شهر عکس

هدیه ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

هدیه ولنتاین و روز ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

هدیه ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

حدودای 1700 سال پیش در روم حاکمی بنام کلودیوس بوده که فکر میکرده سربازای مجرداز متاهل ها قویتر هستن. واسه همینم ازدواج رو ممنوع میکنه تا سربازاش نتوننن ازدواج کنن و بقول خودش قوی بمونن. هر کسی هم که سرپیچی میکرده کشته میشده. این وسط یک کشیش به نام ولنتاین، برای سربازای رومی خطبه عقد میخونده خلاصه حاکم از این جریان خبردارمی‌شه و دستور می‌ده که ولنتاین روبندازن زندان ...
والنتاین در زندان عاشق دختر زندانبان می‌شه. نامه نگاری ولنتاین شروع میشه و هر بار که ولنتاین برای دخترک نامه ای مینوشته زیرش مینوشته از طرف ولنتاین تو، این که زیر همه کارت های روز ولنتاین می بینید که نوشتن  From your Valentine از همونجا اومده. بالاخره ولنتابن چند روز بعدش بخاطرقانون شکنی اعدام میشه و چون جرمش هم رسوندن دختر و پسرای عاشق به همدیگه بوده از اون به عنوان شهید راه عشق یاد میکنند و از اون زمان ولنتاین رو بعنوان نماد یک عاشق تمام عیار مطرح کردن و روزشو روز عشق گذاشتن.

سمبلهای ولنتاین شامل موارد زیر میباشد:
1- شکل یک قلب ساده و یا تیر خورده: ازآنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق، اصیل و پر شور است. قلب تیرخورده آسیب پذیری عشق را نشان میدهد. هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد میشود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز میباشد.
2- کیوپید (CUPID) : کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه و بالدار ترسیم میگردد. این کودک شیطان بالبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل میکند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند وی فوراعاشق میشود. کـیوپید در واقع پسر ونوس الهه عشق و زیبایی در افسانه های روم باستان می بـاشد. معنی لغوی آن"آرزو " است. کوپید برخی اوقات آمور(AMOR) نیز نامیده میگردد. همتای کوپید در افسانه های یونانی اروس (EROS) نام دارد.
3- کبوتر، قمری و مرغ عشق: این پرندگان نماد وفاداری، پاکی و معصومیت هستند.
4- گل رز: گل سرخ شهبانوی گلهاست. نمادجنگ و صلح، عشق و گذشت.
5- تور جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـکـیـل میـداده است. در زمــانهای دیرین رسم برآنبوده که هرگاه دسـتـمال خـانمـی به زمیــن می افتاد مردیکه متوجه آن میشده بلافاصله آن را از زمین برداشته وبه زن میداد.
6- گره های عشق: از یک سری حلقه های درهم تنیده و بافته شـده تشکـیـل یـــافته اند. این حلقه هاآغاز و پایانی ندارند و نماد عشق جاودانی و پایدار است.
7-  علامت "X" : این علامت به معنی بوسه در کارت های تبریک و نامه های روز ولنتاین است.
8- روبان قرمز: این رسم به زمانهای قدیمبازمیگردد که شوالیه ها هنـگـامیکه عـازم جنـگ بودند نوار یا روسریاز معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود میبردند.

-  سالیانه بیش از یک میلیارد کارت تبریک ولنتاین در سراسر جهان رد و بدل میگردد که 85 درصد آنها توسط زنان خریداری میشود.
-  سالیانه 50 میلیون گل رز و میلیونها جعبه شکلات در سالروز ولنتاین هدیه داده میشود که اغلب آنها را مردان خریداری میکنند.
- هدایای روز ولنتاین شامل: گل رز و یادسته گل کوچک، شکلات، کارت تبریک ولنتاین، عروسک، شمع، یک نامه عاشقانه، یک قطعه شعرعاشقانه و یا هدیه کوچک. رای جشن گرفتن این روز به یک کافی شاپ ویا برای صرف شام به یک رستوران دنج بروید.
- رنگهای روز ولنتاین شامل قرمز، سفید وصورتی است.

در بیشتر کشورهای دنیا، دختر و پسرایی که با هم دوست هستن یک بسته شکلات بهم کادو میدن. همونجور که میدونید شیرینی ها باعث ایجاد شادی میشن و شاید علت اینکار هم از قدیما این بوده باشه. اما در ایران معمولا چند شاخه گل، یک عروسک خرس کوچولو، یه قلب (ازین پفکی ها) و یا چیزی شبیه این هم بچه ها برای همدیگه میخرن. سعی کنید کادویی که میخرید یکمی سلیقه هم توش باشه. همیشه پول خرج کردن راه ابراز عشق نیست. یکمی سلیقه میتونه کادوی شما رو برای کسی که دوستش دارید جذاب تر کنه.

پیشنهادات پارس هدیه برای خرید کادو ولنتاین برای خانم ها:
- خانمهای عزیز، پسرها معمولا از عروسک خوششون نمیاد.سعی کن پسرونه فکر کنید، اول به تیپش نگاه کنید، بعد براش کادوبخرید. پیشنهاد ما برای پسران در این روز، عطر، ساعت، خودنویس و دکمه سر دست لباسه.
- قیمت کادو خیلی مهم نیست. سعی کن یه چیزی برای بخش که بتونه استفاده کنه. البته در حالت عالی یک شاخه گل و یک بسته شکلات کافیه، اما اگه خواستیید کادوی دیگه ای براش بخریید وب سایت پارس هدیه تو این زمینه کمک شماست.
- نوشتن یک نامه تو کاغذ به همراه چند گلبرگ گل سرخ خشک شده یا تازه، میتونه خیلی عاشقانه باشد.
-  اولین آهنگی رو که با هم باهاش خاطره دارین میتونی رو نوار یا CD براش بخریید.
-  حواستون باشه که شکلاتی که میخرید بیش از70 درصد کاکایو نداشته باشه.(روی شکلات های خارجی نوشته) شکلات هایی که بیش از 70 درصد کاکایو دارن تلخ و گاهی ترش هستند. بنابراین همیشه گرون تر بودن دلیل بهتر بودن نیست.

پیشنهادات پارس هدیه برای خرید کادو ولنتاین برای آقایان:
- اول از همه یک شاخه گل فراموش نشه، عطرم میتونه انتخاب خوبی باشه
- از خرید گلهای گلایل و مانند آن که باعث خنده میشه جدا خودداری کنید. گل سرخ و رز کفایت میکنه.
- یک بسته شکلات کوچک، ترجیحا مغزدار! چون بیشتر خانم ها مغزدار دوست دارند.
- جواهرات هدایایی است که هیچ وقت فراموش نکنه و برای روز ولنتاین میتونه بهترین انتخاب باشه
- بسته بندی کادویی که هدیه میدید خیلی مهمه. این نشون میده که شما چقدر برای دوستتون وقت گذاشتین.
- از خرید عروسک های بزرگتر از قد دوستتون جدا خود داری کنید. یک عروسک خرسی متوسط به اندازه کافی خوشحالش خواهد کرد.
- این روزها خرید شمع های خوشگل و رنگی خیلی مد شده. یه دونه شمع هم کنارکادوتون باشه.
- کارت تبریک دست ساز ! این نشون میده که چقدر دوستش دارید و خودتون براش یک کارت تبریک درست کردین. چند تا جمله عاشقانه هم کنارش ضمیمه شود.هدیه ولنتاین و روز ولنتاین چی بخرم بهتره ؟ - کادو تولد، هدیه ولنتاین و ...

https://www.parsgift.ir/cid/.../هدیه-ولنتاین-چی-بخرم-بهتره-؟.aspx
حدودای 1700 سال پیش در روم حاکمی بنام کلودیوس بوده که فکر میکرده سربازای مجرداز متاهل ها قویتر هستن. واسه همینم ازدواج رو ممنوع میکنه تا سربازاش نتوننن ازدواج کنن و بقول خودش قوی بمونن. هر کسی هم که سرپیچی میکرده کشته میشده. این وسط یک کشیش به نام ولنتاین، برای سربازای رومی خطبه عقد میخونده خلاصه حاکم از این جریان ...

کادوی ولنتاین چی بخریم؟ - خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/different/کادوی-ولنتاین-چی-بخریم؟.html
بهترین کادو برای عشقمون بهترین کادو برای ولنتاین چه کادویی مناسب ولنتاین کادوی ولنتاین چی بخریم مدل تزیین کادو ولنتاین 2016 مدل تزیین کادو ولنتاین 94 مدل تزیین کادوی ولنتاین 2016 هدیه مناسب روز ولنتاین هدیه مناسب روز ولنتاین 2016.

خرید هدیه ی روز ولنتاین با در نظر گرفتن مدتی که با هم دوست هستید برای ...

2tarke.com/608/خرید-هدیه-ی-روز-ولنتاین-با-در-نظر-گرفتن/
Feb 1, 2014 - برای روز ولنتاین هدیه چی بخرم ؟ انتخاب کادوی ولنتاین با توجه به مدت دوستی. خرید هدیه ی روز ولنتاین با در نظر گرفتن مدتی که با هم دوست هستید برای نامزدتون. در هنگام خرید هدیه ولنتاین حتما به مدتی که با هم دوست هستید توجه کنید. تبریک میگم! بخاطر اینکه ولنتاین امسال تنها نیستید و با نامزد خودتون هستید و در ...

برای روز ولنتاین چی بخریم؟؟ - کلوب دانشجویان

daneshju-club.com › آلبوم دانشجو کلوبازین ور و اون ورمتفرقه
Jan 12, 2013 - برای روز ولنتاین چی بخریم؟ پیشنهادات ما برای خرید کادو (خطاب به دختر خانمها): - پسرها معمولا از عروسک خوششون نمیاد. سعی کن پسرونه فکر کنی. - اول به تیپش نگاه کن.
Feb 9, 2017 - اسم خرید هدیه ولنتاین که میاد اکثر ما فکری میشیم که حالا چی بخرم؟ ... اول این موضوع رو بگم که سابقه روز ولنتاین در ایران به ۲۰ قرن قبل از میلاد برمیگرده. ... کادو ولنتاین. امسال می تونی یه هدیه ولنتاین ،. ببخشید! سپندارمذگان خوب برای عشقت بگیری و این بار سورپرایزش کنی با ایده های جدید. اما نگو این ایده ها رو ما ...

هدیه ولنتاین چی بخرم ؟ - مجله تصویر زندگی

https://www.tasvirezendegi.com › دانستنی هاگوناگون
هدیه ولنتاین چی بخرم -روز ولنتاین (روز عشاق و یا روز عشق ورزی) مصادف با ۱۴ فوریه (25 بهمن ) در بعضی فرهنگها روز ابراز عشق است. راهنمای خرید هدیه روز ... در این کشورها زنان بیشتر از مردان هدیه می‌دهند و جالب اینکه مردان تنها به عشق واقعیشان کادو می‌دهند اما زنان باید به تمام کسانی که دوست دارند هدیه بدهند. حتی زنانی که در اداره کار ...
انتخاب هدیه برای آقایان یکی از معضل هاییه که موقع خرید هدیه تولد، هدیه ولنتاین، هدیه ازدواج و خلاصه خرید هر هدیه مناسب برای اقایان بهش بر می خوریم. این مقاله ۹ تا ایده بهتون پیشنهاد می ده تا موقع خرید هدیه برای آقایون کارتون ساده تر بشه. این مقاله به درد کسایی می خوره که دنبال هدیه برای شوهر شون یا هدیه برای دوست پسر شون یا هدیه برای ...

هدیه ولنتاین برای شوهرم چی بخرم؟ - shebreh.com

www.shebreh.com › سبک زندگیخانواده
بهتر است از این جاکلیدی برای درب ورودی منزل استفاده کنید تا نشان دهید که همیشه در ذهن و قلب یکدیگر جای دارید. 10- ظرفی پر از پیام های عاشقانه. روی تعدادی کاغذ هم اندازه جمله های متنوع عاشقانه بنویسید. این کاغذ ها را تا بزنید و آن را در یک بطری بیاندازید و به عنوان کادوی ولنتاین به همسرتان هدیه کنید. اینها هدیه هایی است که بدون شک ...

برای هدیه ولنتاین دوست خود چه بخریم؟ | جدید 96 - رهافان

www.rahafun.com/برای-هدیه-ولنتاین-دوست-خود-چه-بخریم؟.html

Searches related to برای ولنتاین کادو چی بخرم؟


خرید کادوی ولنتاین

هدیه مناسب و ارزان برای دوست پسر

هدیه ولنتاین

هدیه ولنتاین و روز ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

هدیه ولنتاین چی بخرم بهتره ؟

ولنتاین

کادو ولنتاین مردانه

کادوی تولد برای دوست پسرم چی بخرم

کادوی ولنتاین 2018

کادوی ولنتاین برای آقایان

کادوی ولنتاین برای دختر

کادوی ولنتاین برای پسر

۹۶/۱۱/۲۳ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی