مراحل بازی نهنگ آبی

مراحل بازی نهنگ آبی

مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی است!

بازی نهنگ آبی تبدیل به عنوانی داغ در دنیای وب، تمامی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها شده است. بعد از اینکه مشخص شد از ابتدای معرفی بازی تاکنون چند صد نفر قربانی آن شده‌اند، تب بازی بیشتر شد و کاربران درباره مراحل بازی نهنگ آبی کنجکاو شدند. این بازی از 50 مرحله تشکیل شده است، اما کاربر نمی‌تواند همانند سایر بازی‌های کامپیوتری، طی یک شب آن‌ها را به اتمام برساند! بازی به نحوی طراحی شده که کاربر باید قدم به قدم جلو برود، به همین دلیل اغلب در هر روز، فقط یک وظیفه به وی محول می‌شود و فقط باید یک مرحله را پشت سر بگذارد.

هدف از این کار، درگیر کردن کاربر است. اگر مراحل بازی نهنگ آبی کمتر از این تعداد باشد، در ضمیر ناخودآگاه کاربر وارد نشده و نمی‌تواند او را برای خودکشی در آخرین مرحله قانع کند. همچنین اگر بازی بیش از این طول بکشد، بعید نیست با تبدیل شدن به روزمرگی، کاربر را از خود دور کند.

مراحل بازی نهنگ آبی

کاربر باید طی مراحل بازی نهنگ آبی اعمال مختلفی انجام دهد که تقریبا تمامی آن‌ها توام با خشونت هستند. یک نکته در این مراحل وجود دارد؛ کاربر باید (از نظر بازی) تبدیل به فردی جسور و شجاع شود، به حدی که بتواند در مرحله پنجاهم، قدرت پریدن از ارتفاع و گرفتن جان خود را داشته باشد!

متاسفانه اغلب افرادی که به بازی نهنگ آبی جذب شده و تحت تاثیر آن قرار می‌گیرند نوجوانان هستند. انسان‌ها در این سن شدیدا کنجکاو بوده و همیشه دوست دارند توانایی‌های خودشان را به دیگران ثابت کنند. به همین دلیل کارهای خطرناک و آزاردهنده این بازی را با اشتیاق انجام می‌دهند، چرا که احساس می‌کنند با این کار بزرگ شده‌اند.

مراحل بازی نهنگ آبی

طی چندین بررسی مشخص شد کسانی که واقعا مراحل را تا انتها ادامه داده و حتی در نهایت خودکشی کرده‌اند، مستعد این‌چنین اعمالی بوده‌اند. به عبارت دیگر آن‌ها از نوعی مشکل افسردگی رنج برده و یا به خاطر ابتلا به مازوخیسم، همواره از آزار دادن خود لذت می‌برند.

مراحل بازی نهنگ آبی

در مراحل بازی نهنگ آبی شاهد اعمالی همچون زخم کردن و بریدن بدن، خراشیدن متن و یا شکلی مشخص بر روی آن، بریدن لب، دیدن فیلم‌های ترسناک و بالا رفتن از بلندی هستیم. در یکی از مراحل به کاربر گفته می‌شود «باید بر ترس خود غلبه کنی» که نشان می‌دهد دلیل قدم به قدم پیش رفتن بازی، دل و جرات دادن به کاربر برای انجام مرحله 50 یعنی پرت کردن خود از ارتفاع است.

قصد ما از ذکر کردن مراحل بازی نهنگ آبی افزایش سطح آگاهی افراد جامعه و مخصوصا والدین است. آشنایی بیشتر با بازی نهنگ آبی بهتر به آ‌ن‌ها در کنترل رفتارهای فرزند خود کمک می‌کند. وقتی یک نفر در بحبوحه داغ شدن این بازی، انجام یکی از اعمال ذکر شده در زیر را توسط فردی دیگر مشاهده کند، به خاطر آگاهی، بهتر می‌تواند به وی کمک کرده و او را نجات دهد. در غیر این صورت خیلی ساده از رفتارهای آن فرد می‌گذرد که می‌تواند عواقبی ناگوار داشته باشد.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک کرده و نتیجه را برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله دوم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و چند فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال شده، را تماشا کن.
 • مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه عکس گرفته و برای مدیر بازی ارسال کن.
 • مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اتمام، تصویر آن را برای مدیر بفرست.
 • مرحله پنجم – اگر برای تبدیل شدن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با استفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این است که چندین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.
 • مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد)
 • مرحله هفتم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.
 • مرحله هشتم – باید در بخش استاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی است).
 • مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»
 • مرحله دهم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باشد، بهتر است.
 • مرحله یازدهم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.
 • مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.
 • مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.
 • مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بزن.
 • مرحله پانزدهم – یک سوزن بردار و آن را چندین بار در دست خود فرو کن.
 • مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.
 • مرحله هفدهم – در منطقه محل زندگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.
 • مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.
 • مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق کردن این مرحله تلاش کنی.

مراحل بازی نهنگ آبی

 • مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به بازی نهنگ آبی را کنترل می‌کند.
 • مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر بازی یا یکی از مدیرهای آن است).
 • مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.
 • مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد).
 • مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).
 • مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.
 • مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد کرد و تو باید آن را بپذیری.
 • مرحله بیست و هفتم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.
 • مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.
 • مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ شده‌ای.
 • مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی است. کاربر باید هر روز راس ساعت 04:20 دقیقه از رخت خواب بلند شده و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال شده توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت است، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت کردن با یک نهنگ است).
 • مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.

مراحل بازی نهنگ آبی

اگرچه نوجوانان امروزی اغلب به‌روز بوده و از سطح دانش خوبی برخوردارند، اما انسان در یک بازه زمانی، شدیدا کنجکاو بوده و دوست دارد به دیگران و مخصوصا به خودش ثابت کند «من شجاع و توانا هستم». نوجوانان به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی، در مقایسه با سن خود بیشتر می‌فهمند، اما به موازات همین اتفاق، کنجکاوی آن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

دنبال کردن مراحل بازی نهنگ آبی تنها کار غیر منطقی نیست که می‌توان انجام داد! حتی اگر به این بازی دست پیدا کردید، اجرای آن عاقلانه نیست. به عنوان نمونه‌ای دیگر، فردی می‌تواند به بهانه کسب تجربه و یا کنجکاو بودن، با سرعتی دیوانه‌وار با موتورسیکلت حرکت کند، اما هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای وجود دارد. پس چرا باید این کار را کرد؟

نکته جالب‌تر اینکه برخی افراد مدعی هستند هدف آن‌ها، اجرای بازی تا مرحله 49 و انجام ندادن مرحله 50 یعنی خودکشی است. این افراد دانسته و یا ندانسته باز هم به دام بازی نهنگ آبی و سازندگان شیطان صفت آن افتاده‌اند، چرا که همچنان در تلاشند یک نوع توانایی‌شان را به دیگران و همچنین به خود اثبات کنند.


مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی ...

gadgetnews.ir/203046/مراحل-بازی-نهنگ-آبی/
14 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی ...

مراحل بازی نهنگ آبی چیست و دانلود آن به چه صورت است؟ | ردیابی و کنترل ...

https://superfamilyprotector.com › صفحه اصلیمطالبآموزشی
23 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی چیست؟ آیا تمامی مراحل آن خطرناک هستند؟ این ها سوالاتی است که در این مطلب قصد پاسخگویی به آن را خواهیم داشت.
5 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی چگونه است؟ هشدار به خانواده ها مراقب باشید مخترع بازی نهنگ آبی کیست بازی یا چالش نهنگ آبی چیست بازی نهنگ سفید دانلود ...

مراحل دیوانه وار بازی نهنگ آبی :-\ | طرفداری

https://www.tarafdari.com/کاربران/.../مراحل-دیوانه-وار-بازی-نهنگ-آ...
16 hours ago - مشخصات بازی خطرناک نهنگ آبی مراحل بازی نهنگ آبی هر روز یک مرحله 1. با یک تیغه روی دستت F57 بنویس و عکسش را به ادمین بفرست! 2.

مراحل-چالش-نهنگ-ابی - تفریح‌وار

tafrihvar.ir/article/مراحل-چالش-نهنگ-ابی
بازی چالش انگیز Blue Whale و خودکشی کاربرانش! | محبوب ها چالش Blue Whale یا نهنگ آبی که ... بازی باعث خودکشی برخی ... ها از دیدن فیلم های ... بازی Blue Whale ...

نکاتی جالب درمورد بازی نهنگ آبی! - آپارات

www.aparat.com/v/.../نکاتی_جالب_درمورد_بازی_نهنگ_آبی%21
3 days ago
ADAWANG1 ممطئنم همه تون این بازی رو میشناسید !خب یکم بیشتر در موردش توضیح میدم و عکس یکی از مراحلو گذاشتم (: حتما نظر بدید چنل تلگرام ...

بازی نهنگ آبی چیست؟؟؟+مراحل - آپارات

www.aparat.com/v/MDq0U/بازی_نهنگ_آبی_چیست؟؟؟%2Bمراحل
1 day ago - like2ube واقعا ببینید از خدا بی خبرا چیکارا که نمیکنن....اولین رابطه رو با دنیایی واقعی قطع میکنن و بعد هم ... بازی نهنگ آبی چیست؟؟؟+مراحل نهنگ ...
2 days ago - برخی از مراحل بازی خطرناک و بچگانه نهنگ سفید مرحله نخست این چالش کشیدن یک نهنگ آبی روی دست است. خود زنی حک شکل و شماره با چاقو بر ساعد

مراقب چالش نهنگ آبی باشید | blue whale بازی خطرناکی که شاید به ایران ...

https://derang.ir/مراقب-چالش-نهنگ-آبی-باشید-هشدار-گستر/
3 days ago - بیرون خانه » بازی خطرناک اینترنتی به نام چالش نهنگ آبی از سال 2013 در جهان و ... راهنمایان یا استادان مراحل بازی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال افراد ...

50 مرحله کامل «نهنگ آبی» | از بریدن بازو و تیغ زدن رگ‌ تا خودکشی برای ...

https://derang.ir/50-مرحله-کامل-نهنگ-آبی-از-بریدن-بازو-و-ت/
2 days ago - درنگ: بازی «نهنگ آبی» یک بازی اینترنتی است که در سال ۲۰۱۳ از روسیه آغاز شده و به صورت یک چالش در حال گسترش در دیگر کشورهاست. این بازی ...
3 days ago - در مراحل بعدی اما وظایف محوله دشوارتر می شوند. آسیب رساندن به خود و در نهایت خودکشی از جمله وظایفی است که در مراحل پیشرفته بازی نهنگ آبی ...
3 days ago - مراحل چالش نهنگ آبی | بازی نهنگ آبی چیست. بازی نهنگ آبی , دانلود بازی نهنگ آبی , چالش نهنگ آبی , بازی نهنگ آبی ...
4 days ago - پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار-جزییاتی از مراحل بازی نهنگ آبی : بازی چالشی نهنگ آبی به معضلی جدی برای پلیس و نوجوانان روسیه تبدیل شده است.

بازی آنلاین نهنگ آبی (Blue Whale) قربانی می گیرد! | پلازامگ

mag.plaza.ir/.../بازی-آنلاین-نهنگ-آبی-قربانی-می-گیرد/
3 days ago - در دو هفته گذشته عباراتی مانند «چالش نهنگ آبی» یا «بازی نهنگ سفید» بارها و بارها به زبان ... با هم مراحل بازی آنلاین نهنگ آبی را مرور می کنیم:

مراحل بازی نهنگ آبی - نیوز کو

https://newsco.ir/fa/search/?q=مراحل+بازی+نهنگ+آبی
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک موج سوار هنگامی که قصد موج سواری در دریای «نیوزیلند» داشت، متوجه حضور یک نهنگ در نزدیکی خود می‌شود که ...

دانلود بازی نهنگ آبی + تصاویر - سهند پرس

https://www.sahandpress.com/130223/play-whale-watery-pictures
3 days ago - دانلود بازی نهنگ آبی بازی نهنگ آبی در سال 2013 در روسیه راهندازی شد ... اکنون لیستی از 50 چالش و مراحل بازی نهنگ آبی که بازیکنان را مجبور به ...
3 days ago - دانلود بازی نهنگ آبی بازی نهنگ آبی در سال 2013 در روسیه راهندازی شد ... اکنون لیستی از 50 چالش و مراحل بازی نهنگ آبی که بازیکنان را مجبور به ...
4 days ago - در کشور روسیه در میان نوجوانان یک بازی ای به نام "نهنگ آبی" باب شده است ... این بازی بوده و در طراحی این مراحل مرگبار برای نوجوانان نقش داشته است.
3 days ago - ماجرای بازی نهنگ آبی و خودکشی بچه ها در ادامه این مطلب از مجله آنلاین فارسی ها قصد داریم به چالش ... هرچه بیشتر می گذرد مراحل هم سخت تر می شود .

مراحل بازی نهنگ آبی - تکنومون

https://technomon.com/tag/مراحل-بازی-نهنگ-آبی
مراحل بازی نهنگ آبی - تکنومون ، بررسی و معرفی آخرین اخبار مربوط به دنیای تکنولوژی، موبایل، تبلت، کامپیوتر، لپ تاپ، گجت، پهپاد، نرم افزار، بازی، خودرو - .
18 hours ago - نهنگ آبی نام یک بازی اینترنتی است که دارای ۵۰ مرحله است. مراحل این بازی از کشیدن یک نهنگ برروی بازو، بریدن بازو و تیغ زدن رگ شروع می شود و ...

دانلود بازی نهنگ آبی نمایندگی رسمی سامسونگ | سامسونگیا -

www.samsungia.com/newsgroup/news/...بازی-نهنگ-آبی/.../view/
21 hours ago - دانلود بازی نهنگ آبی شروعی برای پایان زندگی است؛ هرآنچه باید در مورد بازی ... آویزان شدن از آن و گرفتن عکس از خود یکی دیگر از مراحل بازی است.
Rating: 4.2 - ‎35 votes
3 days ago - هشدار بازی نهنگ آبی در ایران دانلود بازی نهنگ آبی چالش نهنگ آبی مراحل بازی نهنگ آبی چیست خودکشی با بازی یا چالش نهنگ آبی چگونه منجر به ...

بازی اینترنتی مرگبار به آسیا هم رسید +عکس،ویدئو - Sputnik Iran

https://ir.sputniknews.com/.../201709042819720-نهنگ-آبی-جذاب/
3 days ago - بازی یا چالش مرگبار نهنگ آبی به آسیا هم رسید. ... مراحل اولیه این بازی کشیدن نهنگ بر روی دست با چاقو و یا سلفی گرفتن در بلندی می باشد اما قدم ...

نهنگ آبی (بازی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/نهنگ_آبی_(بازی)
بازی نهنگ آبی (روسی: Синий кит, Siniy kit) همچنین «چالش نهنگ آبی» یک بازی اینترنتی است که در چندین کشور وجود دارد. بازی متشکل از یک سری از وظایف واگذاری ...
2 days ago - نوجوان 16 ساله هندی به قربانیان چالش نهنگ آبی اضافه شد. ... اگر به مراحل بازی بی توجهی کنید بازی با پیام های پی در پی شما را آزار خواهد داد این در ...

مراحل بازی نهنگ آبی - حامد همایون

www.hamed-homayoun.loxblog.com/.../مراحل%20بازی%20نهنگ%...
برخی از مراحل بازی خطرناک و بچگانه نهنگ سفید مرحله نخست این چالش کشیدن یک نهنگ آبی روی دست است. خود زنی حک شکل و شماره با چاقو بر ساعد تماشای فیلم های ...

مراحل بازی نهنگ آبی - Heiroo

https://www.heiroo.com › آموزش
بازی نهنگ آبی که این روز ها جنجال زیادی در دنیای مجازی و واقعی به پا کرده بازی است که در انتهای آن از مخاطب می خواهد که دست به خودکشی بزند بدین صورت که ...
2 days ago - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ...
Pick paint colors, app style, with Sherwin-Williams. The ColorSnap® paint color matching app uses your Android or iPhone smartphone to match ...

خودکشی نوجوانان با بازی نهنگ آبی | مراحل چالش نهنگ آبی

www.wikinaz.ir/post/24955/مراحل-چالش-نهنگ-آبی.html
این بازی نهنگ آبی نام دارد و از کاربر میخواهد که روزانه تکالیفی را انجام دهد و در پایان عکسی از مراحل انجام شده از خود بگیرد و ارسال کند تا بتواند وارد مراحل بعدی شود.
12 hours ago - Blue Whale یا نهنگ آبی نام بازی پرطرفداری است که این روزها سروصدای زیادی به راه انداخته و شامل ۵۰ مرحله چالش انگیز می باشد که قابل اجرا در ...

دانلود بازی نهنگ سفید ,بازی نهنگ آبی

downloadgozar.co/the-blue-whale-game.html
9 hours ago - دانلود بازی نهنگ آبی با لینک مستقیم بازی نهنگ سفید یا The Blue ... از خواسته‌های دردآور این بازی است که در یکی از مراحل آن از کاربر خواسته می‌شود ...
3 days ago - ... نوجوانان به بازی‌های اینترنتی گفت: بازی نهنگ آبی که در ایران به نهنگ سفید ... این مسوول اظهار داشت: اصولاً وظایفی که در مراحل این بازی از کاربر ...
رخی از مراحل بازی خطرناک و بچگانه نهنگ سفید. مرحله نخست این چالش کشیدن یک نهنگ آبی روی دست است. خود زنی. حک شکل و شماره با چاقو بر ساعد. مراحل بازی نهنگ ...
Aug 19, 2017 - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ...

بازی «نهنگ سفید» را جدی بگیرید - دنیای بانک

donyayebank.ir/news/46748/بازی-نهنگ-سفید-را-جدی-بگیرید
3 days ago - ... نوجوانان به بازی‌های اینترنتی گفت: بازی نهنگ آبی که در ایران به نهنگ سفید ... این مسؤول اظهار داشت: اصولاً وظایفی که در مراحل این بازی از کاربر ...

بازی نهنگ آبی یا نهنگ سفید چیست؟ - الو دکتر

https://www.alodoctor.ir/.../بازی-نهنگ-آبی-یا-نهنگ-سفید-چیست؟
بازی نهنگ آبی یا نهنگ سفید که در بعضی منابع از آن به عنوان چالش نهنگ آبی یاد می شود در خیلی از کشورها طرفداران زیادی دارد.

نهنگ آبی چگونه شما را وادار به خودکشی می‌کند | نگاهی تحلیلی و کامل به ...

www.akhbarnovin.ir/.../1541-نهنگ-آبی-چگونه-شما-را-وادار-به-خود...
3 days ago - اخبارنوین: نگاهی به بازی ویدئویی نهنگ‌ آبی (Blue Whale) که باز هم قربانی ... سلام قسمتی که گفتید اجباری به انجام مراحل بازی نیست اشتباه هست
3 days ago - خودکشی یک نوجوان هندی در ماه گذشته میلادی، زنگ خطر چالش نهنگ آبی را برای مقام‌های این کشور به صدا درآورد. پدر و مادر آنکان ۱۴ ساله جسد فرزندشان را ...

بازی مرگبار جوانان روسیه، نهنگ آبی - پرشین ای

persiane.ir/Deadly-Russian-Youth-Game-Blue-Whale-game.html
روسیه درگیر بازی مرگبار جوانان، بازی نهنگ آبی خواستار خودکشی جوانان است. ... موجب مرگ آن ها می شود، چرا که با دشوار شدن مراحل بازی از آن ها درخواست خودکشی می شود .

دانلود بازی نهنگ سفید یا ابی - آبتین نیوز

abtinnews.ir/search/?q=دانلود+بازی+نهنگ+سفید+یا+ابی
بازی یا چالش نهنگ آبی یا سفید چیست + دانلود -شهریور ۹۶ بازی یا چالش نهنگ آبی یا نهنگ سفید چیست ...bipnews.ir/search/?q=دانلود+برنامه+نهنگ+سفید... مراحل ...
دانلود فیلم بازی نهنگ آبی Blue Whale و خودکشی بچه ها که به تازگی بازی نهنگ آبی یا نهنگ سفید ... این تعدادی از مراحل بازی نهنگ ابی هست که مرحله ۵۰ مرگ هست !!

مواظب بازی خطرناک و چالش نهنگ آبی باشید - دیزاین کده - طراحی و توسعه ...

https://designkadeh.com/مواظب-بازی-خطرناک-و-چالش-نهنگ-آبی-با...
2 days ago - #شروع بازی و چالش نهنگ آبی. در شروع بازی شما با یکی از مدیران این بازی صحبت می کنید و او شما را با مراحل بازی آشنا می کند که به شرح ذیل می ...

بهار نیوز - «نهنگ آبی» نوجوانان را می‌بلعد

baharnews.ir/report/136291/نهنگ-آبی-نوجوانان-می-بلعد
1 day ago - بازیکنان این چالش باید هریک از این مراحل آزاردهنده را تکمیل کنند تا بتوانند به ... بازی نهنگ آبی، در حقیقت یک چالش اینترنتی است که از 50 مرحله ...
2 days ago - همانطور که اشاره شد، بازی نهنگ آبی در حقیقت یک چالش اینترنتی می باشد که ... مراحل بازی هر روز سخت و سخت تر می گردد تا اینکه در مراحل پایانی از ...

مراحل بازی و چالش نهنگ آبی (سفید ) چگونه است - آی او اس

https://iosyar.ir/tag/مراحل-بازی-و-چالش-نهنگ-آبی-سفید-چگونه-ا
شاید این روزها شما هم اسم بازی چالش نهنگ آبی (blue whale game) یا نهنگ سفید رو شنیده باشید!!! و مطالب مختلفی در خصوص این بازی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام ...
3 days ago - بازی اینترنتی نهنگ آبی یک بازی چالش برانگیز ۵۰ مرحله ایست که در مراحل اولیه آن از کاربر خواسته می شود چالش‌های آسانی مانند گوش دادن به یک ...

بازی نهنگ آبی شروعی برای پایان زندگی است - قطره

www.ghatreh.com/.../بازی-نهنگ-آبی-شروعی-برای-پایان-زندگی-ا...
1 day ago - بازی نهنگ آبی یا Blue Whale پدیده عجیب و ترسناک دنیای مجازی است. ... بلندی، آویزان شدن از آن و گرفتن عکس از خود یکی دیگر از مراحل بازی است.
9 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی ...
3 days ago - بازی نهنگ آبی ، در حقیقت یک چالش اینترنتی است که از 50 مرحله گوناگون ... هر چه بازیکن به مراحل بالاتر می رسد، کارهای خواسته شده از او بیشتر و ...
همه چیز درباره چالش و بازی نهنگ آبی و مراحل آن. بازی یا چالش نهنگ آبی چیست؟ نهنگ آبی یک بازی روسیه ای است که توسط فیلیپ بودیکین ساخته شده است. این بازی ...

مراحل بازی نهنگ آبی - 97

atamusic.vizhe.xyz/view/2535487/مراحل+بازی+نهنگ+آبی
1 day ago - بازی نهنگ آبی چالش نهنگ آبی یا نهنگ سفید بازی جدیدی مشهور شده است در جهان با نام blue whale game که برای سیستم های گوشی اندرویدی تهیه شده ...
2 days ago - یوروز نیوز نوشت: بازی اینترنتی نهنگ آبی یک بازی چالش برانگیز ۵۰ مرحله ایست که در مراحل اولیه آن از کاربر خواسته می شود چالش‌های آسانی مانند ...

بازی نهنگ آبی ، قاتل نوجوانان در روسیه | رکنا

www.rokna.ir/.../296343-بازی-نهنگ-آبی-قاتل-نوجوانان-در-روسیه
Aug 19, 2017 - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ...
مراحل بازی و چالش نهنگ آبی (سفید ) چگونه است؟ . مراحل بازی نهنگ آبی چگونه است؟ بازی نهنگ آبی یا چالش نهنگ آبی بر اساس نوعی رابطه میان شرکت کنندگانو رقبا ...

حقایقی ترسناک درباره بازی نهنگ آبی - در جستجوی هیولا

monster-quest.com/حقایقی-ترسناک-درباره-بازی-نهنگ-آبی/
4 days ago - البته اینم باید اضافه کنیم که اسم اون بازی نهنگ آبی نبود و اسم دیگری داشت. ... بازی نهنگ آبی دارای ۵۰ مرحله هستش که اگر کاربران بتوانند این ۵۰ ...

دام سیاه «نهنگ آبی» :: روزنامه وقایع اتفاقیه

www.vaghayedaily.ir/fa/News/78159/دام-سیاه-نهنگ-آبی
17 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی با هک کردن لوگوی بازی روی ساعد شروع می‌شود. به این شکل که فرد به کمک یک شیء نوک تیز روی ساعد دستش تصویر نهنگ را ...

هشدار - چالش «نهنگ آبی» منجر به خودکشی شما خواهد شد | اخبار پانوشت

www.panevesht.com/.../هشدار-چالش-«نهنگ-آبی»-منجر-به-خودکشی-...
20 hours ago - «نهنگ آبی» چالش نگران کننده‌ای است که در قالب یک بازی در نهایت منجر به ... نهنگ آبی یک بازی چالش برانگیز ۵۰ مرحله‌ای است که در مراحل اولیه آن از ...
بازی خطرناک یا چالش مرگبار نهنگ آبی به کشورهای آسیایی هم رسید. ... مراحل اولیه این بازی کشیدن نهنگ بر روی دست با چاقو و یا سلفی گرفتن در بلندی می باشد اما ...
بازی نهنگ آبی (روسی: Синий кит, Siniy kit) همچنین «چالش نهنگ آبی» یک بازی .... چرا که وظایف و مراحل قبل تر تاثیرات شدید روحی بر وی گذاشته و او را برای انجام هر ...

همه چیز در باره چالش نهنگ آبی/ بازی کثیف با نوجوانان به قیمت زندگی

www.titreemroz.ir/.../همه-چیز-در-باره-چالش-نهنگ-آبی-بازی-کثیف-...
3 hours ago - همه چیز در باره چالش نهنگ آبی/ بازی کثیف با نوجوانان به قیمت زندگی ... لینک بازی برای آنها ارسال می شود، ابتدا از قربانی تعهد انجام کلیه مراحل بازی ...
مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ، تماشای فیلم های ...
به گزارش یورو نیوز، بازی اینترنتی نهنگ آبی یک بازی چالش برانگیز ۵۰ مرحله ایست که در مراحل اولیه آن از کاربر خواسته می شود چالش‌های آسانی مانند گوش دادن به یک ...
یکی از مراحل بازی نهنگ آبی (سفید) اینه که عکس نهنگ سفید رو.با تیغ رو دستت بکشی و ارسال کنی براشون #نهنگ_آبی_بازی_نکنید.

برچسب ها - نهنگ آبی - فردا

www.fardanews.ir/fa/tag/1/نهنگ%20آبی
شوند اما یک بازی به نام نهنگ آبی تاکنون افراد... به "نهنگ آبی" معروف است و نوجوانان را به کام... را روشن کند مراحل اولیه این بازی کشیدن نهنگ بر... کند یورونیوز نیز در ...

بازی نهنگ آبی، قاتل نوجوانان روسیه | الف | خبروان

khabarone.ir/news/10392387/بازی-نهنگ-آبی-قاتل-نوجوانان-روسیه
Aug 19, 2017 - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می‌شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست، تماشای ...

خبرگزاری آریا - آژیر خطر چالش نهنگ آبی در ایران به صدا در آمد!

www.aryanews.com/.../آژیر-خطر-چالش-نهنگ-آبی-در-ایران-به-صدا-...
1 day ago - بازی اینترنتی نهنگ آبی یک بازی چالش برانگیز 50 مرحله ایست که در مراحل اولیه آن از کاربر خواسته می شود چالش‌های آسانی مانند گوش دادن به یک ...

مراحل بازی نهنگ آبی چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی ...

titryab.com/.../مراحل+بازی+نهنگ+آبی+چالش+50+روزه+تا+خودکشی...
مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آخر رسید و مرحله آخر چالش نهنگ آبی خودکشی است ...

بازی نهنگ آبی، قاتل نوجوانان روسیه - میهن مگ

https://mihanmag.com/.../بازی_نهنگ_آبی،_قاتل_نوجوانان_روسیه
Aug 19, 2017 - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ...

همه چیز درباره چالش نهنگ آبی! - نیک شو

niksho.com/همه-چیز-درباره-چالش-نهنگ-آبی.html
،چالش نهنگ آبی چیست،درباره چالش نهنگ آبی،نهنگ آبی خودکشی،نهنگ آبی و چالش ... راهنمایان یا استادان مراحل بازی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال افراد نوجوانی هستند که ...
مطلب و یا خبر مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی ! از سایت گجت نیوز به همراه لینک مرجع آن بازنشر شده است و مسئولیت مطالب درج شده ...
مراحل بازی نهنگ آبی شامل اعمال گوناگونی است. در بازی نهنگ آبی باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت تا به مرحله آ رسید و مرحله آ چالش نهنگ آبی خودکشی است!
بازی مرگبار «نهنگ آبی» به ایران هم رسید! ... مراحل بازی نهنگ آبی ؛ چالش 50 روزه تا خودکشی به دستور نهنگ آبی ! - gadgetnews.ir ...

قسم | خودکشی کن برو مرحله بعد!

qods.ghasam.ir/p5070/fa/news-details/544579/
1 day ago - توضیحاتی تکمیلی در مورد بازی نهنگ آبی. ... مراحل بازی نهنگ آبی ... های روانپریشانه و خیلی ترسناک که ادمین بازی برات تعیین می‌کند، نگاه بکن!
4 hours ago - نهنگ آبی؛ بازی‌ای که ۵۰ روز، زندگی نوجوانی را در اختیار دیگری قرار می‌دهد و در ... مراحل بازی نهنگ آبی با هک کردن لوگوی بازی روی ساعد شروع می‌شود.
Sep 15, 2016 - جواب کامل همه مراحل بازی بچین بازی های اندروید, بچین 1- نیمکره ی چپ، مورچه 1- همدم 2- فریب 3- مرهم 4- پیچک 5- ستون 6- بازی 7- خرید 8- نرده 9- ... 20- گوسفند، رایانه، نوستالژی، زردآلو، نهنگ، گردباد .... 25- نیمکره ی چپ، اسب آبی.

دانلود با لینک مستقیم بازی نهنگ ابی - سرگرمی و تفریحی اسان رسان

asantop.xyz/search/?q=دانلود+با+لینک...بازی+نهنگ+ابی
دانلود با لینک مستقیم بازی نهنگ ابی .... عطاران در نهنگ عنبر٢ سیامک مهماندوست تدوین «نهنگ عنبر٢- سلکشن رویا» را به پایان رسانده است و بلافاصله مراحل موسیقی و ...

دانلود بازی نهنگ آبی با لینک مستقیم - سرگرمی و تفریحی اسان رسان

asantop.xyz/search/?q=دانلود+بازی+نهنگ+آبی+با+لینک...
دانلود بازی نهنگ آبی با لینک مستقیم .... عطاران در نهنگ عنبر٢ سیامک مهماندوست تدوین «نهنگ عنبر٢- سلکشن رویا» را به پایان رسانده است و بلافاصله مراحل موسیقی و ...

دانلود بازی نهنگ ابی - روانیان

ravanx.xyz/q/دانلود+بازی+نهنگ+ابی
4 hours ago - به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در فضای مجازی دو تصویر از بمباران هیروشیما در سال 1945 و زمین لرزه و ...
بازی نهنگ آبی شروعی برای پایان زندگی است؛ هرآنچه باید در مورد بازی نهنگ آبی بدانید. مراحل بازی نهنگ آبی مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست ...

چالش نهنگ آبی - جدید روز

jadidroz.ir › سرگرمی جدید
2 days ago - ۱۲ ساعت پیش – مراحل بازی نهنگ آبی چگونه است؟ هشدار به خانواده ها مراقب باشید مخترع بازی نهنگ آبی کیست بازی یا چالش نهنگ آبی چیست بازی ...
2 days ago - دانلود فیلم بازی نهنگ آبی Blue Whale. دانلود فیلم بازی نهنگ آبی Blue Whale و خودکشی بچه ها. https://bartarina.com › دانلود. دانلود فیلم بازی نهنگ ...
مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ، تماشای فیلم های ...
Aug 20, 2017 - مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ...

چالش نهنگ آبی چیست؟ هر آنچه لازم است از این بازی خطرناک بدانید ...

pezeshkekhoob.com/.../چالش-نهنگ-آبی-چیست؟-هر-آنچه-لازم-است-از...
2 days ago - در سالهای اخیر یک بازی به نام “نهنگ آبی” در ابتدا در روسیه و کشورهای ... و به مراحل سخت تری مانند حاضر شدن در اماکن، سازه‌ها و بلندیهای خطرناک برای ...

بازی نهنگ آبی چیست؟ - ویستا لایف

vistalife.ir › پاسخ سوال شما
بازی نهنگ آبی یه بازی جدید اینترنتی است که در چند کشور در حال اجرا است. ... و مکان فرد بازی کننده وی را تحت فشار قرار می دهد تا مراحل این بازی را به اتمام برساند.
امروز پاسخ و حل جواب تمام مراحل بازی بچین رو براتون آماده کردیم . ۱٫ نیمکره ی ..... ۲۰٫ گوسفند، رایانه، نوستالژی، زردآلو، نهنگ، گردباد .... ۲۵٫ نیمکره ی چپ، اسب آبی.

تالار گفتگوی بیداری اندیشه-بازی یا خودکشی - نهنگ ابی Blue Whale

forum.bidari-andishe.ir › ... › صنعت سرگرمی و بازی های رایانه ای
Jun 13, 1996 - 2 posts - ‎1 author
[quote] مراحل بازی نهنگ آبی چگونه است؟ بازی نهنگ آبی یا چالش نهنگ آبی بر اساس نوعی رابطه میان شرکت کنندگان و رقبا و مدیران بازی انجام می شود.
... جدولانه (2) کامل. 23:44. صفحه اصلی این کدوم حیوونه جواب کامل همه مراحل بازی این کدوم حیوونه ... 10- سگ آبی 11- سیاه گوش 12- صاریغ ... 7- نهنگ سفید 8- گلدفیش

دانلود فیلم بازی نهنگ آبی Blue Whale و خودکشی بچه ها | n111

n111.ir/.../دانلود-فیلم-بازی-نهنگ-آبی-blue-whale-و-خودکشی-بچ/
4 days ago - یک چالش یا بازی اینترنتی موسوم به نهنگ آبی blue whale game یا نهنگ سفید .... مراحل گریم محسن تنابنده در نقش ابی سریال شاهگوش +عکس – …

راهنمای فارسی و کامل بازی Resident Evil 4 | انجمن های بازی سنتر

forum.bazicenter.com › ... › راهنمای قدم به قدم بازی ها
Apr 21, 2007 - 15 posts - ‎3 authors
با سلام دوستان :love: بالاخره راهنمای فارسی و کامل این بازی زیبای کامپیوتری را ... اگه در هر مرحله 10 یا تعداد بیشتری مدال آبی رو بزنید یه اسلحه مجانی ...... دارند و حتی در بعضی از مراحل اصلا وجود ندارند در کل از گرافیک بازی انتظار ...

Scary Boom | Telegram Channel @scaryboom

https://inten.to › Channels › Telegram › Persian
همچنیندر بسیاری از مدارس برزیل در مورد بازی نهنگ آبی به دانش آموزان آگاهی های کامل ... چرا که وظایف و مراحل قبل تر تاثیرات شدید روحی بر وی گذاشته و او را برای انجام ...

جواب کامل همه مراحل بازی این کدوم حیوونه - جواب و حل کامل بازی

zbazi.com/جواب-کامل-همه-مراحل-بازی-این-کدوم-حیوو-2/
جواب کامل همه مراحل بازی این کدوم حیوونه ... ۳۳- اسب آبی ۳۴- گرگ تاسمانی ۳۵- اورانگوتان ۳۶- آلپاکا ۳۷- چشم گرد ... ۳۷- ماشه ماهی ۳۸- ماندرین ۳۹- کوسه نهنگ ۴۰- شقایق ماهی

همه چیژ درباره بازی نهنگ آبی - مجله تفریحی

taktaz.xyz/search/?q=همه+چیژ+درباره+بازی+نهنگ+آبی
چالش نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در چندین کشور وجود دارد. بازی متشکل از یک سری از وظایف واگذاری شده به بازیکنان توسط مدیران در طول ۵۰ روز است که با ...
مرحله اول این بازی با کشیدن تصویر یک نهنگ آبی روی دست شروع می شود و در مراحل بعد کاربر را به خودزنی، حک شکل و شماره با چاقو بر دست ، تماشای فیلم های ...

بازی نهنگ سفید یا نهنگ آبی چیست ؟ - فدک کادو

fadakado.ir › خانهروانشناسیتربیت فرزند
3 days ago - توضیحاتی در مورد بازی نهنگ آبی و چالش نهنگ سفید و بازی نهنگ ... این مراحل را باید تک به تک انجام دهی و عکس آن را برای سازندگان ارسال کنی تا ...

«نهنگ آبی» به جان نوجوانان روسیه افتاد - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخستبین الملل
Mar 31, 2017 - چالش «نهنگ‌ آبی» نوجوانان روسیه را تشویق به از بین بردن خود می‌کند؛ از ... ۱۳۰ مورد اقدام به خودکشی در ارتباط با بازی «نهنگ آبی» ثبت شده است.
چالش نهنگ آبی؛ بازی اینترنتی که نوجوانان را به کام مرگ می کشاند ... fa.euronews.com .... 20 hours ago - مراحل بازی نهنگ آبی چگونه است؟ هشدار به خانواده ها مراقب ...