پذیرفتن شروط ایران برای حج 96 توسط عربستان

شروط حج ، شروط حج
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد عربستان تمام شروط ایران برای سفر حج امسال را پذیرفته است.


عربستان شروط ایران برای حج را پذیرفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پذیرش شروط ایران از سوی طرف عربستانی برای حج امسال خبر داد. شروط حج

شروط حج
رضا صالحی امیری،در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت اظهارداشت:سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که امنیت حجاج تامین شود و برای این کار همه مسیرهای ممکن را طی کردیم و طرف عربستانی شروط ایرانی را پذیرفت و مکتوب کرد.
شروط حج

 

وی ادامه داد:ثبت نام ها انجام شده و همه اقدامات و امکانات تدارکاتی لازم در حال تهیه است؛ 9 مردادماه اولین گروه اعزام می شوند؛ تصمیم نظام اعزام حجاج بر اساس برنامه ریزی از قبل تعیین شده است.
 
موافقت شورای عالی امنیت ملی با حضور زائران ایرانی در عربستان
همچنین بخوانید : خبرهای جدید از میزان عیدی، حج تمتع و روابط ایران و عربستان
 
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت:شورای عالی امنیت ملی حضور زائران ایرانی در حج امسال را تصویب کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر در حاشیه بازدید از ترمینال حجاج فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و در دیدار با مسئولان شرکت فرودگاهی اظهار کرد:جلسه شورای امنیت ملی درباره حج 10 روز پیش تشکیل شد و تصمیم برای اعزام زائران ایرانی به عربستان مصوب شده و جای هیچ تردیدی نیست و ان شاءالله زائران هرچه باشکوه تر در این مراسم شرکت می کنند.

وی افزود:شاید در صحبت هایی که در این باره شد، ابهاماتی وجود داشته باشد؛ ولی جلسه شورای امنیت ملی تشکیل شده و ما هماهنگی های لازم را در این باره انجام داده ایم.

سرپرست حجاج ایرانی بیان کرد:اینکه گفته می شود حضور زائران در حج تصمیم نظام است، معنایش آن است که تمام ارکان نظام الان پای حج ایستاده اند و همه ملتزم اند حج به خوبی انجام شود.

قاضی عسکر همچنین درباره طرح مجلس برای سوال از سازمان حج و زیارت مبنی بر اعزام زائران به عربستان در شرایط بحرانی و حساس سیاسی منطقه گفت:توضیح دادن یکی از وظایف ما است. چنانچه قبلا در کمیسیون امنیت ملی، کمیسیون فرهنگی و در صحن علنی مجلس به صورت ویژه گزارش جامعی را از تفاهم نامه با عربستان و اقدامات صورت گرفته ارائه کرده ام و جای ابهامی وجود ندارد. آخرین موضوع به جلسه شورای عالی امنیت ملی برمی گشت که در آن نیز حضور زائران ایرانی در حج مصوب شده است.

وی بیان کرد:اگر مشکل غیرمترقبه ای پیش نیاید و طبق روند معمول همه کارها انجام شود، شاهد حجی باشکوه خواهیم بود.

او درباره حضور نمایندگان وزارت خارجه در عربستان نیز توضیح داد:اقدامات کنسولی انجام شده، نمایندگان اعزامی این وزارتخانه مشخص شده اند و به احتمال قوی یکی، دو روز آینده ویزای آن ها صادر می شود. وضعیت تیم پزشکی نیز این گونه است.

وی ادامه داد:نرم افزاری که برای حج در نظر گرفته شده از طریق استان ها در حال ثبت اطلاعات زائران به همان شکلی است که عربستان می خواهد و به سمتی می خواهیم که ویزای الکترونیکی زائران صادر شود و مشکلی نخواهد بود.
 
بدرقه حجاج ممنوع شد
 
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در حالی امروز (چهارشنبه) از ترمینال حجاج در فرودگاه امام خمینی (ره) بازدید کرد که کمتر از یک ماه دیگر یعنی 5 مردادماه اعزام زائران ایرانی به عربستان آغاز می شود.

حجت الاسلام والسلمین سیدعلی قاضی عسکر در دیداری که با مقامات شرکت فرودگاهی ایران که پیش از بازدید از پایانه های حجاج در فرودگاه امام خمینی (ره) داشت تأکید کرد:زائرانی که امسال به حج تمتع اعزام می شوند، به هیچ وجه نباید بدرقه کننده داشته باشند.

وی افزود:با توجه به شرایط فرودگاه ها، اصلا امکانی برای حضور بدرقه کنندگان وجود ندارد، برای همین با استان ها هماهنگ شده بدرقه پیش از اعزام به فرودگاه و در مساجد و تکایا انجام شود.

زائرانی که امسال به حج تمتع اعزام می شوند، به هیچ وجه نباید بدرقه کننده داشته باشند. وی اضافه کرد:طبق تمهیدات صورت گرفته، از شرکت فرودگاه ها درخواست می شود حداقل 48 ساعت پیش از اعزام بار زائران به فرودگاه منتقل و تدابیر لازم انجام شود، چرا که مقداری نگران شیطنت هایی هستیم که ممکن است ما بی اطلاع از آن باشیم.

او همچنین از پلیس فرودگاه درخواست کرد زمان لازم را برای توجیه زائران نسبت به حمل مواد مخدر بگذارد و در زمان مقتضی، توصیه های بهداشتی به زائران ارائه شود.

سرپرست حجاج ایرانی همچنین درخواست کرد برای انگشت نگاری زائران سریع تر هماهنگی لازم را انجام دهند، چرا که به حوادث احتمالی در عربستان کمک می کند.

قاضی عسکر ادامه داد:ما واقعا نگرانی هایی داشتیم که از اول سال هم مرتب پیگیر بودیم تا سرانجام این اتفاق میمون و مبارک رخ داد. البته فضای مسمومی در جامعه پیش آمده که نگرانی هایی را در پی داشته، اما در حال کاهش است. قطعا در فرودگاه مسافر استرس هایی دارد که باید کمک شود کاهش یابد.

او در ادامه با تأکید بر لزوم افزایش ظرفیت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اظهار کرد:هم اکنون یک میلیون و 200 هزار زائر ایرانی به عراق اعزام می شوند که جمعیت آن ها پس از تأمین امنیت در عراق و سطح موصل در حال افزایش است. طبق آمار، در اربعین نیز بیش از دو میلیون زائر به عراق اعزام شده اند که اگر جمعیت عمره را بالغ بر دست کم یک میلیون زائر در نظر بگیریم، لازم است ظرفیت این فرودگاه افزایش یابد و ایده ای که در سال های قبل برای ایجاد پایانه خرید در کنار فرودگاه مطرح شده بود اجرا شود.

نویدی - مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور - نیز با اشاره به نقش اقتصادزای فرودگاه ها اظهار کرد:برنامه ما این است که در پنج سال اول ظرفیت اعزام حجاج و زائران از این فرودگاه به 20 میلیون نفر برسد.

همچنین شیرمردی، معاون توسعه و زیرساخت فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت:در حج امسال این فرودگاه به 35 هزار زائر خدمات می دهد که 20 هزار زائر از تهران و 15 هزار نفر دیگر زائر شهرهای دیگر هستند.

به گفته او، اعزام زائران به حج از 5 مردادماه امسال آغاز و تا 5 شهریورماه ادامه دارد. همچنین بازگشت زائران از 15 شهریور آغاز و تا 5 مهرماه امسال ادامه دارد.

شیرمردی افزود:دسترسی اتوبان های اطراف به این فرودگاه برای حجاج بررسی و تسریع شده و امکاناتی چون مسقف کردن پایانه، نصب صندلی، سرویس بهداشتی برای سالن حجاج در نظر گرفته شده است.

در ادامه این دیدار که در فرودگاه بین المللی امام خمینی برگزار شد، بذرکار - مسئول فرهنگی این فرودگاه - از پنج طرح فرهنگی که همزمان با حج اعزام می شود، خبر داد و گفت:طرح «سفیر مهربانی» برای کمک به زائران، «شمیم بهشت»، «رنگ و بوی بهشت»، «لحظه دیدار و لبیک» همزمان با اعزام زائران به حج اجرا خواهد شد.

وی افزود:نخستین پرواز اعزامی زائران نیز با بدرقه خادمان حرمین عبدالعظیم خواهد بود.

در پایان این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر - سرپرست حجاج ایرانی - بازدیدی از ترمینال در حال ساخت حجاج داشت و همچنین از پایانه "سلام" که هم اکنون زائران ایرانی از آن به حج اعزام می شوند با همراهی مقامات فرودگاهی بازدید کرد.

پذیرفتن شروط ایران برای حج 96 توسط عربستانپذیرفتن شروط ایران برای حج 96 توسط عربستان - نمناک

namnak.com/شروط-ایران-برای-حج-.p52413
14 hours ago - شروط حج و شروط ایران برای عربستان و شروط ایران برای حج را در نمناک بخوانید.
7 hours ago - عربستان شروط ایران برای حج را پذیرفت. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پذیرش شروط ایران از سوی طرف عربستانی برای حج امسال خبر داد.

پذیرفتن شروط ایران برای حج 96 توسط عربستان - Ourway

https://www.ourway.ir/.../پذیرفتن-شروط-ایران-برای-حج-96-توس...
13 hours ago - شروط حج و شروط ایران برای عربستان و شروط ایران برای حج را در مجله اینترنتی راه ما بخوانید.
7 hours ago - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرداد پذیرش شروط حج ایران توسط عربستان سعودی ها برای تأمین امنیت حجاج ایرانی تعهد کتبی دادند وزیر فرهنگ و ارشاد ...
Mar 7, 2017 - اعزام حجاج برای حج 96 دوباره به بن بست رسید/عربستان شروط ایران را ... حج اظهار کرده بودند که در صورت پذیرفتن شروط جمهوری اسلامی ایران و رسیدن ...

سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط ...

www.icana.ir/.../سیاست-کنونی-نظام-اعزام-زائران-به-حج-است-پذیر...
17 hours ago - ... اینکه تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج ... پذیرفته شده، ‌گفت: سیاست کنون نظام بر اعزام حجاج به عربستان با همه تمهیدات ... شده اند، از اعزام نخستین گروه کاروان ها به تمتع در نهم مرداد 96 خبر داد.

قول رسمی عربستان به حجاج ایرانی/ حجاج 96 مجهز به مچ بند هویتی-اطلاعاتی

www.irinn.ir/.../قول-رسمی-عربستان-به-حجاج-ایرانی-حجاج-96-مجهز-...
قول رسمی عربستان به حجاج ایرانی/ حجاج 96 مجهز به مچ بند هویتی-اطلاعاتی ... و سهمیه امسال ما به خانواده شهدا یکی از خواسته های ما بود که طرف سعودی آن را پذیرفته است. ... دیگر ایران برای طرف سعودی در حج امسال خاطرنشان کرد: شرط دیگر ما برای عربستان ...

اعزام حجاج سیاست قطعی دولت در صورت پذیرش شروط ایران توسط عربستان

onvansho.ir/.../اعزام-حجاج-سیاست-قطعی-دولت-در-صورت-پذیرش-شروط-ایران-توسط-عر...
اگر عربستان شروط ما را بپذیرد سیاست قطعی دولت اعزام به حج ارسال توسط . روزنامه ایران شماره 6450 ... عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت. عربستان شروط ایران را در ... اعزام اولین گروه حجاج ایرانی به حج 96. اعزام حجاج سیاست ...

عربستان شروط را پذیرفت؛ 86 هزار زائر به خانه خدا می‌روند

www.iribnews.ir/.../عربستان-شروط-را-پذیرفت-86-هزار-زائر-به-خ...
Mar 18, 2017 - نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی گفت: با چند دور ... عربستان شروط را پذیرفت؛ 86 هزار زائر به خانه خدا می‌روند .... از هفته اول فروردین اولویت‌های حج 96 اعلام و از هفته سوم فروردین نام‌نویسی ‌ها انجام می‌شود.

حج 96 منوط به پذیرش شروط ایران توسط عربستان - روزنامه تعادل

www.taadolnewspaper.ir/.../62377-حج-منوط-به-پذیرش-شروط-ایران...
Mar 6, 2017 - وی تاکید کرد: ‌سیاست قطعی و رسمی دولت و جمهوری اسلامی ایران، ایجاد زمینه برای اعزام حجاج بیت‌الله حرام، مشروط به پذیرش شروط ما توسط عربستان ...

اعزام حجاج سیاست قطعی دولت در صورت پذیرش شروط ایران توسط عربستان

khabarfarsi.com/u/34552405 - Translate this page
اعزام حجاج سیاست قطعی دولت در صورت پذیرش شروط ایران توسط عربستان .... به حج 96 در صورت پذیرش شرایط توسط عربستان اظهار کرد: اگر عربستان با تمامی شروط ...

عربستان شروط ایران در حج را پذیرفت | عضو هیأت رییسه مجلس - قطره

www.ghatreh.com/news/.../عربستان-شروط-ایران-پذیرفت
Apr 19, 2017 - عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع «بررسی مسائل حج 96»، از پذیرش شروط ایران توسط دولت عربستان ...

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد : پذیرش شروط حج ایران توسط عربستان

www.magiran.com/npview.asp?ID=3587632 - Translate this page
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد : پذیرش شروط حج ایران توسط عربستان ... را تایید کرد و در حال حاضر هیچ مشکلی در راستای اعزام حجاج به حج تمتع سال 96 وجود ندارد.
May 11, 2017 - مقامات سعودی، پیشنهاد ایران برای حج عمره را پذیرفته اند و شرایط اعزام زائر به حج عمره پس از ... انتشار فیلم هدف گرفتن پهپاد آمریکایی توسط نیروی هوایی ایران در سوریه ( فیلم) ... اولین جلسه مذاکرات ایران و عربستان درباره حج 96.

عربستان شروط ایران را برای حج تمتع پذیرفت | رکنا

www.rokna.ir/.../279378-عربستان-شروط-ایران-را-برای-حج-تمتع-...
20 hours ago - رکنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پذیرش شروط ایران از سوی طرف عربستانی برای حج امسال خبر داد.

عربستان، شروط ایران برای «حج» را پذیرفت - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/.../عربستان-شروط-ایران-برای-حج-را-پذیرف...
21 hours ago - امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 37704. خبرگزاری فارس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پذیرش شروط ایران از سوی طرف عربستانی برای حج امسال خبر داد. رضا صالحی‌امیری،در ... موافقت شورای عالی امنیت ملی با حضور زائران ایرانی در عربستان. خبرگزاری ایسنا: .... آزارجنسی دختر ایرانی توسط دو برادر افغان۷۰.

حج تمتع - تی نیوز

tnews.ir/tags/حج-تمتع
سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان
May 11, 2017 - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: سعودی ها پیشنهاد ایران برای حج عمره را پذیرفته اند و شرایط اعزام زائر به حج عمره پس از برگزاری حج امسال بررسی می شود. ... اعلام اسامی کاروان های حج 96/ آغاز نامنویسی در کاروان ها از فردا ... ۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
Jun 21, 2017 - گردهمایی مدیران و عوامل حج 96 استان های کرمانشاه ، کردستان ، مرکزی و همدان در ... رهبری و حضارآغاز نمودند سپس در مورد روابط ایران و عربستان سخنانی را ایراد ... یکماه انجام پذیرفت تا از 10 شرط اعلام شده 9 عدد توسط سعودی ها پذیرفته شد ...

حج تمتع ۹۶ نباید با عقب‌نشینی از حقوق ملت برگزار شود - خبرگزاری ...

https://www.tasnimnews.com › اجتماعیمحیط زیست و گردشگری
Mar 8, 2017 - رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات حج ... به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین پژمانفر حقوق مردم ایران در مذاکرات منتج به حج 96 باید لحاظ شود ... اگر عربستان شروط ما را بپذیرد، سیاست قطعی دولت اعزام حجاج به حج ... «اعزام حجاج» سیاست قطعی دولت در صورت پذیرش شروط ایران توسط عربستان.
عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت/ اعزام 600 کاروان به حج تمتع. تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ... مهلت ثبت نام اولیه برای حج 96. ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۱:۴۷.
Mar 18, 2017 - در حج 96 با عربستان توافق شده حدود 86 هزار زائر ایرانی به عربستان اعزام شوند. ... زائران را صراحتا پذیرفته و ما امیدواریم با برنامه‌ریزی آن‌ها شاهد سفری امن باشیم. ... از زائران ایرانی توسط هواپیماهای داخلی و نیمی دیگر توسط هواپیماهای سعودی ... آلمان: شروط تعیین‌شده برای قطر تحریک‌آمیزاست · ژاوی مربی تیم‌ملی قطر ...

عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت/ اعزام 600 کاروان ...

www.mizanonline.ir/.../عربستان-شروط-پیشنهادی-ایران-برای-حج-...
May 11, 2017 - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: سعودی ها پیشنهاد ایران برای حج عمره را ... عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت/ اعزام 600 کاروان به حج تمتع ... اعلام اسامی کاروان های حج 96/ آغاز نامنویسی در کاروان ها از فردا ... ۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​

عربستان شروط ایران برای حج عمره را پذیرفت - رویداد ۲۴

rooydad24.com/.../عربستان_شروط_ایران_برای_حج_عمره_را_پذیر...
May 11, 2017 - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: سعودی‌ها پیشنهاد ایران برای حج عمره را ... تخریب نیروهای سپاه توسط رسانه های بسیج ... رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص حج عمره نیز گفت: سعودی‌ها شرایط پیشنهادی ایران را در خصوص حج عمره پذیرفته اند، اما با ...... اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96 · اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96 ...

شروط زیاده خواهانه سعودی برای پذیرش حجاج ایرانی؛ دستبند الکتریکی ...

www.parsnews.com/.../360325-شروط-زیاده-خواهانه-سعودی-برای-پذ...
Apr 27, 2016 - پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- حج تمتع سالجاری بدون حضور حجاج اعزامی از ایران برگزاری می شود. ... از جمله شروط و محدودیت هایی است که آل سعود در مذاکره با مسوولین ایرانی مطرح ساخته اند. ..... بازیهای عربستان سعودی تاسیس و بودجهای بزاره براش تا بتونه تو اونجا موش بدوونه و ...... خدمات هاست و دامنه توسط ایران سرور.

عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت - پرشین وی

persianv.com/goonagoon/شرایط-اعزام-زائر-به-حج-عمره.html
May 11, 2017 - پیشنهادی متفاوت و هیجان انگیز برای بهار 96 ... سعودی ها پیشنهاد ایران برای حج عمره را پذیرفته اند و شرایط اعزام زائر به حج عمره پس از برگزاری حج ...
Jan 13, 2017 - نماینده رهبر انقلاب در امور حج و زیارت: جمهوری اسلامی ایران تصمیمی برای تعطیلی حج سال 96 در صورتی که شرایط ایران از طرف عربستان پذیرفته ...

حج تمتع 96, ایران و عربستان چگونه به توافق رسیدند؟ | Hendevaneh

hendevaneh.com/حج-تمتع-96-ایران-و-عربستان-چگونه-به-توافق/
در حج 96 با عربستان توافق شده حدود 86 هزار زائر ایرانی به عربستان اعزام شوند. ... زائران را صراحتا پذیرفته و ما امیدواریم با برنامه‌ریزی آن‌ها شاهد سفری امن باشیم. ... از زائران ایرانی توسط هواپیماهای داخلی و نیمی دیگر توسط هواپیماهای سعودی جابه‌جا ...

سازمان حج و زیارت

www.khabaronline.ir/tags/4680/سازمان-حج-و-زیارت
وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت و کتبا تضمین داد‌ه‌اند/ دهه اول مرداد، اعزام ... میزان نوشت: نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت گفت: با اعزام خانواده شهدای منا ...

ایران خبر - اعزام حجاج برای حج 96 دوباره به بن بست رسید

www.irankhabar.ir/fa/doc/.../اعزام-حجاج-حج-96-دوباره-بن-بست-رس...
Mar 7, 2017 - عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از نپذیرفتن شروط ایران ... با مسئولان حج عربستان سعودی درباره اعزام حجاج ایرانی به عربستان را بررسی می‌کند ... تصریح کرد: پیش از این مسئولان سازمان حج اظهار کرده بودند که در صورت پذیرفتن شروط جمهوری اسلامی ایران و .... تولید شده توسط نرم افزار جامع ”استودیو خبر“.

پاسخ عربستان به حجاج ایرانی تا پایان هفته/ پرداخت دیه تا قبل از آغاز حج

www.isna.ir/.../پاسخ-عربستان-به-حجاج-ایرانی-تا-پایان-هفته-پردا...
Apr 25, 2016 - رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: عربستان تا پایان هفته نظر مُتقن خود ... تعیین کرده است، افزود: با توجه به دو فراخوانی که برای ثبت‌نام حج 96 داده ... رییس سازمان حج و زیارت امیدوار به اقامه حج توسط زائران ایرانی است. ... رییس سازمان حج و زیارت همچنین درباره شرط عربستان برای حذف برخی برنامه‌های فرهنگی ایران از ...

سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط ...

www.nasimeqaen.ir/.../سیاست-کنونی-نظام-اعزام-زائران-به-حج-است...
18 hours ago - سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تمامی شروط اعلامی شده توسط ...

نسیم آنلاین | اگر شرایط عزتمند فراهم باشد، حج 96 برگزار می شود

nasimonline.ir/.../اگر-شرایط-عزتمند-فراهم-باشد-حج-96-برگزار-م...
May 31, 2016 - حمید محمدی درباره حج سال آینده اظهار داشت: اگر شرایط حضور عزتمندانه حجاج فراهم ... که 19 اسفند ماه هیئت ایرانی می تواند برای مذاکره و انعقاد قرارداد به عربستان برود ... وی گفت: البته سعودی ها شروط ایران را زبانی قبول کردند ولی این ضمانت نامه اجرایی ندارد، چرا که می شود شروط پذیرفته شود ولی در تفاهم نامه قید نشود.
حج عمره حج تمتع ، سازمان حج و زیارت ، حجاج ایرانی ، حج عمره حج تمتع ، سازمان حج و ... شریف ایران اسلامی می رساند، متعاقب مذاکرات حج سال آتی با وزارت حج عربستان و با .... روز پنجشنبه مورخ 21 اردیبهشت ماه 1396 توسط مدیریت حج و زیارت هریک از استانها .... و امنیت حجاج ایرانی در حج تمتع را پذیرفته است/ تنها شرط عربستان برگزاری ...
20 hours ago - نوشته‌های مرتبط. شروط ایران برای اعزام حجاج به عربستان · صالحی امیری: اگر عربستان شروط ایران را بپذیرد زائران به حج تمتع 96 اعزام میشوند.

تمام شروط ایران توسط طرف سعودی پذیرفته شد/ سیاست رسمی نظام ...

rooykard24.com/.../تمام-شروط-ایران-توسط-طرف-سعودی-پذیرفته...
19 hours ago - تمام شروط ایران توسط طرف سعودی پذیرفته شد/ سیاست رسمی نظام، برگزاری ... تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، ‌گفت: سیاست کنون نظام بر اعزام حجاج به عربستان با همه ... شده اند، از اعزام نخستین گروه کاروان ها به تمتع در نهم مرداد 96 خبر داد.

سیاست نظام برگزاری حج با عزت است - خبرگزاری حج

hajj.ir/.../75956?...سیاست%20نظام%20برگزاری%20حج%20با%20...
19 hours ago - ... شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، ‌گفت: سیاست کنون نظام بر اعزام حجاج به عربستان با همه ... شده اند، از اعزام نخستین گروه کاروان ها به تمتع در نهم مرداد 96 خبر داد.

اعلام شروط دستیابی به توافق برای برگزاری حج ۹۶ توسط سازمان حج

shafaonline.ir/.../اعلام-شروط-دستیابی-به-توافق-برای-برگزاری-ح... - Translate this page
Feb 28, 2017 - سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه آورده است: در ارتباط با مذاکرات حج 96، به ... با ابعاد متعدد موضوع حج انجام پذیرفت لیکن با عنایت به تعدد موضوعات و لزوم ... حج جمهوری اسلامی ایران و وزیر حج و عمره عربستان امروز برگزار شود؛ به دلیل ...

اعزام حجاج برای حج ۹۶ دوباره به بن بست رسید/عربستان شروط ایران را

www.newsair.ir/اعزام-حجاج-برای-حج-96-دوباره-به-بن-بست-رسی/
Mar 7, 2017 - اعزام حجاج برای حج ۹۶ دوباره به بن بست رسید/عربستان شروط ایران را ... حج اظهار کرده بودند که در صورت پذیرفتن شروط جمهوری اسلامی ایران و رسیدن ...

تمام شروط ایران توسط طرف سعودی پذیرفته شد/ سیاست رسمی نظام - بولتن

boultan.ir/.../تمام-شروط-ایران-توسط-طرف-سعودی-پذیرفته-شد-س...
19 hours ago - تمام شروط ایران توسط طرف سعودی پذیرفته شد/ سیاست رسمی نظام، برگزاری ... تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، ‌گفت: سیاست کنون نظام بر اعزام حجاج به عربستان با همه ... شده اند، از اعزام نخستین گروه کاروان ها به تمتع در نهم مرداد 96 خبر داد.
16 hours ago - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای ... سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان ... شده اند، از اعزام نخستین گروه کاروان ها به تمتع در نهم مرداد 96 خبر داد.

سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است/ طرف عربستانی شروط ایران ...

www.mojnews.com/.../168313-سیاست-رسمی-نظام-برگزاری-حج-با...
21 hours ago - وزیر ارشاد گفت: سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که امنیت ... شود و برای این کار همه مسیرها را طی کردیم و عربستان شروط ایران را پذیرفت.

صالحی‌امیری: سیاست نظام برگزاری حج با عزت است/ عربستان شروط ...

divaneh.xyz/gtfind/?...حج...عربستان+شروط+ایران...پذیرفت%2F...
... نظام برگزاری حج با عزت است/ عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه .... برگزاری حج 96، تاکید کرد: با وجودی که ظرفیت کاروان‌های حج تکمیل شده است و .... روند وضعیت صیادان دزدیده شده توسط دزدادن دریایی، آخرین وضعیت گروگان حادثه ...
21 hours ago - صالحی‌امیری: سیاست نظام برگزاری حج با عزت است/ عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه حجاج در نهم ... مهلت ثبت نام اولیه برای حج 96 ...
قاضی عسکر اعزام امسال حجاج ایرانی به حج تمتع را تصمیم نظام دانست و گفت: گاهی مطرح می ... امسال خواسته هایی که ما داشتیم را پذیرفتند و امضا کردند. ... وی با بیان اینکه 703 هزار نفر در بهار سال 96 به تعداد شاغلان اضافه شده است، ... . ... شده که مقدمات حج امسال برقرار شده و خبری از پذیرش شروط ایران در مذاکرات حج با عربستان نیست!?

کلیپ آنها درست می گویند نظام ما دیکتاتور است - مجله تفریحی دی فان

dayfun.ir/Tags/?q=کلیپ+آنها+درست+می+گویند+نظام+ما...
وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت/ آنها برای امنیت و کرامت حجاج، کتبا تضمین داد‌ه‌اند ... رضا صالحی امیری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت اظهار کرد: در رابطه با حج، ... یک بار هم گفته باشد: «رأی به من در انتخابات ریاست جمهوری 96 رأی به نظام بود». .... سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان.

شروط دستیابی به توافق برای برگزاری حج ۹۶ - افکار نیوز

www.afkarnews.ir/.../599962-شروط-دستیابی-به-توافق-برای-بر...
Feb 28, 2017 - سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه آورده است: در ارتباط با مذاکرات حج 96، به ... ارتباط با ابعاد متعدد موضوع حج انجام پذیرفت لیکن با عنایت به تعدد موضوعات و لزوم ... هیئت حج جمهوری اسلامی ایران و وزیر حج و عمره عربستان امروز برگزار شود؛ به ... پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای گروه نرم افزاری آسام میزبانی می شود.
21 hours ago - وزیر ارشاد گفت: سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که امنیت حجاج تأمین شود و برای این کار همه مسیرها را طی کردیم و عربستان شروط ایران ...

میهن مگ - عربستان، شروط ایران برای «حج» را پذیرفت

https://mihanmag.com/.../عربستان،_شروط_ایران_برای_«حج»_را_...
15 hours ago - تعرفه خدمات پرستاری در منزل در سال 96 ابلاغ شد ... عربستان، شروط ایران برای «حج» را پذیرفت ... سازمان حج و زیارت مبنی بر اعزام زائران به عربستان در شرایط بحرانی و حساس سیاسی .... این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است.
وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت 14 تیر 96 - 21:16. گیلان آنلاین: سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که امنیت حجاج تأمین شود و برای این کار همه ...

تصمیم ایران برای برگزاری حج ۹۶ چیست؟ - شیعه نیوز

www.shia-news.com/fa/.../تصمیم-ایران-برای-برگزاری-حج-۹۶-چی...
Jan 4, 2017 - بنابراین گزارش، چند روز گذشته «محمد بنتن» وزیر حج و عمره عربستان اعلام کرد ... از سوی عربستان برای حج 96 گفت: ما هیچ نوع دعوتنامه ای از عربستان برای حج ... بودن شرایط، موضوع توسط سازمان‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط بررسی و تصمیم گیری خواهد شد. ... و آنها را می پذیرفتند حتما زائران ایرانی در حج حضور پیدا می کردند.

جهان نیوز - زمان اعزام اولین گروه حجاج

www.jahannews.com/news/531373/زمان-اعزام-اولین-گروه-حجاج
2 hours ago - ... است که امنیت حجاج تأمین شود و برای این کار همه مسیرها را طی کردیم و عربستان شروط ایران را پذیرفت. ... اعزام اولین گروه حجاج ایرانی به حج 96.

تسری مدل بی‌خاصیت برجام به مذاکرات حج - رجانیوز

www.rajanews.com/.../انفعال-دولت-یازدهم-مقابل-سعودی‌ها-تسری-مد...
Apr 8, 2017 - وی افزود: در حالی که ایران هیچگاه موضعی علیه عربستان سعودی اتخاذ نکرده و حتی افرادی که اقدام به این ... برخی شروط از سوی ایران در مذاکرات حج پذیرفته شده ... همسر شهید احمد حاتمی اظهار داشت: حج سال 96 در حالی اجرایی خواهد شد که طرف سعودی هیچگونه عذرخواهی در ... خروج امحا و احشاء برخی حاجیان ایرانی توسط سعودی‌ها.
Jan 13, 2017 - سرپرست سازمان حج و زیارت با اعلام آغاز برنامه‌ریزی‌ها برای سفر حج تمتع طبق روال هر سال، گفت: بعید می‌دانم ایران و عربستان درباره ویزای حج ...
در صورتی که زائر در عربستان بیمار یا مصدوم گشته و بر اثر آن به ایران مراجعه و به .... تاکید می گردد از آنجا که این جلسات آموزشی بوده ویادگیری مطالب توسط زائرین ... حج تمتع توصیه می شود در اولین فرصت ممکنه با مراجعه به سامانه haj96.haj.ir در .... به کندی صورت پذیرفت اما بتدریج باتکمیل شدن ظرفیت رزواینترنتی کاروان ها (که ...

وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه ... - آفتاب

aftabnews.ir/.../وزیر-ارشاد-عربستان-شروط-ایران-را-پذیرفت-اعزام...
21 hours ago - وزیر ارشاد گفت: سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که ... وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه حجاج در نهم مرداد ... پیشنهاد توسط .... رییس‌جمهور: دیگر سال 88 و 78 نیست، اکنون سال 96 است/ وقت کار ...
Mar 18, 2017 - نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی اظهار داشت: در .... ایران و نیمی دیگر توسط سعودی‌ها برای انجام فریضه حج سال 96 به عربستان ... و بر همین اساس طرف سعودی پذیرفت که 79 هزار و 900 نفر به حج اعزام شوند اما با ...
ارسال توسط سازمان حج و زیارت در تاریخ 03 خرداد 1396 16:33 Article Rating ... چند روزی از آغاز ثبت نام کاروان های حج 96 می گذرد با توجه به این که بیش از یک ... کذبی در شبکه های مجازی در خصوص نا امن بودن عربستان یا انصراف زائران و نقل قول های دروغ ... کرد رئیس سازمان حج و زیارت را به آنجا اعزام و طرف عربستانی شروط ما را پذیرفت و ...

برچسب ها - حج تمتع

www.fardanews.com/fa/tag/1/حج%20تمتع
برچسب: حج تمتع. شرط برگزاری حج امسال ... گفت نمایندگان شورا به عربستان رفته و موضوع حج را. ... تمتع سال 96 اشاره کرد و گفت زائران حج باید... کد خبر: ... خبرگزاری میزان سرپرست حجاج ایرانی گفت در جلسات برگزار شده. ... لازم جمهوری اسلامی را برای حج پذیرفته است رضا صالحی. .... که در دهم ذی الحجه عید قربان توسط هر حاجی.
May 17, 2016 - به گزارش فارس، سعید اوحدی به انتشار بیانیه اخیر وزارت حج و عمره عربستان اشاره کرد و گفت: سه موضوعی که سعودی‌ها در این بیانیه به آن اشاره ...

عربستان شروط ایران را پذیرفت | جستجوی خبر

https://7world7.com/news/.../عربستان-شروط-ایران-را-پذیرفت/
20 hours ago - وی افزود: عربستان شروط لازم جمهوری اسلامی را پذیرفته است. ... سوی مقامات عربستانی از ما برای حج 96، نماینده ما به عربستان رفت و در مورد همه مواردی که ... ایشان البته از امضای خواسته های ایران توسط طرف سعودی خبر داده و گفته است که ...

سیاست ما اعزام حجاج است/عربستان شروط ایران را پذیرفته است

www.gilankhabar.com/...ایران.../28869-سیاست-ما-اعزام-حجاج-است-ع...
18 hours ago - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عربستان شروط لازم جمهوری اسلامی را برای حج پذیرفته است.

Btitr - رویداد ها

www.btitr.com/search/خح%20تمتع
مدیر عامل هما با اشاره به سهم 50 درصدی این ایرلاین در پروازهای حج 96 گفت: طبق برنامه ... سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان ... ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته شده، ...
7 hours ago - پرورش ادامه داد: سهم 50 درصدی هما برای پروازهای حج 96، معادل ان. ... ایرانی به عربستان مصوبه این شورا است و ان شاءالله زائران در حج امسال شرکت می کنند. ... وی ادامه داد: اعزام حجاج ایرانی توسط فرودگاه امام خمینی (ره) از 5 مرداد آغاز و تا 5 شهریور ادامه دارد. ... را طی کردیم و طرف عربستانی شروط ایرانی را پذیرفت و مکتوب کرد.

وزیر ارشاد در صورت تأمین شروط ایران به حج می‌رویم - ghand-pahlu

ghand-pahlu.ir/result/وزیر-ارشاد-در-صورت-تأمین-شروط-ایران-به-حج-می‌رویم.html
وزیر ارشاد در صورت پذیرفتن شروط ایران توسط عربستان حج ... شرایطتعهدات بیمه حجاج 96 اعلام شد غرامت 200 تا 270 نتایج آن به صورت خلاصه نیز در صورت تامین ...

عربستان شروط ایران برای اعزام حجاج را نپذیرفت

iquestion.ir/result/عربستان-شروط-ایران-برای-اعزام-حجاج-را-نپذیرفت.html
عربستان شروط پیشنهادی ایران برای حج عمره را پذیرفت جام عربستان شروط ... اعزام حجاج برای حج 96 دوباره به بن بست رسید عربستان شروط ایران را نپذیرفت.
Jan 4, 2017 - بنابراین گزارش، چند روز گذشته «محمد بنتن» وزیر حج و عمره عربستان ... شبستان مبنی بر دریافت دعوتنامه از سوی عربستان برای حج 96 گفت: ما ... در صورت مهیا بودن شرایط، موضوع توسط سازمان‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط بررسی و تصمیم گیری خواهد شد. ... و آنها را می پذیرفتند حتما زائران ایرانی در حج حضور پیدا می کردند.

سازمان حج: عربستان برای حج ۹۶ از ایران دعوت نکرده است! - فرارو

fararu.com/.../سازمان-حج-عربستان-برای-حج-۹۶-از-ایران-دعوت-نکر...
Jan 1, 2017 - وزیر حج عربستان گفته از ایران برای حضور در حج آینده دعوت کرده اما سازمان حج ایران می‌گوید؛ هیچ ... شرط ایران برای از سرگیری عمره، اجرای حکم اشد مجازات برای دو مامور خاطی سعودی و ارائه ... پیشنهاد توسط ... پژو 206 تیپ2 مدل 96.

پذیرش شروط ایران توسط عربستان | سوالات استخدامی وزارت نیرو 96

soalniro.ir/پذیرش-شروط-ایران-توسط-عربستان/66129
8 hours ago - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تمامی شروط اعلامی شده توسط ایران برای تامین امنیت و کرامت حجاج حج تمتع توسط طرف سعودی پذیرفته ...

کاروان حج 13010- اصفهان

jafari13010.blogfa.com/
کاروان حج 13010- اصفهان - نوروزعلی جعفری علون آبادی - کاروان حج 13010- اصفهان. ... کاروان ،زائران داوطلب نمایندگی اعلام آمادگی نموده وپس از رأی گیری توسط زائران ... برای دریافت لیست کاروانهای حج96 استان اصفهان به آدرس زیر مراجعه فرمایید: ..... بین سازمان حج و زیارت و وزارت حج عربستان و پذیرش شروط جمهوری اسلامی ایران در ...

آغاز عملیات انتقال حجاج از ۹ مرداد - ساعت24

www.saat24.com/news/275263/آغاز-عملیات-انتقال-حجاج-از-۹-مرداد
17 hours ago - وی ‌گفت: ایران ایر مانند سالهای گذشته وظیفه حمل و نقل 50 درصد حجاج ایرانی را دارد و 50 درصد باقی پروازها برعهده شرکت‌های هواپیمایی عربستان خواهد بود. پرورش ادامه داد: سهم 50 درصدی هما برای پروازهای حج 96، معادل انتقال 43 ... پیشنهاد توسط ... حج با عزت است/ عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه حجاج در نهم ...

آیا در سال 96 مشکل حج و عربستان با ایران حل می شود - بابام

babam.ir/آیا-در-سال-96-مشکل-حج-و-عربستان-با-ایران-حل.html
Nov 25, 2016 - مطلب مذکور در خصوص حج رفتن ایرانی ها در سال 96 را در مطلب زیر به تفصیل خواهید خواند . ایران برای حل مشکل حج شروطی را گفته است و با این شرط ...
Oct 7, 2015 - نکته بعدی نقد این رویکرد است که آیا با تعطیلی حج توسط ایران می توان جلوی ... می کند و از سوی دیگر با وجود سودآوری فراوان زائران ایرانی برای عربستان سعودی، .... (مجلسی، بحار الانوار، ج 96، ص 8) اگر کسی به وزن کوه ابوقبیس (کوهی بزرگ)، طلا ..... تدابیری اندیشیده می شد که چنین وقایعی صورت نمی پذیرفت .

5 مرداد شروع پرواز حجاج - باشگاه خبرنگاران نوجوان

yjcnews.ir/search/?q=5+مرداد+شروع+پرواز+حجاج
8 hours ago - مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت ادامه داد:برای سهولت در کار حجاج، روادید به ... که زائران تحویل مدیر کاروان‌ها می‌دهند باید تا ۵ اسفند ماه سال 96 معتبر باشد. ... شود و برای این کار همه مسیرها را طی کردیم و عربستان شروط ایران را پذیرفت. .... این خانواده‌ها افزود: بیشترین کار انجام شده در این باره توسط سازمان حج بوده است و ...

چرا کار عربستان و قطر به اینجا کشید؟ - ایران جیب

www.iranjib.ir/.../36934/چرا-کار-عربستان-و-قطر-به-اینجا-کشید؟...
Jun 5, 2017 - امیر قطر واقعا از ایران دفاع کرده بود؟ ... تکذیبیه دولت قطر قرار نبود پذیرفته شود. ... اختلاف قطر و عربستان از زمان شیخ تمیم شروع شد؟ .... از امیر قطر و عدم اجرای کودتا توسط آل سعود وارد این کشور بشن،البته راست و .... مردذم ایران نباید حج بروند و پولهای خودشونو .... شرایط پیش فروش هیوندای سوناتا 2018 - تیرماه 96.

سیاست ما اعزام حجاج است/عربستان شروط ایران را پذیرفته است - شعار سال

shoaresal.ir/.../سیاست-ما-اعزام-حجاج-استعربستان-شروط-ایران-را-پ...
18 mins ago - سیاست ما اعزام حجاج است/عربستان شروط ایران را پذیرفته است ... امیدواریم شاهد برگزاری حج باعزت و کرامت باشیم. ... سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 14 تیر 96، کد مطلب: 1454319:www.tasnimnews.com ... ماجرای تدوین قرارداد 20ساله با توتال توسط افراد کم سن وسال.

نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت :عربستان نمی‌خواهد حج انجام شود/با ...

www.kargozarantehran.ir/.../نماینده-ولی‌فقیه-در-امور-حج-و-زیارت-...
Apr 3, 2016 - در جلسه هیات مدیره مورخ 96/03/17 سمت اعضای هیات مدیره شرکت مرکزی کارگزاران ... نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: تاخیر ایجاد شده توسط عربستان ... سرپرست حجاج ایرانی با اشاره به سخنان وزیر خارجه عربستان که حج را از ... حج به روابط سیاسی دو کشور پیوند نخورد و آنها نیز پذیرفته بودند و حج هم به ...
Apr 3, 2017 - فراخوان متقاضیان اعزام در حج 96 بانضمام لیست قبول شدگان آزمون95 ... شرایط که در آزمون سال 95 شرکت نموده و پذیرفته شده اند نیز می بایست حتما در فراخوان ... های جسمی و روانی توسط کمیسیون مربوطه از تاریخ 10 /2 /1396 لغایت ... قوانین و مقررات عربستان ... 2- اعتقاد و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
20 hours ago - آموزش وپرورش، خواستار تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 96 شد. - ایسنا اجتماعی .... سیاست کنونی نظام اعزام حجاج به حج تمتع است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان ... عربستان شروط ایران را برای حج تمتع پذیرفت.

5 مرداد؛ شروع پرواز حجاج - فینچه

finche.ir/tag/?...حجاج++++++++++++++++++++++++
وزیر ارشاد: عربستان شروط ایران را پذیرفت/ اعزام اولین گروه حجاج در نهم مرداد ... وزیر ارشاد گفت: سیاست رسمی نظام برگزاری حج با عزت است که امنیت حجاج تأمین .... اجرای تور: 20 مرداد 96 مدت اقامت4 شب قیمت: 4,490,000تومان پرواز با هواپیمایی ایجین .... ایرانی خاطرنشان کرد: بیشترین کارِ انجام شده برای این خانواده‌ها توسط سازمان حج ...
سوت آغاز رقابت کنکوری‌ها به صدا درآمد - آزمون سراسری 96 صبح امروز با شرکت بیش ..... سیاست کنونی نظام اعزام زائران به حج است/پذیرش شروط ایران توسط عربستان ...
اراده سازمان حج و زیارت بر اعزام حجاج ایرانی در تمتع امسال است ... وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عربستان شروط لازم جمهوری اسلامی را برای حج پذیرفته است. ... پرورش ادامه داد: سهم 50 درصدی هما برای پروازهای حج 96، معادل انتقال 43 هزار نفر از حجاج ... پروازه‌ها با هواپیماهای 70 نفره ATR و توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران صورت ...

5 مرداد؛ شروع پرواز حجاج - مجله اینترنتی

toma.ir/search/?...حجاج++++++++++++++++++++++++
نخستین کاروان حجاج ایرانی نیز از تاریخ نهم مرداد ایران را به مقصد عربستان ترک خواهد ... در جریان اعزام زائران حج تمتع 96 تعدادی از کاروانها ابتدا به مدینه و تعدادی از ... تأمین شود و برای این کار همه مسیرها را طی کردیم و عربستان شروط ایران را پذیرفت. .... اجرای ضعیف و تلاش برای جلب توجه با عکس هایی عجیب توسط یکی از شرکت ...
پرورش با اشاره به سهم 50 درصدی هما برای پروازهای حج 96، معادل انتقال 43 هزار ... حج 10 روز پیش تشکیل شد و تصمیم برای اعزام زائران ایرانی به عربستان ... مهیا نشدن فضای مذاکره توسط رژیم سعودی، حجاج ایرانی به حج تمتع اعزام نشدند. ... خوشبختانه امسال شروط ما پذیرفته شد و باید دقت بیشتری درباره تامین امنیت حجاج اعمال کنیم.
سایت خبری ایران. ... قطر دو گزینه دارد: ماندن در کنار ایران یا پذیرش شروط عربستان / ایران چگونه می تواند پیروز میدان بحران قطر شود؟ قطر دو گزینه دارد: ماندن در کنار ...

اسراییل زمان حمله به ایران را اعلام کرد! - khabareghtesadi.com

eghtesadgardan.ir/fa/news/1395/اسراییل-زمان-حمله-به-ایران-را-اعلام-کرد
جزییات عملیات جنگی اسراییل علیه ایران برای نخستین بار اعلام شد. ... افزوده است: حمله به ایران مانند حمله اسرائیل به راکتور هسته‌ای «اوسیراک» عراق در سال ...... هستند ولی سرسپردگی و پذیرش بی قید و شرط خواسته های زورگویان را نیز بر نتابیده ..... به حول و قوه ی الهی و آمریکا نیز بداند که توسط ایران به قل و زنجیر کشیده خواهد شد .

آشنایی با کشور تاجیکستان - hajij.com

www.hajij.com/fa/islamic-countries.../439-1390-07-10-13-02-33
امپراتور بزرگ و بنیانگذار اولین کشور اقوام ایرانی در آسیای مرکزی. ... روسی به عنوان زبان معاشرت بین اقوام و ملیت‌های گوناگون ساکن در تاجیکستان پذیرفته شده است. ..... شهرهایی مثل سمرقند و بخارا که توسط ایرانیان درست شدند، به مراکز فرهنگی و تجاری ...... بعد از تحصیل به زیارت حج مشرف گردید و مدت سه سال در عربستان به سر برد.

محمد - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمد
او حدود سال ۵۷۰ میلادی، در مکه در سرزمین حجاز واقع در شبه جزیره عربستان به دنیا آمد. ... که به باور مسلمانان، به صورت وحی به محمد رسیده و تا هنگام درگذشتش توسط او اعلام ..... آن را با هیچ چیز دیگر خوش ندارد و حتی در دوره اسلام هم حاضر به پذیرفتن دعوت به ..... شروط این بود که اهالی مکه خون‌بهای کسانی که از قبیله بنی‌خزاعه کشته شده‌اند را ...

علی بن ابی‌طالب - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/علی_بن_ابی‌طالب
سپس در سال ۳۸ هجری با خوارج که قبول حکمیت توسط علی را بدعت می‌دانستند و بر او ..... در سال ۶۳۰ میلادی، سال قبل از فتح مکه، هنگامی که ابوبکر حج را رهبری می‌کرد، محمد ..... کرد که علی تنها دو شرط اول را پذیرفت؛ در حالی که عثمان هر سه شرط را پذیرفت. .... رفتن عراق، عملاً استان‌های شرقی وابسته به آن، شامل ایران، نیز از دست می‌رفت.

zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub

https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/data/.../fa/fa_50K.txt
ایران 199898. اما 196965 ... توسط 80977 ..... عربستان 20356 ..... شرط 7653. موسسات 7642. معمولا 7637. پیرامون 7622. هویت 7622. نقشه 7619 .... پذیرفته 5966. پایتخت ..... حج 4410. اشغالی 4407. حدی 4406. بدان 4405. گویی 4397. اندرکاران 4397.

سازمان دامپزشکی کشور-استان سمنان

semnan.ivo.ir/portal/home/?30531/همه-خبرها
1396/3/29 دوشنبه راه شکست فتنه های آخرالزمان/شرط تحقق مدنیت مهدوی در جامعه منتظر. خبرگزاری ... 1396/3/29 دوشنبه کاهش هزینه ساخت مخازن بتن پیش تنیده توسط محققان ایرانی .... ارزش محموله های صادراتی دام و فرآورده های وابسته استان در دو ماهه ابتدای سال 96 .... 1396/3/23 سه شنبه عربستان همه درخواست‌های ایران برای حج را پذیرفت.

با حضور - مصاف

www.masaf.ir/ImagesSitemap
عکس زیر یک تابلوی تبلیغاتی در عربستان را نشان می‌دهد، بر روی تابلو .... muslim.jpg « اطلاعیه تکمیلی » برگزاری احیای نیمه شعبان توسط جنبش مصاف shia .... اعزام زائران به سامرا shia muslim سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت از پیش ...... بلوکه‌شده ایران/ کاهش سطح غنی‌سازی اورانیوم؛ شرط پرداخت قسط دوم shia muslim ...

تجاوز 40 مرد به دختر 15 ساله در مالزی! | هشترود نیوز

www.8roodnews.com/?tag=تجاوز-40-مرد-به-دختر-15-ساله-در-مالزی
هشترود نیوز ، کفه ترازوی گردشگری ایران به سوی گردشگران خروجی از .... هشترود نیوز ، در ۹ ماهه اول سال جاری بیش از ۸۶۰۰ تن انواع بذور اصلاح شده توسط شبکه ..... هشترود نیوز – در حمله تروریستی به مناطق شمالی عربستان در همسایگی عراق، یک افسر ...... هشترود نیوز – ۴۱خروجی در دو فصل و نیم ،شرط درخشان برای نماندن و در خواست کی ...

قرآن - مطالبی در مورد قرآن کریم

matalebe-ghorani.persianblog.ir/tag/قرآن
مثلاً سالی دو بار کربلا رفته، حج و عمره می‌رود، خمس می‌دهد، کار خوب خیلی می‌کند، نماز ..... قرآن کریم به عنوان کتاب آسمانى در لایه‌هاى مختلف زندگى مردم ایران حضور دارد. ... د کلمه‌اى که در مجالس ترحیم براى اعلان خواندن سوره فاتحه توسط شخص وارد شونده در .... با تحقیق و تفکر اسلام را انتخاب کردن، بندگی خداوند را پذیرفتن، یعنی ولایت ...

نسخه چاپی - پایگاه اطلاع رسانی لبیک

labbaik.ir/News/uNews.aspx?ID=f3b6b4aa-fb0f-4ee0... - Translate this page
Apr 3, 2016 - سرپرست حجاج ایرانی تصریح کرد بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و ... شده توسط عربستان برای انجام مذاکرات مقدماتی و فراهم شدن مقدمات حج مانند آموزش ، تامین مسکن ، حمل و نقل ، تغذیه و. ... حج به روابط سیاسی دو کشور پیوند نخورد و آنها نیز پذیرفته بودند و حج ... توضیح درباره خبر دعوت عربستان از ایران برای حج 96

عربستان شروط ایران در حج را پذیرفت - بازار نیوز

bazarnews.ir/fa/news/.../عربستان-شروط-ایران-در-حج-را-پذیرفت
Apr 20, 2017 - ... مسائل حج ۹۶»، از پذیرش شروط ایران توسط دولت عربستان خبر داد. ... وعده رشد 8 درصدی در سال 96/تولید و اشتغال دو رکن اصلی فعالیت های ...
صاحبی در نشست خبری افزود: سه هزار نفر از استان کرمان به حج تمتع سال 96 مشرف می شوند. وی با اشاره به مذاکرات هیات ایرانی با مسئولان عربستان در رابطه با حج تمتع ... و حتی مسئولان سعودی پذیرفته اند انگشت نگاری توسط طرف ایرانی انجام شود
Apr 8, 2017 - وی افزود: در حالی که ایران هیچگاه موضعی علیه عربستان سعودی اتخاذ نکرده و حتی افرادی که اقدام به این ... برخی شروط از سوی ایران در مذاکرات حج پذیرفته شده ... همسر شهید احمد حاتمی اظهار داشت: حج سال 96 در حالی اجرایی خواهد شد که طرف سعودی هیچگونه عذرخواهی در ... خروج امحا و احشاء برخی حاجیان ایرانی توسط سعودی‌ها.
در بخش دوم برنامه از بازداشت سه نفر از اتباع ایران در عربستان شما را باخبر خواهیم .... در ادامه به خبر تکذیب ورود قایق های سپاه به مرزهای آبی عربستان سعودی توسط سردار ...... بین هیئت حج و زیارت ایران با کشور عربستان برای اعزام 80 هزار زائر ایرانی در ..... خواهیم ساخت و در باب انتخابات ریاست جمهوری سال 96 با شما سخن خواهیم گفت .

متن بیانات رهبری در دیدارها - خبرنامه ایران

khabarnamehiran.persianblog.ir/tag/متن_بیانات_رهبری_در_دیدارها
رهبر انقلاب، زیارت خانه خدا و مناسک حج را، فرصتی بی نظیر برای تطهیر روح، نزدیکی به .... حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: تجزیه عراق و اگر بتوانند سوریه، هدف مشخص ...... رهبر انقلاب اسلامی شرط اصلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی را عزم راسخ و جدی و ..... حضرت آیت الله خامنه‌ای، طرح «هلال شیعی» توسط عوامل دست دوم امریکا و همچنین ...