شهر عکس

کلیپ های رقص مائده هژبری

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

مائده هژبری این روزها به سوژه خبری و داغ در اینستاگرام و فضای مجازی تبدیل شده، دختر دهه هشتادی که از طریق رقص در اینستاگرام مشهور شد و فالورهای زیادی به دست آورد ، این یعنی مشهور و محبوب شدن در ایران! فالورهای زیاد هم شهرت می آورد، همه رقص های او را در صفحه اش می دیدند و کیف می کردند تا این که پلیس تصمیم به بازداشت او و امثال او گرفت و اعترافش که در تلویزیون پخش شد همه به طرفداری از او پرداختند، از بازیگران و چهره ها گرفته تا افراد دیگر در جامعه. ما به ماجرای بازداشت او کاری نداریم اما سوال اینجاست که چرا رقص دختر دهه هشتادی برای دیگران تا این حد لذت بخش است؟ چرا دخترهای ایرانی هرکاری می کنند تا در اینستاگرام فالور جذب کنند؟ چرا مردم دنبال کسانی هستند که کارهای سبک و مسخره می کنند تا جزو شاخ های اینستاگرام شوند؟

 

خبر بازداشت مائده هژبری یکی از اینفلوئنسر های مطرح اینستاگرام از اخبار مهم روز های گذشته بود که واکنش های مثبت و منفی زیادی به دنبال داشت. پس از ایجاد این موج در شبکه های اجتماعی این سوال برای خیلی ها پیش آمده که مائده کیست و برای چه بازداشت شده است؟

 

مائده هژبری متولد ۱۳۸۰ در تهران و ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک می باشد که چند سالی میشد در اینستاگرام به فعالیت مشغول شده بود و به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را در پیج شخصی منتشر می کرد و از همین راه به صد ها هزار دنبال کننده دست پیدا کرده بود.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

عکس مائده هژبری یکی از شاخ های اینستاگرام

 

هژبری چند سالی است که در رشته ژیمناستیک فعالیت داشته و بعد از مدتی به ورزش پارکور روی آورد و به این رشته علاقه مند شد. پارکور را تحت نظر مربیان مجرب آموزش دید و فعالیتش را در این زمینه آغاز کرد.مائده به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و … دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کنند و فالوور های زیادی از این راه جذب کرده و درآمد میلیونی را به جیب می زنند.

 

نامبرده در مصاحبه خود علت این کار خود را فقط سرگرمی عنوان کرده و گفت: “با گروه و یا کسانی دیگری همکاری نکرده و قصدم فریب و یا ترویج بی بند و باری نبوده است و فقط افرای از من خوششان آمده بود و من هم با آهنگ های مختلف می رقصیدم. این کار را ابتدا برای سرگرمی چهار سال پیش انجام دادم اما بعد از مدتی متوجه شدم آمار فالوورهایم بالا می رود.”

 

بازداشت مائده به جرم انتشار کلیپ های رقص

مائده به همراه چند تن از کسانی چون الناز قاسمی که در اینستاگرام فعالیت داشتند توسط پلیس فتا دستگیر شدند و به قید وثیقه آزاد شدند.سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتابعد از سال جدید ۹۷ اعلام کرد که در حال شناسایی بیش از ۵۱ هزار صفحه اینستاگرامی هستیم که محتوای مستهجن و مبتذل با عکس ها و فیلم های ناهنجار دارند و اقدامات لازم برای شناسایی همه این پیج ها شروع شده است.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

هشدار پلیس فتا به دارندگان پیج های مبتذل

حال خبری مبنی بر دستگیری تعداد زیادی از شاخ های اینستاگرام منتشر شده و همه پیج های مبتذل که شناسایی شدند مسدود شده است.اگر سری به پیج های این افراد بزنید با این پیام: صفحه حسب دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید مواجه خواهید.

 

الناز قاسمی بعد از آزادی به کانادا رفته و از طریق وکیلش در حال پیگیری می باشد و لازم به ذکر است که تمام عکس‌ها و ویدیو‌های آن‌ها نیز پاک شده است.

 

واکنش منفی به «فیلم اعتراف» مائده هژبری

فیلم پخش شده در شبکه‌ی یک صداوسیما از آنچه اعترافات «مائده هژبری» خوانده شده، واکنش‌های مختلف و بیشتر منفی را در توییتر به دنبال داشت.به گزارش انصاف نیوز، مائده هژبری دختر ۱۷ – ۱۸ ساله‌ای که تصاویر رقص خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، در این فیلم پخش شده به گریه افتاده و به ویژه همین گریه‌ی او در فیلم اعترافات، باعث واکنش‌های بسیاری شده است.

 

بخشی از واکنش‌ها هم پرداختن به مائده هژبری را در مقایسه با مسایلی از جمله مفاسد اقتصادی مورد نقد قرار داده‌‎‌اند، از جمله کاربری به نام «رقیه» نوشته است: «از مدیرعامل ثامن‌الحجج و ۱۲ هزار میلیاردش چه خبر؟ جانم؟ مشغول طراحی عملیات دستگیری #مائده_هژبری خطرناک بودن؟ حله. خدا قوت برادران. مطمئنم خیلی‌ها اصلا #مائده_هژبری رو نمی‌شناختن. اما با این دستگیری و پخش اعترافات از تلویزیون همه رفتن دنبال ویدئوهاش. حالا این وسط گناهی هم اگه بوده به واسطه‌ی آقایون بیشتر شده که. خودشون رو هم باید به جرم اشاعه‌ی فحشا بگیرن».

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

محسن بیات زنجانی هم در این باره نوشته است: «واقعا خروجی پخش کردن اینگونه اعترافات چیست؟ کدام مخاطبی اقناع می‌شود؟ برای چه کسی درس عبرت است اصلا؟ من واقعا مبهوت مانده‌ام از اینکه #صداوسیما واقعا نمی‌فهمد یا تعمدا دنبال تحریک عواطف بخش‌های زیادی از جامعه است!»

 

– انتقاد آذر منصوری (فعال اصلاح طلب) از صدا و سیما و اعتراف‌گیری از دختر ۱۷ ساله به دلیل نمایش رقصش در اینستاگرام

 

آذرمنصوری قائم مقام دبیر کل حزب اتحاد ملت: مدیران و سیاست گذاران رسانه ملی اگر قائل به پاسخگویی هستند به این سوال پاسخ دهند برنامه هایی مانند اعتراف گیری از دختری که اتهامش نمایش رقص خود در اینستاگرام است، با تکیه بر کدامیک از مبانی اخلاقی و انسانی و دینی ما تولید و از فراگیرترین رسانه رسمی کشور پخش می شود؟فاین تذهبون؟ / امتداد

 

– مصطفی تاجزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب هم پخش اعترافات چند دختر را به دلیل رقصیدن در اینستاگرام، از صدا و سیما محکوم کرد.

 

بیوگرافی مائده هژبری

بیوگرافی مائده هژبری در سال ۱۳۸۰ در تهران دیده به جهان گشوده است ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک با رقص هایی از خود که در صفحه ی مجازی اش در شبکه ی اجتماعی اینستا منتشر میکرد و دنبال کننده و فالوور های خیلی عظیمی را دور خود جمع کرده و برای آنها کلیپ رقص مائده هژبری را می گذاشت .

 

اینستاگرام مائده هژبری

در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر بازداشت و دستگیری دختری که کلیپی از عکس های خود را در اینستاگرام منتشر می کرد، بازتاب های گسترده ای بر سرزبانها افتاده استمائده نام دختری است که گفته می شود بازداشت شده است.گفته می شود مائده هژبری مربی رقص است و در رشته ورزشی پارکور هم فعالیت دارد.

 

کانال تلگرام مائده هژبری

مائده هژبری کیست این روزها خیلی ها دنبال اطلاعاتی درباره این شخص هستند که دستگیر شده توسط پلیس فتا و ایشان در تلگرام هیچ کانالی ندارد و اطلاعاتی خیلی کامل دقیق از محل زندگی و خانواده این فعلا در دسترس نیست.

 

دابسمش های مائده هژبری

این روزها شاهد بیشتر شدن این دستور که به جای عکس پروفایل و به عنوان یک پست جداگانه در صفحه‌های اینستا این افراد منتشر شده از این قرار است: «این صفحه حسب دستور مقام محترم قضایی به علت انتشار محتوای مجرمانه مسدود گردید» به خاطر پست های این صفحات و ترویج بی حجابی رقم میخورد و این متن در پروفایل آنها قرار گرفته و بسته میشود.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

فعالیت در رشته ورزشی پارکور

وی چندی پیش در یک تیم بیوگرافی ورزشکاران به نام پابرجا فعالیت داشته و بعضی اوقات نیز به عنوان نماینده نیز از او یاد میشده و به برنامه های مختلف نیز از طرف تیم نماینده میرفت و خیلی پارکور کار ماهری بود.

 

ماجرای مائده، شاداب، الناز و کامی

«وقتی صفحات شاخ‌های اینستاگرام توسط فتا ناجا شناسایی می‌شود، مدیران این صفحات در هر کدام از استان‌ها که باشند به آن استان اعلام می‌شود، استان نیز طی هماهنگی با مرجع قضایی و اخذ مجوز قضایی اقدامات لازم را انجام می‌دهد، در مواردی هم که از مسئولیت فتا خارج باشد، حتما با استفاده و همکاری پلیس امنیت اخلاقی موارد اعلام شده بررسی و به شدت با آن‌ها برخورد می‌شود.

 

بیش از ۳۰ درصد پرونده‌های مربوط به شاخ‌های اینستاگرام که از سوی فتا ناجا اعلام می‌شود، مربوط به تهران بزرگ است. تاکنون یک سوم این پرونده‌ها به نتیجه رسیده و مسئول با مدیر صفحه به فتا احضار شده و اقدامات لازم در مورد آن‌ها انجام شده است.» جملاتی که خواندید، صحبت‌های رئیس پلیس فتا تهران است که روز گذشته در سطح گسترده‌ای منتشر شد و خیلی‌ها را به یاد ماجرای آخر اردیبهشت ماه انداخت.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

زمانی که پیج چند چهره اینستاگرامی بسته شد و گفته شد چند نفر از این افراد بازداشت شده اند: «مائده، شاداب، الناز و کامی» جزو شناخته‌ها بودند. ماجرا برای کاربران زمانی جالب‌تر شد که چند روز پیش مستندی از شبکه اول پخش و با این افراد صحبت شد. البته حالا به نظر می‌رسد این افراد آزاد شده اند، اما در فضای مجازی داستان ادامه دارد.

 

در مستند پخش شده با نام بیراهه ابتدا یک خانم روانشناس می‌گوید: روانشناس‌ها معتقدند زن‌ها رفتار‌های نمایشی بسیار بیشتر از خودشون نشون میدن. علل رفتار‌های نمایشی میتونه توجهی باشه که کودکان در دوره کودکی گرفته اند. یکی از دلایل میتونه این باشه دختر‌هایی که با لباس پوشیدن مورد توجه قرار گرفته اند. یا با رفتار‌های خاصی که انجام داده اند و همین رفتار در این افراد باقی مانده است.» در ادامه این گزارش، صحبت‌های این چهره‌ها را مرور می‌کنیم.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

مائده!

او هم مانند بقیه بسیار عادی فعالیت خود را شروع کرد و اتفاقا در ابتدا تلاش می‌کرد کمی چاشنی فرهنگی نیز داشته باشد. همچنین: فعالیت‌های ورزشی نیز داشت. آرام آرام، اما با افزایش فالوئرهایش رنگ و بوی پستهایش تغییر کرد.او که در حدود بیست سال سن دارد، اطلاعات زیادی از وضعیت زندگی اش منتشر نشده و گفته می‌شود پس از شناخته شدن در اینستاگرام، خانواده اش ارتباط حسنه‌ای با او نداشتند. اوج جنجال او زمانی بود که در تبلیغات رسمی! یک برند آرایشی در اینترنت فعالیت کرد.»

 

در مورد ویدئوی تبلیغاتی که از شما پخش شده بود توضیح می‌دهید؟

 

یک آقایی با دوربین معروف آرایشی که از دوستان آقای … بودند، از من فیلم گرفتند. این آقا از لحاظ مالی قوی است و برند لوازم آرایشی معروفی از آن ور وارد می‌کند. به من پیشنهاد کرد با آن‌ها همکاری کنم. منم از روی علاقه‌ای که به آن برند داشتم با آن‌ها همکاری کردم.»

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

این کار در آمد مالی برای شما داشت؟

 

این کار نه. نداشت.»

 

مگر کار دیگری در فضای مجازی می‌کردید که برای شما درآمد داشته باشد؟

 

یک سری استوری واسه پیج‌های مزون، کفش، لباس و… بود. خیلی نبود مثل بقیه. بقیه پول می‌گیرند و با موزیک می‌رقصند. خیلی پیشنهاد این کار به من شد، ولی انجام ندادم.)

 

هدفت از انتشار ویدئو‌ها چی بود؟

 

نه اینکه جلب توجه بود، ولی خب یک سری آدم از من خوششون آمده بود. نه قصد ترویج چیزی داشتم و نه می‌خواستم کسی را تشویق به این کار بکنم. واقعا قصد و منظوری نداشتم.»

 

گروهی کار می‌کردید یا انفرادی؟

 

نه تیمی کار می‌کردم ونه آموزشی پیش کسی دیدم. من فقط آموزشی که می‌بینم، آموزش ورزشی است آن هم نزد مربی‌های قانونی ژیمناستیک.»

 

از چه سالی این کار را شروع کردی؟

 

دو یا سه سال پیش این قضیه برای من باز شد و پیجام اومد بالا.»

 

الان نزدیک چقدر فالوئر داری؟

 

۶۰۰ هزار نفر

 

شاداب

او با دابسمش هایش مشهور شد و خیلی زود فالوئر جمع کرد.»

 

چند تا فالوئر داشتی؟

 

۷۲ هزار تا.»

 

شما یک پیج جدا داری و اون آقا هم یک پیج جدا؟

 

هر دو تا اینقدر فالوئر داشتید؟ نه .. ۸ هزار تا فالوئر دارد.

 

این ویدئو‌هایی که از مهمونی‌ها می‌گرفتید جریانش چیه؟

 

بیشترشون تولد دوستای صمیمی بود. یعنی مهمونی غریبه نبود. یا اینکه مثلا می‌گفتن تولد دوستمه میای بریم؟»

 

یعنی مهمونی تم دار نبود؟

 

چرا بود.

 

شما اصلا انگیزه تون اولین بار که عکس بگذارید تو اینستاگرام و اینقدر فالوئر جمع کنید چی بود؟

 

اصلا اگه فکر می‌کردم یک روزی بخواهند به من بگویند شاخ اینستاگرام و شاخ مجازی و .. واقعا فکر نمی‌کردم یک روزی چنین چیزی اتفاقی بیفتد. من اصلا کی این موضوع را متوجه شدم؟ شش ماه بعد از اینکه صفحه خودم را باز کردم.

 

دیدم فالوئر‌های من در حال افزایش هستند و برای من جالب شد… اوایلش برای اینکه بخواهم شاخ مجازی بشوم و یا برنامه ریزی داشته باشم، نه اصلا. احساس خودنمایی داشتم. اولش نه و خیلی معمولی بود.

 

مثل همون‌هایی که فالوئر کم دارن. مثلا ۱۰۰ تا دارن. مثل اونا عکس می‌گذاشتم. بعد که دیدم عکس مهمونی گذاشتم یا عکس با دوستام گذاشتم، دیدم خیلی لایک میخوره و خیلی فالوئرهام میره بالا، از اون موقع برام خیلی جالب شد. اصلا خود من در اوایل وقتی یک پیج با ۱۰۰ هزار فالوئر میدیدم می‌گفتم خوش به حالش چه جوری ۱۰۰ هزار نفر فالوئر داره.)

 

حس دیده شدن داشتی؟

 

خب آدم خوشش میاد که مطرح بشه. این فقط مربوط به من نیست. آدم‌ها همه اینطوری هستند. ذات آدم‌ها اینطوریه که دوست دارند جلب توجه کنند. ولی واقعا اولش قصدم این نبود.»

 

شده بود تا حالا در فضای مجازی اذیت شوی؟

 

بله خیلی

 

مثال بزنید؟

 

حرف زشت. فحش میدادن در کامنتی که من می‌گذاشتم. ولی آنطوری که من را ناراحت بکنه نه. مثلا کامنتی که دوست نداشتم را پاکش می‌کردم یا مثلا کامنتهایم رو میبستم.

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت

الناز و کامی

الناز و کامی کلیپ‌های دو نفره می‌گذاشتند و توانسته بودند خیلی زود چهره شوند. کاربران شبکه‌های اجتماعی زندگی دو نفره آن‌ها را خیلی دقیق دنبال می‌کردند! و از همین طریق مشهور شدند. کامی، مغازه داشت و الناز نیز اقامت کانادا داشت.

 

الناز پس از آزادی، فیلمی از خودش منتشر کرد که در کانادا است و گفته پس از آزادی با قید وثیقه، ترجیح داده به نزد مادر و پدرش در کانادا برود.

 

کامی چه گفت؟

 

خب اولش ما با هم دوست بودیم و عکس می‌گذاشتیم. بعد که عکس بر میداشتیم، دویست نفر میومدن تو دایرکت من که چی شده؟ قهر کردید؟ کات کردید؟ دیگه! نمیشد عکس هامون رو نذاریم. به جایی رسید که عکس را می‌گذاشتیم همه میشناختن. بین همسایه ها، دوستان.»

 

برایت مشکل ایجاد نمی‌کرد؟

 

چرا دیگر. همه در زندگی من دخالت می‌کردند. مثلا می‌گفتن فلانی که با فلانی قهر بود، اونجا دیدنشون. یک ذره اذیت میشیم واقعا.

 

از این راه در آمد هم داشتی؟

 

من درآمد نداشتم ولی… داشت.»

 

او چگونه درآمد داشت؟

 

تبلیغات مو و اینا می‌کرد. به منم میومدن می‌گفتن تبلیغ مارو بذار، ولی من: نمیذاشتم. می‌گفتم اگر بخواهید… می‌گذارد.»

 

از این مهمونی‌ها توضیح می‌دهید؟

 

مهمونی‌هایی که می‌رفتیم عکاس و فیلمبردار دارد. اونایی که دنبال فالوئر و این چیزا هستند کلیپ میسازن و فیلم‌ها را پخش می‌کنند.

 

مهمونی‌های تم چی هست؟

 

مثلا یک رنگی را می‌گویند که همه لباسی با آن رنگ را بپوشند.

 

النازچه گفت؟!

 

کلیپ رقص می‌گرفتم!

 

خودت تنها بودی یا کسی کمکت می‌کرد؟

 

نه تنها بودم، ولی با دو، سه تا پسر دیگر کار کردم که باهاشون کلیپ بدم. ولی با گوشی خودم تو خونه کلیپ می‌گرفتم.

 

هیچ وقت نه کلاس گذاشتم و…!

 

یعنی هیچ درآمدی نداشتید؟

 

یکی دوبار خواننده‌ها کارهاشون را به ما داده بودند. مثلا ما‌ها موزیک می‌گرفتیم.. مثلا بهمون ۶۰۰، ۷۰۰ هزار تومان پول میدادن.»

 

چه کسی پول می‌داد؟

 

مثلا استودیودار. من باهاشون در ارتباط نبودم.

 

استودیودار چه سودی داشت که شما تبلیغ شان را بگیری؟

 

اون با خواننده‌ها در ارتباط بود و کار اون‌ها را پخش می‌کرد.»

 

یعنی شما موزیک آن خواننده را پخش می‌کردید و با آن می‌رقصیدید در اینستاگرام پخش می‌کردید؟

 

یکی دو بار اینطوری شده بود. ولی اینکه با کسی کار کنم یا باشگاه برم نه.»

 

خانواده تان کجان؟

 

جدا شدند و الان در کانادا زندگی می‌کنند.

 

اینجا تنهایی چطوری امرار معاش می‌کردی؟

 

مامانم بهم پول میده و من چهار ساله نامزد کردم.»

 

نامزدت میدونه از خودت ویدئو می‌گیری و میذاری در اینستاگرام؟ با این کار مشکلی نداشت؟

 

رقصیدن جرم بود، ولی من هیچ وقت چیز بدی منتشر نمی‌کردم.

 

فیلم رقص مائده،رقص عربی مائده،رقص زیبا مائده،رقص های دیدنی مائده،رقص های زیبای مائده،رقص جدید مائده اپارات،رقص های مائده خانم،کانال رقص ماهی مائده

فیلم رقص مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/v/xUFiS/فیلم_رقص_مائده_هژبری
۶ روز پیش
نماگرام فیلم رقص مائده هژبری برای دیدن ویدیو های بیشتر کانال آپارات ما رو دنبال کنید فیلم رقص مائده هژبری رقص مائده هژبری,دابسمش مائده هژبری ...

آپارات - کلیپ رقصهای مائده هژبری

https://www.aparat.com/result/کلیپ_رقصهای_مائده_هژبری
آپارات - کلیپ رقصهای مائده هژبری. ... رقص های دیده نشده مائده هژبری · امید ارگ. 16,120 بازدید. -. 1 روز پیش ... فیلم مائده هژبری کنار تتلو درترکیه ❤ مائده از ایران رفت.

رقص های دیده نشده مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/v/gKY7b/رقص_های_دیده_نشده_مائده_هژبری
۳ روز پیش
امید ارگ رقص های دیده نشده مائده هژبری طنز , کلیپ , سرگرمی , امید ارگ.

آپارات - رقص مائده هژبری

https://www.aparat.com/result/رقص_مائده_هژبری
اسرار و نکات ریز رقص های مائده هژبری با دکتر دراکولایی! ... رقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبری ❤ ... کلیپ رقص طناز طباطبایی در حمایت از مائده هژبری.

آپارات - مائده هژبری

https://www.aparat.com/result/مائده_هژبری
اسرار و نکات ریز رقص های مائده هژبری با دکتر دراکولایی! ... آلبوم لو رفته عکس های شخصی و خصوصی مائده هژبری ... جدیدترین کلیپ مائده هژبری در ترکیه ❤.

فیلم رقاصی و دابسمش مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/v/.../فیلم_رقاصی_و_دابسمش_مائده_هژبری_...
۶ روز پیش
Armin Saeedi فیلم رقاصی و دابسمش مائده هژبری ❤ فیلم رقاصی و دابسمش مائده هژبری ❤ جدیدترین ها , مائده هژبری , رقص مائده هژبری , Armin Saeedi.

آپارات - دابسمش مائده

https://www.aparat.com/result/دابسمش_مائده
دابسمش ها و رقص های دیده نشده مائده هژبری ❤ · Armin Saeedi ... رقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبری ❤ · Armin Saeedi ... فیلم رقاصی و دابسمش مائده هژبری ❤.

آپارات - مائده دابسمش رقص رپ

https://www.aparat.com/result/مائده___دابسمش___رقص__رپ
جدیدترین رقص و دابسمش های مائده هژبری ❤ · Armin Saeedi. 18,196 بازدید. -. 3 روز پیش. 2:25 · رقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبری ❤ ... کلیپ رقص مائده.

جدیدترین رقص و دابسمش های مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/.../جدیدترین_رقص_و_دابسمش_های_مائده_هژ...
۴ روز پیش - بارگذاری توسطArmin Saeedi
Armin Saeedi جدیدترین رقص و دابسمش های مائده هژبری ❤ جدیدترین رقص و دابسمش های مائده هژبری ❤ جدیدترین ها , رقص مائده هژبری , دابسمش مائده ...

جدیدترین رقص مائده هژبری بعد از آزادی - آپارات

https://www.aparat.com/.../جدیدترین_رقص_مائده_هژبری_بعد_از_آزا...
۴ روز پیش - بارگذاری توسطArmin Saeedi
Armin Saeedi جدیدترین رقص مائده هژبری بعد از آزادی جدیدترین رقص مائده هژبری بعد از آزادی جدیدترین ها,رقص مائده هژبری,آزادی مائده هژبری , Armin ...

رقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/.../رقص_و_دابسمش_های_جدید_لو_رفته_مائده...
۲ روز پیش
Armin Saeedi رقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبریرقص و دابسمش های جدید لو رفته مائده هژبری ❤ جدیدترین ها , رقص مائده هژبری ...

فیلم کامل رقص مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/v/R1sDm/فیلم_کامل_رقص_مائده_هژبری_❤
۱۸ تیر ۱۳۹۷
Armin Saeedi فیلم کامل رقص مائده هژبری ❤ فیلم کامل رقص مائده هژبری ❤ جدیدترین ها , مائده هژبری , رقص مائده هژبری , Armin Saeedi.

رقص های لو رفته مائده هژبری در ترکیه - آپارات

https://www.aparat.com/.../رقص_های_لو_رفته_مائده_هژبری_در_تر...
۲ روز پیش
Armin Saeedi رقص های لو رفته مائده هژبری در ترکیه ❤ رقص های لو رفته مائده هژبری در ترکیه ❤ جدیدترین ها , مائده هژبری , رقص مائده هژبری در ...

فیلم لو رفته رقص مائده هژبری - آپارات

https://www.aparat.com/v/G10gj/فیلم_لو_رفته_رقص_مائده_هژبری
۱۷ تیر ۱۳۹۷
Armin Saeedi فیلم لو رفته رقص مائده هژبری فیلم لو رفته رقص مائده هژبری جدیدترین ها , مائده هژبری , رقص مائده هژبری , Armin Saeedi. ... آلبوم عکس های ...

فیلم رقص مائده هژبری در کنسرت امیر تتلو - آپارات

https://www.aparat.com/.../فیلم_رقص_مائده_هژبری_در_کنسرت_امی...
۳ روز پیش
Armin Saeedi فیلم رقص مائده هژبری در کنسرت امیر تتلو فیلم رقص مائده هژبری در کنسرت امیر تتلو جدیدترین ها , رقص مائده هژبری , مائده هژبری ...

فیلم رقص مائده هژبری که باعث شد دستگیر شود - آپارات

https://www.aparat.com/.../فیلم_رقص_مائده_هژبری_که_باعث_شد_د...
۳ روز پیش
امید ارگ فیلم رقص مائده هژبری که باعث شد دستگیر شود کلیپ , رقص , تفریحی , امید ... قسمت یازدهم "ژمد"/حاشیه های دنیای طراحی وتولید در ایران.

بهترین رقص‌های مائده هژبری - نبینی از دستت رفته - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=2AE_Mb-ql7o
۶ روز پیش - بارگذاری توسطPersian Freaks
بهترین رقص‌های مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری مائده هژبری Mede Hozhabri ...

کلیپ رقص کامل رقصیدن مائده - دیدستان

https://www.didestan.com/video/bGwNmKa7
۷ روز پیش - بارگذاری توسطSamira Goli
کلیپ رقص کامل مائده با اهنگ رپ. ... فیلم مصاحبه مائده هژبری بعد از دستگیری توسط پلیس فتا. حادثه کلیپ · مائده هژبری رقصنده اینستاگرامی ...

تماشا | فیلم لو رفته رقص مائده هژبری | برترین های دنیای مجازی

tamasha.com/v/aEJP6
۷ روز پیش - بارگذاری توسطبرترین های دنیای مجازی
ویدیو فیلم لو رفته رقص مائده هژبری از کانال Armin Saeedi.

کلیپ رقص مائده هژبری در اینستاگرام - با آهنگ آرش به نام ...

clipy.ir/کلیپ-رقص-مائده-هژبری-در-اینستاگرام-با/
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
کلیپ رقص مائده هژبری در اینستاگرام - با آهنگ آرش به نام دوست ندارم رقص مائده, رقص مائده اینستاگرام, رقص مائده تلگرام, رقص مائده خانم, رقص مائده ماهی, رقص ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - یکی از واکنش‌های توئیتری به بازداشت مائده هژبری، انتشار ویدئوهایی از رقص ... بازداشت دختر ۱۷ ساله که کلیپ‌هایی از رقص خود در شبکه های اجتماعی ... بالاخره فیلم یه طره مویی،سازی،رقصی،اوازی،لبخندی ،چیزی ازشان درمی آمد، به ...

«برقص تا برقصیم»؛ واکنش عفو بین‌الملل به بازداشت مائده ...

fa.euronews.com › اخبار › جهان
۶ روز پیش
سازمان عفو بین‌الملل با انتشار یک ویدیو نسبت به بازداشت مائده هژبری، دختر ۱۷ ساله که کلیپ‌هایی از رقص خود را در شبکه های اجتماعی منتشر ...

#مائده • Instagram photos and videos

https://www.instagram.com/explore/tags/مائده/
مائده ❤ #دنس#مائده موزیک: آرش #Shadi. Video. مائده .. . . #dance #raghs_irani #mahimaedeh #رقص#. Video. عشق من مائده ❤ عاشقِ این اهنگ و رقصِ با ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - بیوگرافی و عکس های مانده هژبری معلم رقص بازداشت شده, ماجرای بازداشت مائده هژبری به جرم انتشار کلیپ رقص چیست؟, کلیپی دیدنی از مائده هژبری.
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری متولد ۱۳۸۰ در تهران است که چند سالی میشد در اینستاگرام به فعالیت مشغول شده بود و به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - اواخر اردیبهشت ماه امسال خبر بسته شدن اینستاگرام رقصندگان و مربیان رقص در ایران منتشر شد. مائده هژبری، الناز قاسمی و شاداب سه نفری بودند که از ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - با مائده هژبری بیشتر آشنا شوید +تصاویر ,خبر بازداشت مائده هژبری ... دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می ...
۷ روز پیش - بیوگرافی مائده هژبری و عکس های جدید مائده هژبری رقص و کلیپ های رقص مائده هژبری و اینستاگرام و کانال تلگرام مائده هژبری و زندگینامه و سن و ...

رقص بخشی از ماست، پس برقص تا برقصیم | ایران اینترنشنال

https://iranintl.com/ایران/رقص-بخشی-از-ماست،-پس-برقص-تا-برقصیم
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری متولد سال ۱۳۸۰ از تهران است، او در رشته پارکور و ژیمناستیک فعالیت می کند. مائده مدتی عکس‌ها و کلیپ‌های رقصش را در صفحه شخصی خود ...

دستگیری مائده هژبری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/دستگیری_مائده_هژبری
رفتن به ۱ بازداشت به جرم انتشار کلیپ‌های رقص - مائده توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) برای انتشار کلیپ‌های رقص از خود دستگیر و مدتی ...
۳ آذر ۱۳۹۵ - رقص های دیدنی مائده ؛ دختری که در اینستاگرام به خاطر رقصهایش مشهور ... عکس العمل زن و شوهرها وقتی منوی یک رستوران روی بدن دختری نوشته شده.
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - «مائده هژبری» متولد ۱۳۸۰ در تهران، ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک است. از چند سال پیش ریمیکس رقص او با آهنگ های خوانندگان مشهور همچون ...

آینت | دستگیری مائده هژبری رقاص معروف اینستاگرام توسط ...

www.inet.ir/.../دستگیری+مائده+هژبری+رقاص+معروف+اینستاگرام+...
۱۷ تیر ۱۳۹۷
مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک و مربی رقص می ... عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را درپیج شخصی منتشر می کند.
مائده هژبری چند روز قبل به خاطر کلیپ های رقص همزمان با حاجی لند و تعداد دیگری از ... یکی از این افراد مائده هژبری دختر جوانی است که ویدئوهای رقص او در اینستاگرام ...

اولین مصاحبه مائده هژبری (ماهی مائده) - جعبه

https://jabeh.com/watch/528912/اولین-مصاحبه-مایده-هژبری-%28ماهی-مایده%29
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - + رقص زیبای مائده هژبری از بازداشت‌شدگان در جمهوری . ... حقایق مصاحبه با مائده هژبری و جرم های انجام شده - کلیپی ویدئو برای مصاحبه مائده هژبری ...

فیلم کامل اعترافات مائده هژبری و چند تن از شاخ های ...

https://jabeh.com/.../فیلم-کامل-اعترافات-مایده-هژبری-و-چند-تن-از-ش...
۳۱ فروردین ۱۳۷۶
تگ‌ها: مائده هژبری اینستاگرام مائده هژبری اعتراف مائده هژبری کیست مائده هژبری رقص مائده هژبری بیوگرافی مائده هژبری اینستا مائده هژبری اپارات مائده هژبری پارکور ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - «مائده هژبری» متولد ۱۳۸۰ در تهران، ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک است. از چند سال پیش ریمیکس رقص او با آهنگ های خوانندگان مشهور همچون ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری از پارکور تا رقص در اینستاگرام, ماجرای دستگیری و واکنش چهره های مشهور به بازداشت شدن مائده هژبری, عکس های اینستاگرام مائده هژبری.

رقص در اینستاگرام، اعتراف در تلویزیون - سرپوش

www.sarpoosh.com/society/social/social970404500.html
رتبه: ۲٫۸ - ‏۹۷ نقد
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,جامعه .... عرب و دخترش در سواحل دوبی، وقت آفتاب‌گرفتن عکس می‌گیرند و برای ۵۰۰‌ هزار نفر مخاطبشان دست تکان می‌دهند. ... خبرسازی های این چنینی روشی برای سرپوش گذاشتن بر عدم موفقیت ...

مائده هژبری و شاخ های اینستاگرامی | روشنگری

roshangari.ir/group/54034-مائده%20هژبری%20و%20شاخ%20های%20اینستاگرامی
مائده هژبری معروف به ماهی مائده متولد سال 1380 می باشد. وی که اقدام به رقص و منتشر کردن کلیپ های رقص خود در اینستاگرام می کرد توسط پلیس فتا بازداشت شد.

واکنش عجیب روحانی مشهور به دستگیری مائده دختر رقصنده ...

https://www.rokna.net/.../396299-واکنش-عجیب-روحانی-مشهور-به-دستگیری-مائده-دخ...
۷ روز پیش - ... اینستاگرامی. علت دستگیری مائده هژبری رقصنده معروف اینستاگرامی ... بازداشت به جرم Crime انتشار کلیپ های رقص. مائده به همراه چند تن از ...

واکنش منفی به «فیلم اعتراف» مائده هژبری - انصاف نیوز

www.ensafnews.com › اجتماعی › حوادث › واکنش منفی به «فیلم اعتراف» مائده هژبری
فیلم پخش شده در شبکه‌ی یک صداوسیما از آنچه اعترافات «مائده هژبری» خوانده شده، ... به گزارش انصاف نیوز، مائده هژبری دختر ۱۷ – ۱۸ ساله‌ای که تصاویر رقص خود را در ... کمتر [جایی] وجود دارِه که بازۀ اعتراف های تلویزیونیش به این گستردگی است.

از «دستگیری مائده هژبری» تا «برخورد با شاخ های ...

rooziato.com/1397160492/مائده-هژبری-و-شاخ-های-اینستا/
اما پلیس فتا ضمن خلاف شرع بودن کلیپ های اینستاگرامی مائده، در اختیار بودن ... به پخش اعترافات «مائده هژبری» دختر جوانی که به اتهام پخش فیلم‌هایی از رقص خود در ...

عکس و فیلم مائده هژبری + فیلم اعترافات و زندگینامه | مجله ...

https://vitrooz.ir › فرهنگ و هنر › بیوگرافی هنرمندان
بازداشت مائده هژبری به جرم انتشار کلیپ های رقص. چندی پیش که سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس فتا، در یک نشست خبری از بررسی پنجاه هزار صفحه اینستاگرامی ...
خبر بازداشت مائده هژبری یکی از اینفلوئنسر های مطرح اینستاگرام از اخبار مهم روز های ... دیگر افراد در پیج هایشان کلیپ های رقص خود را منتشر می کردند و فالوور های ...

رقص های دیدنی مائده ؛ دختری که در اینستاگرام به خاطر ...

iranianuk.com/.../رقص-های-دیدنی-مائده-دختری-که-در-اینستاگرام-به-خاطر-رقصهایش-...
۳ آذر ۱۳۹۵ - رقص های دیدنی مائده ؛ دختری که در اینستاگرام به خاطر رقصهایش مشهور شده. ... ،حالا نه اینکه با این کلیپ همه باید حال کنن کلی‌ و سربسته بگفتم.

نکاتی درباره پخش اعترافات مائده هژبری و مجرمان ...

https://www.mashreghnews.ir/.../نکاتی-درباره-پخش-اعترافات-مائده-هژبری-و-مجرمان-ا...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - یکی از این رقاص های اینستاگرامی، مائده هژبری دختر ۱۹ ساله ای بود که ... اقدام به انتشار تصاویر ناهنجار از خودشان یا فیلم رقص مقابل دوربین و .
۴ روز پیش - مائده هژبری کیست:مائده هژبری متولد 1380 در تهران ورزشکار رشته ... علت بازداشت مائده هژبری انتشار کلیپ های رقص بوده است و توسط پلیس فتا ...

اینستاگرام مائده هژبری-ماهی رقصنده تلگرام ⋆ - هک تلگرام،هک ...

https://www.robahgram.ir/اینستاگرام-مائده-هژبری-ماهی-رقصنده-تل/
۷ روز پیش - کلیپ رقص اینستاگرام مائده هژبری مسلما تقلیدی میباشد! تقلید این نوجوان با دیدن کلیپ های رقص خارجی در اینستاگرام مطمینا باید مورد بررسی ...

مستند بیراهه شاخ های اینستاگرام مائده هژبری و حضور در شبکه ...

https://hidoctor.ir/portal/2018/07/09/مستند-بیراهه-شاخ-های-اینستاگرام-مائده/
۷ روز پیش - بر اساس گزارش ها و مستند بیراهه، مائده هژبری پس از انتشار کلیپ های رقص خود در فضای مجازی، توسط پلیس فتا دستگیر شده و صفحه اینستاگرام ...

اعلام انزجار از بازداشت و اعتراف تلویزیونی مائده هژبری ... - ...

https://kayhan.london/fa/1397/04/17/اعلام-انزجار-از-بازداشت-و-اعتراف-تلویز
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری به عنوان مربی به مدت ۲ سال ویدئوهای رقص خود را در اینستاگرام ... از مائده هژبری را پخش کرد که واکنش های منفی بسیاری به دنبال داشت.
در ادامه عکس های شخصی مائده هژبری دختر ۱۹ ساله رقاص مشهور در اینستاگرام که به ... دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کنند و ...
مائده هژبری رقصنده دستگیر شده کیست و اینستاگرام مائده هژبری, رقص های مائده هژبری, کلیپ رقص, عکسهای مائده هژبری رقصنده حرفه ای, مائده هژبری ساکن کجاست و ...

رقص مائده هژبری New Persian Dance

https://id-films.net/v-رقص-مائده-هژبری-new-persian-dance-baKfumHX_kk.html
Persian Music ТОП-ПЕРСИАНСКАЯ ПЕСНЯ الموسیقى الفارسیة ترانه شاد ایرانی آهنگ شاد و مجلسی موزیک های تاپ فارسی آهنگ های رقص آهنگ مخصوص جشن و شادی

فیلم رقص مائده هژبری رقصنده اینستاگرام قبل از دستگیری ...

www.nazweb.ir/240709-فیلم-مائده-هژبری-رقصنده-اینستاگرام.html
فیلم رقص مائده هژبری رقصنده اینستاگرام قبل از دستگیری. مائده هژبری متولد 1380 در تهران که با دستگیری او شوک بزرگی به جامعه هنری و شبکه های اجتماعی وارد شد ...

عکس های شخصی مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام + ...

https://hayatkhalvat.com › دنیای مد و فشن › اخبار مد و ستاره ها
۷ روز پیش - مائده هژبری به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و بارش و … در اینستاگرام رقص ها و کلیپ های خود را منتشر کردند و کم کم طرفداران زیادی ...

رقص در اینستاگرام، اعتراف در تلویزیون - خرداد نیوز

khordadnews.ir/fa/news/278079/رقص-در-اینستاگرام-اعتراف-در-تلویزیون
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک و مربی ... رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را درپیج شخصی منتشر می کند.

دستگیری تعدادی از شاخ های اینستاگرامی به جرم انتشار ...

www.ghatreh.com/.../دستگیری-تعدادی-شاخ-های-اینستاگرامی-جرم-انتشار-کلیپ-های-...
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - گفته می شود مائده هژبری مربی رقص است و در رشته ورزشی پارکور هم فعالیت دارد به گزارش سایت قطره و به نقل ازاصلاحات نیوز؛ در شبکه های اجتماعی ...

بیوگرافی مائده هژبری و ماجرای دستگیری اش بخاطر رقص ...

www.irannaz.com/بیوگرافی-مائده-هژبری-ماجرای-دستگیری-ب.html
بیوگرافی مائده هژبری و ماجرای دستگیری اش بخاطر رقص عکس به گزارش ایران ناز خبر دستگیری یکی از ... عکس های زیبای جنیفر لوپز در حال پوشیدن لباسش.

مائده هژبری دختر معروف و حاشیه ساز این روز ها | ویدیو پرس | ...

https://vpress.ir/1397/04/19/مائده-هژبری-دختر-معروف-و-حاشیه-ساز-این-ر/
۶ روز پیش - مائده هژبری دختر معروف که به دلیل کلیپ های رقص حاشیه ساز را از زبان خودش بشناسید ... Taggedرقصکلیپ های رقصمائده هژبریمائده هژبری کیست ...

اعتراض گسترده به اقدام غیرقانونی و غیراخلاقی صداوسیما ...

https://persian.iranhumanrights.org/1397/04/maede-hojabri-tv-forced-confessions/
۶ روز پیش - گفته می‌شود او مائده هژبری، ۱۷، ۱۸ ساله، ورزشکار (ژیمناست) و رقصنده ... از کلیپ‌های مائده هژبری که در این چند روز بیش از صدبار بازنشر شده رقص او ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - به گزارش تجارت امروز، مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته ... دیگر افراد در پیج خود کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کردند و ...
۷ روز پیش - بیوگرافی مائده هژبری و ماجرای دستگیری اش بخاطر رقص (عکس) به گزارش ... مشغول شده بود و به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را در ...

مستند بیراهه (فیلم کامل)- اعترافات چند تن از شاخ های ...

www.namasha.com/v/2ZLiFARg
۶ روز پیش
فعالیت در فضای مجازی/رقص/مائده هژبری /علت پخش اعترافات رقصنده اینستاگرامی: درخواست خانواده‌ها و مقام‌قضایی/ اولین واکنش صداوسیما به موج ...

جنجال بر سر مستندی که از تلویزیون پخش شد؛ «مائده هژبری» ...

baztab.ir/320234/جنجال-بر-سر-مستندی-که-از-تلویزیون-پخش-شد/
۷ روز پیش - به گزارش نامه نیوز، او دختری است ۱۷ – ۱۸ ساله‌ که تصاویر رقص خود را در ... فارسی از پخش این مستند به قدری جدی می‌شود که نام «مائده هژبری» یکی از ... این عمل وقتی نتوانسته هیچ احساس همدلی‌ای در مخاطب ایجاد کند و بر عکس در اکثر مخاطبان احساس ... اگر قرار بوده با این مستند شاخ های اینستاگرام را بشکنند، اما نتیجه ...

نتیجه گاف بزرگ سیمای جمهوری اسلامی؛ مائده هژبری ترند اول ...

https://www.eghtesadnews.com/.../224732-نتیجه-گاف-بزرگ-سیمای-جمهوری-اسلامی-ما...
۷ روز پیش - اگر قرار بوده با این مستند شاخ های اینستاگرام را بشکنند، اما نتیجه کمپین سازی رقص بوده و بسیاری به اشتراک گذاری تصویر رقص خود با هشتگ ...

mp4.ir - مائده هژبری رقاص 17 ساله اینستاگرام از شهرت تا ...

www.mp4.ir/Video?Watch=930-207642386/مائده-هژبری...17...
۵ روز پیش
مائده از سوی پلیس فتا برای انتشار کلیپ‌های رقص از خود دستگیر و مدتی ... در شبکهٔ یک صداوسیما ازمائده هژبری اعترافاتی پخش شد که باعث ...
۷ روز پیش - مائده هژبری، شاداب و الناز قاسمی، سه رقصنده‌ای بودند که صفحه‌ ... که او را سوال جواب می‌کند، می‌گوید پشیمان است که کلیپ‌های رقص خودش را منتشرکرده، ...
۷ روز پیش - مائده هژبری متولد ۱۳۸۰ در تهران، ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک است. از چند سال پیش ریمیکس رقص او با آهنگ های خوانندگان مشهور همچون ...

فیلم/ رقص جلوی مسجد در حمایت از مائده هژبری ~ تلویزیون ...

www.didgah.tv/2018/07/10/فیلم-رقص-جلوی-مسجد-در-حمایت-از-مائده-هژ/
۶ روز پیش - {با پیگیری های مجری برنامه «حالا خورشید» ، خلبان «امین امیر صادقی» آزاد شد منبع پیک ایران ...

رقص مائده. دختری که بخاطر کلیپ های رقصش در اینستاگرام ...

https://www.ruclip.me/video/X9qXS6VzdHU/-/
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
دیگه داره چیزهای الکی از خودش در میاره ، آخه آهنگ های این خواننده زن به اسم سیا ( sia ) کجاش به قر کمر و رقص ایرانی می خوره که مائده داره خودش رو می‌کشه که جورش کنه !!

مائده هژبری اینستاگرام بازداشت شد - چی نیاز داری

chiniazdari.com/-سرگرمی/articleid/313/مائده-هژبری-اینستاگرام
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری به واسطه پست های شاد و رقصیدن بازداشت شده است. ... اینستاگرام به فعالیت مشغول بود، به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خود ...

جزئیات دستگیری و جرم مائده هژبری رقاص اینستاگرامی!! - ...

persianv.com/goonagoon/مائده-هژبری-رقاص-اینستاگرامی.html
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری رقاص اینستاگرامی و عکس مائده هژبری رقاص اینستاگرامی و عمس های ... علت بازداشت مائده هژبری انتشار کلیپ های رقص بوده است و توسط ...

مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت ...

niksho.com/مائده-هژبری-دختر-دهه-هشتادی-رقص-ای.html
مائده هژبری دختر دهه هشتادی از رقص در اینستاگرام تا بازداشت ،فیلم رقص مائده،رقص عربی مائده،رقص زیبا مائده،رقص ... عکس مائده هژبری یکی از شاخ های اینستاگرام.
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک و مربی ... رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را درپیج شخصی منتشر می کند.

واکنش‌های منفی به فیلم اعتراف مائده | ایران آرت

www.iranart.ir/بخش-اخبار-آزاد-16/23024-واکنش-های-منفی-به-فیلم-اعتراف-مائده
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده هژبری دختر ۱۷ – ۱۸ ساله‌ای که تصاویر رقص خود را در اینستاگرام به ... بخشی از واکنش‌ها هم پرداختن به مائده هژبری را در مقایسه با مسایلی از جمله ...

مائده هژبری کیست | فیلم اعترافات مائده هژبری رقصنده‌ ...

https://www.netshahr.com › خانه › صفحه اخبار اجتماعی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می ... روزهای گذشته مستندی در مورد مائده هژبری که به خاطر کلیپ های رقصش در ...

Images about #مائده on Instagram - Pikcat

https://www.pikcat.com/tag/مائده
Check out #مائده images on Instagram: latest posts and popular posts about #مائده. ... تا آخر ببین #کلیپ #فیلم #فان #رقص #هنرمند #مسابقه #لخت #سوپرایز #مائده #مائده_هژبری .... چیکار میکنی که #برقص_تا_برقصیم #مائده #هژبری #ایرانی #آزادی .... #فالو_یادت_نره کلیپ های قبلی رو از دست نده فالو کنید شاد باشید ...

مائده هژبری رقصنده : دستگیری شاخ دهه 80 اینستاگرام + پست ...

www.parsnaz.com/مائده-هژبری-رقصنده-دستگیری-شاخ-دهه-80.html
مائده هژبری یکی از شاخ های اینستاگرام که به خاطر فعالیت های ناهنجار نظیر: انتشار کلیپ های رقص در شبکه های اجتماعی بازداشت شده بود با قید وثیقه آزاد شده است.

واکنش های مختلف سیاسیون به فیلم اعتراف گیری از مائده در ...

www.baeghtesad.com/.../19153-واکنش-های-مختلف-سیاسیون-به-فیلم-اعتراف-گیری...
۶ روز پیش - باززداشت و اعتراف گیری از مائده هژبری کسی که کلیپ های رقص خود را در اینستاگرام منتشر می کرد بسیار در فضای رسانه ای جنجال ساز شده است به ...

جنجال مائده هژبری - تبیان

article.tebyan.net › صفحه اصلی › سینما و تلویزیون › ویژه
۶ روز پیش - مائده هژبری. مستند «بیراهه» این هفته سراغ افرادی رفت که کلیپ‌های رقص نیمه‌عریان خود را در فضای مجازی به نمایش می‌گذاشتند و حتی از این طریق ...
۵ روز پیش - ایرانیان بلژیک: بازتاب دستگیری مائده هژبری در روزنامه های بلژیک : یک دختر نوجوان ایرانی بدلیل انتشار فیلم رقص خود در اینستاگرام دستگیر ...

مخبر - 1397/04/17 - مائده هژبری کیست؟

www.mokhbernews.ir/Home/ShowNewsInfo/6695271/مائده-هژبری-کیست؟
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - به گزارش تجارت امروز، مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته ... دیگر افراد در پیج خود کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کردند و ...
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - تخریب مقبره امامزاده‌ها در ایران آغاز شد+عکس ... فیلم تکان‌دهنده زیر: گریه‌ های دختر جوان رقصنده 17ساله در مقابل شکنجه گران صداوسیما. پلیس فتا: احضار و مصاحبه با مائده هژبری کار ما نبود! .... فروش زدن آزاد است اما شادی و رقص یک دختر این همه شر زنش و مایه ننگ به حساب می آید براستی که تف به مرام ومسلکشان که تهوع ...

مائده هژبری دختر رقاص معروف اینستاگرام (10 عکس) - ...

aksiato.com/مائده-هژبری-دختر-رقاص-معروف-اینستاگرا/
۷ روز پیش - مائده هژبری به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و … دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کنند و فالوور ...

اعتراض به پخش فیلم اعترافات مائده هژبری دختر رقصنده ...

titre1online.ir/اعتراض-به-پخش-فیلم-اعترافات-مائده-هژبر/
۲۹ فروردین ۱۳۷۶ - به گزارش انصاف نیوز، مائده هژبری دختر ۱۷ – ۱۸ ساله‌ای که تصاویر رقص خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، در این فیلم پخش شده به گریه ...
۶ روز پیش - روزنامه ایران نوشت: مائده هژبری حالا دیگر در فضای مجازی ناشناخته نیست. ... ‌ای بسا دختران زیادی ازش الگو گرفتند و حتماً، کسانی که در رقص توانایی دارند به کارشان مصمم‌تر شدند. ... با دیدن این کلیپ منتشر شده، متأسف و ناراحت شدم. .... من یکی ادم نیمه مذهبی هستم تا حالا هیچ وقت دنبال کلیپ های رقص نبودم اما با این ...

انتشار کلیپ های رقص مائده هژبری | خبرچین

khabarchin.appstoreirani.ir/tag/انتشار-کلیپ-های-رقص-مائده-هژبری/
۷ روز پیش - از سایت خبرچین 100 هزار تومان هدیه بگیرید اگر شما هم یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، قریب به یقین با مائده هژبری رقاص ...
۷ روز پیش - بر اساس گزارش ها و مستند بیراهه، مائده هژبری پس از انتشار کلیپ های رقص خود در فضای مجازی، توسط پلیس فتا دستگیر شده و صفحه اینستاگرام ...

دستگیری تعدادی از شاخ های اینستاگرامی به جرم انتشار ...

https://eslahatnews.com/96262/دستگیری-تعدادی-از-شاخ-های-اینستاگرامی.html
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - گفته می شود مائده هژبری مربی رقص است و در رشته ورزشی پارکور هم فعالیت دارد. به گزارش اصلاحات نیوز؛ در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر ...

جنجال بر سر رقاص های اینترنتی ادامه دارد؛ مائده هژبری ترند شد ...

namehnews.ir/fa/.../جنجال-بر-سر-رقاص-های-اینترنتی-ادامه-دارد-مائده-هژبری-ترند-شد
۶ روز پیش - این مستند این بار سراغ یکی از خاص‌ترین این پدیده‌ها رفت؛ افرادی که کلیپ‌های رقص نیمه‌عریان خود را به‌راحتی در فضای مجازی به نمایش می‌گذاشتند و ...

از تهدید بازداشت شاخ‌های اینستاگرام تا بازداشت مائده هژبری

https://fa.iran-hrm.com/از-تهدید-بازداشت-شاخ‌های-اینستاگرام-ت/
۷ روز پیش - ... تیر ۱۳۹۷، مائده هژبری ۱۷ ساله در تهران، ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک را به بهانه انتشار کلیپ های رقص خود در صفحه اینستاگرام بازداشت و ...
برترین ها: خبر بازداشت مائده هژبری یکی از اینفلوئنسر های مطرح اینستاگرام از ... در اینستاگرام به فعالیت مشغول بود، به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص ...

تصویری.. ایرانیان با رقص دستگاه‌های امنیتی و قضایی را به ...

farsi.alarabiya.net/.../-تصویری-ایرانیان-با-رقص-دستگاه-های-امنیتی-و-قضایی-را-به...
۶ روز پیش - «مائده هژبری» متولد 2001 در تهران، ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک است. از چند سال پیش ریمیکس رقص او با آهنگ های خوانندگان مشهور همچون ...

ماجرای مائده، شاداب، الناز و کامی - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/742994/ماجرای-مائده-شاداب-الناز-و-کامی
۷ روز پیش - مائده! او هم مانند بقیه بسیار عادی فعالیت خود را شروع کرد و اتفاقا در ابتدا تلاش می‌کرد کمی چاشنی فرهنگی نیز داشته باشد. ... الناز و کامی کلیپ‌های دو نفره می‌گذاشتند و توانسته بودند خیلی زود چهره شوند. ... کلیپ رقص می‌گرفتم!

Masih Alinejad - Her name is Maeade Mahi. Recently she ...

https://www.facebook.com/page.masihalinejad/posts/her...is.../10156060725057740/
دختر جوانی به اسم مائده هژبری در اینستاگرام کلیپهای رقص از خودش میگذاشت..که در شبکه های اجتماعی به خاطر همین رقص زیبایش معروف شد و بالای ششصد هزار فالوئر ...

واکنش منفی به فیلم اعتراف مائده هژبری - انصاف نیوز | خبر ...

https://khabarfarsi.com/u/56513324
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - جنجال بر سر رقاص های اینترنتی ادامه دارد؛ مائده هژبری ترند شد .... تاآنجاکه پخش .... رقص نیمه عریان در فضای مجازی و کسب درآمد میلیونی ! .... تاآنجاکه ...

مائده هژبری از اینستاگرام تا بازداشت - مجله فارسی پرمگ

permag.ir › همه مطالب › سرگرمی › جالبترین ها
۱۷ تیر ۱۳۹۷ - مائده به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و … دیگر افراد در پیج هایشان کلیپ های رقص خود را منتشر می کردند و فالوور های زیادی از این راه ...

مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرامی کیست ؟ +بیوگرافی - ...

https://khabarafarin.com/مائده-هژبری-دختر-رقاص-اینستاگرامی-کیس/

جستجوهای مربوط به کلیپ های رقص مائده هژبری


۹۷/۰۴/۲۵ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی