شهر عکس

۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی

راه حل هایی برای درمان زود انزالی

 

۱- ماهیچه های لگن خود را تقویت کنید.

ورزش کردن برای مرد و تقویت عضلات بهترین و موثر ترین راه برای کنترل انزال است . اما به طور ویژه باید تمرکز بیشتری بر روی ماهیچه های لگن داشته باشید. با ورزش هایی مانند اسکات ماهیچه های لگن و باسن خود را سفت تر کنید تا شاهد افزایش مدت رابطه جنسی خود و همچنین افزایش نیروی جنسی باشید . اگر رابطه جنسی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد میکنم هفته ای دو تا سه بار به طور اختصاصی ورزش هایی مناسب با پا و باسن را در برنامه ورزشی خود بگنجانید.

آلت تناسلی مرد با گردش خون کار میکند . و حتما شنیده اید که میگویند قلب دوم پا است . هرچه که بیشتر تمرینات مربوط به پا و باسن را انجام دهید ( مثل دویدن ، دوچرخه زدن ، اسکات ، پرس پا و …) گردش خون بیشتری در بدن شما ایجاد میشود که همین مساله مهمترین عامل ایجاد نعوظ بهتر و افزایش کیفیت و زمان رابطه جنسی خواهد بود.

 

تمرینات افزایش قدرت ماهیچه های باسن

 

زود انزالی

 

۲- خود ارضایی و تمرین تا مرز ارگاسم !!!

بله تعجب نکنید. همیشه گفته ایم و باز هم میگوییم که خود ارضایی بد است و باید آنرا ترک کرد . اما چیزی که همه ما مردان میدانیم این است که همه ما خود ارضایی را بارها تجربه کرده ایم . طبق آمار بالای ۸۰% مردان و افراد بالغ خودارضایی میکنند.

خود ارضایی ( به دلیل اینکه مرد تنهاست و نیازی نمی بیند که ناز و عشوه زنی را بخرد و دوست دارد زودتر به سراغ اصل مطلب و انزال برود ) باعث ایجاد زود انزالی میشود. مسلما همه توانایی ترک خود ارضایی را ندارند. پس بهتر است حالا که خود ارضایی انجام میدهند به نحوی این عمل را انجام دهند که تمرینی برای رابطه جنسی واقعی باشد.

در ذهن خود سلسله مراتبی از انچه که قرار است در رابطه جنسی واقعی رخ دهد در نظر بگیرید و مستقیم به سراغ ارگاسم نروید. سعی کنید خود ارضایی خود را تا بیش از ده دقیقه طول بدهید . تا مرز ارگاسم پیش بروید و سعی کنید مایع منی را کنترل کنید. خود ارضایی در چنین حالتی میتواند شما را تا حدودی از زود انزالی ایزوله نگه دارد. ( کلیپ این پست را حتما مشاهده کنید)

 

نمایشگر ویدیو
00:00
07:10

۳- ورزش مداوم داشته باشید

در شماره یک گفتیم که برای یک رابطه جنسی طولانی تر و با کیفیت تر نیاز است که به طور ویژه بر روی عضلات پا و لگن خود کار کنید. در اینجا هم هدف ما این است که بگوییم تمام ورزش ها و فعالیت های بدنی که موجب افزایش استقامت بدن شما بشود تاثیر خیره کننده ای در درمان زود انزالی دارد. رابطه جنسی نوعی استقامت را میطلبد که هرچه بدن شما در مقابل آن پایدار تر باشد شما لذت بیشتری خواهید برد.

پس یک راه اصلی برای به تاخیر انداختن انزال انجام ورزش هایی ست که استقامت بدن را افزایش میدهد. ورزش های رزمی ، بدنسازی و شنا پیشنهاد پورتال جامع ماندگار به شماست.

 

۴- ترک سیگار و قلیان

سیگار و از آن بدتر قلیان باعث تنگی عروق میشود و بزرگترین دشمن ریه ها به شمار میرود. طبق تحقیقات سیگار و قلیان نعوظ را با مشکل مواجه میکند و گردش خون را به میزان یک سوم در بیضه ها کاهش میدهد. مردان سیگاری و قلیانی رفته رفته قدرت جنسی خود را از دست میدهند. پس بهتر است اگر تا به امروز اهل دود بوده اید آن را کنار بگذارید تا شاهد افزایش قدرت جنسی خود باشید.

 

طنز قلیان و عوارض آن

 

زود انزالی

 

۵- فست فود نخورید

پیتزا ها و ساندویچ ها اگر چه خوردنی های وسوسه انگیزی هستند اما باید بدانید به دلیل آنچه در ترکیبات خود دارند ( از جمله سوسیس ، کالباس ، ژامبون و …) یک عامل بسیار خطرناک برای سلامت جنسی شما خواهند بود.

مصرف فست فود ها را تا حد امکان کاهش دهید ( نهایتا ماهی یک بار! ) و رو به غذاهای سنتی بیاورید.

 

۶- از نوشابه های گاز دار دوری کنید.

مصرف نوشابه های گاز دار با وجود ضرر و زیان هایی که برای بقیه اعضای بدن دارند که مطمئنا با خیلی از آنها آشنا هستید ، سلامت جنسی شما را هم تهدید میکند و به دنبال آن زودانزالی و عدم نعوظ…

هنوز که هنوز است آب بهترین نوشیدنی دنیاست.

 

۷- مصرف نکردن شکر

از مصرف قند و شکر زیاد به خصوص خوردنی هایی که حاوی شکر زیادی هستند مثل نوشابه پرهیز کنید . به طور کلی هرچه از فرآورده های صنعتی کمتری استفاده کنید در رابطه جنسی موفق تر خواهید بود.

 

۸- استرس نداشته باشید

شاید در ابتدای ازدواجتان و در اولین رابطه های جنسی ( به خصوص اگر سنتان هم کمتر باشد) به دلیل هیجانات زیاد زودانزالی امری طبیعی باشد اما اگر نتوانید این استرس و هیجان را از خود دور کنید دردسر ساز میشود. اگر شغل پر استرس و پر اضطرابی دارید سعی کنید شغلتان را عوض کنید یا حداقل در انجام آن وسواس به خرج ندهید.

همچنین میتوانید از دارو های گیاهی آرام بخش مثل گل گاو زبان استفاده کنید تا در کنار همسرتان با وجود آرامش کامل به انجام عمل جنسی بپردازید.

فراموش نکنید که مغز مهترین ترین اندام جنسی شماست!!! هرچه تمرکز و آرامش بیشتری از نظر ذهنی داشته باشید رابطه جنسی بهتری خواهید داشت…

 

زود انزالی

 

۹- قبل از دخول عشق بازی را فراموش نکنید.

 

خیلی از مردها دوست دارند سریع تر به سراغ دخول آلت تناسلی خود در واژن بروند اما نمیدانند که اصل یک رابطه جنسی همان عشق بازی و نوازش قبل از دخول است. یک س ک س موفق شامل مرحل زیر است که مردان باتجربه و اگاه آنرا قدم به قدم رعایت میکنند.

  1. پیش نوازی و عشق بازی به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه
  2. انجام دخول و رسیدن به ارگاسم حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه
  3. در آغوش گرفتن همسر و نوازش بعد از ارگاسم ۱۰ دقیقه

 

مردها از شماره ۱ و ۳ غافل شده اند و تمام یک رابطه جنسی را در دخول میبینند که اشتباه است. با پیشنوازی قبل از دخول از هیجانات و استرس شما کاسته میشود  و باعث میشود در حین دخول تمرکز بیشتری داشته باشید و سریعا دچار انزال نشوید.

همچنین بعد از ارگاسم نیز تخت خواب را ترک نکنید و یا سریعا به خواب نروید. این کار به همسر شما میفهماند که این خود اوست که برای شما ارزش دارد نه صرفا رابطه جنسی.

 

۱۰- اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

بین اعتماد به نفس و زود انزالی رابطه عکس برقرار است. هرچه اعتماد به نفس شما بیشتر باشد احتمال زودانزالی کمتر خواهد بود. برای افزایش اعتماد به نفس خود ابتدا نقاط ضعف خود را بیابید و سپس سعی در درمان آنها کنید. برای مثال اگر عضلات خوش فرمی ندارید به باشگاه بروید تا با داشتن اندامی زیبا اعتماد به نفستان بیشتر شود.

یا اگر عدم اعتماد به نفس خود را در ریزش موهایتان دیده اید با روش هایی که وجود دارد زیبایی را به خود برگردانید.

داشتن اعتماد به نفس بالا چیزی ست که هر زنی را جذب شما میکند.

 

زود انزالیراه موثر در درمان زود انزالی مردان - جامعه سلامت

jameesalamat.com/article/18/۱۰-راه-موثر-در-درمان-زود-انزالی-مردان
Sep 23, 1996 - به گفته متخصصان متاسفانه مشکل زود انزالی در کشور ما بسیار بیشتر از .... زنجبیل به دلیل داشتن طبع گرمی و خواص فوق العاده ای که دارد به طور ...

زود انزالی - ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی | پورتال جامع ماندگار

https://www.maandegaar.ir/.../زود-انزالی-10-راه-حل-فوق-العاده-درما/
Dec 29, 2017 - زود انزالی : زنی که خود را برای شما لخت میکند توقع دارد که به ارگاسم برسد که اگر نتوانید او را ارضا کنید کم کم از شما فاصله میگیرد. 10 راه حل زیر ...

Web results

Rating: 4.7 - ‎460 votes
درمان زود انزالی و علل زودانزالی و راههای درمان زود انزالی و مواد غذایی برای درمان زود ... زود انزالی علاوه بر نداشتن رابطه جنسی رضایتمندانه گاهی به واسطه داشتن این مشکل دچار .... زنجبیل به دلیل داشتن طبع گرمی و خواص فوق العاده ای که دارد به طور مستقیم می ...

Web results

زود انزالی و راههای درمان (4) - پارسی طب

https://fa.parsiteb.com/زود-انزالی-و-راههای-درمان-4/
مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس گویند اما اگر مرد ... از متون قدیمی آمده شده ( صحت علمی روشهای فوق تایید نشده و بیشتر تجربی اند ! تا علمی ! ) جمع بندی و نتیجه گیری : زود انزالی در اصل مشکل یا بیماری محسوب نمیشود و میتوان گفت که این وسواس فکری ..... برای محکم و سفت کردن کمر فوق العاده هست.
ه کمک درمان های روانشناسی جنسی هشتاد تا نود درصد این مردان بهبود می یابند .

2 تمرین برای درمان انزال زودرس - سیمرغ

https://seemorgh.com › سلامتسلامت جنسیبیماریهای جنسی
Oct 21, 2013 - هر هفته ۱۰ تا به این تمرین‌ها اضافه کنید زمانی که تعداد آن‌ها رسید به ۵۰ ... بیشتر بدانید : درمان زود انزالی و هر آنچه باید در مورد این مشکل مردانه بدانید.

5 راهکار کارآمد و موثر برای درمان زود انزالی در مردان - وارونه

https://varune.com/راهکارهایی-برای-درمان-زودانزالی/
Jul 27, 2018 - بزرگترین پیامدی که انزال زودرس به بار می آورد احساس شرم است، که همین احساس باعث بدتر شدن مشکل هم می شود. خوشبختانه زود انزالی به طور معمول ...
بسیاری از مردان مبتلا به زودانزالی نیز مشکل اضطراب دارند، که یا به طور خاص در .... روش های درمان زود انزالی غذایی. ۱۰. خرما. خرما ما را به یاد کشورهای عربی می‌اندازد چرا که از ... برای امتحان کردن یک روش درمانی با استفاده از این گیاه دارویی فوق‌العاده، مراحل ...

ده راه حل برای رفع مشکل زود انزالی در مردان - آپارات

https://www.aparat.com/.../ده_راه_حل_برای_رفع_مشکل_زود_انزالی...
Aug 9, 2017 - شیدا کلیپ دانلود برنامه هکِ تِلگرام کاملا مخفیانه با آموزش از سایت http://bia4roman.com/tarfand ده راه حل برای رفع مشکل زود انزالی در مردان درمان زود.

آپارات - درمان سریع زود انزالی

https://www.aparat.com/result/درمان_سریع_زود_انزالی
آپارات - درمان سریع زود انزالی. ... راه های درمان زود انزالی در مردان · مهدی وحیدزاده. 5,209 بازدید ... درمان مشکل زود انزالی · امیریان .... زود انزالی · دکتر حسین کرمی فوق ت.
Missing: العاده ‎| ‎Must include: ‎العاده

راههای درمان زود انزالی آقایان - آپارات

https://www.aparat.com/v/4cCKh/راههای_درمان_زود_انزالی_آقایان
Jan 9, 2018 - امیریان مشخصات دستگاه : این دستگاه به وسیله ی عمل بادکش باعث تقویت بافتهای الت ، افزایش حجم آلت و درمان مشکل نعوظ در آقایان می شود ، این ...
Missing: فوقالعاده

آپارات - درمان زود انزالی

https://www.aparat.com/result/درمان_زود_انزالی
درمان زود انزالی و تقویت قوای جنسی مردان ... درمان مشکل زود انزالی · امیریان. 169 بازدید ... زود انزالی و راه های درمان - دکتر خیام فر .... دکتر حسین کرمی فوق ت... 20,941 ...
Missing: العاده ‎| ‎Must include: ‎العاده

در خصوص انزال زودرس در مردان (علت و درمان) - بیتوته

www.beytoote.com/.../about-two-companions-in-early-men2.html
انزال زودرس آلت مردانه آمیزش آمیزش جنسی آلت مردانه درمان انزال زودرس,علت انزال زودرس ... مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس گویند اما اگر .... از متون قدیمی آمده شده ( صحت علمی روشهای فوق تایید نشده و بیشتر تجربی اند ! ... و احساسات با تمرین بیشتر بهترین راه کار برای پیشگیری و درمان این مشکل اند .

روشهای درمان زود انزالی در مردان - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/zvdanzaly1-treatment-man2.html
مساله زود انزالی می‌تواند باعث نارضایتی جنسی در هر دو طرف شده و اضطراب ناشی از این مشکل را بیشتر کند. زود انزالی یکی از متداولترین اختلال فعالیت زناشویی در ...

درمان قطعی زود انزالی - JotForm

https://form.jotform.me/80512362250445
جدیدترین متد پزشکی و روشی فوق العاده شگفت انگیز برای درمان قطعی زود انزالی ... در بین افراد بالای ۴۰ سال هم این مشکل وجود دارد ولی اختلال شماره یک نیست. ... معمولا در راه های درمان زود انزالی بصورت همزمان بر روی بدن و ذهن اقداماتی صورت میگیرد تا ... مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس گویند اما اگر مرد ...

دلایل زودانزالی و بهترین راه‌های درمان آن - پروشات

https://paroshat.com/15254/دلایل-علمی-و-روان‌شناختی-زودانزالی
Jan 31, 2018 - اغلب زنان ۱۰ الی ۲۰ دقیقه رابطه جنسی با احساس و داغ را ترجیح می‌دهند. درحالی‌که مردان ... رایج‌ترین راه‌حل برای درمان زودانزالی: تمرین کگل .... اسپری لیدوکا سول و پماد اپی واید عالی و بدون حساسیت است من استفاده کردم فوق العاده هستند.

درمان زود انزالی ، راههای درمان با طب سنتی - نودیها

navadiha.ir/درمان-زود-انزالی-،-راههای-درمان-با-طب-سن/
مشکل انزال زودرس، برای بسیاری از مردان، یک کابوس آزاردهنده است. ..... این فالوده خوش طعم، علاوه بر اثر آرامبخشی فوق العاده، در درمان کم خونی نیز بسیار موثّر است. ... ۱۰- فاصله زیاد بین روابط جنسی می تواند یک دلیل انزال زودرس باشد چراکه وقتی که ...

درمان زود انزالی مردان در طب سنتی - سرپوش

www.sarpoosh.com/medical/healthsexual/traditional-medicine.html
Rating: 4.7 - ‎339 reviews
درمان زود انزالی مردان،روزشهای درمان زودانزالی،اختلالات جنسی,درمان زود انزالی مردان در طب ... حاصل تحقیقات و مکتوبات اطبای نسل جدید بالاخص حکمای هند و پاکستان می باشد. ..... محل چهاربند (گودی کمر ) را با روغن سیاه دانه ماساژ داده و ۱۰ دقیقه بادکش نمائید. ... با رعایت موارد فوق ان شاء الله مشکل زود انزالی برطرف خواهد شد ، البته استفاده ...

جلوگیری-از-زود-انزالی-با-بهترین-قرص-جنسی-راه-حل-گیاهی-جهت-درمان ...

khordad.jigsy.com/.../جلوگیری-از-زود-انزالی-با-بهترین-قرص-جن...
Blog posts : "جلوگیری از زود انزالی با بهترین قرص جنسی راه حل گیاهی جهت درمان انزال زود رس ... بند انداز برقی صورت و بدن بانوان جدید با گارانتی شرکتی یک ساله ...

بهترین قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی | مگ یاد

https://www.magyad.com › سبک زندگیسلامت
بهترین قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی خیلی از افراد هنگام رابطه جنسی دچار زود ... اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تاثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، ... در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید ... ۱۰ کشوری که آمار ” بیشترین تعداد رابطه جنسی ” را در دنیا دارند !

درمان کامل زود انزالی - رفتار درمانی

raftardarmani.com › درمان شناختی رفتاری
برای رفع این مشکل ما تصمیم گرفتیم تا کارگاه درمان جامع زود انزالی را بصورت .... بر روی ده ها نفر بصورت مستقیم آزموده شده و همه ی آنها نتایجی فوق العاده گرفته اند.
Aug 21, 2017 - درمان زود انزالی با دارچین:دارچین جز یکی از مقوی ترین و بهترین داروهای گیاهی می باشد که اثرات فوق العاده ای بر بیماری های جنسی دارد در ... هر شب یک قاشق شربت خورى از این مواد را میل کنید تا مشکل انزال زودرس تان رفع شود. ... برای درمان انزال زودرس ۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر را وقتی که با هم ...
پروسه ای که می تواند به درمان زود انزالی و حل مشکل انزال زودرس در مردان و زنان منجر ... در بازار موجود است از قرار هر عدد قرص ۲۰ میلی گرم معادل ۱۰,۰۰۰ ریال فروخته می شود. ... ۱۵دقیقه قبل از نزدیکی کردن مصرف شود تاثیر فوق العاده ای در درمان زود انزالی دارد.
Feb 18, 2018 - قرص های تاخیری یکی از روش های موثر در درمان زود انزالی یا انزال زودرس تلقی ... خواص بی نظیر و فوق العاده روغن خراطین ... این مشکل همیشگی نباشد جای نگرانی نیست و فقط زمانی‌که زود انزالی .... ده طراحی ناخن ساده برای ناخن های کوتاه.
Jul 23, 2018 - #زود_انزالی – ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان #زودانزالی ۱- #ماهیچه های لگن ... و قویترین داروهای افزایش میل جنسی هستن که قدرت فوق العاده ای در ایجاد ...

نکاتی در مورد زود انزالی، قابل توجه آقایان - نی نی بان

niniban.com/fa/news/.../نکاتی-در-مورد-زود-انزالی-قابل-توجه-آقایا...
May 29, 2018 - ده ماهگی کودک .... نظر من این است که درمان زودانزالی در فردی که امکان رابطه جنسی منظم ندارد، ... بعد نتیجه را گزارش کند و تمرین‌های جدید انجام دهد و به همین ترتیب. ... تقریبا همه این افراد، به دلیل اضطراب‌های درون‌زاد یا برون‌زاد دچار مشکل ...
شما در طول روز ممکن است ده ها برابر مبلغ این پکیج را خرج کنید ولی آیا 1500تومان برای رفع مشکلتان بپردازید ... شیمیایی نکنید و بصورت طبیعی وگیاهی مشکل خود را حل کنید شما در . ... انزالی | قویترین قرص تاخیری | داروهای گیاهی در درمان زود انزالی | راههای درمان زود . .... دانلود فیلم آموزش درمان زود انزالی در آقایان و خانم ها جدید و رایگان.

درمان زودانزالی مردان با روش های طبیعی | ستاره

https://setare.com/fa/news/.../درمان-زودانزالی-مردان-با-روش-های-طبی...
خیلی از آقایان برای رفع این مشکل به مصرف داروهایی که در این زمینه و با ادعای درمان زودانزالی در بازار وجود دارد پناه می‌برند در صورتی که استفاده از این داروها و انواع ...
۱۳۹۳/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۷ - کد خبر: 132802 ... این حالت می تواند موجب اضطراب بشود که این قضیه مشکل را بدتر می کند. ... روش های درمان زود انزالی شامل درمان جنسی، درمان دارویی و روان درمانی می شود. .... کولبری در چارچوب قانون مورد تایید است · چالشی به نام غیرقانونی نبودن مواد مخدر جدید · آمار تکان‌دهنده از خشکسالی در ایران · در صورت آب‌گیری سد ...
Jan 1, 2017 - درمان فوق العاده خانگی سینوزیت و عفونتهای تنفسی/ خواص معجزه گر دمنوش‌ ها! ... بخور به شل شدن مخاط های ضخیم شده مجرای تنفسی و باز شدن راه بینی و کاهش درد و التهاب سینوس ها کمک زیادی می کند. ..... نمک دریایی داخل اب گرم ریختم تا کامل حل بشه،بعد ب پشت دراز ..... وبعضآ دچار زود انزالی شدم. ... ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰. 0.

گیاهان فریزر سنگ زنی گیاهان درمان مواد مخدر - SFEP

sfep.eu › گیاهان فریزر سنگ زنی گیاهان درمان مواد مخدر
معجزه آب لیمو برای درمان سنگ ... ماشین سنگ زنی ... صفحه خانگی >>; گیاهان فریزر سنگ زنی گیاهان درمان مواد مخدر ... مصرف دخانیات و مواد مخدر در درمان زود انزالی کمک . ... پاراگلایدر&#; وسیله جدید قاچاقچیان مواد مخدر! ... برای درمان این مشکل از مواد مخدر .

زودانزالی ( انزال زودرس) در مردان و درمان آن - اکسی توسین - Oxytocin

oxytocin.ir/زودانزالی-انزال-زودرس-در-مردان-و-درما/
درمان زود انزالی: انواع روش های درمان انزال زودرس; درمان دارویی زودانزالی; اختلالات .... مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضا می شود و زن در ۱۰ دقیقه، انزال را زود رس گویند اما اگر مرد در ۲۰ ..... اگر جدیدا این مشکل برای وی ایجاد شده آیا از همان ابتدای شروع رابطه جنسی جدید ...
کرم شارک پاور دارو ضد انزال فروش داروی بزرگ کننده و حجیم کننده الت تناسلی مردانه بهترین نوع کرم جنسی برای مردان با 5 کاربرد فوق العاده افزایش دهنده حج.

خرید اسپری تاخیری ایموشن بهترین اسپری رفع زود انزال مردان | ahmad s ...

https://www.linkedin.com/.../خرید-اسپری-تاخیری-ایموشن-بهترین...
Apr 16, 2018 - با استفاده از اسپری تاخیری ایموشن نه تنها مشکل زود انزالی شما بهبود می یابد بلکه حس ... این کاندوم با خاصیت تحریک کننده و فوق العاده است.
ارائه راه حل عملی رفع مشکل زودانزالی، افزایش زمان انزال و در صورت ادامه انجام روش های ... زود انزالی آقایان بدون دارو، کرم، ژل یا هر چیز خارجی بوسیله تکنیکی فوق العاده ... شما درست میگید واقعا ۱۰ هزار تومن برای حل ای مشکل خنده داره و چیزی نیست؛ ولی ...
بلکه مشکلاتی همچون زودانزالی و مشکلات نعوظ را در موارد حاد بروز می‌دهد. ... برای درمان وسواس‌های فکری، به مشاور روانشناس مراجعه کنید. ... اگر بتوانید شرایط انجام رفتارهای طبیعی را فراهم نکنید، خودارضایی یک راه‌حل موقتی است. ... جویان باقری ۱۰ ماه پیش ...... باسلام مطلب فوق العاده بودهمه ی چیزهای دنیادرصورتی مضرندکه باافراط انجام ...

درمـان زودانزالـی(بدون دارو درمانی) – روانکال

ravancall.com/product/درمـان-زودانزالـی/
آخرین راه برای درمان زودانزالی استفاده از دارو نیست!!! اولین مجموعه کاربردی و درمان خانگی زودانزالی. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر وارد قسمت توضیحات و محتویات محصول ...
Nov 18, 2015 - مصرف کنجد و اسپند باعث درمان انزال زودرس می شود. اختصاصی بیست ستون: در زندگی جنسی همیشه انزال زودرس مشکل ساز است و از رایج ترین دلایل ...

راه حل های ترک کا میل یوتیوب - RBM

https://www.hotelbadripalace.in/14408_راه_حل_های_ترک_کا_میل_ی...
زود انزالی - ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی ... ... فاصله میگیرد. 10 راه حل ... بد است و باید آنرا ترک ... میل جنسی زنان + راه های .
ما دستورالعمل ساخت معجونی فوق‌العاده و بی‌نظیر را به شما هدیه خواهیم داد. ..... وجود وداره واقعا داره این موضوع اذیتم میکنه چون خیلی شدیده برای من کم تر از ده ثانیه انزال صورت میگیره .... آیا به نظر شما دکتر محترم آیا درمانی برای حل مشکل زود انزالی هست.
روش های موثر درمان زود انزالی روش های موثر درمان زود انزالی در این قسمت از سایت نسیم ... پیش از ارائه راه حل هایی برای رفع این عارضه در ابتدا به تعریفی دقیق از زود انزالی .... طرز تهیه پلمبیر آناناس فوق العاده خوشمزه و خاص و شیک + فیلم ۱۰ تیر ۱۳۹۷.
Jan 27, 2015 - درمان زود انزالی و کمر لقی در مردان: 1- روزانه یک مشت نخود و کشمش ... اگر مردی نعوظش مشکل دارد، وبیماری های متابولیکی ندارد می تواند از موارد زیر ... 2- ده گرم ثمن گل+ 10گرم ماهی ماسه ای+ 10گرم گل برگ گل سرخ ... مهم تر، این که این سبزی، یبوست مزاج را از بین می برد و شخص را فوق العاده سرحال و شاداب خواهد کرد،.

بهترین داروی سنتی برای درمان زود انزالی جلوگیری از انزال زودرس قرص ...

tajrish1.wpdevcloud.com/.../بهترین-داروی-سنتی-برای-درمان-زود-ا...
1 day ago - ـلی ،افزایش فوق العاده میل جنس ی و میزان ترشح اسپرم در مردان ... ارایکس , جدیدترین برای درمان زودانزالی , درمان انزال زود رس و شلی , راههای دیرامدن اب مردها , قویترین ... مردان که اندازه آلت تناسلی آنها اغلب برای همسرشان مشکل است.

مشاهده پرسش های دسته زود انزالی، صفحه92 | دکتر محمد جباری متخصص ...

https://www.drjabbari.com/.../comment-page-43/?cat... - Translate this page
دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص ارولوژی ترمیمی ... سلام وقت بخیر من مشکل نعوظ و زود انزالی دارم می خواستم بپرسم آیا راهی برای درمان هست ؟ ... اندازه آلت من در حالت نعوذ حدود ده سانت است آیا طبیعی است؟ ... جناب دکتر پسری 21 ساله هستم که فوق العاده زودانزالم حتی در عرض 10 ثانیه هم ارضا میشم ...

زنان با ناتوانی جنسی مردان چه کار کنند؟

www.bartarinha.ir/fa/.../زنان-با-ناتوانی-جنسی-مردان-چه-کار-کنند
Jan 20, 2018 - اما مشکل اصلی مردان در ناتوانی جنسی، ذهنی است. ... این یک پدیده جدید است یا اینکه افزایش شفافیت در جهان مدرن، علت آشکار شدن بیش از پیش این ...

انزال زودرس، درمان به دور از هیاهوی تبلیغات | مشکل انزال - آریا

www.ghatreh.com/news/.../انزال-زودرس-درمان-دور-هیاهوی-تبلیغات
Aug 30, 2017 - مشکل انزال زودرس، برای بسیاری از مردان، یک کابوس آزاردهنده استمشکل ... این فالوده خوش طعم، علاوه بر اثر آرامبخشی فوق العاده، در درمان کم خونی نیز ...

آخرین اخبار زود انزالی - بازدید - buzdid.ir

https://buzdid.ir/tag/زود-انزالی - Translate this page
جدیدترین و آخرین اخبار زود انزالی. ... خانم ها، ... ۱۰ راهکار ساده طب سنتی برای درمان ناباروری ... این اختلال جنسی مشکل اکثر مردان است و می تواند باعث نارضایتی زوجین از زندگی زناشویی شان شود. ... با خواص فوق العاده جینسینگ بیشتر آشنا شوید.
من مشکل زود انزالی دارم و نمیتونم همسرم رو به لذت برسونم چکارکنم؟ ..... اسپری لیدوکا سول و پماد اپی واید عالی و بدون حساسیت است من استفاده کردم فوق العاده هستند.

اگر از زود انزالی رنج میبرید بخوانید - مجله پزشکی دکتر سلام

https://www.hidoctor.ir/4053_اگر-از-زود-انزالی-رنج-میبرید-بخوان...
Jun 17, 2013 - انزال زود رس ممکن است با یک شریک جنسی جدید و در موقعیت های خاص ... بعد که دیگر بدون ادرار کردن هم آنها را تحت کنترل داشتید میتوانید از دو سری ۱۰ تایی صبح و شب یعنی ۲۰ تا ... راههای درمان زود انزالی: گزارش روش های ناموفق در درمان زود انزالی .... اما اگر احیانا مشکل زود انزالی دارید به متخصص اورولوژی مراجعه کنید.

درمان زود انزالی - آکسان پلاس

https://www.aksanplus.com/news746
May 23, 2018 - علل و دلایل زود انزالی چیست و چگونه می‌توان آن را درمان کرد؟ ... بر نداشتن رابطه جنسی رضایتمندانه، گاهی به واسطه داشتن این مشکل دچار احساس ضعف و به .... زنجبیل: زنجبیل به دلیل داشتن طبع گرمی و خواص فوق العاده ای که دارد به طور ...

درمان زود انزالی یا سستی کمر به زبان ساده! - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/.../درمان-زود-انزالی-یا-سستی-کمر-به-زبان-...
Aug 19, 2017 - آزمایش خانگی سریع کیفیت اسپرم با ابزار جدید · دستاورد محققان ایرانی در سلول درمانی ناباروری مردان! ... شفا انلاین>سلامت جنسی>زود انزالی یا سستی کمر یکی از رایج ترین ... به گزارش شفا آنلاین،تقریباً از هر ۳ مرد یک نفرمبتلا به این مشکل ... به ارگاسم به زمان طولانی‌تری (معمولا ۱۰ دقیقه یا بیشتر) نیاز دارند.

قرص ویگرکس پلاس بزرگ کننده الت - راههای درمان زود انزالی درمان ناتوانی ...

vigrx.zohosites.eu/.../راههای-درمان-زود-انزالی-درمان-ناتوانی-جنسی-و-ا...
Oct 21, 2017 - راههای درمان زود انزالی درمان ناتوانی جنسی و انزال زود رس. By: radmehrazar .... افزایش فوق العاده توان جنسی و بزرگ کننده آلت ویگارکس پلاس VigRx+ ...
by نصیری پور - ‎2017 - ‎Related articles
ﺑﻨـﺎﺑﺮاﯾﻦ ﺑـﺮ اﺳـﺎس ﺗﻌﺮﯾـﻒ. ﺟﺪﯾﺪ اﻧﺰال زودرس ﺑـﺮ اﺳـﺎس. DSM V. و. ﺟﺎﻣﻌـﻪ. ﺑﯿﻦ. اﻟﻤﻠﻠﯽ. درﻣﺎن. ﺟﻨﺴﯽ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺑﻌﯿﺪ ﻣﯽ رﺳﺪ .... آﯾﺎ ﺗﺎ ﮐﻨﻮن ﺑﺮای ﻣﺸﮑﻞ اﻧﺰال زودرس درﻣﺎﻧﯽ درﯾﺎﻓﺖ ﻧﻤﻮده اﯾﺪ؟ ﺗﺎﺛﯿ. ﺮ ﺑﺮ ﮐﯿﻔﯿﺖ زﻧﺪﮔﯽ.
May 14, 2016 - علل زود انزالی و راه های درمان - سایت شخصی استاد داودی نژاد و استاد صادقیان. ... مثلا اگر مرد در ۸ دقیقه ارضاء میشود و زن در ۱۰ دقیقه ، انزال را زود رس ... مشکل میشوند و به مرور زمان با تجربه بیشتر مشکلشان رفع میگردد ) ... قدیمی آمده شده ( صحت علمی روشهای فوق تایید نشده و بیشتر تجربی اند ! .... مجید: فوق العاده بود.

نیازمندیهای همشهری مونترال Public Group | Facebook

https://www.facebook.com/groups/689783897747699/permalink/1305945886131494/
پژوهشگران مشاهده کردند که بیماران مضطرب حتی در موقعیت های جدید بی ربط به یک محرک ... برای درمان زودانزالی در مردان و زنان به طور کلی ما راههای درمانی را به دو دسته ... جهت برطرف شدن مشکل زود انزالی در آقایان، پنج الی ده دقیقه قبل از دخول کاندوم طبی ...

بهترین قرص تاخیری, راهی برای درمان زود انزالی, - راهکار مطمئن برای ...

yester.mex.tl/blog_بهترین-قرص-تاخیری-راهی-برای-درمان-زود-انزا...
2 days ago - خرید کلفت کننده فوری الت تناسلی مردان , راه حل کلفت کردن الت .... یک قرص افزایش دهنده انرژی مردانه با قدرت فوق العاده قوی و سرعتی است.
2 days ago - خرید کلفت کننده فوری الت تناسلی مردان , راه حل کلفت کردن الت .... یک قرص افزایش دهنده انرژی مردانه با قدرت فوق العاده قوی و سرعتی است.

Hashtag photos of #دخول - Imgrod

imgrod.com/tag/دخول
سبحان الله نبع ماء ونار فی اسیتیا (روسیا) عجز العلماء عن تفسیر ظاهرة اجتماع الماء ... #زود_انزالی – ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان #زودانزالی ۱- #ماهیچه های لگن خود را ...
Feb 19, 2015 - انزال زودرس یا انزال پیش از زمانی که شما یا همسرتان می‌خواهید، یک مشکل ... یک نوع جدید از این محصولات وجود دارند که به صورت موضعی استفاده شده و ...
Jun 3, 2017 - در این مطلب سلامت از سایت برفانک برای شما از روش درمان زود انزالی در زنان صحبت می کنیم. زود انزالی ... 4 – ترک دخانیات از روش های مهم راه درمان زود انزالی در زنان است … ... زیباترین مدلهای دکوراسیون اداری مدرن جدید و شیک 2017 96 ».

۱۹ مشکل جسمی مردان که باعث شرمندگی آنها میشود! - سایت پزشکی و مجله ...

https://rastineh.com/page/55/ - Translate this page
۱۰ ماده افزودنی به فست فود ها که سوال برانگیز هستند! .... طبق مطالعه ای جدید، تاخیر در تولید شیر در مادران چاق ممکن است بیشتر از ۳ روز طول ... ادامه ی مطلب۱۱ ام آذر ماه ...

هرآنچه که باید درباره ی زود انزالی بدانید ! - طعم زندگی

www.tastelife.ir/.../هرآنچه-که-باید-درباره-ی-زود-انزالی-بدانید-1260... - Translate this page
مرد یا زن مبتلا به زود انزالی علاوه بر نداشتن رابطه جنسی رضایتمندانه گاهی به واسطه داشتن... ... در به تعویق انداختن آن که ناخشنودی شریک جنسی را به دنبال داشته باشد مشکل زود انزالی قلمداد میگردد . .... تاثیر فوق العاده زنجبیل بر درمان زود انزالی

تمرینات برای رفع مشکل زود انزالی در مردان - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=9Fm2g9bhKpM
Dec 9, 2016 - Uploaded by Current Press
http://www.lahzeblahze.com/recent-posts.

راه حل های ترک کا میل یوتیوب

https://www.runway08.eu/Apr-07_30370.html
اما راه حل ... که متاسقانه برنامه های جی میل و ویجت و اینستاگرام و ... برنامه های : یوتیوب ... الحصول على الأسعار → ... زود انزالی ۱۰ راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی ... .
هزاران نظر خصوص داشتم در مورد اینکه آقایان نوشتن که مشکل زودارضایی دارند و اینکه آیا خوب میشن ... بعد از مدتهاست که دارم یک پست جدید بهداشتی می گذارم . .... را قبل از اینکه میوه ها برسه ، میوه هایش را کال بچینیم اون درخت در سال بعد بار کمتری می ده .

داروهای آیورودا تولید کننده دستگاه

https://www.rekveld.eu/2018-32446-داروهای-آیورودا-تولید-کننده-د...
روشی درمان برای افزایش زمان ماقربت - درمان کننده زود انزالی قرص تاخیری در مقاربت و ... تولید کننده دستگاه فتوتراپی نوزادان - اجاره دستگاه درمان زردی - شرکت دانش ...

پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی - افکار نیوز

https://www.afkarnews.com/.../92007-پاسخ-به-سوالات-جنسی-زناش...
Jul 15, 2012 - می خواستم از شما بپرسم که آیا این مشکل من راه درمانی دارد یا نه؟ ... خانمها برای رسیدن به ارگاسم نیاز به ۱۵-۱۰ دقیقه زمان با تحریکات کافی دارند. .... حمید: با سلام من سی ساله و متاهل هستم میخواستم برای مشکل زود انزالی خود داروی ..... اعتماد به نفس و احساس ضعف در من به طور فوق العاده ای در نوسان و بالا و پایین شده ام و اما در ...

علت های زود انزالی و راه های درمان آن - سایت تفریحی جذاب ترین ها

www.jazabtarinha.ir/علت-های-زود-انزالی-و-راه-های-درمان-آن/
هنر و هنرمند · هنرهای دستی · آلبوم جدید خوانندگان · دنیای بازیگران ... به طور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین ۵ تا ۱۰ دقیقه ... و با استفاده از مشاوره های روانی و پزشکی راه حل مناسبی را انتخاب و این مشکل را از بین برد. راههای درمان زودانزالی: برای درمان زودانزالی در مردان و زنان به طور کلی ما راههای درمانی را به دو دسته ...

رفع سریع زود انزالی اسپری تاخیری ویاگرا|اسپری تاخیری ویاگرا

spray-shop.takfa.biz/.../رفع-سریع-زود-انزالی-اسپری-تاخیری-ویا... - Translate this page
اگر دوست دارید روابط طولانی تر و بدون ترس از انزال زودرس داشته باشید تنها راه آن استفاده ... جـ ن س ـی در هـر دو طــرف شـده و اضـطـراب نـاشـی از ایـن مشـکـل را بیشـتـر کنـد. ... این اسپری با تاثیر فوق العاده ای که دارد زمان رابطه شما و شریک ج ن س ی تان را به ... حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه قبل از شروع عمل ج ن س ی این اسپری را زیر آلت خود بزنید.

بهترین روش دنیا برای ترک استمنا * پست ثابت * :: مرکز نزدیکی به خدا

tobe94.blog.ir/.../بهترین-روش-دنیا-برای-ترک-استمنا-پست-ثابت
۲۶ اسفند ۹۴ ، ۱۰:۲۰ ... برای مشاهده کامل روش و شروع یه زندگی جدید روی عکس ادامه مطلب زیر کلیک کنید یا کمی .... قبل از اینکه شروع به خواندن راه حل کنید این رو بگم که لطفا وقتی تموم ..... اگه این کارارو الان انجام بدی که زود انزالی میگیری و فردا نمیشه جعمش ..... بهترین و تنهاترین راه درمان مشکلات جسمی و روحی خود ارضایی ترک ان است.

سلول های سنگ شکن - آسیاب ریموند

www.parkspedition.eu/3326/سلول-های-سنگ-شکن.html
جراح پروستات | عمل واریکوسل | جراح سنگ کلیه | درمان زودانزالی | دکتر . ... بخشی از داروهای سرطان خون و صرع باعث کاهش کلسیم و منیزیم سلول های کلیه می شوند و از همین اثرات در ساخت این داروی جدید . .... طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خط فرآوری سنگ آهن. ... راه حل. سنگ مس خرد کردن گیاه در شیلی · شن و ماسه ساخت کارخانه طراحی شده توسط ...

زود انزالی | علل و “درمان زود انزالی” - نمناک

webgardii.ir/index.php/.../زود-انزالی-علل-و-درمان-زود-انزالی-نمناک
... ۱۰ راه موثر در درمان زود انزالی مردان - جامعه سلامت; » بهترین راه تاخیر در انزال - آپارات ... تمامی راه ها و علل های درمان زود انزالی را در ادامه این مطلب از سایت نمناک مشاهده نمایید. ... انزالی علاوه بر نداشتن رابطه جنسی رضایتمندانه گاهی به واسطه داشتن این مشکل .... زنجبیل به دلیل داشتن طبع گرمی و خواص فوق العاده ای که دارد به طور مستقیم می ...
بیتوته پورتال جامع شامل اخبار،سرگرمی انـزال زودرس انزال در مردان درمان انزال زودرس ... انسان همیشه به دنبال ساده کردن کارها و پیداکردن راه های میانبر است این مورد حتی در باب ... راه حل مارکوس نویمایر بازیکن استقلال برای پنهان کردن تتوی جنجالی! ... افراد به جزییات اهمیت فوق العاده ای می دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت می برند.

Top 10 farsi زیبایی چهره، مو و اندام با زنجبیل - vevo.site

vevo.site/video/N5Xuj935m7A/top-10-farsi.html
Apr 7, 2018 - Uploaded by ُTop 10 Farsi آشنا
... 10 farsiُTop 10 Farsi آشنا. 10 تا از فواید فوق العاده زنجبیل که احتمالا نمیدانستیدRooz Media ... همه‌چیز درباره باد شکم و راه‌های درمان آن - کابل پلس | Kabul ...

راه حل گیاهی فلدسپات - Swarajya India

https://www.swarajyaindia.in › راه حل گیاهی فلدسپات
راه درمان: هیچ وقت به افرادی که به عمل خود ارضایی وابسته شده اند و بارها تصمیم ... علت نعوذ نشدن آلت آقایان روش های شق, راه حل های زود انزالی - علت شق , » راههای درمان شق . ... ما در این مقاله راه حل هایی فوق العاده را به شما ارائه می دهیم , داروهای گیاهی و طب .
شما در طول روز ممکن است ده ها برابر مبلغ این پکیج را خرج کنید ولی آیا 1500تومان برای رفع ... درمان کاملا گیاهی با استفاده از مکمل ها و داروهای گیاهی برای مشکل زودانزالی، کتاب . .... دانلود فیلم آموزش درمان زود انزالی در آقایان و خانم ها جدید و رایگان.
۱۰- ۱۰۰% پلمپ شده و دارای هولوگرام نقره ای برای اطمینان از اصل و اورجینال بودن محصول ... مورد تائید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و کاملا مجاز با گواهی حلال بودن محصول ... ـلی ،افزایش فوق العاده میل جنس ی و میزان ترشح اسپرم در مردان – بهترین نوع ... راه های دیر امدن منی | قرص راست کننده و تاخیری موثر قطعی زود انزالی با روش ...

داستان فوق العاده آمیزشی

feikencv.rtest.nl/ypm/aacsce.php?ysn=داستان-فوق-العاده-آمیزشی
045170068740845 Y: معرفی ۲۵ فیلم فوق العاده با داستان هایی هوشمندانه هزاران ... زود انزالی – 10 راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی تعداد مقاربت و کسب تجربه در ...

کیر میخوام چکار کنم زود

mikolajczyk.com.pl/pgv/xjomf.php?c=کیر-میخوام-چکار-کنم-زود
من میخوام درباره این صحبت کنم که چطور یک روز فوق العاده را برای خودمون بسازیم ... وسواس شدید دچار نازکی پوست الت شدم و در انزال دچار مشکل شدم یعنی زود انزالی دارم . .... میگه این به خاطر اینه که روشهای درمان زود انزالی درصورت امکان زودتر جوابم را بدهید. .... و برای درمانش چیکار کنم کمکم کنید امیر جان آلت ۱۰ سانتی از نظر پزشکی کامل ...
درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید. ... پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی ... درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل ...

داستان فوق العاده آمیزشی - Evo Arc

evoarc.com.au/iuu/aacsce.php?ysn=داستان-فوق-العاده-آمیزشی
دانلود انمیشن فوق العاده زیبای 2010 Tangled زیرنویس قارسی ژانر: انمیشن, .... زود انزالی – 10 راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی تعداد مقاربت و کسب تجربه در ...

فیلم سکس بلند مدت

https://co.ds-ops.com/njz
درمان زود انزالی و هر آنچه باید در مورد این مشکل مردانه بدانید. سلامت جنسی انسان که ... یک تکنیک فوق العاده برای بازگرداندن آرامش به زندگی زناشویی. در صورت داشتن ...

درمان جدید زود انزالی روشی بدون درد برای زندگی جنسی سالم !!!! - Ruclip

https://www.ruclip.me/video/dNcwlMNVOE0/-/
Apr 10, 2018
درمان جدید زود انزالی روشی بدون درد برای زندگی جنسی سالم ! ... جنسی زود_انزالی سکس زندگی_سالم مهران_مدیری ابی داریوش رقص جدید آموزشی علمی ... راه حل. 6 months ago. انزال زودرس ...

داستان فوق العاده آمیزشی

ehealth-ita-slo.eu/mhv/aacsce.php?ysn=داستان-فوق-العاده-آمیزشی
Public Group,; 1534 members 29 دسامبر 2017 خانه; زود انزالی – 10 راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی تعداد مقاربت و کسب تجربه در برقراری رابطه زناشویی زود ...

داستان فوق العاده آمیزشی - HTML WEB PRO

htmlwebpro.com/cpq/aacsce.php?ysn=داستان-فوق-العاده-آمیزشی
Public Group,; 1534 members 29 دسامبر 2017 خانه; زود انزالی – 10 راه حل فوق العاده برای درمان زودانزالی تعداد مقاربت و کسب تجربه در برقراری رابطه زناشویی زود ...

داستان فوق العاده آمیزشی

v-imperio.com/mls/aacsce.php?ysn=داستان-فوق-العاده-آمیزشی

Notices about Filtered Results

In order to show you the most relevant results, we have omitted some entries very similar to the 100 already displayed.
If you like, you can repeat the search with the omitted results included.


۹۷/۰۶/۱۷ موافقین ۰ مخالفین ۰
niloofare abi

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی