هدیه های میلیاردی موسسه ثامن الحجج به م.م و ا.ع مهران مدیری و احسان علیخانی دو مجری مشهور تلویزیون و سینما

ماجرای دریافت وام مهران مدیری از موسسه ثامن و هدیه سه میلیاردی موسسه ثامن الحجج به مهران مدیری

جزئیات ماجرای هدیه 3 میلیاردی مهران مدیری از موسسه ثامن الحجج

طبق آخرین خبرها، مجری مشهور تلویزیون مهران مدیری از موسسه ثامن الحجج وام دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی وام از این موسسه دریافت می کند و پس از مدتی هدیه ۳ میلیارد تومانی موسسه ثامن الحجج به مهران مدیری بحث برانگیز می شود!

علاوه بر مهران مدیری، انگشت ها به سوی مجری دیگر تلویزیون یعنی احسان علیخانی نیز نشانه رفته است چراکه همین مسئله در مورد او نیز صدق می کند؛ حالا باید دید واکنش این دو مجری در روزهای آتی چه خواهد بود ؟

«م.م» از مؤسسه ثامن‌الحجج یک وام دو میلیارد‌ و ۹۰۰ میلیون‌ تومانی دریافت کرده که تنها ۸۰۰ میلیون تومان آن را تاکنون برگردانده که البته این رقم بازگشتی را از هدیه دریافتی (۵۸۰ میلیون تومان) کم کنیم، به عدد ۲۲۰ میلیون تومان می‌رسیم که در واقع از جیب «م.م» خرج شده و در مقابل دو میلیارد‌ و ۷۸۰ میلیون تومان را در حساب خود نگه داشته است. ثامن‌الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا.ع» (احسان علیخانی!) هم بی ‌توجه نبوده و به حساب او هم سه میلیارد تومان در قالب هزینه تبلیغات واریز کرده است.
این خبر در رسانه ها دست به دست می چرخد و هنوز از طرف دو مجری معروف و مشهور واکنشی نشان داده نشده که باید دید این دو چهره سرشناس چه پاسخی دارند.

طبق این افشاگری و موارد تخلف پرونده مالی ، ثامن الحجج ، هزینه‌ های ‌میلیاردی به نام تبلیغات ، برای دو مجری تلویزیون، دو مبلغ ۱۸۰ میلیون ‌تومانی و ۴۰۰ میلیون ‌تومانی را به حساب «م.م» (مهران مدیری!) مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوان دریافت وام را هدیه اعلام کرده ، اما رقم هدیه‌ای که آقای «م.م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.


ماجرای پرداخت میلیاردی موسسه ثامن‌الحجج به مهران مدیری و علیخانی چه بود ...

koolakmag.ir › اخبار داغ
22 hours ago - ردپای مهران مدیری و احسان علیخانی در تخلفات موسسه ثامن‌الحجج, مهران مدیری و احسن علیخانی چقدر پول از موسسه ثامن‌الحجج گرفتند؟
18 hours ago - جزییات افشا شده از اقدامات موسسه ثامن الحجج تکان دهنده و قابل توجه است. در این میان از دو مجری مشهور هم نام برده شده است.
10 hours ago - رد پای سلبریتی ها در تخلفات ثامن الحجج گفته می شود موارد تخلف پرونده مالی ثامن الحجج موردهای عجیب دارد یکی از آنها؛ هزینه های میلیاردی به نام ...

پرداخت میلیاردی ثامن الحجج به دو مجری مشهور | وام های بی بازگشت

https://hidoctor.ir/portal/.../پرداخت-میلیاردی-ثامن-الحجج-به-دو-مجر...
16 hours ago - جزئیات پرداخت میلیاردی موسسه ثامن الحجج به دو مجری مشهور تلویزیون یعنی مهران مدیری و احسان علیخانی را در این خبر بخوانید. ماجرا اینجاست که ...
1 day ago - مهران مدیری وام ۳ میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! موارد تخلف پرونده مالی ثامن‌الحجج مورد‌های عجیب نیز دارد؛ پرداخت‌های میلیاردی به دو مجری ... آنچه متهم ردیف اول مدعی شده که دارایی‌های این مؤسسه پاسخ‌گوی پرداخت همه مطالبات ... کلمات کلیدی: موسسه ثامن الحجج ، مجری تلویزیون ، هدیه ... مهران مدیری و احسان علیخانی.
18 hours ago - هرچه دل تنگتان خواست بنویسید و به اشتراک بگذارید. ... ماجرای پرداخت میلیاردی موسسه ثامن‌الحجج به مهران مدیری و علیخانی چه بود؟ ۰ کلیک newsair.
19 hours ago - دریافت‌های میلیاردی مهران مدیری و احسان علیخانی از موسسه ثامن الحجج/ رسوایی ... موسسه ثامن الحجج موارد عجیبی دارد که دو مورد آن پرداخت میلیاردی به دو ...
Missing: ماجرای ‎| ‎Must include: ‎ماجرای
وام میلیاردی احسان علیخانی و مهران مدیری از موسسه ثامن الحجج شایعه یا واقعیت. گفته می شود ... جریان پرداخت های میلیاردی ثامن الحجج به دو مجری مشهور تلویزیون چیست.

تماشا | شوخی احسان علیخانی و مهران مدیری | تک شو

tamasha.com/v/ZMeon
14 hours ago
شبکه من و تو هم به اختلاس ثامن الحجج اشاره کرد · میرعلی متهم ردیف اول اختلاس موسسه ثامن الحجج 00:39 · میرعلی متهم ردیف اول اختلاس موسسه ثامن ...
Missing: ماجرایپرداختبود

شایعه تخلف مالی دو مجری مشهور تلویزیون - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/.../شایعه-تخلف-مالی-دو-مجری-مشهور-تلویزیو...
23 hours ago - ثامن‌الحجج به مجری معروف دیگر تلویزیون «ا. ... برگزاری هشتمین جلسه دادگاه موسسه ثامن الحجج ..... مهران مدیری و احسان علیخانی دوتا دلقک به تمام معنا هستن که با کارهای ..... حالا اگر یه دختر رقصیده بود میاوردنش جلوی تلوزیون .... گفتم مهران مدیری ساعت میلیاردی دستشه پس از این پولها گیرش میاد سه میلیارد پولی نبید.
7 hours ago - نقش مجری های معروف تلویزیون در مالباختگی مردم چقدر بود؟ ... اکنون اما ابعاد جدیدی از این ماجرا نمایان شده که تکان دهنده و زجر آور می باشد و بیانگر این می باشد که چندان هم طمع مردم چنین افتضاحی به بار ... وام های میلیاردی موسسه ثامن الحجج به مهران مدیری و احسان علیخانی ... پرداخت میلیاردی ثامن الحجج به «م م» و «ع ا».
دو چهره ی مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده اند. ... گفته می شود موارد تخلف پرونده مالی ثامن‌الحجج موردهای عجیب دارد یکی از آنها؛ هزینه‌های ‌میلیاردی به ... ترامپ:وای به‌حال روسیه؛ ناتو ضعیف بود، اما دوباره قدرتمند شده است - مهر ... پرداخت مزایای اقلیمی به نیروهای پیمانکار در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی - ایلنا

قهر احسان علیخانی و مهران مدیری در جشن حافظ+فیلم - نیک صالحی

www.niksalehi.com/.../قهر-احسان-علیخانی-و-مهران-مدیری.html
Aug 13, 2017 - پرداخت قبوض · کارت شارژ تلفن همراه ... معلم بنیانگذار این جشن بزرگترین غایب مراسم بود. ... ماجرای قهر احسان علیخانی و مهران مدیری در جشن حافظ 96 2:31 ... وام های میلیاردی موسسه ثامن الحجج به مهران مدیری و احسان علیخانی.
21 hours ago - دو چهره ی مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده اند. ... حقوق ۳۰ سال این کارمند به صورت پیشاپیش و یک جا اکنون پرداخت شده است. .... جایی که فدراسیون هندبال در این ماجرا ورود کرده و اعتراض خود را اعلام می کند.
دفتر منوچهر متکی دریافت وام از موسسه ثامن‌الحجج را تکذیب کرد ... فیلم/ تیکه شدید مهران مدیری به فساد بانکی ووامهای میلیاردی! امروزدریافت‌های میلیاردی دومجری تلویزیون (مهران مدیری و احسان علیخانی) ازموسسه ثامن الحجج تیترسایتهای خبری بود ..... فیلم/ عبدالله بزرگ‌زاده بیش از۲۰ روز است که به دلیل اطلاع‌رسانی درباره‌ی ماجرای ...

اسپانسر ماه عسل، متهم پرونده فساد اقتصادی! - سیمرغ

https://seemorgh.com › فرهنگ و هنراخبار فرهنگ و هنر
4 days ago - تهیه کنندگی سینما به لطف اسپانسر میلیاردی! ... موسسه ثامن الحجج که در سال ۹۴ به عنوان اسپانسر اصلی برنامه «ماه ... و احسان علیخانی به طور مداوم این موسسه را تبلیغ می کرد در همان زمان بود ... توجه به این حرف ها صرفا به تبلیغ سپرده گذاری در این موسسه پرداخت ... ادعایی که دردسرساز شد / ورود دادستان کل به ماجرای

تارتار: منتظر باشید، بازهم بازیکن به فوتبال می‌دهیم - پایگاه خبری ...

titre1online.ir/تارتار-منتظر-باشید،-بازهم-بازیکن-به-فو/
Apr 27, 1997 - مدیرعامل بازداشت شده موسسه ثامن‌الحجج کیست؟ ... خانه » تیتر یک اخبار » تارتار: منتظر باشید، بازهم بازیکن به ... سال گذشته نیز اسم بازیکنان ما را کسی نشنیده بود ... فرماندار و استاندار عزیز مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت شد تا .... در پرونده ثامن‌الحجج+آیا مهران مدیری و علیخانی پول میلیاردی گرفتند؟

آیا دختر داعشی سریال پایتخت ۵ ایرانی است؟ - پایگاه خبری تیتر یک ...

titre1online.ir/آیا-دختر-داعشی-سریال-پایتخت-۵-ایرانی-اس/
Jan 16, 1997 - در قسمت های اخیر سریال پایتخت بازیگر جدیدی به جمع خانواده معمولی ... یه دختر انگلیسی در آن بود، دختری به نام الیزابت که با اسلحه به استقبال آنها آمد ... جم به صحبت با کاندیداهای بخش های مختلف جشنواره می پرداخت و در اولین .... ردپای سلبریتی‌ها در پرونده ثامن‌الحجج+آیا مهران مدیری و علیخانی پول میلیاردی گرفتند؟

دریافت میلیاردی مهران مدیری و احسان علیخانی از موسسه ثامن الحجج

hsalehpour.ir/دریافت-میلیاردی-مهران-مدیری-و-احسان-عل/
15 hours ago - ماجرای پرداخت میلیاردی به مهران مدیری و علیخانی موسسه ثامن‌الحججپرداخت میلیاردی تبلیغات به مهران مدیری و احسان علیخانیماجرای دریافت میلیاردی ...

دریافت میلیاردی مهران مدیری | دانلود روزانه

dlroozane.net/tag/دریافت-میلیاردی-مهران-مدیری/
ماجرای پرداخت میلیاردی به مهران مدیری و علیخانی موسسه ثامن‌الحجج. پرداخت میلیاردی تبلیغات به مهران مدیری و احسان علیخانی. دریافت‌های میلیاردی مهران مدیری و احسان ...
Jun 9, 2018 - به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان علیخانی در بخش اول از بیست و دومین برنامه ماه عسل، با خانم صبوری و همسرش دانش مقدم به گفتگو نشست.
مهران مدیری و احسان علیخانی مجری هایی که از موسسه ثامن الحجج هدیه دریافت کرده ... شرق : اما موارد تخلف پرونده مالی ثامن‌الحجج موردهای عجیب دیگری نیز دارد؛ هزینه‌های ‌میلیاردی به نام ... معروف در ماجرای موسسه ثامن الحجج، مهران مدیری ، احسان علیحانی ، هنرمندان معروف ... قبلی تاخیر در پرداخت هزینه‌های‌درمانی فرهنگیان، نتیجه‌ی عدم پیگیری وزارت ...

حساب های بالای 5 میلیارد سرکشی مالیاتی می شود - با اقتصاد

www.baeghtesad.com/.../3182-حساب-های-بالای-میلیارد-سرکشی-مال...
Dec 7, 2017 - حالا به نظر می‌رسد وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی در عقب‌نشینی ... که سالانه میلیاردها تومان به حساب‌شان می‌آید و می‌رود، بررسی دقیق‌تر شود. .... امور مالیاتی مشغول به فعالیت است؛ کسانی که برای عدم پرداخت مالیات از ... مجریان مشهور دریافت کننده مبالغ کلان مؤسسه ثامن الحجج مشخص شدند: مهران مدیری و احسان علیخانی.
15 hours ago - ماجرای پرداخت کلان ثامن الحجج به دو مجری تلویزیون و ثامن الحجج چقدر به مجریان پرداخت کرده و و ... مجازی نام این دو مهران مدیری مجری و کارگردان محبوب.

نرخ اجاره در استاد معین چقدر است؟ + جدول - افق تازه | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/56930489 - Translate this page
19 hours ago - پرداخت میلیاردی ثامن الحجج به م م و ع ا .... ع (مهران مدیری و احسان علیخانی) در پرونده تخلفات موسسه ثامن الحجج حضور دارند/ مهران مدیری 2میلیارد و 900 ...
دریافت‌های میلیاردی دو مجری مشهور تلویزیون! ... دو چهره ی مشهور تلویزیون نیز از مواهب موسسه ثامن الحجج بی نصیب نبوده اند. ... واعظی: ترامپ ۸ بار درخواست ملاقات با روحانی را مطرح کرده بود ... رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران می‌گوید که در زمان سفر حسن روحانی به نیویورک برای شرکت در نشست ... ماجرای ازدواج جنجالی دختر میلیاردر.
4 days ago - براساس این گزارش، موسسه ثامن الحجج که در سال ۹۴ به عنوان اسپانسر ... احسان علیخانی به طور مداوم این موسسه را تبلیغ می‌کرد در همان زمان بود که ... توجه به این حرف‌ها صرفا به تبلیغ سپرده گذاری در این موسسه پرداخت .... واکنش هدیه تهرانی به ماجرای جنجالی مائده هژبری! .... مهران مدیری را با تیپ رسمی در برج میلاد ببینید.
12 hours ago - مهران مدیری وام ۳ میلیاردی از ثامن الحجج دریافت کرده است؟! موارد تخلف پرونده مالی ثامن‌الحجج مورد‌های عجیب نیز دارد؛ پرداخت‌های میلیاردی به دو ... ردیف اول مدعی شده که دارایی‌های این مؤسسه پاسخ‌گوی پرداخت همه مطالبات ... م» از مؤسسه ثامن‌الحجج یک وام دومیلیارد‌و ۹۰۰ میلیون‌تومانی دریافت کرده ... مهران مدیری و احسان علیخانی.

4

https://www.khabaronline.ir/.../tags/2838/موسسات-مالی-و.../4
روزنامه آرمان: ۱۱۰۰۰میلیارد پول مردم را به طلبکاران موسسات اعتباری دادید، مدیران آنها آزاد می‌چرخند؟ ... اعتباری تقریبا به سرانجام رسیده و با تدبیر سران سه قوه مطالبات آنها پرداخت شده است. ... پرده‌برداری از ارتباطات عجیب و غریب در ماجرای موسسات مالی غیرمجاز ... او از سپرده گذاری می گوید که از موسسه ثامن الحجج 89 درصد سود می گرفت!

آفتاب

aftabnews.ir/
واکنش رهبران جنبش حماس به شعارهای برخی ایرانیان/حماس در روابط با تهران تجدیدنظر می کند؟ ..... دفتر «منوچهر متکی» دریافت وام چندین میلیاردی از موسسه ثامن الحجج را تکذیب کرد ..... رابرت بلچر: مذاکرات صلح پیش از تصمیم ترامپ مرده بود!/ .... ابراهیم فیاض: دورهمی کثیف‌ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است/ مهران مدیری روابط جنسی خارج ...

آخرین خبر | آیا واقعا علیخانی میلیاردر است و صدایش در نمی آید؟

akharinkhabar.ir/.../آیا-واقعا-علیخانی-میلیاردر-است-و-صدایش-در-ن... - Translate this page
Jul 5, 2015 - پول های میلیاردی که نهادهای اقتصادی به پروژه های سیما تزریق می کنند، ... اقساطش از طریق سازمان صدا و سیما سریع تر و راحت تر پرداخت می شود. ... سراغ یکی از عوامل برنامه «ماه عسل» می رویم و ماجرای پشت پرده قرارداد با اسپانسر را جویا می شویم. ... می کند: «الان اعتراض می کنند که چرا موسسه مالی ثامن الحجج اسپانسر ما ...
Feb 12, 2017 - به گزارش عصر ایران به نقل از خرداد، این هواداران مشهور دو تیم یا همان سلبریتی ها ... و چهارمین بار شاهد دربی حساس تیم های محبوب شان در ورزشگاه آزادی خواهند بود. ... دیرباز، پژمان بازغی، مصطفی زمانی، مهران مدیری، مهران غفوریان، رضا شفیعی‌جم، ... پرسپولیسی ها: محمود شهریاری، رضا رشیدپور، احسان علیخانی، علی ضیاء، ...

کافه‌سینما | جشن تقدیر از عوامل "ماه عسل" با حضور مسئولان صداوسیما، در ...

caffecinema.com/در-شرایطی-که-اسپانسر-دو-سال-قبل-ماه-عسل
5 days ago - براساس این گزارش، موسسه ثامن الحجج که در سال ۹۴ به عنوان اسپانسر ... و احسان علیخانی به طور مداوم این موسسه را تبلیغ می کرد در همان زمان بود ... مهمانانش با دعوت از مالباختگان موسسه ثامن الحجج به این موضوع پرداخت ... نزدیک شاهد بودم که شاید بزرگترین گواه آن همین ۳۲ میلیاردی بود که به همت مردم در این برنامه جمع شد.

واکنش مائده هژبری به خبر رفتنش به ترکیه همراه امیر تتلو

www.farsipu.com/.../واکنش-مائده-هژبری-به-خبر-رفتنش-به-ترک...
6 days ago - تا اینکه مائده هژبری واکنشی تند به این ماجرا نشان داد و در صفحه توییترش نوشت: امروز در فضای ... عکسی که قرار داده بود با پیگیری خانواده من حذف شد. منبع: ... ماجرای پرداخت میلیاردی موسسه ثامن‌الحجج به مهران مدیری و علیخانی چه بود؟

تسنیم: دریافت های میلیاردی دو مجری تلویزیون از موسسه ثامن الحجج

https://newsjoo.com/.../تسنیم-دریافت-های-میلیاردی-دو-مجری-تلوی...
ع (مهران مدیری و احسان علیخانی) در پرونده تخلفات موسسه ثامن الحجج حضور دارند/ مهران ... عجیب نیز دارد؛ گویا پای دو مجری تلویزیون هم به ماجرای پرداخت های میلیاردی رسید. ... یادم هست قبل خوانده بودم که یک نفر گفته بود: در حال حاضر درآمد فیلم برداری ...

اسپانسر «ماه عسل» متهم متواری پرونده فساد اقتصادی | خواندنی ها

https://khaandaniha.ir/.../اسپانسر-«ماه-عسل»-متهم-متواری-پرونده-...
4 days ago - براساس این گزارش، موسسه ثامن الحجج که در سال 94 به عنوان اسپانسر اصلی ... داشت و احسان علیخانی به طور مداوم این موسسه را تبلیغ می کرد در همان زمان بود که ... بدون توجه به این حرف ها صرفا به تبلیغ سپرده گذاری در این موسسه پرداخت ... هدیه میلیاردی شهرداری تهران به یک سلبریتی ! .... تفریح این روزهای مهران مدیری.

آرشیو - پارسینه

https://www.parsine.com/fa/archive?...
"بشارت به یک شهروند هزاره سوم" از نگاه بالا کردن به انسان ها را از من گرفت · درگیری "لیلا بلوکات" ... مذاکره با مهران مدیری برای بازی در نقش روحانی «شاهگوش» · «دربند» هم یک‌ میلیاردی شد! ... پیام احسان علیخانی به فرهاد مجیدی ... ماجرای تشویق زنان روس به هرزگی در مقابل فوتبالیستها! ... برگزاری دومین جلسه پرونده موسسه ثامن الحجج.
... شست‌وشوی کعبه در ماه شعبان را لغو و اعلام کرد که فقط به یک بار غبارروبی در محرم ... هشدار جدید بانک مرکزی · هدیه6 میلیاردی شهرداری تهران به یک سلبریتی از جیب مردم! .... آغاز پنجمین جلسه دادگاه پرونده موسسه ثامن الحجج · مهران مدیری عضو فدراسیون ... بود که در ساختمان سازی‌ها و پروژه‌های عمرانی اطراف کعبه به کار گرفته شده بود.
فارس: روزنامه «هاآرتص» چاپ فلسطین اشغالی در یادداشتی به بررسی ادعای محمدبن‌سلمان درخصوص ایجاد اقتصادی غیروابسته به نفت در عربستان پرداخت و تاکید کرد ...

آرشیو

www.matlabak.ir/fa/archive?service...
تعیین تکلیف حساب‌های سپرده‌گذاران موسسه ثامن الحجج/ آغاز پرداخت‌ها از ۲۰ تیر ... محمدجواد معنوی‌نژاد ستاره والیبال ایران با باشگاه ورونا ایتالیا به توافق رسید ... جزئیات پرداخت وام ۵ میلیون تومانی با وثیقه حساب یارانه نقدی از امروز !! گزارش تصویری ... شرح ماجرای تجاوز به دختر افغان از زبان مادرش سوژه شد!! آخرین ویدیوها ...

آرشیو

matlabak.ir/fa/archive?service_id=-1...
تعیین تکلیف حساب‌های سپرده‌گذاران موسسه ثامن الحجج/ آغاز پرداخت‌ها از ۲۰ تیر ... فطریه چیست و به چه کسانی می دهند/ زمان پرداخت فطره ؟ ... کنایه احسان علیخانی به محمد رضا گلزار سوژه شد!! ... شرح ماجرای تجاوز به دختر افغان از زبان مادرش سوژه شد!! ... نا گفته های زندگی خصوصی مهران مدیری از کارگری تا دستمزد میلیاردی+فیلم ...
استایل جالب احسان علیخانی + تصویر/پخش زنده جراحی در اینستاگرام/ جذب مشتری ... آخرین وضعیت پرداخت وام۱۰میلیونی/ثبت‌نام۵۷هزارنفر بعد از پایان طرح .... پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج برگزار شد ... مهران مدیری رئیس کمیته هنرمندان فدراسیون بیلیارد شد+ عکس ... ماجرای جدایی 2 ستاره پرسپولیس از این تیم!

آرشیو - ساعت24

www.saat24.news/page/archive.xhtml?mn=6&wide...
از آنجایی که دارو و درمانی برای کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی به تنهایی پاسخگو ... ساعت 24- مهران مدیری گفت: ساخت فیلم «ساعت ۵ عصر» بسیار سخت است و در این فیلم کمدی ... نخستین جشنواره فیلم سلامت شنبه 6 شهریورماه با اجرای احسان علیخانی برگزار می‌شود. .... سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج برگزار شد ...

اهنگ پایانی سریال کاخ نشینان با صدای سالار بی ریا - تلگرامی

dlweb4.xyz/search/?q...page=2130 - Translate this page
از آن به بعد بود که این موضوع به عنوان عامل جذابیت در بخش مهمی از فیلم ها به کار ... شب یلدا را کیومرث پوراحمد با الهام از ماجرایی که پیرامون خودش اتفاق افتاده، ساخته است. ..... که بابت تبلیغ و پخش تیزر در این برنامه رمضانی پرداخت کرده، رونمایی کرد. ... طرفداران «ماه عسل» خوب یادشان است که سال پیش موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج ...

روند تورم انتظاری نزولی است/ تجمیع مهراقتصاد با کوثر و ثامن - خبر پو

khabarpu.com/k.php?u...2b7Yp9ix2LPbjNmG2Yc= - Translate this page
Aug 6, 2017 - به گزارش پارسینه، ولی الله سیف با حضور در برنامه نگاه یک سیما با .... پرداخت کند در حالی که این رقم پارسال ۴۵۸ هزار میلیارد تومان بود. ... رئیس کل بانک مرکزی درباره موسسه ثامن هم گفت: ثامن الحجج با ثامن ..... روایت ظریف از ماجرای عدم سوخت رسانی به هواپیمایش در آلمان .... وقتی مهران مدیری از خنده منفجر شد+فیلم.

فیلم / بهترین فیلم تاریخ - ساعت24

www.saat24.com/page/archive.xhtml?mn=6&dy=4...
ساعت 24- پرونده به دلایل مختلف از جمله اینکه رژیم صهیونیست یک طرف ماجرا در مقابل ما ... احسان علیخانی در قاب بیست و پنجم "ماه عسل" میزبان محمد حسین مهدویان و راویان ... ساعت24- فیلم سینمایی "احتمال باران اسیدی" به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها در .... ساعت24- خانم لیلاوتادی چند روزی به قبرس سفرکرده بود و در این کشور دیداری ...
May 21, 2018 - از این رو تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسات به طور مرحله‌ای و با توجه به شناسایی دارایی‌ها و اموال آنها و البته با اولویت پرداخت به سپرده‌گذاران خرد در دستور کار قرار گرفت. ... که با ارقام میلیاردی در موسسات غیرمجاز سپرده‌گذاری کرده‌اند، برای مدت‌ها در ... ثامن‌الحجج، البرز ایرانیان، وحدت، افضل توس مورد توجه خواهند بود.
May 21, 2018 - از این رو تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسات به طور مرحله‌ای و با توجه به ... که با ارقام میلیاردی در موسسات غیرمجاز سپرده‌گذاری کرده‌اند، برای مدت‌ها در ... پرداخت وجوه سپرده‌گذاران منوط به شناسایی دارایی‌ها و اموال موسسات و ... در بین این موسسات فرشتگان، ثامن‌الحجج، البرز ایرانیان، وحدت، افضل توس مورد توجه خواهند بود.

مؤسسه ثامن الحجج - خبربان

https://khabarban.com/w/42I/مؤسسه-ثامن-الحجج
May 22, 2018 - تهدیدهای احمدتوکلی درباره موسسه ثامن الحجج توخالی بود؟ ... بانک درباره چگونگی پرداخت بدهی به سپرده‌گذاران این مؤسسه غیرقانونی افزود: در ... شفافیت علیه بانک مرکزی و وزارت تعاون در ماجرای موسسه ثامن الحجج را پذیرفت. .... واکنش تند روحانی به سخنان وزیر خارجه آمریکا · عصبانیت احسان علیخانی به خاطر گریه های ...

مراقب کلاهبرداران در پرداخت فطریه انلاین باشید! - خبریاب

www.khabaryaab.ir/.../مراقب_کلاهبرداران_در_پرداخت_فطریه_انلا...
Jun 13, 2018 - به گزارش ایرنا، سرهنگ علی نیک نفس گفت: همزمان با نزدیکی عید فطر و ... او ادامه داد: شهروندان برای پرداخت وجوه خود به شرکت‌ها و موسسات شناخته شده ...
May 27, 2018 - حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان نیز هزینه‌های حوزه سلامت است که به دلیل مصرف دخانیات بر این حوزه تحمیل می‌شود. ... مبارزه با گردش مالی ۱۰ هزار میلیاردی راحت نیست ... ساماندهی موسسات غیرمجاز/پرداخت 300میلیونی به 5هزارنفر از سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج تا 10 روز آینده ... بوسه مهران مدیری بر پیشانی «ناصر ملک مطیعی».

معرفی کتاب «وقتی یتیم بودیم»

livedata.ir/news/tabnak/item/.../معرفی-کتاب-وقتی-یتیم-بودیم
Jul 11, 2018 - به‌طوری‌که وقتی در بحبوحه جنگ جهانی دوم تصمیم می‌گیرد به شانگهای برود ... پرونده‌ی زندگی‌اش که ماجرای ناپدیدشدن پدر و مادرش در سالیان قبل است.

دفاع ناشیانه سالارعقیلی ازآزمون باحمله به مردم!

livedata.ir/news/.../دفاع-ناشیانه-سالارعقیلی-ازآزمون-باحمله-به-مردم
Jul 7, 2018 - او از سریال « او یک فرشته بود» تبدیل به بازیگری مطرح شد و در آثاری چون «روزگار قریب»، «معراجی ها»، گشت 2، پایان نامه و عشقولانس بازی کرده ...

از «رونالدو»ی آنها تا «ابراهیمی» ما

livedata.ir/news/bartarinha/item/.../از-رونالدوی-آنها-تا-ابراهیمی-ما
7 days ago - رونالدو و ابراهیمی که اتفاقا در جام جهانی شانه به شانه هم شده بودند، ستاره‌های تیم‌هایشان بودند. یکی اسطوره نیمی از شهر مادرید بود و دیگری اسطوره نیمی ...

واکنش جالب فردوسی‌پور به سوال پرسپولیسی محبوب در خصوص قهرمانی ...

www.shomakhabar.com/.../واکنش-جالب-فردوسی‌پور-به-سوال-پرس... - Translate this page
Mar 9, 2017 - واکنش جالب فردوسی‌پور به سوال پرسپولیسی محبوب در خصوص ... دومین سوال احسان علیخانی از عادل فردوسی پور این بود که در ماجرای پیش .... پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن الحجج برگزار شد ... مهران مدیری رئیس کمیته هنرمندان فدراسیون بیلیارد شد+ عکس ... پرداخت سود سهام عدالت مشمولان فوت شده از امروز ...

ویکی لیکس اسناد جنگ یمن را منتشر کرد - چه خبرا

https://www.chekhabara.com/.../ویکی_لیکس_اسناد_جنگ_یمن_را_...
Nov 25, 2016 - به گزارش فارس، سایت افشاگر «ویکی لیکس» 500 سند حول جنگ تحمیلی ... شروع حملات عربستان به این کشور، نیروهای دولت مستعفی را مسلح کرده بود. ... تبدیل ضرر 4هزار میلیاردی بانک پارسیان به درآمد 2 هزار میلیاردی ... جزئیات زمان پرداخت پول سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج ... مهران مدیری از مجرمانش پرده برداشت ...

روزنامه خراسان: مجری برنامه ماه عسل با اظهارنظرهای جنجالی می خواهد برنامه اش ...

vista.ir/.../روزنامه-خراسان-مجری-برنامه-ماه-عسل-با-اظهارنظرهای-جنجال...
5 days ago - این ماجرا به یک تذکر از بالا ختم شد و علیخانی تا چند روز، فیتیله اظهارنظرهای ... نوبت بعدی صحبت‌های جنجالی علیخانی در جریان برنامه پنج شنبه‌شب بود. ... بار در حالی به این موضوع پرداخت که به دلیل حضور امیر علی‌اکبری ورزشکار، ... پیشتر مهران مدیری در «دورهمی» و عادل فردوسی‌پور در «نود» این کار را به شیوه‌ای ...
Feb 5, 2018 - این اختلاس آن قدر بزرگ بود که شرکت های زیرمجموعه بانک سرمایه را نیز در بر بگیرد. ... به گزارش تابناک اقتصادی، در اواخر سال ١٣٧٣ اندیشه ارتقای معیشتی و رفاه فرهنگیان .... آسانی صاحبان ثامن الحجج ، میزان و پدیده را هم منتشر کنید .... یه ذره پاش گیر کرده تو این ماجرای اختلاس هشت هزار میلیارد تومن و خوردن و رفته ...

پخش سری جدید مستند مسابقه «فرمانده»

rss-script.ir/venus/پخش-سری-جدید-مستند-مسابقه-فرمانده/
Apr 4, 2018 - به گزارش الف، پس از ضبط و پخش سه سری از مستند مسابقه فرمانده در پنج سال ... فاوور در خلیج فارس تولید شده بود و قسمت چهارم این مستند مسابقه در شهر زاهدان، ... ۹ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ماجرای اشغال وال استریت در شبکه افق ... رزرو تمام هتل‌های خارجی با پرداخت ریالی ..... اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج برگزار شد ...

جزئیات جدید از خوانندگی «جناب خان» برای جام جهانی/ ساز «خندوانه» کوک ...

rss-script.ir/venus/جزئیات-جدید-از-خوانندگی-جناب-خان-بر/
May 14, 2018 - وی درخصوص همراهی تیم ملی در جام جهانی از سفر خود و جناب خان به روسیه جام ... قبلا هم اعلام شده بود هنوز در هاله ای از ابهام است و چون محمد بحرانی به شدت ...

آرشیو - پایگاه خبری شمانیوز shomanews

shomanews.com/fa/archive?service_id...
پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی با میانگین نرخ 6 درصد توسط بانک توسعه تعاون ... کارت به کارت از مبدا موسسه ملل در ” آپ ” فراهم شد ...
کدخدایی درباره ماجرای ردصلاحیت‌ها و فشارهایی که آن زمان به شورای نگهبان وارد می‌شد؛ ... آخرین خبرها از سریال جدید مهران مدیری/ نویسندگان مشغول کارند .... علیخانی که بدنبال خلق یک صحنه ی به یاد ماندنی در برنامه اش بود و برای خلق این لحظه از ...... تعدادی از مالباختگان موسسه فاقد مجوز «ثامن‌الحجج» همزمان با جلسه ظهر امروز هیات وزیران در ...

رضوی - پایگاه خبری لرسو| LORESO

loreso.ir/fa/search.php?str_search=رضوی
،روبی از جمع اپوزیسیون جا ماند،پرداخت کمک هزینه خرید آجیل به کارمندان یک نهاد ... سال 91 سالی پر از فراز و نشیب برای ورزش لرستان بود، ورزشکاران لرستانی با ..... جواد رضویان و مهران مدیری پس از حدود یک دهه آشتی کردند و در پروژه «شوخی کردم» با هم ..... بامداد چهارشنبه پس از ورود به مشهد به زیارت بارگاه منور ثامن الحجج (ع) رفتند.

جستجوی معرفی برترین های جشنواره کتابخوانی رضوی فیلم | کتاب

ketab.website/.../معرفی-برترین-های-جشنواره-کتابخوانی-رضوی-...
ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر که از ۹ مرداد ماه آغاز به کار کرده بود شب گذشته ... حضرت ثامن الحجج (ع) فقط جایگاه معنوی و اخلاقی نیست، بلکه جایگاه تاریخ ساز و هویت ... سرمربی پرسپولیس که در ردیف جلوی او نشسته بود به شوخی پرداخت. ..... و حالا خیلی ها منتظرند ببینند اولین ساخته مهران مدیری که قطعا به فروش میلیاردی می ...

بایگانی‌ها موسسه ثامن الحجج - web.xlib.ir

web.xlib.ir/tag/موسسه-ثامن-الحجج/
برای اولین بار ماجرای اختلاف لاله صبوری و مهران مدیری منتشر شد ... رابطه یاسی اشکی ،احسان علیخانی و اجرای سند ۲۰۳۰ چیست؟ ... ادغام موسسه ثامن در بانک انصار نتیجه کار کارشناسی بانک مرکزی بود ... بانک مرکزی در واکنش به انتقاد احمد توکلی نماینده سابق مجلس نسبت به ضعف این . ... پرداخت سود ۸۹ درصدی در موسسه ثامن الحجج.

برنامه‌های شبکه های تلویزیون برای نوروز 1395 - راسخون

https://rasekhoon.net › اخبارفرهنگ و هنربرنامه‌های شبکه های... - Translate this page
Mar 9, 2016 - برنامه «زنگ نقاشی» هر روز ساعت 11 مهمان کودکان ایرانی خواهد بود. .... مهدی هاشمی، مهران احمدی، حسین سلیمانی، حدیث میرامینی، لیدا عباسی، ... بهادر، سوار بر خرمن، راهیِ زمان می‌شود و در تاریخ، ماجرای مربوط به یکی از اشیاءِ درون موزه را دنبال می‌کند. ...... و ارتباط زنده با حرم نورانی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در ...

اقتصادی - امید برای تعیین تکلیف سپرده‌گذاران کلان موسسات غیرمجاز ...

nashrkhabar.ir/.../امید_برای_تعیین_تکلیف_سپرده‌گذاران_کلان_...
May 21, 2018 - از این رو تعیین تکلیف سپرده‌گذاران موسسات به طور مرحله‌ای و با توجه به شناسایی ... و آنهایی که با ارقام میلیاردی در موسسات غیرمجاز سپرده‌گذاری کرده‌اند، برای مدت‌ها در ... به هر صورت پرداخت وجوه سپرده‌گذاران منوط به شناسایی دارایی‌ها و اموال موسسات و ... ثامن‌الحجج، البرز ایرانیان، وحدت، افضل توس مورد توجه خواهند بود.

ماجرای پرداخت میلیاردی موسسه ثامن الحجج به مهران مدیری و علیخانی چه بود

i-artificialstone.ir/.../ماجرای-پرداخت-میلیاردی-موسسه-ثامن-الحجج-به-...
9 hours ago - مجله اینترنتی کولاک | پورتال خبری، تفریحی، سرگرمی ماجرای پرداخت میلیاردی موسسه ثامن‌الحجج به مهران مدیری و و علیخانی چه بود؟ ماجرای دریافت ...

از رتبه پنج کنکورِ محمدرضا گلزار تا ماجرای داشتن بادیگارد | اخبار ...

https://logodesign7.ir/از-رتبه-پنج-کنکورِ-محمدرضا-گلزار-تا-ماج/ - Translate this page
Jun 14, 2018 - از رتبه پنج کنکورِ محمدرضا گلزار تا ماجرای داشتن بادیگارد ... با اجرای احسان علیخانی، شامگاه چهارشنبه ۲۳ خرداد میزبان محمدرضا گلزار بود. ... این بازیگر در پاسخ به پرسش علیخانی در باره قضاوت شدن و حرف‌هایی که دیگران ... مهران مدیری میهمان ویژه "خندوانه" می‌شود ..... محاکمه متهمان موسسه ثامن‌الحجج با حضور ۳۶۰ شاکی ...

«امیرعلی» و «فاطمه» همچنان درصدر اسامی -خراسان|نیوزفایل - News File

newsfile.ir/view.php?u=«امیرعلی»-و-«فاطمه»-همچنان...اسامی... - Translate this page
Jul 25, 2017 - ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد. دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.

آقای روحانی شما باید پاسخگوی این اختلاس باشید - گوناگون

goonagoon.info › اخبارعمومیسیمرغ - Translate this page
Oct 24, 2016 - پاسخگوی اختلاس 8000 میلیاردی با منتفی شدن استیضاح فانی، خود رئیس‌جمهور است ... مجلس نمی‌آید پاسخگوی اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان خود رئیس جمهور خواهد بود. ... از زایمان، به اتهام مشارکت در قتل غیرعمدی به حبس و پرداخت نصف دیه محکوم شدند. ... پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن‌الحجج+جزییات.

برنامه های نوروز 95 شبکه های سیما - اسپی دژ

www.spidezh.ir/tab.../برنامه-های-نوروز-95-شبکه-های-سیما.aspx?...
Mar 9, 2016 - در نوروز ۹۵ شبکه یک با ترکیبی از برنامه های شاد و مفرح، به استقبال بهار .... احسان علیخانی امسال نیز در لحظه تحویل سال با دعوت از مهمانان به مدت ۵ ..... نو و ارتباط زنده با حرم نورانی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در دو .... این ویژه برنامه با اجرای مهران مدیری هرشب از ساعت ۱ بامداد برای محاطبان .... خواهد پرداخت.

«پایتخت۱» روی آنتن آی‌فیلم می‌رود - سایت خبری گروه طراحان برتر

posterooz.ir/2018/05/01/پایتخت۱-روی-آنتن-آی‌فیلم-می‌رود/
May 1, 2018 - ماجرای این کشاورزان در مستندی به آنتن هیسپان تی وی رسیده است و در نهایت فیلم ... علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و مهران احمدی از جمله ... بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود. ... مهران مدیری میهمان ویژه "خندوانه" می‌شود ..... محاکمه متهمان موسسه ثامن‌الحجج با حضور ۳۶۰ شاکی ...

مدیرعامل روزنامه قانون ابر بدهکار بانک سرمایه

khabarup.ir › اقتصادیداخلی - Translate this page
Feb 5, 2018 - آسانی صاحبان ثامن الحجج ، میزان و پدیده را هم منتشر کنید .... یه ذره پاش گیر کرده تو این ماجرای اختلاس هشت هزار میلیارد تومن و خوردن ... مرتضی حاجی که رییس ستاد انتخابات آقای خاتمی بود، دور دوم وزیر آموزش و پرورش شد و برادرش مهدی حاجی را به ... گوسفندان را قطع میکنیم ولی دزدان هزار میلیاردی را بدلیل اینکه چند تا ...

مسئله آب اصفهان در جلسه سران قوا بررسی شد/ کشاورزان باید مطلب و ...

topkhabary.ir/.../مسئله-آب-اصفهان-در-جلسه-سران-قوا-بررسی-شد-... - Translate this page
وی با تصریح به اینکه کسانی که به هر دلیلی به زندان می‌افتند زمان‌شان نباید به‌بطالت هدر رود، ... و 250 هزار نفر هست، مانند ثامن‌الحجج که یک میلیون و 250 هزار شاکی داشت، به‌دلیل اینکه نمی‌توانستند دیون مردم را پرداخت کنند موجب نارضایتی آن‌ها شده‌اند. ... آمده‌اند که 6 ماهه پولدار شوند / ماجرای تهیه کنندگانی که پول کنسرت‌ها را به جیب زده و.

احسان - دی نتز

daynets.com/FA/IR/hashtag/احسان
Jun 30, 2018 - فیلم/ کنایه احسان علیخانی به جراحی‌های زیبایی: همه انگار خواهر و برادر شده‌اند! ... نماینده مجلس: گشایش‌های ایجاد شده یک احسان بود نه رفع حصر/ محصورین ... پایتخت در صدر آراء مردمی/ رقابت تنگاتنگ مهران مدیری و احسان علیخانی .... به پرونده تعاونی مالی - اعتباری ثامن الحجج / پرداخت هزینه‌های میلیاردی برای تبلیغات.

اسامی متخلفان را فاش می کنم | پارسینه | اخبار قرمز

https://public.rednews.xyz › ... › اسامی متخلفان را فاش می کنم - Translate this page
Nov 29, 2017 - طوفان مورینو در نشست خبری برای چه بود؟ ... توکلی از فشارها برای رسیدگی نشدن به پرونده ثامن‌الحجج خبر داد ... خود دست به کار شده و نام اسامی کسانی که بیشترین تسهیلات این موسسه را از آن ... و بدون دریافت مجوز از بانک مرکزی اقدام به جذب میلیاردها تومان از مردم می‌کردند؟ ...... دفاع آزاده نامداری از احسان علیخانی (۴ نظر).

آهنگ بی وجدان یلدا عباسی

berinja.ir/tag/?q=آهنگ%20بی%20وجدان%20یلدا%20عباسی&page... - Translate this page
او گفته: «اعضای شورای نگهبان آن زمان (سال ٨٠) به اتفاق آرا معتقد بودند که خاتمی ... به این اردو دعوت شدند که اسامی آنان به قرار زیر است: پاسور: شبنم علیخانی، الهام فلاح، .... حجت الاسلام مهدی شجاع، مسئول اداره امور قرآن آستان مقدس حضرت ثامن الحجج(ع) در ... گذشته در دورهمی از درآمد چند هزارتومانی و چند میلیاردی بازیکن‌های فوتبال گفت.
Apr 29, 2018 - به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، در این ... به مقایسه وضعیت کنونی کشور با دهه‌های پس از انقلاب اسلامی پرداخت و در رابطه با .... 6 متهم بازداشت و میلیاردها تومان از وجوهی که از طریق مجرمانه کسب شده بود، کشف، ... جعفری دولت آبادی در خصوص پرونده ثامن‌الحجج نیز اطلاع‌رسانی نمود و در ...

قهرمان سازی از نجفی به سبک اصلاح طلبان - جدیدترین اخبار از ایران و ...

payafeeds.ir/قهرمان-سازی-از-نجفی-به-سبک-اصلاح-طلبان/ - Translate this page
Mar 18, 2018 - در واقع رصد نوشته ها، روزنامه ها و رسانه های اصلاح طلبان در ماه های اخیر به خوبی نشان دهنده ... اگر آقای نجفی به جمع‌بندی برسند که واگذار کنند جایگزین او محسن هاشمی خواهد بود. ... تذکر علیخانی به نجفی درباره انتصابات شهرداری ..... مهران مدیری میهمان ویژه "خندوانه" می‌شود .... محاکمه متهمان موسسه ثامن‌الحجج با حضور ۳۶۰ شاکی ...

تهیه‌کننده «پایتخت ۵»: حذف نام نویسنده هیچ ارتباطی با حواشی ندارد

espadnews.ir/.../-تهیه‌کننده-پایتخت-۵-حذف-نام-نویسنده-هیچ-ارتبا...
Mar 27, 2018 - تهیه‌کننده سریال «پایتخت ۵» اظهار کرد که حذف نام امیرحسین قاسمی به عنوان ... ۲ اردی‌بهشت ۱۳۹۷روایت کمدی مهران غفوریان از سانسورهای صدا و سیما · ۲ اردی‌بهشت ۱۳۹۷ماجرای بازیگر شدن دوقلوهای پایتخت/ دوست داریم ..... مهران مدیری میهمان ویژه "خندوانه" می‌شود .... اولین جلسه رسیدگی به پرونده ثامن الحجج برگزار شد ...

موسسه

dlseda.ir/tag/?q=موسسه&page=19 - Translate this page
به گزارش وب سایت زد دی نت، اینترنت اشیاء و شهر هوشمند دو واژه‌ای است که این روزها ... و وسایل آن به اینترنت مجهزند و کارها با سرعت بسیاری قابل انجام خواهد بود، محقق کنند. ... اطلاعیه دادسرای تهران درباره جزئیات حکم محکومیت بقایی به گزارش خبرگزاری ..... آفتاب‌‌نیوز : «ثامن‌الحجج، افضل توس، فرشتگان، البرز ایرانیان و آرمان اسامی ...

همراه - ازناخبر،مرجع اخبار شهرستان ازنا

aznakhabar.ir/fa/search.php?str_search=%20همراه
پرداخت 600 میلیون ریال کمک هزینه به زوجهای تحت پوشش کمیته امداد ازنا .... آنقدر غبارهای سیاه و سفید بر پنجره های روبه نظام، نشسته بود که تنها بصیران را در جمع ...... ماجرای «شانس» شریعتمداری و «حال» هاشمی برای ریاست جمهوری ...... حضور خادمان رضوی در بیمارستان امام علی(ع)شهرستان ازنا همراه با پرچم گنبد بارگاه منور ثامن‌الحجج(ع) ...

یکی از مقامات استانداری همدان طی مطلبی با مقایسه مرگ ملک ... - ازناخبر

aznakhabar.ir/fa/search.php?str_search=خانه
سال 92 سرشار از عزت و برکت خواهد بود/دولت دنبال انتخاباتی پرشور با نهایت سلامت است .... ازناخبر: از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان ...... برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در موسسات وخانه های قرآنی شهرستان ازنا ...... که مردم عزادار ازنایی در مراسم شهادت امام غریبان حضرت ثامن الحجج(ع) شرکت نکنند.

ازناخبر: معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ملت و دولت سوریه نشان دادند ...

aznakhabar.ir/fa/search.php?str_search=اسلام
پایگاه اطلاع رسانی ازنا خبر : مدیر کل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت 300 فقره وام .... مدیر عامل موسسه قرآنی ازنا باز هم به عنوان مدیرعامل اتحادیه استان انتخاب شد ...... دقایقی پیش در جمع انبوه زائران و مجاوران حرم حضرت ثامن‌الحجج (ع) پایان یافت. ...... از این ماجرا بدتر، ماجرای توهینی بود که سیدمحمد خاتمی به مردم عزیز آذری زبان ما کرد.

«هفت» می‌خواهد سینمای ایران را تعطیل کند - فرهیختگان آنلاین | دمادم

https://damadam.ir › دمادمفرهیختگان آنلاینورزشی
Jun 8, 2016 - کمال تبریزی در واکنش به برنامه «هفت» می‌گوید: حس ما مثل زمانی است که ... شد و آنها هم از رویه این برنامه در پرداخت به آثار سینمایی ایران ابراز نگرانی کردند. .... من هم به او گفتم اگر این ماجرا حل شود، عیبی ندارد اما اگر حل نشد، من مجبورم ... یادم است تمام فیلمنامه را خوانده بود و برای من خیلی عجیب بود مدیری در آن سطح، ...

خراسان شمالی | پایگاه خبری گرمه

www.garmeh.ir/search.aspx?id=%20مسئولان
خراسان شمالی رکورددار پایین‌ترین کشته‌های تصادف سر صحنه بود ...... عراق است اما تاکنون فقط مرز مهران در این استان به‌عنوان گذرگاه رسمی شناخته می‌شود. ..... عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بی توجهی به پرداخت بدهی بیمه ها ..... آخرین وضعیت پرونده‌های استخدام مترو، یاسین رامین، تعاونی ثامن الحجج، بابک زنجانی، پلاسکو و .

میلیارد تومانی را به on Instagram - Mulpix

https://mulpix.com/instagram/میلیارد_تومانی_را_به.html - Translate this page
روزنامه کیهان در اعتراض به نامه احمدتوکلی جوابیه ای منتشر کرد. ... وثیقه 10 میلیاردی ضامن مهدی هاشمی شد، تلاش وکلای آقازاده برای مرخصی بیشتر /< ..... صندوق ذخیره فرهنگیان/ پرداخت وام 5 هزار میلیارد تومانی بدون ضامن به برخی از افراد . ...... در واکنش به ماجرای فیش‌های حقوقی نامتعارف گفته است « دوران اصلاحات، دوران تمیز مالی بود.

اخبار بانوان لرستان، اخبار بانوان خرم آباد، اخبار فرهنگی بانوان ارستان ...

asarehkhabar.ir/fa/search.php?str_search=دوست
موج دوم:شاید خواندن این مطلب به مذاق صاحب خانه ها خوش نیاید، شاید به دل اهالی ...... موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ..... ماجرای خواب ماندن در شب عملیات+عکس ... که البته پول فاکتور آن هم پرداخت نشده بود و اینگونه خاطیان را به دام انداخته بود. ...... فضیلت زیارت امام حسین(ع) از زبان ثامن‌الحجج.

[PDF]چـه کـسی از حقـوق سهـام داران بانک تجارت دفـاع مـی ... - روزنامه اقتصاد پویا

eghtesad-pooya.com/news/wp-content/uploads/2016/11/09-09-95.pdf
Nov 13, 2016 - پرداخت یارانه نقدی در برنامه ششم به همه افراد نیازمند. تهران-مشهد .... توجه قرار داشت؛ اولین مساله، توافق هسته ای ایران بود. ترامپ در .... می افتد؛ ماجرایی که بانک مرکزی ..... کنار مضجع ش ریف ثامن الحجج ..... وزارت نیرو وجود بدهی های میلیاردی است ...... حقوق موسسه در روند پیگیری پرونده ها با همکاران خاطی طبق مقررات.
به گزارش حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران در مراسم اختتامیه هفدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک که ...

جستجوی عبارت ماه پنجم - لیدوما

lidoma.online/search/ماه-پنجم
سوز دل ساز بود دیده بیدار کجاست ... کم بود زین همه فیضى که عطا کرد مرا ...... وی به بیان یک حدیث از صادق(ع) پرداخت و گفت: صادق می فرمایند با کردار و عمل ...... عطف به نامه مورخ 30 دی ماه 1394 در مورد افشاء اطلاعات در باره موسسه ثامن الحجج به … ... فصل 2 stage . .... jan 7, 2016 - قسمت های اول تا پنجم سریال در حاشیه مهران مدیری شبکه 3 .
Jul 7, 2018 - پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسه ثامن‌الحجج+جزییات .... تخصیص اعتبار 3400 میلیاردی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: ... میلیارد تومان مربوط به بازنشستگان کشوری بود که محقق و افزایش 19درصدی برای حقوق اعمال شد. ... پرداخت وام های اشتغال روستایی به روستاییان به مبلغ 1200 میلیارد تومان ...

هشدار احمد توکلی مبنی بر انتشار اسامی دریافت‌کنندگان تسهیلات از ...

pamchalnews.ir/1396/.../هشدار-احمد-توکلی-مبنی-بر-انتشار-اسامی-...
وی ابراز عقیده کرد: تخلفات اصلی ثامن‌الحجج از سال 86 به بعد است که اتفاقا توسط ... برای آخرین بار به دریافت‌کنندگان تسهیلات از موسسه ثامن‌الحجج هشدار می‌دهیم که اقدامی ... ضرر و زیان مردم را کاهش دهیم و پرداخت کنیم و بعد به دنبال مجازات مجرمین باشیم. ... مدیرعامل ثامن‌الحجج یک زمان با حکم جلب آقای بهمنی به بانک مرکزی رفته بود؛ ...

تصاویری از سربازان کشته شده زلزله در سرپل ذهاب&nbsp ... - شهرداری تهران

newsfeed.tehran.ir/.../تصاویری%20از%20سربازان%20کشته%20...
Nov 14, 2017 - ۱۲ فروردین ۱۳۹۷تعداد مصدومان زلزله سرپل ذهاب به ۵۴ نفر رسید · شمار مصدومین زلزله امروز ..... مراقب کلاهبرداران در پرداخت فطریه انلاین باشید! ... بطحایی: نتیجه پرونده تعرض به دانش‌آموزان اگر لازم بود اعلام می‌شود ... درآمد میلیاردی محیط زیست از صدور مجوز شکار ... محاکمه متهمان موسسه ثامن‌الحجج با حضور ۳۶۰ شاکی ...
Apr 3, 2018 - شاکی در تشریح شیوه سرقت اظهار کرد: حدود ساعت 11:30 دقیقه صبح یکی از دوستانم که تازه به ایران آمده بود، از طریق یک پیام تلگرامی درخواست ...

جستجوی عبارت ضامن پرونده بانک میلیون دیدم حساب - پیوست

peyvast.site/search/ضامن-پرونده-بانک-میلیون-دیدم-حساب
اونجا بود که فهمیدم بانکها از کجا به کارمندهای خودشون وام میدن. .... بانک قرض الحسنه رس نام موسسه : 2 ٪ سود : نیاز به س : 60 ماه 60 ماه برای وام به میزان 20% معدل ... رئیس شعبه 60 دادگاه تجدیدنظر استان تهران - مستشار دادگاه آل حبیب - علیخانی بانک داده .... اما با توجه به عدم نقدینگی کافی در ثامن الحجج برای پرداخت وجوه س گذاران، در این مدت ...