حاشیه های استندآپ کمدی رضا نظری در مسابقه خنداننده شو هفته قبل زیاد بود. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به استندآپ او اعتراض داشتند و معتقد بودند او از متن های توئیتری کپی کاری کرده است. با این حال انتشار یک خبر از رضا نظری باعث تعجب و ناراحتی شد و آن اخراج از کارش بود!

اشکان خطیبی فیلمی از رضا نظری کمدین خنداننده شو «خندوانه» را در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «آدمیزاد جایزالخطاست و بخشش هم نشانه بزرگواری. من رضا رو بخشیدم، اشتباه من و تیم نویسنده مون هم بوده که تک به تک شوخی ها رو چک نکردند تا من با اعتماد به نفس نگم که متن رضا نوشته خودشه. پس من هم عذرخواهی می کنم. اتفاقیه که افتاده…رضا به خاطر این مسابقه از شغل ش اخراج شده!»


#خندوانه | تی نیوز

https://tnews.ir/tags/خندوانه
رضا نظری کمدین «خنداننده شو» از مردم و بینندگان برنامه «خندوانه» و همچنین اشکان ... کمدین خنداننده شو «خندوانه» از کارش اخراج شد/ اشکان خطیبی عذر خواهی کرد کمدین ...

سایت رسمی برنامه خندوانه - عرش

https://khandevaneh.arsh.co/gallery/media/398783/?page=7
از بخش رای‌گیری خنداننده‌شو در سایت خندوانه، به رضا نظری رای بدید تا به مرحله بعد بره. .... آقا رضا خداییش راننده تریلی بهت بیشتر میاد تا کمدین حالا از کارم که اخراج شدی حتما برو سراغ ... چنانکه استند آپ اکبر اقبالی در گروه خانم بهرام دیده شد.

استندآپ علی صبوری - سایت رسمی برنامه خندوانه - عرش

https://khandevaneh.arsh.co/gallery/media/397109/
Jun 18, 2018
... ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴. امید وارم بری خنداننده شو سری دو ... برای روز ۱۸ خرداد و حضور در ضبط برنامه ی خندوانه. فقط با ۱۵۰۰ ... اینم شانس حضور انتخابی و بی قرعه کشی در خندوانه.
Missing: کمدینکارشاخراج

بعد از «خندوانه»کارم به بیمارستان کشید! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و ...

https://www.mehrnews.com/.../بعد-از-خندوانه-کارم-به-بیمارستان-...
Mar 28, 2018 - «سیده مریم کشفی» استعداد تازه‌ای بود که در«خندوانه» پله‌پله بالا آمد. ... و بعد تقسیم کرد و در قاب خندوانه از او یک استندآپ کمدین جدی ساخت. ... اما انقدر اصرار داشت که خودش من را ثبت نام کرد و پیگیر کارها شد. ... تا جایی که این ترس و اضطراب حین «خنداننده شو» به قدری زیاد بوده که کارش را به بیمارستان هم کشانده.

خنداننده شو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/خنداننده_شو
خنداننده شو بخشی جانبی در مجموعه خندوانه است که به معرفی استندآپ کمدین‌های جوان و ... «خنداننده برتر» که در فصل دو اجرا شد این است که شرکت‌کنندگان خنداننده برتر از .... این کمدین دربارهٔ رستوران رفتن و قیمت‌های متفاوت غذاها استندآپ خود را اجرا کرد.
Missing: کارشاخراج
افشاگری مجید افشاری در مورد خندوانه ، بیوگرافی مجید افشاری ، تحصیلات ... خانه سرگرمی بیوگرافی مجید افشاری (خنداننده شو) + افشاگری ... مجید افشاری ، یکی از شرکت کنندگان مسابقه خنداننده شو، متولد تهران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ... مجید افشاری به عنوان استندآپ کمدین در مرحله نیمه نهایی با سیده مریم کشفی ...
خندوانه کاری از رامبد جوان سال ۱۳۹۷ #خندوانه #خنداننده_شو #رامبد_جوان .... #خندوانه #خنداننده_شو #روبیکا #استند_آپ #استند_آپ_کمدی #کمدین ... دوستان رضا بخاطر حضور تو این برنامه از کارش اخراج شده ازش حمایت کنین تا فردا شب فرصت رای دادن هست . ... پارت 1 اجرای کامل از مرحله دوم استند آپ کمدی علی صبوری در خنداننده شو ادامه.

جزئیات دستگیری جاعل عنوان هاشمی رفسنجانی + عکس / مجله اینترنتی ...

https://dislove.ir/.../جزئیات-دستگیری-جاعل-عنوان-هاشمی-رفسنج
6 hours ago - در ادامه رسیدگی به این پرونده، متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، همچنین در بازرسی از ... کدام کمدین خنداننده شو در خندوانه از کارش اخراج شد؟