیر قابل ... سردار سلامی گفت: گروهک داعش برای عملیات روانی و ارعاب ملت ایران و در پاسخ به ...

فیلم لحظه شهادت ۹ مرزبان درمرز میرجاوه / عکس عامل حمله را ببینید+فیلم ...

www.rokna.ir/.../260646-فیلم-لحظه-شهادت-مرزبان-درمرز-میرجاوه-...
Apr 29, 2017 - این کلیپ که با آرم گروهک تروریستی جیش الظلم منتشر شده است. ... 2 شهید مدافع حرم که قبل از حججی «سر» دادند + عکس 14+ ... ما و محسن حججی.
3 days ago - سردار حسین سلامی به منظور بررسی تحولات منطقه، شکست های تروریست های تکفیری در سوریه و عراق و نیز تشریح توانمندی های دفاعی کشور در جهت ...

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/
مدتی است که دو کالای اساسی یعنی مرغ و تخم مرغ با افزایش قیمت مواجه شده و از ماه ... خانم‌ها این مواد غذایی .... سلامی در مراسم گرامیداشت شهید حججی: ... آفتاب عمر داعش در حال غروب است ..... چگونه «طالبان» دوباره در افغانستان قدرت گرفت؟ .... موزیک ویدئوی زیبای ظهر عطش با صدای محسن چاوشی ... تا هنگامى که اسیر هستى به تقلید پرواز نکن .

۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید – میدان

https://meidaan.com/archive/7998
Apr 27, 2015 - اگه میگید داعش و طالبانم عربن تو اشتباهین(۱۲ درصد داعش فرانسوی هست فقط بقیشو که فبها) ...... ویا یاسر اولین شهید در راه اسلام بود که به همراه زنش شهید شد… ...... این لفظ، همانند لفظ بربر یونانی است که هنگام اسیر کردن، به فرد مغلوب (که ...... مادر من یک خوزستانی دزفولی(دژپلی) اصیل ایرانی چگونه باید تحمل کند ...
7 days ago - داعش، محسن حججی اسیر ایرانی را به شهادت رساند/عکس ... «محسن حججی» پس از ۲ روز اسارت توسط تروریست های تکفیری به فیض شهادت نائل شد. به گزارش تسنیم، «محسن حججی» از جهادگران و اعضا فعال موسسه شهید احمد کاظمی که در ...
... شهدا اشاره کردند. پیام سردار سلیمانی به مناسبت شهادت محسن حججی توسط داعش: .... ایران چگونه عربستان را از اعضای شورای همکاری خلیج فارس ناامید کرد؟ / چرا عمان.

خصوصی ترین تصاویر صدام حسین منتشر شد - روضه نیوز

www.rozenews.com/.../خصوصی-ترین-تصاویر-صدام-حسین-منت...
May 6, 2015 - موضع گیری های شهید صدر و حمایت های بی دریغ وی از نهضت امام خمینی در .... این زن درباره روزی که اسیر شده بود گفت:« وقتی که اسیر شدم، 16 سال ...
لحظه شهادت محسن حججی توسط داعش و عکس سرباز ایرانی اسیر شده توسط داعش را در ... ۸ نجف اشرف و یکی از نیروهای فعال موسسه شهید احمد کاظمی بودپس از اسارت بدست ...

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

www.tebyan.net/
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌زودی انتقام خون شهید محسن حججی را از تکفیری‌ها می‌گیرد. ..... برای اینکه ما به شما نشان دهیم چگونه تثبیت کننده ویدیو 4K‌ بر روی گوشی وان .... در کمک به داعش برای پاتک به رزمندگان که موجب اسارت شهید محسن حججی شد . ...... ما از طریق شبکه‌های اجتماعی متوجه شدیم که آقا محسن اسیر شدند ساعت 2 و ربع ...

عامل اصلی شهادت محسن حججی چه بود؟

news0.ir/.../عامل%20اصلی%20شهادت%20محسن%20حججی%20چه%20...
محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست ... محسن حججی چگونه اسیر داعش شد / محسن حججی کیست / … دلیل شهادت ... شهید محسن حججی با شهادت عاشورایی .

قزوین امروز

www.qazvin.info/
شهید محسن حججی یکی از این قهرمان‌هاست که این روزها دل مردم را برده است. ... که به دست گروهی مانند داعش اسیر می‌شود، می‌داند که در بهترین حالت به گلوله کشته خواهد شد.

ویدئو/ لحظه خداحافظی شهید حججی با خانواده/ - تفریحی

taffrihi.ir/search/?.../%20لحظه%20خداحافظی%20شهید%20حججی%20...
نتایج جستجو شده برای ویدئو/ لحظه خداحافظی شهید حججی با خانواده/. ویدئو/ لحظه ... نحوه اسارت شهید محسن حججی | عکس و تصاویر محسن حججی چگونه اسیر داعش شد؟
3 days ago - خانم عباسی چند وقت با شهید حججی زیر یک سقف زندگی کردید؟ .... را نبین، گفتند تو همان عکسی را ببین که محسن استوار ایستاده و اسیر شده، این ...
شهید محسن حججی چطور اسیر داعش شد؟ | توضیح الحشد الشعبی درباره شهادت محسن حججی: . شهادت محسن حججی | سخنگوی الحشد الشعبی درباره نحوه اسارت شهید محسن ...
#مردم دلاور و امت حزب الله خصوصا خانواده شهید محسن حججی مطمئن باشند که فرزندان ... کامنت کنید #محسن حججی چرا و چگونه اسیر و سپس شهید شد را حتما حتما در کانال تلگرامی ... #فوری #داعش #عکس نازدانه شهید رو دریافت کردیم هم اینک بروی کانال هست ...
4 days ago - اسارت و شهادت حسینی وار رزمنده مدافع حرم، شهید محسن حججی این روزها به پدیده اصلی ... یکی از کاربران فضای مجازی نوشته است: «چگونه زندگی کرده بودی برادر که ... دیگری نوشته «می شود اسیر شد و با یک نگاه دشمن را از پای درآورد. ... در واقع آمریکا آنجا را بمباران کرد وگرنه داعش قدرتی برای اسیر کردن رزمندگان ما ندارد.
شهید محسن حُججی که توسط داعش سر بریده شد متن پیام سرلشکر قاسم سلیمانی بخشی از پیام سرلشکر قاسم ... همان عکس معروفی را که محسن را اسیر داعشی‌ها نشان می‌دهد؟

واکنش مردم به لحظه اسیر شدن شهید حججی فیلم - نیوز نایس

newsnice.ir/search/?...واکنش%20مردم%20به%20لحظه%20اسیر%20...
جدول نقل و انتقالات - یک ورزش آخرین نقل و انتقالات احتمالی و انجام شده جهان فوتبال در ... موشک‌ های سپاه به مقر داعش را اقدامی تنش‌ زا معرفی کرد و شهادت حاج محسن حججی را .... سوالات کنکور کاردانی فنی و حرفه ای - کنکور چگونه یک انتخاب رشته موفق در ...
لیلا رجبی نایب قهرمان پرتاب وزنه آسیا و ورزشکار المپیکی روسی الاصل ایران اظهار کرد: شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردند نمادی از ...
خانم بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرامش نوشت . شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردن.....قهرمان زندگی من این شهید است......ولله به ...
7 days ago - گروه تروریستی داعش با انتشار یک بیانیه و تصویر مدعی شد در حمله روز سه شنبه ... از نبرد در این منطقه، تصویری از یک اسیر به نام محسن حججی افزامی از لشکر زرهی ۸نجف ... محسن یکی از نیروهای فعال موسسه شهید احمد کاظمی محسوب شده و فرزندی حدودا ۲ساله نیز دارد. ... چگونه گوشی اندرویدی گم شده خود را پیدا کنیم؟

فیلم/ جدیدترین فیلم از حمله ابوعزرائیل به داعش - شهدای ایران

shohadayeiran.com/.../فیلم-جدیدترین-فیلم-از-حمله-ابوعزرائیل-...
در جدیدترین فیلمی که از ابوعزرائیل در فضای مجازی پخش شده است او در حال ... فیلم/لحظه خداحافظی شهید محججی با خانواده ... فیلم/لحظه اسارت شهید حججی به دست داعش.