ماجرای جنجالی روسری سر کردن سرمربی تایلندی

حمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی، در واکنش به عکس منتشر شده از مربی مرد تایلندی که با روسری در کنار زمین و مسابقات قهرمانی آسیا - گرگان حضور دارد، اظهار کرد: مگر مربی تایلندی مقنعه سر دارد!

وی ادامه داد: این ماجرا شیطنت است که از سوی یک عکاس ایرانی اتفاق افتاده است. به محض دیده شدن این موضوع نیروهای حفاظتی داخل زمین آن عکاس و آن مرد تایلندی را به بیرون هدایت کردند.

ماجرای روسری سر کردن سرمربی تیم کبدی تایلندچه بود؟

ماجرای روسری سر کردن سرمربی تیم کبدی تایلند صحت دارد؟

رئیس فدراسیون کبدی در ادامه‌ صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: یک عکاس به آن مرد تایلندی روسری می‌دهد تا به داخل سالن برود و سر کند و از او عکس بگیرد. این ماجرا شیطنت بود و با این کار می‌خواستند این بازی‌ها را زیر سوال ببرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مربیان مرد خارجی مجوز حضور در کنار زمین را داشته‌اند؟ در این باره توضیح داد: آنها اجازه نداشتند که در سالن حضور داشته باشند. پیش از آن بخشنامه کرده بودیم. حتی حضور مربی و سرپرست زن نیز بخشنامه شده بود که نباید به همراه تیم به ایران بیایند.

گفتنی است این اظهارات از سوی رییس فدراسیون کبدی در حالی مطرح می‌شود که افراد حاضر در سالن مسابقه این اتفاق را تایید کرده‌اند و عکس‌های منتشر شده در اشکال مختلف نیز موید این اتفاق تلخ است.

امید است که وزارت ورزش و نهادهای مسئول با ورود به این موضوع که موجب وهن نظام است با مسببان آن برخورد قاطع انجام دهند.


 اتفاقی وهن‌برانگیز در کبدی قهرمانی آسیا/ مقصودلو: مگر مربی تایلندی ...

https://www.isna.ir/.../اتفاقی-وهن-برانگیز-در-کبدی-قهرمانی-آسیا...
1 day ago - رییس فدراسیون کبدی در ادامه‌ صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: یک عکاس به آن مرد تایلندی روسری می‌دهد تا به داخل سالن برود و سر کند و از او عکس بگیرد. این ماجرا شیطنت بود و با این کار می‌خواستند این بازی‌ها را زیر سوال ببرند. وی در پاسخ به این سوال که آیا مربیان مرد خارجی مجوز حضور در کنار زمین را داشته‌اند؟ در این ...
1 day ago - مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان برگزار شد و این رویداد ورزشی با حاشیه‌های عجیبی نیز همراه بود.
1 day ago - رئیس فدراسیون کبدی توضیحاتی را در خصوص عکس‌های منتشر شده در فضای مجازی که حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند ارائه داد.
1 day ago - در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی گفت که هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر کند و این ابتکار ...

ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه - آپارات

https://www.aparat.com/.../ماجرای_روسری_سر_کردن_مربی_مرد_ت...
1 day ago - گردشگر آنلاین در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضا.

فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان ...

https://www.mashreghnews.ir/.../فیلم-ماجرای-روسری-سر-کردن-مر...
1 day ago - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.

ماجرای جنجالی روسری سر کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ + جزئیات

roozplus.com/.../ماجرای-جنجالی-روسری-سر-کردن-سرمربی-تایلند...
1 day ago - در حالی که عکس‌های منتشر شده حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند، رئیس فدراسیون کبدی توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد.
1 day ago - در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی گفت که هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر کند و این ابتکار ...
1 day ago - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.
1 day ago - ماجرایی عجیب که پس از به پا کردن سر و صدای زیاد، مسئولان فدراسیون کبدی را مجاب کرد ابتدا از درِ انکار وارد شده و تصاویر منتشر شده را ناشی از شیطنت یک عکاس بخوانند که در زمان برگزاری مسابقات شناسایی و از سالن اخراج شده و کمی بعد که متوجه شوند روسری سر کردن مربی یکی از تیم های حاضر در مسابقات را ...

حواشی حضور مربی مرد تیم زنان تایلند با روسری در ورزشگاه ... - یورونیوز

fa.euronews.com › اخبارجهان
1 day ago - فدراسیون کبدی در واکنش به این خبر بیانیه ای با عنوان «ایرانی هستیم و زنده به ارزش های اسلامی» منتشر و روسری سر کردن سرمربی تیم تایلند را اشتباهی از سوی این سرمربی توصیف کرده است. همچنین فدراسیون کبدی بخاطر رخ دادن این ماجرا، از مردم عذرخواهی کرده است. در این بیانیه آمده است : «در مسابقات گرگان ...

پشت پرده ماجرای روسری سر کردن مربی تایلندی +تصاویر | افکار | خبروان

khabarone.ir/.../پشت-پرده-ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-تایلندی...
1 day ago - محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی، در واکنش به عکس منتشر شده از مربی مرد تایلندی که با روسری در کنار زمین و مسابقات قهرمانی آسیا - گرگان حضور دارد، اظهار کرد: مگر مربی تایلندی مقنعه سر دارد!

ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران ... - گردشگر آنلاین

gardeshgaronline.co/ماجرای-روسری-سر-مربی-مرد-تیم-کبدی-د/
ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد.
23 hours ago - در فضای مجازی عکسی از یک مرد آسیای شرقی منتظر شده که با تکه ای پارچه و حوله برای خود روسری درست کرده و مشغول تماشای رقابت ورزش کبدی در ورزشگاهی در گرگان است. وی سامپراچ فونچو، سرمربی تیم کبدی تایلند است که وقتی اجازه حضور در داخل سالن را نمیابد، با این شمایل سعی می کند در سالن حضور بیابد و ...
1 day ago - در این بیانیه آمده است: "فدراسیون کبدی ایران ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست، با کمال احترام، از جامعه بزرگ و ورزش دوست ایران عذرخواهی می‌نماید". انتشار تصاویری از مربی مرد تیم زنان تایلند که با پوشاندن سر و موهایش با پارچه‌ای شبیه روسری وارد سالن محل مسابقات زنان شده بود در روزهای اخیر بازتاب گسترده‌ای در ...

ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور درمسابقات کبدی بانوان

www.inet.ir/.../ماجرای+روسری+سر+کردن+مربی+مرد+تایلند+برای+...
ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور درمسابقات کبدی بانوان در برنامه حالا خورشید.
1 day ago - روسری به سر گذاشتن مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند باعث شد تا کاربران فضای مجازی واکنش نشان دهند. بسیاری این عمل را یک واکنش فوق العاده سورئال می دانستند!
1 day ago - خبر روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند در ایران موجی از واکنش ها را در شبکه های مجازی به همراه داشت. در ابتدا خبر را کسی باور نمی کرد!
1 day ago - تصویر مربی تایلندی به بانوان ایرانی بی احترامی کرده و شکایت می کنیم / او حق ورود به سالن را نداشت. به گزارش جام جم آنلاین ، سایت ها و کانال های مختلف خبری نیمه شب گذشته و بامداد امروز با انتشار عکس مربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند نوشتند که او به منظور حضور در کنار تیمش چاره ای جز روسری سر کردن ...
1 day ago - محمدرضا مقصودلو در خصوص انتشار تصویر سرمربی تیم ملی تایلند با روسری توضیحاتی ارائه کرد.

جهان نیوز - ماجرای روسری سرکردن مربی مرد تایلندی

www.jahannews.com/.../ماجرای-روسری-سرکردن-مربی-مرد-تایلندی
1 day ago - به گزارش جهان نیوز، ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور درمسابقات کبدی بانوان.

فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی ... - روزامه

roozame.com/.../فیلم-ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-تایلند-د...
1 day ago - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.

واکنش رضا عطاران به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی - فرارو

fararu.com/.../واکنش-رضا-عطاران-به-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-ت...
23 hours ago - در بازی‌های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی مرد تیم دختران تایلند، با روسری سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت.

فیلم | ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران ... - خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/47902884 - Translate this page
فیلم | ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت ... ... ادامه خبر · جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است ...
1 day ago - در حالی که عکس‌های منتشر شده حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند، رئیس فدراسیون کبدی توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد. - روز پلاس.
به گزارش افکارنیوز، \n محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی، در واکنش به عکس منتشر شده از مربی مرد تایلندی که با روسری در کنار زمین و مسابقات قهرمانی آس.
5 days ago - این ماجرا صحت دارد اما علت بزودی اعلام میشود . توفان مرد دستمال به سر تایلندی انتشار تصویر یک مرد تایلندی در سالن کبدی بانوان دردسرهایی را برای فدراسیو.
1 day ago - فیلم | ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم ...

اندر مصائب میزبانی کبدی آسیا در گرگان؛ از حجاب بر سر کردن مربی مرد ...

https://www.tarafdari.com/.../اندر-مصائب-میزبانی-کبدی-آسیا-در-...
2 days ago - اما این پایان ماجرای این میزبانی جالب نخواهد بود. سرمربی تیم ملی کبدی بانوان تایلند آقای سامپراچ فوچو، برای حضور در سالن مسابقات و هدایت تیم بانوان این کشور احتمالا چاره ای نداشته است جز این که بپذیرد تا حجاب بر سر کند و خود را به شکل یک زن در آورد. تصویر منتشر شده از این سرمربی نگون بخت، به قدری خنده ...
1 day ago - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.

جنجال روسری سرکردن مربی مرد تایلندی در ایران + تصویر و ویدئو | ایران ...

https://www.gunaz.tv/.../جنجال-رو-ری--رکردن-مربی-مرد-تایلندی-د...
1 day ago - گوناز تی وی: ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلندی در ایران به یکی از جنجالی ترین خبرهای روز کشور ایران بدل شد. به گزارش گوناز تی وی، در بازی‌های کَبِدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان که روز سه‌شنبه ٧آذرماه برگزار شد، سرمربی تیم ملی دختران تایلند که مرد بود، با هماهنگی حراست تربیت بدنی ایران، روسری به سر ...
1 day ago - فیلم/ ماجرای روسری سرکردن مربی مرد تایلند در مسابقات کبدی بانوان سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.
در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روس...
1 day ago - ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد. اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی […] نوشته ماجرای ...

فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد | پایگاه خبری حامیان ولایت

ehavadar.com/fa/.../-فیلم%7C-ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-...
1 day ago - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.

در بازی‌های کبدی قهرمانی آسیا در گرگان سرمربی مرد تایلند را مجبور به ...

gilnegah.ir/155970/در-بازی‌های-کبدی-قهرمانی-آسیا-در-گرگا/
2 days ago - در جریان مسابقات پنجمین دوره رقابت‌های کبدی بانوان قهرمانی آسیا سامپراچ فونچو، سرمربی تایلند، برای تماشای عملکرد شاگردانش از روسری استفاده کرد! این اقدام از سوی مسئولان مسابقه قابل‌پیگیری است و اینکه چرا قوانین را این‌گونه زیر پا گذاشته‌اند. دلیل حضور سرمربی که موی سر کمی داشته با کلاه‌گیس و روسری، ...
فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان.

ماجرای خنده دار روسری سر کردن مربی تیم کبدی تایلند - خزان‌نیوز

newskhazan.ir/.../ماجرای+خنده+دار+روسری+سر+کردن+مربی+تیم+ک...
چرا مربی تیم ملی کبدی تایلند روسری بر سر کرده بود! فیلم واکنش رضارشیدپور به روسرى به سر کردن مربی تایلند پاسخ فدراسیون کبدی به عکس جنجالی مربی تایلند در برنامه حالا خورشید علت روسری بر سر کردن مربی تیم ملی کبدی تایلند روز گذشته در مسابقات آسیایی کبدی در گرگان مربی مرد تیم تایلند، باسر کردن روسری ...

ماجرای روسری سر کردن مربی مرد #تایلند برای حضور درمسابقات #کبدی ...

https://www.instagram.com/p/BcEbyuDlv-B - Translate this page
1 day ago - 451 Likes, 20 Comments - خبرگزاری تسنیم (@tasnimnews_agency) on Instagram: “. . ⭕ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد #تایلند برای حضور درمسابقات #کبدی بانوان! . ➕ پاسخ مسئولان…”

واکنش جالب چهره های معروف به روسری سرکردن مربی تایلندی - پرشین وی

https://persianv.com/celebrity/روسری-سرکردن-مربی-تایلندی.html
روسری سرکردن مربی تایلندی , روسری به سر گذاشتن مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند باعث شد تا چهره های معروف در فضای مجازی واکنش نشان دهند. ... دعواهای طنزآمیز و شرم آور رییس سابق جمهوری و مسؤولان قوه قضاییه را شاهدیم و به روی خودمان نمی‌آوریم، ماجرای دردناک بلاتکلیفی مواضع‌مان در مقابل رژیم صهیونیستی در میدان‌های ورزشی را ...

پایگاه خبری تحلیلی راه سوم » ماجرای جنجالی روسری سر‌کردن سرمربی ...

rahesevvom.com/.../ماجرای-جنجالی-روسری-سر‌کردن-سرمربی-تا/
23 hours ago - این بار “مربی مرد” تیم کبدی زنان تایلند برای رفع مشکل ورود به ورزشگاه پارچه ای شبیه به روسری را روی سر می اندازد و وارد ورزشگاه میشود. اتفاقی که مثل همه اتفاقات این روزها تصاویر آن به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و حالا بعد از گذشت چند ساعت از ماجرا، کمتر کسی است که تصاویر آن را ندیده باشد.
تصویر مردی با شال مشکی و روسری سفیدرنگ در سالن مسابقات کبدی قهرمانان زنان آسیا از روز گذشته، بارها در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. او مربی تیم بانوان کبدی تایلند است. گفته می‌شود برای این که بتواند به سالن مسابقات بانوان راه پیدا کند و تیمش را کنار زمین مراقبت و راهنمایی کند، روسری سر کرده است. مسابقات ...

فیلم ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان ...

www.elim.ir/view/.../فیلم-ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد
1 day ago - فیلم ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان - سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن ر-فیلم-ماجرای-روسری-مربی-تایلند-درمسابقات.

واکنش رییس فدراسیون کبدی به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی

24news.ir/.../واکنش-رییس-فدراسیون-کبدی-به-روسری-سر-کردن-...
09:23:13 1396/9/8. واکنش رییس فدراسیون کبدی به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی. در حالی که عکس‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند، رییس فدراسیون کبدی با رد این موضوع، تمام این ماجرا را شیطنت رسانه‌ها می‌داند! به گزارش 24 نیوز، ...

جعبه - ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟

https://jabeh.com/.../ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-تیم-کبدی-...
فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد ...

فیلم | ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران ... - نسیم دنا

nasimdena.ir › اخبار روز
1 day ago - در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی گفت که هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر کند و این ابتکار ...

قضیه روسری سر کردن مربی تایلند چیست - الو دکتر

https://www.alodoctor.ir/.../قضیه-روسری-سر-کردن-مربی-تایلند-...
اخیرا عکسی از مربی کبدی بانوان تایلند منتشر شد که مرد بود و روسری بر سر داشت، قضیه روسری سر کردن مربی تایلند را در این خبر بخوانید.
16 hours ago - فدراسیون کبدی ایران ضمن «محکوم کردن» آنچه عمل «ناشایست» سرمربی تایلندی نامیده، در بیانیه‌ای از جامعه ورزش ایران عذرخواهی کرده‌است. رییس فدراسیون کبدی در این باره به خبرگزاری ایسنا گفته: «یک عکاس به آن مرد تایلندی روسری می‌دهد تا به داخل سالن برود و سر کند و از او عکس بگیرد. این ماجرا شیطنت بود و با ...
1 day ago - «ایران وایر» در باره این عکس ها از «ابوذر مارکولایی»، مسوول روابط عمومی فدراسیون کبدی ایران پرسیده است: ماجرای عکس مربی تایلندی با روسری کنار زمین چه بود؟ ما قوانین و مقررات جمهوری اسلامی را برای ۹ کشور دیگری که آمدند و با ایران ۱۰ کشور شدند، ارسال کردیم. تمامی کشورها این قوانین را رعایت کردند و احترام ...

چرا روسری مربی کبدی ربطی به حجاب اجباری ندارد؟ - برترین ها

www.bartarinha.ir/.../چرا-روسری-مربی-کبدی-ربطی-به-حجاب-اجبار...
19 mins ago - عصر ایران - سروش بامداد: ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم زنان تایلند در مسابقات «کبدی» در گرگان موضوع بحث انگیز روز است. در این که این خبر مضحکه ای ایجاد کرده تردیدی نیست ولی به نظر می رسد چند موضوع خواسته یا ناخواسته «خلط» و به همین خاطر منشاء سوء تفاهم شده است. موضوع اول حجاب اجباری زنان است ...
1 day ago - محمدرضا زائری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل دینی به شدت به اتفاق رخ داده در مسابقات کبدی واکنش نشان داده است.
20 hours ago - انتقاد زائری به‌ روسری سرکردن مربی تایلندی! اتفاق انتقاد تایلندی حجت الاسلام خون دردناک رخ رژیم روسری روی رییس سابق ستاره شرم آور صهیونیستی قوه قضاییه کبدی ماجرای مربی مسابقات مقابل نشان نوشته واکنش ورزشی به نقل از سایت ستاره و به گزارش دویاس انتقاد زائری به‌ روسری سرکردن مربی تایلندی!

ماجرای روسری سرکردن مربی مردتایلندی درایران+فیلم - پیک دانشجو

peykedaneshjoo.ir/.../ماجرای-روسری-سرکردن-مربی-مردتایلندی-د/
1 day ago - بررسی ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور درمسابقات کبدی بانوان.
ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان/ فیلم. سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد. منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر: ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان/ ...

واکنش عطاران به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی /عکس - دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/.../3321034-واکنش-عطاران-به-روسری-سر-ک...
1 day ago - رضا عطاران در صفحه اینستاگرامش به روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی تایلند در گرگان واکنش نشان داد.
14 hours ago - ماجرای روسری سرکردن مربی مرد تایلندی. چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷. به گزارش جهان نیوز، ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور درمسابقات کبدی بانوان. ماجرای روسری سرکردن مربی مرد تایلندی ...

ماجرای-جنجالی-روسری-سر‌کردن-سرمربی-تایلندی - رشت رویایی

rashteroyaiee.ir/ماجرای-جنجالی-روسری-سر‌کردن-سرمربی-تا/
1 day ago - ماجرای جنجالی روسری سر‌کردن سرمربی تایلندی ... این بار “مربی مرد” تیم کبدی زنان تایلند برای رفع مشکل ورود به ورزشگاه پارچه ای شبیه به روسری را روی سر می اندازد و وارد ورزشگاه میشود. اتفاقی که مثل همه ... جواب این دو سوال را ساعتی قبل فدراسیون کبدی در بیانیه ای داد، فدراسیون در بیانیه خود نوشته است: “…

واکنش ضرغامی به ماجرای روسری گذاشتن مربی دختران تایلندی - درنگ

https://derang.ir/واکنش-ضرغامی-به-ماجرای-روسری-گذاشتن-مر/
1 day ago - https://derang.ir/?p=35643. چهره‌ها » رئیس سابق سازمان صدا و سیما به روسری سر کردن مربی مرد تیم دختران تایلند در مسابقات کبدی گرگان واکنش نشان داد. درنگ : عزت الله ضرغامی که این روزها به موضوعات حاشیه‌ای واکنش سریعی نشان می‌دهد به حجاب مربی مرد دختران تایلند در مسابقات گرگان نیز واکنش نشان داده است که ...

آخرین اخبار روسری اجباری مربی تایلندی - بازدید

https://buzdid.ir/tag/روسری-اجباری-مربی-تایلندی
عصر ایران؛ سروش بامداد - ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم زنان تایلند در مسابقات «کبدی» در گرگان موضوع بحث انگیز روز است. در این که این خبر مضحکه ای ایجاد کرده تردیدی نیست ولی به نظر می رسد چند موضوع خواسته یا ناخواسته «خلط» و به همین خاطر منشاء سوء تفاهم شده است. انتقاد روحانی مشهور از روسری اجباری مربی تایلندی.
کد خبر: 851349. نظرات: 0. نظرات : 16 بازدید. تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۰۹:۴۵. واکنش عالی «رضارشیدپور» به ماجرای روسرى سرکردن مربی مرد +عکس. رضارشیدپور به جریان روسرى سرکردن مربی تیم ملی کبدی تایلند واکنش نشان داد. رضا رشیدپور واکنش عالی «رضارشیدپور» به ماجرای روسرى سرکردن مربی مرد +عکس. به این مطلب ...

تمام حواشی روسری سرکردن مربی تایلند+فیلم - پارسینه

www.parsine.com/.../تمام-حواشی-روسری-سرکردن-مربی-تایلندفی...
1 day ago - مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی درباره روسری سر کردن مربی مرد تایلند برای حضور در مسابقات کبدی بانوان توضیح داد.

فیلم / ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود ...

https://livanco.ir/.../فیلم-ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-تیم/
1 day ago - در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت. روابط عمومی فدراسیون کبدی در واکنش به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی گفت که هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر […] ...

توضیحات مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی درباره روسری سر کردن مربی ...

www.fartaknews.ir/.../62193-توضیحات-مدیر-روابط-عمومی-فدراسی...
ابوذر مارکلایی درباره روسری سر کردن مربی مرد تیم ملی بانوان تایلند توضیح داد.

ماجرای روسری سر کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ +تصاویر - باشگاه ...

https://bakhabarshid.com/news/151193672724 - Translate this page
Nov 5, 2017 - subjectماجرای روسری سر کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ +تصاویر. reply_allباشگاه خبرنگاران جوان ... کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ +تصاویر. در حالی که عکس‌های منتشر شده حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند، رئیس فدراسیون کبدی این موضوع را رد کرد.
21 hours ago - برچسب ها:روسری سر کردن مربی تیم زنان کبدی تایلند, سر کردن روسری مربی تیم زنان کبدی تایلند,دانلود,فیلم,عکس,تصاویر,مرد دستمال به سر تایلندی,عذرخواهی، اتهام و تکذیب دردی دوا نکرد, توفان مرد دستمال به سر تایلندی انتشار عکسی از مربی تیم زنان کبدی تایلند در رقابتهای…

انتقاد تند روحانی سرشناس از روسری سر کردن مربی مرد تایلندی در ...

namehnews.ir/.../انتقاد-تند-روحانی-سرشناس-از-روسری-سر-کردن-...
22 hours ago - انتقاد تند روحانی سرشناس از روسری سر کردن مربی مرد تایلندی در مسابقات کبدی ایران ... حجه الاسلام زائری در این باره نوشته است:«دعواهای طنزآمیز و شرم آور رییس سابق جمهوری و مسؤولان قوه قضاییه را شاهدیم و به روی خودمان نمی آوریم، ماجرای دردناک بلاتکلیفی مواضع مان در مقابل رژیم صهیونیستی در میدان های ورزشی را ...

واکنش ضرغامی به ماجرای روسری گذاشتن مربی دختران تایلندی | خواندنی ها

khaandaniha.ir/.../واکنش-ضرغامی-به-ماجرای-روسری-گذاشتن-مربی...
15 hours ago - چهره‌ها » رئیس سابق سازمان صدا و سیما به روسری سر کردن مربی مرد تیم دختران تایلند در مسابقات کبدی گرگان واکنش نشان داد.
Rating: 3.8 - ‎8 reviews
1 day ago - رضا عطاران در صفحه اینستاگرامش به روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی تایلند در گرگان واکنش نشان داد.
روسری مربی مرد تیم کبدی. بازتاب و کامنت های کاربران در مورد روسری کردن مربی مرد تیم کبدی تایلند: مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی بفهمه ما اینجا سر مرد روسری میکنیم خودش حساب کار میاد دستش. خبرهم عجایب هفتگانه داره که این یکی از هفت خبرعجایب دنیاست قطعآ. خب هر کشوری یه قانونی داره اینم قانون کشور ماست دیگه که مردا هم ...
7 hours ago - ماجرایی عجیب که پس از به پا کردن سر و صدای زیاد، مسئولان فدراسیون کبدی را مجاب کرد ابتدا از درِ انکار وارد شده و تصاویر منتشر شده را ناشی از شیطنت یک عکاس بخوانند که در زمان برگزاری مسابقات شناسایی و از سالن اخراج شده و کمی بعد که متوجه شوند روسری سر کردن مربی یکی از تیم های حاضر در مسابقات را ...
1 day ago - ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟

این روسری ربطی به حجاب اجباری ندارد - تجارت امروز

tejaratemrouz.ir/fa/news/.../این-روسری-ربطی-به-حجاب-اجباری-ندارد
4 hours ago - چرا روسری مربی مرد تایلندی به حجاب اجباری ربطی ندارد؟ این روسری ربطی به حجاب اجباری ندارد. به گزارش تجارت امروز؛ سروش بامداد در عصرایران نوشت: ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم زنان تایلند در مسابقات «کبدی» در گرگان موضوع بحث انگیز روز است. در این که این خبر مضحکه ای ایجاد کرده تردیدی نیست ولی ...

توجیه جدید فدارسیون کبدی برای روسری سر کردن مربی تایلندی ...

https://www.youtube.com/watch?v=6lH6Gbf0dVY
1 day ago - Uploaded by PopCorn
ماجرای خون‌هایی که جگر یخ‌زده را تازه می‌کند - Duration: 2:23. PopCorn 4,657 views. New · 2:23 · اگه حقوقتو نَدن چیکار میکنی؟ برای مسوولینی که طعم ...
علت روسری پوشیدن آقای سرمربی تیم کبدی تایلند,علت ماجرای روسری پوشیدن سرمربی تیم تایلند در مسابقات کبدی بانوان و روسری سر کردن سرمربی کبدی تایلند.

#کبدی hashtag on Twitter

https://twitter.com/hashtag/کبدی?lang=fa
7h ago @SattarSaeedi tweeted: "ایران از مربی تایلندی که روسری سر کرد تا.." - read ... مطمئنم الان یه سری طلبه توئیتری و علمای حوزوی و بیضوی دارن ازطریق فقه پویای شیعه در مورد احکام نکاح وحلیت دخول در مربی تایلندی کار میکنن! رساله ها از ... فدراسیون #کبدی گفته روسری سر کردن ابتکار شخصی آقای #مربی_تایلند بوده .

روسری | وی خبر

www.vkhabar.com/tag/روسری
فیلم/ ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تایلند درمسابقات کبدی بانوان. « مشرق نیوز - 41 دقیقه پیش ». سرمربی مرد تیم ملی کبدی بانوان تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین مشاهده شد. ابوذر ماکولایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در این خصوص توضیحاتی داد.

توضیحات عجیب فدراسیون کبدی درباره روسری سر کردن مربی مرد تایلند

parsfootball.com › ... › گالری فیلمگالری فیلم فیلم های جالب
1 day ago - ماجرای جنجالی روسری مربی مرد تایلند برای حضور در مسابقات کبدی بانوان با واکنش رشیدپور همراه بود وی در برنامه حالا خورشید عنوان کرد: وهن حجاب است.

ماجرای جنجالی روسری سر کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ + تصاویر - خبر مهم

khabarmohem.com/.../ماجرای-جنجالی-روسری-سر-کردن-سرمربی-تا...
1 day ago - در حالی که عکس های منتشر شده حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین تیمش را هدایت می کند رییس فدراسیون کبدی توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد به گزارش تهران نیوز در حالی که عکس های منتشر شده حکایت از آن دارد که سرمربی تیم ملی تایلند با پوشیدن روسری در کنار زمین ...
1 day ago - نکته جالب ماجرا که خبرگزاری ایلنا آنرا برجسته کرده و در عکسی که منتشر کرده قابل رویت است، نه تنها روسری سرکردن این مربی بلکه کلاه گیس داشتن اوست که مشخص نیست آیا به اجبار دست به چنین کاری زده ... یک رسوایی تازه: در بازی‌های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، سرمربی تیم ملی دختران تایلند مرد بود.
1 day ago - بعد ازروسری پوشیدن مربی مرد تیم کبدی بانوان تایلند رسانه ها و همچنین مردم در توییتر و اینستاگرام به این ماجرا واکنش نشان دادند که در مقاله زیر واکنش های مردم را به روسری سر کردن مربی مرد کبدی بانوان تایلند را مشاهده می کنید.

تصویری.. در ایران بر سر مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند روسری ...

farsi.alarabiya.net/.../تصویری-بر-سر-مربی-مرد-تیم-کبدی-دخترا...
1 day ago - این ماجرا شیطنت بود و با این کار می‌خواستند این بازی‌ها را زیر سؤال ببرند». این در حالی است که خبرگزاری ایسنا در گزارش خود که در آن به گفته‌های تماشاگران رقابت‌ها نیز استناد کرده، تاکید می‌کند که «حراست بر سر سر مربی مرد تیم دختران تایلند روسری کرد و بعد به او اجازه داد وارد سالن شود». مربی تیم کبدی دختران ...

توجیه جدید فدراسیون کبدی برای روسری سر کردن مربی تایلندی - نامحدود

https://www.namahdoud.ir/.../توجیه-جدید-فدراسیون-کبدی-برای-ر...
4 hours ago - توجیه جدید فدراسیون کبدی برای روسری سر کردن مربی تایلندی !

واکنش رضا عطاران به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی - خرداد نیوز

khordadnews.ir/.../واکنش-رضا-عطاران-به-روسری-سر-کردن-مربی-م...
1 day ago - به گزارش خرداد از خبرآنلاین، رضا عطاران، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند که برای ورود به سالن ورزشی در گرگان روسری به سر کرده بود، در صفحه اینستاگرامش نوشت: «آقا به خدا ما هم شرمنده‌ایم... مربی مرد بازی‌های کبدی آسیا برای ورود به سالن بازی روسری سر کرد.».
1 day ago - ابوذر مارکلایی روابط عمومی فدراسیون کبدی در پاسخ به عکس جنجالی مربی تیم ملی کبدی تایلند گفت:هیچ کسی به ایشان نگفته روسری سر کند و این موضوع ابتکار شخصی این فرد بوده است. وی افزود:دوستان ما در چک کردن ورود و خروج و آیدی کارت بی دقتی کردند و بعد از چند ثانیه این مساله رفع شد از همین رو من از تمام ...

ماجرای روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی دختران تایلند چه بود؟ | فیلم

vatanlink.com/.../ماجرای-روسری-سر-کردن-مربی-مرد-تیم-کبدی-دخ...
1 day ago - در بازی های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند، با روسری به سالن وارد شد. مشاهده تصویر در سایز اصلی. ×Close. لینک مطلب gardeshgaronline.co ...
بازیهای کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان شاهد یکی از شگفت انگیزترین اتفاقات بود. انتشار عکسی از سر مربی مرد تیم دختران تایلند با روسری در داخل سالنی که فقط زنان اجازه حضور داشتند، واکنش گسترده کاربران اجتماعی را در پی داشت. نکته جالب ماجرا که خبرگزاری ایلنا آنرا برجسته کرده و در عکسی که منتشر کرده قابل رویت ...

واکنش رضا عطاران به روسری سر کردن مربی مرد تایلندی | اختصاصی

https://ekhtesasee.com/.../واکنش-رضا-عطاران-به-روسری-سر-کردن-م...
17 hours ago - در بازی‌های کبدی قهرمانی زنان آسیا در گرگان، مربی مرد تیم دختران تایلند، با روسری سالن وارد شد؛ اتفاق عجیبی که واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت.
1 day ago - به اشتراک بگذارید 0 0 0. چند ساعت بعد از انتشار عکس روسری به سر کردن مربی مرد تیم کبدی زنان تایلند واکنش ها به این ماجرا زیاد تر شده است. در یکی از این موارد باران کوثری؛ بازیگر فیلم هایی چون «روز سوم»، «خون بازی» و «لانتوری» این چنین واکنش نشان داده است. در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در ...
1 day ago - در پی واکنش هایی که در شبکه‌های اجتماعی رخ داد، محمدرضا مقصودلو رییس فدراسیون کبدی ایران به این خبرگزاری گفت: «مگر مربی تایلندی مقنعه سر دارد! یک عکاس به آن مرد تایلندی روسری می‌دهد تا به داخل سالن برود و سر کند و از او عکس بگیرد. این ماجرا شیطنت بود و با این کار می‌خواستند این بازی‌ها را زیر سؤال ...
1 day ago - به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابوذر مارکلایی مدیر روابط عمومی فدراسیون کبدی در گفتگو با برنامه حالا خورشید ضمن معذرت خواهی بابت روسری سر کردن مربی مرد تیم ملی بانوان تایلند در مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان گفت: هیچ کس به مربی تایلند نگفت که روسری سر کند و این کار ...

واکنش رضارشیدپور به روسرى سر کردن مربی مرد! +عکس - فردا

www.fardanews.com/.../واکنش-رضارشیدپور-به-روسرى-سر-کردن-...
1 day ago - رضارشیدپور در واکنش به روسرى به سر کردن مربی تیم ملی کبدی تایلند گفت: اگر این عکس اصالت داشته باشد هم وهن حجاب است و هم وهن قانون و بی حرمتی به میلیونها بانوی محجبه است. سرویس عکس و فیلم فردا: روز گذشته در مسابقات آسیایی کبدی در گرگان مربی مرد تیم تایلند، باسر کردن روسری به داخل مسابقه راه ...

واکنش رضا عطاران به روسری سر کردن مربی تایلندی تیم کبدی

www.niksalehi.com/.../واکنش-عطاران-به-روسری-مربی-کبدی.html
6 hours ago - واکنش عطاران به روسری مربی کبدی , رضا عطاران در صفحه اینستاگرامش, به روسری سر کردن مربی مرد تیم کبدی تایلند در گرگان واکنش نشان داد.
21 hours ago - از شب گذشته با انتشار عکس حجاب داشتن سرمربی آقای تیم ملی بانوان کبدی تایلند، واکنش های زیادی رخ داده است که شاید یکی از تندترین آن ها حرف های باران کوثری در صفحه اینستاگرامش بوده است. واکنش اینستاگرامی باران کوثرى به روسری سرکردن مربی تایلندى تیم کبدى زنان را بخوانید. واکنش باران کوثرى ...

کاش روسری سر کردن مرد تایلندی در ایران دروغ باشد - تیتر شهر

titreshahr.com/.../کاش-روسری-سر-کردن-مرد-تایلندی-در-ایران-درو...
1 day ago - هنوز نمی‌دانم روسری سر کردن مربی مرد تیم ملی تایلند در مسابقات کبدی گرگان، واقعی است یا نه. بیشتر شبیه یک طنز است. از آن طنزهایی که در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد. امیدوارم طنز باشد. امیدوارم برخلاف نظر خبرنگاران حاضر در محل مسابقات که این عکس را مخابره کردند و نوشتند مرد تایلندی برای حضور در ...
از داستان روسری سر کردن مربی تایلندی در گرگان تا فرود اضطراری یک بالگرد در زمین چمن در حین بازی فوتبال + فیلم. 0. اشتراک گذاری ... به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ روسری پوشیدن مربی مرد در مسابقات کبدی، فرود بالگرد وسط زمین فوتبال، سالروز تاریخی ترین بازی فوتبال کشور و… پرداخته است. دانلود.
1 day ago - به گزارش روزپلاس ، وی ادامه داد: این ماجرا شیطنت است که از سوی یک عکاس ایرانی اتفاق افتاده است. به محض دیده شدن این موضوع نیروهای حفاظتی داخل زمین آن عکاس و آن مرد تایلندی را به بیرون هدایت کردند. ماجرای جنجالی روسری سر کردن سرمربی تایلندی چه بود؟ + جزئیات. رئیس فدراسیون کبدی در ادامه‌ صحبت‌های خود، ...

توضیح رئیس فدراسیون کبدی درباره روسری سر کردن مربی مرد تایلندی ...

tadbirvaomid.ir/.../توضیح-رئیس-فدراسیون-کبدی-درباره-روسری...
1 day ago - توضیح رئیس فدراسیون کبدی درباره روسری سر کردن مربی مرد تایلندی/ توطئه قبل انتخابات علیه من است ... می گوید:« تا جایی که ما دیدیم ، قبل از شروع یکی از مسابقات این آقا با شیطنت یک عکاس وارد سالن شده و شروع به عکس گرفتن کرده اند و بعد هم مسئولان حراست به ماجرا پی بردند و از سالن خارج شان کرده اند.
7 hours ago - رسانه‌ها تصویری از سرمربی تیم ملی زنان تایلند منتشر کردند در حالی‌که برای هدایت شاگردانش روسری به سر کرده است تا بتواند وارد سالن مسابقات شود. ... در پایان این بیانیه آمده است: «فدراسیون کبدی و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ضمن محکوم کردن این عمل ناشایست مربی تیم تایلند در فریب دادن عوامل ...
1 day ago - ماجرای تلخ و شیرین «روسری سر کردن مربی تایلندی» و واکنش های رسانه ای ... داده است اما از جدیدترین عجایب روزگار و این دیار تصویری از روسری سرکردن مربی تیم دختران کبدی تایلند است که واکنش های متعددی را به دنبال داشت که یکی از آن ها واکنش «ابراهیم داروغه زاده»؛ معاونت ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی بود.