شهر عکس

فال روز چهارشنبه 20 دی 1396

فال روز چهارشنبه 20 دی 1396

فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین فروردین ماه

 شما هم اکنون با دیدگاهی بی طرفانه راجع به دوستی‌هایتان فکر می‌کنید و بنابراین به راحتی می‌توانید با نگاهی متفاوت به همه چیز بنگرید. ارتباط و تعاملهایتان با دیگران- شخصی یا کاری- ممکن است منشا اصلی ناراحتی‌هایتان باشد، اما نباید اجازه دهید که این ناراحتی شما را به شک و بدبینی بکشاند. حالا شما قادر هستید فراتر از مسائل عینی و طبیعی که بهتان دیدگاه جدیدی داده قدم بردارید. هیچ تصمیم ناگهانی‌ای نگیرید؛ فقط چیزهایی که آموخته‌اید را با آنچه از قبل می‌دانستید ترکیب کنید.فال روزانه

فال روزانه فال حافظ
فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز شما با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می کنید. باوجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته می شود، آماده اید که فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما می تواند مانع و عامل باز دارنده ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و آگاهانه ایجاد کنید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز می‌توانید از آمیزه جادویی بینش خلاقانه و آرزوهای دنیوی‌ات استفاده کنی. اگرچه شما لزوماً آدم تنبلی نیستی، ولی نمی‌خواهی برای رسیدن به هدفهایت تلاش بیشتری بکنی. اکنون برای اینکه یک پروژه جدید را تقبل کنی فرصت مناسبی است. هر تصمیمی که بگیری تعهدی برایت به وجود می‌آورد که باعث می‌شود روی مهمترین مسائل تمرکز کنی.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین تیر ماه

شما نباید خیلی انرژی تان را تلف کنید و باید آن را ذخیره کنید، به خصوص اگر هفته واقعا سخت و پرکاری را پیش رو داشته باشید. در نهایت غلبه کردن بر هیجانات تجریبات اخیر امکان پذیر است، اما بهتر است که آگاهانه از حجم و میزان آن بکاهید تا بتوانید تعادل و آرامش خود را بازیابید. به یاد داشته باشید، الان کمتر بهتر از بیشتر است!!

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین مرداد ماه

امروز وقتی رشته کلامتان در حین صحبت کردن پاره شود شما خیلی عصبانی می‌شوید. با فکر کردن به اینکه چه حرفی می‌خواستید بزنید وقتتان را تلف نکنید، برای اینکه هم اکنون همه شرایط بر علیه شماست. به جای اینکه بحث را به سمت موضوع خاطره انگیزی بکشانید، فقط بگذارید شور و هیجان شما گفتگو را هدایت کند. مطمئن باشید که اگر این کار را بکنید، راضی‌تر خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین شهریور ماه

امروز حوادث جادویی در راهند! اما اگر شما نخواهید بهایی بپردازید پیروزی و توفیق در روابطتتان حاصل نمی شود. اگرچه شما آرزو می کنید که همه چیز بازی و تفریح باشد، اما به اندازه کافی هم باهوش هستید که بفهمید باز کردن آغوشتان به روی عشق گرفتار شدن در غم و اندوه را نیز به دنبال دارد. خوشبختانه اگر به احساسات خود توجه کرده و ببینید که شما را به کجا می کشانند، عشق و علاقه شدید امروزتان آسایش و راحتی بیشتر را در آینده به دنبال دارد.
 

همچنین بخوانید : تمام مطالب جالب و خواندنی از سراسر دنیا
فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین مهر ماه

امروز شما مجبور نخواهید شد با ناراحتی‌های جدی دست و پنجه نرم کنید، اما آنها در پس زمینه وجود دارند. از نظر معنوی شما حس و حال خوبی دارید، برای اینکه می‌توانید خوشی‌های خود را با دیگران سهیم شوید. اما نباید دوباره این کار را انجام دهید؛ شما باید محدودیت‌های خود را نیز قبول کنید و این موضوع در حین تفریح کردن امنیت شما را تضمین می‌کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین آبان ماه

شما به تازگی کاری و یا رفتاری را آغاز کرده اید که به نظرتان به سادگی می‌توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی‌توانید به نتیجه ی مطلوبی برسید. شما آمادگی برای تلاش‌های و موقعیت های بیشتری را نیز دارید پس تلاش هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگتر و با ارزش تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می‌توانید در آینده ی نه چندان دور به اهداف خود برسید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین آذر ماه

امروز که پلوتو و خورشید در هشتمین خانه تان هم تراز می‌شوند، باید مسائل مالی پرخطر خود را به درستی هدایت کنید. اگر اقدام به انجام دادن کارهای خانه بکنید، می‌توانید به خوبی از عهده‌اش بربیایید. اما از برنامه‌هایی که باید خیلی زود انجام شوند باید مثل طاعون دوری کنید! با سخت کار کردن و و رسیدگی کردن فقط به یک کار موقعیت خود را بهتر کنید. اما حرص و طمع داشتن خیلی بیشتر از آنچه حدس بزنید برایتان دردسرساز خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین دی ماه

درحالیکه شخصیت شما در طور روز تغییر می‌کند، همزادتان نیز از راه می‌رسد! ملاقات جدید ماه با نشانه تان کاری می‌کند که تمام تغییرات احساسی و عاطفی‌تان فاش شده و شما برای پنهان کردن  آنها باید انرژی فوق‌العاده زیادی را صرف کنید. اگرچه شاید خودتان با این نوسانات رفتاری راحت کنار بیایید، اما افراد دیگر سعی دارند بفهمند که چرا شما یک لحظه پر از شور و هیجان هستید و یک لحظه بعد خونسرد و بی‌تفاوت می‌شوید و برای فهمیدن دلیل این کار سخت تلاش می‌کنند. بهشان بگویید که فردا این حس و حالتان کاهش یافته و آنها نیز باید به دلواپسی‌هایشان اهمیتی ندهند.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین بهمن ماه

 شما می‌خواهید دیگران باور داشته باشند که شما همه چیز را تحت کنترل خود دارید و کارهای خیلی زیادی  از دستتان بر می‌آید. اما زیاد از خودراضی نشوید، برای اینکه اعتماد به نفس بیش از اندازه نیز می‌تواند مشکلات خودش را به همراه داشته باشد. بهترین کار این است که با دیدی مثبت همراه با واقع بینی به آینده نگاه کنید، اما خودتان را برای برنامه‌هایی که امروز و فردا به وقوع می‌پیوندد نیز آماده کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 20 دی 1396

- فال روزانه در روز 20 دی 1396 برای متولدین اسفند ماه

شما نسبت به اتفاقاتی که افتاده کاملا بی‌خبر هستید و به خاطر همین خیالتان راحت است، ولی ناگهان در حالی که یک فکر عالی به ذهنتان می‌رسد از خواب غفلت بیدار می‌شوید شاید شما ندانید که چه می‌خواهید اما شما مطمئن هستید که دلتان می‌خواهد شرایط فعلی‌تان کاملا تغییر کند، اگر شما بفهمید که چه چیزی خسته و دلزده تان کرده آن موقع می‌توانید کاملا زندگی تان را زیر و رو کنید و روزهای خوشی داشته باشید.فال روز چهارشنبه 13 دی 1396 - نمناک

namnak.com/فال-روز-13-دی-1396.p62281
فال روزانه و فال چهارشنبه 13 دی 96 و فال جذاب و فال واقعی و فال امروز و فال جذاب را در سایت نمناک بخوانید.

فال روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 - نمناک

namnak.com/فال-روز-20-اردیبهشت-1396.p49087
May 10, 2017 - فال روزانه و فال امروز و فال جذاب و فال چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 را در سایت نمناک بخوانید. ... برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1396 فال روزانه جذاب سایت نمناک را بخوانید. تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت ... مدام به کار برید. فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 20 اردیبهشت 1396 ...
فال روز چهارشنبه 6 دی 1396. برای آگاه شدن از وقایع جالب و مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 6 دی ماه 1396 متناسب با ماه تولدتان فال روزانه سایت نمناک را بخوانید. فال روزانه ...

فال روزانه 20 دی 96 - چهارشنبه | وهاران

www.vaharan.ir › فال و طالع بینی
فال روزانه وهاران. شما می‌خواهید افراد دیگر دقیقا بفهمند که شما چه احساسی دارید، اما نمی‌خواهید خیلی خودتان راگرفتار کرده و همه چیز را برای آنها شرح دهید. البته این ضرب المثل را به یاد داشته باشید که دو صد گفته چون نیم کردار نیست. البته اگر شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید شروع به کار کنید، باور اینکه هرکس خودش می‌تواند بفهمد که چه ...
فال روزانه سه شنبه 19 دی 96 فال روز تولد امروز 19 دی 1396 فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc.

فال روزانه - ۱۹ دی ۱۳۹۶ - پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/daily-horoscope/
فال روزانه فروردین •◊•◊•. باید همیشه امیدوار و سرشار از انرژی بود. این انرژی مثبت و نیرومند به تو این امکان را می‌دهد تا از موانع عبور کنی و به هدفت برسی. هرگز هدفت را فراموش نکن. بزودی همای شانس و اقبال روی دوشت می‌نشیند و یک سری خوشبیاری‌های شیرین برایت اتفاق می‌افتد. مراقب سلامتی‌ات باش و با انجام کارهای نسجیده خود را در ...

فال روزانه - آکاایران

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/
فال روزانه آکاایران بهمراه فال روزانه حافظ و فال بر اساس تاریخ تولد هر شب راس ساعت 12 به روز می شود. ... فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ ، فال روز آکاایران. قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 بعدی ... فال روزانه چهارشنبه 13 دی 1396 ...
فال روزانه 19 دی 1396 طالع بینی امروز سه شنبه 19 دی ماه 96 می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊• امروز روابط دوستانه شما صمیمی‌تر می‌شود، برای اینکه خورشید هشتمین خانه تان که خانه دوستی و صمیمیت است را ملاقات می‌کند. شما دوست دار.
You've visited this page 2 times. Last visit: 6/11/17

فال روزانه - بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/
ماه تولد. فال روزانه - دوشنبه 18 دی 1396. فال روزانه فروردین. فال روز متولدین فروردین: بهرام سیاره بخت شما امروز می‌تواند شما را به مکانهایی ببرد که از نظر احساسی مکانهایی مطبوع برای شما هستند، برای اینکه شما می‌دانید که زمان خیلی سریع می‌گذرد. امروز مدت زمان خیلی زیادی بهرام با برج اسد روبرو می‌شود و قرار است هرچیزی که باعث یادآوری ...

فال روزانه - مجله فارسی پرمگ

permag.ir › همه مطالب
فال روزانه و فال حافظ روزانه بر اساس ماه تولد .. فال حافظ با تعبیر - مجله فارسی پرمگ ارائه دقیق ترین فال روزانه .. فال امروز.
فال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال فردا,فال‌روزانه,فال روزانه آلامتو, daily omen,fale emrooz,faal rooz,fale rozaneh.
فال روزانه سیمرغ هر روز بروز می شود. فال روزانه بر اساس گردش ستارگان کار می کند، به همین جهت فال روزانه برای متولدین هر ماه جداگانه تهیه شده است.
فال روزانه. برای امروز سه شنبه نوزدهم 19 دی 96. Daily Omen توجه : این قسمت هر روز به روز می گردد برای دیدن طالع بینی روزانه خود تاریخ تولد را با استفاده از فرم بالا پر کنید. فال روزانه با توجه به تاریخ تولد شما قبل از اینکه دیر شود بدانید باید چکار کنید!!! فال روزانه از منابع معتبر ستاره شناسی تهیه می گردد. شما تاریخ تولد خود را ...

فال روز چهارشنبه 13 دی 1396 - دانلود رایگان با لینک مستقیم

blog.best3da.ir/2018/01/02/فال-روز-چهارشنبه-13-دی-1396/
7 days ago - فال روزانه ۱۳ دی ۱۳۹۶ طالع بینی امروز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۹۶ می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊• امروز روابط دوستانه شما صمیمی‌تر می‌شود، برای اینکه خورشید هشتمین خانه تان که خانه دوستی و صمیمیت است را ملاقات می‌کند. شما دوست دار.

فـال روزانـه - Daily Omen - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/20915/فـال-روزانـه-daily-omen
2 days ago - فال روزانه سه شنبه 19 دی 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 19 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال به جای این که به گذشته بیاندیشید، به فکر مسیر پیش رویتان باشید. برای موفقیت باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید. بنابراین از گذشته درس بگیرید و خودتان را برای آینده ...

فال روز - ایران ناز

www.irannaz.com/news_cats_31.html
فال روزانه دوشنبه 4 دی ماه 1396 · فال روزانه یکشنبه 3 دی ماه 1396 · فال روزانه شنبه 2 دی ماه 1396 · فال روزانه چهارشنبه 29 آذر ماه 1396 · فال روزانه سه شنبه 28 آذر ماه 1396 · فال روزانه دوشنبه 27 آذر ماه 1396 · فال روزانه شنبه 25 آذر ماه 1396 · فال روزانه سه شنبه 21 اذر ماه 1396 · فال روزانه سه شنبه 21 آذر ماه 1396 · فال روزانه دوشنبه 20 آذرماه 1396.
فال روزانه دوشنبه 18 دی 1396. 1 روز ago. فال روزانه متولدین فروردین شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که شما را تا حدودی از محیط خانه دور کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید. اما به نظرتان این کار غیر ممکن می‌رسد زیرا. ادامه مطلب ...
5 hours ago - فال روزانه ؛ این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با م.
فال روزانه, فال امروز, فال روزانه تاروت رنگی, فال روزانه آکاایران, فال روزانه برترینها, فال روزانه بیتوته, فال روزانه 2, فال روزانه پیچک, فال روزانه نمناک, فال روزانه نیک صالحی.

فال روزانه چهارشنبه 6 دی 1396|خبر فوری

www.khabarfoori.com/detail/.../فال-روزانه-چهارشنبه-6-دی-1396
Dec 27, 2017 - فال روزانه چهارشنبه 6 دی 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 6 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی جسور، شاداب، با اعتماد به نفس، مقتدر و پر شور و انرژی هستید. شما دارای حس ششم قوی، استعدادهای بسیار و قدرت تخیلی قابل توجه هستید که اگر از آنها به خوبی استفاده کنید همچون ...
روزنامه خبر ورزشی. ﺳﻪشنبه 19 دی 1396. ماه پیش. 1. 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7. 8. 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14. 15. 16 · 17 · 18 · 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. خبر ورزشی. خبر ورزشی. ایران ورزشی. ایران ورزشی. گل. گل. ابرار ورزشی. ابرار ورزشی. پیروزی. پیروزی. استقلال. استقلال. هدف. هدف. شوت. شوت. بازگشت به بالای صفحه.

آرشیو روزنامه - ettelaat newspaper

www.ettelaat.com/new/index.asp?code=search
صفحات پی دی اف روزنامه اطلاعات فردا، ساعت 11 هرشب آپلود میشود. Ettelaat Twitter تویتر روزنامه اطلاعات · Ettelaat Facebook فیس بوک روزنامه اطلاعات Ettelaat RSS آراس اس روزنامه اطلاعات · دریافت آخرین اخبار روزنامه اطلاعات از طریق ایمیل ... چهارشنبه 13 دی 1396 ... دوشنبه 20 آذر 1396 ...
4 hours ago - کد خبر: 197706تاریخ انتشار : ۱۷:۱۹:۵۲ - سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ \n\nفال روزانه ؛ این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با م.
در این بخش از جس جو شما میتوانید فال روز تولد خود را با توجه به روز و ماه و سال تولد خود بیابید و مطالعه کنید.فال متولد روز 1348/2/14 برای امروز دوشنبه 18 دی 1396.

فال روز چهارشنبه بیستم 20 اردیبهشت 1396 - اولی ها

https://avaliha.ir › فالفال روزانه
May 10, 2017 - اما دیگران فقط به دنبال این هستند که خودشان را از ماجراجویی های شما حفظ کنند. اما لزومی ندارد که ناراحتی کنید؛ به مسیرتان ادامه دهید و اصلاً برای تان مهم نباشد که چه کسی به شما می پیوندد. فال روزانه متولدین دی ماه. امروز استقامت و پایداری شما مورد تحسین قرار می گیرد. پشتکار و مداومتی که نشان می دهید باعث می شود تا در ...
روزنامه ایران / شماره : 6688; ۱۹ دی ۱۳۹۶. تماس با ما · کانال تلگرام. صفحه اول. 1. سیاسی. 2 · 3 · 4. اقتصادی. 5 · 6. اجتماعی. 7. فناوری. 8. ویژه نامه اولین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی. 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16. حوادث. 17 · 18. ایران زمین. 19. جهان. 20. سیاسی. 21. فرهنگی. 22. ورزشی. 23. صفحه آخر. 24. نسخه Pdf. ورق بزنید.

فال روزانه - گنج دانلود

www.ganjdl.ir/cat/8/فال-روزانه.html
فال روزانه,فال روزانه,گنج دانلود | سایت دانلود فیلم، سریال، انیمیشن 2017.

فال روزانه - نیک صالحی

www.niksalehi.com/فال-روزانه
Nov 9, 2016 - فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد می کند شما می توانید بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید . ... شایان ذکر است که فال روزانه سایت نیک صالحی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد. سمبل ماهماه تولد شماسه شنبه نوزدهم دی ماه سال 1396. farvardin ...

فال - بانوان ایرانی

banovanirani.ir/category/سرگرمی/فال/
فال چهارشنبه ۵ مهر ۹۶. فال امروز چهارشنبه ۵ مهر ۹۶ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین فروردین: امروز اگر یک نفر تمام راز دل خود را پیش شما افشا کند شما عصبانی می شوید. این سخن به معنی این نیست که شما نمی خواهید از اتفاقاتی که افتاده... ادامه مطلب .

فال روزانه پنجشنبه 20 مهر 1396 - ستاره | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/45829610 - Translate this page
Oct 12, 2017 - فال روزانه پنجشنبه 20 مهر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن ... ادامه خبر · جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است (قانون تجارت الکترونیک). برای مشاهده متن خبری که جستجو کرده‌اید، "ادامه خبر" ...
Dec 11, 2017 - فال روز ۲۰ آذر برای متولدین دی ماه. زمانی که شما اعتقاد دارید که خوش‌بینی شما کاملاً تحت کنترل است، شاد بودن برایتان راحت‌تر است. شما واقعاً نمی‌خواهید که بسیار شاد و فعال جلوه کنید و کم ارزش شمردن اعتماد به نفستان روشی است که شما امروز با این روش کار می‌کنید. امروز متعادل کردن شدت و ضعف شور و اشتیاق شما ...

فال روزانه

pichak.net/roozanehfall/fals.php?m=6
فال امروز (سه شنبه 19 دی 1396 ) ویژه متولدین ماه شهریور ... متولدین شهریور : رنگ شانس : قهوه ای وکرم اعداد شانس : 0 ، 5 ، 16 ، 888 ، 6848 روز اقبال : چهارشنبه همراهان مناسب : دی ، اردیبهشت. فال حافظ · فال انبیاء. . دریافت کدهای فال و طالع بینی: فال حافظ فال انبیاء طالع بینی ازدواج استخاره آنلاین · تیشرت ماه تولد | گوشواره ماه تولد ...

فال امروز دوشنبه 20 آذر 96 | فال روزانه + فال حافظ | کِلکِ دانش

www.kelkedanesh.com › سرگرمیفال و طالع بینی
Dec 11, 2017 - دوست عزیزی که 20 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال افق های تازه ای را به روی شما باز خواهد کرد که تا کنون حتی رویای آنها را هم در سر نداشته اید. شما برای.
آرشیو روزنامه کیهان در ماه دی.
روز, تاریخ, اذان صبح, طلوع خورشید, اذان ظهر, غروب خورشید, اذان مغرب. جمعه, ۱ دی ۱۳۹۶, ۰۵ : ۳۹ : ۰۰, ۰۷ : ۱۰ : ۳۸, ۱۲ : ۰۲ : ۴۹, ۱۶ : ۵۵ : ۰۰, ۱۷ : ۱۴ : ۱۳. شنبه, ۲ دی ۱۳۹۶, ۰۵ : ۳۹ : ۲۹, ۰۷ : ۱۱ : ۰۷, ۱۲ : ۰۳ : ۱۹, ۱۶ : ۵۵ : ۳۲, ۱۷ : ۱۴ : ۴۵. یکشنبه, ۳ دی ۱۳۹۶ ... چهارشنبه, ۶ دی ۱۳۹۶, ۰۵ : ۴۱ : ۱۲, ۰۷ : ۱۲ : ۴۵, ۱۲ : ۰۵ : ۱۸, ۱۶ : ۵۷ : ۵۴, ۱۷ : ۱۷ : ۰۶. پنج شنبه, ۷ دی ...
کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران، به اطلاع می رساند نماد معاملاتی اوراق اجاره شرکت واسط مالی اردیبهشت یکم (با مسئولیت محدود) در نماد (صایتل1)، به دلیل سررسید در تاریخ 22/10/1396، در پایان معاملات روز چهارشنبه مورخ 20/10/1396 متوقف می گردد. یادآور می گردد، شرکت واسط مالی اردیبهشت یکم (با مسئولیت محدود) موظف است نسبت ...

فال روزانه تولد چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 - پارلین

parlyn.net/daily-horoscope-birthday-wednesday-ordibehesht-20-96...
May 9, 2017 - فال روزانه تولد امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96, فال و طالع بینی روز تولد 20 اردیبهشت 1396, فال و طالع بینی روزانه, فال روزانه تولد چهارشنبه 20 شهریور 96. ... فال روزانه برای متولدین دی. این که در حال حاضر احساسات شما با ناراحتی و شاید حتی کمی افسردگی همراه هستند به این معنا نیست که نباید در مورد آنها با کسی ...

فال روزانه شنبه 2 دی ماه 1396 - خبربان

https://khabarban.com/16216182/فال_روزانه_شنبه_2_دی_ماه_1396
Dec 23, 2017 - فال روزانه شنبه 2 دی ماه 1396 فال روزانه متولدین فروردین ماه شما امروز اصلا دوست ندارید با هزینه و خرج دیگران به اهداف خود برسید. شاید اعتقاد داشته باشید که اگر دیگران موفق شوند شانس و احتمال موفقیت شما به خطر افتاده و کمتر خواهد شد. اما این موضوع حقیقت نداشته و بر اساس تفکرات اشتباهاتی که راجع به مسائل ...

فال روزانه 20 آذر 96 متولدین مرداد - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/فال+روزانه+20+آذر+96+متولدین+مرداد
فال و طالع بینی روز چهارشنبه 13 دی 1396 فال تولد و فال روزانه چهارشنبه 13 دی 96 فال روزانه متولدین فروردین ماه اتفاقات امروز ممکن است که برای شما که خیلی خودشیفته و خودخواه هستید و هیچ کس جز خودتان را نمی بینید، تمرین خوبی باشند. امروز ممکن است که مردم ضعیف تر و آسیب پذیر به کمکتان نیاز داشته باشند. شاید به چیزی ...

فال روزانه دوشنبه 20 آذر 96 - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/article/فال+روزانه+دوشنبه+20+آذر+96
فال و طالع بینی روز چهارشنبه 13 دی 1396 فال تولد و فال روزانه چهارشنبه 13 دی 96 فال روزانه متولدین فروردین ماه اتفاقات امروز ممکن است که برای شما که خیلی خودشیفته و خودخواه هستید و هیچ کس جز خودتان را نمی بینید، تمرین خوبی باشند. امروز ممکن است که مردم ضعیف تر و آسیب پذیر به کمکتان نیاز داشته باشند. شاید به چیزی ...
Dec 11, 2017 - فال روزانه دوشنبه 20 آذر 1396 , فال روزانه بیست آذر هزار و سیصد و نود و شش. ... متولدین دی. فال روزانه دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶. اگر شما در زندگی شخصی تان تعهدی دارید معمولا آن را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهید. اما اگر اتفاق کاملا غیر منتظره در محل کارتان افتاد ممکن است دلیلی برای توجیه آن داشته باشید اما باز هم مجبورید ...

فال روز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - صرفا جهت اطلاع

https://serfanonline.ir/2017/12/20/.../فال-روز-چهارشنبه-29-آذر-139...
Dec 20, 2017 - اگر در محل کار هم به شما مرخصی بدهند ولی شما مایل نیستید که آن روز را به استراحت بپردازید و دوست دارید که وظایف خود را در قبال خانواده تان انجام دهید. ... متولدین دی ماه. دیدار ماه از نشان شما نشان دهنده این است که تا دو روز احساسات شما شدت می یابند، با این حال تغییراتی که در حال تجربه کردن شان هستید می تواند مهم بماند.

فال روزانه | فال امروز | فال روز تولد | فال فردا - فارسی مد

www.farsimode.com/فال-روزانه-فال-امروز-فال-فردا/
فال روزانه سه شنبه 19 دی و چهارشنبه 20 دی 1396. فال روزانه سه شنبه 19 دی 1396. FarsiMode. فال و طالع بینی یکی از آن موضوعاتی است که همواره مورد علاقه عموم بوده است و هر کس به نوبه خود مایل است بداند در آینده نزدیک برای او چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. تجربه نشان داده است که پیشگویی هایی از طریق فال کمی تا قسمتی می تواند ...
Oct 12, 2017 - فال روزانه پنجشنبه 20 مهر 1396.

اوقات شرعی - دانشگاه فردوسی مشهد

https://www.um.ac.ir/PrayerTime.html
تاریخ: امروز دو شنبه (1396/10/18) شهر: مشهد ماه: دی طول جغرافیایی:59°35´ E عرض جغرافیایی:36°17´ N ماه قبلی ماه بعدی. روز, تاریخ, اذان صبح, طلوع آفتاب, اذان ظهر, غروب آفتاب, اذان مغرب, نیمه شب. 1, جمعه, 05:07, 06:39, 11:30, 16:20, 16:42, 22:43. 2, شنبه, 05:07, 06:40, 11:30, 16:21, 16:43, 22:44. 3, یکشنبه, 05:08, 06:40, 11:31 ...

فال روزانه - چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - داناکده

danakadeh.ir › طنز و سرگرمیفال و طالع بینی
6 days ago - فال روزانهچهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶. فال روزانه،فال روز. ماه تولد. فال روزانهچهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶. فال روزانه فروردین. فال روز متولدین فروردین: شما احساس می‌کنید اگر روی یک سیم فشار قوی گردش کنید، ‌ممکن است جریانات الکتریکی اخیر روشن و خاموش شوند. لحظه‌ای که .... برچسبداناکده | فال روزانه - چهارشنبه 13 دی 1396 ...

فال روزانه - MillionNetWorth.com

https://millionnetworth.com/sc/فال+روزانه
فـال روزانـه - Daily Omen. فال روزانه چهارشنبه 29 آذر 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 29 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مصمم، با مسئولیت، دارای اعتماد به نفس، خلاق و مدبر هستید. پدرتان در زندگی شما نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و برای شما یک الگو و دوستی عزیز است. امسال در صورت.

جام جم آنلاین - حوادث

jamejamonline.ir/online/service/01-06-91/1
رمالی و فالگیری با یک کلیک. اتاق‌های نمور و تاریک در خانه‌ای متروکه در جنوب شهر، جای خود را به سایت‌های با طراحی زیبا داده است. دیگر نیازی نیست برای فالگیری و... سه شنبه 19 دی 1396 05:00; حوادث · تصویر آخرین جزئیات حادثه نفتکش ایرانی. آخرین جزئیات حادثه نفتکش ایرانی. معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از ...
۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دی; اِثَّلاثا ٢١ ربیع الثانی ١٤٣٩; Tuesday, January 9, 2018. صفحه نخست · آرشیو · شناسنامه روزنامه · تماس با ما · اشتراک · Rss. search. جستجوی پیشرفته. شماره : 2349 /. ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دی ...
روزنامه فرهیختگان. شماره : 2407. تاریخ : 1396/10/18. صفحه نخست · فرهیختگان آنلاین · آرشیو روزنامه · آرشیو ویژه نامه · سازمان آگهی ها و بازرگانی. search. صفحه نخست. 1. سیاست. 3. دانشگاه. 2. اقتصاد. 9 · 10. اندیشه. 16. جامعه. 6 · 7. ورزش. 14 · 15. فارغ التحصیلان. 13. راهبرد. 12. جهان شهر. 11. فرهنگ و هنر. 4. دانشجو. 8. فرهنگ.
توسط : مهدی یوسف ونددر: ۲۹,اردیبهشت,۱۳۹۴ در: ی- سایر موضوعات20 دیدگاه ... بروزرسانی دی ماه /1396 جدول قمر در عقرب سال1397 ..... ۵- از عبد اللَّه بن سلیمان از حضرت امام باقر یا حضرت امام صادق روایت شده که حضرت فرمود: پدرم وقتى در روز چهارشنبه، یا روزى که مردم آن را بد مى دانستند مثل اواخر ماه یا غیره به سفر مى رفت، صدقه اى مى داد و ...
Oct 12, 2017 - فال روزانه, فال روز, طالع بینی روزانه, طالع بینی امروز،فال ،طالع بینی جدید روزانه.

ایرنا - فارس

www.irna.ir/fars
نسخه آزمایشی. سه شنبه, 19 دی 1396. Toggle navigation. سایت سراسری · صفحه اصلی · عکس · آرشیو. تازه های خبری : تازه های خبری : عناوین کل اخبار · خانه · استان ها · فارس ...
به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. ... رئیس انجمن مدد کاران اجتماعی ایران با اشاره به آمار شیوع شناسی مواد مخدر در کشور گفت: در خوش‌بینانه‌ترین حالت حدود 20 درصد از معتادان پس از ترک اعتیاد دیگر بازگشت به مصرف مواد ندارند و 80 درصد دیگر دوباره مواد ...
امکانات, انواع فال. زنده/ نمایش نتایج زنده مسابقات فوتبال · جدول رده بندی لیگ برتر ایران و اروپا زنده/ نرخ لحظه ای و انلاین سکه و طلا زنده/ نرخ لحظه ای و انلاین دلار و دیگر ارزها · شاخص بورس · نرخ روزخودرو های داخلی و خارجی · قیمت روز موبایل در بازار · قیمت روز لپ تاب در بازار · ابزارک رایگان نمایش نرخ ها در سایت شما · فال روزانه · فال ...

بانک اقتصاد نوین - اخبار

www.enbank.ir/Site.aspx?ParTree=1113&p=8654
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، به همین منظور ممکن است برخی سرویس‌های این بانک در بامداد روز پنج‌شنبه 14 دی ماه با اختلال مواجه شود. ..... اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) مرحله بیست و دوم از روز سه‌شنبه چهارم مهر ماه 96 لغایت چهارشنبه 12 مهر ماه 1396 به مدت شش روز کاری در کلیه شعب بانک در سراسر کشور عرضه ...

سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

https://www.tebyan.net/
باورود به وب سایت تبیان ویدئو های خودرا به اشتراک بگذارید از غنی ترین مقالات و بزرگترین کتابخانه دیجیتالی بازدید نمایید و با دوستان خود در شبکه اجتماعی و وبلاگ تبیان در ارتباط باشید.

سایت جامع آموزشی خوارزمی

www.kharazmi.sch.ir/index.php?show=message&numshow=all&howshow=r
این کلاس ها ، رایگان و اولین نوبت برگزاری آن روز جمعه 30 فروردین 87 می باشد . کلاس دانش آموزان پسر از ساعت 12-8 صبح در دبیرستان پسرانه خوارزمی و کلاس دانش آموزان دختر از ساعت 14 تا 18 ( 2 تا 6 عصر ) در دبیرستان دخترانه خوارزمی می باشد. برای ثبت نام در این کلاس ها ، باید با شماره تلفن 66497272 (دفتر مرکزی خوارزمی ) ...
کد خبر: 578720 1396/10/15 16:08:34 معاون بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد: در کشور به طور متوسط به ازای هر 20 هزار و 700 نفر، یک پزشک عمومی وجود دارد. ... 18 دی افتتاح بخش دیالیز بیمارستان جایگزین شهدای سرپل ذهاب --ایلنا -- 2 ساعت پیش ..... این در حالی است که روز چهارشنبه 13 دی نیز به گفته شاهدان، نیروهای اشغالگر .

شهرداری حسن آباد

hassanabadcity.ir/component/content/archive
منتشر شده در چهارشنبه, 28 تیر 1396 09:33 | بازدید: 187 ... به گزارش روابط عمومی شهرداری حسن آباد ، روز دوشنبه مورخه 96/04/20 طی مراسمی آقای موسوی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری درشهرداری حسن آباد حضور یافته آقای مهندس آشتیانی شهردار حسن آباد و آقای سید ...... منتشر شده در دوشنبه, 20 دی 1395 11:00 | بازدید: 194 ...
یگانه ایستگاه خبری افغانستان. خبرهای همه رسانه های معتبر افغانستان در یکصدا.
موسیقی ما - فروش بلیت‌های سی و سومین جشنواره موسیقی فجر هفته گذشته آغاز شد. این جشنواره از روز 20 دی و در شش سالن پایتخت آغاز می‌شود و قرار است علاوه بر گروه‌های موسیقی خارجی، خواننده‌ها و گروه‌های ایرانی در سبک‌های مختلف روی صحنه بروند. همچنین چند ارکستر و گروه مختلف کلاسیک و نواحی هم در جشنواره امسال اجرای برنامه دارند.

اخبار بروجرد - روزهای بروجرد

www.borujerdtimes.ir/akhbar/index.aspx?Itemid=328
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد خاطرنشان کرد: نامه سوابق اجرایی شهردار منتخب بروجرد قریب به 20 روز پیش به وزارت کشور ارسال شده، اما این وزارتخانه تاکنون نظر ..... می‌دهد برای ادامه تحصیل همسرش همه‌چیز را فراهم کرده، او نیز گه‌گداری اگر کار خانه و رسیدگی به امور فرزندان اجازه دهد کتابی خوانده و فال حافظی می‌گیرد و اوقات می‌گذراند.
Jan 9, 2013 - مدیر آرامستان بوشهر به تشریح این واقعه پرداخت و اظهار داشت: روز یکشنبه حوالی ساعت 12 ظهر بود که والدین این نوزاد با در دست داشتن یک کارتن به آرامستان مراجعه کردند و خواستند که فرزند فوت شده خودشان را دفن کنند. غلامرضا ... چهارشنبه 20 دی 1391 - 15:18:32 ...... پنجشنبه 30 شهریور 1396 - 15:07:55. پاسخ.

فال گوش - Radio Sorna

radiosorna.com/eavesdrop
اینجا ایران است- روز مادر. تهیه و اجرا: مجتبی شفیعی و مریم کیانی. 29797; 1748. 29797; 1748. اینجا ایران است- روز پدر. تهیه و اجرا: مجتبی شفیعی و مریم کیانی. 21234; 1379; 7.78; 03:36. 21234; 1379; 7.78; 03:36. اینجا ایران است- قسمت ششم. تهیه و اجرا: مجتبـی شفیعی و مریـم کیانی. 16790; 958; 7.74; 04:50. 16790; 958; 7.74 ...
May 10, 2017 - فال روزانه 20 اردیبهشت 1396 طالع بینی امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه ... فال روزانه دی •◊•◊•. امروز برایتان روز راحتی نخواهد بود. شرایط امروز نه قابل کنترل اند و نه مطابق پیش بینی شما خواهند بود. رفاه و شان شما یا برنامه کاری و زندگی ...

آفتاب

aftabnews.ir/
سردارآسودی: مردم تقاضا دارند تلگرام فیلتر باشد/نماینده مجلس: به‌دلیل آرام شدن فضای کشور مخالف ادامه فیلترینگ تلگرام هستم · سردارآسودی: مردم تقاضا دارند تلگرام فیلتر باشد/نماینده مجلس: به‌دلیل آرام شدن فضای. سردار آسودی گفته است" در نماز‌های جمعه روز ۱۵ دی در سراسر کشور مردم تقاضا داشتند که روند فیلترینگ تلگرام باید ...

فال روز پنجشنبه 20 اسفند 1394 - جوان ایرانی

www.irjavan.com/فال-روز-پنجشنبه-20-اسفند-1394/
Mar 9, 2016 - فال روز پنجشنبه 20 اسفند 1394 فال روز 20 اسفند - 10 مارس برای امروز شما فال روزانه 20 اسفند متولدین فروردین ماه شما به سختی کارتان را شروع کرده اید.
ایران چکاد ایران بورس iranchekad iranbors موفقیت در بورس سهام آخرین اخبار و شایعات سبد سهام هفتگی تحلیل تکنیکال فاندامنتال بنیادی کارگزار سهام سهم پول.

فال روز چهارشنبه 20 آبان 94 - خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/different/فال-روز-چهارشنبه-20-آبان-94.html
Nov 9, 2015 - فال روز 17 مهر 94 برای تمامی ماه های سال 94 ... در این قسمت از خاتون آنلاین فال روز چهارشنبه 20 آبان 94 را برای شما علاقه مندان به طالع بینی و فال قرار داده ایم. ... دی: امروز به سختی تمرکز همیشگی خود را بروز خواهید داد. بسیاری از متولدین این ماه قادر به حفظ طولانی تمرکز خود بر روی مسائل نخواهند بود. به کسانی تکیه می ...
مثقال طلا, 5,890,000, (0%) 0, 5,853,000, 5,925,000, ۱۶ دی · گرم طلای ۱۸, 1,359,790, (0%) 0, 1,351,250, 1,367,880, ۱۶ دی · گرم طلای ۲۴, 1,813,040, (0%) 0, 1,801,650, 1,823,820, ۱۶ دی · آبشده حواله / شنبه ای, 5,937,000, (0%) 0, 5,936,000, 5,939,000, ۰:۲۶ ...
Aug 9, 2016 - فال روزانه چهارشنبه 20 مرداد 95 فال روز تولد امروز 20 مرداد 1395 فال روزانه متولدین فروردین ماه امروز به سختی می توانید محدودیت های خود را حفظ کنید، به ویژه اگر کسی به سراغتان بیاید که پیام های آشفته نثارتان کند. به نظر می رسد که دوستان تان یک لحظه با شما خوش می گذرانند و لحظه ی دیگر طردتان می کنند. از این که ...
فال روز جمعه 15 دی 1396. فال روزانه در روز جمعه 15 دی 96. فال روز پنجشنبه 14 دی 1396. در این پست از وب سایت آپ 2 نیوز قصد داریم تا فال روز جمعه 15 دی 1396 را برای شما عزیزان در ادامه مطلب قرار دهیم ! پس همراه ما باشید . . . ادامه مطلب. برچسب ها : فال, فال روزانه, فال روز جمعه, فال روز 15 دی, فال جمعه 15 دی 96, فال روز جمعه 15 دی 1396, فال ...
فال,فال روزانه,فال روز جمعه,فال روز 15 دی,فال جمعه 15 دی 96,فال روز جمعه 15 دی 1396,فال روزانه در روز جمعه 15 دی 96,فال روزانه روز جمعه 15 دی 96,فال جمعه,,فال روز 15 دی,نیوز تو آپ | دانلود رایگان بازی ، نرم افزار ، فیلم و سریال.

فال روزانه – پنج شنبه 20 مهر 1396 - کدو | کـِـــــــــدو

https://kedoo.ir/1396/07/20/فال-روزانه-پنج-شنبه-20-مهر-1396/
فال روز متولدین دی: شما امروز احساس می‌کنید که پیش آمدهایی که رخ داده است کمی‌از حیطه کنترلتان خارج است. این سخن بدین منظور نیست که اتفاق بدی افتاده است؛ بلکه شما وقتی کنترل اوضاع از دستتان خارج می‌شود ناراحت می‌شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده که به نفع شما است، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ...

فال روزانه – چهارشنبه 19 مهر 1396 - کدو | کـِـــــــــدو

https://kedoo.ir/1396/07/19/فال-روزانه-چهارشنبه-19-مهر-1396/
ماه تولد, فال روزانهچهارشنبه 19 مهر 1396. بز, فال روز متولدین فروردین: در حالی که شما با روشی خلاقانه ابراز وجود می کنید، احساسات شما نیز در سرتاسر روز قدرتمند می شوند. خوشبختانه خود آگاهی شما باعث می شود در تحقیقاتی که به طور مستقل انجام می دهید بیشتر تجربی کار کنید. این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است خیلی دیر به ...
فال روزانه 7 دی ماه 1395 funpatogh فال روزانه 16 دی ماه 1395 funpatogh فالطالع بینی اردیبهشت ماه 1396 جذاب فال متولدین دی فال ماه تولد فال روزانه دی فال روزانه شنبه ... 12 ماه سال جوکده فال روزانه پنجشنبه 9 شهریور 1396 برای متولدین 12 ماه سال فال روزانه شنبه 06 خرداد 1396 فال روز چهارشنبه 10 خرداد 1396 namnak فال روزانه شنبه 20 ...
Oct 31, 2017 - فال روزانه حافظ , فال روز ,فال ماه, فال ماهانه, فال این ماه, فال ماهیانه, فال هر ماه, طالع بینی ماهانه, طالع بینی این ماه. ... خانه Misc فال روزانه – سه شنبه 09 آبان 1396 ... مدت هاست در انتظار اتفاقی هستید، ماه دی به مراد دلتان می رسید و زندگی تان وارد مسیر تازه ای می شود که بر روحیه تان بسیار موثر است. اگر تا به حال طعم واقعی ...

دانلود آهنگ های جدید چهارشنبه 13 دی 96 - نهایی دی 96

soaldey96.ir/دانلود-آهنگ-های-جدید-چهارشنبه-13-دی-96.html
Jan 2, 2018 - namakstan.net › مطالب و عکس های جالب. Translate this page. ۷ hours ago – فال روزانه چهارشنبه ۱۳ دی ۹۶ فال روز تولد امروز ۱۳ دی ۱۳۹۶ فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc. ... کنسرت مهدی جهانی. چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶, سانس : ۲۲:۰۰, True. > انتخاب سانس بر روی سانس مورد …

فال و طالع بینی روزانه چهار شنبه 22 آذر 96 :: وبلاگ تفریحی اتاق سبز

otaghesabz.blog.ir/.../فال-و-طالع-بینی-روزانه-چهار-شنبه-22-آذر-9...

In order to show you the most relevant results, we have omitted some entries very similar to the 80 already displayed.
If you like, you can repeat the search with the omitted results included.

Searches related to فال روز چهارشنبه 20 دی 1396


فال روز چهارشنبه 20 دی 1396

فال روزانه

۹۶/۱۰/۱۹ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی