نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

برای فعالسازی تماس تلگرامی خود به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار و اخبار ضد و نقیض در رابطه با اضافه شدن تماس صوتی تلگرام به اکانت‌های ایرانی، این امکان به طرز "عجیبی" برای کاربران ایرانی فعال شد و هم اکنون می‌توانید از ویژگی تماس صوتی در ایران برخوردار باشید. چرا از لفظ عجیب استفاده کردیم؟ برای آنکه برای فعال شدن این ویژگی علاوه بر آنکه باید در نسخه 3.18.1 تلگرام باشید، باید ابتدا تماسی از یک شماره ایرانی دریافت کنید تا این ویژگی برای شما فعال شود. این موضوع ممکن است به دلیل تازه فعال شدن این ویژگی باشد و تا چند ساعت آینده بدون نیاز به این موضوع، ایکون تماس برای تمام کاربرها اضافه شود. اما در حال حاضر برای آن که این ویژگی به اکانت شما اضافه شود لازم است تا تماسی از یک شماره ایرانی دریافت کنید.
.

.

آموزش برقراری تماس صوتی تلگرام

بعد از بروز کردن تلگرام خود به آخرین نسخه، کافی است تا با مراجعه به صفحه‌ی پروفایل کاربر مورد نظر به گزینه‌ی Call دسترسی داشته باشید. با لمس این گزینه، اگر شخص مقابل تلگرام خود را به روز کرده باشد و همچنین اگر امکان دریافت تماس صوتی را برای اکانت خود خاموش نکرده باشد تماس شما با وی برقرار خواهد شد و می‌توانید با او به گفتگو بپردازید. در غیر این صورت پیامی مبنی بر آپدیت نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم اجازه‌ی او برای برقراری تماس صوتی مواجه خواهید شد.

گزینه ی تحت عنوان Call نیز به منوی کناری تلگرام اضافه شده است که می توانید گزارش تماس های ورودی یا خروجی خود را در آن مشاهده کنید.

نکته ی جالب، عدم نیاز به شماره تلفن کاربر برای تماس است. اگر تنها آیدی یک کاربر را دارید نیز می توانید با او تماس صوتی برقرار کنید. (البته اگر شخص مقابل تماس صوتی را برای همه باز گذاشته باشد)

بعد از آن که مکالمه برقرار شود، سه آیکون به صفحه‌ی تماس اضافه خواهد شد. توسط آیکون اول می‌توانید صدای میکروفون را قطع کنید. توسط آیکون دوم می‌توانید صدای شخص مقابل را به بلندگوی گوشی انتقال دهید و توسط آیکون سوم نیز می‌توانید در حین گفتگوی صوتی، به صفحه‌ی چت بازگردید.

کیفیت صدا و تماس

کیفیت صدا در تماس‌های صوتی به‌صورت هوشمند و بر اساس "سرعت اینترنت شما" تعیین خواهد شد تا با عملکردی مانند سایت‌های پخش ویدیوی آنلاین، امکان تداوم تماس بدون وقفه و تأخیر میسر شود. به این معنا که هرچه سرعت محدود و پایین‌تری داشته باشید کیفیت صدای شما بیشتر کاهش داده خواهد شد تا با کم شدن حجم صدا، رد و بدل کردن آن سریع‌تر شود. نکته‌ی جالبی که وجود دارد نیز نظرپرسی تلگرام در رابطه با کیفیت تماس شما در پایان هر مکالمه است.

بعد از قطع گفتگوی آنلاین، پنجره‌ای برای شما نمایش داده خواهد شد که شما می‌توانید بنا به رضایت یا عدم رضایت خود از کیفیت یا سرعت رد و بدل شدن صدا، از ۱ تا ۵ ستاره به مکالمه‌ی خود امتیاز دهید تا تلگرام قادر به کنترل کیفی خدمات صوتی خود در آینده باشد.

میران مصرف دیتا

همانطور که گفته شد کیفیت تماس صوتی، و در نتیجه حجم مصرفی در هر دقیقه به کانکشن اینترنت شما بستگی خواهد داشت. در تستی که با اینترنت ۲ مگابیت انجام دادیم ۱ دقیقه تماس صوتی، حدودا ۳۶۰ کیلوبایت حجم مصرف کرد (۲۰۰ کیلوبایت صدای ارسالی و ۱۶۰ کیلوبایت صدای دریافتی) که مقدار اندک و به صرفه‌ای به حساب می‌آید.

اگر احساس می‌کنید مصرف دیتای تماس‌ها زیاد است، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات تلگرام و بخش Data and Storage Settings، گزینه‌ی Use Less Data را فعال کنید تا با کاهش نامحسوس کیفیت "صدای شما" در تماس، حجم مصرفی نیز کاهش یابد. با روشن کردن این ویژگی، بخش دیتای ارسالی، یعنی صدای ما، از ۲۰۰ کیلوبایت به ۱۶۰ کیلوبایت کاهش یافت.

حریم شخصی

خوشبختانه تلگرام به فکر "آزادی انتخاب" کاربران خود بوده و ویژگی تماس صوتی را به آن‌ها تحمیل نکرده است. هر کاربر می‌تواند در صورت عدم نیاز به این ویژگی یا بنا بر هر دلیل دیگری، امکان دریافت تماس را به مخاطبین خود محدود (MyContacs)، یا به‌طور کل خاموش (Nobody) کند. به این ترتیب می‌توانید با مشخص کردن افرادی که اجازه‌ی تماس گرفتن با شما را دارند یا حتی غیرفعال کردن کامل این ویژگی، از مزاحمت‌های احتمالی در امان بمانید. در صورت انجام این کار، هنگامی که دیگران با شما تماس می‌گیرند پیغام "Dosent Accept Call" را (تصویر بالا) مشاهده خواهند کرد.

توجه: حتی اگر دریافت تماس‌های صوتی خود را خاموش کرده باشید، همچنان قادر به برقراری تماس صوتی با دیگران خواهید بود و محدودیتی در این زمینه نخواهید داشت.

امنیت تماس

رمزنگاری محبوب و ایمن End-to-End که پیش از این، در سکرت چت‌های تلگرام به کار رفته بود، در مکالمات صوتی این اپلیکیشن نیز حضور خواهد داشت و باعث ایمن‌سازی مکالمات صوتی شما می‌شود؛ به‌طوری که حتی سازندگان برنامه نیز قادر به شنود صحبت‌های شما نخواهند بود. تلگرام برای آنکه شما را از برقرار بودن امنیت مطمئن کند، شیوه‌ی جالبی در پیش گرفته است. این اپلیکیشن کدهای پیچیده و رمزنگاری‌شده را در قالب ۴ اموجی به کاربر نشان می‌دهد تا درک و بررسی آن برای کاربران ساده و سریع باشد. در صورتی که این ۴ اموجی در گوشی مبدأ و مقصد یکسان باشند، امنیت مکالمه برقرار است و می‌توانید با خیالی آسوده مکالمه‌ی خود را به انجام برسانید.

آموزش غیرفعال سازی دریافت تماس صوتی

همانطور که در بالاتر نیز گفته شد تلگرام تصمیم گیری در رابطه با اینکه از این ویژگی استفاده کنید یا خیر را به عهده ی خود شما گذاشته است. در صورتی که احساس می کنید این امکان ممکن است باعث مزاحمت های ناخواسته برای شما شود می توانید از طریق تنظیمات تلگرام، آن را به طور کامل غیرفعال، یا آن را به مخاطبین خود محدود کنید. با انجام اینکار اگر شخصی قصد تماس با شما را داشته باشد با پیغامی با مضمون "کاربر مورد نظر اجازه ی برقراری تماس صوتی را صادر نکرده است" رو به رو خواهد شد. توجه داشته باشید که حتی در صورت مسدود یا محدود کردن دریافت تماس صوتی، شما همچنان می توانید بدون محدودیت با دیگران تماس برقرار کنید.

در پایین همین صفحه بخشی جالب و کاربردی با عنوان Exception وجود دارد. از این قسمت می توانید به عنوان بلک لیست (در صورتی که تماس را فعال گذاشته باشید) یا به عنوان لیست سفید (در صورتی که تماس را بسته باشید) استفاده کنید.

  • در صورتی که تماس صوتی را به طور کامل غیرفعال کرده اید: می توانید با استفاده از گزینه Exception در پایین همین صفحه، افرادی را به عنوان استثنا مشخص کنید تا در عین آنکه امکان برقراری تماس صوتی با شما برای همه غیرفعال است، اشخاص حاضر در این لیست امکان برقرار کردن تماس را با شما داشته باشند.

  • در صورتی که تماس صوتی را باز گذاشته اید: می توانید از گزینه Exception به عنوان یک بلک لیست (لیست سیاه) استفاده کنید. برای مثال اگر مزاحمی دارید، می توانید به جای مسدود کردن کلی تماس ها، او را به این لیست اضافه کنید تا اجازه ی تماس گرفتن با شما را نداشته باشید. البته این لیست تنها افراد حاضر در مخاطبین شما را پوشش می دهد. در صورتی که مزاحم شما یک فرد ناشناس است و شماره ای از او مشاهده نمی کنید کافیست اکانت او را Block کنید.

.

.

.
در پایان مجدد تاکید میکنیم که برای فعال شدن این ویژگی علاوه بر آنکه باید در نسخه 3.18.1 تلگرام باشید، باید ابتدا یک تماس یا میس کال از شماره ایرانی دریافت کنید تا این ویژگی برای شما فعال شود.

توجه1: در صورتی که قصد تماس با دوستان خود و فعال کردن ویژگی تماس صوتی برای آن ها را دارید بهتر است مراقب باشید چرا که برقراری تعداد زیاد تماس صوتی در بازه زمانی کوتاه، قابلیت تماس صوتی شما را مسدود خواهد کرد. (احتمالا به صورت موقت)

توجه2: متاسفانه مشاهده شده است که عده ای سودجو از این موضوع سواستفاده کرده و برای فعال سازی تماس صوتی کاربران درخواست هزینه می کنند. دقت داشته باشید که فعال سازی کاملا رایگان است و تنها کافیست یک شخص ایرانی با شما تماس بگیرد.

.

.

.

.

آپدیت: اختلال در تماس برخی کاربران

آنطور که به نطر میرسد تماس صوتی «برخی کاربران» با کمی اختلال مواجه شده است. این موضوع (اگرچه گسترده نیست) ممکن است به دلیل استقبال زیاد کابران و شلوغی سرورها رخ داده باشد. برخلاف اروپا، آمریکا و آفریقا، تلگرام فعال شدن تماس صوتی به ایران را به طور رسمی اعلام نکرده است از همین رو ممکن است سرورها هنوز در حالت آزمایشی باشند که در این صورت ظرفیت زیادی ندارند و احتمال بروز اختلال وجود دارد‌.

اخبار تکمیلی تر را به اطلاع شما خواهیم رساند.

.

.

دانلود بروزرسانی 3.18.1 در صورت نیاز

اندروید (پلی‌استور)  |   آی‌او‌اس (اپ‌استور)

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

www.yjc.ir/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-چه-...
مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایران فعال شد - زومیت

www.zoomit.ir/2017/4/8/154798/telegram-voice-call-now-in-iran/
6 days ago - تماس صوتی تلگرام برای ایران فعال شد و هم اکنون می‌توانید با دوستان تلگرامی خود ... آموزش تلگرام: از سیر تا پیاز محبوب‌ترین اپلیکیشن این روزهای ایران ... در غیر این صورت پیامی مبنی بر آپدیت نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم اجازه‌ی او ... مورد نظر اجازه ی برقراری تماس صوتی را صادر نکرده است" رو به رو خواهد شد.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ - قدس آنلاین ...

qudsonline.ir/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-چه...
Apr 3, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.
مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ - بولتن ...

khabarfarsi.com/u/35854121 - Translate this page
نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران ...

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ - باشگاه ...

khabarfarsi.com/u/35784063 - Translate this page
نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران ...

برقراری مکالمه و تماس صوتی تلگرام رسما امکانپذیر شد - موبایل‌ کمک

https://mobilekomak.com/.../برقراری-مکالمه-و-تماس-صوتی-تلگر...
تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به اپلیکیشن ... قابلیت برقراری تماس در تلگرام باشید؛ مکالمه صوتی تلگرام در حال آزمایش است! ... تماس تلفنی از طریق تلگرام را به مادر یا پدر و سایر اعضای مسن‌تر خانواده آموزش دهید! .... شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296.
11 hours ago - تماس صوتی تلگرام برای ایرانی ها هم برقرار شد+ آموزش فعالسازی ... اما در حال حاضر برای آن که این ویژگی به اکانت شما اضافه شود لازم است تا تماسی از ... در غیر این صورت پیامی مبنی بر آپدیت نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم اجازه‌ی ...
Apr 3, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ | - قطره

www.ghatreh.com/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-ایران-ص...
Apr 3, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توییترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است. -کلید Ù.
Apr 4, 2017 - تیم تلگرام دقایقی پیش و با انتشار پستی در وبلاگ خود از انتشار … نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

آموزش کامل استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام و نحوه تنظیمات آن ...

anzalweb.ir/1396/.../بلاک-مسدود-فعال-کردن-تماس-صوتی-تلگرام/
Mar 30, 2017 - تلگرام در تازه ترین آپدیت خود قابلیت دریافت و برقراری تماس صوتی امن را ... تماس صوتی تلگرام به صورت رمز نگاری شده میباشد و فعلا به صورت محدود ... آپدیت : تماس تلگرام برای کاربران ایرانی نیز فعال شده است و برای اضافه ...
2 hours ago - قابلیت تماس صوتی تلگرام برای انجام مکالمات رایگان در این پیام رسان ... با موبایل فرد پاسخ دهنده، امنیت تماس به صورت 100 درصد برقرار است.

آموزش فعال کردن تماس صوتی تلگرام ( telegram voice call )

bazarnews.ir/.../آموزش-فعال-کردن-تماس-صوتی-تلگرام-telegram-v...
12 hours ago - آموزش فعال کردن تماس صوتی تلگرام را به صورت گام به گام و تصویری در ... هنوز چند ساعتی از راه اندازی تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی نگذشته ... شاهد بودیم، قابلیت کنترل شرایط برقراری تماس در تلگرام ارائه شده است.

آموزش کامل نحوه گفتگوی صوتی در تلگرام - فعال سازی تماس • اطلاعاتی ...

https://baelm.net › ... › اطلاعاتی از کامپیوتر ، اینترنت و گوشی
تلگرام برای اطمینان از امن بودن تماس صوتی و هک نشدن آن به صورت همزمان ۴ اموجی ... اگر امکان برقراری اتصال همتا به همتا وجود نداشته باشد، تلگرام از نزدیک ترین سرور ... منتشر شده است و بزودی ایران نیز به این لیست اضافه خواهد شد ، پس در صورتی که ...

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شد + روش ... - رویداد ۲۴

rooydad24.com/.../تماس_صوتی_تلگرام_برای_کاربران_ایرانی_...
1 hour ago - شما برای فعالسازی قابلیت تماس صوتی تلگرام ابتدا نیاز دارید تا ... گیرنده با موبایل فرد پاسخ دهنده، امنیت تماس به صورت 100 درصد برقرار است.
Mar 30, 2017 - کلیه مکالمات صوتی تلگرام به صورت دو سویه رمزنگاری شده هستند. ... به محض برقراری اولین تماس، تلگرام iOS به شما پیشنهاد می کند که یک تب ...

اضافه شدن تماس صوتی به تلگرام - هیواتک

www.heyvatech.com/.../اضافه-شدن-تماس-صوتی-به-تلگرام.html
آخرین اخبار مربوط به تماس صوتی تلگرام و نحوه برقراری مکالمه صوتی رایگان در ... به صورت آزمایشی قرار داده شده است و به تازگی در اختیار کاربران ایرانی نیز قرار ...
n \n باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار کرد. این قابلیت ...
باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار کرد. این قابلیت ...

Btitr - نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

www.btitr.com/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-...
Apr 3, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.
مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گ.
10 hours ago - از هم اکنون کاربران ایرانی نیز می‌توانند از این قابلیت جدید تلگرام ... نکته جالب مربوط به نحوه فعال‌سازی تماس صوتی تلگرام است. ... با آن‌ها ارتباط برقرار نکند، قادر به استفاده از تماس صوتی تلگرام نیستند. ... کیفیت تماس صوتی تلگرام در صورت دسترسی طرفین تماس به اتصال اینترنت پایدار، فوق‌العاده است و ...
این قابلیت جدید که در حال حاضر در اختیار کاربران کشور های اروپای غربی است بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و گفته شده که این امکان به زودی در دسترس ...
این ویژگی مهم یعنی قابلیت تماس صوتی از طریق تلگرام به صورت آزمایشی در ... اخباری که در مورد رایگان نبودن تماس برای کاربران ایرانی وجود داشته است صحت ندارد.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ - بولتن

boultan.ir/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-چه-ص...
Apr 3, 2017 - باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار ...

قدس آنلاین - نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است ...

sahebkhabar.ir/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-...
Apr 3, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شد + روش ... - ایلنا

www.ilna.ir/.../477798-تماس-صوتی-تلگرام-برای-کاربران-ایرانی...
3 hours ago - قابلیت تماس صوتی تلگرام برای انجام مکالمات رایگان در این پیام رسان ... با موبایل فرد پاسخ دهنده، امنیت تماس به صورت 100 درصد برقرار است.

سرویس تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی ارائه می‌شود؟ - گجت نیوز

gadgetnews.ir/166622/سرویس-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران/
2 days ago - تمامی مکالمات صوتی Telegram به صورت دو طرفه رمزنگاری شده و بنابراین نه سازندگان این ... ما همیشه تلاش داشتیم خدماتی که مورد نیاز کاربران است و به کار دیگران لطمه‌ای وارد نمی‌کند را در کشورمان آزاد بگذاریم. ... سرانجام امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام فراهم شد + دانلود ... آموزش ساخت تم تلگرام در نسخه موبایل ...
تماس صوتی تلگرام که مدتی پیش به این پیام رسان افزوده شده بود از ساعاتی ... در همین حال سایت جی اس ام نوشت: برای فعال‌سازی این قابلیت در ابتدا لازم است تلگرام شما به روز باشد. ... تلگرام برای برقراری تماس تلفنی از اتصال همتا به همتا (Peer to Peer) استفاده ... محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ | نوین گیت

https://www.novingate.gigfa.com/نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگ...
Apr 3, 2017 - باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار ...

آپدیت تماس صوتی تلگرام در ایران فعال شد! | شرق وب

eastweb.ir/آپدیت-تماس-صوتی-تلگرام-ایران-فعال-شد/
بلاخره "تماس صوتی تلگرام در ایران فعال شد" یا "دسترسی تماس صوتی تلگرام در ایران ... این پیام رسان در نظر گرفته است که شامل امکان برقراری تماس صوتی می شود. ... پیشنهاد ما به شما کاربران این است که باز هم صبر کنید تا تلگرام به صورت ... در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام
Apr 3, 2017 - باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار ...

تماس صوتی به تلگرام آمد | دیجی‌کالا مگ

https://www.digikala.com › خانهخبرجدیدترین اخبار
Mar 31, 2017 - تماس صوتی به تلگرام آمد | دیجی‌کالا مگ | منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی ... استفاده از این امکان جدید هم خیلی راحت است. ... این امکان هم در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند دسترسی مخاطب‌ها به برقراری تماس صوتی را محدود کنند. ... جالبه توی ترکیه هم تماس صوتی تلگرام فعال شده اما توی ایران نه خخخخ.

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟ | محبوب ها

mahboobha.ir/.../نحوه-برقراری-تماس-صوتی-تلگرام-در-ایران-به-...
Apr 4, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.
Apr 5, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است.
Apr 4, 2017 - گروه فناوری: به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار کرد.

همه چیز درباره قابلیت مکالمه و تماس صوتی تلگرام - چه جوری

chejoori.in/9368/همه-چیز-درباره-قابلیت-مکالمه-و-تماس-صوت/
امروز همه چیز از جمله نحوه فعال‌سازی، استفاده، قابلیت‌ها، کاهش مصرف اینترنت هنگام مکالمه، ... قابلیت تماس صوتی تلگرام به صورت رسمی در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفت! ... مشاهده میکنید که گزینه Call یا تماس که به صورت یک گوشی تلفن است، در گوشه ... با انتخاب این گزینه تماس برقرار خواهد شد، البته به شرطی که دو موردی که ...

آخرین اطلاعات از نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران + عکس | رکنا

www.rokna.ir/.../254323-آخرین-اطلاعات-از-نحوه-برقراری-تماس-صو...
Apr 3, 2017 - به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام Telegram اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار کرد. این قابلیت ...
مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گ.
این موضوع ممکن است به دلیل تازه فعال شدن این ویژگی باشد و تا چند ساعت آینده بدون نیاز ... آموزش برقراری تماس صوتی تلگرام بعد از بروز کردن تلگرام خود به آخرین نسخه، ... در غیر این صورت پیامی مبنی بر آپدیت نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم ...
Mar 11, 2017 - سرانجام مکالمه صوتی تلگرام به مرحله آزمایشی رسید و هم اکنون می توانید ... خود همچون اسکایپ، وایبر و واتس‌اپ را (حداقل برای کاربران ایرانی) به چالش بکشد. ... که حتی در صورت انجام این مراحل، کسی را برای برقراری تماس نخواهید داشت مگر آنکه ... توجه: این آموزش ممکن است برای آن دسته از کاربرانی که "امروز" عضو سرور ...
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این ...
10 hours ago - تماس تلگرامی برای کاربران ایرانی فعال شد؛ آموزش فعال‌سازی تماس تلگرامی ... بحث داغ تماس صوتی تلگرام میان زبان‌ها بود ، امروز تیم تکرا مفتخر است تا ... تلگرام تلاش می‌کند اتصال را به صورت نظیر به نظیر برای این ارتباط فراهم ... به هر دلیل برقرار نشد، تلگرام به نزدیک ترین سرور، برای برقراری تماس با ...

سرنوشت مبهم تماس صوتی تلگرام

www.eghtesadnews.com › ... › گزارش تصویریانتخابات ۹۶
2 days ago - به گزارش ایسنا، در حال حاضر کمتر کسی حداقل در ایران وجود دارد که با داشتن گوشی ... همچنین کلیه مکالمات صوتی تلگرام به صورت دوسویه رمزنگاری شده است. ... همچنین کاربران می‌توانند دسترسی مخاطب‌ها به برقراری تماس صوتی را برای ... با وجود این با اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به تلگرام به صورت رسمی، خیال ...
Apr 1, 2017 - به‌تازگی امکان برقراری تماس‌های صوتی امن هم به این پیام‌رسان اضافه شد و این ... را در صفحه مکالمه خود ببینند، در این صورت مکالمه امن و رمزگذاری شده خواهد بود. ... اگر موفق به برقراری تماس نشدید برای این است اپلیکیشن تلگرام .... امنیت دیجیتال · اینترنت در ایران · تلفن‌های همراه · دنیای دیجیتال · شبکه های اجتماعی ...
مسنجر محبوب اینروزهای ایرانی ها (تلگرام )در جدید ترین آپدیت خود که فعلا برای ... در ادامه این مطلب در تله ویکی نحوه تنظیمات تماس صوتی تلگرام که قابلیت ... تماس صوتی تلگرام به صورت رمز نگاری شده و در حال حاضر فقط برای تعداد ... کاراکترهای اموجی در برقراری تماس تلگرام برای چیست ؟ .... تمامی حقوق برای سایت محفوظ است.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی - مجله تفریحی اینیستا

iniesta.ir/search/?...تماس+صوتی+تلگرام...ایرانی++++++++++++++...
به گزارش جماران، تماس صوتی تلگرام که مدتی پیش به این پیام رسان افزوده شده بود از دقایقی قبل ..... نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟
به گزارش آی تابناک : به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به وسیله این قابلیت جدید می توان تماس صوتی برقرار کرد. این قابلیت جدید ...
1 day ago - تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به ... برقراری تماس در تلگرام باشید؛ مکالمه صوتی تلگرام در حال آزمایش است! ... تلفنی از طریق تلگرام را به مادر یا پدر و سایر اعضای مسن‌تر خانواده آموزش دهید! .... رضایت سرمربی از تیم ملی وزنه‌برداری · پاسخ ترامپ به هشدار ایران و روسیه ...

قویترین ابزار برای برقراری تماس صوتی و تصویری با تلگرام

nimdayere.ir/2112/دانلود-کنید-ویدوگرام-،-قویترین-ابزار-ب/
مشاهده می‌کنید که روال ثبت نام، همانند زمان ایجاد حساب جدید در تلگرام است. ... پیش از بررسی دیگر قسمت‌ها، به سراغ قسمت اصلی یعنی نحوه برقراری تماس صوتی و تصویری می‌رویم. ... در بالای صفحه دو گزینه تماس صوتی و تصویری را به صورت جدا از هم مشاهده می‌کنید. ... آپدیت اندروید ۷ برای گلکسی نوت ۵ در ایران عرضه شد + تغییرات.
11 hours ago - سرانجام پس از مدت‌ها انتظار تماس صوتی تلگرام به اکانت‌های کاربران ایرانی، ... بازی اندروید آموزش های اندروید فعال شدن تماس صوتی تلگرام در ایران و روش فعال سازی ... این بخش شامل امکان محدود کردن تماس‌ها نیز به این نرم‌افزار اضافه شده است. ... برای شما وجود دارد که مخاطب ها، همه افراد قادر خواهد بود با شما تماس برقرار کند.

آموزش تصویری فعال کردن تماس صوتی تلگرام ios اندروید - پاسخ

akaonline.ir/.../آموزش-تصویری-فعال-کردن-تماس-صوتی-تلگرام-i...
1 hour ago - آموزش فعال کردن تماس صوتی تلگرام اندروید و ios نحوه فعال کردن تماس صوتی ... تماس صوتی برای کاربران این پیام‌رسان در کشورهای اروپایی فعال شده است. ... دانلود جدیدترین نسخه 3.18.1 در صورت نیاز برای اندروید ... کند و چه کسانی قادر به برقراری تماس صوتی از طریق تلگرام با وی نباشند. .... دانلود فیلم ایرانی.

دانلود تلگرام نسخه 3.18 به همراه تماس صوتی منتشر شد | شهر ای تی |

30tyit.ir/2017/03/.../دانلود-تلگرام-نسخه-3-18-به-همراه-تماس-صوت...
Mar 30, 2017 - امکان برقراری تماس صوتی با تلگرام ، از جمله قابلیت‌هایی است که کاربران به طور مداوم از ... home · سیتی آموزش .... به صورت پیشفرض، تماس صوتی تلگرام پهنای باند کمی مصرف کرده و به صورت خودکار، خود را با اتصال کاربران وفق می‌دهد. به این ... به محض فعال‌سازی آن در کشور ایران، ما را در جریان این اتفاق قرار دهید.

تماس صوتی تلگرام را چگونه فعال کنیم؟ - Hopnews.ir

hopnews.ir/search/?q=+تماس+صوتی+تلگرام+را+چگونه+فعال...
3 hours ago - تازه‌ترین نسخه تلگرام (V 3.18) با امکان برقراری تماس صوتی برای گوشی‌های اندروید منتشر شد. ... خبری منتشر شده است مبنی براینکه تماس صوتی تلگرام در ایران رایگان ... نیز برای سرگرمی و شوخی، خبری ساختگی را به صورت رسمی منتشر می‌کنند. ... آموزش فعال سازی تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی.

آموزش فعال‌سازی تماس تلگرامی و ویژگی های تماس صوتی تلگرام ...

hendevaneh.com/آموزش-فعال‌سازی-تماس-تلگرامی-و-ویژگی/
تماسی است همانند تماس‌های تلفنی معمولی که تحت شبکه‌ی جهانی اینترنت و اپلیکیشن ... همچنین می‌توانید تماس صوتی با تلگرام را به طور کامل خاموش نمایید؛ اینگونه هیچ ... تلفنی را مشاهده می‌کنید؛ با لمسِ آن، تماس شما با طرف مقابلتان برقرار می‌شود. ... بدین صورت که برای استفاده از این سرویس در گوشی های اندرویدی همانند گوشی های آی ...

اضافه شدن تماس صوتی به تلگرام+آموزش تصویری تماس با تلگرام | دات ...

dotkhabar.com/.../اضافه-شدن-تماس-صوتی-به-تلگرام+آموزش-تص...
آموزش تماس صوتی با تلگرام یا اصطلاحا تلفن کردن رایگان با تلگرام ,بالاخره مدیر عامل ... اطمینان داشت که برقراری تماس بسیار سریع و با حداقل مصرف ترافیک امکان پذیر است. ... بر اساس تحقیقات و آزمایش های صورت گرفته تاکنون پرکیفیت ترین تماس ... انتخاب یک ایرانی به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۶ رومانی؛/ افتخاری بی‌ ...

آپدیت جدید تلگرام با امکان تماس صوتی عرضه شد! | پایگاه خبری جماران ...

www.jamaran.ir/.../601541-آپدیت-جدید-تلگرام-با-امکان-تماس-صو...
Mar 31, 2017 - مدرسه · دانشگاه · آموزش های آزاد ... در هر صورت، شما هم اکنون می‌توانید با مراجعه به اپ‌استور یا پلی‌استور ... برقراری تماس صوتی بسیار ساده و خلاصه طراحی شده است. ... همان‌طور که گفته شد، تماس صوتی در حال حاضر برای ایران در دسترس ...
امکان برقراری تماس صوتی و تصویری رایگان با دیگران در گروه ✤ امکان ارسال پیام صوتی به مخاطبین خود ✤ امکان ارسال فیلم ، عکس و غیره به صورت رایگان و نامحدود

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایران فعال شد | سایت خبری تی کی

4min.tk/تماس-صوتی-تلگرام-برای-کاربران-ایران-فع/
8 hours ago - دستاورد تماس صوتی تلگرام برای ایران فعال شد و هم اکنون می‌توانید با دوستان ... آموزش تلگرام: از سیر تا پیاز محبوب‌ترین اپلیکیشن این روزهای ایران ... این موضوع ممکن است به دلیل نوین فعال شدن این ویژگی باشد و تا چند ... نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم اجازه‌ی او برای برقراری تماس صوتی دربرابر خواهید شد.

فراهم شدن تماس صوتی برای کاربران تلگرام - سرچ باز

searchbaz.ir/rksaudftdgwivhhmsujgsgoylfczbxeqnb.html - Translate this page
پیام رسان تلگرام در به روزرسانی جدید خود حالا این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده که تماس ... تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به . ... آخرین اخبار مربوط به تماس صوتی تلگرام و نحوه برقراری مکالمه صوتی رایگان در . ... راه‌اندازی تلگرام صوتی برای کاربران ایرانی در دست بررسی است .
همونطور که میدونید تلگرام که امن ترین و پرطرفدار ترین مسنجر جهان است امکانی که خیلی مهم است و به دلیل عدم داشتن این امکان یک پله از سایر مسنجر ها عقب تر است .
تماس صوتی رایگان با استفاده از اینترنت در بیسفون BisPhone که میتوانید به ... آموزش تصویری خارج شدن از ریپورت تلگرام با استفاده از اسپم بوت ... در آخرین به روز رسانی مسنجر بیسفون این قابلیت به برنامه اضافه شده است که شما میتوانید با استفاده از برنامه به صورت رایگان با هر شماره ای که دوست دارید تماس برقرار کنید ...

سرنوشت مبهم تماس صوتی تلگرام - ایسنا

www.isna.ir/news/.../سرنوشت-مبهم-تماس-صوتی-تلگرام
3 days ago - به گزارش ایسنا، در حال حاضر کمتر کسی حداقل در ایران وجود دارد که با داشتن ... اگرچه پیش از این هم نرم‌افزاری برای برقراری تماس صوتی در تلگرام وجود داشت اما به صورت رسمی ... با وجود این با اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به تلگرام به صورت ... رایگان بودن تماس صوتی روی اپراتورهای داخلی تشکیل شده و قرار است ...
Mar 31, 2017 - آموزش کامل استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام و نحوه … ... در تصاویر قسمتی که برای تماس به مسنجر تلگرام اضافه شده است را مشاهده میکنید. ... تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به … ..... اپلیکیشن تلگرام (Telegram) حداقل در کشور ایران، محبوب ترین شبکه‌ی ...

از طریق wifi تماس صوتی برقرار کنید + آموزش - دیتا لینک

www.data-link.ir/.../از-طریق-wifi-تماس-صوتی-برقرار-کنید-آموز...
Nov 17, 2015 - با استفاده از امکان تماس صوتی وای فای قادر خواهید بود تا از طریق شبکه های بی ... ضعیف است و در عوض سیگنال وای فای قوی‌تری دارید، آیفون شما به صورت خودکار ... در این شرایط اپراتور به صورت خودکار تماس های صوتی و پیام های کوتاه متنی را از ... به درخواست مسئولان ایرانی کانال‌های غیر اخلاقی در تلگرام مسدود شد.

تماس صوتی تلگرام | کیمیا نیوز

kimianews.com/tag/تماس-صوتی-تلگرام
ارائه تماس صوتی تلگرام برای برخی کشورها و موانعی که درصورت متضرر شدن اپراتورها برای گشودن راه .... نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

داغ: آموزش و فعالسازی تماس صوتی تلگرام

www.shahrsakhtafzar.com/.../12260-telegram-voice-call-iran-activa...
نحوه فعال سازی قابلیت تماس صوتی تلگرام برای ایران. ... در این حالت کافی است تا به صفحه پروفایل فردی که قصد برقراری تماس با او دارید بروید. ... در نظر گرفته تا در صورت عدم تمایل به برقراری تماس صوتی با افراد دیگر و یا با یک فرد خاص، ...

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شد + روش ... - 7world7.com

https://7world7.com/.../تماس-صوتی-تلگرام-برای-کاربران-ایرانی...
23 mins ago - تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شد + روش فعالسازی و ... نظر اجازه ی برقراری تماس صوتی را صادر نکرده است” رو به رو خواهد شد. توجه داشته باشید که حتی در صورت مسدود یا محدود کردن دریافت تماس صوتی، شما همچنان می ...
Apr 3, 2017 - همین حالا هم، پیش از اینکه قابلیت تماس صوتی به تلگرام افزوده شود ... است که شما می‌توانید دسترسی مخاطب‌ها به برقراری تماس صوتی را محدود کنید ...
Mar 30, 2017 - تماس‌های صوتی در تلگرام به صورت end-to-end بوده، بنابراین تمامی تماس‌ها ... حجم مورد استفاده در برقراری تماس‌های صوتی تلگرام بسیار کم است اما اگر بخواهید در برقراری تماس ... به زودی آموزش کامل برقراری تماس از طریق تلگرام در آی‌تی‌رسان قرار ... گزارش آی‌تی‌رسان از مراسم اختتامیه دومین المپیاد تکنسین‌های ایران.

مکالمه صوتی تلگرام به مرحله آزمایشی رسید - Beroozresani

https://beroozresani.com/news/.../item/716-call-with-telegram.html
Mar 12, 2017 - تماس صوتی بدون شک مهم‌ترین آپدیت تاریخ تلگرام به حساب خواهد آمد. ... همچون اسکایپ، وایبر و واتس‌اپ را (حداقل برای کاربران ایرانی) به چالش بکشد. این ویژگی لحظاتی پیش به آخرین نسخه‌ی بتای تلگرام اضافه شده و قابل دسترس است اما به دلیل ... با این حال آموزش فعالسازی در انتهای مطلب وجود دارد و در صورت تمایل ...

آموزش کامل نحوه گفتگوی صوتی در تلگرام – آرایش , زیبایی , مد

waly.ir/2017/04/05/آموزش-کامل-نحوه-گفتگوی-صوتی-در-تلگرام/
Apr 5, 2017 - آموزش کامل نحوه استفاده از قابلیت تماس صوتی تلگرام ... تلگرام برای اطمینان از امن بودن تماس صوتی و هک نشدن آن به صورت همزمان ... تا جای ممکن، تماس های شما بصورت اتصال همتا به همتا (peer-to-peer) برقرار می شوند که بهترین کدک صوتی جهت ... منتشر شده است و بزودی ایران نیز به این لیست اضافه خواهد شد ، پس در ...

تماس صوتی تلگرام کی به آسیا می رسد - خانه

nadex.ir/search/?q=تماس+صوتی+تلگرام+کی+به+آسیا+می...
چه کسانی می‌توانند از طریق تلگرام تماس تلفنی برقرار کنند؟ ... آیا تماس صوتی تلگرام در ایران به صورت یکطرفه برقرار شده است. .... آموزش تولید اکانت تلگرام با شماره مجازی برخی اوقات لازم است تا با شماره های که غیر از شماره اختصاصی خود اکانت ...
امکان برقراری تماس صوتی با اپلیکیشن تلگرام برای کاربران ایرانی فراهم شد. ... برای کنترل مصرف دیتای تماس ها تنظیمات خاصی را در نظر گرفته است. ... برای استفاده از این گزینه می توانید به تنظیمات تلگرام، بخش Data and Storage و سپس ... و فرهنگی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و به صورت ویژه قانون مطبوعات دارد.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایران فعال شد |اخبار روز ، پامچال نیوز ...

pamchalnews.ir/تماس-صوتی-تلگرام-برای-کاربران-ایران-فع/
8 hours ago - سرانجام تماس صوتی تلگرام برای ایران فعال شد و هم اکنون می‌توانید با دوستان تلگرامی خود مکالمه‌ی آنلاین انجام دهید. ... این موضوع ممکن است به دلیل تازه فعال شدن این ویژگی باشد و تا چند ... در غیر این صورت پیامی مبنی بر آپدیت نبودن تلگرام شخص مقابل، یا عدم اجازه‌ی او برای برقراری تماس صوتی مواجه خواهید شد.
Apr 3, 2017 - به گزارش تیتربرتر، به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده ... نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران. این پیام ساختگی در حالی منتشر شده است که مدیر عامل تلگرام طی چند روز اخیر ... در غیر این صورت، «تیتربرتر» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

تلگرام خود را بروز کنید/ تماس صوتی رسما برای کاربران ایرانی ... - ایمنا

www.imna.ir/.../تلگرام-خود-بروز-کنید-تماس-صوتی-رسما-کاربرا...
پس از انتظار های طولانی برای اضافه شدن امکان تماس صوتی به پیام رسان محبوب ... تماس صوتی تلگرام پس از ارائه برای اقصی نقاط جهان، برای کاربران ایرانی هم فعال شد. ... در صورت عدم نیاز به این ویژگی یا بنا بر هر دلیل دیگری، امکان دریافت تماس را به ... با مضمون "کاربر مورد نظر اجازه ی برقراری تماس صوتی را صادر نکرده است" رو به ...
آموزش: چگونه تماس صوتی واتس‌اپ را به صورت دستی فعال کنیم؟ ... در انجمن XDA روش‌های مختلفی برای فعال‌کردن این قابلیت ذکر شده است که البته همه آن‌ها به روت‌بودن ... متاسفانه برای اینکه قابلیت برقراری تماس فعال شود باید تماسی از طریق شخصی که .... دانلود Telegram Plus Messenger 3.18.0.1 – تلگرام پلاس اندروید + Themes.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایران فعال شد - بتانیوز

betanews.ir › زومیتفناوری و ارتباطات
10 hours ago - سرانجام تماس صوتی تلگرام برای ایران فعال شد و هم اکنون می توانید با دوستان ... اما در حال حاضر برای آن که این ویژگی به اکانت شما اضافه شود لازم است تا تماسی از ... بعد از آن که مکالمه برقرار شود، سه آیکون به صفحه ی تماس اضافه خواهد شد. ... کیفیت صدا در تماس های صوتی به صورت هوشمند و بر اساس "سرعت اینترنت ...
Apr 5, 2017 - به دنبال برقراری امکان تماس صوتی کاربران تلگرام در کشورهای غرب اروپا ... کلیه مکالمات صوتی تلگرام به صورت دو سویه رمزنگاری شده است.
12 hours ago - تماس صوتی تلگرام که مدتی پیش به این پیام رسان افزوده شده بود از دقایقی قبل . .... ۲۸) قابلیت تماس صوتی تلگرام در ایران فعال شد + آموزش استفاده - دیجی رو ... تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به ... تماس صوتی از قابلیت‌هایی است که مورد استقبال کاربران نرم‌افزارهای ...

پولی بودن تماس صوتی تلگرام در ایران کذب است | نیوتک

https://www.newteck.ir › مقالاتاپلیکیشن و نرم افزار
Apr 4, 2017 - مدیر عامل تلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش از نحوه برقراری تماس های صوتی تلگرامی در ایران گفته است. به تازگی قابلیت جدیدی به ...
13 hours ago - 4) دقایقی پیش تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی فعال شد - قطره ... تلگرام ساعاتی پیش به صورت رسمی قابلیت برقراری مکالمه یا تماس صوتی را به . ... 25) آموزش کامل نحوه گفتگوی صوتی در تلگرام - فعال سازی تماس . ... منتشر شده است و بزودی ایران نیز به این لیست اضافه خواهد شد ، پس در صورتی که این .
تماس صوتی بدون شک مهم‌ترین آپدیت تاریخ تلگرام به حساب خواهد آمد. ... خود همچون اسکایپ، وایبر و واتس‌اپ را (حداقل برای کاربران ایرانی) به چالش بکشد. ... قابل دسترس است اما به دلیل آنکه فعالسازی آن بسیار پیچیده است بهتر است تا چند روز آینده ... که حتی در صورت انجام این مراحل، کسی را برای برقراری تماس نخواهید داشت مگر آنکه ...

تماس صوتی تلگرام را نمی توان فیلتر کرد | اقتصاد آنلاین

www.eghtesadonline.com/.../186128-تماس-صوتی-تلگرام-را-نمی-...
Apr 6, 2017 - تلگرام که بتازگی اعلام کرده؛ قرار است گزینه تماس صوتی را به خدماتش اضافه کند، نگرانی کاربران ایرانی را به دنبال داشته است. ... شدن امکان برقراری تماس‌های صوتی که به صورت رایگان میسر شود، سود و درآمدزایی که شرکت‌ها ... به ورشکستگی و نابودی آنها منجر شده، بلکه نحوه فعالیت این اپراتورها تغییر کرده است.
اپراتور پیام صوتی آوانک. آوانک اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است. پیام صوتی آوانک .... مدیر کانون فرهنگی آموزش شهر ری : در کسب و کار ما اطلاع رسانی به صورت انبوه و ...
Aydin Shahyadi 29,بهمن,1395 آموزش, بهترین اپلیکیشن های اندروید, تلگرام, مسنجر نظر دهید. امروزه می توان گفت که تلگرام به بخشی از زندگی روزمره اکثر ایرانی ها تبدیل شده و به ... ها که همیشه جای خالی آن احساس می شود قابلیت تماس صوتی و تصویری است. برقراری تماس های صوتی و تصویری با استفاده از اپلیکیشن ویدوگرام که ...

تماس صوتی تلگرام و آینده نامعلوم آن در ایران - سیم کارت رند

https://www.rond.ir/.../تماس-صوتی-تلگرام-و-آینده-نامعلوم-آن-د...
Apr 3, 2017 - به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، برنامه های ارتباط جمعی زیادی در دنیا وجود دارد ... متنوعی را به کاربران ارائه می کنند که از مهمترین آنها برقراری تماس رایگان است. ... این برنامه ها برای باقی ماندن در فضای رقابتی یک کشور اغلب تماس های صوتی رایگان خود را در آن کشور به صورت ورودی و خروجی ... آموزش بروز رسانی.
May 20, 2015 - بله درست است تماس صوتی و حتی تصویری با تلگرام! ... این برنامه را همراه با مسنجر اصلی تلگرام برروی گوشی خود به صورت همزمان داشته باشید.
Apr 4, 2017 - بدنبال برقراری امکان تماس صوتی کاربران تلگرام در کشورهای غرب ... نحوه اسکرین شات گرفتن با گلکسی S8 سامسونگ .... مسئولان تلگرام چندی پیش موضوع راه اندازی تماس صوتی رایگان برای کاربران ایرانی را با ما در میان گذاشته بودند که این امر منوط به بررسی ... تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید.

تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی - زنبوربلاگ

beeblog.ir/search/?...تماس+صوتی+تلگرام...ایرانی++++++++++++...
به گزارش انتخاب به نقل از جماران، تماس صوتی تلگرام که مدتی پیش به این پیام رسان ... بدنبال برقراری امکان تماس صوتی کاربران تلگرام در کشورهای غرب اروپا ... تلگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است که میلیون ها کاربر دارد و ... از این هزینه‌ها و نحوه محاسبه آن ارائه نشده، اما به نظر می‌رسد تماس صوتی تلگرام برای ...

پارس گیفت - آپدیت جدید تلگرام: اضافه شدن تماس صوتی و امکان فشرده ...

www.pars4gift.com/آپدیت%20جدید%20تلگرام:%20اضافه%20شدن...
Mar 30, 2017 - با توجه به آنکه بیش از نیمی از کاربران این اپلیکیشن را افراد ایرانی تشکیل داده‌اند مشخص نیست که چرا تلگرام این ... برقراری تماس صوتی بسیار ساده و خلاصه طراحی شده است. ... همچنین تلگرام به صورت هوشمند اطلاعات فنی مکالمات شما را همچون سرعت شبکه، پینگ و‌. ... آموزش تصویری استفاده از گیفت کارت آیتونز.

رقیبی سرسخت برای ایرپادهای اپل/قابلیت تماس صوتی به تلگرام ...

tehranpress.com/.../رقیبی-سرسخت-برای-ایرپادهای-اپل%7Cقابلی...
Jan 18, 2017 - گروه علم و فناوری «تهران پرس» به صورت روزانه مهم ترین خبرهای حوزه ... طبق گزارش‌ها، نوکیا پی 1 قرار است از طراحی شبیه به تلفن هوشمند ... پاول دورف، مدیرعامل و بنیان گذار شرکت تلگرام، از مجهز شدن این پیام رسان به برقراری تماس صوتی خبر داد. ... حال قصد داریم ترفندی را به شما آموزش دهیم تا شما به عنوان فرستنده ...

با این روش تماس صوتی تلگرام را فعال کنید - روزپلاس

www.roozplus.com/.../با-این-روش-تماس-صوتی-تلگرام-را-فعال-ک...
4 hours ago - تلگرام قابلیت تماس صوتی را برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر کرد. ... پیش شرکت تلگرام اعلام کرد که امکان برقراری تماس صوتی برای کاربران این پیام‌رسان در ... برای این کار لازم است اپلیکیشن تلگرام را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید. .... روحانی ای که میخواهد در صورت رییس جمهور شدن تریاک را آزاد کند +عکس ...
Apr 3, 2017 - خبرگزاری صدا و سیمای ایران در خبری اطلاع داد که امکان تماس صوتی در نسخه ... از این هزینه‌ها و نحوه محاسبه آن ارائه نشده، اما به نظر می‌رسد تماس صوتی تلگرام برای ... به مدیرعامل تلگرام، آورده است: ریشه شایعه پولی شدن تماس تلفنی تلگرام، .... مدیریت حق دارد در صورت نقض این مقررات دسترسی کاربر به صفحه را مسدود ...
Mar 20, 2017 - آموزش پخش زنده اینستاگرام ... تماس صوتی تلگرام ، وبژگی هیجان انگیزی است که به کاربران این ... محبوب اجازه می‌دهد بتوانند با مخاطبان خود تماس تلفنی برقرار کنند. ... در تست‌هایی که صورت گرفت کیفیت تماس صوتی در تلگرام بسیار ... #پیشنهادهفتگی مدیرسوشال صفحه #اینستاگرام «ایران بالا» کمپین سال ...

مغز شما در هنگام برقراری ارتباط چگونه است؟ - مدیران ایران

modiriran.ir/1395/09/مغز-شما-در-هنگام-برقراری-ارتباط/
Dec 13, 2016 - برای درک نحوه کار این دستگاه باید به مغزمان نگاه کنیم و باید سوال را به گونه ای متفاوت ... ما فکر می کنیم که دو عامل است که توانایی برقراری ارتباط را به ما میدهد : اول همین حالا مغز شما به صورت فیزیکی با موج صوتی که من به مغز شما میفرستم جفت شده است. ... با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید .

نحوه برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران به چه صورت است؟

espeli.ir/.../نحوه+برقراری+تماس+صوتی+تلگرام+در+ایران+به+چه+...
Apr 3, 2017 - به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به تازگی قابلیت جدیدی به پیام رسان تلگرام اضافه شده است که به ...
Mar 13, 2017 - تسترهای بتای تلگرام گزارش داده اند که در برقراری تماس های صوتی عملکرد تقریبا ... به محض انتشار آپدیت و آغاز به کار رسمی مکالمات صوتی در تلگرام، آموزش کامل نحوه استفاده از آن را در مقاله ... چگونگی فعال سازی مکالمه صوتی روی ورژن بتای تلگرام داده اند اما ممکن است بعد از ... تلگرام 30 میلیون کاربر ایرانی دارد.