فال روزانه و طالع بینی سه شنبه 1 اسفند 96

فال روزانه


فال روزانه

در ادامه طالع بینی و فال روزانه سه شنبه 1 اسفند 96 فال روزانه سه شنبه 1 اسفند – فوریه برای شما آماده شده است

فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین فروردین ماه

حتی اگر شما خودتان هم کارهای انجام نشده‌ای داشته باشد، ولی امروز در خانه‌تان مشکلی پیش می‌آید که باید یه آن رسیدگی کنید. اتفاقی که اصلاً انتظارش را نداشتید ممکن است تمام برنامه‌های شما را تحت تأثیر خود قرار دهد. اما نگران برنامه‌ریزی‌های قبلی خود نباشید، چراکه با یک تلفن و یا سپردن به یک نفر مطمئن می‌توانید آنها راتغییر دهید. درعوض بدون اینکه پیش‌بینی کنید به کجا می‌روید، به دنبال ناشناخته‌ها بروید. البته کمی‌احتیاط و عدم اعتماد هم چیز خوبی است.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما در محدوده ذهن خودتان تجربیات شگفت انگیزی داشته‌اید، به خاطر اینکه پشت تخیلات شما احساساتی قوی و محکم نهفته است. اما شما اگر روش خود را عوض کرده و افکار پنهانی خود را با کسی که بهش اطمینان دارید در میان بگذارید، زندگی تان خیالی تر و رویایی‌تر هم می‌شود! اگر به راحتی آنها را ابراز کنید، مطمئناً روزی پویا و دلنشین تر خواهید داشت!

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین خرداد ماه

شما به دنبال یک راه کار جدید برای تغییر زندگی تان هستید. این مطلب که شما می‌خواهید استراتژی زندگی تان را عوض کنید فوق العاده نطر مثبتی است اما بهتر است کمی با برنامه ریزی و دقت بیشتری پیش بروید تا در آینده از اینکه برنامه و روش زندگی تان را عوض کرده‌اید ناراحت نباشید. در راه تغییر اصلا ترس را به خود راه ندهید فقط اول با فکر و برنامه زمان بندی شده به پیش بروید تا طعم شیرین موفقیت را تجربه کنید.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین تیر ماه

شما برنامه‌های بزرگی در سرتان می‌پرورانید. مثل اینکه به سرزمین رویاها سفر کرده‌اید. اما امروز واقعیات روزمره زندگی مانع رویاپردازی‌های شما می‌شود. اجازه ندهید که دوباره این اتفاق بیفتد. اگر فکر می‌کند که می‌توانید این رویاها را به واقعیت تبدیل کنید اشتباه کرده‌اید برای اینکه به اندازه کافی زحمت نکشیده‌اید.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین مرداد ماه

 شما فکر می‌کنید کارهایی که دیگر بهشان فکر هم نمی‌کردید را هم می‌توانید دوباره انجام دهید، اما این خط فکری ممکن است برایتان مشکل ساز باشد. داشتن دید مثبت خصوصیت خیلی خوبی است، اما امروز شناختن مرزها و محدودیتهایتان شما را از ناامیدی فردا نجات می‌دهد.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین شهریور ماه

 استراحت و آرامش به نظر می‌رسد امروز بهترین کار برای شما باشد، اما بخش فعال زندگی شما ممکن است کمی بیشتر سرکشی کند و خودش را نشان دهد. شما دوست دارید که موقعیت کنونی را از دست ندهید. اطلاعات ارزشمند می‌تواند معنی متفاوتی از شکست و موفقیت بدهد. به چیزی که فکر می‌کنید در حال یاد گرفتن آن هستید اعتماد نکنید بلکه به چیزی که  تاکنون داشته اید تکیه کنید و به اینکه به چه چیزی باور دارید.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین مهر ماه

امروز موفقیت و سازندگی شما به این بستگی دارد که نسبت به به حرکات ماه در نشانه تان آگاه و مطلع باشید، بنابراین بتان توصیه می‌کنیم آروزها و احساسات تغییر یافته خود را ابراز کنید. باوجود اینکه شما معمولاً نسبت به اتفاقاتی که رخ می‌دهد سریع واکنش نشان می‌دهید، ولی امروز باید قدری محتاط باشید. اگر این کار را نکنید خودتان را بر سر دو راهی خواهید دید!

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین آبان ماه

 در حالیکه عطارد به شما کمک می‌کند که به چیزهایی که می‌خواهید برسید زندگی شما روز به روز روشنتر می‌شود. ضمناً خورشید و نپتون هم یکسری انتخابهای مشکل پیش روی شما قرار می‌دهند. بهتر است که همین الان اولین قدم را بردارید، برای اینکه اگر بخواهید به همه آنها با هم بپردازید، هر چیز کوچکی می‌تواند مشکل‌ساز شود.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین آذر ماه

شما امروز وقتی کارهایتان را تمام کردید نمی توانید به راحتی وقتتان را برای تفریح کردن با دوستانتان تنظیم کنید. شما هنوز ظایفی دارید که حتی شاید وقتی لیست کارهای روزانه تان را چک کنید آنها را حس نکنید. همانطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتان هیچ کار دیگری نمی کند، دفاع کردن از خودتان در برابر دیگران نیز اینگونه است. فقط تا جایی که در توانتان هست کارهایتان را انجام دهید و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می شود را از فکرتان بیرون کنید.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین دی ماه

 اتصال هم زمان خورشید و عطارد در نشان شما افتاده است، که هدایای الهام بخشی را که شما به دیگران داده بودید  به یاد شما می‌آورد. شما دیدگاه خوش بینانه‌ای به زندگی دارید و راه مخصوصی برای اینکه ایده‌هایی که برای آینده دارید عملی کنید. دلیلی وجود ندارد بخواهید که زمان را عقب برگردانید تا زمانیکه به سختی‌هایی که در راه‌تان وجود دارد اشراف داشته باشید. زندگی کردن روی جنبه‌های منفی زندگی امیدوار کننده نیست، اما انکار کردن آنها می‌تواند بسیار مشکل تر باشد.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین بهمن ماه

توانایی شما برای دو دستی چسبیدن به گذشته بهتان انگیزه می دهد که در عشق وفادار و صادق باشید، اما امروز ترستان از تغییر می تواند مشکلی برای روابط صمیمی تان باشد. گاهی اوقات فاش کردن احساساتتان نیاز به ریسک فراوانی دارد و شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید زمان حال را از دست می دهید. اما حالا شما فرصت دارید که مسائل قدیمی را تغییر دهید. به طور موقت کارتان را آغاز کنید، اما بر آنچه در دلتان دارید تمرکز کنید. و درنهایت اشتیاق و علاقه شما برای سهیم کردن کسی که دوستش دارید در ضعفها و آسیب پذیری هایتان می تواند رابطه تان را عمیق تر کند.

– فال روزانه در روز 1 اسفند 1396 برای متولدین اسفند ماه

امروز وارد یک بحث و مشاجره شدن از حل کردن آن در همان ابتدا آسان‌تر است. اگر شما به افراد لجوج برخورد کنید، شاید حوصله سرزنش کردن آنها را نداشته باشید. یک ناراحتی بی‌اهمیت می‌تواند به طور پرشوری یک درگیری عاطفی را بالا ببرد. آگاه بودن از تواناییهایتان می تواند به شما کمک کند که انرژی‌تان را برای رسیدن به اوج ذخیره کنید.

 

فال روزانهفال روزانه | فال امروز | فال روز تولد - نمناک

namnak.com/t101-فال-روزانه
فال روزانه و Daily Fal و فال امروز و رویدادهای روزانه و فال روزانه متولدین فروردین ، فال روزانه اردبیهشت ، فال روزانه خرداد ، فال روزانه تیر ، فال روزانه مرداد ، فال روزانه شهریور ، فال روزانه مهر ، فال روزانه آبان ، فال روزانه آذر ، فال ... برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه 24 بهمن 1396 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
fal hafez فال امروز شما و فال روزانه حافظ و فال حافظ روزانه و فال حافظ آنلاین و فال 1395 فال حافظ را در آکاایران ببینید.
فال روزانه دوشنبه 30 بهمن 96 فال روز تولد امروز 30 بهمن 1396 فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc.
فال روزانه 30 بهمن 1396 طالع بینی امروز دوشنبه 30 بهمن ماه 96 می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊• امروز روابط دوستانه شما صمیمی‌تر می‌شود، برای اینکه خورشید هشتمین خانه تان که خانه دوستی و صمیمیت است را ملاقات می‌کند. شما دوست.

فال روزانه 30 بهمن 96 - دوشنبه | وهاران

www.vaharan.ir › فال و طالع بینی
فال روزانه وهاران. شما همیشه برای راهنمایی کردن دیگران پیش قدم می‌شوید، تمام تجربیاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار می‌دهید اما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید زیرا گاهی این کار به نفع شما نمی‌باشد، اثر سوئی برای شما دارد. زیرا با تعریف‌هایی که برای دیگران انجام می‌دهید ممکن است کارهایی را بر علیه شما انجام دهند. تجربیاتی ...

فـال روزانـه - Daily Omen - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/20915/فـال-روزانـه-daily-omen
1 day ago - فال روزانه یکشنبه 29 بهمن 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 29 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی ماجراجو، حساست، شجاع، احساساتی، سخت کوش و وقت شناس هستید. با این همه شور و اشتیاق و جاه طلبی که در وجودتان است باید سعی کنید خجالت و لجبازی هایتان را کنار بگذارید ...

فال روزانه - بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/
ماه تولد. فال روزانه - دوشنبه 30 بهمن 1396. فال روزانه فروردین. فال روز متولدین فروردین: امروز ممکن است حقیقت به شدت شما را اذیت کند، اما حقیقت چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری باید تازه و آشکار شود. شما به طور کامل از چیزهایی که ازشان دوری می‌کردید آگاهی دارید. باید خیلی حواستان را جمع کنید! برای اینکه اکنون اگر آنی و بدون ...
فال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال فردا,فال‌روزانه,فال روزانه آلامتو, daily omen,fale emrooz,faal rooz,fale rozaneh. ... فال روزانه یکی از روشهای سرگرم کننده برای مشاهده احتمالات موجود در طول روز است پس با ما همراه شوید. فال روزانه جدید , فال روزانه آلامتو , فال روزانه دقیق ... فال عطسه روز سه شنبه ...

فال روز - ایران ناز

www.irannaz.com/news_cats_31.html
فال روز,فال روزانه,روزانه,روز,هفته,ماه,شنبه,یکشنبه,دوشنبه,سه شنبه,چهارشنبه,پنجشنبه,جمعه,فروردین,اردیبهشت,خرداد,تیر,مرداد,شهریور,مهر,آبان,آذر,دی,بهمن,اسفند.
3 days ago - فال روزانه PMC برای متولدین اسفند : شور و شوق عاشقی را در قلب خود احساس می کنید و دلتان می خواهد شادیتان را فریاد بزنید. ابرهای تیره از آسمان زندگیتان کنار خواهد رفت و احساس رضایت را تجربه خواهید کرد. زمان آن است که همه توانتان را بکار بگیرید تا به نتیجه دلخواه برسید. در حالی که پیشنهادهای دیگران را ...

فال ماهانه بهمن 96 | پرشین فال

www.persianfal.com/fal-mah.html
فال ماهانه شما با توجه به تاریخ تولدتان - فال این ماه - بهمن 96***پرشین فال جامع ترین سایت فال و طالع بینی پارسی زبان.فال روزانه,فال تاروت,فال حافظ,فال پاسور,طالع بینی هندی,چینی,مصری,فال انبیا,تعبیر خواب,بیوریتم و ....

فال روزانه سه شنبه 3 بهمن 1396 | فال روزانه | پرشین فال

www.persianfal.com › پرشین فالفال روزانه
Jan 22, 2018 - فال روزانه شما سه شنبه 3 بهمن 1396 فال روزانه 03-11-96 متولد فروردین : شما روزهای کاملا شگفت انگیز و شادی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه‌ی شادی ا... فال روزانه پرشین فال.

فال روزانه | پرشین فال

www.persianfal.com › پرشین فال
فال روزانه متولدین ماه.طالع بینی امروز را مشاهده کنید. ... فال روزانه سه شنبه 1 فروردین 1396 · فال روزانه دوشنبه 30 اسفند 1395 · فال روزانه یکشنبه 29 اسفند 1395 · فال روزانه شنبه 28 اسفند 1395 · فال روزانه جمعه 27 اسفند 1395 · فال روزانه پنجشنبه 26 اسفند 1395 · فال روزانه چهارشنبه 25 اسفند 1395 · فال روزانه سه شنبه 24 اسفند ...

فال روزانه - ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/daily-horoscope/
فال روزانه فروردین •◊•◊•. ممکن است در انجام کارها ماهر باشی اما این دلیل نمی‌شود که در حوزه عشق و دوست داشتن هم چنین مهارتی را داشته باشی. تو فرد بااستعدادی هستی. کافی است از این استعداد و توانایی در زمینه‌های مختلف استفاده کنی تا هم تغییری در زندگیت رخ دهد و هم پرنشاط و فعال باشی. بهتر است سری به پزشک خود بزنی.

فال روزانه سه شنبه 10 بهمن 1396 - قطره

www.ghatreh.com/news/nn41214548/فال-روزانه-شنبه-بهمن
Jan 29, 2018 - فال روزانه سه شنبه 10 بهمن 1396 - متولد فروردین : امروز روز پیچیده ای برای شماست برای اینکه اگر شما تمام تلاشتان را.
فال روزانه و فال حافظ روزانه بر اساس ماه تولد .. فال حافظ با تعبیر - مجله فارسی پرمگ ارائه دقیق ترین فال روزانه .. فال امروز.
در این بخش از جس جو شما میتوانید فال روز تولد خود را با توجه به روز و ماه و سال تولد خود بیابید و مطالعه کنید.فال متولد روز 1363/8/6 برای امروز یکشنبه 29 بهمن 1396.
یکشنبه 29 بهمن. لوگو ورزش سه · صفحه اصلی · جداول لیگ‌ها · روزنامه · ویدئو · جام حذفی · تصاویر بازیکنان · نتایج زنده. روزنامه خبر ورزشی. یکشنبه 29 بهمن 1396. ماه پیش · 1 · 2 · 3 · 4 · 5. 6. 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12. 13. 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19. 20. 21. 22. 23 · 24 · 25 · 26. 27. 28 · 29. 30. خبر ورزشی. خبر ورزشی · ایران ورزشی.
فال روزانه, فال امروز, فال روزانه تاروت رنگی, فال روزانه آکاایران, فال روزانه برترینها, فال روزانه بیتوته, فال روزانه 2, فال روزانه پیچک, فال روزانه نمناک, فال روزانه نیک صالحی.
فال روزانه سیمرغ هر روز بروز می شود. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان کار می کند، به همین جهت فال روزانه برای متولدین هر ماه جداگانه تهیه شده است.

فال روزانه - گنج دانلود

www.ganjdl.ir/cat/8/فال-روزانه.html
ترفند [1]. آخرین پربازدید تصادفی. دانلود قسمت چهارم فصل سوم سریال شهرزاد 3 پنجشنبه 26 بهمن 1396. دانلود برنامه دورهمی گروه ماکان بند 26 بهمن 96 پنجشنبه 26 بهمن 1396. دانلود برنامه دورهمی الناز حبیبی 25 بهمن 96 چهارشنبه 25 بهمن 1396. دانلود فیلم غیرمجاز چهارشنبه 25 بهمن 1396. دانلود فیلم خفه گی سه شنبه 24 بهمن 1396.

فال روزانه سه شنبه 19 دی 1396|خبر فوری

www.khabarfoori.com/detail/.../فال-روزانه-سه-شنبه-19-دی-1396
Jan 9, 2018 - در ماه اسفند یک فرصت شغلی مناسبی برایتان جور می شود که می تواند آینده شغلی شما را از این رو به آن رو کند. تغییر بزرگی در زندگی عاطفی تان رخ می دهد که سالی پر از هیجان را برایتان رقم خواهد زد. فـال روزانـه - Daily Omen. برای شروع کردن کاری این پا و آن پا می کنید اما بدانید همین که قدم اول را بردارید نیم بیشتری ...

فال روزانه - سه شنبه 21 شهریور 1396 | دنیاتو تغییر بده - مگ یاد

https://www.magyad.com › سرگرمیفال و طالع بینی
Sep 12, 2017 - سه شنبه ۲۱ شهریور. ۱۳۹۶. بز. فال روز متولدین فروردین: عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده‌ای از حقایق، روابط و آرزوهایتان که تا الان دست و پای شما را بسته بودند توجه کنید. در مورد وجود آنها اصلاً نباید شک کنید؛ مطئناً تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال که حتی بیشتر از ...

آرشیو روزنامه - ettelaat newspaper

www.ettelaat.com/new/index.asp?code=search
یکشنبه یکم بهمن 1396 · شنبه 30 دی 1396 · پنجشنبه 28 دی 1396 · چهارشنبه 27 دی 1396 · سه‌شنبه 26 دی 1396 · دوشنبه 25 دی 1396 · یکشنبه 24 دی 1396 · شنبه 23 دی 1396 · پنجشنبه 21 دی 1396 · چهارشنبه 20 دی 1396 · سه‌شنبه 19 دی 1396 · دوشنبه 18 دی 1396 · یکشنبه 17 دی 1396 · شنبه 16 دی 1396 · پنجشنبه 14 دی 1396 ...

فال روزانه امروز سه شنبه 24 بهمن 96 - آپارات

https://www.aparat.com/v/.../فال_روزانه_امروز_سه_شنبه_24_بهمن_...
6 days ago - لامپ صد About 538000 results (0.87 seconds) Search Resultsفال روز سه شنبه 24 بهمن 1396 - نمناکTranslate this pageفال روزانه و فال سه شنبه 24 بهمن 96.

فال روز یکشنبه 1 بهمن 1396 | تیتر هنر - هفت هنر

titrhonar.ir/اخبار/فال-روز-یکشنبه-1-بهمن-1396/
فال روز یکشنبه 1 بهمن 1396. شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ در ۲۱:۲۶. – فال روزانه در روز ۱ بهمن ۱۳۹۶ برای متولدین فروردین ماه. حواستان جمع باشد که برنامه‌هایتان را بر اساس احساسات بی‌ثبات خود پایه‌ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه‌های شما به هم می‌ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می‌خواهید به دست ...
روز, تاریخ, اذان صبح, طلوع خورشید, اذان ظهر, غروب خورشید, اذان مغرب. یکشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵ : ۴۲ : ۳۲, ۰۷ : ۱۱ : ۳۸, ۱۲ : ۱۵ : ۳۳, ۱۷ : ۱۹ : ۴۷, ۱۷ : ۳۸ : ۲۰. دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵ : ۴۲ : ۱۳, ۰۷ : ۱۱ : ۱۰, ۱۲ : ۱۵ : ۵۰, ۱۷ : ۲۰ : ۴۹, ۱۷ : ۳۹ : ۱۹. سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵ : ۴۱ : ۵۲, ۰۷ : ۱۰ : ۴۱, ۱۲ : ۱۶ : ۰۶, ۱۷ : ۲۱ : ۵۱, ۱۷ : ۴۰ : ۱۸. چهارشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵ : ۴۱ ...

فال طالع بینی و تعبیر خواب - ایرانیان انگلستان

iranianuk.com/c/10/1/فال-طالع-بینی-و-تعبیر-خواب
فال روز جمعه ۱۶ فوریه - ۲۷ بهمن. +12. رأی دهید. -1. فال روز پنجشنبه ۱۵ فوریه - ۲۶ بهمن. ‌پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵ فوریه ۲۰۱۸. فال روز پنجشنبه ۱۵ فوریه - ۲۶ بهمن. +14. رأی دهید. -3. فال روز چهارشنبه ۱۴ فوریه - ۲۵ بهمن. ‌چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴ فوریه ۲۰۱۸. فال روز چهارشنبه ۱۴ فوریه - ۲۵ بهمن. +18. رأی دهید. -3. فال روز سه شنبه ۱۳ فوریه ...
پزشکی,سرگرمی,آشپزی,مدل لباس,مدل آرایش,بازداری,کودک,دستور پخت, مدل پیرهن,اس ام اس ,مدل لباس زنانه,آموزش آرایشگری , آرایش صورت.

فال روزانه - نیک صالحی

www.niksalehi.com/فال-روزانه
فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد می کند شما می توانید بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید . ... فال روزانه ماه اسفند. ممکن است ناراضی باشید که امروزتان با دیگران خراب می شود . اما حقیقاً‌ این است که شما انتخاب زیادی ندارید به سمت درخشان نگاه کنید (‌نیمه پر لیوان را ببینید . ).
آرشیو روزنامه اطلاعات در ماه بهمن.

فال روزانه سه شنبه 21 آذر 1396 - خبرداغ

khabaredagh.ir/fa/news/750535/فال-روزانه-سه-شنبه-21-آذر-1396
Dec 11, 2017 - فال روزانه سه شنبه 21 آذر 1396. ... متولد مرداد : حالا که ماه وارد هفتمین خانه‌تان یعنی خانه «دیگران» شده است، امروز برای شما روز دوستان و روابط است. اگر همکارانتان به اندازه شما ... متولد اسفند : شما در این روزها با یک انسداد مالی روبرو هستید و به هر کاری که دست می‌زنید با مشکل مواجه می‌شوید و راهتان سد می‌شود. اما لازم است ...

فال امروز دوشنبه 2 بهمن 96 - پربازدیدترین خبرهای جالب - رز بلاگ

topfunnews.rozblog.com/news/46/فال-امروز-دوشنبه-2-بهمن-96/
Jan 22, 2018 - فال روز دوشنبه 2 بهمن 1396 برای آگاه شدن از اتفاقات مهم و جالب پیش روی خودتان در روز دوشنبه 2 بهمن 1396 فال روزانه جذاب سایت نمناک را بخوانید. تاریخ انتشار : 2 بهمن 1396 بازدید : 9437 نفر - فال روزانه در روز 2 بهمن 1396 برای متولدین فروردین ماه اگر امروز بخواهید ایده‌هایتان را برای فرد دیگری…

فال - بانوان ایرانی

banovanirani.ir/category/سرگرمی/فال/
فال شنبه ۸ مهر ۹۶ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین فروردین: اگر شما اخیرا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده اید امروز دیگر روز عمل است. ... فال امروز سه شنبه ۷ شهریور ۹۶ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین فروردین: حالا که تعطیلات آخر هفته تمام شده است، شما دوست دارید از دور هم جمع شدنهای دوستانه لذت ببرید، ...
روزنامه ایران / شماره : 6722; ۳۰ بهمن ۱۳۹۶. تماس با ما · کانال تلگرام. صفحه اول. 1. سیاسی. 2 · 3. اجتماعی. 4. اقتصادی. 5 · 6. اجتماعی. 7. فناوری. 8. گزارش. 9. اندیشه. 10. اطلاع رسانی. 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16. حوادث. 17 · 18. ایران زمین. 19. جهان. 20. سیاسی. 21. فرهنگ و هنر. 22. ورزشی. 23. صفحه آخر. 24. نسخه Pdf. ورق بزنید · شبکه خبری ...

جام جم آنلاین - حوادث

jamejamonline.ir/online/service/01-06-91/1
تصویر پست اینستاگرام ۱۰ روز قبل خلبان دوم هواپیمای سقوط کرده ای تی آر آسمان. پست اینستاگرام ۱۰ روز قبل خلبان دوم هواپیمای سقوط کرده ای تی آر آسمان. پست اینستاگرامی ۱۰ روز قبل کاوه خلیلی خلبان دوم هواپیمای سقوط کرده درباره‌ی هواپیمای ATR را... امروز 00:05; حوادث ... یکشنبه 29 بهمن 1396 22:10; حوادث · تصویر ماجرای ...
Dec 5, 2017 - طالع روزانه سه شنبه 14 آذر 1396 فال روزانه متولدین فروردین توجه کردن به کار و وظایف کاری اکنون برای شما از اهیمت ویژه‌ای برخوردار است، اما اگر امروز شما فکر.

فال روزانه سه شنبه 7 آذر 1396 - ستاره | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/47842277 - Translate this page
Nov 28, 2017 - فال روزانه سه شنبه 7 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن ... ادامه خبر ... داشته و خواهد داشت: 1-در چند دهه گذشته در هیچ دولتی به اندازه دولت فعلی آمریکا، تا این حد نظامیان عالی رتبه مناصب کلیدی قدرت را در دست نداشته اند. ژنرال متیس، ...
Dec 5, 2017 - فال روزانه سه شنبه 14 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن. ... اسفند. امروز از آن روزهایی است که باید ماسکی که هر از گاهی به چشم می زنید را بردارید و کاملا خودتان باشید. دلیلی ندارد که برای هماهنگ بودن با شرایط اطراف تان شخصیت خود را ...
29 بهمن 1396 خورشیدی برابر با 1 جمادی الثانی 1439 هجری و 18 فوریه 2018 میلادی. رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( 29 بهمن 1396 ). اتصال راه آهن شمال به جنوب ایران (1315ش) ... مصمم شدند به وسیله یک رشته راه آهن سراسری از دریای مازندران تا خلیج ... قیام مردم مسلمان تبریز به مناسبت چهلمین روز شهدای 19 دی قم (1356ش) ...

فال امروز سه شنبه 14 آذر 96 | فال روزانه + فال حافظ | کِلکِ دانش

www.kelkedanesh.com › سرگرمیفال و طالع بینی
Dec 5, 2017 - چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 14 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی فوق العاده برای مقابله با مشکلاتاست که با وجود کوچکی مدت.

اوقات شرعی - دانشگاه فردوسی مشهد

https://www.um.ac.ir/PrayerTime.html
تاریخ: امروز (1396/11/29) شهر: مشهد ماه: بهمن طول جغرافیایی:59°35´ E عرض جغرافیایی:36°17´ N ماه قبلی ماه بعدی. روز, تاریخ, اذان صبح, طلوع آفتاب, اذان ظهر, غروب آفتاب, اذان مغرب, نیمه شب. 1, 05:10, 06:40, 11:42, 16:45, 17:06, 22:57. 2, دو شنبه, 05:10, 06:39, 11:43, 16:46, 17: ... 3, سه شنبه, 05:09, 06:39, 11:43, 16:47, 17:08, 22:58.

فال روزانه - ایران مدیا

www.irmedia.org › سرگرمی
فال روزانه و Daily Fal و فال امروز| فال روزانه متولدین فروردین ، فال روزانه اردبیهشت ، فال روزانه خرداد ، فال روزانه تیر ، فال روزانه مرداد ، فال روزانه شهریور ، فال روزانه مهر ، فال روزانه آبان ، فال روزانه آذر ، فال ... بهمن 27, 1396 سرگرمی, فال روزانه 0 ... فال روزانه و طالع بینی سه شنبه 24 بهمن 96 در ادامه طالع بینی و فال روزانه سه شنبه 24 …
Oct 24, 2017 - فال سه شنبه ۲ آبان , طالع امروز خود را ببینید: فال سه شنبه ۲ آبان متولدین فروردین. امرزو یک نامه یا یک تماس تلفنی باعث ایجاد تغییر در زندگی مالی شما می شود. این تماس باعث می شود تا به احتمال پیشرفت در آینده بیشتر امیدوار شوید. این مسایل تا حدی باعث نگرانی شما می شوند اما خیلی به این نگرانی بها ندهید زیرا ...

.:TSETMC:. :: پیغام های ناظر بازار

www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C18
کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران، به اطلاع می رساند؛ پیرو بیانیه شماره 1202/الف/96 مورخ 21/11/1396 این شرکت، میزان 98 درصد (نود و هشت درصد) سهام کنترلی شرکت توسعه و سرمایه گذاری مجاب (سهامی عام) در نماد معاملاتی (توسعه مجاب4) با قیمت پایه کل20,090,000,000 ریال، روز سه شنبه مورخ 08/12/1396 از طریق بازار سوم ...

فال روز سه شنبه 9 آبان 1396 - آیسام

aysam.ir › سرگرمیفال و طالع بینی
Oct 31, 2017 - فال روز سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶. فال روز ۹ آبان , طالع امروز خود را ببینید: فال روز ۹ آبان برای متولدین فروردین ماه. امروز شما قادر نخواهید بود که برای خودتان کاری انجام دهید، برای آنکه شما از اینکه به هرکسی که از شما درخواستی دارد جواب “مثبت” می دهید احساس خوشنودی می کنید. شما به راحتی می توانید دوست پیدا کنید،
Sep 19, 2017 - فال روزانه سه شنبه ۲۸ شهریور متولدین اسفند. شما از انجام دادن کارهایی که وظیفه افراد دیگر است خسته شده اید. شما حتی بعضی وقت‌ها فکر می‌کنید که تنها کسی هستید که به قول‌هایی که داده عمل می‌کند! اما امروز نباید به سرعت در صدد رفع اشتباهات افراد دیر بربیایید، چراکه شما به خاطر وسواس و اشتیاقی که برای رسیدن ...
عناوین روزنامه های امروز,صفحه اول روزنامه ها,تیتر روزنامه,صفحه اول روزنامه های ورزشی,نیم صفحه اول روزنامه ها آخرین اخبار حوادث ایران و جهان, اخبار حوادث روز.
فال روزانه شنبه 1 مهر 96 به همراه فال حافظ. فال روزانه متولدین فروردین: شما امروز به زندگی تان کاملاً اطمینان دارید، اما همراهی و پیش رفتن با این مسیر برایتان سخت شده است. ممکن است افرا دیگر از قوانین شما سرپیچی کنند و انتظارات شما اعم از سازندگی و سازگاری را برآورده نکنند. جلب کردن موافقت دیگران برای قبول کردن خط فکری تان ...
1) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​. ... صفحه اول روزنامه های کشوری و استانی؛دوشنبه 30بهمن ماه 96/تصاویر " روزانه روزنامه های مختلفی(اعم از سیاسی-اقتصادی-ورزشی) درکشورمان منتشر می شوند که هر کدام در نوع خود خواندنی . ... فال روزانه دوشنبه 30 بهمن 1396 -- خبر فوری چند کلمه ...

03:04:00 اوقات شرعی و جهت قبله PrayTime

prayer.aviny.com/city_time.aspx?Code=8
یکشنبه, 1396/11/1, 05:32:51, 06:54:25, 12:11:14, 17:28:04, 17:46:11, 23:30:27, 2018/01/21, 1439/05/03, 16:12, 12:13:20. دوشنبه, 1396/11/2, 05:32:39, 06:54:06, 12:11:31, 17:28:55, 17:47:00, 23:30:47, 2018/01/22, 1439/05/04, 16:11, 12:14:21. سه شنبه, 1396/11/3, 05:32:26, 06:53:45, 12:11:46, 17:29:47, 17:47:50, 23:31:07 ...

لیست مناسبت های جهانی

mashrooh.com › گردشگریمناسبتها در ایران و جهان
Nov 14, 2016 - در این بخش از سایت مشروح می خواهیم لیستی از مناسبت های جهانی را برای شما عزیزان بیان کنیم . امیدواریم که با مطالعه ی این بخش تمام اطلاعاتی را که به آن نیاز داشتید به دست آورده باشید ...

فال روز سه شنبه 17 بهمن 1396

espadnews.ir/news/269747/فال-روز-سه-شنبه-17-بهمن-1396
فال روز سه شنبه 17 بهمن 1396 برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه 17 بهمن 96 فال روزانه جذاب سایت نمناک را بخوانید.

فال روزانه - تالاب

www.talab.org/fun/omen
فال روزانه سه شنبه 24 بهمن ماه 96 · فال روزانه دوشنبه 23 بهمن ماه 96 · فال روزانه یکشنبه 22 بهمن ماه 96 · فال روزانه شنبه 21 بهمن ماه 96 · فال روزانه جمعه 20 بهمن ماه 96 · فال روزانه پنجشنبه 19 بهمن ماه 96 · فال روزانه چهارشنبه 18 بهمن ماه 96 · فال روزانه سه شنبه 17 بهمن ماه 96 · فال روز دوشنبه 16 بهمن ماه 96 (فال روز) · فال روز یکشنبه 15 بهمن ماه ...
Oct 16, 2017 - فال روزانه شنبه 11 آذر 96 فال روز تولد امروز 11 آذر ماه 1396. در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال را آماده کرده ایم ، برای مشاهده فال روزانه روز تولد خود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. 33043 59c779a5a478e - فال روزانه شنبه 11 آذر 96 فال روز تولد امروز 11 آذر ماه ...
Sep 12, 2017 - فال روزانهچند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 21 شهریور به دنیا آمده ای تولدت مبارک! شاید تا به حال به دلیل مشغله های فکری و کاری احساس فرسودگی و خستگی می کردید اما ازین به بعد دوباره انرژی خود را به دست خواهید آورد. اتفاقات خوبی در اطراف تان رخ می دهد که بر…,فال روزانه سه شنبه 21 ...
روزنامه خبر جنوب اولین - پرتیراژترین و معتبرترین روزنامه سیاسی اقتصادی اجتماعی قضایی گردشگری ورزشی علمی فرهنگی هنری انتقادی و طنز جنوب ایران با 38سال سابقه درخشان و توزیع گسترده جهانی. As the most circulated and printed daily in south of Iran, Khabar-e-Jonoob enjoys an experience of 38 years in the area of ...
Oct 27, 2010 - خصوصیات متولدین ماه های مختلف:سمبل-عنصر-سیاره -روز اقبال-اعداد شانس-سنگ خوش یمن-رنگ فروردین سمبل : قوچ عنصر: آتش سیاره : مریخ عضو آسیب پذیر :سر روز اقبال : سه شنبه اعداد شانس : 6 ، 9 سنگ خوش یمن: الماس رنگ : قرمز فروردینی ها در پی عشق آتشین و پر شورترین عشق ممکن اند او خود به خود جنس مخالف را ...
روزنامه وطن امروز.

فال روز یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - صرفا جهت اطلاع

https://serfanonline.ir/2018/01/20/.../فال-روز-یکشنبه-1-بهمن-139...
Jan 20, 2018 - فال روز یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶. متولدین فروردین ماه حواستان جمع باشد که برنامه‌هایتان را بر اساس احساسات بی‌ثبات خود پایه‌ریزی نکنید، برای اینکه اگر احساسات شما تغییر کنند، پایه و اساس برنامه‌های شما به هم می‌ریزد. اما حالا تا زمانی که شما روی چیزهایی که می‌خواهید به دست بیاورید تمرکز نکرده‌اید، تفریح کردن نیز ...

فال روزانه - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - داناکده

danakadeh.ir › طنز و سرگرمیفال و طالع بینی
6 days ago - فال روزانهسه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶. فال روزانه،فال روز .... فال روز متولدین اسفند: سیاره حاکم شما نپتون کمک پرانرژی از اتصال با خورشید دریافت می‌کند و از زمانی که این اتفاق در دوازدهمین خانه از اسرار شما می‌افتد می تواند اسرار پشت پرده را آشکار کند. دیگران شاید ... برچسبداناکده | فال روزانه - سه شنبه 24 بهمن 1396 ...
تور استانبول, قیمت تور استانبول, نرخ تور استانبول زمستان 96, تور استانبول قیمت مناسب اسفند 96, تور استانبول دقیقه 90, بلیط تور استانبول, تور استانبول نوروز 97, تور ترکیه, تور ترکیه نوروز ۹۷, تور ترکیه استانبول زمستان ۹۶, قیمت تور استانبول فروردین 97.

فال روزانه سه شنبه 3 بهمن 1396|مشهدفوری

www.mashhadfori.com/detail/.../فال-روزانه-سه-شنبه-3-بهمن-1396
Jan 23, 2018 - اگر مدتی در فکر درست کردن یک باغچه در حیاط خانه تان و یا اضافه کردن چند گلدان کوچک و بزرگ و آوردن بخشی از طبیعت به فضای آپارتمان خود بوده اید، امروز روزی برای این ...

بانک اقتصاد نوین - اخبار

https://www.enbank.ir/Site.aspx?ParTree=1113&p=8654
اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) مرحله بیست و دوم از روز سه‌شنبه چهارم مهر ماه 96 لغایت چهارشنبه 12 مهر ماه 1396 به مدت شش روز کاری در کلیه شعب ...... 1. اتخـاذ تصـمیم نسـبت به تخصـیص و تقسـیم سـود سـهام عملکرد سـال مالی منتهی به پایان اسـفند ماه سال 1394. 2. تعیین پاداش اعضای هیات مدیره برای عملکرد سال مالی ...

سایت جامع آموزشی خوارزمی

www.kharazmi.sch.ir/index.php?show=message&numshow=all&howshow=r
ارسال شده توسط : مدیرسایت در تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1386 ساعت 16:08:56 ... ارسال شده توسط : samira bayat در تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت 1387 ساعت 09:48:31 ...... ایام نوروز باید برمبنای برنامه آلفا = 5/1 (رشته ریاضی) باشد که می شود حدود 57 ساعت در هفته ( حداقل ) و با این وصف ، و با درنظر گرفتن دو تا سه روز استراحت که در نوع ...

فال گوش - Radio Sorna

radiosorna.com/eavesdrop
جمعه ایرانی، قسمت پانزدهم. هر جمعه گزیده ای از برنامه های شاد و خاطره انگیز "جمعه ایرانی" را از سرنا بشنوید... ادیتور: سعید عباسی. 4106; 187; 20.1; 43:49. 4106; 187; 20.1; 43:49. جمعه ایرانی، قسمت چهاردهم. هر جمعه گزیده ای از برنامه های شاد و خاطره انگیز "جمعه ایرانی" را از سرنا بشنوید... ادیتور: سعید عباسی. 5826; 198; 18.4; 39:01.
تور کیش هتل سارا کیش. قیمت پایه برای تور لحظه آخری کیش بهمن 96 | زمستان 96. مدت تور 2 شب و 3 روز. هر نفر در اتاق 2 تخته 580000 تومان. هر نفر در اتاق 3 تخته 530000 تومان. هر نفر در ..... هتل تماشا کیش از محبوب ترین هتلهای سه ستاره کیش در مرکز جزیره زیبای کیش واقع شده و گردشگران زیادی را به خود جلب میکند. هتل تماشا ...

zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub

https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/data/.../fa/fa_50K.txt
همه 145364. سه 145306. گذشته 144585. نظر 144512. باید 142278. کرده 141059. حضور 135220. ادامه 134011. توجه 132727. توسعه 131141. اند 131125. مجلس 130885 ... شنبه 73174. تاکید 71598. اینکه 71112. غزه 70784. همین 70476. تمام 69957. دوم 69865. سیاسی 69786. انتخابات 69512. افزایش 69421. همچنین 69202. jpg 68884.
طلا روز جمعه پس از انتشار آمار اشتغال ماهانه آمریکا که رشد ضعیفتر از حد انتظار اشتغالزایی در ماه گذشته را نشان داد، به بالاترین قیمت در حدود 10 ماه گذشته صعود ک. ... -1%. 15:30. IN. تغییرات سالیانه تولیدات صنعتی. -, 6.3%. 15:30. IN. تغییرات سالیانه تولید. -, 6%. 15:30. IN. نرخ تورم (سالانه). -, 5.17%. 15:45. MX. ذخایر ارزی.
Jan 16, 2018 - فال روزانه سه شنبه 26 دی ماه 1396\n\n فال روزانه متولدین فروردین ماه \n ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می‌دانید ک.
Dec 12, 2017 - فال روز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶. فال روزانه ، فال امروز. برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خود در روز سه شنبه ۲۱ آبان ۹۶ فال روزانه جذاب سایت تی وی تونز را بخوانید. فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 آذر 1396 ...
فال روزانه سه شنبه 19 دی ماه 1396فال روزانه متولدین فروردین ماهناراحتی و ناامیدی شما ناگهان به نقطه اوج خود رسیده و شما انقدر کفری می‌شوید که نمی‌توانید احساسات واقعی خود را پنهان کنید. متاسفانه نشان دادن خشم و عصبانیت اصلا شما را به اهدافتان نزدیکتر نمی‌.

فال روزانه سه شنبه 19 دی 1396 - bia2bedoon.ir

bia2bedoon.ir/index.php/.../549-فال-روزانه-سه-شنبه-19-دی-1396
Jan 9, 2018 - 1; 2; 3; 4; 5. (0 رای‌ها). نوشته شده توسط admin. اندازه قلم. فال روزانه سه شنبه 19 دی 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 19 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال به جای ... در ماه اسفند یک فرصت شغلی مناسبی برایتان جور می شود که می تواند آینده شغلی شما را از این رو به آن رو کند. تغییر ...

فال روز با طالع بینی سه شنبه 1 فروردین 96 - کیو ویدیو

https://qvideo.ir/.../فال-روز-با-طالع-بینی-سه-شنبه-1-فروردین-9...
فال روزانه سه شنبه 1 فروردین 96 طالع بینی فال ازدواج فال روزانه 7 شهریور 1396 طالع بینی امروز سه شنبه 7 شهریور 96 فال طالع بینی روز سه شنبه 15 فروردین 96 فال روزانه 9 مهر 1396 طالع بینی امروز یکشنبه 9 مهر ماه 96 فال روزانه سه شنبه 14 شهریور 96 فال روز تولد امروز 13 فال امروز سه شنبه 11 مهرماه 96 فال روزانه 10 مهر 96 دوشنبه ...

فال روزانه سه شنبه 5 دی 1396 - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/فال+روزانه+سه+شنبه+5+دی+1396
Dec 26, 2017 - فال و طالع بینی سه‌شنبه 12 دی 1396 فال روزانه و فال تولد سه شنبه 12 دی 96 فال روزانه متولدین فروردین ماه امروز شما را که خیلی اعتماد به نفس دارید به یاد ضعف ..... بهمن 6, 1396 سرگرمی, فال روزانه 1 بازدید فال روزانه و طالع بینی شنبه 7 بهمن 96 در ادامه طالع بینی و فال روزانه شنبه 7 بهمن ۹۶ فال روزانه شنبه 7 بهمن – 27 ...

فال روز یکشنبه 1 بهمن 1396 - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/فال+روز+یکشنبه+1+بهمن+1396
Jan 21, 2018 - بهمن 8, 1396 اخبار, اخبار گوناگون 2 بازدید تعطیلی ادارت استان البرز یکشنبه 8 بهمن 96 اطلاعی تعطیلی ادارت کرج یکشنبه 8 بهمن 96 تمام ادارات استان البرز تعطیل است | بانک ها با 3 ساعت تاخیر براساس مصوبه آخرین جلسه کمیته بحران استان البرز: بعلت تداوم و شدت بارش برف امروز ۸ بهمن ۹۶ تمامی ادارات استان ...

فال تولد و فال روزانه سه شنبه 10 بهمن 96 - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/.../فال+تولد+و+فال+روزانه+سه+شنبه+10+بهمن+96
فال و طالع بینی سه‌شنبه 24 بهمن 96 فال روزانه و فال تولد سه شنبه 24 بهمن 1396 فال روزانه سه شنبه 24 بهمن فال روز تولد امروز 24 بهمن ماه 1396 فال روزانه متولدین فروردین ماه تصمیمتان برای منحصر بفرد بودن برای خودتان و جدید بودن برای خودتان امروز برایتان نتایج زیادی خواهد داشت. یادتان نرود که هرکاری که می کنید باید یک هدف ...

فال تولد و فال روزانه سه شنبه 26 دی 1396 - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/.../فال+تولد+و+فال+روزانه+سه+شنبه+26+دی+1396
Jan 16, 2018 - فال و طالع بینی سه‌شنبه 24 بهمن 96 فال روزانه و فال تولد سه شنبه 24 بهمن 1396 فال روزانه سه شنبه 24 بهمن فال روز تولد امروز 24 بهمن ماه 1396 فال روزانه متولدین ... پر از وسوسه نیز باشد. فال روزانه متولدین خرداد ماه تصمیمتان برای نگه داشتن زمان و برگرداندن لحظات شاد شاید... مشاهده ادامه این مطلب · مدیریت. 1-1-2018.

تعطیلی رسمی سه شنبه 7 آذر - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/تعطیلی+رسمی+سه+شنبه+7+آذر
وضعیت تعطیلی مدارس ارومیه روز سه شنبه 96/9/28 مدارس ارومیه هم تعطیل شد بدلیل تداوم آلودگی هوا و غلظت آلاینده های جوی مدارس شهری نواحی ۱ و ۲ ارومیه در تمام مقاطع تحصیلی .... بر اساس محاسبات کارشناسان مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، سال 1397 هجری شمسی ساعت 19:45:28 روز سه شنبه 29 اسفند 1396، مقارن با 2 رجب ..