شهر عکس

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

برخی از مردان بعد از رابطه جنسی احساس سستی کمر و کمردرد دارند، این یک مشکل شایع در میان آقایان است که امروز به طور کامل به بررسی آن می پردازیم. پس لازم نیست نگران چیزی باشید. بطور کلی درد کمر عامل اصلی ناتوانی در افراد زیر ۴۵ سال است و افراد زیادی بین سنین ۲۰ تا ۶۴ سالگی دچار کمردرد می شوند. در واقع کارشناسان تخمین می زنند که ۷۵ تا ۸۵ درصد از افراد در طول عمر خود کمر درد را تجربه می کنند. با ما همراه باشید تا درباره علل کمر درد در مردان بعد از نزدیکی بیشتر بدانید.

 

دلیل کمر درد

کمردرد عارضه ای است که ممکن است افراد زیادی به آن مبتلا شوند. درصد زیادی از مردان بنا به دلایل مختلفی ممکن است دچار کمردرد شوند. شما به طور ناگهانی احساس درد شدید در ناحیه کمر کرده و گاهی اوقات این درد به اندازه ای خسته کننده و شدید است که باعث بر هم زدن خواب و استراحت شما می شود.

 

کمردرد پس از خوردن غذا

علت کمر درد در مردان چیست؟ درد کمر اغلب ممکن است به صورت ناگهانی قسمت های پشت و کمر را درگیر کند و ممکن است به علت کارهای سنگین روزمره، آسیب های ورزشی یا سقوط ، شکل بد بدن، بلند کردن یک شی سنگین یا خم شدن نامناسب، باعث فشار وارد آمدن به مهره ها یا دیسک ها شود. مشکلاتی که باعث درد و صدمه به پشت می شوند عبارتند از:

 

آسیب به مهره ها یا چند دیسک
اسپاسم عضلانی
بیماری هایی مانند آرتریت، اسکولیوز، سنگ کلیه یا فیبرومیالژیا

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

بسیاری از مردان هستند که بعد از رابطه جنسی دچار سستی کمر می شوند

 

علائم کمر درد در مردان

علائم و نشانه های کمردرد عبارتند از:

درد عضلانی
دردی که از ناحیه کمر به پاها منتشر می شود
محدودیت در انعطاف پذیری یا دامنه حرکت در پشت

 

درمان کمر درد در مردان

تقریبا در ۹ مورد از ۱۰ مورد کمر درد در مردان ، این مشکل، بدون در نظر گرفتن شدت درد، بدون جراحی بهبود می یابد. با این حال، نیمی از بیماران مبتلا به کمردرد، در طی یک سال، مجددا دچار درد در بخشی از ناحیه کمر می شوند.برای بهبود و مقابله با درد حاد در ناحیه کمر، می توانید از درمان های زیر موارد زیر استفاده کنید:

 

-داروهای بدون نسخه: پزشکان ممکن است داروهای ضدالتهاب مانند استامینوفن، آسپیرین یا داروهای ضد درد دیگر را برای بهبود درد کمر تجویز کنند. داروهای ضد التهاب دیگر مانند ادویل یا ناپروکسن هم در برخی موارد تجویز می شود.

 

شما همچنین می توانید از ضد درد موضعی، کرم، پماد و یا دیگر پماد های موضعی دیگر برای تسکین درد استفاده کنید. این درمان ها معمولا به اندازه کافی برای کاهش درد به کار می رود.

 

-کمپرس آب گرم و یا سرد: کمپرس آب گرم باعث کاهش اسپاسم عضلانی و درد می شود. کمپرس آب سرد هم باعث کاهش تورم و درد می شود.

 

-ماساژ حرفه ای: افراد متخصص مانند فیزیوتراپ ها، می توانند از دستان خود برای تنظیم ستون فقرات شما استفاده کرده و یا با ماساژ حرفه ای، درد عضلات پشت شما را تسکین دهند.

 

در صورت درد مزمن کمر از درمان های زیر می توانید استفاده کنید:

 

ورزش:بهبود قدرت عضلات شکمی و کمر می تواند تاثیر زیادی در تسکین و بهبود درد کمر داشته باشد. پزشک یا متخصص فیزیوتراپ شما در تمرینات مخصوص به شما کمک خواهند کرد.

 

داروهای تجویزی: اگر دچار کمردرد مزمن هستید، با مراجعه به پزشک، می توانید از داروهای آرامبخش عضلانی یا داروهای ضد درد دیگر، استفاده کنید.

 

تغییر در سبک زندگی: شما می توانید با تغییر در شیوه زندگی به بهبود کمر درد خود کمک کنید. به عنوان مثال، اجتناب از نشستن طولانی مدت پشت میز و یا بلند کردن اجسام سنگین که باعث تشدید کمردرد می شود.

 

همچنین درمانگر و فیزیوتراپ می تواند راه های ایمن تری را برای حرکات شما از جمله، بلند کردن اجسام به منظور کاهش فشار در ناحیه پشت به شما آموزش دهد. شما برای تسکین کمردرد به آرامش بیشتری نیاز دارید.

 

درمان کمر درد بعد از انزال

برخی اوقات مردان پس از انزال دچار کمر درد می شوند. این درد ممکن است ناشی از فشار وارد آمده به کمر و یا دلایل مشابه دیگر باشد. البته کمردرد پس از انزال ممکن است مدت زمان کوتاهی پس از آن، بهبود پیدا کند. در صورت بروز درد مداوم و همیشگی پس از انزال و یا درد های عضلانی در قسمت های دیگر بدن، به پزشک مراجعه کنید.

 

پزشک شما تمام نشانه های درد کمر را در شما بررسی کرده و احتمالا آزمایش های بیشتری برای تعیین علت درد برای شما انجام می دهد. به طور معمول، ممکن است مصرف داروهای خانگی در خانه مناسب و کافی نباشد.

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

سستی کمر باید درمان شود

 

سستی کمر

مصرف دارو: در صورتی که کمردرد همراه با انزال دردناک باشد، پزشک ممکن است داروهایی مانند آنتی بیوتیک را برای درمان عفونت ها و بیماری های خاص برای شما تجویز کند. بیماری های منتقله از راه جنسی و یا باکتری های پروستاتیت با داروهای تجویزی درمان می شوند.

 

جراحی: برای حذف غده پروستات یا برای درمان برخی از انواع سرطان پروستات، ممکن است از روش های توصیه شده حرفه ای استفاده شود.

 

تابش و یا هورمون درمانی: در صورت بروز مشکل در پروستات، درمان سلول های سرطانی معمولا با استفاده از این تکنیک ها انجام می شود. در صورت تشخیص مشکل پروستات، شدت آن ارزیابی شده و بهترین شیوه برای درمان مناسب تعیین می شود.

 

ورزش و ماساژ: در صورت تکرار درد در ناحیه کمر پس از انزال، شما می توانید از ماساژ حرفه ای و ورزش استفاده کنید. تمرینات بدنی می تواند درد در ناحیه کمر را تسکین دهد.

 

درمان های خانگی کمر درد در مردان بعد از انزال

شیوه زندگی سالم و انجام اقداماتی برای کاهش فشار و استرس می تواند گامی مثبت در جهت کم کردن احتمال بروز علائم کمردرد پس از انزال شود.

 

شما باید در هر شرایطی، کمردرد پس از انزال را درمان کنید تا این درد مزمن نشود. همچنین، شما می توانید برای تسکین درد در ناحیه کمر، از کمپرس آب گرم استفاده کنید. اما در مورد دردهای مزمن، توصیه می شود به پزشک مراجعه کنید تا پس از بررسی وضعیت شما، درمان مناسب برای شما در نظر گرفته شود.

 

زود انزالی و سستی کمر

زود انزالی یا سستی کمر یکی از متداولترین مشکلات امروزه زن وشوهرهای جوان است که باعث می شود از یکی از بهترین روزهای زندگی که همان مشکلات زناشویی است لذت نبرند. بطور تقریبی از هر ۳ مرد یک شخص مبتلا به این مشکل است و متاسفانه بعضی وقتها شاهد این هستیم که بسیاری از جوانان با تصور اینکه این مشکل قابل درمان نیست وممکن است سبب شکست در زندگی زناشویی شان شود حتی به ازدواج فکر هم نمی کنند،

 

این تصور در واقع تصور غلطی است و ریشه در مسائل آموزشی دارد، برخی پدران که باید تجربه خود را در مسائل زناشویی در اختیار فرزندشان که به سن ازدواج رسیده و قصد تشکیل زندگی دارد بگذارند و این اتفاق نمی افتد با این تصور که فرزندم خود این مسئله را به تجربه متوجه خواهد شد، این کابوس که در بین جوانان و به خصوص افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند رواج زیادی دارد. در این مطلب قصد معرفی روشهایی را خواهیم داشت

 

که نه تنها به شکل بی نظیری باعث درمان و از بین رفتن این مشکل و رضایت زوجین از رندگی و مسائل زناشویی را در بر خواهد داشت بلکه کمترین هزینه را داشته و به مصرف دارو هم نیاز نیست. در صورتی که مطلب حاضر را مطالعه می کنید ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذاشته و با دعای خیرتان راه گشای ما در ارائه مطالب کاربردی در جهت پیشرفت و تعالی جامعه باشید.

 

انزال زودرس یا سستی کمر به زبان ساده : انزال و خروج مایع منی قبل از دخول حتی فقط با لمس بدن و یا در ابتدای عمل نزدیکی که هنوز طرفین به اوج لذت جنسی نرسیده اند که باعث احساس نارضایتی شدید در طرفین می شود را انزال زودرس و یا به اصطلاح عامیانه سستی کمر می گویند.

 

شناخت عوامل تاثیر گذار در زودانزالی

اطبای سنتی و بسیاری از روانشناسان تا به حال عوامل بسیاری را در ایجاد این مشکل کشف کرده اند که به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

 

استفاده از غذاهای ناسالم : مصرف غذاهای بی محتوی مانند انوع فست فود باعث زود انزالی در مردان و پرخاشگری و احساس ترس و وحشت در خانم ها می شود.

 

عدم آگاهی از جنس مخالف : بی شک یکی از مهمترین مسائل زندگی زناشویی شناخت احساسات و خواست طرفین از یک رابطه است، بهتر دیدم تا با ذکر مثالی این موضوع را بیشتر روشن کنم. ابتدایی ترین لازمه تحریک جنسی خانم ها احساس آرامش و توجه به احساسات آنها از ساعاتی قبل از رابطه است، داشتن صبر و حوصله در انجام معاشقه و بوسیدن ، ماساژ قبل از شروع رابطه یکی دیگر از مهمترین مسائلی هستند که باید به آن توجه داشت، با توجه به توضیحاتی که داده شد هر چه بیشتر به احساسات طرف مقابل توجه داشته باشید باعث شناخت بیشتر خواهد شد که در بدست آوردن موفقیت کامیابی در زندگی و مسائل زناشویی پیش خواهید رفت.

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی

کم خوابی : کم خوابی و اختلالات جریان خواب یکی از شایعترین مواردی است که مسائل جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد که بسیاری از افراد به سادگی با آن کنار می آیند، بی خوابی خود تحت تاثیر عوامل بسیاری از جمله : نداشتن برنامه غذایی صحیح ، تحمل تنش و استرس در محیط کار و زندگی ، وجود بیماری ها و اختلالات طبی و روانی، سوء مصرف مواد و دخانیات اینها گوشه ای از مشکلاتی است که شخص را دچار بی خوابی می کند. باید گفت بی خوابی خود مادر بسیاری از مشکلات و بیماریهاست که باید با شناخت عوامل تشکیل دهنده و با استفاده از مشاوره های روانی و پزشکی راه حل مناسبی را انتخاب و این مشکل را از بین برد.

 

فاصله زیاد بین روابط جنسی:یکی از مهمترین عوامل انزال زودرس فاصله طولانی بین هر نزدیکی است، وقتی که احساسات جنسی بین زوجین متراکم میشود ، معمولا کنترل یک باره آنها سخت میشود و منجر به انزال زودرس میشود

 

تجربه جنسی کم : اگر شما هم از دسته افرادی هستید که تا به حال رابطه ی جنسی نداشته اید و از این موضوع نیز نگران هستید که باید چه کنم ؟ در پاسخ به این سئوال باید گفت که شاید نیمی از افرادی که در جامعه با آنها در تماس هستیم با این مسئله رویرو هستند و این به معنی بیماری نیست! بلکه با پذیرش این مسئله و حفظ آرامش خود این مسئله را برای همیشه از بین برد، در ادامه مطلب شما را با روشهایی آشنا خواهیم کرد که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

تفاوت در ارگاسم (اوج لذت جنسی) زن و مرد :

یک – اولین مرجله در یک رابطه موفق ایجاد حس برانگیختگی در زن و مرد است ، برانگیختگی در مردان به سادگی و از راه های متعددی انجام می شود ولی در زنان بسیار پیچیده تر بوده و به راحتی به وجود نمی آید. مدت زمان رسیدن به ارضای جنسی و ملزومات آن در زنان و مردان کاملا متفاوت است.

 

دو – مردان گاهی در عرض چند ثانیه یا حداکثر چند دقیقه به ارضای جنسی (انزال) می‌رسند، ولی زنان برای رسیدن به ارگاسم به زمان طولانی‌تری (معمولا ۱۰ دقیقه یا بیشتر) نیاز دارند. برخلاف آقایان، زنان برای رسیدن به ارگاسم به محرک‌های دیگری نیز نیازمندند. یعنی اگر تمام شرایط مهیا باشد، برای رسیدن به ارضای جنسی در یک زن، حدود ۲۰ دقیقه زمان لازم است که این زمان می‌تواند در افراد مختلف متغیر باشد.

 

سه – مردان پس از انزال، بلافاصله نمی‌توانند دوباره رابطه برقرار کنند و مدت زمانی لازم است تا مجددا توانایی برقراری رابطه را پیدا کنند. این زمان با توجه به سن مرد، از چند دقیقه تا چند ساعت و حتی چند روز متغیر است. در زنان این زمان معنا ندارد و در یک بار رابطه زناشویی، می‌توانند حتی چند بار به ارضای جنسی برسند.

 

روش های درمان زود انزالی یا سستی کمر به زبان ساده

اصلاح مزاج : به عقیده بنده اولین قدم برای پیروزی و موفقیت در یک رابطه زناشویی اصلاح مزاج م متعادل کردن آن است.سیستم گوارش خود را اصلاح و کبد را پاکسازی کنید، با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که احساس رضایت ، شادی، خواب کافی و مناسب، عدم افسردگی نیازمند سلامتی کبد و داشتن گوارش منظم است که این دو نیازمند شناخت مزاج و مصرف مواد غذایی مناسب خواهند بود.

 

تغذیه و ساعت مناسب برای انجام مسائل زناشویی : معمولاً زوجها شب را برای انجام مسائل زناشویی انتخاب می کنند که البته انتخاب درستی نیز هست زیرا بدن پس از آن نیاز به بازسازی و احیای مجدد دارد که زمان خواب بهترین زمان مناسب است. بهترین زمان صرف غذا حداقل ۳ ساعت قبل از انجام عمل است که توصیه می شود بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و بهترین زمان نزدیکی که در درمان انزال زودرس نیز نیز تاثیر دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است که بدن خستگی خود را بیرون کرده باشد و آماده هر فعالیت سنگینی است. یاد آور می شوم که حتماً قبل از خواب اجابت مزاج داشته باشید.

 

خونسردی و آرامش : پرهیز از هیجان زدگی و حفظ آرامش نه تنها باعث از بین رفتن انزال زودرس می شود بلکه باعث طولانی شدن رابطه و احساس رضابت طرفین می شود. یاد آور می شوم که قبل از شروع رابطه باید سعی در تحریک زن داشته باشید که این موضوع با لمس بدن و بوسیدن فسمتهای مختلفی از جمله صورت و گردن انجام می شود، احادیث بسیاری از اعمه اطهار ذکر شده که انجام این اعمال باعث استحکام زندگی و احساس رضایت می شود، پس در انجام ابن اعمال عجله نکنبد.

 

تعدد نزدیکی : همانطور که فاصله بین هر رابطه باعث افزایش میل و ایجاد هیجان می شود بالعکس زیاد کردن دفعات نزدیکی در طول هفته و روز میتواند به درمان زود انزالی کمک کند به طوریکه اگر هفته ای دو بار نزدیکی دارید و آن را تبدیل به هفته ای ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود.

 

استفاده از کاندوم : اگر در ابتدای شروع زندگی زناشویی هستید گاهی از کاندوم و بخصوص از نوع بیحس کننده آن که در بازار به فراوانی موجود است استفاده کنید، میتواند به دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث کمتر شدن زود انزالی شود.

 

وضعیت مناسب هنگام نزدیکی : شاید گاهی وضعیتی که هنگام نزدیکی در آن قرار می گیرد باعث طولانی تر شدن زمان آن شود. معمولاً در کلاسهای بهداشت که قبل از ازدواج برای زوجهای جوان برگزار می شود به این نکته اشاره می شود که موقعیت قرار گیری مرد زیر و زن بالا باعث بیشتر و طولانی شدن مدت زمان نزدیکی می شود این در حالی است که روش های معمول ( مرد در بالا ) کمک خیلی زیادی به درمان انزال زود رس نمیکند ، برای درمان میبایست از روشهای جنسی که در آن مرد به پشت خوابیده و زن در رو عملیات جنسی را با فعالیت زیاد کنترل میکند از جمله بهترین روشها برای درمان میباشند .

 

تکنیک فشار : گاهی با کمی تلاش به سادگی می توان این موضوع را پشت سر گذاشت. بر طبق این روش با فشار دادن انتها یا سر آلت تناسلی قبل از انزال ، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد.

 

تکنیک توقف و شروع : شاید بتوان گفت که یکی از موثرترین روشها که باعث می شود تا کاهی فرد بیش از ۱۰ دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زودرس روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید.

 

هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(۹ به ۱) برسانید

 

استفاده از حنا : استفاده از حنا نه تنها در رنگ آمیزی بلکه در ضدعفونی و حتی یکی از رایجترین درمان های گیاهی برای ضخامت بخشیدن به پوشت صورت و بدن است که در این مورد نیز کارایی لازم را دارد ، برای استفاده می توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار ۱ تا دو قاشق مرباخوری حنا را به همراه کمی آب خیس کرده و آلت را در حالت نعوظ و استاده تحریک و اقدام به ماساژ دادن با حنا کنید و پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم بشویید. با استفاده از حنا پوست آلت خود را ضخیم کرده و از تحریکات شدید خبری نیست و در نتیجه مدت زمان طولانی مشغول رابطه خواهید بود.
علت کمردرد بعد از انزال - تنظیم خانواده

www.tanzimekhanevadeh.com/medicine-and-health/1822-علت-کمردرد-بعد-از-انزال
... علت های دیگر نیز در ایجاد این درد نقش دارد که برای بسیاری از افراد ناشناخته است. پیشگیری از کمر درد بعد از انزال. سعی کنید برای روابط جنسی حتما مکانی که انتخاب میکنید نرم و راحت باشد. ... ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید ... احساس درد در زمان رابطه جنسی ... نشانه ارضاء شدن در خانم ها ...
اگر شما بعد از رابطه جنسی کمر درد میگیرید نگران نباشید. خیلی ها هستند که مشکل شما را ... یک علت دیگر لخت شدن و نپوشیدن لباس است. مسلما موقع رابطه هر دو شخص ...
... کمر درد میشوید؟ علت کمر درد مردان پس از ارضا شدن چیست؟ بسیاری از افراد پس از رابطه جنسی و انزال دچار کمر درد شدید میشوند، این. ... و طول انزال طبیعی چقدر است؟
۷ فروردین ۱۳۹۶ - علت کمر درد زنان در اوایل ازدواج و بعد از رابطه جنسی چیست؟ ... بدانند که کامیاب شدن درروابط جنسی و زناشویی حق هر دو نفر است فقط این نیست که تا ...

سوال جنسی (درد ناحیه کمر بعد از انزال) | دکتر رهام صادقی

www.roham.ws › صفحه اصلی › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات جنسی - تناسلی
۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ - · ۱۵ پست - ‏۹ نویسنده
شوهر من 32 سال دارد و قدش 180 سانتی متر و وزنش65 کیلو است. در طی مقاربتی که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟و لطفا راه حل ای ... ایا راهی برای برطرف شدن درد هم وجود داره؟ضمنا ما هیچ .... فقط میتونم پیشنهاد کنم در هر رابطه جنسی ، بیش از یکبار این عمل رو انجام بدید!
· ۱۱ پست
۲۲ مهر ۱۳۹۱
· ۱۰ پست
۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
· ۱۵ پست
۲۲ شهریور ۱۳۸۶

علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی - نیک شو

niksho.com/علت-سست-شدن-کمر-کمردرد-رابطه-جن.html
علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی ،سستی کمر و رابطه جنسی،زود انزالی و سستی کمر،سست شدن کمر و زود انزال شدن در رابطه جنسی زناشویی.
سلامتِ : کمردرد از مشکلاتی است که تاثیرش بر عملکرد جنسی هنوز به طور کامل مشخص نشده و ... برچسب ها: بیماری جنسی با کمر دردپا درد بعد از ارضا شدنپرسش و پاسخ ...

کمر درد و رابطه جنسی: توصیه های کاربردی - متخصص اورولوژی ...

drnamdari.com/کمر-درد-و-رابطه-جنسی-توصیه-های-کاربردی/
در چنین شرایطی اگر همسرشان متوجه علت اصلی این دوری نشود، آن را به بی‌علاقگی ... نزدیکی اوج یک رابطه است و محکم‌ترین گواه زوج بودن زن و مرد است. ... کمر درد و رابطه جنسی موضوع مهمی است که آقایان باید با همسران خود در میان بگذارند. ... ایشان در دوران رزیدنتی خود از دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران بوده بطوری که بعد از موفقیت در ...

علت کمردرد بعد از انزال - الو دکتر

https://www.alodoctor.com/news/details/39422/علت-کمردرد-بعد-از-انزال
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - علت کمردد بعد از انزال می تواند دلایل متفاوتی اعم از رابطه جنسی زیاد،طولانی و. ... خوب است بدانید علت کمردرد بعد از انزال چه مواردی است و با آن اشنا شوید. ... ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید باشد چون در اون حین بدن گرم و فشار خون .... برنزه شدن پوست با خوردن این خوراکی ها ...

کمر درد بعد از نزدیکی، توصیه‌های کاربردی - نی نی بان

https://niniban.com/fa/news/172007/کمر-درد-بعد-از-نزدیکی-توصیه‌های-کاربردی
۸ فروردین ۱۳۹۷ - یکی از شکایات زنان و مردان بعد از نزدیکی احساس درد در کمر است که ... چرا بعد از رابطه جنسی فرد دچار کمر درد می شود؟ ... در کل شرایط بدنی شما مثل برهنه بودن و عرق کردن،پوزیشن هایی که به کمر فشار می آورند و اسپاسم های مربوط ... در هنگام سکس به علت کشیدگی یا فشاری که روی عضلات تان است دچار مشکل نخواهید شد.

معالجه زود انزالی یا سستی کمر بروش ساده - مجله پزشکی ...

https://www.hidoctor.ir/34688_معالجه-زود-انزالی-یا-سستی-کمر-بروش-ساده.html/
رتبه: ۳ - ‏۲ رأی
۴ مرداد ۱۳۹۳ - انزال زودرس یا سستی کمر به زبان ساده : انزال و خروج مایع منی قبل از دخول حتی ... تجربه جنسی کم : اگر شما هم از دسته افرادی هستید که تا به حال رابطه ی جنسی ... ۴ الی ۶ بار برسانید ، بعد از چند هفته مشکل زود انزالیتان تا حدودی رفع میشود. ... دلیل کمتر کردن میزان تماس آلت جنسی مردانه ، باعث کمتر شدن زود انزالی شود.

چرا بعد از انزال فرد دچار کمر درد می شود؟ - درمان ناتوانی جنسی ...

www.dohaclinic.org/articles/3339-چرا-بعد-از-انزال-فرد-دچار-کمر-درد-می-شود؟.html
علت خستگی و کمر درد بعد از رابطه جنسی + راه درمان ... بمانید در فواصل کوتاه زمانی جای خود را با همسرتان عوض کنید و توصیه ی جدیان است که پس از انزال حتماً ادرار را ...
به همین علت قبل از این که مشکل جدی شود، لازم است که علت آن را پیدا کنیم. ... ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید باشد چون در اون حین بدن گرم و فشار خون ... آشنایی با ارتباط کمردرد با رابطه جنسی (کلیک کنید).

10 نکته‌ جالب درباره کمردرد - تبیان

https://article.tebyan.net › ... › انواع بیماری ها و درمان آنها › بیماری‌های مفاصل و استخوان
۱۱ دی ۱۳۹۰ - درد کمر در رابطه جنسی افراد تأثیرگذار است. ... در 80 درصد موارد، علت کمردردهای مزمن ضعف عضلات است. علاوه بر ... کمردرد بعد از بلند شدن از خواب.

درد کمر بعد از انزال، علت،درمان و پیشگیری - متخصص ...

https://iranianurology.com/درد-کمر-انزال،-علت،درمان-پیشگی/
علت ها و دلایل درد کمر بعد از انزال ، شیوه های رفع، درمان و پیشگیری از کمر درد ... اما آنچه کمتر در مورد آن بحث شده است ارتباط کمردرد و عمل جنسی زیاد یا خود ارضایی است. ... کند به فعالیت‌های جنسی بی‌علاقه هستید و از دلیل خودداری شما آگاه نشود، رابطه شما ... هورمون ضدالتهاب است و باعث شل شدن و آرامش یافتن ماهیچه‌ها می‌شود تولید می‌کند.

کاهش کمر درد بعد از نزدیکی با معرفی بهترین نوع پوزیشن ...

https://painacademy.ir/کاهش-کمر-درد-بعد-از-نزدیکی-با-معرفی-بهتر/
بررسی علت و درمان کمر بعد از رابطه جنسی همراه با معرفی پوزیشن هایی اشتباه و پوزیشن های ... حتی در بهترین حالت کمردرد ممکن است در طول رابطه جنسی رخ دهد. ... بالا آمدن باسن شود و به مردان مبتلا به کمردرد کمک می‌کند زیرا نیازی به خم شدن زیاد ندارند.

علت سستی کمر در زنان و مردان بعد از رابطه جنسی - نبض ما

https://nabzema.com/56823/علت-سستی-کمر-در-زنان-و-مردان
رتبه: ۴٫۸ - ‏۴ رأی
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - سستی کمر یا شل شدن کمر، نوعی ناتوانی جنسی و اختلال به شمار می رود که بر انزال طبیعی تاثیر می ... علل کمر درد در مردان بعد از رابطه زناشویی.

راهی برای پیشگیری از کمر درد بعد از انزال - سایت سرگرمی و ...

https://www.javaniha.com/راهی-برای-پیشگیری-از-کمر-درد-بعد-از-انزا/
۳ خرداد ۱۳۹۴ - کمردرد بعد از انزال، اگرچه علت کمردرد در اغلب موارد به دلیل کشیدگی عضله، ... ماساژ کمر حین نزدیکی هم میتواند برای درمان کمر درد بعد از انزال بسیار مفید .... در عمل زناشویی است ، بدیهی است که در زمانیکه عشق بازی در رابطه جنسی برقرار ... به نام عدم رضایت جنسی ، تکراری شدن برای همدیگر و زود انزالی دچار نمی شوید !

سستی و سفتی کمر؛ خرافه ای عوامانه یا واقعیتی علمی؟! - ...

salamati.ir/2017/04/04/سستی-و-سفتی-کمر؛-خرافه-ای-عوامانه-یا-واق/
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ردّ آن هم نیاز به اقامه دلیل دارد و صِرف دور بودن از ذهن یا مسایلی مانند آن نمی ... به راستی علّت این احساس سستی یا درد در کمر به دنبال انزال های مکرّر چیست؟ ... و فعّالیت مرد به هنگام رابطه جنسی به عضلات ناحیه کمر فشار وارد می آورد و ... به انزال زودرس است و علیرغم قدرت عضلات کمر خود، پس از نزدیکی، دچار کمردرد می شود.

کاهش درد کمر برای مردان بعد از انزال - ماتیلدا

www.matilda.ir/کاهش-درد-کمر-برای-مردان-بعد-از-انزال/
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - برخی افراد متاسفانه بعد از انزال و ارضا شدن دچار درد کمر می شوند که باید ... بعد از رابطه جنسی خوب است که یک دوش گرم بگیرید یا از کیسه آب گرم ...

کاهش کمر درد در زنان و مردان بعد از رابطه جنسی با تغییر ...

lumbar.ir/کاهش-کمر-درد-در-زنان-و-مردان-بعد-از-رابط/
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - در این‌گونه موارد فرد سعی می‌کند به علت درد پایین کمر از روابط جنسی ... بسته به علت کمردرد بعد از رابطه ممکن است به متخصصین زیر نیاز داشته باشید: ... برخی از افرادی که از مشکلات دیسک رنج می‌برند هنگام خم شدن به سمت جلو درد ...

دیسک کمر و رابطه زناشویی؛ نکات کاربردی و درمانی | ستاره

setare.com/fa/news/17570/دیسک-کمر-و-رابطه-زناشویی-نکات-کاربردی-و-درمانی
۵ دی ۱۳۹۶ - رابطه زناشویی یک فعالیت جسمی با حرکات فراوان است و به همین علت افراد ... از نظر علمی کمر درد و یا دیسک کمر هیچ ضربه و آسیبی به قدرت جنسی نمی زند. ... متمایل شدن به سمت عقب باعث لیز خوردگی مهره ها و ایجاد درد در کمر می شود.
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - کمر درد در مردان شایع ترین نوع درد است که هر ساله افراد زیادی را درگیر می کند. ... با ما همراه باشید تا درباره علل کمر درد در مردان بعد از نزدیکی بیشتر بدانید. ... کردن یک شی سنگین یا خم شدن نامناسب، باعث فشار وارد آمدن به مهره ها یا دیسک ها شود. ... بیماری های منتقله از راه جنسی و یا باکتری های پروستاتیت با داروهای ...

کمردرد چیست؟ علل و علایم کمردرد؟ چگونگی پیشگیری و درمان ...

https://rastineh.com/کمردرد-چیست؟-علل-و-علایم-کمردرد؟-چگونگ/
درد کمر ممکن است کم و مبهم و یا شدید و سخت باشد. ... بیشتر انواع کمردرد بعد از چند هفته استراحت و درمان‌های خانگی و استفاده از مسکن‌های ساده بهبود پیدا می‌کنند.

پیشگیری و درمان کمردرد بعد از نزدیکی (انزال) : - خواص ...

attarbaba.ir/جلوگیری-و-درمان-کمردرد-بعد-از-نزدیکی-ان/
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ - اگر بعد از رابطه جنسی کمر درد میگیرید نگران نباشید. ... به عنوان مثال یک علت کمردرد بعد از انزال اینست که ممکن است طرز قرار گرفتن زوجین بد باشد. ... همچنین تا جایی که برای شما امکان دارد بعد از ارضا شدن دوشآب گرم بگیرید.

کمردرد و رابطه زناشویی - پزشک آنلاین

www.pezeshkonline.ir/articles/13848/کمردرد-و-رابطه-زناشویی
... به کمردرد را نگران می سازد وضعیت زندگی زناشویی بعد از ابتلا به کمردرد و نزدیکی است. ... بنابراین درد کمر با نگرانی ایجاد شده باعث اختلال جنسی بصورت سرد مزاجی، کاهش ... اختلال در عملکرد جسمی و روحی که برای انجام رابطه زناشویی لازم است می گردد. ... در مورد بیرون زدگی دیسک حرکات چرخشی کمر و همچنین حرکات خم شدن به جلو ...

کمردرد و مسائل زناشویی - دیسک کمر

discsurgery.ir/کمردرد-و-مسائل-زناشویی/
چرا که شمار افرادی که احساس می کردند، کمردرد آنها بعد از انجام آمیزش زناشویی تشدید می شود، بسیار کم بوده است. ... در اینجا پاره ای مشکلات جنسی را که مستقیماً به علت کمردرد رخ می دهند مورد ... در حالی است که زوج دیگر این مسئله را به عنوان عدم تمایل به برقراری رابطه جنسی ... خم شدن به جلو تنها زمانی مفید است که زانوان شما نیز خم باشد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - دیسک کمر و رابطه جنسی بیماری دیسک کمر-شاید شما هم تا به حال دچار احساس درد‌های شدید یا. ... یکی دیگر از علت دیسک کمر وزن بالای بدن است ... خم و راست شدن زیاد ... همچنین درمورد ادامه دادن شغل خود بعد از درمان دیسک کمر از پزشک خود سوال کنید. کمر درد ناشی از مشکلات دیسک، می تواند با خم کردن بیش از اندازه ی ستون ...
معمولا افراد دیسک را کمر درد هایی می دانند که بسیار دردناک بوده و مانع فعایتهای روزانه ... جنسی و اختلالات ادراری مانند کاهش یا تند شدن ادرار ممکن است از علائم دیسک کمر ... بعد از کاهش درد یکی از مهمترین ورزش های ایزومتریک در بیماران مبتلا به دیسک ...

مشکل کمردرد در دوران بارداری - سلامت

takpezeshk.com › استخوان مفاصل ستون فقرات
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - دلیل کمردرد، اضافه وزن در ناحیه شکم است که فشار روی کمر را زیاد می کند. ... با ورود به سه ماهه دوم و سوم بارداری ، افزایش وزن جنین و بزرگ شدن رحم فشار بیشتری بر رباط ها و عضلات ..... دلیل سست بودن کمر بعد از رابطه جنسی چیست؟

بهترین درمان زودانزالی(سستی کمر) برای دیر ارضا شدن | ...

www.medika.ir/paper/3361/بهترین-درمان-زودانزالی(سستی-کمر)-برای-دیر-ارضا-شدن
بهترین درمان زودانزالی(سستی کمر) برای دیر ارضا شدن ... کمردرد بعد از انزال ... این مسئله، اگر لذت رابطه جنسی را کمتر کند و بر روابط اثر بگذارد، می‌تواند خسته ...
انجام فعالیت سنگین بدن فرد را مستعد ایجاد این کمر درد می‌کند و در یک زمانی ناگهان ... تشدید می‌شود و بسیاری ممکن است علت کمردرد در زنان را پریود بودن بدانند درحالی‌که این .... در بسیاری از بیماران هم که کمردرد دارند بعد از انجام رابطه جنسی کمردردشان ...

علت سستی کمر بعد از رابطه جنسی چیست؟ - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/736043/علت-سستی-کمر-بعد-از-رابطه-جنسی-چیست
۴ تیر ۱۳۹۷ - سستی کمر و در اصطلاح شل شدن کمر، نوعی ناتوانی جنسی و اختلال به شمار می رود که بر توانایی فرد در وضعیت نعوظ یا انزال طبیعی، تاثیر می گذارد ...
وارد نشده: کمردرد
در ادامه این مطلب به ۸ علت مهم برای وقوع همزمان کمر درد و ترشحات واژن اشاره خواهیم کرد. ... بارداری هنگامی رخ می دهد که یک اسپرم بتواند تخمک را بعد از تولید بارور کند. تخمک پس از بارور شدن به داخل رحم حرکت کرده و در آن جا لانه گزینی می کند. ... ضمن این که در این دوران از انجام رابطه جنسی اجتناب کنید زیرا ممکن است علائم را بدتر کند.

علت سستی کمر بعد از رابطه جنسی - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/200519/علت-سستی-کمر-بعد-از-رابطه-جنسی
۵ تیر ۱۳۹۷ - ناتوانی جنسی یا اصطلاح سست شدن کمر، اغلب بر زندگی جنسی، تاثیرات منفی می گذارد و ممکن است سبب اضطراب، افسردگی و کاهش اعتماد به نفس ...
وارد نشده: کمردرد

عدم ارضا شدن - انجمن مشاوره روانشناسی

forum.moshaver.co/f191/عدم-ارضا-شدن-17278/
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - یک بار کمر درد بسیار بدی گرفتم فک میکنم به خاطر این موضوعه . ... واکنشی که این موضع در اثر تحریک شدن نشان میدهد معمولا کافی است تا یک مرد بخواهد .... اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی ... 5-نمیتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن ...

مهمترین علل گرفتگی عضلات بعد از رابطه جنسی در زنان ...

https://www.payamesalamat.com › سلامت جنسی › رابطه جنسی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - اگر می خواهید علل عمده و مهم گرفتگی عضلات بعد از رابطه جنسی را بدانید در ... درد در هنگام مقاربت و یا پس از آن یکی از مشکلات جنسی زنان است که می تواند به ... این بافت مانند بافت پوشش رحم، پس از ضخیم شدن و در نهایت با خونریزی ...

کمر درد | فیزیوتراپی اصفهان

https://zendegiclinic.com/کمر-درد-کامل
چیزی که مهم است و بیماران باید به آن اهمیت بدهند این است که علت درد کمر یک علامت است ... در این حالت اغلب عصبی شدن و ناراحت شدن فرد موجب اسپاسم عضلانی و ازجمله اسپاسم .... در بسیاری از بیماران هم که کمردرد دارند بعد از انجام رابطه جنسی کمردردشان ...

جام جم سرا - پروستات و ارتباط آن با فعالیت جنسی

jamejamonline.ir › جام جم سرا › سلامت › سلامت جنسی
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - علت آن هم وجود باکتری‌هایی است که هنگام مقاربت از راه مجاری ادرار وارد غده پروستات می‌شود ... بیماران با شکایت درد کمر و درد در ناحیه تناسلی و زیر بیضه‌ها به پزشک مراجعه می‌کنند. ... پروستات بعد از بزرگ شدن دیگر کوچک نمی‌شود.
برچسب‌ها: رابطه جنسی و درد های کم, بهبود کمردرد بعد از رابطه جنسی, دیسک کمر .... خستگی مفرط صبحگاهی و درد خشکی کمر در یک ساعت بعد از بلند شدن از خواب باید مورد توجه قرار گیرد. ... شوند و در ایران نیز دومین علت مراجعه به پزشکان کمردرد است.

درد استخوان دنبالچه: علت و درمان - متخصص درمان کمر درد و ...

https://doctorsaeedi.com/درد-استخوان-دنبالچه-علت-و-درمان/
بعضی از زنان در طول رابطه جنسی احساس درد می کنند. علت. علت درد دنبالچه مختلف است و شامل بی ثباتی دنبالچه، خارج از راستا بودن، .... درد دنبالچه در زنان شایعتر از مردان می باشد، درد استخوان دنبالچه ممکن است در بارداری یا بعد از زایمان نیز بوجود آید.

10 علت رابطه جنسی دردناک در زنان + راه حل - سیمرغ

https://seemorgh.com › سلامت › سلامت خانواده › سلامت زنان
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - چرا رابطه جنسی دردناک است و چه کاری می توان در مورد آن انجام داد؟ ... استروژن بعد از تولد فرزند، حین شیردهی یا نزدیک شدن به دوران یائسگی باشد. ".

تمام علت های درد زیر شکم خانم ها اینجاست! - نیک صالحی

www.niksalehi.com/hamechiz/تمام-علت-های-درد-زیر-شکم-خانم-ها-اینجاست.html
۲۰ تیر ۱۳۹۳ - علائم آپاندیسیت عبارت است از: درد شدید شکم در قسمت پایین و راست ... عضلات شکم، کمردرد، سردرد، حساس شدن سینه ها و بروز جوش می گردد. ... گاهی اوقات، فولیکول برای رهاسازی تخم باز نمی شود و یا بعد از آزاد ... علائم فیبروئید شامل فشار در شکم، درد کمر، خون ریزی های بسیار شدید، رابطه جنسی دردناک و یا مشکل در

پروستات و اختلال نعوظ و انزال - دکتر کیوان آقامحمدپور فوق ...

https://irurology.com/پروستات-و-اختلال-نعوظ-و-انزال/
تحریک جنسی در مردان و ارضانشدن، خودارضایی، وراثت و نژاد، بیماریهای ... ... نوع حاد که علایم شبیه سرماخوردگی، مانند تب و لرز، تهوع و درد کمر بصورت ناگهانی بوده و علت ... کم شدن نعوظ بیشتر بعلت بیماریهای متعددی است که در افراد مسن ظاهر میشود و ... که به علت بزرگی خوش‌خیم پروستات انجام می‌گیرد، نمی‌تواند علت اشکال در رابطه ...

نشانه های ارضا شدن (ارگاسم) | سایت پزشکی و سلامت بیوطب

bioteb.ir/15412/نشانه-های-ارضا-شدن.html?show_theme=true&hpage=1&ipp...
۲ خرداد ۱۳۹۵ - ارضا شدن لذت‌بخش‌ترین مرحله احساس جنسی است. ... این زنان به حدی در مورد رابطه جنسی خود نگران شکست هستند که قادر به کسب ... در مردها بعد از انزال بدن سست شده و احساسی دست می‌دهد که معمولا ..... کمردرد ، گردن درد. مهم. سلام پزشک عزیز و وگرامی مادر من سنش ۴۶ است و از درد کمر و گردنش شکایت دارد علت و راه درمانش را ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - کمردرد، مشکل شایعی است که بسیاری از افراد در طول زندگی با آن روبه‌رو می‌شوند. ... آیا در شیوع کمر درد میان خانم‌ها و آقایان اختلافی وجود دارد؟ ... نشانه‌های آن (عدم‌تعادل ، سرگیجه و سیاه شدن جلوی چشم) با حرکت سریع در بر‌خاستن مشاهده می‌شود. ... پزشکی ندارد و خطرات عمومی ، عوارض بیهوشی و عمل جراحی و مشکلات بعد از عمل و ...

10 فایده شگفت انگیز رابطه جنسی | شفاجو

https://shafajoo.com/articles/29071/10-فایده-شگفت-انگیز-رابطه-جنسی
رابطه جنسی و زناشویی و رسیدن به ارگاسم در مردان و زنان می تواند فواید زیادی داشته باشد مانند افزایش میل جنسی، کاهش وزن و تناسب اندام، درمان استرس، درمان کمر درد و سردرد. ... کم بودن این هورمون ها می تواند موجب بروز مشکلات زیادی از جمله پوکی استخوان و حتی بیماری های قلبی شود ... بعد از رابطه جنسی ممکن است شما زودتر به خواب بروید.
رتبه: ۴٫۴ - ‏۷ رأی
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ولی گاهی احتمال دارد برخی از دردهای شکم در دوران بارداری و حاملگی علت های دیگر ... برای کمتر شدن نفخ و یبوست در دوران حاملگی میتواند مصرف ... کمر درد و شکم درد در دوران بارداری در هنگام رابطه جنسی ... یکی از علایم رایج بارداری خارج از رحم ، درد شانه است . ... این عارضه بعد از هفتهٔ بیستم بارداری رخ می‌دهد و با فشار خون ...

کمردرد و تسکین آن پس از زایمان کمردردهای بعد از زایمان معمولاً ...

https://madarsho.com/postpartum/childbirth...side.../postpartum-back-pain-and-relief
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - در این مطلب می‌توانید با این دلایل ایجاد کمردرد پس از زایمان و مدت زمان لازم برای ... موجود، روش‌های جلوگیری از کمردرد و موارد نیازمند مراجعه به پزشک برای درد کمر آشنا شوید. ... تغییرات هورمونی دوران بارداری نیز منجر به شل شدن مفاصل و رباط‌هایی .... تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری ...
رفتن به عصبانی شدن در زمان طرح پیشنهاد جدید - پس از مدتی طبیعی است که خواهان تنوع و تغییر در رابطه ... آن نیستید و علت این مسئله را به طور کامل و با مهربانی ... چند سوالی که بهتر است قبل از داشتن رابطه جنسی از خ. .... دیسککتومی گزینه جراحی برای درمان کمر درد. .... تهران بزرگراه رسالت،بعد از میدان رسالت،نرسیده به چهار ...

درد و خون آبه بعد از نزدیکی جنسی > مشاوره رایگان > مشاوره ...

https://sppm.ir/درد-و-خون-آبه-بعد-از-نزدیکی-جنسی/
اگر مطمئن نیستید که علت دردناک بودن رابطه‌جنسی خشک بودن واژنتان است، ..... گاهی سندرم قبل از قاعدگی میتواند باعث انقباض در عضلات شکم ,کمر درد و سر درد ...

نداشتن رابطه جنسی مفید است یا مضر؟ - پارسینه

https://www.parsine.com › صفحه نخست › سلامت
۱۱- افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است: رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات ... شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی علت نیست. ..... با سلام میتونید رابطه تون رو به روزهای تعطیل بعد از طلوع افتاب که بچه ها معمولا خوابند موکول کنید. .... مرد واقعی اونه که زیر بار مشکلات کمر خم نکنه و کم نیاره بشرطی که همسرشم یار و یاورش باشه.

درد ماهیچه ای زیر شکم و رحم بعد از نزدیکی تا چند روز چه دلیلی ...

https://www.ninisite.com/.../درد-ماهیچه-ای-زیر-شکم-و-رحم-بعد-از-نزدیکی-تا-چند-روز-...
۱۳ مهر ۱۳۸۹ - درد ماهیچه ای زیر شکم و رحم بعد از نزدیکی تا چند روز چه دلیلی میتونه داشته .... با پاره شدن آن و گسترش عفونت د ر داخل شکم میتواند حیات فرد را تحت ... گاهی سندرم قبل از قاعدگی میتواند باعث انقباض در عضلات شکم ,کمر درد و سر درد ... برخی از زنان ممکن است فشار در شکم خود احساس کنند یا درد در کمر و رابطه های جنسی ...
۲۸ مهر ۱۳۹۶ - البته، شرایطی وجود دارد که علت دل درد کمی پیچیده تر است و ممکن است درمان بیشتر طول بکشد. ... گاز تولید شده در دستگاه گوارشی باعث گشاده شدن آن و ناراحتی و درد می شود. ... زمان، درد در هنگام رابطه جنسی و خونریزی شدید قاعدگی بدتر می شود. علت ... مفصل خاصره ای خاجی می تواند منبع درد پا، کشاله ران، باسن و کمر در ...
درمان دیسک کمر - کمر درد - کمر درد و رابطه جنسی - عمل بسته دیسک کمر- جراحی لیزری ... V شکل بودن کمر این تصور را می دهد که کمرتان باریکتر و شانه هایتان پهن تر ... اگر تازه کار هستید و بعد از ستِ دوازدهم احساس تازگی دارید، می توانید یک یا دو ستِ ...

درمان و عوارض استمنا یا خود ارضایی - درمان عدم نعوظ|درمان ...

drmohamadzadeh.com/index.php/features/158-عوارض-استمنا-یا-خود-ارضایی.html
ستمنا یا خود ارضایی یکی از راههای انحرافی در ارضای میل جنسی است که نسل جوان را در ... حساسیت بیش از حد و زود رنجی دو کمر درد ه . ... خستگی عضلانی تقریبا با سرعت تهی شدن عضلات از گلیکوژن رابطه مستقیم دارد و هر چه .... بررسی مقایسه ای ابعاد شخصیتی،سلامت روان و کیفیت زندگی بیماران دگرجنسیت خواه بعد از عمل تغییر ...
۷ فروردین ۱۳۹۷ - علـت کمــردرد بعد از انزال معـمولا کشیدگی عضــلـــات اســـت. پیــشــگـیـــری از کمــر درد بعــد از انزال. سعـی کنید ... بعد از زایمان زنان نمی توانند با همسرانشان رابطه جنسی داشته باشند ... شرمساری افراد بعد از تمام شدن رابطه نامشروع ...

کمر درد - پا درد - درمان کمر درد و پا درد به کمک شنا و ... - پورتال ...

https://www.maandegaar.ir/1315/درمان-کمر-درد-پا-دردبا-شنا-کمر-درد-دارید/
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - علت موثر بودن شنا کردن در استخر برای کمر درد و پا درد: به زبان خیلی ... کمردرد و درد پا ، در بسیاری از افراد شایع است و یکی از دلایل آن می تواند بیماری دیسک کمر باشد. .... فواید رابطه جنسی | با دانستن این فواید بی نظیر ، هرشب رابطه… .... از اینکه بعد از انتشار محتوای پورتال جامع ماندگار آدرس " maandegaar.ir " را ...
دانستن علت و مراقبت از کمردرد، تعیین کننده است چرا که مسیر درمان کمردرد را ... اگر بعد از استراحت و دارو درمانی درد کمرتان بهتر نشد، پیش یک متخصص بروید. ... برخی از دلایل مانند: ضرب دیدگی ماهیچه ها، رگ به رگ شدن ستون فقرات و مفاصل، تحریک سیستم عصبی مفاصل و دیسک کمر هستند. .... راه های جذاب تر کردن رابطه جنسی ...

درد استخوان دنبالچه چیست؟ علت و درمان آنمتخصص دیسک و ... - ...

drmoayednia.ir/درد-استخوان-دنبالچه-چیست؟-علت-و-درمان-آ/
درد دنبالچه علت های مختلفی دارد و شامل بی ثباتی دنبالچه، خارج از راستا بودن، ... احساس درد در طول دفع مدفوع و گاهی اوقات در حین برقراری رابطه جنسی هم در زنان و هم .... درد استخوان دنبالچه در بارداری و بعد از زایمان (به دلیل فشار زایمان) ممکن است بروز کند. ... متخصص اطفال بهارستان · سایت فوق تخصص گوارش تهران · جراح شانه · کمر درد ...
۹ تیر ۱۳۹۰ - اگر مرد بعد از رابظه زناشویی زن را ارضا نکند و این قضیه همواره تکرار شود آیا ... زیرا مرد ارضا شدن زن را امری بیهوده تلقی می کند و دوست ندارد برای آن ... در حقیقت، روابط زناشویی و ارضای صحیح غریزه و نیاز جنسی، باید یک رابطه دو طرفه باشد . ... رسیدن به اوج لذت جنسی(ارگاسم)، که علامت آن انزال در زن و مرد است، بین زن ...

روابط زناشویی در دوران بارداری - جامعه سلامت

jameesalamat.com/article/90/روابط-زناشویی-در-دوران-بارداری
۳ آذر ۱۳۷۵ - بعد از تولد فرزند نیز عموما چند هفته (4 تا 6) طول می کشد تا مادران ... بارداری زمان افزایش هشیاری جنسی و حساسیت در بعضی از زنان است و در بعضی ... بسیاری از خانم ها در طی سه ماهه اول بارداری از زیر دل درد و کرامپها و کمر درد پس از ارگاسم شکایت می کنند. ... این حالت برانگیختگی می تواند منجر به لغزنده شدن واژن بشود.

عواقب و آثار رابطه جنسی زیاد (کثرت جماع) | پرسمان دانشجویی ...

www.moshavereh.porsemani.ir/content/عواقب-و-آثار-رابطه-جنسی-زیاد-کثرت-جماع
رابطه جنسی یک فعالیت بدنی-روانی است که تقریبا تمام اعضای بدن انسان را ... امام صادق علیه السلام در این باره می فرمایند: حلالی لذت بخش تر از همبستر شدن ... کلیه، مثانه و تپش قلب و درد کمر و باسن، سیاتیک، نقرس و امثال این ها می گردد . ... علت این امر، آن است که بدن برای تولید منی مراحل زیادی طی کرده و قوای زیادی صرف کرده است .

9 راه طبیعی برای از بین بردن کمر درد های ناگهانی - وارونه

varune.com/9-راه-طبیعی-برای-از-بین-بردن-کمر-درد/
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - کمر درد امروزه جزو مشکلات و ناراحتی های رایج است.درد های کمر اغلب با گرفتگی و تنش در ناحیه کمر آغاز می شود.درد های ... نکاتی برای زیبا و مرتب دیده شدن شما در محیط کار ! ... نکاتی که بعد از رابطه ی جنسی باید آنها را رعایت کنید !
۳ مهر ۱۳۹۶ - کمر درد مشکل بسیار رایجی بوده و در واقع بعد از سردرد رایج ترین دردی است ... در نتیحه، کمر و پا دچار سستی و ناتوانی خواهند شد؛ به این وضعیت ... چنان چه این بیماری پیشرفت کند، نشانه‌هایی مانند: ناتوانی جنسی، ... این بار اضافه با سوار شدن بر روی دیسک‌ها باعث بروز کمر درد و دیسک .... رابطه جنسی عالی,رابطه جنسی.

پرسش: سلام خانم دکتر یه سئوال دارم, من دو بار عمل جراحی روی ...

www.sara-nasserzadeh.com/پرسش-سلام-خانم-دکتر-یه-سئوال-دارم-من-دو/
۱۵ آبان ۱۳۹۱ - بعد از عمل دوم روی کمرم اعتماد به نفسم رو از دست دادم به دلیل ترس از ... که این محدودیت هم قابل حل است چون با فیزیوتراپی میتوانید عضلات لازم تا تقویت ... آن زمان آقای دکتر عرب خردمند مدیریت این کلینیک سکس را بر عهده داشتند که ...
نشانه از علائم اولیه بارداری و بررسی علت های آن هفده تا از علائم اولیه بارداری برای ... چند روز بعد از رابطه ی جنسی میشه با آزمایش خون حامگی را تشخیص داد ؟ ... یکی دیگه از نشانه های اولیه حاملگی سر درد هایی است که باز هم بخاطر تغییر میزان هورمون در بدن ... اگر شما معمولاً دچار کمر درد نمیشید ، این درد میتونه یک نشانه ی دیگه برای بارداری ...

درد استخوان دنبالچه کمر و انتهای ستون فقرات: علت و درمان آن ...

doctorsaadati.com/درد-استخوان-دنبالچه-کمر-و-انتهای-ستون-ف/
علت درد استخوان دنبالچه و درمان درد دنبالچه با دارو، ورزش، فیزیوتراپی، کایروپراکتیک، استئوپاتی، درمان دستی، لیزر ... کلینیک فیزیوتراپی پیشرفته،کمردرد و ستون فقرات دکتر سعادتی .... درد در هنگام رابطه جنسی. ... تأثیر شاک ویو تراپی در تسکین درد ممکن است به علت بی‌درد بودن تحریک و افزایش بازسازی بافت باشد.

بعد از ارضا شدن چه بخوریم؟ - سماتک

www.samatak.com/marital/gender1/ارضا-شدن-چه-بخوریم؟.html
ارضا شدن,بعد از ارضا شدن چه بخوریم,چه غذاهایی قبل و بعد از رابطه جنسی باید ... از آن جایی که رابطه جنسی یک ورزش متوسط تا شدید است به خوراکی ای که باید بعد از ...

عدم خروج منی و انزال بعد از رابطه جنسی - دکتر هوشنگ قوامی ...

dr-ghavami.com/568?show_theme=true&hpage=1&ipp=All
۱۹ دی ۱۳۹۵ - عدم انزال توتال زمانی است که در هیچ وضعیتی بعد از عمل جنسی انزال صورت ... علت اصلی آن عدم خروج ترشحات از پروستات، کیسه‌های منی و VAS به داخل ...

درمان انواع بیماریهای جنسی با گیاهان دارویی - پارسی طب

https://fa.parsiteb.com/درمان-انواع-بیماریهای-جنسی-با-گیاهان-د/
رتبه: ۳٫۷ - ‏بازبینی توسط پارسی‌طب
برای دیر انزال شدن و سستی کمر نافع است. ج:زعفران ۱گرم . ... همه را خوب بکوبید و با ۲۵۰ گرم عسل مخلوط نمایید و روزی دو قاشق غذاخوری بعد از صبحانه و شام میل نمایید.

عوارض ناشی از خودارضایی

lezat-nabody.mihanblog.com/
۹ تیر ۱۳۹۱ - مجموعه رفتاری که بر اثر پردازش ذهنی ازیک رابطه جنسی انجام شده و به یک ارگاسم مجازی منتهی ..... گفتیم یکی از علت خودارضایی، دوستی و رفاقت با دوستان منحرف است. ..... ج: کمر درد د: نازک شدن موها هـ : ناتوانی جنسی در جوانی و: بدخوابی
برچسب‌ها: دیسک کمر, درمان دیسک کمر, کمردرد, درمان کمردرد, علت کمردرد. آدرس مطب ... اراک : خیابان امام خمینی ،بعد از چهاراه دکتر حسابی ،جنب داروخانه، تخت .... درمان زود انزالی ناتوانی جنسی سنگ کلیه ... هنگام بارفیکس لازم نیست فشار زیادی به خودمان وارد کنیم و فقط آویزان شدن کافی است. .... درد کمر در رابطه جنسی افراد تأثیرگذار است.

خونریزی بعد از نزدیکی در بارداری خطرناک است؟| دلیل ...

persianv.com/hamsar/خونریزی-بعد-از-نزدیکی-در-بارداری-خطرنا.html
خانم های باردار ممکن است پس از نزدیکی لکه بینی یا خونریزی مشاهده کنند.معمولا جای ... گاهی خونریزی به علت ... جنسی یا تحریک شدن واژن و دهانه رحم اتفاق می افتد.

آیا کمر درد با وضعیت حرکت در رابطه جنسی مرتبط است؟ - ...

forum.iransalamat.com/کمردرد.../آیا-کمر-درد-با-وضعیت-حرکت-در-رابطه-جنسی-مرتب...
۸ مهر ۱۳۸۹ - با سلام و تشکر از پزشکان محترم همسر من حدود 8-9 ماهی است که دچار کمر درد شده. طبق گفته.

درد و شکستگی دنبالچه : درمان و علائم - متخصص درمان کمر درد ...

spinehealth.ir/درد-و-شکستگی-دنبالچه-درمان-و-علائم/
دنبالچه آخرین استخوان از ستون فقرات است و نام دیگر آن کوکسیکس است. درد دنبالچه ممکن ... دفع درد دارد - برخی از خانم ها هنگام برقراری رابطه جنسی احساس درد می کنند ...

ناتوانی جنسی در مردان - سایت دکتر محمد جباری

https://www.drjabbari.com/87/?show_theme=true&hpage=1&ipp=All
مهم است که بدانیم مشکل اصلی و اولیه بیمار، ناتوانی جنسی است یا این که .... مقاله در رابطه با نشانه ها و علل ناتوانی جنسی را حتما مطالعه کنید. .... سلام دکتر زود ارضا میشم وحتی بعد ازارضا شدن وبه ارگاسم رسیدن هیچ احساسی ندارم این ..... کمردرد ودرد مفاصل ..... سلام جناب دکتر بنده40سالمه ومشکل سستی کمر دارم داروهای مختلفی هم استفاده ...

عوارض جسمی ارگاسم نشدن - زیتون(روان شناسی ازدواج) - ...

https://zatun2002.persianblog.ir/e7qLxwmojvsXbBZ3jJKk-عوارض-جسمی-ارگاسم-نشدن
۱۳ مهر ۱۳۹۰ - و مربوط به دیسک کمر است که معمولا به علت سردی خوردن زیاد مثل برنج و ماست باهم خوردن رخ می دهد یا خیر؟ اگر کمردرد علت جسمی نداشت می تواند علت عصبی داشته باشد که نکته ای که بیان ... یعنی بعد از خروج این مایع غسل لازم است؟ ... را حتی در صورت ارضا شدن نیز لازم نمی دانند و فقط وقتی نزدیکی یا رابطه جنسی همراه ...

17 علامت تشخیص بارداری قبل از دست دادن پریود - بارداری ...

https://mamanam.com › ... › 17 علامت تشخیص بارداری قبل از دست دادن پریود
علائم خاصی که از باردار شدن زنان خبر می دهد، ممکن است در برخی موارد هم به دلیل شرایط ... اگر شما هم رابطه جنسی محافظت نشده ای را در سراسر دوران تخمک گذاری خود داشتید، .... آغازین بعد از حذف پریود یا دوره قاعدگی در بدن خود و حتی قبل از باردار شدن هم ممکن است حالت تهوع را تجربه کند. .... بروز سردرد و کمر درد بی دلیل در بدن زنان باردار:.

اول آگاهی، بعد فریز | دکتر صفارزاده

azitasaffarzadeh.com › صفحه نخست › بلاگ › اول آگاهی، بعد فریز
فریز کردن زخم رحم روشی است که برای درمان تغییرات دهانه رحم انجام می شود. ... همچنین توصیه می شود بعد از فریز کردن زخم رحم، خانم ها ۳ الی ۴ هفته از برقراری رابطه جنسی خودداری و یا با استفاده از کاندوم اقدام به نزدیکی با همسر ... علت ایجاد زخم دهانه رحم

تخمک‌گذاری و کمر درد - راسخون

rasekhoon.net › مقالات › پزشکی سلامت › بیماری‌ها و روش درمان › بیماری‌های زنان
۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - مقاله را بخوانید تا در رابطه با علل کمر درد در زمان تخمک‌گذاری مطلع شوید. ... تربیت جنسی کودک در روایات اهل‌بیت. ... در طی آزاد شدن تخمک یا تخمک گذاری شکم درد و کمر درد را تجربه می‌کنند. ... بعضی از زنان ممکن است هر ماه در معرض کمر درد قرار بگیرند در حالی که برخی ممکن است بعد از سه تا چهار ماه آن را تجربه کنند.
زندگى ماشینى و عدم تحرک بدنى یکى از عواملى است که باعث ابتلا به کمر درد مى شود. کمردرد بعد از بلند شدن از خواب ... کمردرد اغلب با بلند کردن اجسام سنگین، خم شدن یا چرخیدن یا وضعیت های ... مردان و 91 درصد زنانی که گرفتار کمردرد هستند نسبت به رابطه جنسی بی‌علاقه‌اند. ... در 80 درصد موارد، علت کمردردهای مزمن ضعف عضلات است.

عواقب و آثار رابطه جنسی زیاد - موعود

https://www.mouood.org/component/k2/.../10015-عواقب-و-آثار-رابطه-جنسی-زیاد.htm...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - یک یا دوبار در هفته میزان متعادل رابطه جنسی است . ... امام صادق علیه السلام در این باره می فرمایند: حلالی لذت بخش تر از همبستر شدن با همسر نیست، ولی زیاده روی در ... مثانه و تپش قلب و درد کمر و باسن، سیاتیک، نقرس و امثال این ها می گردد . ... علت این امر، آن است که بدن برای تولید منی مراحل زیادی طی کرده و قوای زیادی ...

علت خواب رفتن،گزگز،بی حسی و مور مور شدن دست و پا و درمان ...

drforogh.com/علت-خواب-رفتن،گزگز،بی-حسی-و-مور-مور-شدن/
خواب رفتن، بی حسی گزگز،مورمور،سوزن سوزن شدن و احساس سنگین شدن انگشتان ... لازم است در صورت احساس خواب رفتگی ، گزگز و سوزن شدن دست و یا پا حتما به ... پایینی ستون فقرات، باعث فشردگی عصب سیاتیک و در نتیجه کمر درد می‌شود. ... تیروکسین (کم‌کاری تیروئید)، هورمون‌های جنسی (یائسگی) در آزمایش خون مشخص می‌شود.
اکثر مردم حداقل یک کمر درد در زندگی خود داشته اند اگر چه این درد و ناراحتی در هر نقطه از پشت می تواند رخ دهد ولی شایعترین آن در کمر است گاهی احسا. ... علت خواب آلوده شدن افراد بعد از ارضای جنسی · دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات .... راز و رمزهای رابطه جنسی در خانواده های موفق · کار بسیار خطرناک این زن زیبا برای کمر ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - درد ممکن است موقع بیدار شدن از خواب و یا موقع حرکت بعد از استراحت شدت یابد. .... اغلب دیسک کمر بدون علت مشخص ظاهر می‌شود ولی در مواردی با پیچ ...
رتبه: ۴٫۹ - ‏۲۳۲ رأی
کاهش میل جنسی یا سرد مزاجی یک اختلال جنسی است اختلالات جنسی هم در مرد و هم در زن ...... کم آوردم خسته شدم چون رو همه چیم تأثیر کذاشته بى اشتها شدم عصبى کمر درد هاى ... شدن رو داشته باشم از اینکه همیشه گولم زد مثل بچه و بهم وعده سکس در روز بعد را داد ...

زنانی که دیسک کمر دارند میتوانند باردار شوند؟-پرشین پرشیا

www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=6918&parentid=69&catid...
معمولا قبل از باردار شدن این گروه از خانم ها، چه توصیه هایی به آنها می کنید؟ ... توصیه می کنید چند وقت بعد از اینکه خانم مبتلا به دیسک به ثبات رسید، باردار شود؟ ... طبق بررسی که داخل کشور در رابطه با گودی کمر و کمردرد انجام شده بود، مشاهده شد که ... به طور کلی چند علت برای کمردرد در دوران بارداری مطرح است. ... سلامت جنسی در خانواده.

دلایل ایجاد دردپایین کمر و 6 چاره طبیعی برای رفع آن - ...

https://www.clinicha.com › بیماری و دردها › درد اسکلتی و مفاصل
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - پنج ورزش برتر برای تقویت عضلات برای جلوگیری از دردپایین کمر و درمان آن، ... بر طبق انجمن کایروپراکتیک امریکا، دردپایین کمر علت اصلی ناتوانی در جهان است .... یبوست می‌تواند موجب بدتر شدن کمردرد شود، پس میوه و سبزی زیاد بخورید .... هر نوع رابطه احتمالی با کمردرد، شامل بیماری خود ایمنی، عفونت، سابقه‌ای ...
۷ مهر ۱۳۸۷ - اما نباید کمر درد را بخشی از حاملگی خود بدانید و اصلاً خم به ابرو نیاورید. ... پس بهتر است همین حالا این تکنیک ها را یاد بگیرید چون بعد از وضع حمل هم برای بلند ... علت کمردرد دوران بارداری چیست؟ ... با پیش رفتن بارداری و بزرگتر شدن رحم، به طور طبیعی شانه هایتان را ... تاثیر رابطه جنسی بروِی سلامتی – بخش دوم.

توصیه بهداشتی : تدابیر زناشویی - دکتر روازاده

ravazadeh.com/fa/content/health.../3713-توصیه-بهداشتی-تدابیر-زناشویی.html
ثبات و پایداری زندگی مشترک متکی به رعایت اصول و قوانینی است که زن و شوهر ... غیر از موارد ذکر شده بنظر می رسد که یک رابطة جنسی مناسب باعث از بین رفتن کدورت ها و ... بعد از انجام مقدمات بهترین زمان آمیزش عبارتند از: ... سست شدن ریشه موهای سر

چگونه کمردرد باعث افسردگی می شود - باراد

https://www.barad.com/مقالات/کمردرد/Id/137/چگونه-کمردرد-باعث-افسردگی-می-شود
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - مطالعات در سالهای اخیر نشان می دهد رابطه معناداری بین کمر درد و افسردگی ... کاهش لذت از فعالیت هایی که همیشه علاقه مندی فرد بوده است; کاهش لذت جنسی; احساس بی ارزش بودن ... افسردگی بعد از عمل های جراحی مربوط به ستون فقرات و کمر.
یه سوال دیگر کسی که سرطان خون داشته باشه با انجام سکس قابل انتقال است؟؟ دکتر شمشیری خرداد ۱۹, .... سلام کمر درد بعد الزا شدن طبیعی می باشد. دکتر شمشیری شهریور ۶, ...... خودم فکر میکنم به علت ساییدگی به دیواره واژن باشه.طبق تحقیقات خودم ...

علت درد زیر شکم در خانم ها چیست؟ - تلنگر

talaangor.ir/fa/news/6371/علت-درد-زیر-شکم-در-خانم-ها-چیست
۶ روز پیش - یکی از شایع ترین درد ها در زنان درد زیر شکم است که علل گوناگونی دارد . ... گرفتگی شدید عضلات شکم، سردرد، کمر درد و حساس شدن پستان ها و… ... ابتلا به بیماری های عفونی منتقله از راه جنسی نیز می تواند باعث درد ناحیه لگن و زیر شکم شود. ... دهانه رحم وجود دارد، ممکن است بعد از رابطه زناشویی درد شکمی ایجاد شود.

رابطه زناشویی در بارداری، محدودیت ها (2) - خبرآفرین

https://khabarafarin.com/رابطه-زناشویی-در-بارداری،-محدودیت-ها-2/
ماساژ کمر در این دوره علاوه بر مفید بودن احساس خوشایندی را نیز برای زنان باردار ... ترس از سقط ، یکی از عواملی است که زوجها را ناچار به چشم پوشی از روابط جنسی می نماید. ... این حالت به همراه پرخونی لگن می تواند منجر به بروز کرامپها و کمردرد شود. .... لذت رابطه زناشویی، علت کم شدن آن · رابطه زناشویی در مردان، قبل از ورزش ممنوع است؟
با وجود پایین بودن آهن پدرم می توانند عمل جراحی پروستات انجام دهند؟ نمایش ... بدلیل عارضه دیسک کمر مدام دچار کمر درد هستم ازن تراپی درمان کننده هست؟ ... علت درد کمر و سوزن سوزن شدن چیست؟ ... داروی تقویتی ویتامین ای و کیو ۱۰ بعد از چند روز جواب می دهد؟ ... درمان مجاری ادراری و جنسی که بر اثر تصادف سیستوسکوپی شده است چیست ؟

خواص قاووت چیست ؟ | پاسخگویان

https://www.pasokhgooyan.ir/node/5675
از دیگر اجزایی که در ترکیبات قاووت ممکن است استفاده شود، عبارتند از گندم، دارچین، تخم ... تخم آفتابگردان: مدر و به علت دارا بودن ویتامین A مفید برای قوه بینایی ... جنس بسته‌بندی قاووت باید طوری باشد که برای مواد غذایی مناسب و بر روی محتویات ... رفع بی‌خوابی، سرگیجه، استخوان درد و کمر درد، تقویت چشم و اعصاب، تقویت قوای ...

جستجوهای مربوط به علت سست شدن کمر و کمردرد بعد از رابطه جنسی


۹۷/۰۴/۲۵ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی