شهر عکس

نزدیکی در دوران بارداری

نزدیکی در دوران بارداری


نزدیکی در دوران بارداری

آیا میتوانیم در طول دوره بارداری آمیزش داشته باشیم؟

جواب این سوال مثبت است. در دوران بارداری هم میتوان رابطه جنسی داشت اما نیاز است به برخی مسائل توجه کنید. معمولاً در یک بارداری عادی نزدیکی برای زن باردار سالم و همسرش ایرادی ندارد. برخی پزشکان آمیزش جنسی را در ۴ هفته ی آخر بارداری ممنوع می کنند، ولی همه پزشکان با این نظر موافق نیستند.
معمولاً زوجین می توانند فعالیت جنسی قبلی خود را ادامه دهند. البته اگر در معرض زایمان زودرس باشید یا به تشخیص پزشک خود دچار حاملگی پرخطر باشید بهتر است از نزدیکی خودداری نمایید.

آیا نزدیکی در دوران بارداری به جنین آسیب می رساند ؟

معمولا زوج ها می خواهند بدانند که آیا فعالیت جنسی به جنین صدمه می رساند یا خیر. آمیزش جنسی و انزال، هیچ یک در بارداری عادی خطری برای مادر وجنین نخواهد داشت. جنین در محفظه عضلانی رحم و درون یک کیسه محافظ به نام کیسه آمنیوتیک قرار دارد. این کیسه حاوی مایعی به نام مایع آمنیوتیک است که جنین را در برابر ضربات و صدمات احتمالی محافظت می کند.به علاوه یک پوشش مخاطی ضخیم دهانه رحم را می پوشاند که مانع از انتقال عفونت نیز می شود. اما با این همه احتیاط شرط عقل است و باید در انتخاب پوزیشن مناسبی که کمترین درد و فشار را به مادر تحمیل کند و شرایط روحی مادر و … دقت کرد.

 

پوزیشن های جنسی مناسب مخصوص نزدیکی در دوران بارداری :

با بزرگ شدن شکم مادر برقراری رابطه جنسی پوزیشن ها و حالت های خاصی را می طلبد تا سلامت جنین و مادر حفظ شود. طبق یک قانون کلی برای نزدیکی در دوران بارداری هر وضعیت و حالتی که باعث درد و ناراحتی مادر میشود ممنوع است . همچنین این نکته را هم فراموش نکنید که در ماه آخر بارداری از رابطه جنسی مستقیم ( دخول ) خودداری کنید. حتی الامکان مادر به پشت نخوابد ، ‏چرا که در این حالت؛ ممکن است فشار ناشی از وزن رحم بر روی عروق اصلی لگن موجب اختلال در گردش خون این ناحیه شود. بهتر است برای آمیزش جنسی مادر به پهلوی خود بخوابد و یا در بالا قرار گیرد.

در اینجا پوزیشن هایی که برای دوران بارداری مناسب هستند را معرفی میکنیم.

 

نزدیکی در دوران بارداری

 

پوزیشن میسیونری

در این روش، زن در پایین و مرد در موقعیت بالا قرار میگیرد و به صورت رو در رو به مقاربت میپردازند. این پوزیشن برای سه ماهه اول و دوم مناسب است و بسته به اینکه شما تا چه حد در این روش احساس راحتی میکنید، در سه ماهه سوم نیز کاربرد دارد. مزیت این پوزیشن، این است که زن به راحتی بر روی سطحی به کمر دراز کشیده و عمده کار را همسرش انجام میدهد، بنابراین برای زن باردار خستگی در بر ندارد. ممکن است در سه ماهه سوم، حین خوابیدن بر کمر، احساس سرگیجه به زن باردار دست دهد. در این صورت، از بالش برای ایجاد حالت نشسته بهره بگیرید.

 

پوزیشن پهلو به پهلو

در این روش، زن به پهلو خوابیده و مرد نیز در پشت او به پهلو میخوابد و دخول را انجام میدهند. این پوزیشن برای هر سه مرحله بارداری مناسب است، به خصوص در سه ماهه سوم که شکم تا حدی بزرگ شده که اجازه برقراری رابطه رو در رو را نمیدهد. جهت محافظت از شکم در سه ماهه اول و دوم، یک بالش زیر شکم خود قرار دهید. این امر اجازه دخول راحت تری را به مرد خواهد داد.

نزدیکی در دوران بارداری

 

پوزیشن زن بالا، مرد پایین

در این پوزیشن، مرد روی سطحی خوابیده یا دراز میکشد و زن روی آلت تناسلی مرد مینشیند و به راحتی کنترل رابطه جنسی را در دست میگیرد. این پوزیشن نیز برای هر سه مرحله بارداری مناسب است. مزیت این پوزیشن این است که میتوان آنرا بر روی مبلمان نیز انجام داد. همچنین در این پوزیشن لازم نیست زن پاهای خود را بیش از حد باز کند. مطالعات صورت گرفته حاکی از این است که این پوزیشن لذت بیشتری برای زنان در بر دارد.

 

نزدیکی در دوران بارداری

 

روش چهار دست و پا

در این روش زن بصورت چهار دست و پا شده و مرد از پشت دخول را انجام میدهد. این پوزیشن برای تمام مراحل بارداری مناسب است، به خصوص در سه ماهه سوم که شکم تا حدی بزرگ شده است. مزیت این روش در این است که دیگر فشاری به کمر و لگن زن وارد نمیشود، خصوصا در کسانیکه در طول بارداری، درد کمر و لگن را تجربه میکنند. زن میتواند جهت کاهش خستگی در این روش، از بالشی زیر شکم خود استفاده کند. همچنین میتوان این پوزیشن را در حالتی که مرد پایین تخت ایستاده و زن لبه تخت، چهار دست و پا شده نیز انجام داد.

نزدیکی در دوران بارداری

 

پوزیشن قیچی

در این روش زن و مرد هر دو به پهلو، اما اینبار بصورت رو در رو در کنار هم میخوابند و به مقاربت مبپردازند. این پوزیشن برای سه ماهه اول و دوم بسیار مناسب است. مزیت این پوزیشن در ایجاد تماس چشمی و نوازش های مکرر حین رابطه است.

 

نزدیکی در دوران بارداری

 

نکته مهم :

ممکن است چندی بعد از اوج لذت جنسی جنین شما تکان بخورد! در این مورد نیز نگران نباشید چون این افزایش تحرک بدلیل افزایش جریان خون ناشی از افزایش ضربان قلب شماست نه بخاطر اینکه جنین احساس درد می کند یا از آنچه روی داده چیزی فهمیده است.

 

در صورت وجود موارد زیر از فعالیت جنسی پرهیز کنید:

-جفت سه راهی ( پایین واقع شدن جفت در رحم )؛ نارسایی دهانه رحم
-سابقه زایمانهای مکرر ؛ چندقلو بودن حاملگی
– آغاز پیش از موعد دردهای زایمانی؛ پاره شدن کیسه آب
– دیابت و حاملگی های پرخطر
 -درد به هنگام آمیزش جنسی
-خونریزی و یا ترشح بدون علت از واژن
– وجود ضایعه بهبود نیافته هرپسی در همسر

 

 

آیا میل جنسی و نزدیکی در دوران بارداری تغییر می کند؟

عموماً تمایل جنسی زنان باردار از یکی از دو الگوی زیر پیروی می کند:

۱. کاهش میل جنسی در سه ماهه اول و سوم بارداری و افزایش آن در سه ماهه دوم :

طی سه ماهه اول ممکن است دچار تهوع و ضعف باشید. طی سه ماهه سوم ممکن است افزایش وزن، بزرگ شدن شکم و حساسیت سینه ها و سایر مشکلات باعث شوند کمتر میل به تماس جنسی داشته باشید. این حالت طبیعی است. در مورد حس خود با همسرتان صحبت کنید و سعی کنید راهی بیابید که برای هر دوی شما رضایت بخش باشد.

۲. بارداری در بعضی زنان باعث افزایش میل جنسی می شود:

فارغ شدن از نگرانی در مورد احتمال بارداری به برخی از زنان احساس رهایی می بخشد. در برخی موارد، یک زن در دوران بارداری است که برای اولین بار به اوج لذت جنسی می رسد و یا چند بار اوج لذت را تجربه می کند. این موضوع به دلیل افزایش فعالیت هومورنی و بیشتر شدن گردش خون لگن است.
روابط زناشویی در دوران بارداری ,مجاز یا ممنوع؟ +حالت مناسب نزدیکی - نمناک

namnak.com/رابطه-زناشویی-در-دوران-بارداری.p148
Rating: 4.6 - ‎1,330 votes
زوجین در دوران بارداری دچار تغییراتی در روابط بین فردی خود می شوند که یکی از این تغییرات مربوط به رابطه زناشویی است که باید از سه ماهه ی اول تا ماه نهم بارداری با ...

نزدیکی در دوران بارداری چگونه است؟ - نی نی بان

https://niniban.com/fa/news/.../نزدیکی-در-دوران-بارداری-چگونه-اس...
Dec 31, 2017 - یکی از نگرانی های مادران در دوران بارداری برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری است، بسیاری از مادران و پدران تصور می کنند که رابطه زناشویی در ...
تماس جنسی دوران بارداری چگونه باید باشد ؟ آیا می توانیم در طول بارداری آمیزش داشته باشیم؟ معمولاً در یک بارداری عادی نزدیکی برای زن باردار سالم و همسرش ایرادی ندارد.

آیا داشتن رابطه جنسی در دوران بارداری بی‌خطر است؟ | مادرشو

https://madarsho.com/.../آیا-داشتن-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-ب...
یکی از سوالات مهم و رایج در دوران بارداری، داشتن یا نداشتن رابطۀ جنسی و ابهامات و ... برای نزدیکی جنسی با همسر، تغییر تمایلات جنسی و موارد منع آن در این دوران آگاه ...

نزدیکی از پشت در دوران بارداری - سلامت بانوان اوما

https://ooma.org/post/66708/نزدیکی-از-پشت-در-دوران-بارداری/
نزدیکی از پشت در بارداری در صورتی مجاز است که مادر از بیماری هایی مانند هموروئید یا یبوست رنج نبرد، نکات بهداشتی رعایت شود و انسداد جفت اتفاق نیفتاده باشد.

بهترین روش نزدیکی در بارداری چیست؟ - نبض ما

https://nabzema.com › بیمارستانمسائل جنسی
Dec 14, 2017 - شما از نزدیکی در بارداری می ترسید؟ همسر شما به رابطه جنسی در این دوران اصرار دارد؟ روش های نزدیکی در بارداری چیست؟ و چگونه می توان بدون استرس ...

نزدیکی در بارداری - دخول در بارداری - ماماسایت

https://mamasite.ir › مقالاتبارداری و زایمان
Feb 1, 2016 - آیا نزدیکی در بارداری و دخول در دوران حاملگی به جنین صدمه میزند یا نه. حالت های دخول در بارداری با تصویر. در واقع باید بدانید در یک بارداری سالم و ...

راه و روش نزدیکی در دوران بارداری

https://www.2life.ir/نزدیکی/نزدیکی-در-دوران-بارداری
Feb 10, 2016 - در این بحث به بررسی موضوع آمیزش و نزدیکی در دوران بارداری خواهیم پرداخت. شاید برای خیلی از مردانی که همسرشان دوران بارداری را سپری می کند این ...

Web results

نزدیکی در دوران بارداری از نظر شرعی و پزشکی | هدانا | HADANA.IR

hadana.ir › ... › نزدیکی در دوران بارداری از نظر شرعی و پزشکی
Jul 9, 2017 - نزدیکی در دوران بارداری از نظر شرعی ... آیا مقاربت جنسی در دوران بارداری باعث سقط جنین می شود؟ ... بهترین نوع مقاربت جنسی در دوران... مقاربت دهانی ...

رابطه جنسی در دوران حاملگی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/رابطه_جنسی_در_دوران_حاملگی
اغلب زنان حامله می‌توانند از رابطه جنسی در دوران حاملگی لذت ببرند. ... بسیاری از تحقیقات نشان داده است که در مدت بارداری میل و فرکانس روابط جنسی کاهش پیدا می‌کند.
Apr 27, 2013 - آمیزش در طول دوران بارداری ممنوعیتی ندارد/ ارگاسم درحاملگی بی خطر است ... و درد به هنگام آمیزش جنسی است، در این موارد باید از نزدیکی اجتناب کرد.

آداب نزدیکی در دوران بارداری | پرتال پارسه گرد

https://www.parsegard.com/.../آداب-نزدیکی-در-دوران-بارد.html
آیا نزدیکی در هنگام بارداری بی‌خطر است؟ بسیاری از زنانی که بارداری طبیعی دارند به رابطه با همسرشان ادامه می‌دهند تا زمانی که کیسه آبشان پاره شده و زایمان کنند.
Aug 5, 2018 - در رابطه با رابطه جنسی در دوران بارداری پزشک به شما خواهد گفت که نزدیکی برای شما و جنین خطرناک است یا خطری ندارد. اگر پزشک شما را از نزدیکی ...
نزدیکی در دوران بارداری قوانین خاص خود را دارد. ولی از نظر شرعی یا پزشکی ممنوع است. از نظر شرعی که نزدیکی فقط در زمان پریودی و همچنین محرم شدن در مکه مشکل دارد.
by شجاع - ‎2008
باورها و خرافات بسیاری در رابطه با دوران بارداری در میان زنان وجود دارد. این باورها فراتر از مرزهای یک کشور هستند و محدودیت قومیتی و نژادی نمی‌شناسند، به بیان دیگر ...

مدت زمان نزدیکی در بارداری - تنظیم خانواده

https://www.tanzimekhanevadeh.com/.../3269-مدت-زمان-نزدیکی-با...
اگر نگرش غلطی نسبت به نزدیکی در این دوران وجود داشته باشد ممکن است با کم‌کردن ارتباط جنسی یا متوقف‌ساختن، آن صدمات روحی و عاطفی زیادی به زن وارد شده و در ...
همچنین داشتن آمیزش و نزدیکی در دوران حاملگی و بارداری به مادر کمک میکنه تا خواب راحت تری داشته باشه و حرکات و تکان های ناشی از ارتباط جنسی به آرامش و به خواب ...
... در دوران حاملگی . اگر می خواهید باردار شوید، حتماً باید رابطه جنسی داشته باشید. ... آیا ممکن است رابطه جنسی در دوران بارداری موجب سقط جنین شود؟ خیلی از زوج ها ... برچسب ها : رابطه جنسی در دوران بارداریمردماننزدیکی در باردارینزدیکی در دوران حاملگی ...

نزدیکی در دوران بارداری | تبادل نظر نی نی سایت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/.../نزدیکی-در-دوران-باردا...
Jan 16, 2018 - سلام دوستانمن ماه اول بارداری هستم، خدا را شکر ، ظاهرا مشکلی هم ندارم.دکترم گفت در دوران بارداری نزدیکی نداشته باشید؛ خصوصا تا قبل از سونوی ...
نزدیکی در دوران بارداری چه تاثیری بر پدر و مادر دارد؟ آیا اضطراب همسر از هم آغوشی یا رابطه نزدیکی بی مورد است؟ برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری چه فوایدی دارد؟
چه پوزیشنی بهترین حالت نزدیکی با زن باردار است و بهترین روشهای نزدیکی در دوران بارداری یا حاملگی چیست؟ که در زیر انواع پوزیشن در دوران بارداری یا حاملگی همراه ...

علت ممنوعیت رابطه جنسی در دوران بارداری چیست - Amazing.ir

www.amazing.ir/.../what-is-the-reason-for-the-prohibition-of-sex-d...
چرا نباید در دوران بارداری رابطه جنسی داشت ؟ یکی از سوالاتی که برای خیلی از زوج‌ها پیش می‌آید، این است که آیا نزدیکی و روابط جنسی در دوران بارداری ممنوع است؟

رابطه جنسی در دوران بارداری | پرسمان دانشجویی - تربیتی و مشاوره

www.moshavereh.porsemani.ir/.../رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری
در جواب سوال شما ابتدا نکاتی کلی در رابطه با مسائل جنسی در دوران بارداری همسر، خدمتتان ارائه می کنیم و پس از آن به جواب این سوال که آیا می شود در این دوره نزدیکی داشت ...

فواید رابطه جنسی در دوران بارداری را می دانید! - پرشین وی

https://persianv.com/.../فواید-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-را-می.h...
Rating: 4 - ‎1 vote
Dec 18, 2014 - فواید رابطه جنسی در دوران بارداری را می دانید! حاملگی موجب تغییرات زیادی در احساسات،میل جنسی، تعداد نزدیکی و رضایت جنسی دارد. نزدیکی و ...

بهترین پوزیشن های رابطه جنسی در دوران بارداری | ستاره

https://setare.com/.../بهترین-پوزیشن-های-رابطه-جنسی-در-دوران-با...
Apr 16, 2018 - نزدیکی در سه ماهه سوم بارداری می‌تواند به علت بزرگ شدن شکم شما اندکی چالش برانگیز باشد، به هرحال برای سپری کردن این دوران و حفظ صمیمیت خود ...

نزدیکی و تخلیه به درون رحم در دوران بارداری - دانشنامه فرزند

https://farzand.net › بارداریزندگی خانوادگیروابط زناشویی
آیا می شود در سه ماه اول بارداری نزدیکی داشت؟ و می شود تخلیه به درون رحم صورت بگیرد؟ و اینکه دردهای زیر شکم به صورت لحظه ای بعد از نزدیکی طبیعی است؟
by حیدری معصومه
سابقه و هدف: دوران بارداری یکی از دوران های حساس در زندگی زوجین است و روابط ... با توجه به این که حاملگی موجب تغییرات زیادی در احساسات، میل جنسی، تعداد نزدیکی ها و ...
Jul 10, 2018 - دوست گرامی نزدیکی یا رسیدن به ارگاسم در بارداری به طور کلی ممانعتی ندارد به این شرط که شما تهدید به سقط یا زایمان زودرس نباشید، علائم خطری ...

باید و نباید های نزدیکی در دوران بارداری • بارداری و زایمان طبیعی ... - باعلم

https://baelm.net/813-باید-و-نباید-های-نزدیکی-در-دوران-باردار.html
Jan 18, 2018 - باید و نباید های نزدیکی در دوران بارداریچگونگی نزدیکی در دوران بارداری بسیاری از خانمها در اوّلین مراقبت حاملگی شان این سوال را مطرح می کنند که ...
Aug 14, 2013 - یکی از سوالاتی که برای اغلب زوج‌ها به وجود می‌آید، این است که آیا نزدیکی و روابط جنسی در دوران بارداری ممنوع است؟ پاسخ روشن است: البته که نه.
فواید نزدیکی در دوران بارداری بسیار است. هر زوجی باید هنگام بارداری و نزدیکی از این فواید آگاه باشد. البته پزشکان در شرایطی داشتن رابطه را منع کرده است .

برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری - ستاد ازدواج دانشجویی

ezdevaj.org/moshavere/.../برقراری-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری
در جواب سوال شما ابتدا نکاتی کلی در رابطه با مسائل جنسی در دوران بارداری همسر، خدمتتان ارائه می کنیم و پس از آن به جواب این سوال که آیا می شود در این دوره نزدیکی ...
در طول تاریخ، انسان حداقل به منظور بقای نسل نیازمند به نزدیکی و آمیزش. جنسی بوده است. : تمایل جنسی و عملکرد جنسی ارضاکننده، جنبه های مهمی از سلامت عمومی.

نزدیکی از پشت در دوران بارداری

shafaonline.ir/fa/news/158494/نزدیکی-از-پشت-در-دوران-بارداری
Jul 10, 2017 - نزدیکی از پشت در دوران بارداری. اگر بارداری شما بی خطر یا طبیعی است، می توانید تا زمانی که کیسه آب پاره شود از زندگی جنسی فعال خود لذت ...

نزدیکی در دوران بارداری و خطر سلامت جنین

shafaonline.ir/fa/.../نزدیکی-در-دوران-بارداری-و-خطر-سلامت-جنین
Oct 29, 2017 - الماسی با اشاره به اینکه خانم‌ها باید بدانند در شرایط عادی و با رعایت مسائل بهداشتی می‌توان در دوران بارداری نزدیکی داشت می‌گوید: البته آقایان باید ...

روابط زناشویی در دوران بارداری - جامعه سلامت

jameesalamat.com/article/90/روابط-زناشویی-در-دوران-بارداری
Nov 23, 1996 - در این مطلب می‌خوانید : نزدیکی در هنگام بارداری, محدودیت هایی جهت نزدیکی در بارداری,چگونگی روابط زناشویی و نزدیکی در دوران بارداری,نزدیکی در ...

آیا نزدیکی در دوران بارداری خطرناک است؟ - نی نی بان | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/43049801 - Translate this page
Aug 10, 2017 - این متخصص پزشکی ورزشی پیاده روی، ورزش های هوازی، حرکات کششی و یوگا را بهترین ورزش های دوران بارداری عنوان می کند و می گوید: مادران باردار از ...

رابطه جنسی در دوران بارداری - مجله پزشکی دکتر سلام

https://www.hidoctor.ir/266193_رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری.html/
Jul 28, 2017 - به موازات پیشرفت دوران بارداری به صورت طبیعی ، داشتن مقاربت جنسی هر ... اصولا بهتر است در هر عمل نزدیکی، زن و مرد با وضو باشند ؛ وضو آثار ...

رابطه زناشویی در زمان حاملگی مشکل دارد؟ - پویش

puyesh.net/fa/news/.../رابطه-زناشویی-در-زمان-حاملگی-مشکل-دارد
Aug 13, 2013 - سوالهایی از قبیل آیا نزدیکی می تواند به جنین صدمه بزند ، آیا مقاربت می تواند باعث زایمان زودرس شود ، آیا میل جنسی در دوران بارداری تغییر می کند و ...

خونریزی پس از رابطه جنسی در بارداری خطرناک است؟ - مامانم دات کام

https://mamanam.com › ... › خونریزی پس از رابطه جنسی در بارداری خطرناک است؟
زیرا همه خونریزی‌های این افراد خطرناک نیست. با این حال، زنانی که با خونریزی بعد از رابطه جنسی در دوران بارداری خود روبرو می‌شوند، باید از داشتن رابطه جنسی تا پایان ...

همه چیز درباره رابطه جنسی در دوران بارداری - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/.../همه-چیز-درباره-رابطه-جنسی-در-دوران-باردا...
Jun 11, 2011 - بعضی از زنان از ارگاسم در دوران بارداری می‌ترسند چرا که تصور می‌کنند ... در 3 ماه آخر بارداری باید نزدیکی به صورتی انجام شود که زن در حالت راحتی ...

از روابط جنسی در دوران بارداری نترسید - تبیان

https://article.tebyan.net › ... › سلامتسلامت جامعهبارداری
Oct 22, 2017 - مسائل جنسی در دوران بارداری و مدیریت آنها، یکی از مهمترین دغدغه های زوجین ... در یک حاملگی طبیعی و بدون خطر، نزدیکی نمی تواند باعث صدمه به جنین ...

نزدیکی در دوران بارداری و پس از آن - پارسی طب

https://fa.parsiteb.com/نزدیکی-در-دوران-بارداری-و-پس-از-آن/
حتی در مواردی که زوج نزدیکی ندارند می توانند از نظر فیزیکی با هم در تماس باشند. ماساژ دادن و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و عضلانی شان کمک می ...

حکم شرعی ارتباط زناشویی در دوران بارداری - نیک صالحی

https://www.niksalehi.com/.../حکم-شرعی-ارتباط-زناشویی-در-دوران...
Rating: 4 - ‎5 votes
Oct 6, 2014 - رابطه زناشویی در دوران بارداری از نظر شرعی در صورتی که برای خانم ضرر نداشته باشد و موجب اذیت او یا حمل نشود نزدیکی با او اشکال ندارد.

نزدیکی در دوران بارداری - آکاایران

www.akairan.com/ar142h3.نزدیکی-در-دوران-بارداری
همه چیز در باره نزدیکی در دوران بارداری آداب نزدیکی در دوران بارداری و نزدیکی در سه ماهه اول بارداری و نزدیکی در دو ران حاملگی و لکه بینی در بارداری و رابطه جنسی را در ...

همه چیز درباره رابطه جنسی در دوران بارداری - پارسینه

https://www.parsine.com › صفحه نخستسیاست
Jun 11, 2011 - بعضی از زنان از ارگاسم در دوران بارداری می‌ترسند چرا که تصور می‌کنند ... در 3 ماه آخر بارداری باید نزدیکی به صورتی انجام شود که زن در حالت راحتی ...

مخبر - 1397/01/26 - نزدیکی در دوران بارداری، راحت است؟

www.mokhbernews.ir/Home/.../نزدیکی-در-دوران-بارداری،-راحت-اس...
Apr 15, 2018 - ممکن است خانم های باردار در مورد رابطه جنسی و مسائل مربوط به آن در دوران بارداری سوالات زیادی داشته باشند و با تغییرات عمده ای در زندگی زناشویی ...
Feb 1, 2018 - پوزیشن های مناسب نزدیکی در دوران بارداری | پوزیشن زن بالا، مرد پایین: در این پوزیشن، مرد روی سطحی خوابیده یا دراز میکشد و زن روی آلت تناسلی ...

ترس مردان از رابطه جنسی در دوران بارداری همسر | نی نی تالار

www.ninitalar.com/.../ترس-مردان-از-رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری-ه...
Jul 17, 2017 - ترس مردان از رابطه جنسی در بارداری. دلایل عدم تمایل آقایان به رابطه جنسی در بارداری، اثر آمیزش و نزدیکی بر جنین و نوازش جنسی را در نی نی تالار ...
بعضی از خانم ها فکر می کنند که انقباض رحم در حین رابطه جنسی در زمان بارداری به ... برخی مردان در این دوران نزدیکی و مقاربت را کنار می گذارند و از دیگر رفتارهای ...

پوزیشن ها رابطه جنسی و سکس در دوره مختلف و دوران بارداری | Top Naz ...

https://www.linkedin.com/.../پوزیشن-ها-رابطه-جنسی-و-سکس-در-دو...
Jul 3, 2018 - پوزیشن های سکس در دوران بارداری. در یک بارداری معمول و کم خطر ، نزدیکی و دخول مشکلی ایجاد نمی کند. بسیاری از مادران در اولین ویزیت مراقبتهای ...

مقاربت جنسی در دوران بارداری | دکتر آفاق حسن زاده راد

drhame.com/مقاربت-جنسی-در-دوران-بارداری
Aug 18, 2017 - آیا داشتن رابطه جنسی در دوران بارداری باعث سقط جنین می شود؟ ... مادران در دوران بارداری اغلب سیوالاتی را مطرح می کنند که یکی از شایعترین آنها در خصوص ... در بارداری · نزدیکی در ماه نهم بارداری · نزدیکی · پوزیشن نزدیکی در بارداری.

نزدیکی در بارداری - قرآن ناطق (عج) - سیستم پرسش و پاسخ

qurann.ir/qa/index.php/1867/نزدیکی-در-بارداری
Jun 5, 2015 - دوست محترم در جواب سوال شما ابتدا نکاتی کلی در رابطه با مسائل جنسی در دوران بارداری همسر، خدمتتان ارائه می کنیم و پس از آن به جواب این سوال که ...

تاثیر ارضا شدن زن در بارداری - روزنه آنلاین

rozanehonline.com/تاثیر-ارضا-شدن-زن-در-بارداری/
Jan 23, 2017 - با برقراری رابطه در دوران بارداری، نه تنها به حفظ این رابطه کمک می‌کنید، بلکه به خاطر ترشح هورمونی به نام اکسی‌توسین در خون، احساس نزدیکی ...

– آداب نزدیکی در دوران بارداری - کافه نوعروس

https://cafe.nowaroos.com/آداب-نزدیکی-در-دوران-بارداری-2/
Jun 21, 2014 - برقراری رابطه جنسی در زمان بارداری از مواردی است که خانم‌های باردار با شک و شبهه به آن می‌نگرند و همیشه از آن ترس دارند. آیا نزدیکی در هنگام بارداری ...
مجله روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران ، سال چهاردهم، شماره 2 (پیاپی 53). عنوان: باورهای رایج در بین زنان درباره نزدیکی در دوران بارداری نویسنده(گان): مهدیه شجاع، ...

رابطه جنسی در دوران بارداری خطرناک است؟ + نکاتی مهم و حیاتی - سیمرغ

https://seemorgh.com › سلامتسلامت خانوادهسلامت زنان
Apr 24, 2018 - در این دوران با کمک همسر خود در وضعیتی قرار بگیرید که طی نزدیکی شکم و سینه‌ها متحمل کمترین فشار شود؛ پوزیشن هایی که در دوران بارداری برای ...
رابطه زناشویی در دوران بارداری باید حتماً در هنگام بارداری به نکات مهم یاد شده ... و وضعیت مناسبی در حین نزدیکی درنظر گرفته شود که به شکم زن باردار فشاری وارد ...
by گیتی ازگلی
... سهولت زایمان با نزدیکی، لذت بیشتر، میل کمتر، وضعیت ظاهری و متغیرهای آگاهی ... بررسی ارتباط نگرش و عملکرد زنان باردار، در مورد روابط جنسی دوران بارداری در ...
by S Mohamadi - ‎Related articles
راحتی خود، اعتقاد به گناه بودن رابطه جنسی در دوران بارداری، خستگی،. بزرگی شکم، تهوع و استفراغ از نزدیکی در دوران بارداری خودداری می. کنند (۴). عوامل استرس آور، ...
by مرقاتی خویی - ‎2012 - ‎Related articles
Jul 2, 2012 - ﻣﺪاﺧﻼﺗﯽ ﺑﺮای ارﺗﻘﺎء ﺳﻼﻣﺖ ﺟﻨﺴﯽ در دوران ﺑﺎرداری ﺿﺮوری ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯽ رﺳﺪ ... ﺗﻐﯿﯿﺮات ﻫﻮرﻣﻮﻧﯽ دوران ﺑﺎرداری ﻣﺎﻧﻨﺪ اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻄﺢ ... ارﺗﺒﺎط ﺑﯿﻦ ﻧﺰدﯾﮑﯽ ﺟﻨﺴﯽ و آﺳﯿﺐ ﺑﻪ ﺟﻨﯿﻦ، ﺧﻮﻧﺮﯾﺰی،.
نزدیکی با زن باردار بسیار متفاوت است و بهترین حالت نزدیکی با زن باردار و پوزیشن نزدیکی در بارداری و پوزیشن های تصویری زناشویی در دوران بارداری و روشهای ...

مسیر زندگی - آمیزش جنسی در دوران بارداری

ma30re-zendegi.blogfa.com/post/46/آمیزش-جنسی-در-دوران-بارداری
مسیر زندگی - آمیزش جنسی در دوران بارداری - ... و در این مورد بهتر است دو هفته زودتر یعنی تا 6 هفته آخر حاملگی نزدیکی انجام شود. علائم خطرناک بعد از مقاربت شامل لکه ...

آیا نزدیکی در دوران بارداری و پس از آن مانعی دارد؟ - مجله دلگرم

www.delgarm.com › زناشوییدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج
Jul 10, 2014 - حتی در مواردی که زوج نزدیکی ندارند می توانند از نظر فیزیکی با هم در تماس باشند. ماساژ دادن و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و ...
خونریزی بعد از نزدیکی در دوران بارداری نیز مهم است. بنابراین پیش از اینکه بترسید سعی کنید اطلاعات کافی کسب کنید. مشکلات بارداری. بیشتر خانم ها، مخصوصا ...
شاخص توده بدنی و افزایش وزن در دوران بارداری نقش مهمی در بارداری ایفا می کند و به عنوان شاخصی مهم در سلامت مادر و نوزاد شناخته می شود. از آنجا که شیوع چاقی در یزد ...
بایستی توجه داشت که منظور از ارتباط جنسی، فقط نزدیکی نیست و این ارتباط می ... بالایی باشد و علاقه به نزدیکی داشته باشه، در دوران بارداری خانم چکار باید بکند؟

همه چیز درباره نزدیکی در دوران بارداری !!

matlabak.ir/fa/news/.../همه-چیز-درباره-نزدیکی-در-دوران-بارداری-
Nov 29, 2017 - اگر پزشک شما، نزدیکی و رابطۀ جنسی را برای شما ممنوع یا محدود نکرده است، جای هیچ نگرانی نیست و شما می‌توانید در دوران بارداری نیز رابطۀ جنسی ...
Mar 31, 2018 - خطرناک نبودن نزدیکی. یکی از سوالاتی که در «دوران بارداری» زیاد شنیده می شود این است که آیا آمیزش جنسی در «بارداری» خطرناک است یا خیر.
Jun 15, 2017 - اگر هنوز هم در خصوص نزدیکی جنسی در دوران بارداری نگران هستید با پزشک خود صحبت کنید. – بارداری باعث تغییرات زیادی از لحاظ جسمی و عاطفی ...

آیا در دوران بارداری استفاده از کاندوم حین نزدیکی اجباری است؟ مادری مثل ...

madari.ir/.../آیا-در-دوران-بارداری-استفاده-از-کاندوم-حین-نزدیکی-اج...
سوال: آیا در دوران بارداری استفاده از کاندوم حین نزدیکی اجباری است؟ جواب: مقاربت بدون استفاده از کاندوم می تواند احتمال انتقال بعضی بیماری های مقاربتی را افزایش ...
Jun 23, 2012 - اصولا در زمان حاملگی می شود نزدیکی نمود مشروط بر آنکه حالت و وضعیت زن مورد توجه باشد. زنی که از نظر زایمان سابقه مشکلات دارد و لانه گزینی در رحم ...
Dec 27, 2016 - رابطه جنسی در دوران بارداری یکی از سوالاتی که برای اغلب زوج ها به وجود می آید، این است که آیا نزدیکی و روابط جنسی در دوران بارداری ممنوع است؟

بهترین حالت های مقاربت در دوران بارداری - سبز و سالم

sabzosalem.com/article/.../بهترین-حالت-های-مقاربت-در-دوران-باردار...
Feb 25, 2016 - هنگامیکه در مراحل بارداری شکمتان بزرگ و بزرگتر میشود، نباید مقاربت را پشت گوش اندازید و برایتان امری ناراحت کننده شود. ما در این مقاله به شما ...
و در این مورد بهتر است دو هفته زودتر یعنی تا 6 هفته آخر حاملگی نزدیکی انجام شود. علائم خطرناک ... آیا آمیزش جنسی در دوران بارداری به جنین آسیب می رساند ؟ بسیاری از ...

دوران بارداری و آداب نزدیکی در آن زمان - پرتال واکنش

vakonesh.com/wedlock/دوران-بارداری-و-آداب-نزدیکی-در-آن-زمان/
Jun 20, 2014 - برقراری رابطه جنسی در زمان بارداری از مواردی است که خانم‌های باردار با شک و شبهه به آن می‌نگرند و همیشه از آن ترس دارند.آیا نزدیکی در هنگام بارداری ...

نزدیکی در دوران بارداری، آسیبی به جنین میزنه؟ - خبرآفرین

https://khabarafarin.com/نزدیکی-در-دوران-بارداری،-آسیبی-به-جنین/
سوال مخاطب نی‌نی‌بان: آیا نزدیکی در زمان بارداری آسیبی به جنین می زند؟ پاسخ دکتر کتایون برجیس، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ نازایی: دوست گرامی ...
Apr 3, 2018 - صفحه اصلی پزشکی و سلامت رابطه جنسی در دوران بارداری و پس از زایمان ... پس از زایمان، فعالیت‌های دیگر جنسی ممکن است زودتر از نزدیکی زناشویی ...

بهترین پوزیشن برای بارداری |بهترین روش نزدیکی برای باردار شدن ...

https://www.tasvirezendegi.com › زناشوییبارداری و زایمان
رایح ترین حالت نزدیکی برای باردار شدن زن روش سنتی که زن به پشت میخوابد و مرد پای ... وضعیت سنتی یکی از بهترین پوزیشن های رابطه‌ جنسی برای باردار شدن .... حرکات و تمرینات ورزشی دوران بارداری آیا به تمرین در دوران باردای علاقه‌مند هستید؟

نزدیکی در دوران بارداری و پس از آن / 300606 - ویستا

vista.ir/article/300606/نزدیکی-در-دوران-بارداری-و-پس-از-آن
Feb 25, 2008 - حتی در مواردی که زوج نزدیکی ندارند می توانند از نظر فیزیکی با هم در تماس باشند. ماساژ دادن و نوازش کردن خانم ها در دوران بارداری به آرامش فکری و ...

چگونگی روابط زناشویی در دوران بارداری از نظر اسلام - خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/.../چگونگی-روابط-زناشویی-در-دوران-باردار...
رابطه زناشویی در دوران بارداری از نظر شرعی در صورتی که برای خانم ضرر نداشته باشد و موجب اذیت او یا حمل نشود نزدیکی با او اشکال ندارد. از نظر پزشکی نیز اگر ...

نزدیکی در دوران بارداری چگونه است؟ | دکتر لیلا شکری - دروانا

https://www.dorvana.com › مقالات سلامت و بهداشت زنانبارداری
آیا در دوران بارداری باید نزدیکی جنسی را کنار گذاشت؟ پاسخ این سوال همیشه روشن نیست که داشتن نزدیکی در دوران بارداری صحیح است یا خیر. اما مادامی که شما بارداری ...

نامه به سردبیر: باورهای رایج در بین زنان درباره نزدیکی در دوران بارداری ...

https://www.noormags.ir/.../نامه-به-سردبیر--باورهای-رایج-در-بین-زنان-درباره-نزدیکی...
مهدیه شجاع,لیلا جویباری,اکرم ثناگو ; مجله: روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران ; تابستان 1387 - شماره 53 ;
Jun 20, 2013 - نزدیکی در دوران بارداری. سوال: آیا نزدیکی در دوران بارداری جایز است؟ جواب: هیچ حکمی که مانع نزدیکی در دوران بارداری باشد، وجود ندارد. تنها مواردی که ...
Apr 16, 2014 - هاشمیان نایینی گرفتگی‌ها و اسپاسم‌های عضلانی رحم در دوران بارداری را طبیعی ... اگرچه در اکثر مواقع نزدیکی در دوران بارداری بلامانع است، ولی ممکن ...

مقاله نشریه: باورهای رایج در بین زنان درباره نزدیکی در دوران بارداری ...

https://elmnet.ir/.../باورهای-رایج-در-بین-زنان-درباره-نزدیکی-در-دو...
چکیده: باورها و خرافات بسیاری در رابطه با دوران بارداری در میان زنان وجود دارد. این باورها فراتر از مرزهای یک کشور هستند و محدودیت قومیتی و نژادی نمی شناسند، به بیان ...

گرفتگی عضلات، عارضه‌ای شایع در دوران بارداری - ایسنا

https://www.isna.ir/.../گرفتگی-عضلات-عارضه-ای-شایع-در-دوران-ب...
Apr 16, 2014 - هاشمیان نایینی گرفتگی‌ها و اسپاسم‌های عضلانی رحم در دوران بارداری را طبیعی ... اگرچه در اکثر مواقع نزدیکی در دوران بارداری بلامانع است، ولی ممکن ...

عکسهای متحرک رابطه جنسی در دوران - Topfryz

topfryz.pl/epl/xjomf.php?c=عکسهای-متحرک-رابطه-جنسی...دوران
23 نوامبر 2015 رایجترین نوع رابطه جنسی که حــدود هشتاد درصد رابطه ها با ایــن روش صورت نکته : یکی از مناسبترین روش های نزدیکی در دوران بارداری زن به پشت و ...

Essential 18000 Medical Words Dictionary In Persian

https://books.google.com/books?id=tQZTDwAAQBAJ - Translate this page
Nam H Nguyen - 2018
یک ویژگی ارگان پستانداران درست در دوران بارداری، پیوستن به مادر (یک کیک ... می پیوندد جنین و جفت طناب معمولا جفت در نزدیکی مرکز می پیوندد، اما ممکن است در ...

آخرین خبر | راهنمای خرید کفش های بارداری

akharinkhabar.ir/girly/4574120/راهنمای-خرید-کفش-های-بارداری
Aug 9, 2018 - به تدریج که در دوران بارداری وزنتان بالا می‌رود به کفشی نیاز پیدا می کنید که بتواند وزن شما را تحمل کند. استفاده از کفش مناسب علاوه بر اینکه ...

فیلم چگونه زن را حامله کنیم اپارات

https://loaizafirma.com/jln/jjfiy.php?hj=فیلم-چگونه-زن-را...
در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چطور تخمک گذاری را چگونه باردار را بیمه کنیم ... چگونه از عقب بکنیم, چگونه ازعقب بکنیم, چگونه با زن نزدیکی کنیم, چگونه به زنم ... باردار همراه همسر خود در منزل که ساعت ها به طول می انجامد #زایمان اوج دوران بارداری یک ...

هفته نامه ایرانشهر هفته 11: IRANSHAHR w11 - Google Books Result

https://books.google.com/books?id=8ou3DAAAQBAJ - Translate this page
ketab.com - Antiques & Collectibles
... در درمان: کلیه بیماریهای پزشکی زنان از دوران نوجوانی تا یائسگی هورمون تراپی - چک ... برخی نظریه ها حاکی از است که سیارههای غول پیکر گازی که مدار بسیار نزدیکی به ... سقط جنین غیرعمدی و بیماریهای چشمی برای مادر در طول دوره بارداری هم میشود.

9 علامت کمبود کلسیم - اخبار تسنیم - Tasnim - خبرگزاری تسنیم

https://www.tasnimnews.com › رسانه هاخواندنی
Sep 5, 2016 - درست است که کلسیم ماده ضروری و لازم برای سلامت استخوان ها است؛ اما تأثیر آن فقط به همین جا ختم نمی شود. مشکلات دندانی، ریزش مو، خشکی پوست و ...

خوراکی های مفید در دوران سیردهی | رکنا

https://www.rokna.net/.../414703-خوراکی-های-مفید-در-دوران-سیرده...
7 hours ago - مصرف الکل و نیکوتین نه تنها در طول دوران بارداری، بلکه در دوران شیردهی نیز برای مادر و نوزاد مضر است. به طور کلی، نیکوتین و الکل موجب کاهش ...
7 hours ago - در دروان بارداری داشتن یک برنامه غذایی منظم و سالم برای بدن شما نه تنها واجب است، بلکه فواید زیادی هم دارد. نه فقط شما، بلکه نوزادتان هم از این برنامه ...

[DOC]سکس بازن باردار

https://man.mainline4sale.com/OMM
رابطه جنسی در دوران بارداری - سکس در حاملگی - نزدیکی در بارداری. از طرفی بسیاری از مادران باردار و برخی مردان به دلیل همین ترس ها دچار کاهش میل . 1 فوریه 2016.

فیلم لیسیدن سینه ی زن و ارضا شدن بدون - Total Digital Systems

www.totaldigitalsystem.com/kik/jjfiy.php?hj=فیلم-لیسیدن...
حکم نزدیکی از پشت در زمانی که زن حائض است، چیست؟ ... 16 ژوئن 2015 در دوران بارداری از هر سه یا چهار باری که رابطه داریم من فقط یک بار ارضا میشوم در یک حاملگی ...

راه طولانی ریشه کنی سوء تغذیه زنان باردار، در ایستگاه 27 استان - ایلنا

https://www.ilna.ir/.../666105-راه-طولانی-ریشه-کنی-سوء-تغذیه-زن...

Searches related to نزدیکی در دوران بارداری

۹۷/۰۶/۱۷ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی